za 8/02/20 - Grevelingencross - Flakkee - Bruinisse

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2019/2020
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
Hse-34    Grevelingencross, Brouwersdam 8   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kidane          Okbarg          0735 Spado        0:26:33         
002 SintNicolaas    Ricardo         0736 Flakkee      0:26:44 006140  
003 Wolfert         Eric            0007 Flakkee      0:27:39 705676CC
004 Hont            Sander 'de      0116 Breda        0:28:07 CC      
005 Poldervaart     Mario           0630 Spark        0:28:44 1000334 
006 Biggelaar       Gerbert van den 0708 AVO 1983     0:28:54 314990  
007 Rijk            Arnoud          0394 AV'56        0:29:33 886805CC
008 Korte           Willem de       0578 Gonzales RT  0:29:39 694615  
009 Lelie           Michiel         0388 RKHAV        0:31:44 747605  
010 Mtymski         Karol           0615              0:34:50         
011 Kievit          Chris           0742 Oude Tonge   0:35:02         
012 Jonker          Lennen          0571 Bruinisse    0:35:29         
013 Meij            Otto            0165 Dynamica     0:35:47 919944CC
 
H35-44    Grevelingencross, Brouwersdam 8   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Harmes          Erwin           0004 Gonzales RT  0:26:57 896903CC
002 Bruijn          Boris de        0376 AV'56        0:27:46 878374CC
003 Post            Sander          0338 Scheldesport 0:27:54         
004 Bleeken         Nick van den    0704 Spado        0:28:33         
005 Schellevis      Roland          0701 Flakkee      0:29:24         
006 Hamer           Michael de      0105 Scheldesport 0:30:19 831470CC
007 Goedhart        Freek           0092 Flakkee      0:30:45 877387CC
008 Mistzke         Patrik          0603              0:31:57         
009 Soethart        Gerben          0238 Scheldesport 0:33:23 934159CC
010 Holwerda        Jacob           0719 Zierikzee    0:35:18         
011 Bosch           Martin v d      0597 Delta Sport  0:42:16         
 
H45-54    Grevelingencross, Brouwersdam 8   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verhage         Arjo            0273 Dynamica     0:29:31 477579CC
002 Cappon          Erik            0362 Wielingen    0:30:04         
003 Balkenende      Peter           0372 AV'56        0:31:02 651798CC
004 Melissant       Andre           0598 Flakkee      0:31:38 417133  
005 Goossen         Erik            0098 Scheldesport 0:32:11 94117CC 
006 Dekker          Peter           0063 Zoutelande   0:33:08 CC      
007 Zeeuw           Alwin de        0325 Scheldesport 0:33:42 447287CC
008 Stoop           Jeroen          0730 Flakkee      0:33:55 891876  
009 Kleinjan        Jaco            0722 Goes         0:34:09         
010 Fobbe           Frans           0651 PAC          0:34:12 913628  
011 Donkers         Marc            0734 O Tonge      0:34:47         
012 Slui            Kees            0702 Flakkee      0:35:22         
013 Verwijs         Rini            0646 Delta Sport  0:35:44 925575  
014 Veen            Jaap van der    0259 Scheldesport 0:36:00 641591CC
015 Berrevoets      Steef           0546 Delta Sport  0:36:35         
016 Maat            Harold de       0358 Scheldesport 0:37:18         
017 Engel           Marcel          0548 Delta Sport  0:37:24 631524  
018 Goetheer        Rene            0093 Wolphaartsdi 0:37:28 CC      
019 Hollander       Kees den        0670 Dreischor    0:38:09         
020 Tieleman        Henkjan         0638 Flakkee      0:38:43 788407  
021 Lelie           Martin          0387 RKHAV        0:40:22 903028  
022 Brussel         Peter van       0710 Sommelsdijk  0:40:58         
023 Have            Martin vd       0739 Flakkee      0:41:50         
024 Geburs          Hans            0737 Dirksland    0:43:31         
 
