za 9/02/19 - Grevelingencross - Bruinisse

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

25e Grevelingen cross


Bruinisse, zaterdag 9 februari 2019 - Organisatie: Flakkee 

   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

8  km
    naam                            geb stn club         tyd
001 Peeman          Maikel             0571 Flakkee      0:27:03   1eHse-34
002 Feijter         Job de          96 0003 RKHAV        0:27:32   2eHse-34
003 Trigt           Bart van        94 0759 Phanos A'dam 0:28:13   3eHse-34
004 Vos             Patrick de      96 0051 AV'56        0:28:17   4eHse-34
005 Sint Nicolaas   Ricardo         87 0627 Flakkee      0:29:07   5eHse-34
006 Boone           Jozias          82 0225 AV'56        0:29:36   1eH35-44
007 Wolfert         Eric            90 0380 Flakkee      0:29:41   6eHse-34
008 Post            Sander          82 0508 Scheldesport 0:29:47   2eH35-44
009 Balkenende      Peter           66 0234 AV'56        0:31:06   1eH45-54
010 Verhage         Arjo            70 0393 Dynamica     0:31:25   2eH45-54
011 Rijck           Emardo de       91 0104 Sint Janstee 0:31:37   7eHse-34
012 Karelse         Johan           73 0074 AV'56        0:31:42   3eH45-54
013 Zijderlaan      Jan             68 0777 AtverniPolsb 0:31:48   4eH45-54
014 Hamer           Michael den     76 0211 Scheldesport 0:32:12   3eH35-44
015 Korte           Willem de       92 0739 GRT          0:32:37   8eHse-34
016 Janse           Micha           74 0166 Dynamica     0:32:39   4eH35-44
017 Verhaeghe       Bart            81 0063 AV'56        0:32:45   5eH35-44
018 Goossen         Eric            72 0672 Scheldesport 0:32:49   5eH45-54
019 Koole           Adriaan         91 0615 NTV          0:32:57   9eHse-34
020 Vos             Wilko de        63 0085 AV'56        0:33:01   1eH55-64
021 Alphen          Edwin van       71 0024 Dynamica     0:33:03   6eH45-54
022 Melissant       Andre           73 0430 Flakkee      0:33:05   7eH45-54
023 Bloem           Vincent         94 0682 Pallas       0:33:28  10eHse-34
024 Mourik          Piet van        63 0046 Delta Sport  0:33:54   2eH55-64
025 Holwerda        Jacob           77 0610 Dreischor    0:34:02   6eH35-44
026 Rutjes          Dwayne          94 0760 Rotterdam    0:34:05  11eHse-34
027 Geertse         Ronald          75 0528 Serooskerke  0:34:09   7eH35-44
028 Rijk            Arnoud          91 0321 AV'56        0:34:12  12eHse-34
029 Brouwer         Sjaak           64 0317 Dynamica     0:34:14   8eH45-54
030 Maliepaard      Ruud            88 0584 Flakkee      0:34:17  13eHse-34
031 Rohleder        Martin          64 0757 Rockanje     0:34:22   3eH55-64
032 Wieles          Adriaan         68 0221 Scheldesport 0:34:33   9eH45-54
033 Meij            Otto            90 0061 Dynamica     0:34:40  14eHse-34
034 Zeeuw           Alwin de        70 0215 Scheldesport 0:34:51  10eH45-54
035 Langen          Alex de         63 0781 Spirit       0:34:56   4eH55-64
036 Berrevoets      Steef           69 0540 Delta Sport  0:35:10  11eH45-54
037 Broecke         Francois van de 68 0017 Wielingen    0:35:19  12eH45-54
038 Vossen          Rien van        60 0768 Olympia      0:35:39   5eH55-64
039 Lous            Henk            58 0044 Dynamica     0:35:46   6eH55-64
040 Stoop           Joost           71 0749 Flakkee      0:35:48  13eH45-54
041 Herder          Theo den           0561 AV'56        0:36:03   1eH65+  
042 Kruisifikx      Thomas          01 0205 Scheldesport 0:36:19   1eJA 00/
043 Rijke           Peter de           0786              0:36:32   8eH35-44
044 Pijls           Hans            60 0751 Flakkee      0:36:51   7eH55-64
045 Gent            Jan van         71 0599 Spirit       0:36:56   8eH55-64
046 Veen            Jaap van der    68 0217 Scheldesport 0:37:11  14eH45-54
047 Verwijs         Rini            70 0535 Delta Sport  0:37:28  15eH45-54
048 Dijk            Arie van        52 0578 Flakkee      0:37:30   2eH65+  
049 Zoeteweij       Patrick         81 0647 Dirksland    0:37:32   9eH35-44
050 Kempe           Martin          76 0545 Delta Sport  0:37:46  10eH35-44
051 Rokkema         Foeke           77 0541 Bru          0:37:51  16eH45-54
052 Platteeuw       Albert          65 0219 Scheldesport 0:38:01  17eH45-54
053 Noordijke       Peter           63 0425 Goes         0:38:17   9eH55-64
054 Maat            Harold de       69 0216 Scheldesport 0:38:22  18eH45-54
055 Kloet           Cor             52 0026 Delta Sport  0:38:39   3eH65+  
056 Crucq           Andre           52 0091 Dynamica     0:38:44   4eH65+  
057 Lievense        Hans            67 0155 Middelburg   0:38:49  19eH45-54
058 Heijden         Kees van der    63 0018 Dynamica     0:38:51  10eH55-64
059 Zwart           Maurice         66 0461 Helmond      0:39:01  20eH45-54
060 Traas           Marijn          83 0339 Heinkenszand 0:40:32  11eH35-44
061 Dooms           Johnny          53 0520 Terneuzen    0:41:40  11eH55-64
062 Kolenbrander    Hans            66 0752 Nw Tonge     0:42:03  21eH45-54
063 Have            Martijn vd         0745 Flakkee      0:43:22  22eH45-54
064 Kempe           Lennart         82 0548 Bru          0:43:33  12eH35-44
065 Boer            Sander de       99 0750 Sommelsdijk  0:45:03  15eHse-34
066 Folkertsma      Jack            68 0433 Scheldesport 0:45:10  23eH45-54
