za 24/11/18 - Elderschanscross - Aardenburg

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2018/2019
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg Hse-34    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Feijter         Job de          0003 RKHAV        0:33:49 764690  
002 Vos             Patrick de      0051 AV'56        0:34:51 517846  
003 Nicolaas        Ricardo         0437 Flakkee      0:35:18         
004 Hont            Sander d'       0207 Scheldesport 0:36:10 866628C 
005 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      0:36:38 705676  
006 Nevel           Angelo van      0440 Sidibrug     0:37:57         
007 Ridder          Rens            0445 Dynamica     0:38:30         
008 Meeuwse         Robbert         0414 AV'56        0:39:17 704349C 
009 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     0:39:54 549404C 
010 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 0:40:40 C       
011 Poppe           Jesper          0163 Middelburg   0:43:47 C       
012 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  0:48:35         
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg H35-44    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Petegem         Patrick van     0415 Zottegem atl 0:34:13         
002 Kok             Martijn de      0342 AV'56        0:35:02 609985C 
003 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 0:38:53 212     
004 Bockstael       Bjorn van       0397 Zottegem atl 0:41:19         
005 Berg            Leo van den     0096 Essen        0:41:30 C       
006 Woestijne       Rinus van de    0112 Dynamica     0:41:50 896618C 
007 Boekhout Paz                    0395 Sint Kruis   0:44:16         
008 Steketee        Maurice         0116 Middelburg   0:46:12 C       
009 Goethals        Bram            0424 Schoondijke  0:49:55         
010 Dobbelaar       Patrick         0876 Wielingen    1:01:00         
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg H45-54    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Depoorter       Yves de         0450 Jumpers      0:38:05         
002 Cappon          Erik            0383 Wielingen    0:38:55         
003 Karelse         Johan           0074 AV'56        0:39:09 846100C 
004 Velde           Herman van de   0400 Zottegem atl 0:40:02         
005 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     0:40:30 698359C 
006 Plume           Christian       0399 Zottegem atl 0:40:36         
007 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 0:41:32 816339C 
008 Roman           Peter           0420 Zottegem atl 0:41:37         
009 Slits           Peter           0436 Wielingen    0:42:13         
010 Verstockt       Danny           0402 Zottegem atl 0:42:23         
011 Pruijsers       Martin          0007 Dynamica     0:42:48 156407C 
012 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    0:43:25 ??C     
013 Ridder          Cor de          0446 Dynamica     0:43:33         
014 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 0:43:51 447287C 
015 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     0:43:56 430062  
016 Beljaars        Franky          0423 Vlissingen   0:44:43         
017 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 0:45:02 641591C 
018 Murre           Walther         0218 Scheldesport 0:45:35 565772C 
019 Bolleman        Erik            0220 Scheldesport 0:45:51 789449C 
020 Wagenaar        Ronald          0092 Schore       0:46:15 C       
021 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 0:46:21 453856C 
022 Dequae          Bert            0447              0:46:44         
023 Wieland         Niek            0452 Axel         0:47:18         
024 Lievense        Hans            0155 Middelburg   0:48:09 C       
025 Reus            Erik de         0439 Terneuzen    0:50:12         
026 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport 0:51:25 843317  
027 Stegers         Bill            0062 Vlissingen   0:57:20 C       
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg H55-64    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vos             Wilko de        0085 AV'56        0:40:44 267864C 
002 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport  0:41:23 521800C 
003 Huffel          William van     0438 Zottegem     0:41:28         
004 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        0:42:04 822184C 
005 Lous            Henk            0044 Dynamica     0:46:03 569010C 
006 Feijter         Simon de        0443 Wielingen    0:46:38         
007 Zaman           Jacques         0223 Scheldesport 0:46:40 494501C 
008 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     0:47:32 896415C 
009 Noordijke       Peter           0425 Goes         0:48:27         
010 Klaasse         Leo             0021 avvn Spijken 0:48:37 171417C 
011 Knibbeler       Berry           0222 Scheldesport 0:50:23 597351C 
012 Nevel           Eric van        0389 Koolkerke    0:50:46         
013 Simons          Theo            0236 Dynamica     0:59:53 5319C   
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg H65+      9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  0:46:08 851199C 
002 Crucq           Andre           0091 Dynamica     0:46:30 646281C 
003 Jonge           Wim de          0008 AV'56        0:47:46 201138C 
004 Cornelisse      Siem            0237 Dynamica     0:48:29 C       
005 Wit             Ed de           0020 avvn Hellevo 0:51:31 402003C 