H55-64    Grevelingencross, Brouwersdam 8   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vos             Wilko de        0296 AV'56        0:32:08 267864CC
002 Gabrielse       Jos             0083 Middelburg   0:32:39         
003 Meeuwse         Jan-Willem      0163 AV'56        0:32:54 822184CC
004 Franken         Kees            0628 SPADO        0:33:27 281807  
005 Lous            Henk            0156 Dynamica     0:34:25 569010CC
006 Engel           Theo            0547 Delta Sport  0:39:35         
007 Gillis          Eric            0501 RJC          0:39:56         
008 Bavel           Adrie van       0510 Delta Sport  0:43:36 265265  
009 Karsbergen      Ruud            0740 O T          0:45:21         
 
H65+      Grevelingencross, Brouwersdam 8   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Jonge           Wim de          0122 AV'56        0:38:06 201138CC
002 Dooms           Johnny          0070 Terneuzen    0:39:25 CC      
003 Guequierre      John            0104 Dynamica     0:41:30 46791CC 
004 Stijns          Arthur          0469 Dynamica     0:43:21 869381  
005 Dijk            Vincent van     0065 Dynamica     0:43:53 854678CC
 
JA 01/02  Grevelingencross, Brouwersdam 8   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Fobbe           Tom             0661 PAC          0:29:28 629905  
 
Vse-34    Grevelingencross, Brouwersdam 8   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Berge           Laurey van den  0514 Flakkee      0:30:35 447589  
002 Kleinjan        Lydia           0130 Goes         0:34:16 CC      
003 Priester        Dore            0368 LGZ          0:36:12         
004 Antonissen      Anouk           0706 Olympia      0:37:32 766061  
005 Dieren          Jasmijn van     0064 VZA          0:37:44 657325CC
006 Karsbergen      Ellen           0741 O T          0:45:19         
 
V35-44    Grevelingencross, Brouwersdam 8   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Sanderse        Monica          0010 Dynamica     0:30:30 892325CC
002 Meijboom        Durby           0008 Vlissingen   0:36:38 CC      
003 Schelfhout      Naomi           0215 Scheldesport 0:37:49 CC      
004 Verschuure      Annemarie       0280 AV'56        0:38:03 855081CC
005 Grob            Roelien         0716 Vlissingen   0:47:15         
 
V45-54    Grevelingencross, Brouwersdam 8   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Have            Janita vd       0738 Flakkee      0:37:27         
002 Daalmeijer      Dita            0053 Dynamica     0:41:06 867358CC
003 Driessche       Jolanda van     0072 RKHAV        0:43:16 734443CC
004 Goossen         Marion          0097 Scheldesport 0:44:39 531013CC
005 Tillema         Jeanet          0647 Flakkee      0:44:49         
 
V55+      Grevelingencross, Brouwersdam 8   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kleingeld       Lena            0385 Dynamica     0:45:24 271216CC
 
MA  01/02 Grevelingencross, Brouwersdam 4   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Lelie           Fien            0386 RKHAV        0:19:42 746641  
 
JB  03/04 Grevelingencross, Brouwersdam 4   km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0324 Scheldesport 0:15:09 735396CC
002 Maat            Ralph de        0160 Scheldesport 0:16:06 740850  
003 Kooten          Thijs van       0136 AV'56        0:16:43 927292CC
004 Dikkenberg      Jesse van den   0066 AV'56        0:16:53 748547CC
 
MB  03/04 Grevelingencross, Brouwersdam 2.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Houtzager       Ruchama         0953 Delta Sport  0:10:42 681666  
002 Goudswaard      Ilse            0976 Delta Sport  0:10:48 737660  
003 Baar            Sanne de        0970 AV'56        0:10:51 786616CC
004 Exter           Eva den         0965 RKHAV        0:11:43         
005 Leenheer        Fleur           0955 Delta Sport  0:13:39 786072  
 
