za 11/01/20 - Deltacross - Deltasport - Westenschouwen

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2019/2020
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
Hse-34    Deltacross, Westenschouwen 11  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     0:38:35 549404  
002 Stitan          Yunis abu       0006 Delta Sport  0:39:04 642528CC
003 Trigt           Bart van        0473 Phanos       0:39:27         
004 Schrama         Thijs           0618 PAC          0:40:54 913916  
005 Bouman          David           0524 PAC          0:41:02 701726  
006 Wolfert         Eric            0007 Flakkee      0:41:13 705676CC
007 Hont            Sander 'de      0116 Breda        0:41:26 CC      
008 Mokhtari        Khalid          0593 PAC          0:41:57 1000388 
009 Bregtse         Danny           0677 Westkapelle  0:43:05         
010 Raymond         Roberto         0607 Capelle      0:43:49 608     
011 Sinke           Yann            0623 AV'56        0:44:38 564502  
012 Leeuw           David de        0585 Rhoon        0:44:52         
013 Rijk            Arnoud          0394 AV'56        0:45:56 886805CC
014 Beek            Matthijs vander 0511 PAC          0:46:10 789057  
015 Schippers       Koen            0617 Gapinge      0:46:24         
016 Kegge           Jon             0681 Goederede    0:46:43         
017 Lelie           Michiel         0388 RKHAV        0:46:46 747605  
018 Beijer          Jesse           0513 Middelburg   0:47:06         
019 Krogt           Jeffrey van der 0581 Rotterdam    0:47:08         
020 Wouters         Jaap            0698 Dynamica     0:48:33         
021 Spruit          Johan           0679 AV'56        0:49:01         
022 Molendijk       Jan             0594 Krabbendijke 0:49:45         
023 Wekken          Koen van der    0656 Goes         0:50:11         
024 Jonker          Lennen          0571 Bruinisse    0:53:50         
025 Meij            Otto            0165 Dynamica     0:54:31 919944CC
026 Nijboer         Frank           0599 Hilversum    0:56:12         
027 Geschiere       Arwin           0700 Oostkapelle  0:56:47         
028 Noom            Jan             0600 Scherpenisse 0:57:00         
029 Dorst           Paul-Jan        0545 Oosterland   0:58:57 945558  
030 Pleijte         Casper          0699 Biggekerke   0:59:01         
031 Leeuw           Willem de       0584 Bruinisse    0:59:24         
032 Bevelander      Jan-Pieter      0518 St Maartensd 1:01:32         
033 Hassel          Maarten van     0564 Zierikzee    1:01:56         
034 Sandifort       Nigel           0613 Borssele     1:03:28         
035 Wegman          Marijn          0655 Middelharnis 1:05:38         
036 Aquino          Reinier         0505 B Haamstede  1:10:09         
037 Eenennaam       Nick            0675 Nieuwland    1:20:25         
 