006 Beijer          Piet            0444 Dynamica     0:51:58         
007 Guequierre      John            0075 Dynamica     0:53:49 46791C  
008 Botman          Kobus           0390 Dynamica     0:55:41 435233  
009 Stijns          Arthur          0023 Dynamica     0:56:01 869381C 
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg JA 00/01  9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
geen deelnemers
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg Vse-34    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Nobus           Monique         0435              0:46:27         
002 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  0:48:31 518032C 
003 Kate            Melissa ten     0209 Scheldesport 0:48:57 C       
004 Reus            Renate de       0441 Dynamica     0:50:09         
005 Schreutelkamp   Laura           0413 Delta Sport  0:58:14 971394  
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg V35-44    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verschuure      Monique         0005 AV'56        0:40:50 ??C     
002 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:41:26 892325C 
003 Heymans         Kirsten         0416 Zottegem atl 0:42:20         
004 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   0:46:42 C       
005 Sinke           Natalie         0391 Gonzales RT  0:51:09 859434C 
006 Schelfhout      Naomi           0442              1:00:26         
007 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport 1:00:39         
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg V45-54    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Booij           Natasja         0214 Scheldesport 0:48:33 C       
002 Verhelst        Catharine       0451              0:49:58         
003 Lievense        Corina          0154 Middelburg   0:51:28 C       
004 Poppe           Sylke           0449 Knokke       0:54:27         
005 Walravens       Nathalie        0448              0:57:38         
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg V55+      9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Gelok           Els             0070 Dynamica     0:51:07 873668C 
002 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     0:53:01 739000C 
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg MA00/01   4,5km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 0:23:54 578936  
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg JB02/03   4,5km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Lievens         Lucas           0398 Zottegem atl 0:16:43         
002 Vergison        Arne            0338 Brugge       0:17:53         
003 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 0:18:51         
004 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 0:18:55 684110C 
005 Verstockt       Tibo            0403 Zottegem atl 0:19:28         
006 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 0:20:50 740850C 
007 Bouwhuizen      Dylan           0429 RKHAV        0:21:01 858754  
008 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        0:22:27 751738C 
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg MB02/03   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV        0:12:32 919660  
002 Exter           Eva den         0985 RKHAV        0:12:49 707425C 
003 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  0:12:52 737660  
004 Smits           Veerle          0972 AV'56        0:12:58 748551C 
005 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  0:13:07 681666  
006 Acker           Emma van        0948 RKHAV        0:13:19         
007 Lelie           Fien            0929 RKHAV        0:13:22 746641C 
008 Baar            Sanne de        0981 AV'56        0:13:26 786616C 
009 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  0:13:31 786072  
010 Kapteijn        Lisa            0990 AV'56        0:13:34 884966C 
011 Coq             Louise          0377 Wielingen    0:13:44         
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg Hkcr+JA   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verstockt       Wouter          0946 Zottegem atl 0:10:09         
002 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        0:10:49 715177  
003 Kooijman        Jarno           0924 AV'56        0:10:57 903725  
004 Boogaard        Wilco           0927 Dynamica     0:11:03 660882C 
005 Obrie           Kenzo           0952 Scheldesport 0:11:06         
006 Smit            Chris de        0980 RKHAV        0:11:13 654667  
007 Velde           Geoffry van de  0943 Zottegem atl 0:11:34         
008 Buter           Willem-Jan      0926 Scheldesport 0:11:41 732395  
009 Acker           Marc van        0928 RKHAV        0:11:49 900996  
010 Wieles          Chris           0951 Terneuzen    0:11:56         
011 Dezure          Kris            0939 Zottegem atl 0:12:00         
012 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   0:12:26 C       
013 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        0:12:29 832179C 
014 Waes            Peter van       0932 Wielingen    0:12:41 128932  
015 Huffel          Tom van         0938 Zottegem atl 0:12:45         
016 Meijer          Arjen de        0944 Zottegem atl 0:12:47         
017 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  0:13:04 717426  
018 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport 0:13:24 842077  
019 Hogervorst      Rudie           0993 Wielingen    0:13:40         
020 Joppe           Bert            0933 Flakkee      0:13:42 909726C 
021 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     0:14:25 56857C  
022 Schanck         George          0970 Wielingen    0:15:07 733744C 
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg Vkcr+MA   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vercruyssen     Anneleen        0945 Zottegem atl 0:12:15         
002 Guchtenneire    Rachida         0973 Scheldesport 0:13:37 928770  
003 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport  0:13:48 507305C 
004 Herschens       Veronique       0942 Zottegem atl 0:13:58         
005 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     0:14:08 ?? C    
006 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        0:14:49 855081  
007 Plasschaert     Isabelle        0941 Zottegem atl 0:15:01         
008 Vossel          Kim van         0940 Zottegem atl 0:15:30         
009 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 0:15:33 881428  
010 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        0:16:33         
011 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  0:17:40         
012 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  0:17:42 492518  
013 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        0:17:44 835090C 
014 Velde           Daisy van de    0947 Wielingen    0:17:58 474696  
015 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport  0:18:40 631251  
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg JC04/05   1.8km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:07:38 735396C 
002 Deplorez        Tim             0396 Zottegem atl 0:07:43         
003 Verbraekel      Lorenzo         0421 Zottegem atl 0:08:11         
004 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:08:13 788203  
005 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:08:28 785531C 
006 Dobbelaar       Lukas           0332 Scheldesport 0:08:30 875254C 
007 Broeksma        Silas           0392 AV'56        0:09:03 C       
008 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        0:09:05 742882C 
009 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:09:07 846186C 
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg MC04/05   1.8km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:08:44 764100C 
002 Lorier          Lisanne         0055 Dynamica     0:08:50 749847C 
003 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:08:52 882634C 
004 Burg            Yara            0169 AV'56        0:09:39 747476C 
005 Verschuren      Suzanne         0434 Scheldesport 0:10:10         
006 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:11:06 801923C 
007 Seters          Sophie van      0427 Flakkee      0:13:26 894717  
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg JD06/07   1.8km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:07:47 849318C 
002 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:08:09 847287C 
003 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:08:16 740849C 
004 Steels          Jaro            0033 RKHAV        0:08:17 858755C 
005 Lafourte        Levy            0238 Zottegem     0:08:19         
006 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:08:21 802261C 
007 Bouwhuizen      Robin           0428 RKHAV        0:08:23 841802  
008 Kabbedijk       Twan            0426 Delta Sport  0:08:25 892349  
009 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:08:26 784092C 
010 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:08:34 843320C 
011 Vithanage       Samil Parana    0153 AV'56        0:08:45 884970C 
012 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:08:53 849324C 
013 Kwekelberghe    Jens van        0195 Scheldesport 0:08:57 922968  
014 Koning          Kinan de        0412 AV'56        0:09:21 892493C 
015 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    0:09:45 804733C 
016 Verschuren      Niels           0199 Scheldesport 0:10:25 727967C 
017 Boxstael        Xander van      0418 Zottegem atl 0:11:00         
018 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:11:07 832135C 
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg MD06/07   1.8km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:08:18 845214C 
002 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:08:42 834220C 
003 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:08:47 817736C 
004 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:08:55 C       
005 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:09:02 908092C 
006 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:09:07 893311  
007 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:09:09 845355C 
008 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:09:14 830969  
009 Luijk           Zoe van         0111 AV'56        0:09:34 790209C 
010 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:09:56 814302C 
011 Luijk           Tess van        0110 AV'56        0:10:48 818296C 
012 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:11:03 831473C 
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg JpA2 08   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:04:12 866790C 
002 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 0:04:29 870104C 
003 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:04:31 911590C 
004 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:04:35 855729C 
005 Dekker          Edwin           0232 Wielingen    0:04:38         
006 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:04:48 919664  
007 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:04:53 C       
008 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:04:55 866289C 
009 Lievens         Dieter          0417 Zottegem atl 0:05:03         
010 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:05:08         
011 Lensen          Quinten         0366 Scheldesport 0:05:10         
012 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:05:34 C       
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg JpA1 09   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:04:34 C       
002 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:04:39 903161C 
003 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:04:48         
004 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:04:50 885191C 
005 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:04:52 C       
006 Antonneau       Oscar           0040 RKHAV        0:05:12 ?       
007 Berman          Florian         0233 AV'56        0:05:18 891693C 
008 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:05:29 C       
009 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:05:31         
010 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:05:39 ??      
011 Boxstael        Yarne van       0419 Zottegem atl 0:05:41         
012 Duysserinck     Finn            0015 Wielingen    0:07:41         
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg MpA2 08   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:04:33 849319C 
002 Mol             Elise           0022 AV'56        0:04:50 867754C 
003 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:04:59 843321C 
004 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        0:05:05 891707C 
005 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:05:12 849325  
006 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport 0:05:16         
007 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:05:18 855728C 
008 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:05:25 907749C 
009 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:05:43         
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg MpA1 09   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    0:04:42 866297C 
002 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:04:54 89774C  
003 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:04:58 871637C 
004 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 0:05:07 873674C 
005 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:05:10         
006 Cooman          Niki            0337 ZA           0:05:15         
007 Jasperse        Jet             0407 Wolphaartsdi 0:05:22         
008 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:05:24 841702C 
009 Maat            Femke           0356 AV'56        0:05:27         
010 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:05:33 C       
011 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:05:35 C       
012 Velde           Cara van de     0401 Zottegem atl 0:05:37         
013 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:05:43 C       
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg JpB  10   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:04:37 C       
002 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:04:41 912753  
003 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:04:49 910263C 
004 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:04:53 911591C 
005 Luijk           Daan van        0109 AV'56        0:05:04 903730C 
006 Prins           Hylke           0173 Scheldesport 0:05:14 928766C 
007 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        0:05:19 911587C 
008 Teunissen       Micha           0060 AV'56        0:05:21 C       
009 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 0:05:45         
010 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:05:47 903231  
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg MpB  10   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:04:59 896412C 
002 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:05:12 921132C 
003 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:05:25 882641C 
004 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 0:05:28         
005 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:05:50 904082C 
006 Lijs            Nova de le      0067 Wielingen    0:06:23 889196  
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg JpC  11+  0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:05:01 C       
002 Morelgem        Luuk van        0405 Sluis        0:05:11         
003 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:05:40 911586C 
004 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:05:50         
005 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        0:06:21 930981  
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg MpC  11+  0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 0:05:32 928772  
002 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:06:02 C       
003 Zanden          Maureen van der 0408 AV'56        0:06:38         
004 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:06:48 C       
005 Mornout         Sophie          0229 Wielingen    0:07:11 925165  
006 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:08:08 920455  
 
2018/2019 Elderschanscross, Aardenburg  
    naam                             stn club           tyd    lic
geen deel
terug naar boven