za 23/11/19 - Elderschanscross - Wielingen - Aardenburg

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

    de Zeeuwse verzekeringen-CC 2019/2020
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
Hse-34    Elderschanscross, Aardenburg 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Stitan          Yunis abu       0006 Delta Sport  0:36:36 642528CC
002 Wolfert         Eric            0007 Flakkee      0:37:00 705676CC
003 Harinck         Sergio          0357 Gonzales RT  0:37:42         
004 Meeuwse         Robbert         0164 AV'56        0:37:56 704349CC
005 Nevel           Angelo van      0413 Sodibrug     0:38:29         
006 Rijk            Arnoud          0394 AV'56        0:39:21 886805CC
007 Lelie           Michiel         0388 RKHAV        0:41:20 747605  
008 Verpekke        Tike            0422 Krekelopers  0:41:22         
009 Durnez          Tony            0421 RTHK         0:44:14         
 
H35-44    Elderschanscross, Aardenburg 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Sander          0338 Scheldesport 0:37:26         
002 Goedhart        Freek           0092 Flakkee      0:40:01 877387CC
003 Vermeulen       Sven            0419 Dynamica     0:40:14         
004 Hamer           Michael de      0105 Scheldesport 0:40:27 831470CC
005 Kox             Martijn         0365              0:41:54         
006 Soethart        Gerben          0238 Scheldesport 0:43:32 934159CC
007 Schol           Tijs            0411              0:46:16         
008 Boekhout        Paz             0373 Sint Kruis   0:47:37         
 
H45-54    Elderschanscross, Aardenburg 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verhage         Arjo            0273 Dynamica     0:39:23 477579CC
002 Cappon          Erik            0362 Wielingen    0:39:30         
003 Balkenende      Peter           0372 AV'56        0:39:44 651798CC
004 Karelse         Johan           0384 AV'56        0:40:37 846199CC
005 Goossen         Erik            0098 Scheldesport 0:40:54 94117CC 
006 Plume           Christian       0390 Zottegem atl 0:41:29         
007 Velde           Herman v d      0400 Zottegem atl 0:43:01         
008 Dekker          Peter           0063 Zoutelande   0:43:28 CC      
009 Roman           Peter           0395 Zottegem atl 0:44:28         
010 Wieles          Adriaan         0408 Scheldesport 0:45:11         
011 Zeeuw           Alwin de        0325 Scheldesport 0:45:37 447287CC
012 Veen            Jaap van der    0259 Scheldesport 0:45:46 641591CC
013 Murre           Walther         0171 Scheldesport 0:46:37 565772CC
014 Slits           Peter           0418 Wielingen    0:46:59         
015 Kapteijn        Remco           0412 AV'56        0:48:48         
016 Rootsaert       Arno            0416              0:49:53         
017 Birch           John            0410              0:50:22         
018 Lelie           Martin          0387 RKHAV        0:50:33 903028  
019 Folkertsma      Jack            0082 Scheldesport 0:55:44 843317CC
 
H55-64    Elderschanscross, Aardenburg 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vos             Wilko de        0296 AV'56        0:41:39 267864CC
002 Mourik          Piet van        0170 Delta Sport  0:42:36 521800CC
003 Meeuwse         Jan-Willem      0163 AV'56        0:43:19 822184CC
004 Gabrielse       Jos             0083 Middelburg   0:44:06         
005 Lous            Henk            0156 Dynamica     0:46:56 569010CC
006 Noordijke       Peter           0177 Goes         0:48:04         
007 Nevel           Eric van        0414 Koolkerke    0:53:59         
 
H65+      Elderschanscross, Aardenburg 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Jonge           Wim de          0122 AV'56        0:50:38 201138CC
002 Dooms           Johnny          0070 Terneuzen    0:52:51 CC      
003 Dijk            Vincent van     0065 Dynamica     0:54:25 854678CC
004 Botman          Kobus           0034 Dynamica     0:56:39 435233  
 
JA 01/02  Elderschanscross, Aardenburg 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kruisifikx      Thomas          0138 Scheldesport 0:41:12 672239CC
 
Vse-34    Elderschanscross, Aardenburg 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Pol             Esther v d      0420 Wielingen    0:46:51         
002 Mourik          Emma van        0169 Delta Sport  0:47:05 518032CC
003 Dieren          Jasmijn van     0064 VZA          0:49:30 657325CC
 
V35-44    Elderschanscross, Aardenburg 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Sanderse        Monica          0010 Dynamica     0:41:15 892325CC
002 Meijboom        Durby           0008 Vlissingen   0:47:16 CC      
003 Schelfhout      Naomi           0215 Scheldesport 0:50:55 CC      
004 Verschuure      Annemarie       0280 AV'56        0:51:27 855081CC
 
V45-54    Elderschanscross, Aardenburg 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Goole           Saskia          0096 AV'56        0:49:46 454409CC
002 Daalmeijer      Dita            0053 Dynamica     0:55:20 867358CC
003 Driessche       Jolanda van     0072 RKHAV        0:57:47 734443CC
004 Goossen         Marion          0097 Scheldesport 0:58:54 531013CC
 
V55+      Elderschanscross, Aardenburg 10  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kleingeld       Lena            0385 Dynamica     1:02:12 271216CC
 
MA  01/02 Elderschanscross, Aardenburg 5.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Lelie           Fien            0386 RKHAV        0:24:58 746641  
002 Coq             Louisse le      0417 Wielingen    0:25:35         
 
JB  03/04 Elderschanscross, Aardenburg 5.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0324 Scheldesport 0:20:38 735396CC
002 Dikkenberg      Jesse van den   0066 AV'56        0:21:33 748547CC
003 Kooten          Thijs van       0136 AV'56        0:21:52 927292CC
004 Vierbergen      Mats            0286 RKHAV        0:23:06 751738CC
 
MB  03/04 Elderschanscross, Aardenburg 2.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Goudswaard      Ilse            0976 Delta Sport  0:13:32 737660  
002 Baar            Sanne de        0970 AV'56        0:13:38 786616CC
003 Houtzager       Ruchama         0953 Delta Sport  0:13:52 681666  
004 Kapteijn        Lisa            0980 AV'56        0:13:55 884966CC
005 Exter           Eva den         0965 RKHAV        0:14:21         
006 Leenheer        Fleur           0955 Delta Sport  0:16:02 786072  
 
Hkcr+JA   Elderschanscross, Aardenburg 2.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Petersen        Bereket         0960 AV'56        0:10:39         
002 Schets          Wouter          0986 AV'56        0:11:03 727967CC
003 Zuidhof         Jasper          0962 AV'56        0:11:08 678272  
004 Kooijman        Jarno           0963 AV'56        0:11:12 903725CC
005 Driesche        Mathijsvan      0974 PAC          0:11:21 964492CC
006 Zeeuw           Nathan de       0996 Scheldesport 0:11:33 684110CC
007 Boogaard        Wilco           0972 Dynamica     0:11:36 660882CC
008 Smit            Chris de        0990 RKHAV        0:11:44 654667CC
009 Kapteijn        Stef            0981 AV'56        0:12:08 674674CC
010 Stolk           Edwin           0992 Flakkee      0:12:10 300151CC
011 Meyer           Arjen de        0957 Zottegem atl 0:12:12         
012 Wieles          Chris           0876 Scheldesport 0:12:27         
013 Cooman          Bart de         0946 Zottegem atl 0:12:41         
014 Joppe           Bert            0979 Flakkee      0:13:47 909726CC
015 Zaman           Jacques         0995 Scheldesport 0:13:51 494501CC
016 Dellebeke       Ron             0973 Dynamica     0:14:38 821489CC
017 Wege            Ivar v d        0879 Scheldesport 0:14:41         
018 Kreek           Jos de          0954 Scheldesport 0:15:16 588398CC
019 Coq             Ronnie le       0880 Wielingen    0:15:33         
020 Dobbelaar       Patrick         0878 Scheldesport 0:15:38         
021 Zanden          John van der    0959 Wemeldinge   0:16:41         
022 Dobbelaar       Jonathan        0949 Scheldesport 0:18:03 842077  
023 Exter           Ronny den       0950 Scheldesport 0:18:35 944624CC
 
Vkcr+MA   Elderschanscross, Aardenburg 2.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Engels          Anjolie         0975 VZA          0:12:03 128759CC
002 Dekker          Noor            0947 Gonzales RT  0:12:05 940789  
003 Vercruyssen     Anneleen        0958 Zottegem atl 0:13:08         
004 Zeeuw           Mirthe de       0997 Scheldesport 0:13:28 578936CC
005 Guchteneire     Rachida de      0977 Scheldesport 0:13:57 928770CC
006 Kreek           Maaike de       0877 Tartelos     0:14:02         
007 Hersschens      Veronique       0952 Zottegem atl 0:14:34         
008 Denijs          Angelique       0948 Zottegem atl 0:14:45         
009 Simonse         Marielle        0988 AV'56        0:17:19 758566CC
010 Mol             Marina          0985 AV'56        0:17:32 835090CC
011 Kleven          Lenie van       0982 AVVN Vlissin 0:19:29 209921CC
012 Zwieten         Els van         0998 Delta Sport  0:20:18 631251CC
 
JC  05/06 Elderschanscross, Aardenburg 2.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Deplorez        Tim             0381 Zottegem atl 0:07:57         
002 Adam            Tibo            0370 Zottegem atl 0:07:59         
003 Dobbelaar       Lukas           0068 Scheldesport 0:08:28 875254CC
004 Schuit          Daan            0225 Scheldesport 0:08:34 788203CC
005 Koole           Stijn           0134 Dynamica     0:08:37 784092CC
006 Maat            Fabian          0159 Scheldesport 0:08:39 740849CC
007 Pijnen          Benjamin        0189 Scheldesport 0:09:06 843320CC
008 Koopman         Kasper          0135 Dynamica     0:09:08 802216CC
009 Kapteijn        Mart            0126 AV'56        0:09:30 742882CC
010 Verschuren      Niels           0279 Scheldesport 0:09:50 123456CC
011 Groosman        Ivar            0102 Scheldesport 0:09:53 944620CC
 
MC  05/06 Elderschanscross, Aardenburg 2.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vierbergen      Kirsten         0285 RKHAV        0:09:20 882634CC
002 Simonse         Marit           0228 AV'56        0:09:31 811420CC
003 Elias           Alexandra       0076 RKHAV        0:09:56 893311CC
004 Dikkenberg      Inke van den    0067 AV'56        0:10:13 786624CC
 
JD  07/08 Elderschanscross, Aardenburg 2.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Julius          0219 Dynamica     0:08:01 849318CC
002 Steels          Jaro            0243 RKHAV        0:08:09 858755CC
003 Engels          Ivar            0077 Dynamica     0:08:21 817741CC
004 Joppe           Zedie           0124 Flakkee      0:08:29 847287CC
005 Boogaard        Ezra            0030 Dynamica     0:08:36 866790CC
006 Wieles          Victor          0314 Scheldesport 0:08:56 849324CC
007 Beuns           Jens            0025 AV'56        0:08:59 867916CC
008 Verbiest        Kyano           0264 Scheldesport 0:09:03 870104CC
009 Giele           Midas           0088 Scheldesport 0:09:16 855729CC
010 Dekker          Edwin           0062 Wielingen    0:09:36 885476  
011 Oele            Niels           0178 AV'56        0:09:41 846188CC
012 Zandstra        Lucas           0323 Wielingen    0:09:43 804733CC
013 Koert           Ruben           0132 AV'56        0:09:45 890963CC
014 Loof            Justin          0152 Scheldesport 0:09:47 12345CC 
015 Rijk            Yannic          0407 Middelburg   0:09:55         
016 Jonge           Dylano de       0121 AV'56        0:10:13 879456CC
017 Wagenaar        Seppe           0305 AV'56        0:10:16 933020CC
018 Schillings      Roemer          0218 Dynamica     0:10:24 878233CC
019 Lensen          Quinten         0150 Scheldesport 0:11:22 870097CC
020 Lous            Jochem          0157 Dynamica     0:12:02 832135CC
 
MD  07/08 Elderschanscross, Aardenburg 2.5 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Wibbelink       Felien          0313 Dynamica     0:08:43 834220CC
002 Hamer           Benthe          0106 Scheldesport 0:08:46 845355CC
003 Mol             Elise           0168 AV'56        0:08:50 867754CC
004 Schletterer     Bowien          0220 Dynamica     0:09:28 849319CC
005 Pijnen          Valerie         0190 Scheldesport 0:10:22 843321CC
006 Wilhelm         Nienke          0316 Scheldesport 0:10:44 922958CC
007 Damme           Marit van       0058 Scheldesport 0:10:57 855728CC
008 Bustraan        Tess            0044 AV'56        0:11:31 907749CC
009 Potter          Marit de        0199 Scheldesport 0:12:29 922952CC
010 Dobbelaar       Rebekka         0069 Scheldesport 0:13:26 875253CC
 
JpA2   09 Elderschanscross, Aardenburg 1.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Houwing         Jiska           0117 Dynamica     0:04:30 928286  
002 Vegt            Thijs van der   0262 Delta Sport  0:04:50 876348  
003 Boonman         Jasper          0374 Nieuwdorp    0:04:53 CC      
004 Heijens         Maxim           0107 RKHAV        0:04:57 909204CC
005 Duinkerke       Pepijn          0073 Scheldesport 0:04:59 885191CC
006 Tuller          Sven            0256 Scheldesport 0:05:01 123456CC
007 Dalen           Rens van        0054 AV'56        0:05:06 896902CC
008 Berman          Florian         0024 AV'56        0:05:36 891693CC
 
MA2    09 Elderschanscross, Aardenburg 1.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0123 Flakkee      0:04:36 869774CC
002 Vloet           Sabine van der  0294 RKHAV        0:05:03 871637CC
003 Vervuurt        Sophie          0284 Dynamica     0:05:08 927299CC
004 Vermaelen       Sara            0276 Scheldesport 0:05:10 922944CC
005 Soethaert       Jo-Ann          0237 Scheldesport 0:05:12 934155CC
006 Cooman          Nikki de        0378 Zottegem atl 0:05:14         
007 Koning          Nikki de        0133 AV'56        0:05:16 933021CC
008 Verschuure      Fayenne         0281 AV'56        0:05:27 901487CC
009 Visser          Britt de        0291 Dynamica     0:05:30 920368  
010 Pijnen          Victoria        0191 Scheldesport 0:05:32 873674CC
011 Visser          Sterre          0290 Dynamica     0:05:34 902515  
012 Velde           Cara van de     0399 Zottegem atl 0:05:46         
013 Toonder         Maya de         0252 Scheldesport 0:05:49 944635CC
014 Post            Jasmijn         0197 Scheldesport 0:05:51 896428CC
015 Trompetter      Senna           0397 Dynamica     0:08:22 948341  
 
JpA1   10 Elderschanscross, Aardenburg 1.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0196 Scheldesport 0:04:29 869429CC
002 Zweedijk        Tim             0405 Delta Sport  0:04:42 912753  
003 Rijk            Maxime          0210 Middelburg   0:04:49 CC      
004 Driedijk        Aneirin         0071 Dynamica     0:04:56 910263CC
005 Plas            Justus van der  0192 AV'56        0:05:07 912245CC
006 Braal           Jan de          0036 AV'56        0:05:13 896903CC
007 Prins           Hylke           0201 Scheldesport 0:05:14 928766CC
008 Helfferich      Sietse          0109 Wielingen    0:05:16 903028CC
009 Waesberghe      Michael van     0303 RKHAV        0:05:18 911587CC
010 Luijk           Daan van        0158 AV'56        0:05:25 903730CC
011 Drongelen       Lucas van       0382 Scheldesport 0:05:33 894554  
012 Schraaf         Robin van de    0223 AV'56        0:05:42 903729CC
013 Bakker          Thomas          0371 Scheldesport 0:05:47 123456  
014 Boot            Damian          0033 Delta Sport  0:06:16 903231  
015 Putter          Neo de          0393 Wielingen    0:06:45 946048  
016 Damme           Stijn van       0380 Scheldesport 0:07:54 934148  
 
MpA1   10 Elderschanscross, Aardenburg 1.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Dorethe         0221 Dynamica     0:04:51 896412CC
002 Vannooteghem    Nina            0398 Zottegem atl 0:04:53         
003 Verboom         Jet             0401 Delta Sport  0:05:02 920452  
004 Steels          Ona             0244 RKHAV        0:05:04 921132CC
005 Putter          Lynn de         0409 Wielingen    0:05:20         
006 Veen            Nienke van      0260 AV'56        0:05:37 948347CC
007 Cotman          Marie           0379 Zottegem Atl 0:05:40         
008 Westerweele     Vivian          0312 AV'56        0:06:01 904082CC
009 Strobos         Danitshia       0250 Dynamica     0:06:03 928699CC
010 Schuit          Senna           0224 Scheldesport 0:06:08 910370CC
 
JpB    11 Elderschanscross, Aardenburg 1.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethaert       Kevin           0236 Scheldesport 0:05:07 934156CC
002 Waesberghe      Floris van      0304 RKHAV        0:05:09 911586CC
003 Trompetter      Tiemen          0396 Dynamica     0:05:28 948340  
004 Wondergem       Dave            0321 Dynamica     0:05:32 919945  
005 Verschuren      Luca            0278 Scheldesport 0:05:39 123456CC
006 Elias           Nicolas         0075 RKHAV        0:05:45 930981CC
007 Heijens         Julian          0108 RKHAV        0:05:58 CC      
 
MpB    11 Elderschanscross, Aardenburg 1.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Wandel          Elin            0306 Delta Sport  0:05:34 927681  
002 Toonder         Stella den      0253 Scheldesport 0:05:42 944636CC
003 Tuller          Evi-Marlene     0257 Scheldesport 0:06:11 123456CC
004 Peeters         Maila           0186 Scheldesport 0:06:47 922973  
005 Zanden          Maureen van der 0404 AV'56        0:07:14 931389  
 
JpC    12 Elderschanscross, Aardenburg 1.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Jansen          Vince           0118 Scheldesport 0:05:12 123456CC
002 Jole            Mees van        0119 Scheldesport 0:07:14 123456CC
 
M  pC  12 Elderschanscross, Aardenburg 1.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Guchteneire     Lois de         0103 Scheldesport 0:05:22 928772CC
002 Schoonen        Lorelei         0222 Delta Sport  0:05:33 924879  
003 Putter          Alexia de       0392 Wielingen    0:05:46 946045  
004 Westerweele     Veerle          0311 AV'56        0:05:49 924943CC
005 Mormout         Sophie          0389 Wielingen    0:06:50 925165  
006 Verboom         Liv             0402 Delta Sport  0:07:17 924878  
007 Meijer          Noortje         0166 Delta Sport  0:07:23 920455  
008 Gijsel          Ymke            0090 Scheldesport 0:07:25 934158CC
 
 
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven