za 2/11/19 - Moerschanscross - RKHAV - Hulst

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

34e Moerschanscross


Hulst, zaterdag 2 november 2019 - Organisatie: RKHAV 
Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

Mannen se-34    10  km
    naam                             stn club         tijd   
001 Vercauteren     Sander          0361 Raag         0:31:04
002 Stitan          Yunis abu       0006 Delta Sport  0:31:43
003 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     0:32:02
004 Broeke          Tim van den     0003 Dynamica     0:33:22
005 Wolfert         Eric            0007 Flakkee      0:34:30
006 Hont            Sander 'de      0116 Breda        0:34:39
007 Harinck         Sergio          0357 Gonzales RT  0:34:55
008 Ridder          Rens de         0207 Dynamica     0:35:36
009 Meeuwse         Robbert         0164 AV'56        0:36:39
010 Vleeschauwer    Berten de       0363 AVLO         0:38:38
011 Rijck           Emardo de       0369 Hulst        0:40:53
012 Meij            Otto            0165 Dynamica     0:42:35
013 Wert            Nico de         0367              0:44:31
014 Wege            Ivar vd         0355 Scheldesport 0:52:14
 
Mannen 35-44    10  km
    naam                             stn club         tijd   
001 Harmes          Erwin           0004 Gonzales RT  0:33:49
002 Post            Sander          0338 Scheldesport 0:35:05
003 Hamer           Michael de      0105 Scheldesport 0:37:48
004 Goedhart        Freek           0092 Flakkee      0:37:52
005 Soethart        Gerben          0238 Scheldesport 0:42:15
006 Traas           Marijn          0254 Heinkenszand 0:47:12
007 Valkx           Tommy           0351              0:47:20
008 Hofstra         Dominique       0356 Souburg      0:48:52
009 Heyens          Nanon           0364              0:54:26
 
Mannen 45-54    10  km
    naam                             stn club         tijd   
001 Cappon          Erik            0362 Wielingen    0:36:53
002 Verhage         Arjo            0273 Dynamica     0:37:38
003 Kox             Martijn         0365              0:39:49
004 Dekker          Peter           0063 Zoutelande   0:40:08
005 Albertyn        Michel          0011 AC Waasland  0:40:14
006 Burm            Hans            0366              0:40:25
007 Noorden         Bart van        0176 AV'56        0:41:03
008 Broecke         Francois van de 0039 Wielingen    0:41:51
009 Ridder          Cor de          0206 Dynamica     0:42:31
010 Dees            Danmar          0060 AV'56        0:43:12
011 Murre           Walther         0171 Scheldesport 0:44:00
012 Vercauteren     Ivan            0270 Belgie       0:44:40
013 Veen            Jaap van der    0259 Scheldesport 0:44:43
014 Goetheer        Rene            0093 Wolphaartsdi 0:46:57
015 Maat            Harold de       0358 Scheldesport 0:47:58
 
Mannen 55-64    10  km
    naam                             stn club         tijd   
001 Vos             Wilko de        0296 AV'56        0:38:24
002 Vinden          Gert van der    0288 Dynamica     0:39:21
003 Mourik          Piet van        0170 Delta Sport  0:39:52
004 Broeke          Rian van den    0040 Dynamica     0:40:20
005 Meeuwse         Jan-Willem      0163 AV'56        0:40:29
006 Gabrielse       Jos             0083 Middelburg   0:40:56
007 Wilde           Jan de          0315 AV'56        0:41:56
008 Brouwer         Sjaak           0041 Dynamica     0:42:38
009 Lous            Henk            0156 Dynamica     0:44:34
010 Noordijke       Peter           0177 Goes         0:45:40
011 Dharus          Gino            0265              0:47:22
012 Knibbeler       Berry           0131 Scheldesport 0:47:39
 
Mannen 65+      10  km
    naam                             stn club         tijd   
001 Herder          Theo den        0359 AV'56        0:42:29
002 Jonge           Wim de          0122 AV'56        0:45:26
003 Smet            Paul            0232 Haasdonk     0:45:50
004 Dooms           Johnny          0070 Terneuzen    0:48:24
005 Blaauw          Ebe             0026 Scheldesport 0:49:26
006 Botman          Kobus           0034 Dynamica     0:52:45
007 Dijk            Vincent van     0065 Dynamica     0:53:38
 
Jongens A 01/02  10  km
    naam                             stn club         tijd   
001 Kruisifikx      Thomas          0138 Scheldesport 0:40:03
 
Vrouwen se-34    10  km
    naam                             stn club         tijd   
001 Verbeek         Lisz            0263 Volharding S 0:38:47
002 Mourik          Emma van        0169 Delta Sport  0:43:21
003 Pol             Esther vd       0360 Wielingen    0:43:31
004 Driester        Dore            0368 LGZ          0:44:37
005 Dieren          Jasmijn van     0064 VZA          0:48:08
 
Vrouwen 35-44    10  km
    naam                             stn club         tijd   
001 Sanderse        Monica          0010 Dynamica     0:38:11
002 Buijck          Angela          0043 Middelburg   0:43:04
003 Meijboom        Durby           0008 Vlissingen   0:43:56
 
Vrouwen 45-54    10  km
    naam                             stn club         tijd   
001 Goole           Saskia          0096 AV'56        0:46:42
002 Daalmeijer      Dita            0053 Dynamica     0:52:22
003 Driessche       Jolanda van     0072 RKHAV        0:55:49
 
Vrouwen 55+      10  km
    naam                             stn club         tijd   
001 Grim            Corina          0100 Lewedorp     0:48:37
002 Spaans          Ellie           0239 AV'56        0:53:52
 
Meisjes A01/02   5.5 km
    naam                             stn club         tijd   
geen deelnemers
 
Jongens B03/04   5.5 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Vermeiren       Magiel          0277 AC Waasland  0:21:13
002 Zeeuw           Tobias de       0324 Scheldesport 0:21:43
003 Maat            Ralph de        0160 Scheldesport 0:21:50
004 Dikkenberg      Jesse van den   0066 AV'56        0:23:01
005 Kooten          Thijs van       0136 AV'56        0:23:34
006 Vierbergen      Mats            0286 RKHAV        0:24:35
007 Bouwhuizen      Dylan           0005 RKHAV        0:25:47
 
Meisjes B03/04   2.5 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Jonghe          Limme de        0978 AC Waasland  0:11:21
002 Schets          Tessa           0987 AV'56        0:11:34
003 Goudswaard      Ilse            0976 Delta Sport  0:12:01
004 Kapteijn        Lisa            0980 AV'56        0:12:02
005 Baar            Sanne de        0970 AV'56        0:12:08
006 Exter           Eva den         0965 RKHAV        0:12:27
007 Verbrugge       Mette           0967 AV'56        0:12:30
 
Mannen kcr+JA   2.5 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Mehari          Abraham         0984 AV'56        0:09:00
002 Petersen        Bereket         0960 AV'56        0:09:21
003 Verbrugge       Mees            0961 AV'56        0:09:32
004 Schets          Wouter          0986 AV'56        0:09:36
005 Zuidhof         Jasper          0962 AV'56        0:09:42
006 Driesche        Mathijsvan      0974 PAC          0:09:46
007 Kooijman        Jarno           0963 AV'56        0:09:48
008 Zeeuw           Nathan de       0996 Scheldesport 0:09:54
009 Kapteijn        Stef            0981 AV'56        0:09:56
010 Vandenbulcke    Frederik        0993 Belgie       0:10:04
011 Smit            Chris de        0990 RKHAV        0:10:15
012 Stolk           Edwin           0992 Flakkee      0:10:24
013 Vink            Dylan           0964 RKHAV        0:11:32
014 Buter           WillemJan       0966 Scheldesport 0:11:44
015 Joppe           Bert            0979 Flakkee      0:11:58
016 Zaman           Jacques         0995 Scheldesport 0:12:06
017 Kluskens        Gert            0999 Volharding   0:12:12
018 Barentsen       Vincent         0971 Middelburg   0:12:25
019 Dellebeke       Ron             0973 Dynamica     0:12:48
 
Vrouwen kcr+MA   2.5 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Engels          Anjolie         0975 VZA          0:10:39
002 Lyssebetten     Helen van       0983 AC Waasland  0:11:09
003 Zeeuw           Mirthe de       0997 Scheldesport 0:11:30
004 Guchteneire     Rachida de      0977 Scheldesport 0:11:56
005 Smits           Veerle          0991 AV'56        0:12:21
006 Sluijs          Esther van      0989 AV'56        0:13:06
007 Adriaenassens   Kathleen        0968 Volharding   0:13:41
008 Vloet           Jane van der    0994 Hulst        0:15:10
009 Simonse         Marielle        0988 AV'56        0:15:22
010 Mol             Marina          0985 AV'56        0:15:38
011 Kleven          Lenie van       0982 AVVN Vlissin 0:17:12
012 Zwieten         Els van         0998 Delta Sport  0:17:35
 
Jongens C05/06   2.5 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Britsom         Sverre van      0038 Zele B       0:10:08
002 Pauwels         Milan           0183 AC Waasland  0:10:22
003 Anne            Sven            0013 AC Waasland  0:11:08
004 Vertenten       Jef             0332 Volharding   0:11:12
005 Dobbelaar       Lukas           0068 Scheldesport 0:11:21
006 Koole           Stijn           0134 Dynamica     0:11:34
007 Schuit          Daan            0225 Scheldesport 0:11:49
008 Vince           Marin           0287 Volharding   0:12:29
009 Koopman         Kasper          0135 Dynamica     0:12:34
010 Berg            Nino van den    0022 AV'56        0:12:49
011 Pijnen          Benjamin        0189 Scheldesport 0:13:09
012 Bouwhuizen      Robin           0087 RKHAV        0:13:25
013 Groosman        Ivar            0102 Scheldesport 0:13:55
014 Verschuren      Niels           0279 Scheldesport 0:15:22
015 Dees            Rody            0061 AV'56        0:15:33
 
Meisjes C05/06   2.5 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Poppe           Dorien          0195 Zele         0:10:20
002 Penneman        Charlotte       0187 AC Waasland  0:10:47
003 Ransbeeck       Arrezina van    0204 Zele         0:11:26
004 Vanroose        Rhune           0329 Lokeren      0:11:33
005 Faems           Lynn            0080 AC Waasland  0:11:38
006 Graaf           Amy de          0348 AV'56        0:11:44
007 Raemdonck       Ayco van        0203 Zevenken B   0:12:20
008 Geboes          Kaat            0084 AC Waasland  0:12:23
009 Steigerwald     Myrthe          0246 AV'56        0:12:36
010 Voorde          Kyra van de     0295 Dynamica     0:12:39
011 Vierbergen      Kirsten         0285 RKHAV        0:12:46
012 Suy             Emma            0339 AVLO         0:12:55
013 Simonse         Marit           0228 AV'56        0:13:01
014 Kraker          Yasmine de      0137 AV'56        0:13:18
015 Goethem         Elin van        0342 Volharding B 0:13:28
016 Dikkenberg      Inke van den    0067 AV'56        0:13:44
017 Elias           Alexandra       0076 RKHAV        0:13:59
018 Waal            Ilvy de         0298 RKHAV        0:14:34
019 Sluijs          Femke van       0230 AV'56        0:20:49
 
Jongens D07/08   2.5 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Penneman        Emiel           0188 AC Waasland  0:10:13
002 Schletterer     Julius          0219 Dynamica     0:10:45
003 Steels          Jaro            0243 RKHAV        0:10:57
004 Engels          Ivar            0077 Dynamica     0:11:03
005 Zutter          Rune de         0327 Volharding   0:11:06
006 Riel            Senne van       0208 Volharding   0:11:10
007 Paelinck        Lode            0180 Volharding   0:11:24
008 Joppe           Zedie           0124 Flakkee      0:11:31
009 Nespen          Lucas van       0174 Volharding   0:11:51
010 Vlieger         Milan de        0293 Volharding S 0:11:58
011 Wieles          Victor          0314 Scheldesport 0:12:01
012 Giele           Midas           0088 Scheldesport 0:12:05
013 Aydenaert       Brecht          0018 Belsele      0:12:10
014 Dekker          Edwin           0062 Wielingen    0:12:17
015 Beuns           Jens            0025 AV'56        0:12:36
016 Verstraeten     Bas             0282 Volharding   0:12:43
017 Vertenten       Toon            0331 Volharding   0:12:44
018 Huffel          Renzo van       0350 RKHAV        0:12:46
019 Poorten         Sven van        0193 RKHAV        0:12:51
020 Loof            Justin          0152 Scheldesport 0:12:53
021 Pauwels         Lars            0184 AC Waasland  0:12:55
022 Martens         Michiel         0162 AC Waasland  0:13:11
023 Paul            Markus          0352 AV'56        0:13:14
024 Veen            Simon van       0349 Scheldesport 0:13:16
025 Geldof          Thibe           0086 Volharding   0:13:19
026 Zandstra        Lucas           0323 Wielingen    0:13:21
027 Koert           Ruben           0132 AV'56        0:13:30
028 Boogaert        Arne van        0031 Volharding   0:13:34
029 Pauwels         Seppo           0185 AC Waasland  0:13:37
030 Waele           Lars de         0302 Volharding   0:13:39
031 Jonge           Dylano de       0121 AV'56        0:13:52
032 Kusters         Lukas           0139 Volharding   0:13:57
033 Verherbrugge    Jaden           0274 Scheldesport 0:14:02
034 Henneweg        Leon            0354 Wielingen    0:14:11
035 Jong            Yannick de      0120 PAC          0:14:20
036 Waele           Wout de         0300 Volharding   0:14:45
037 Verbiest        Kyano           0264 Scheldesport 0:14:47
038 Juffermans      Jelle           0125 Delta Sport  0:14:50
039 Damme           Cisse van       0057 Volharding S 0:14:54
040 Lensen          Quinten         0150 Scheldesport 0:14:56
041 Kegels          Yiandro         0128 Volharding   0:15:06
042 Schillings      Roemer          0218 Dynamica     0:15:08
043 Wolf            Siebe de        0320 Volharding   0:15:15
044 Wagenaar        Seppe           0305 AV'56        0:15:30
045 Lous            Jochem          0157 Dynamica     0:17:07
 
Meisjes D07/08   2.5 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Hamer           Benthe          0106 Scheldesport 0:12:09
002 Wibbelink       Felien          0313 Dynamica     0:12:12
003 Schletterer     Bowien          0220 Dynamica     0:12:14
004 Mol             Elise           0168 AV'56        0:12:18
005 Trive           Laune van       0343 AVLO         0:12:28
006 Vercauteren     Violetta        0271 AC Waasland  0:12:30
007 Lagaert         Juli            0141 Volharding   0:12:34
008 Steenssens      Hanne           0245 Volharding   0:12:41
009 Bauwens         Ella            0020 Lokeren      0:12:43
010 Lekhli          Noer Chioua     0147 AC Waasland  0:12:48
011 Maes            Ileana          0161 Volharding   0:13:20
012 Muyldermans     Thalitha        0173 AC Waasland  0:13:25
013 Casserie        Ella van        0049 Volharding S 0:13:46
014 Vervaet         Lies            0283 Lokeren      0:13:56
015 Saeger          Laura de        0214 Lokeren      0:14:09
016 Pijnen          Valerie         0190 Scheldesport 0:14:12
017 Damme           Marit van       0058 Scheldesport 0:14:44
018 Loon            Evi van         0153 Volharding   0:14:46
019 Bustraan        Tess            0044 AV'56        0:14:48
020 Vegas           Mees            0261 Volharding   0:14:49
021 Cant            Leni            0048 AC Waasland  0:14:51
022 Lagaert         Eline           0140 Volharding   0:14:53
023 Boonman         Madelief        0032 AV'56        0:14:58
024 Lenjou          Fleur           0149 Volharding   0:15:15
025 Waele           Lotte de        0301 Volharding   0:15:17
026 Kemseke         Pauline van     0129 Volharding   0:15:19
027 Puymbroeck      Chelsy          0202 Volharding   0:15:36
028 Fierloos        Iris            0081 AV'56        0:15:45
029 Potter          Marit de        0199 Scheldesport 0:17:06
030 Overloop        Tess van        0336 RKHAV        0:18:00
031 Wilhelm         Nienke          0316 Scheldesport 0:18:45
032 Dobbelaar       Rebekka         0069 Scheldesport 0:18:50
 
Jongens pA2 09   1.2 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Lekhli          Hesa Chioua     0146 AC Waasland  0:05:16
002 Houwing         Jiska           0117 Dynamica     0:05:38
003 Verellen        Emiel           0272 AC Waasland  0:05:47
004 Potter          Nilo de         0200 Volharding S 0:06:06
005 Herpoelaert     Alexander       0113 Volharding S 0:06:07
006 Everaert        Gust            0078 AC Waasland  0:06:09
007 Dorsselaer      Xem van         0341 RKHAV        0:06:11
008 Vercauteren     Lion            0267 AC Waasland  0:06:14
009 Grave           Devin de        0344 RKHAV        0:06:16
010 Beljaars        Damian          0021 Dynamica     0:06:18
011 Herremans       Sebastian       0115 AC Waasland  0:06:20
012 Vegt            Thijs van der   0262 Delta Sport  0:06:22
013 Stockmans       Felix           0249 Volharding   0:06:29
014 Heijens         Maxim           0107 RKHAV        0:06:34
015 Dalen           Rens van        0054 AV'56        0:06:36
016 Berman          Florian         0024 AV'56        0:06:38
017 Tuller          Sven            0256 Scheldesport 0:06:40
018 Aubroeck        Pieter          0016 AC Waasland  0:06:42
019 Duinkerke       Pepijn          0073 Scheldesport 0:06:44
020 Berge           Sam van den     0023 AV'56        0:07:05
021 Loon            Thomas van      0154 Volharding   0:07:16
022 Speleman        Berre           0240 AC Waasland  0:07:24
023 Willems         Elise           0318 Volharding S 0:07:27
 
Meisjes pA2 09   1.2 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Bock            Alicia de       0027 AC Waasland  0:05:18
002 Vercammen       Lies            0266 AC Waasland  0:05:35
003 Verhulst        Yinthe          0275 AC Waasland  0:05:40
004 Wauters         Lore            0309 Volharding   0:05:54
005 Joppe           Daphne          0123 Flakkee      0:06:03
006 Wauters         Stien           0308 Volharding   0:06:24
007 Vloet           Sabine van der  0294 RKHAV        0:06:26
008 Vermaelen       Sara            0276 Scheldesport 0:06:31
009 Vervuurt        Sophie          0284 Dynamica     0:06:46
010 Govers          Anouk           0099 AV'56        0:06:49
011 Soethaert       Jo-Ann          0237 Scheldesport 0:06:51
012 Koning          Nikki de        0133 AV'56        0:06:56
013 Clerckx         Ana-Lucia       0050 Volharding   0:07:00
014 Pijnen          Victoria        0191 Scheldesport 0:07:03
015 Verschuure      Fayenne         0281 AV'56        0:07:06
016 Visser          Britt de        0291 Dynamica     0:07:09
017 Post            Jasmijn         0197 Scheldesport 0:07:11
018 Ngueijilse      Marie           0353 Volharding   0:07:13
019 Visser          Sterre          0290 Dynamica     0:07:30
020 Toonder         Maya de         0252 Scheldesport 0:07:44
021 Valck           Linde           0334 RKHAV        0:08:37
 
Jongens pA1 10   1.2 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Buysse          Lucas           0045 AC Waasland  0:05:26
002 Post            Thijmen         0196 Scheldesport 0:05:38
003 Sierens         Vic             0227 AC Waasland  0:05:42
004 Zutter          Dries de        0328 Volharding   0:05:51
005 Bogaert         Anse van        0028 Volharding   0:06:02
006 Rijk            Maxime          0210 Middelburg   0:06:17
007 Audenaert       Victor          0017 Belsele      0:06:28
008 Driedijk        Aneirin         0071 Dynamica     0:06:32
009 Plas            Justus van der  0192 AV'56        0:06:35
010 Paelinck        Lucas           0181 Volharding   0:06:38
011 Waesberghe      Michael van     0303 RKHAV        0:06:44
012 Poorten         Mike van        0194 RKHAV        0:06:48
013 Braal           Jan de          0036 AV'56        0:06:52
014 Hellemont       Matthias        0110 AC Waasland  0:06:56
015 Theunissen      Micha           0251 AV'56        0:06:58
016 Helfferich      Sietse          0109 Wielingen    0:07:04
017 Luijk           Daan van        0158 AV'56        0:07:08
018 Gijsel          Lars            0091 Scheldesport 0:07:12
019 Vos             Gerben de       0297 Volharding   0:07:15
020 Roeck           Senne de        0211 Volharding   0:07:21
021 Schraaf         Robin van de    0223 AV'56        0:07:24
022 Overbeeke       Kiron           0179 Scheldesport 0:07:27
023 Boeme           Tijl            0333 AC Waasland  0:07:42
024 Boot            Damian          0033 Delta Sport  0:07:54
025 Geerts          Bojan           0085 Volharding   0:07:56
026 Dam             Xander van      0056 Volharding   0:07:59
 
Meisjes pA1 10   1.2 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Schepper        Elize           0216 AC Waasland  0:06:19
002 Schletterer     Dorethe         0221 Dynamica     0:06:41
003 Steels          Ona             0244 RKHAV        0:07:01
004 Vertenten       Lien            0330 Volharding   0:07:06
005 Kraker          Aimee de        0345 nog geen     0:07:30
006 Metepishi       Margaretta      0337 RKHAV        0:07:44
007 Strobos         Danitshia       0250 Dynamica     0:07:47
008 Schuit          Senna           0224 Scheldesport 0:07:50
009 Overloop        Dijke van       0335 RKHAV        0:07:52
010 Westerweele     Vivian          0312 AV'56        0:08:03
011 Lefevere        Emeline         0145 Volharding   0:08:14
 
Jongens pB  11   1.2 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Muyldermans     Liano           0172 AC Waasland  0:05:35
002 Hemelrijck      Jef van         0112 Volharding S 0:06:04
003 Bruneel         Thomas          0042 Volharding S 0:06:16
004 Walteus         Miron           0233 AC Waasland  0:06:23
005 Soethaert       Kevin           0236 Scheldesport 0:06:25
006 Brecht          Heye            0037 Volharding S 0:06:46
007 Barentsen       Collin          0019 Dynamica     0:06:48
008 Waesberghe      Floris van      0304 RKHAV        0:06:49
009 Leys            Simon           0151 Volharding S 0:07:00
010 Wondergem       Dave            0321 Dynamica     0:07:03
011 Slowack         Daan            0229 Volharding   0:07:09
012 Roelands        Louis           0212 Volharding   0:07:16
013 Herpoelaert     Arend           0114 Volharding S 0:07:25
014 Elias           Nicolas         0075 RKHAV        0:07:36
015 Heijens         Julian          0108 RKHAV        0:07:45
016 Apers           Nand            0014 Volharding S 0:08:08
 
Meisjes pB  11   1.2 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Wandel          Elin            0306 Delta Sport  0:06:52
002 Assel           Mare van        0015 Volharding S 0:06:54
003 Speleman        Martith         0242 Volharding   0:06:56
004 Roelands        Charlotte       0213 Volharding   0:07:06
005 Willems         Eline           0317 Volharding S 0:07:11
006 Boudewijns      Jill            0035 AV'56        0:07:27
007 Snoeck          Julie           0235 Volharding   0:07:29
008 Tuller          Evi-Marlene     0257 Scheldesport 0:07:32
009 Segers          Yinthe          0226 Volharding   0:07:34
010 Toonder         Stella den      0253 Scheldesport 0:07:39
011 Goethem         Lore van        0095 Volharding   0:07:41
012 Speleman        Nore            0241 AC Waasland  0:08:00
013 Verschuren      Luca            0278 Scheldesport 0:08:40
014 Peeters         Maila           0186 Scheldesport 0:09:01
 
Jongens pC  12+  1.2 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Eelen           Ferre           0074 AC Waasland  0:06:17
002 Daniels         Caspar          0059 Volharding   0:06:38
003 Everaert        Briek           0079 AC Waasland  0:06:54
004 Jansen          Vince           0118 Scheldesport 0:06:56
005 Wachter         Ferre de        0299 Volharding   0:07:10
006 Lampo           Bas             0142 Volharding   0:07:14
007 Hellin          Tuur            0111 Volharding   0:07:19
008 Lefever         Thibault        0144 Volharding   0:07:29
009 Bolle           Emiel de        0029 Volharding   0:07:34
010 Pauwels         Matti           0182 AC Waasland  0:07:44
011 Njoo            Victor          0175 Volharding   0:07:47
012 Cordemans       Nand            0052 Volharding   0:07:56
013 Cock            Rube de         0051 Volharding   0:08:18
014 Steirteghem     Siebe van       0247 Volharding   0:08:21
015 Andriessen      Liam            0012 Scheldesport 0:08:24
016 Wolf            Louie de        0319 Volharding   0:08:31
017 Jole            Mees van        0119 Scheldesport 0:08:37
018 Caenepeel       Daan            0047 Volharding   0:08:39
019 Groeve          Alex de         0101 Volharding   0:08:56
 
Meisjes pC  12+  1.2 km
    naam                             stn club         tijd   
001 Lardenoit       Chloe           0143 Volharding   0:06:46
002 Buytaert        Maaike          0046 Volharding   0:06:48
003 Guchteneire     Lois de         0103 Scheldesport 0:07:16
004 Schoonen        Lorelei         0222 Delta Sport  0:07:23
005 Vercauteren     Hanne           0268 Volharding S 0:07:31
006 Westerweele     Veerle          0311 AV'56        0:07:40
007 Smet            Lieze           0231 Volharding S 0:07:50
008 Lenjou          Ymke            0148 Volharding   0:07:54
009 Gijsel          Roos van        0089 Volharding   0:08:04
010 Dam             Amelie van      0055 Volharding   0:08:11
011 Gijsel          Ymke            0090 Scheldesport 0:08:35
012 Wauters         Lily            0307 Volharding   0:09:05
013 Merlen          Yana van de     0167 Volharding   0:09:13
014 Meijer          Noortje         0166 Delta Sport  0:09:14
 
     finishers: ,15
terug naar boven