067 Matsinger       Wim             66 0546 Bru          0:45:31  24eH45-54
068 Bavel           Adrie van       62 0474 Delta Sport  0:45:41  12eH55-64
069 Botman          Kobus           51 0390 Dynamica     0:46:00   5eH65+  
070 Goedhart        Peter           57 0642              0:46:31  13eH55-64
071 Dobbelaar       Patrick         76 0517 Scheldesport 0:46:41  13eH35-44
072 Voogt           Arjan           69 0683 Brielle      0:47:00  25eH45-54
073 Hartigh         Koen            59 0650 ECT Runners  0:52:48  14eH55-64

8  km
    naam                            geb stn club          tyd
001 Dekker          Noor            97 0495 Serooskerke  0:32:34   1eVse-34
002 Sanderse        Monica          82 0004 Dynamica     0:33:17   1eV35-44
003 Mourik          Emma van        96 0047 Delta Sport  0:37:48   2eVse-34
004 Have            Janita vd          0740 Flakkee      0:37:54   1eV45-54
005 Meijboom        Durby           76 0054 Vlissingen   0:38:08   2eV35-44
006 Goole           Saskia          70 0368 AV'56        0:41:05   2eV45-54
007 Vries           Jannie de       59 0025 Dynamica     0:43:55   1eV55+  
008 Driesche        Jolanda v       68 0422 RKHAV        0:44:02   3eV45-54
009 Lievense        Corina          73 0154 Middelburg   0:44:31   4eV45-54
010 Zwart           Marianne        69 0464 Helmond      0:45:07   5eV45-54
011 Pijnen          Alexandra       83 0431 Scheldesport 0:46:39   3eV35-44
012 Olree           Leona              0590 Bru          0:47:46   4eV35-44
013 Malipaard       Esther          74 0506 O Tonge      0:47:48   6eV45-54

2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam Hse-34    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Peeman          Maikel          0571 Flakkee      0:27:03         
002 Feijter         Job de          0003 RKHAV        0:27:32 764690  
003 Trigt           Bart van        0759 Phanos A'dam 0:28:13 766445  
004 Vos             Patrick de      0051 AV'56        0:28:17 517846  
005 Sint Nicolaas   Ricardo         0627 Flakkee      0:29:07 806140  
006 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      0:29:41 705676  
007 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 0:31:37 C       
008 Korte           Willem de       0739 GRT          0:32:37         
009 Koole           Adriaan         0615 NTV          0:32:57         
010 Bloem           Vincent         0682 Pallas       0:33:28         
011 Rutjes          Dwayne          0760 Rotterdam    0:34:05         
012 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        0:34:12 886805C 
013 Maliepaard      Ruud            0584 Flakkee      0:34:17         
014 Meij            Otto            0061 Dynamica     0:34:40         
015 Boer            Sander de       0750 Sommelsdijk  0:45:03         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam H35-44    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boone           Jozias          0225 AV'56        0:29:36 897798C 
002 Post            Sander          0508 Scheldesport 0:29:47 816394  
003 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 0:32:12 212     
004 Janse           Micha           0166 Dynamica     0:32:39 507310  
005 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        0:32:45 604265C 
006 Holwerda        Jacob           0610 Dreischor    0:34:02         
007 Geertse         Ronald          0528 Serooskerke  0:34:09         
008 Rijke           Peter de        0786              0:36:32         
009 Zoeteweij       Patrick         0647 Dirksland    0:37:32         
010 Kempe           Martin          0545 Delta Sport  0:37:46         
011 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 0:40:32         
012 Kempe           Lennart         0548 Bru          0:43:33         
013 Dobbelaar       Patrick         0517 Scheldesport 0:46:41         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam H45-54    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Balkenende      Peter           0234 AV'56        0:31:06 651798C 
002 Verhage         Arjo            0393 Dynamica     0:31:25 477579C 
003 Karelse         Johan           0074 AV'56        0:31:42 846100C 
004 Zijderlaan      Jan             0777 AtverniPolsb 0:31:48 97401   
005 Goossen         Eric            0672 Scheldesport 0:32:49 94117   
006 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     0:33:03 698359C 
007 Melissant       Andre           0430 Flakkee      0:33:05 417133  
008 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     0:34:14 430062  
009 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 0:34:33 816339C 
010 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 0:34:51 447287C 
011 Berrevoets      Steef           0540 Delta Sport  0:35:10         
012 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    0:35:19 ??C     
013 Stoop           Joost           0749 Flakkee      0:35:48         
014 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 0:37:11 641591C 
015 Verwijs         Rini            0535 Delta Sport  0:37:28         
016 Rokkema         Foeke           0541 Bru          0:37:51         
017 Platteeuw       Albert          0219 Scheldesport 0:38:01 494502C 
018 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 0:38:22 453856C 
019 Lievense        Hans            0155 Middelburg   0:38:49 C       
020 Zwart           Maurice         0461 Helmond      0:39:01         
021 Kolenbrander    Hans            0752 Nw Tonge     0:42:03         
022 Have            Martijn vd      0745 Flakkee      0:43:22         
023 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport 0:45:10 843317  
024 Matsinger       Wim             0546 Bru          0:45:31         
025 Voogt           Arjan           0683 Brielle      0:47:00         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam H55-64    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vos             Wilko de        0085 AV'56        0:33:01 267864C 
002 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport  0:33:54 521800C 
003 Rohleder        Martin          0757 Rockanje     0:34:22         
004 Langen          Alex de         0781 Spirit       0:34:56 644099  
005 Vossen          Rien van        0768 Olympia      0:35:39 555858  
006 Lous            Henk            0044 Dynamica     0:35:46 569010C 
007 Pijls           Hans            0751 Flakkee      0:36:51 861501  
008 Gent            Jan van         0599 Spirit       0:36:56         
009 Noordijke       Peter           0425 Goes         0:38:17         
010 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     0:38:51 896415C 
011 Dooms           Johnny          0520 Terneuzen    0:41:40         
012 Bavel           Adrie van       0474 Delta Sport  0:45:41 625625  
013 Goedhart        Peter           0642              0:46:31         
014 Hartigh         Koen            0650 ECT Runners  0:52:48         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam H65+      8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Herder          Theo den        0561 AV'56        0:36:03         
002 Dijk            Arie van        0578 Flakkee      0:37:30 263521  
003 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  0:38:39 851199C 
004 Crucq           Andre           0091 Dynamica     0:38:44 646281C 
005 Botman          Kobus           0390 Dynamica     0:46:00 435233  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JA 00/01  8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kruisifikx      Thomas          0205 Scheldesport 0:36:19 672239C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam Vse-34    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Dekker          Noor            0495 Serooskerke  0:32:34         
002 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  0:37:48 518032C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam V35-44    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:33:17 892325C 
002 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   0:38:08 C       
003 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport 0:46:39         
004 Olree           Leona           0590 Bru          0:47:46         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam V45-54    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Have            Janita vd       0740 Flakkee      0:37:54         
002 Goole           Saskia          0368 AV'56        0:41:05         
003 Driesche        Jolanda v       0422 RKHAV        0:44:02 903391C 
004 Lievense        Corina          0154 Middelburg   0:44:31 C       
005 Zwart           Marianne        0464 Helmond      0:45:07         
006 Malipaard       Esther          0506 O Tonge      0:47:48         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam V55+      8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     0:43:55 739000C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MA00/01   4  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 0:22:00 578936  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JB02/03   4  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Noordenne       Daniel van      0556 Energie      0:16:19         
002 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 0:16:59 684110C 
003 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 0:17:43 740850C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MB02/03   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV        0:10:48 919660  
002 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  0:10:53 681666  
003 Baar            Sanne de        0981 AV'56        0:11:04 786616C 
004 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  0:11:18 737660  
005 Nieuwkoop       Parel van       0902 Energie      0:11:36 853550  
006 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  0:11:47 786072  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam Hkcr+JA   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verstraate      Wouter          0904 VZA          0:08:42         
002 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 0:09:17 864492C 
003 Linden          Crum van der    0900 Dynamica     0:09:24 745071  
004 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        0:09:59 715177  
005 Vogel           Joris           0918 O Tonge      0:10:04         
006 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   0:10:09 C       
007 Klem            Pieter          0903 Sommelsdijk  0:10:21         
008 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        0:10:37 832179C 
009 Tieleman        Henkjan         0901 Flakkee      0:10:56 788407  
010 Joppe           Bert            0933 Flakkee      0:11:11 909726C 
011 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  0:11:13 717426  
012 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport 0:12:03 842077  
013 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     0:12:37 56857C  
014 Schanck         George          0970 Wielingen    0:13:53 733744C 
015 Berg            Ad van den      0977 AV'56        0:14:05 891695C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam Vkcr+MA   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Engels          Anjolie         0996 Dynamica     0:10:01 128759C 
002 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport  0:11:55 507305C 
003 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     0:12:07 ?? C    
004 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  0:12:30         
005 Sluijs          Esther van      0994 AV'56        0:13:30 752749C 
006 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  0:14:01 492518  
007 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        0:14:08         
008 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        0:15:09 835090C 
009 Kleven          Lenie van       0955 avvn Vlissin 0:16:09 209921C 
010 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport  0:16:29 631251  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JC04/05   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:06:27 735396C 
002 Zijderlaan      Juan            0778 AtverniPolsb 0:06:28 717778  
003 Jager           Halvar de       0748 Energie      0:06:42 710567  
004 Schumacher      Bram            0551 Energie      0:06:51         
005 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:06:59 927292  
006 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        0:07:26 748547C 
007 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:07:29 788203  
008 Dongen          Yob van         0772 Flakkee      0:08:36 854974  
009 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:08:59 846186C 
010 Putte           Bram van        0767 Flakkee      0:09:29 816219  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MC04/05   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:07:59 764100C 
002 Kroonen         Xenia           0743 RKHAV        0:09:13 751753  
003 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:10:58 801923C 
004 Seters          Sophie van      0427 Flakkee      0:11:38 894717  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JD06/07   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:07:09 849318C 
002 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:07:12 847287C 
003 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:07:20 802261C 
004 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:07:24 784092C 
005 Engels          Ivar            0045 Dynamica     0:07:30 817741C 
006 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:07:32 740849C 
007 Kabbedijk       Twan            0426 Delta Sport  0:07:43 892349  
008 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:07:46 835097C 
009 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:07:50 849324C 
010 Ijzermans       Dyero           0755 Spado        0:07:53 883371  
011 Jager           Cederic de      0747 Energie      0:07:55 788368  
012 Vithanage       Samil Parana    0153 AV'56        0:08:19 884970C 
013 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:08:28 843320C 
014 Oele            Niels           0168 AV'56        0:08:33 846188C 
015 Dees            Rody            0367 AV'56        0:09:52         
016 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:10:39 832135C 
017 Zielst          Luuk van        0775 Flakkee      0:10:49 813723  
018 Heuvel          Maxim van den   0774 Flakkee      0:11:09 843213  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MD06/07   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Nieuwkoop       Lia van         0762 Energie      0:07:15 789441  
002 LIMA            Cecilia         0542 Energie      0:07:21         
003 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:07:25 845214C 
004 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:07:45 834220C 
005 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:07:47 908092C 
006 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:08:07 786624C 
007 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:08:12 830969  
008 Luijk           Zoe van         0111 AV'56        0:08:14 790209C 
009 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:08:25 C       
010 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:08:29 817736C 
011 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:08:42 845355C 
012 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:09:37 831473C 
013 Luijk           Tess van        0110 AV'56        0:10:23 818296C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpA2 08   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:03:27 866790C 
002 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:03:47 855729C 
003 Ouden           Piet van den    0783 Delta Sport  0:03:50 920450  
004 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:03:52 911590C 
005 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:03:57 C       
006 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:04:04 919664  
007 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:04:12 866289C 
008 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        0:04:17 879456C 
009 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:04:23 C       
010 Haspels         Koen            0782 Delta Sport  0:04:28 883298  
011 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:04:31         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpA1 09   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:03:52 C       
002 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:03:57         
003 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:04:05 903161C 
004 Vegt            Thijs van der   0641 Delta Sport  0:04:13         
005 Broekhuis       Luuk            0776 Flakkee      0:04:19 934970  
006 Dalen           Rens van        0016 AV'56        0:04:25 ??C     
007 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:04:27 ??      
008 Berman          Florian         0233 AV'56        0:04:31 891693C 
009 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:04:37 885191C 
010 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica     0:04:39         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpA2 08   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:03:54 849319C 
002 Mol             Elise           0022 AV'56        0:03:59 867754C 
003 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:04:19 843321C 
004 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:04:40 907749C 
005 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport 0:04:46         
006 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:04:48 855728C 
007 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:04:59         
008 Putte           Sophie van      0766 Flakkee      0:05:18 867212  
009 Maliepaard      Lara            0534 O Tonge      0:05:47         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpA1 09   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:03:59 89774C  
002 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:04:16 871637C 
003 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:04:23         
004 Jasperse        Jet             0407 AV'56        0:04:33         
005 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:04:35 C       
006 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:04:40 841702C 
007 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:04:46 C       
008 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:04:48 C       
009 Maat            Femke           0356 AV'56        0:04:52         
010 Mei             Ke              0343 Flakkee      0:05:02 905842  
011 Aarsen          Yente van       0779 Flakkee      0:05:13 901259  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpB  10   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:03:47 C       
002 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:03:59 912753  
003 Ijzermans       Lyano           0754 Spado        0:04:02 922112  
004 Ouden           Pim van den     0784 Delta Sport  0:04:13 927678  
005 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:04:16 910263C 
006 Jonker          Thijs           0494 Delta Sport  0:04:18 912748  
007 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:04:22 911591C 
008 Haspels         Bart            0502 Delta Sport  0:04:25         
009 Berrevoets      Thomas          0640 Delta Sport  0:04:27         
010 Luijk           Daan van        0109 AV'56        0:04:29 903730C 
011 Weele           Toon van der    0482 AV'56        0:04:32         
012 Rave            Maxime          0410 AV'56        0:04:35         
013 Teunissen       Micha           0060 AV'56        0:04:48 C       
014 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:05:02 C       
015 Schoonen        Rex             0639 Delta Sport  0:05:13         
016 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:05:26 903231  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpB  10   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:04:20 896412C 
002 Bol             Heleen          0704              0:04:31         
003 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:04:37 921132C 
004 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:04:41 882641C 
005 Jasperse        Wies            0468 AV'56        0:04:46         
006 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:05:07 904082C 
007 Jong            Puck de         0240 Flakkee      0:05:30 922058  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpC  11+  970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:04:17 C       
002 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:04:21 911586C 
003 Broekhuis       Nick            0761 Sommelsdijk  0:04:45         
004 Visser          Adriaan de      0763 Flakkee      0:04:48 914835  
005 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:04:59         
006 Heijden         Sil van de      0785 Delta Sport  0:05:12 910815  
007 Bustraan        Sam             0515 Goes         0:05:17         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpC  11+  970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schoonen        Lorelei         0635 Delta Sport  0:05:03         
002 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:05:33 C       
003 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:06:42 920455 
terug naar boven