Hkcr+JA   Grevelingencross, Brouwersdam 2.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Petersen        Bereket         0960 AV'56        0:08:08         
002 Kooijman        Jarno           0963 AV'56        0:08:42 903725CC
003 Zuidhof         Jasper          0962 AV'56        0:08:45 678272  
004 Schets          Wouter          0986 AV'56        0:08:48 727967CC
005 Boogaard        Wilco           0972 Dynamica     0:08:53 660882CC
006 Noordenne       Daniel van      0910 Energie      0:09:02 683911  
007 Driesche        Mathijsvan      0974 PAC          0:09:06 964492CC
008 Verbrugge       Mees            0961 AV'56        0:09:08 715177  
009 Stolk           Edwin           0992 Flakkee      0:09:15 300151CC
010 Goudzwaard      Mart            0930 Zonnemaire   0:09:54         
011 Buter           WillemJan       0966 Scheldesport 0:09:58         
012 Chapelle        Ian             0907 AV'40        0:10:10         
013 Baar            PieterJan de    0969 AV'56        0:10:25 832179CC
014 Voorde          Pascal van de   0939 Middelburg   0:10:27         
015 Zaman           Jacques         0995 Scheldesport 0:10:56 494501CC
016 Dellebeke       Ron             0973 Dynamica     0:11:54 821489CC
017 Exter           Ronny den       0950 Scheldesport 0:12:52 944624CC
018 Zanden          John van der    0959 Wemeldinge   0:12:59         
019 Hartogh         Koen            0908 ECT Runners  0:16:00         
 
Vkcr+MA   Grevelingencross, Brouwersdam 2.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Engels          Anjolie         0975 VZA          0:09:42 128759CC
002 Zeeuw           Mirthe de       0997 Scheldesport 0:10:23 578936CC
003 Wondergem       Nicole          0945 Dynamica     0:11:37         
004 Sluijs          Esther van      0989 AV'56        0:11:48 752749CC
005 Vloet           Jane van der    0994 Hulst        0:13:30 CC      
006 Simonse         Marielle        0988 AV'56        0:14:24 758566CC
007 Verhulst        Mara            0906 Delta Sport  0:14:41         
008 Berrevoets      Bettina         0909 Delta Sport  0:15:11         
009 Schoonen        Mareij          0911 Noordgouwe   0:15:39         
010 Kleven          Lenie van       0982 AVVN Vlissin 0:15:58 209921CC
011 Zwieten         Els van         0998 Delta Sport  0:16:17 631251CC
 
JC  05/06 Grevelingencross, Brouwersdam 1.9 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Maat            Fabian          0159 Scheldesport 0:06:54 740849CC
002 Koole           Stijn           0134 Dynamica     0:07:01 784092CC
003 Dobbelaar       Lukas           0068 Scheldesport 0:07:09 875254CC
004 Schuit          Daan            0225 Scheldesport 0:07:19 788203CC
005 Kapteijn        Mart            0126 AV'56        0:07:38 742882CC
006 Rietberg        Stein           0482 Dynamica     0:07:46         
007 Verschuren      Niels           0279 Scheldesport 0:08:00 123456CC
008 Putte           Bram van der    0726 Flakkee      0:08:35 816219  
009 Groosman        Ivar            0102 Scheldesport 0:08:38 944620CC
010 Dees            Rody            0061 AV'56        0:09:22 821489CC
 
MC  05/06 Grevelingencross, Brouwersdam 1.9 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Andeweg         Anouk           0705 Spiridon     0:07:23 869226  
002 Voorde          Kyra van de     0295 Dynamica     0:07:30 845214  
003 Burg            Vera van den    0711 Spiridon     0:07:49 916478  
004 Vierbergen      Kirsten         0285 RKHAV        0:07:53 882634CC
005 Simonse         Marit           0228 AV'56        0:08:07 811420CC
006 Dikkenberg      Inke van den    0067 AV'56        0:08:34 786624CC
007 Elias           Alexandra       0076 RKHAV        0:08:40 893311CC
 
JD  07/08 Grevelingencross, Brouwersdam 1.9 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Julius          0219 Dynamica     0:06:35 849318CC
002 Steels          Jaro            0243 RKHAV        0:06:57 858755CC
003 Boogaard        Ezra            0030 Dynamica     0:07:00 866790CC
004 Joppe           Zedie           0124 Flakkee      0:07:11 847287CC
005 Engels          Ivar            0077 Dynamica     0:07:15 817741CC
006 Ouden           Piet van den    0461 AV'56        0:07:33 920450  
007 Giele           Midas           0088 Scheldesport 0:07:35 855729CC
008 Verbiest        Kyano           0264 Scheldesport 0:08:03 870104CC
009 Beuns           Jens            0025 AV'56        0:08:05 867916CC
010 Tieleman        Thom            0731 Sommelsdijk  0:08:09         
011 Brussel         Sanna van       0709 Flakkee      0:08:14 933084  
012 Schillings      Roemer          0218 Dynamica     0:08:24 878233CC
013 Koert           Ruben           0132 AV'56        0:08:29 890963CC
014 Zandstra        Lucas           0323 Wielingen    0:08:30 804733CC
015 Jonge           Dylano de       0121 AV'56        0:08:44 879456CC
016 Lous            Jochem          0157 Dynamica     0:09:30 832135CC
 
MD  07/08 Grevelingencross, Brouwersdam 1.9 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Wibbelink       Felien          0313 Dynamica     0:07:16 834220CC
002 Schletterer     Bowien          0220 Dynamica     0:07:21 849319CC
003 Hamer           Benthe          0106 Scheldesport 0:07:26 845355CC
004 Mol             Elise           0168 AV'56        0:07:35 867754CC
005 Bustraan        Tess            0044 AV'56        0:08:45 907749CC
006 Pijnen          Valerie         0190 Scheldesport 0:08:48 843321CC
007 Damme           Marit van       0058 Scheldesport 0:08:59 855728CC
008 Goudswaard      Lieke           0383 Delta Sport  0:09:02 830969  
009 Fierloos        Iris            0081 AV'56        0:09:44 939506CC
010 Scholts         Guusje          0728 Flakkee      0:10:09 945284  
011 Putte           Sophie van der  0725 Flakkee      0:10:12 867212  
012 Dobbelaar       Rebekka         0069 Scheldesport 0:10:23 875253CC
 
JpA2   09 Grevelingencross, Brouwersdam 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Dalen           Rens van        0054 AV'56        0:03:44 896902CC
002 Broekhuis       Luuk            0428 Flakkee      0:03:47 934970  
003 Boonman         Jasper          0374 Nieuwdorp    0:03:49 CC      
004 Vegt            Thijs van der   0262 Delta Sport  0:03:54 876348  
005 Tuller          Sven            0256 Scheldesport 0:04:00 123456CC
006 Eijken          Thom van        0713 Flakkee      0:04:07 875211  
007 Heijens         Maxim           0107 RKHAV        0:04:15 909204CC
008 Berman          Florian         0024 AV'56        0:04:30 891693CC
009 Vroegindewey    Stijn           0474 Flakkee      0:04:37 945896  
 
MAp2   09 Grevelingencross, Brouwersdam 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0123 Flakkee      0:03:39 869774CC
002 Vervuurt        Sophie          0284 Dynamica     0:03:52 927299CC
003 Vermaelen       Sara            0276 Scheldesport 0:03:56 922944CC
004 Koning          Nikki de        0133 AV'56        0:04:03 933021CC
005 Soethaert       Jo-Ann          0237 Scheldesport 0:04:09 934155CC
006 Bruijnes        Mirthe          0527 AV'56        0:04:12 867445  
007 Vloet           Sabine van der  0294 RKHAV        0:04:14 871637CC
008 Govers          Anouk           0099 AV'56        0:04:17 867753CC
009 Pollemans       Ke-Mei          0724 Flakkee      0:04:21 905842  
010 Visser          Britt de        0291 Dynamica     0:04:24 920368  
011 Toonder         Maya de         0252 Scheldesport 0:04:26 944635CC
012 Verschuure      Fayenne         0281 AV'56        0:04:28 901487CC
013 Reijnhoudt      Emma            0465 Dynamica     0:04:31 944515  
014 Hooft           Evi van der     0441 Dynamica     0:04:33 944516  
015 Ronde           Mirjam de       0727 Flakkee      0:04:35 943476  
016 Post            Jasmijn         0197 Scheldesport 0:04:40 896428CC
017 Visser          Sterre          0290 Dynamica     0:04:41 902515  
018 Slinger         Kyra            0624 Flakkee      0:04:44 917744  
019 Merkestein      Madelief        0723 Flakkee      0:05:27 942348  
020 Trompetter      Senna           0397 Dynamica     0:05:53 948341  
 
JpA1   10 Grevelingencross, Brouwersdam 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0196 Scheldesport 0:03:29 869429CC
002 Rijk            Maxime          0210 Middelburg   0:03:34 CC      
003 Zweedijk        Tim             0405 Delta Sport  0:03:47 912753  
004 Waesberghe      Michael van     0303 RKHAV        0:03:52 911587CC
005 Ijtsma          Dani            0720 Flakkee      0:03:56 938304  
006 Driedijk        Aneirin         0071 Dynamica     0:03:58 910263CC
007 Ouden           Pim van den     0462 Delta Sport  0:04:02 927678  
008 Berrevoets      Thomas          0707 Delta Sport  0:04:19 924877  
009 Gijsel          Lars            0091 Scheldesport 0:04:22 934153CC
010 Schraaf         Robin van de    0223 AV'56        0:04:23 903729CC
011 Boot            Damian          0033 Delta Sport  0:04:51 903231  
012 Schoonen        Rex             0467 Delta Sport  0:05:25 910814  
 
MpA1   10 Grevelingencross, Brouwersdam 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Dorethe         0221 Dynamica     0:03:45 896412CC
002 Verboom         Jet             0401 Delta Sport  0:03:50 920452  
003 Steels          Ona             0244 RKHAV        0:04:05 921132CC
004 Putter          Lynn de         0409 Wielingen    0:04:16         
005 Veen            Nienke van      0260 AV'56        0:04:25 948347CC
006 Westerweele     Vivian          0312 AV'56        0:04:55 904082CC
007 Strobos         Danitshia       0250 Dynamica     0:05:03 928699CC
008 Jong            Puck de         0721 Flakkee      0:05:11 922058  
 
JpB    11 Grevelingencross, Brouwersdam 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethaert       Kevin           0236 Scheldesport 0:03:55 934156CC
002 Waesberghe      Floris van      0304 RKHAV        0:03:58 911586CC
003 Verschuren      Luca            0278 Scheldesport 0:04:22 123456CC
004 Elias           Nicolas         0075 RKHAV        0:04:34 930981CC
005 Heijens         Julian          0108 RKHAV        0:04:38 CC      
006 Visser          Adriaan de      0733 Flakkee      0:04:41 914835  
007 Broekhuis       Nick            0526 Sommelsdijk  0:04:49         
 
MpB    11 Grevelingencross, Brouwersdam 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boudewijns      Jill            0035 AV'56        0:04:19 CC      
002 Wandel          Elin            0306 Delta Sport  0:04:24 927681  
003 Toonder         Stella den      0253 Scheldesport 0:04:31 944636CC
004 Eijken          Sanne van       0712 Sommelsdijk  0:04:36         
005 Tuller          Evi-Marlene     0257 Scheldesport 0:04:45 123456CC
006 Zanden          Maureen van der 0404 AV'56        0:05:54 931389  
 
JpC    12 Grevelingencross, Brouwersdam 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Wondergem       Kees            0476 Dynamica     0:03:59 941645  
002 Jansen          Vince           0118 Scheldesport 0:04:02 123456CC
003 Grob            Bas             0715 Vlissingen   0:04:29         
004 Andriessen      Liam            0012 Scheldesport 0:04:53 123456CC
005 Troost          Tijn            0640 Zierikzee    0:05:10         
006 Troost          Jart            0732 Delta Sport  0:05:18 aangevr 
 
MpC    12 Grevelingencross, Brouwersdam 1.0 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Bezuijen        Karlijn         0423 Flakkee      0:04:09 948846  
002 Guchteneire     Lois de         0103 Scheldesport 0:04:20 928772CC
003 Schoonen        Lorelei         0222 Delta Sport  0:04:23 924879  
004 Gorter          Fabienne        0438 AV'56        0:04:33         
005 Verboom         Liv             0402 Delta Sport  0:04:51 924878  
006 Hoff            Britt van 't    0718 Delta Sport  0:04:55 924876  
007 Gijsel          Ymke            0090 Scheldesport 0:05:13 934158CC
008 Meijer          Noortje         0166 Delta Sport  0:05:28 920455  
009 Westerweele     Veerle          0311 AV'56        0:05:36 924943CC
 
     finishers: ,10
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet
terug naar boven