za 15/10/11 - ZK Veldloopestafette - Vlissingen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

 Veldloopestafette Mse 4 x 3000 m
01 Dynamica Mse    1eMse                           00:42:41
   Hoosemans Ruud  Bouterse Neal   Schrier David   Kok Martijn de 
   00:11:09        00:21:39        00:32:29        00:42:41
   00:11:09        00:10:30        00:10:50        00:10:12
02 AV Flakkee 1 Ms 2eMse                           00:45:32
   Stolk Edwin     Wolfert Eric    Wekken Niels vd Pollemans Peter
   00:11:13        00:22:35        00:34:12        00:45:32
   00:11:13        00:11:22        00:11:37        00:11:20
03 Delta Sport Mse 3eMse                           00:51:55
   NieuwenhuyzePat Danschutter Coe Verwijs Robert  Kranendonk Jero
   00:11:52        00:24:23        00:37:03        00:51:55
   00:11:52        00:12:31        00:12:40        00:14:52
04 RKHAV Hse       4eMse                           00:51:59
   Block Stefan de Thijs Jasper    Lauwers Peter   Smit Cris de   
   00:13:00        00:26:51        00:40:11        00:51:59
   00:13:00        00:13:51        00:13:20        00:11:48
05 AV Flakkee 2 Ms 5eMse                           00:53:35
   Bouman David    Welle Marijn vd Muchin Ruth     Meijde Andre v 
   00:11:39        00:24:39        00:38:31        00:53:35
   00:11:39        00:13:00        00:13:52        00:15:04

 Veldloopestafette Mma 4 x 3000 m
01 Delta Sport 1 H 1eMma                           00:47:12
   Bos Michel v d  Mourik Piet van Vader Peter     HeikoopSebastia
   00:11:06        00:22:53        00:35:42        00:47:12
   00:11:06        00:11:47        00:12:49        00:11:30
02 Dynamica 1 JAB  2eMma                           00:49:06
   Broeke Tim van  Leng Edward de  Bout Remko      Jansen Rubin   
   00:10:48        00:22:27        00:35:49        00:49:06
   00:10:48        00:11:39        00:13:22        00:13:17
03 Dynamica 2 Hma  3eMma                           00:50:18
   Broeke Rian v d Dellebeke Ron   Luijk Lion v    Pluijlaar Joost
   00:11:42        00:24:48        00:36:30        00:50:18
   00:11:42        00:13:06        00:11:42        00:13:48
04 Delta Sport 2 H 4eMma                           00:55:03
   Lasseur Joop    Schouls Marcel  Vos Arjan de    KraayenbrinkRob
   00:14:55        00:28:26        00:41:50        00:55:03
   00:14:55        00:13:31        00:13:24        00:13:13
05 Dynamica 1 Hma  5eMma                           01:01:53
   Rommers Gerard  Ruyter Tonny de Crucq Andre     DeclercqHuquett
   00:15:36        00:30:51        00:44:53        01:01:53
   00:15:36        00:15:15        00:14:02        00:17:00

 Veldloopestafette Mre 4 x 3000 m
01 ZM2 Mrecr       1eMre                           00:48:57
   Duim Wouter     Perez Victor    Beijer Jesso    Boks Jorim de  
   00:12:29        00:25:07        00:37:31        00:48:57
   00:12:29        00:12:38        00:12:24        00:11:26
02 Dynamica 2 recr 2eMre                           00:52:03
   Stevels Wim     Geluk Cor       Adriaanse GertJ Konings Aswin  
   00:13:06        00:26:06        00:37:51        00:52:03
   00:13:06        00:13:00        00:11:45        00:14:12
03 Dynamica 3 recr 3eMre                           00:52:10
   Vlieger Johan d Smits Jack      Rijk Revelino   Grave Herman de
   00:13:04        00:26:31        00:39:21        00:52:10
   00:13:04        00:13:27        00:12:50        00:12:49
04 Dynamica 1 recr 4eMre                           00:56:48
   Mastbooms Alex  Filius Rijk     Rijkhoek Peter  Luijk Aart van 
   00:14:43        00:29:20        00:41:53        00:56:48
   00:14:43        00:14:37        00:12:33        00:14:55
05 Dynamica 4 Hrec 5eMre                           00:59:14
   Wondergem Jelle Wondergem Gre   Wondergem Jaap  Wondergem Ard  
   00:15:11        00:32:58        00:46:11        00:59:14
   00:15:11        00:17:47        00:13:13        00:13:03

 Veldloopestafette Vse 4 x 3000 m
01 RKHAV 1 Dse     1eVse                           00:58:20
   Damme Marjan va Nijs Margot de  Joosen Anne     Thuy Marjan    
   00:15:22        00:29:32        00:43:27        00:58:20
   00:15:22        00:14:10        00:13:55        00:14:53
02 RKHAV Dse       2eVse                           01:05:03
   Beule Karin de  Beule Kylie de  Waterschoot Fra Leysen Jessie  
   00:16:27        00:33:00        00:48:38        01:05:03
   00:16:27        00:16:33        00:15:38        00:16:25

 Veldloopestafette Vma 4 x 3000 m

 Veldloopestafette Vre 4 x 3000 m
01 Dynamica Drecr  1eVre                           01:12:57
   Janse Corina    Lange Natascha  Harinck Angeliq Rijk Debora    
   00:16:20        00:35:52        00:52:32        01:12:57
   00:16:20        00:19:32        00:16:40        00:20:25

 Veldloopestafette JAB 4 x 3000 m
01 CAV Energie JAB 1eJAB                           00:46:38
   Buit Lars       Buit Stefan     Koster Maurice  Ouden Stefan de
   00:11:59        00:23:44        00:35:15        00:46:38
   00:11:59        00:11:45        00:11:31        00:11:23
02 Dynamica 2 JAB  2eJAB                           00:49:31
   Lous Emiel      Pluijlaar Dion  Meijers Daan    Bannenberg Jurr
   00:11:55        00:24:36        00:37:08        00:49:31
   00:11:55        00:12:41        00:12:32        00:12:23

 Veldloopestafette MAB 4 x 3000 m
01 CAV Energie MAB 1eMAB                           00:53:37
   SchumacherLaura Graaf Sophie de Stokken Lois    Masrhalmi Nisri
   00:14:22        00:28:16        00:41:13        00:53:37
   00:14:22        00:13:54        00:12:57        00:12:24

 Veldloopestafette JCD 4 x 1800 m
01 Dynamica 1 JCD  1eJCD                           00:27:39
   Leng Finn de    Harinck Gino    Leeftink Wouter Verstraate Wout
   00:07:04        00:13:55        00:20:48        00:27:39
   00:07:04        00:06:51        00:06:53        00:06:51
02 Delta Sport JCD 2eJCD                           00:29:21
   Geluk Tijs      Vos Sven de     Ruff Liam       Vaate Chiel bd 
   00:07:02        00:14:24        00:22:30        00:29:21
   00:07:02        00:07:22        00:08:06        00:06:51
03 Dynamica 2 JCD  3eJCD                           00:29:32
   Ridder Rens de  Harinck Sergio  Minderhoud Luca Verhage Joram  
   00:07:16        00:14:36        00:22:33        00:29:32
   00:07:16        00:07:20        00:07:57        00:06:59
04 RKHAV JCD       4eJCD                           00:31:03
   Thuy Dennis     Bruin Manon de  Dorsselaar Romy Thijs Jasper   
   00:07:00        00:15:08        00:23:35        00:31:03
   00:07:00        00:08:08        00:08:27        00:07:28

 Veldloopestafette MCD 4 x 1800 m
01 Scheldesport MC 1eMCD                           00:31:18
   Kreek Maaike de Doorn Ryannne v Boutens Amber   Jones Waeoby   
   00:07:39        00:16:28        00:24:03        00:31:18
   00:07:39        00:08:49        00:07:35        00:07:15
02 RKHAV 1 MCD     2eMCD                           00:31:34
   Brouwer Fieke d Ferket Eva      Damme Julie van Maele Jessie va
   00:07:34        00:15:45        00:23:56        00:31:34
   00:07:34        00:08:11        00:08:11        00:07:38
03 Delta Sport MCD 3eMCD                           00:34:50
   Mendocca Britt  Baas Kristin    Vossen Naomi va Mendocca Tess d
   00:08:46        00:16:04        00:25:31        00:34:50
   00:08:46        00:07:18        00:09:27        00:09:19
04 RKHAV 2 MCD     4eMCD                           00:35:33
   Bruin Nathalie  Thuy Margot     Bruijn Anouk de Brouwers Floort
   00:08:55        00:17:49        00:26:41        00:35:33
   00:08:55        00:08:54        00:08:52        00:08:52

 Veldloopestafette JpA2 4 x 1200 m
01 Delta Sport JpA 1eJpA2                           00:21:26
   Bos Toine v d   Berger Rutger   Kik Jacob       Lindhout Siem  
   00:05:09        00:10:20        00:15:55        00:21:26
   00:05:09        00:05:11        00:05:35        00:05:31
02 Dynamica JpA2   2eJpA2                           00:22:10
   Janse Dennis    Konings Sylvain Belfroid Justin Nieulande Thoma
   00:05:24        00:10:59        00:16:28        00:22:10
   00:05:24        00:05:35        00:05:29        00:05:42

 Veldloopestafette JpA1 4 x 1200 m
01 Dynamica JpA1   1eJpA1                           00:21:30
   Houwelingen Pau Schillings Feli Schouwenaar Rob Leng Paavo de  
   00:05:20        00:10:56        00:16:37        00:21:30
   00:05:20        00:05:36        00:05:41        00:04:53
02 Delta Sport JpA 2eJpA1                           00:23:50
   Wersing Jesse   Ottema Tijmen   JansoniusTjalle Schouls Owen   
   00:06:53        00:12:52        00:18:30        00:23:50
   00:06:53        00:05:59        00:05:38        00:05:20

 Veldloopestafette JpB 4 x 1200 m
01 AV'56 JpB       1eJpB                           00:23:34
   Marcusse Anna   Smits Veerle    Kramer Sven     Roos Matthijs  
   00:05:48        00:11:32        00:17:55        00:23:34
   00:05:48        00:05:44        00:06:23        00:05:39
02 Dynamica JpB    2eJpB                           00:25:26
   Nooijer Lucian  Geer Boaz v d   Nooijer Lucian  Geer Boaz vd   
   00:05:28        00:12:36        00:18:18        00:25:26
   00:05:28        00:07:08        00:05:42        00:07:08

 Veldloopestafette JpC 4 x 1200 m

 Veldloopestafette MpA2 4 x 1200 m
01 Delta Sport MpA 1eMpA2                           00:24:18
   Heikoop Iris    Dekker Nicole   Doel Carolien v Ravia Anne     
   00:05:32        00:11:17        00:18:39        00:24:18
   00:05:32        00:05:45        00:07:22        00:05:39

 Veldloopestafette MpA1 4 x 1200 m
01 Dynamica MpA1   1eMpA1                           00:25:24
   Janson Sascha   Lange Nikita de Kaagman Caecill Exter Alysha de
   00:06:41        00:12:18        00:18:19        00:25:24
   00:06:41        00:05:37        00:06:01        00:07:05

 Veldloopestafette MpB 4 x 1200 m
01 Delta Sport MpB 1eMpB                           00:23:23
   Fertoute Elaine HoutzagerRucham Klinken Anique  Lindhout Astee 
   00:05:55        00:11:23        00:17:00        00:23:23
   00:05:55        00:05:28        00:05:37        00:06:23
02 Dynamica MpB    2eMpB                           00:24:13
   Geldof Jasmijn  Bun Parel       Kaagman Rosanne Broekhoeven Tes
   00:05:51        00:11:52        00:18:27        00:24:13
   00:05:51        00:06:01        00:06:35        00:05:46
terug naar boven