H35-44    Deltacross, Westenschouwen 11  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Harmes          Erwin           0004 Gonzales RT  0:40:09 896903CC
002 Bruijn          Boris de        0376 AV'56        0:41:09 878374CC
003 Post            Sander          0338 Scheldesport 0:41:55         
004 Boone           Jozias          0683 AV'56        0:43:36         
005 Schellevis      Roland          0676 Flakkee      0:44:08         
006 Goedhart        Freek           0092 Flakkee      0:45:32 877387CC
007 Saurens         Jurgen          0614 AV'56        0:45:36         
008 Hamer           Michael de      0105 Scheldesport 0:45:51 831470CC
009 Jonge           Krispijn de     0570 Delta Sport  0:46:19 844958  
010 Veen            Rob van't       0641 AV'56        0:46:26 846200  
011 Buijck          Michiel         0692 Middelburg   0:46:37         
012 Vries           Martijn de      0693 Middelburg   0:48:28         
013 Soethart        Gerben          0238 Scheldesport 0:49:12 934159CC
014 Bal             Leon            0509 Delta Sport  0:49:28 842506  
015 Dongen          Jan van         0544 B Haamstede  0:49:38         
016 Florie          Jan-Willem      0691 Vlissingen   0:49:53         
017 Bakker          Cornelis        0508 Dirksland    0:50:08         
018 Graaf           Ron vd          0666 PAC          0:50:22         
019 Jobse           Samuel          0569 Aagtekerke   0:50:30         
020 Schoe           Edwin           0687 Middelburg   0:51:22         
021 Scheiber        Manfred         0616 Domburg      0:52:52         
022 Sturm           Pieter          0289 Woensdrecht  0:53:23         
023 Vossen          Michiel van     0652 Dirksland    0:53:33         
024 Welt            Peter van       0657 Delta Sport  0:53:38 945906  
025 Bliek           Gerben van der  0521 Goes         0:53:53         
026 Drijdijk        Erik            0686 Middelburg   0:54:39         
027 Kieboom         Marcel          0573 Delta Sport  0:54:43 871393  
028 Velde           Aart van de     0642 Noordgouwe   0:55:05         
029 Minderhoud      Andries         0592 Waarde       0:55:09         
030 Daalmans        Bas             0535 Goes         0:56:25         
031 Serier          Sander          0619 Portugaal    0:56:34         
032 Steketee        Maurice         0248 Middelburg   0:56:40 CC      
033 Schietekate     Bas             0347 Zierikzee    0:56:42         
034 Silva           Adilson da      0620 PAC          0:57:31 463007  
035 Dommisse        Arjen           0543 Krabbendijke 0:57:59         
036 Bosch           Erwin van den   0523 Delta Sport  0:58:26 100068  
037 Lems            Erwin           0586 Delta Sport  0:58:28 945904  
038 Simmelink       Aart            0621 Kerkwerve    0:58:48         
039 Davidse         Alexander       0537 Koudekerke   0:59:10         
040 Klinken         Henry van       0575 Delta Sport  1:04:05 861914  
041 Splunter        Lennard         0672 AV'56        1:06:55         
042 Colijn          Ruben           0532 Delta Sport  1:08:14 926821  
043 Sparreboom      Martin          0627 Spijkenisse  1:12:38 589     
 
H45-54    Deltacross, Westenschouwen 11  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verhage         Arjo            0273 Dynamica     0:44:12 477579CC
002 Marrewijk       Stefan van      0587 Scorpio      0:44:15 701024  
003 Balkenende      Peter           0372 AV'56        0:45:42 651798CC
004 Karelse         Johan           0384 AV'56        0:45:54 846199CC
005 Groothedde      Bas             0560 Delta Sport  0:47:03 871399  
006 Goossen         Erik            0098 Scheldesport 0:47:21 94117CC 
007 Robart          Robin           0611 Passaat      0:47:47 257956  
008 Dijkman         Cees            0541 B Haamstede  0:47:52         
009 Bouwman         Michel          0525 AV'56        0:49:04 567587  
010 Alphen          Edwin van       0697 Dynamica     0:49:07         
011 Verbrugge       Gert-Jan        0094 AV'56        0:49:34         
012 Iersel          Patrick van     0678 AV'56        0:49:42         
013 Ravesteijn      Rahul           0606 Rotterdam    0:50:19         
014 Dekker          Peter           0063 Zoutelande   0:51:28 CC      
015 Zeeuw           Alwin de        0325 Scheldesport 0:51:42 447287CC
016 Berrevoets      Steef           0516 Delta Sport  0:51:44 665148  
017 Reijntjes       Ludolf          0608 Delta Sport  0:51:47 481411  
018 Veen            Jaap van der    0259 Scheldesport 0:52:28 641591CC
019 Fobbe           Frans           0551 PAC          0:52:58 913628  
020 Murre           Walther         0171 Scheldesport 0:53:04 565772CC
021 Verwijs         Rini            0646 Delta Sport  0:53:14 925575  
022 Vlieger         Edwin de        0649 Scharendijke 0:53:14         
023 Meijers         Meijers         0590 AV'56        0:53:42 895110  
024 Dieleman        Marco           0538 Middelharnis 0:54:08         
025 Florussen       Rene            0671 Scheldesport 0:54:46         
026 Kapteijn        Remco           0412 AV'56        0:55:28         
027 Leeuw           John de         0447 Flakkee      0:55:37         
028 Bienefelt       Hans            0463 Flakkee      0:55:55         
029 Provoost        Robert-Jan      0669 Domburg      0:56:19         
030 Engel           Marcel          0548 Delta Sport  0:57:03 631524  
031 Goetheer        Rene            0093 Wolphaartsdi 0:57:10 CC      
032 Maranus         Peter           0680 Aagtekerke   0:57:34         
033 Maat            Harold de       0358 Scheldesport 0:57:49         
034 Zweedijk        Gert            0664 Zierikzee    0:57:51         
035 Hollander       Kees den        0670 Dreischor    0:58:04         
036 Berkhout        Werner          0515 Ouwerkerk    0:59:31         
037 Postma          Dennis          0605 Hellevoetslu 0:59:33         
038 Schoonwater     Frank           0694 Vlissinge    0:59:55         
039 Zijlstra        Wibo            0662 Zwijndrecht  1:00:58         
040 Dijkstra        Seth            0542 Gonzales RT  1:01:02 473512  
041 Tieleman        Henkjan         0638 Flakkee      1:01:24 788407  
042 Sluis           Gertjan van de  0626 Delta Sport  1:01:29 927514  
043 Hahn            George          0561 Goes         1:01:38         
044 Lelie           Martin          0387 RKHAV        1:01:44 903028  
045 Vlaam           Richard de      0648 Delta Sport  1:02:02 854192  
046 Munnik          Leon de         0596 Delta Sport  1:02:41 565011  
047 Folkertsma      Jack            0082 Scheldesport 1:02:59 843317CC
048 Step            Michiel         0634 Rotterdam    1:03:15         
049 Kloosterman     Kees            0576 Wolphaartsdi 1:03:25         
050 Reus            Erik de         0610 Middelburg   1:03:56         
051 Colpaert        Carlo           0533 Goes         1:03:58         
052 Jonge           William de      0483 Nieuwdorp    1:04:53         
053 Nuijten         Ronald          0601 Dordrecht    1:05:55         
054 Legemaate       Kees            0217 Haamstede    1:06:29         
055 Stegers         Bill            0695 Vlissingen   1:06:37         
056 Dijk            Louis van       0540 Maassluis    1:07:37         
057 Rotterdam       Frank van       0612 Noordgouwe   1:08:26         
058 Meulenberg      Jakobus         0591 AV'56        1:08:55 731019  
059 Lomwel          Corne van       0674 Souburg      1:10:38         
060 Voogt           Arjan           0685 Brielle      1:11:56         
 
H55-64    Deltacross, Westenschouwen 11  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vos             Wilko de        0296 AV'56        0:47:38 267864CC
002 Vinden          Gert van der    0288 Dynamica     0:47:42 792982CC
003 Besuijen        Marius          0517 AV'56        0:48:41 427775  
004 Mourik          Piet van        0170 Delta Sport  0:48:51 521800CC
005 Franken         Kees            0552 Spado        0:49:15 281807  
006 Gabrielse       Jos             0083 Middelburg   0:50:13         
007 Meeuwse         Jan-Willem      0163 AV'56        0:51:02 822184CC
008 Goris           Sjef            0556 Middelburg   0:51:25         
009 Lous            Henk            0156 Dynamica     0:52:10 569010CC
010 Huizer          Ron             0567 LGAS Spijken 0:52:12 625012  
011 Timmermans      Paul            0639 Tholen       0:52:32         
012 Heshof          Jan             0565 Steenbergen  0:52:46         
013 Gent            Jan van         0553 Spirit       0:53:57 631705  
014 Noordijke       Peter           0177 Goes         0:54:24         
015 Damme           Ko van          0432 AV'56        0:56:32 768304  
016 Jongeneel       Rob             0688              0:56:56         
017 Ovaa            Piet            0602 Meliskerke   0:57:05         
018 Brouwer         Sjaak           0041 Dynamica     0:57:14 430062  
019 Kotvis          Bram            0579 AV'56        0:57:37 746317  
020 Gillis          Eric            0501 RJC          0:59:39         
021 Engel           Theo            0547 Delta Sport  0:59:46         
022 Cornelisse      Rene            0326 Vlissingen   0:59:52         
023 Ooms            Jos             0690 Spado        0:59:58         
024 Knibbeler       Berry           0131 Scheldesport 1:00:01 597351  
025 Verhaar         Ron             0643 Klaaswaal    1:01:14         
026 Kraker          John de         0580 Kapelle      1:01:49         
027 Eenennaam       Bram van        0673 Nieuwlande   1:03:22         
028 Burger          Frits           0528 Zierikzee    1:04:33         
029 Zoeteweij       Ron             0663 Voorne Atl   1:15:48 736717  
030 Bavel           Adrie van       0510 Delta Sport  1:16:23 265265  
031 Goudswaard      Wim             0684 Puttershoek  1:17:48         
032 Feijter         Co de           0549 Delta Sport  1:24:40 588374  
 
H65+      Deltacross, Westenschouwen 11  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Wouters         Wim             0660 AV'56        0:56:27 181182  
002 Jonge           Wim de          0122 AV'56        0:57:23 201138CC
003 Bostelaar       Jan             0487 Dynamica     0:57:40         
004 Blaauw          Ebe             0026 Scheldesport 1:00:52 548161  
005 Guequierre      John            0104 Dynamica     1:02:26 46791CC 
006 Beijer          Piet            0512 Dynamica     1:02:44 212967  
007 Wissen          Gerard van      0659 Nw Beijerlan 1:02:47         
008 Stijns          Arthur          0469 Dynamica     1:07:00 869381  
009 Dijk            Vincent van     0065 Dynamica     1:08:36 854678CC
010 Spoor           Leo             0629 Goudswaard   1:11:21         
011 Vlielander      Gommert         0650 Stellendan   1:16:49         
 
JA 01/02  Deltacross, Westenschouwen 11  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Fobbe           Tom             0550 PAC          0:44:35 629904  
002 Kruisifikx      Thomas          0138 Scheldesport 0:47:23 672239CC
 
Vse-34    Deltacross, Westenschouwen 11  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Berge           Laurey van den  0514 Flakkee      0:46:21 447589  
002 Laarse          Lucia v d       0668 Energie      0:51:32         
003 Kleinjan        Lydia           0130 Goes         0:52:36 CC      
004 Mourik          Emma van        0169 Delta Sport  0:54:13 518032CC
005 Claassen        Vera            0530 Goes         0:56:22         
006 Damme           Eva van         0682 Goedereede   0:56:37         
007 Dieren          Jasmijn van     0064 VZA          0:57:46 657325CC
008 Pleijte         Renate          0604 Dynamica     0:58:33 912307  
009 Mulder          Marjon          0595 Koudekerke   1:00:55         
010 Frans           Rosa            0667 Rotterdam    1:07:48         
011 Leer            Tessa           0583 U-track      1:08:02 927584  
012 Govers          Joke            0558 Kapelle      1:15:43         
013 Jager           Femke de        0568 Noordwijkerh 1:16:08         
 
V35-44    Deltacross, Westenschouwen 11  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Sanderse        Monica          0010 Dynamica     0:45:39 892325CC
002 Geuze           Ada             0554 Middelburg   0:50:16         
003 Meijboom        Durby           0008 Vlissingen   0:53:48 CC      
004 Wijnstra        Wendy           0658 Kapelle      0:55:18         
005 Doedee          Baukje          0665 Driewegen    0:56:02         
006 Verschuure      Annemarie       0280 AV'56        0:57:12 855081CC
007 Schelfhout      Naomi           0215 Scheldesport 0:59:13 CC      
008 Waterham        Claudia         0654 Wolphaartsdi 1:06:52         
009 Groes           Katja de        0559 Vrouwenpolde 1:09:31         
010 Colijn          Jeanine         0531 Delta Sport  1:12:05 926820  
011 Remis           Sandy           0609 Rockanje     1:12:19         
012 Dijk            Marielle van    0539 H I Ambacht  1:12:22         
013 Hozee           Marleen         0566 Vlissingen   1:16:26         
 
