za 7/12/19 - Inkelcross - AV56 - Kruiningen

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

27e Inkelcross


Kruiningen, zaterdag 7 december 2019 - Organisatie: AV'56 
Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

Hse-34    - 9.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Broeke          Tim van den     0003 Dynamica     0:31:57
002 Stitan          Yunis abu       0006 Delta Sport  0:32:29
003 Wolfert         Eric            0007 Flakkee      0:35:05
004 Rijk            Arnoud          0394 AV'56        0:36:54
005 Jansen          Jeroen          0505 Kapelle      0:37:09
006 Lelie           Michiel         0388 RKHAV        0:38:07
007 Uffelen         Hein van        0472 Souburg      0:41:48
008 Molendijk       Jan             0455 Krabbendijke 0:42:01
009 Moerenhout      Benjamin        0503 Biezelinge   0:42:03
010 Bruijnooge      Johan           0478 Yerseke      0:42:14
011 Simonse         Leonard         0468 Waarde       0:42:25
012 Meij            Otto            0165 Dynamica     0:44:29
013 Kaam            Maarten van     0445 Yerseke      0:45:25
014 Nijssen         Joris           0490              0:49:41
 
H35-44    - 9.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Harmes          Erwin           0004 Gonzales RT  0:33:23
002 Bruijn          Boris de        0376 AV'56        0:35:01
003 Post            Sander          0338 Scheldesport 0:35:27
004 Schrier         Michel          0492 Dynamica     0:36:39
005 Vermeulen       Sven            0419 Dynamica     0:37:32
006 Goedhart        Freek           0092 Flakkee      0:38:00
007 Hamer           Michael de      0105 Scheldesport 0:39:00
008 Soethart        Gerben          0238 Scheldesport 0:40:47
009 Hoogstrate      Frank           0442 Yerseke      0:42:19
010 Traas           Marijn          0254 Heinkenszand 0:46:15
011 Steketee        Maurice         0248 Middelburg   0:46:30
012 Kempe           M H             0446 Delta Sport  0:47:02
013 Delzenne        Mart-Jan        0504 Krabbendijke 0:48:42
 
H45-54    - 9.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Cappon          Erik            0362 Wielingen    0:37:19
002 Balkenende      Peter           0372 AV'56        0:37:23
003 Karelse         Johan           0384 AV'56        0:37:29
004 Verhage         Arjo            0273 Dynamica     0:38:53
005 Goossen         Erik            0098 Scheldesport 0:39:17
006 Dekker          Peter           0063 Zoutelande   0:41:00
007 Slits           Peter           0498 Wielingen    0:41:29
008 Esltgeest       Gijsbert        0434 AV'56        0:41:53
009 Veen            Jaap van der    0259 Scheldesport 0:42:28
010 Zeeuw           Alwin de        0325 Scheldesport 0:43:21
011 Sommeijer       Marcel          0491 Dynamica     0:43:34
012 Murre           Walther         0171 Scheldesport 0:44:02
013 Dees            Danmar          0060 AV'56        0:44:05
014 Groote          Marc de         0439 Middelburg   0:44:49
015 Maat            Harold de       0358 Scheldesport 0:46:21
016 Goetheer        Rene            0093 Wolphaartsdi 0:46:26
017 Maranus         Peter           0493 Pekelinge    0:48:26
018 Hollander       Kees den        0489 Dreischor    0:48:33
019 Lelie           Martin          0387 RKHAV        0:50:07
020 Veringmeijer    Norbert         0484 Waterweg     0:50:12
021 Lomwel          Corne           0500 Souburg      0:51:46
022 Jonge           William de      0483 Nieuwdorp    0:54:26
023 Oene            Reinier van     0460 Middelburg   0:55:15
 
H55-64    - 9.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Vos             Wilko de        0296 AV'56        0:38:46
002 Meeuwse         Jan-Willem      0163 AV'56        0:40:00
003 Mourik          Piet van        0170 Delta Sport  0:40:03
004 Vinden          Gert van der    0288 Dynamica     0:40:06
005 Beek            Ad van          0497 RREL         0:40:20
006 Douw            Wim             0488 Diomedon     0:40:41
007 Gabrielse       Jos             0083 Middelburg   0:41:06
008 Schaap          Rob             0495 Vlissingen   0:41:40
009 Wilde           Jan de          0315 AV'56        0:42:32
010 Broeke          Rian van den    0040 Dynamica     0:42:40
011 Noordijke       Peter           0177 Goes         0:45:30
012 Damme           Ko van          0432 AV'56        0:46:23
013 Remortel        Eric van        0205 AV'56        0:47:27
014 Knibbeler       Berry           0131 Scheldesport 0:48:29
015 Kraker          John de         0448 Kapelle      0:48:38
016 Ooms            Jos             0496 Olympia      0:49:18
017 Filius          Eric            0501 RJC          0:50:18
018 Eenennaam       Bram van        0499 Nw St Joosla 0:53:12
 
H65+      - 9.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Herder          Theo den        0359 AV'56        0:43:26
002 Jonge           Wim de          0122 AV'56        0:46:58
003 Dooms           Johnny          0070 Terneuzen    0:48:49
004 Bostelaar       Jan             0487 Dynamica     0:49:29
005 Guequierre      John            0104 Dynamica     0:50:48
006 Kramer          Acronius        0449 AV'56        0:51:55
007 Dijk            Vincent van     0065 Dynamica     0:53:39
008 Stijns          Arthur          0469 Dynamica     0:55:12
009 Hollander       Andries den     0440 Hansweert    1:05:58
 
JA 01/02  - 9.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Petersen        Beuayehu        0464 AV'56        0:32:35
002 Tuil            Niels van       0471 AV'56        0:39:50
 
Vse-34    - 9.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Bongertman      Amber           0426 THOR         0:42:06
002 Kleinjan        Lydia           0130 Goes         0:42:37
003 Mourik          Emma van        0169 Delta Sport  0:43:42
004 Dieren          Jasmijn van     0064 VZA          0:46:04
005 Touw            Elianne         0494 Oostkapelle  0:46:44
006 Traas           Ilse            0255 Heinkenszand 0:51:28
 
V35-44    - 9.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Sanderse        Monica          0010 Dynamica     0:39:55
002 Meijboom        Durby           0008 Vlissingen   0:44:38
003 Verschuure      Annemarie       0280 AV'56        0:47:09
 
V45-54    - 9.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Bongertman      Arinka          0427 THOR         0:44:08
002 Bruis           Petra           0429 Spado        0:45:52
003 Goole           Saskia          0096 AV'56        0:47:05
004 Daalmeijer      Dita            0053 Dynamica     0:51:09
005 Driessche       Jolanda van     0072 RKHAV        0:54:55
006 Jansen          Sonja           0485 Waterweg     0:56:11
007 Goossen         Marion          0097 Scheldesport 0:57:05
 
V55+      - 9.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Flikweert       Rian            0435 Dynamica     0:52:25
002 Spaans          Ellie           0239 AV'56        0:52:46
 
MA  01/02 - 3.9 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Lelie           Fien            0386 RKHAV        0:18:39
 
JB  03/04 - 3.9 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Zeeuw           Tobias de       0324 Scheldesport 0:14:59
002 Maat            Ralph de        0160 Scheldesport 0:15:12
003 Dikkenberg      Jesse van den   0066 AV'56        0:15:45
004 Vierbergen      Mats            0286 RKHAV        0:17:56
 
MB  03/04 - 2.9 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Goudswaard      Ilse            0976 Delta Sport  0:12:25
002 Houtzager       Ruchama         0953 Delta Sport  0:12:27
003 Baar            Sanne de        0970 AV'56        0:12:47
004 Exter           Eva den         0965 RKHAV        0:12:54
 
Hkcr+JA   - 2.9 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Verdegem        Evert           0935 Belgie       0:09:28
002 Petersen        Bereket         0960 AV'56        0:09:30
003 Meulenaere      Brecht de       0942 Boekhoute    0:09:36
004 Verstraate      Wouter          0936 Gonzales RT  0:09:39
005 Verbrugge       Mees            0961 AV'56        0:10:16
006 Kooijman        Jarno           0963 AV'56        0:10:19
007 Zeeuw           Nathan de       0996 Scheldesport 0:10:21
008 Driesche        Mathijsvan      0974 PAC          0:10:29
009 Manders         Tim             0941 AV'56        0:10:50
010 Stolk           Edwin           0992 Flakkee      0:11:04
011 Buter           WillemJan       0966 Scheldesport 0:12:06
012 Wagenaar        Jesse           0940 Goes         0:12:16
013 Voorde          Pascal van de   0939 Middelburg   0:12:18
014 Baar            PieterJan de    0969 AV'56        0:12:20
015 Joppe           Bert            0979 Flakkee      0:12:30
016 Zaman           Jacques         0995 Scheldesport 0:12:34
017 Wilde           Rien de         0938 AV'56        0:13:46
018 Dellebeke       Ron             0973 Dynamica     0:13:50
 
Vkcr+MA   - 2.9 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Dekker          Noor            0947 Gonzales RT  0:10:45
002 Zeeuw           Mirthe de       0997 Scheldesport 0:12:23
003 Guchteneire     Rachida de      0977 Scheldesport 0:12:37
004 Smits           Veerle          0991 AV'56        0:12:57
005 Wondergem       Nicole          0945 Dynamica     0:13:53
006 Sluijs          Esther van      0989 AV'56        0:14:01
007 Minderhoud      Tineke          0944 Waarde       0:15:49
008 Mol             Marina          0985 AV'56        0:16:02
009 Vloet           Jane van der    0994 Hulst        0:16:05
010 Simonse         Marielle        0988 AV'56        0:16:08
011 Wandel          Maritza         0937 B Haamstede  0:16:21
012 Meeuwse         Annemijn        0943 AV'56        0:17:52
 
JC  05/06 - 1.9 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Dobbelaar       Lukas           0068 Scheldesport 0:07:31
002 Koole           Stijn           0134 Dynamica     0:07:35
003 Maat            Fabian          0159 Scheldesport 0:07:37
004 Koopman         Kasper          0135 Dynamica     0:07:48
005 Berg            Nino van den    0022 AV'56        0:08:04
006 Pijnen          Benjamin        0189 Scheldesport 0:08:24
007 Rietberg        Stein           0482 Dynamica     0:08:38
008 Groosman        Ivar            0102 Scheldesport 0:09:08
009 Verschuren      Niels           0279 Scheldesport 0:09:25
010 Dees            Rody            0061 AV'56        0:10:05
 
MC  05/06 - 1.9 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Voorde          Kyra van de     0295 Dynamica     0:08:10
002 Kraker          Yasmine de      0137 AV'56        0:08:20
003 Vierbergen      Kirsten         0285 RKHAV        0:08:31
004 Simonse         Marit           0228 AV'56        0:08:35
005 Dikkenberg      Inke van den    0067 AV'56        0:08:44
006 Elias           Alexandra       0076 RKHAV        0:09:00
007 Koeman          Janita          0486 AV'56        0:09:32
 
JD  07/08 - 1.9 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Schletterer     Julius          0219 Dynamica     0:06:58
002 Steels          Jaro            0243 RKHAV        0:07:15
003 Joppe           Zedie           0124 Flakkee      0:07:27
004 Boogaard        Ezra            0030 Dynamica     0:07:33
005 Wieles          Victor          0314 Scheldesport 0:07:57
006 Giele           Midas           0088 Scheldesport 0:08:01
007 Beuns           Jens            0025 AV'56        0:08:12
008 Paul            Markus          0352 AV'56        0:08:17
009 Verbiest        Kyano           0264 Scheldesport 0:08:20
010 Rijk            Yannic          0481 Middelburg   0:08:22
011 Ouden           Piet van den    0461 AV'56        0:08:27
012 Mullaert        Sam             0456 Kapelle      0:08:45
013 Loof            Justin          0152 Scheldesport 0:08:49
014 Juffermans      Jelle           0125 Delta Sport  0:08:55
015 Oele            Niels           0178 AV'56        0:08:58
016 Koert           Ruben           0132 AV'56        0:09:02
017 Schillings      Roemer          0218 Dynamica     0:09:06
018 Zandstra        Lucas           0323 Wielingen    0:09:29
019 Lous            Jochem          0157 Dynamica     0:10:29
020 Lensen          Quinten         0150 Scheldesport 0:10:39
 
MD  07/08 - 1.9 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Wibbelink       Felien          0313 Dynamica     0:07:51
002 Hamer           Benthe          0106 Scheldesport 0:07:55
003 Mol             Elise           0168 AV'56        0:08:04
004 Schletterer     Bowien          0220 Dynamica     0:08:14
005 Minderhoud      Lilian          0454 Waarde       0:08:41
006 Steigerwald     Myrthe          0246 AV'56        0:09:02
007 Pijnen          Valerie         0190 Scheldesport 0:09:07
008 Boonman         Madelief        0032 AV'56        0:09:12
009 Fierloos        Iris            0081 AV'56        0:09:48
010 Wilhelm         Nienke          0316 Scheldesport 0:10:03
011 Damme           Marit van       0058 Scheldesport 0:10:07
012 Bustraan        Tess            0044 AV'56        0:10:18
013 Potter          Marit de        0199 Scheldesport 0:11:02
 
JpA2   09 - 1.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Houwing         Jiska           0117 Dynamica     0:03:48
002 Vegt            Thijs van der   0262 Delta Sport  0:03:55
003 Kuijl           Casper van der  0450 AV'56        0:03:57
004 Dalen           Rens van        0054 AV'56        0:03:59
005 Broekhuis       Luuk            0428 Flakkee      0:04:17
006 Stockmans       Felix           0249 Volharding   0:04:19
007 Boonman         Jasper          0374 Nieuwdorp    0:04:24
008 Heijens         Maxim           0107 RKHAV        0:04:28
009 Berman          Florian         0024 AV'56        0:04:29
010 Duinkerke       Pepijn          0073 Scheldesport 0:04:36
011 Vroegindewey    Stijn           0474 Flakkee      0:04:45
012 Berge           Sam van den     0023 AV'56        0:04:50
 
MA2    09 - 1.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Joppe           Daphne          0123 Flakkee      0:03:52
002 Vervuurt        Sophie          0284 Dynamica     0:04:02
003 Vloet           Sabine van der  0294 RKHAV        0:04:18
004 Vermaelen       Sara            0276 Scheldesport 0:04:21
005 Reijnhoudt      Emma            0465 Dynamica     0:04:26
006 Soethaert       Jo-Ann          0237 Scheldesport 0:04:31
007 Hooft           Evi van der     0441 Dynamica     0:04:32
008 Govers          Anouk           0099 AV'56        0:04:34
009 Visser          Britt de        0291 Dynamica     0:04:38
010 Pijnen          Victoria        0191 Scheldesport 0:04:40
011 Verschuure      Fayenne         0281 AV'56        0:04:42
012 Visser          Sterre          0290 Dynamica     0:04:47
013 Toonder         Maya de         0252 Scheldesport 0:04:54
014 Post            Jasmijn         0197 Scheldesport 0:04:59
 
JpA1   10 - 1.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Post            Thijmen         0196 Scheldesport 0:03:51
002 Zweedijk        Tim             0405 Delta Sport  0:03:56
003 Rijk            Maxime          0210 Middelburg   0:04:06
004 Plas            Justus van der  0192 AV'56        0:04:09
005 Luijk           Daan van        0158 AV'56        0:04:13
006 Driedijk        Aneirin         0071 Dynamica     0:04:25
007 Prins           Hylke           0201 Scheldesport 0:04:25
008 Ouden           Pim van den     0462 AV'56        0:04:29
009 Braal           Jan de          0036 AV'56        0:04:35
010 Waesberghe      Michael van     0303 RKHAV        0:04:37
011 Teunissen       Micha           0251 AV'56        0:04:40
012 Schraaf         Robin van de    0223 AV'56        0:04:48
013 Overbeeke       Kiron           0179 Scheldesport 0:04:54
014 Schoonen        Rex             0467 AV'56        0:04:57
015 Boot            Damian          0033 Delta Sport  0:05:03
 
MpA1   10 - 1.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Verboom         Jet             0401 Delta Sport  0:04:22
002 Steels          Ona             0244 RKHAV        0:04:27
003 Schletterer     Dorethe         0221 Dynamica     0:04:31
004 Neervoort       Zoe             0458 AV'56        0:04:39
005 Putter          Lynn de         0409 Wielingen    0:04:42
006 Genugten        Fay van der     0437 AV'56        0:05:10
007 Strobos         Danitshia       0250 Dynamica     0:05:14
008 Schuit          Senna           0224 Scheldesport 0:05:21
009 Westerweele     Vivian          0312 AV'56        0:05:23
010 Veen            Nienke van      0260 AV'56        0:05:26
 
JpB    11 - 1.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Soethaert       Kevin           0236 Scheldesport 0:04:09
002 Waesberghe      Floris van      0304 RKHAV        0:04:13
003 Verschuren      Luca            0278 Scheldesport 0:04:19
004 Houtekamer      Tuborg          0480              0:04:35
005 Zoetewij        Tyge            0477 AV'56        0:04:37
006 Barentsen       Collin          0019 Dynamica     0:04:41
007 Mullaert        Daan            0457 AV'56        0:04:53
008 Heijens         Julian          0108 RKHAV        0:05:09
009 Elias           Nicolas         0075 RKHAV        0:05:11
 
MpB    11 - 1.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Wandel          Elin            0306 Delta Sport  0:04:43
002 Boudewijns      Jill            0035 AV'56        0:04:59
003 Toonder         Stella den      0253 Scheldesport 0:05:07
004 Tuller          Evi-Marlene     0257 Scheldesport 0:05:13
005 Bobeldijk       Norah           0424 Kloetinge    0:05:16
006 Burke           Liv             0430 AV'56        0:06:28
007 Zanden          Maureen van der 0404 AV'56        0:06:36
 
JpC    12 - 1.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Jansen          Vince           0118 Scheldesport 0:04:19
002 Wondergem       Kees            0476 Dynamica     0:04:22
003 Bauer           Jordy           0479 Kruiningen   0:05:05
004 Andriessen      Liam            0012 Scheldesport 0:05:28
005 Jole            Mees van        0119 Scheldesport 0:05:43
 
MpC    12 - 1.0 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Schoonen        Lorelei         0222 Delta Sport  0:04:38
002 Gorter          Fabienne        0438 AV'56        0:04:50
003 Rijk            Ilse            0466 AV'56        0:04:59
004 Constandse      Lotte           0431 Dynamica     0:05:02
005 Bezuijen        Karlijn         0423 Flakkee      0:05:12
006 Westerweele     Veerle          0311 AV'56        0:05:17
007 Gijsel          Ymke            0090 Scheldesport 0:05:24
008 Verboom         Liv             0402 Delta Sport  0:05:40
009 Noe             Julia           0459 AV'56        0:05:52
010 Kuipers         Tessa           0451 AV'56        0:05:58
011 Meijer          Noortje         0166 Delta Sport  0:06:07
terug naar boven