V45-54    Deltacross, Westenschouwen 11  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Versluijs       Linda           0645 avvn Gapinge 0:54:10 924667  
002 Ravesteijn      Christel        0406 PAC          0:55:32 412462  
003 Bruis           Petra           0429 Spado        0:56:15 768786  
004 Steenhart       Martin          0632 Kapelle      0:56:29         
005 Strating        Henny           0635 AV'56        0:57:07 822158  
006 Harten          Ilona           0562 Souburg      0:57:56         
007 Goole           Saskia          0096 AV'56        0:58:01 454409CC
008 Sluis           Marjanne v d    0625 Delta Sport  1:02:56 814168  
009 Sinke           Natalie         0622 Gonzales RT  1:03:31 859434  
010 Verhulst        Petra           0644 Dynamica     1:05:22         
011 Goossen         Marion          0097 Scheldesport 1:06:19 531013CC
012 Driessche       Jolanda van     0072 RKHAV        1:08:09 734443CC
013 Tillema         Jeanet          0453 Flakkee      1:09:16         
014 Verburg         Ernesta         0209 Dreischor    1:10:28         
015 Leeuw           Miranda de      0443 Flakkee      1:11:53         
016 Meijers         Jacqueline      0589 AV'56        1:12:00 891708  
017 Blanker         Jeanette        0520 Middelburg   1:24:25         
 
V55+      Deltacross, Westenschouwen 11  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Grim            Corina          0100 Lewedorp     0:58:09         
002 Spaans          Ellie           0239 AV'56        1:03:41 902628CC
003 Vries           Jannie de       0696 Dynamica     1:06:34         
004 Butter          Ciska-Rob       0529 Delta Sport  1:08:22 540992  
005 Couwenbergh     Pim             0534 Zierikzee    1:10:44         
006 Kleingeld       Lena            0385 Dynamica     1:10:49 271216CC
007 Baak            Annelies        0506 B Haamstede  1:21:37         
008 Steevens        Mariette        0633 Middelburg   1:24:28         
 
MA  01/02 Deltacross, Westenschouwen 4.6 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Lelie           Fien            0386 RKHAV        0:23:46 746641  
 
JB  03/04 Deltacross, Westenschouwen 4.6 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0324 Scheldesport 0:18:25 735396CC
002 Dikkenberg      Jesse van den   0066 AV'56        0:19:25 748547CC
003 Kooten          Thijs van       0136 AV'56        0:20:15 927292CC
004 Vierbergen      Mats            0286 RKHAV        0:20:27 751738CC
 
MB  03/04 Deltacross, Westenschouwen 2.4 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Goudswaard      Ilse            0976 Delta Sport  0:10:23 737660  
002 Schets          Tessa           0987 AV'56        0:10:26 734443CC
003 Baar            Sanne de        0970 AV'56        0:10:36 786616CC
004 Houtzager       Ruchama         0953 Delta Sport  0:10:47 681666  
005 Kapteijn        Lisa            0980 AV'56        0:11:19 884966CC
006 Exter           Eva den         0965 RKHAV        0:11:37         
 
Hkcr+JA   Deltacross, Westenschouwen 2.4 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Staal           Tommy           0915 Zierikzee    0:07:41         
002 Verstraate      Wouter          0936 Gonzales RT  0:07:51         
003 Petersen        Bereket         0960 AV'56        0:08:09         
004 Hiensch         Yohannes        0919 14           0:08:15         
005 Hiensch         Eyoel           0920 Phanos       0:08:22         
006 Verbrugge       Mees            0961 AV'56        0:08:24 715177  
007 Kooijman        Jarno           0963 AV'56        0:08:27 903725CC
008 Zeeuw           Nathan de       0996 Scheldesport 0:08:29 684110CC
009 Tuil            Niels van       0928 AV'56        0:08:31 846716  
010 Schets          Wouter          0986 AV'56        0:08:33 727967CC
011 Korte           Willem de       0917 Gonzales RT  0:08:36         
012 Hiensch         Yannick         0924 Groningen    0:08:53         
013 Driesche        Mathijsvan      0974 PAC          0:08:56 964492CC
014 Stolk           Edwin           0992 Flakkee      0:08:59 300151CC
015 Boogaard        Wilco           0972 Dynamica     0:09:02 660882CC
016 Buter           WillemJan       0966 Scheldesport 0:09:41         
017 Zande           Niek vd         0916 Zierikzee    0:09:43         
018 Goudzwaard      Mart            0930 Zonnemaire   0:09:45         
019 Voorde          Pascal van de   0939 Middelburg   0:09:55         
020 Baar            PieterJan de    0969 AV'56        0:10:16 832179CC
021 Joppe           Bert            0979 Flakkee      0:10:29 909726CC
022 Hiensch         Tim             0923 Terneuzen    0:10:54         
023 Wilde           Rien de         0938 AV'56        0:10:57 90464   
024 Zaman           Jacques         0995 Scheldesport 0:11:08 494501CC
025 Hendrikse       Wouter          0922              0:11:34         
026 Dellebeke       Ron             0973 Dynamica     0:11:57 821489CC
027 Feijter         Co de           0929 Delta Sport  0:12:19 588374  
028 Boer            Merijn          0921              0:12:22         
029 Louwerse        Eugene          0689 Middelburg   0:16:15         
 
Vkcr+MA   Deltacross, Westenschouwen 2.4 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Engels          Anjolie         0975 VZA          0:09:26 128759CC
002 Zeeuw           Mirthe de       0997 Scheldesport 0:10:21 578936CC
003 Smits           Veerle          0991 AV'56        0:10:51 748551CC
004 Kraker          Paulette de     0925 Dynamica     0:11:22         
005 Wondergem       Nicole          0945 Dynamica     0:11:32         
006 Guigui          Esma            0932 AV'56        0:11:39 499452  
007 Sluijs          Esther van      0989 AV'56        0:11:54 752749CC
008 Rommers         Madeleine       0931 Middelburg   0:12:04         
009 Simonse         Marielle        0988 AV'56        0:13:22 758566CC
010 Vloet           Jane van der    0994 Hulst        0:13:34 CC      
011 Jong            Jolanda 't      0934 Delta Sport  0:13:51 476106  
012 Mol             Marina          0985 AV'56        0:14:05 835090CC
013 Rasenberg       Ingrid          0933 Delta Sport  0:14:22 492518  
014 Kleven          Lenie van       0982 AVVN Vlissin 0:14:56 209921CC
015 Berrevoets      Bettina         0927 Delta Sport  0:15:27 938282  
016 Beverloo        Marian          0926 O Beijerland 0:15:36         
017 Zwieten         Els van         0998 Delta Sport  0:16:25 631251CC
 
JC  05/06 Deltacross, Westenschouwen 2.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Baar            Remco de        0507 AV'56        0:07:58 811412  
002 Verbrugge       Ipe             0155 AV'56        0:08:12         
003 Dobbelaar       Lukas           0068 Scheldesport 0:08:31 875254CC
004 Maat            Fabian          0159 Scheldesport 0:08:34 740849CC
005 Koole           Stijn           0134 Dynamica     0:08:48 784092CC
006 Koopman         Kasper          0135 Dynamica     0:09:26 802216CC
007 Verschuren      Niels           0279 Scheldesport 0:10:03 123456CC
008 Groosman        Ivar            0102 Scheldesport 0:10:35 944620CC
009 Dees            Rody            0061 AV'56        0:11:27 821489CC
 
MC  05/06 Deltacross, Westenschouwen 2.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Voorde          Kyra van de     0295 Dynamica     0:09:00 845214  
002 Simonse         Marit           0228 AV'56        0:09:41 811420CC
003 Vierbergen      Kirsten         0285 RKHAV        0:09:44 882634CC
004 Kraker          Yasmine de      0137 AV'56        0:09:53 817736CC
 
JD  07/08 Deltacross, Westenschouwen 2.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Julius          0219 Dynamica     0:08:01 849318CC
002 Steels          Jaro            0243 RKHAV        0:08:09 858755CC
003 Boogaard        Ezra            0030 Dynamica     0:08:22 866790CC
004 Engels          Ivar            0077 Dynamica     0:08:39 817741CC
005 Joppe           Zedie           0124 Flakkee      0:08:54 847287CC
006 Giele           Midas           0088 Scheldesport 0:09:01 855729CC
007 Wieles          Victor          0314 Scheldesport 0:09:05 849324CC
008 Kint            Ivan            0475 Driewegen    0:09:09         
009 Kunst           Menne           0582 Serooskerke  0:09:14         
010 Rijk            Ynnic           0377 Middelburg   0:09:35         
011 Ouden           Piet van den    0461 AV'56        0:09:41 920450  
012 Ravesteijn      Tijmen          0436 PAC          0:09:46 864598  
013 Haspels         Koen            0563 Delta Sport  0:09:59 883298  
014 Zandstra        Lucas           0323 Wielingen    0:10:21 804733CC
015 Jonge           Dylano de       0121 AV'56        0:10:30 879456CC
016 Oele            Niels           0178 AV'56        0:10:37 846188CC
017 Schillings      Roemer          0218 Dynamica     0:11:22 878233CC
018 Lous            Jochem          0157 Dynamica     0:12:34 832135CC
 
MD  07/08 Deltacross, Westenschouwen 2.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Wibbelink       Felien          0313 Dynamica     0:08:52 834220CC
002 Mol             Elise           0168 AV'56        0:09:04 867754CC
003 Hamer           Benthe          0106 Scheldesport 0:09:07 845355CC
004 Schletterer     Bowien          0220 Dynamica     0:09:14 849319CC
005 Steigerwald     Myrthe          0246 AV'56        0:10:21 889308CC
006 Minderhoud      Lilian          0454 Waarde       0:10:26         
007 Goudswaard      Lieke           0383 Delta Sport  0:10:33 830969  
008 Pijnen          Valerie         0190 Scheldesport 0:10:54 843321CC
009 Boonman         Madelief        0032 AV'56        0:11:00 904903CC
010 Houtzager       Sterre          0391 Dynamica     0:11:03 873667  
011 Damme           Marit van       0058 Scheldesport 0:11:14 855728CC
012 Fierloos        Iris            0081 AV'56        0:11:40 939506CC
013 Potter          Marit de        0199 Scheldesport 0:12:37 922952CC
014 Dobbelaar       Rebekka         0069 Scheldesport 0:12:40 875253CC
 
JpA2   09 Deltacross, Westenschouwen 1.1 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Houwing         Jiska           0117 Dynamica     0:03:47 928286  
002 Broekhuis       Luuk            0428 Flakkee      0:03:54 934970  
003 Heijens         Maxim           0107 RKHAV        0:03:57 909204CC
004 Ravesteijn      Leander         0433 PAC          0:04:00 870520  
005 Vegt            Thijs van der   0262 Delta Sport  0:04:02 876348  
006 Dalen           Rens van        0054 AV'56        0:04:04 896902CC
007 Tuller          Sven            0256 Scheldesport 0:04:18 123456CC
008 Duinkerke       Pepijn          0073 Scheldesport 0:04:38 885191CC
009 Berman          Florian         0024 AV'56        0:04:40 891693CC
010 Vroegindewey    Stijn           0474 Flakkee      0:04:47 945896  
011 Berge           Sam van den     0023 AV'56        0:04:50 912248CC
 
MAp2   09 Deltacross, Westenschouwen 1.1 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0123 Flakkee      0:03:51 869774CC
002 Vervuurt        Sophie          0284 Dynamica     0:04:06 927299CC
003 Vermaelen       Sara            0276 Scheldesport 0:04:12 922944CC
004 Govers          Anouk           0099 AV'56        0:04:20 867753CC
005 Vloet           Sabine van der  0294 RKHAV        0:04:23 871637CC
006 Pijnen          Victoria        0191 Scheldesport 0:04:25 873674CC
007 Bruijnes        Mirthe          0527 AV'56        0:04:27 867445  
008 Verschuure      Fayenne         0281 AV'56        0:04:30 901487CC
009 Soethaert       Jo-Ann          0237 Scheldesport 0:04:32 934155CC
010 Koning          Nikki de        0133 AV'56        0:04:34 933021CC
011 Visser          Sterre          0290 Dynamica     0:04:36 902515  
012 Visser          Britt de        0291 Dynamica     0:04:42 920368  
013 Reijnhoudt      Emma            0465 Dynamica     0:04:45 944515  
014 Slinger         Kyra            0624 Flakkee      0:04:52 917744  
015 Hooft           Evi van der     0441 Dynamica     0:04:54 944516  
016 Post            Jasmijn         0197 Scheldesport 0:04:59 896428CC
017 Terlouw         Marit           0637 Dynamica     0:05:13 5608    
018 Trompetter      Senna           0397 Dynamica     0:07:38 948341  
 
JpA1   10 Deltacross, Westenschouwen 1.1 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0196 Scheldesport 0:04:16 869429CC
002 Rijk            Maxime          0210 Middelburg   0:04:22 CC      
003 Zweedijk        Tim             0405 Delta Sport  0:04:27 912753  
004 Driedijk        Aneirin         0071 Dynamica     0:04:40 910263CC
005 Plas            Justus van der  0192 AV'56        0:04:45 912245CC
006 Luijk           Daan van        0158 AV'56        0:04:47 903730CC
007 Waesberghe      Michael van     0303 RKHAV        0:04:55 911587CC
008 Prins           Hylke           0201 Scheldesport 0:04:58 928766CC
009 Ouden           Pim van den     0462 Delta Sport  0:05:00 927678  
010 Meij            Sem de          0588 B Haamstede  0:05:11         
011 Gijsel          Lars            0091 Scheldesport 0:05:12 934153CC
012 Schraaf         Robin van de    0223 AV'56        0:05:16 903729CC
013 Teunissen       Micha           0251 AV'56        0:05:17 909509CC
014 Overbeeke       Kiron           0179 Scheldesport 0:05:22 922957CC
015 Schoonen        Rex             0467 Delta Sport  0:05:27 910814  
016 Boot            Damian          0033 Delta Sport  0:05:50 903231  
 
MpA1   10 Deltacross, Westenschouwen 1.1 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verboom         Jet             0401 Delta Sport  0:04:43 920452  
002 Steels          Ona             0244 RKHAV        0:04:52 921132CC
003 Schletterer     Dorethe         0221 Dynamica     0:05:10 896412CC
004 Putter          Lynn de         0409 Wielingen    0:05:14         
005 Veen            Nienke van      0260 AV'56        0:05:24 948347CC
006 Westerweele     Vivian          0312 AV'56        0:05:31 904082CC
007 Schuit          Senna           0224 Scheldesport 0:05:47 910370CC
008 Strobos         Danitshia       0250 Dynamica     0:06:20 928699CC
 
JpB    11 Deltacross, Westenschouwen 1.1 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verschuren      Luca            0278 Scheldesport 0:04:35 123456CC
002 Soethaert       Kevin           0236 Scheldesport 0:04:39 934156CC
003 Waesberghe      Floris van      0304 RKHAV        0:04:41 911586CC
004 Broekhuis       Nick            0526 Sommelsdijk  0:05:36         
005 Heijens         Julian          0108 RKHAV        0:05:38 CC      
006 Elias           Nicolas         0075 RKHAV        0:05:41 930981CC
007 Trompetter      Tiemen          0396 Dynamica     0:05:45 948340  
 
MpB    11 Deltacross, Westenschouwen 1.1 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Wandel          Elin            0306 Delta Sport  0:05:07 927681  
002 Boudewijns      Jill            0035 AV'56        0:05:17 CC      
003 Peeters         Maila           0186 Scheldesport 0:05:51 922973  
004 Tuller          Evi-Marlene     0257 Scheldesport 0:05:55 123456CC
 
JpC    12 Deltacross, Westenschouwen 1.1 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Wondergem       Kees            0476 Dynamica     0:04:48 941645  
002 Jansen          Vince           0118 Scheldesport 0:04:59 123456CC
003 Vroegindeweij   Fedde           0653 Sommelsdijk  0:05:24         
004 Troost          Tijn            0640 Zierikzee    0:06:05         
005 Andriessen      Liam            0012 Scheldesport 0:06:14 123456CC
 
MpC    12 Deltacross, Westenschouwen 1.1 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Bezuijen        Karlijn         0423 Flakkee      0:04:53 948846  
002 Gorter          Fabienne        0438 AV'56        0:05:26         
003 Schoonen        Lorelei         0222 Delta Sport  0:05:29 924879  
004 Westerweele     Veerle          0311 AV'56        0:05:43 924943CC
005 Verboom         Liv             0402 Delta Sport  0:05:47 924878  
006 Gijsel          Ymke            0090 Scheldesport 0:06:10 934158CC
007 Meijer          Noortje         0166 Delta Sport  0:06:43 920455  
 
     finishers: ,8
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven