za 26/01/19 - Scheldesportcross - Westdorpe

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2018/2019
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe Hse-34    10 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  0:38:09         
002 Vos             Patrick de      0051 AV'56        0:39:27 517846  
003 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      0:39:41 705676  
004 Hont            Sander d'       0207 Scheldesport 0:40:09 866628C 
005 Meeuwse         Robbert         0414 AV'56        0:41:19 704349C 
006 Verhage         Mark            0161 Scheldesport 0:43:16         
007 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 0:44:07 C       
008 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        0:49:25 886805C 
009 Meij            Otto            0061 Dynamica     0:51:01         
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe H35-44    10 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boone           Jozias          0225 AV'56        0:39:57 897798C 
002 Harmes          Erwin           0001 Gonzales RT  0:40:29 644732C 
003 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 0:43:22 212     
004 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        0:45:35 604265C 
005 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 0:55:02         
006 Dobbelaar       Patrick         0517 Wielingen    0:58:29         
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe H45-54    10 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Balkenende      Peter           0234 AV'56        0:42:09 651798C 
002 Verhage         Arjo            0393 Dynamica     0:43:06 477579C 
003 Karelse         Johan           0074 AV'56        0:43:28 846100C 
004 Ruelle          Edwin de la     0741 LG A Stigter 0:43:53 541469  
005 Goossen         Eric            0672 Scheldesport 0:44:18 94117   
006 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     0:44:35 698359C 
007 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 0:47:15 816339C 
008 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 0:48:46 447287C 
009 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    0:49:01 ??C     
010 Murre           Walther         0218 Scheldesport 0:49:58 565772C 
011 Beljaars        Franky          0423 Vlissingen   0:50:06         
012 Platteeuw       Albert          0219 Scheldesport 0:50:19 494502C 
013 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     0:51:57 430062  
014 Lievense        Hans            0155 Middelburg   0:53:18 C       
015 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 0:53:51 453856C 
016 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport 1:02:14 843317  
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe H55-64    10 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vos             Wilko de        0085 AV'56        0:45:20 267864C 
002 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport  0:46:54 521800C 
003 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        0:48:21 822184C 
004 Lous            Henk            0044 Dynamica     0:51:51 569010C 
005 Dooms           Johnny          0520 Terneuzen    0:52:20         
006 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     0:52:28 896415C 
007 Noordijke       Peter           0425 Goes         0:54:32         
008 Zaman           Jacques         0223 Scheldesport 0:56:13 494501C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe H65+      10 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  0:52:39 851199C 
002 Crucq           Andre           0091 Dynamica     0:53:25 646281C 
003 Jonge           Wim de          0008 AV'56        0:55:14 201138C 
004 Botman          Kobus           0390 Dynamica     1:02:22 435233  
005 Stijns          Arthur          0023 Dynamica     1:05:07 869381C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe JA 00/01  10 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kruisifikx      Thomas          0205 Scheldesport 0:46:20 672239C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe Vse-34    10 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  0:53:40 518032C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe V35-44    10 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:45:42 892325C 
002 Schelfhout      Naomi           0665              0:55:23         
003 Joziasse        Sandra          0670 Dynamica     0:57:05         
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe V45-54    10 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Goole           Saskia          0368 AV'56        0:54:29         
002 Booij           Natasja         0214 Scheldesport 0:55:06 C       
003 Lievense        Corina          0154 Middelburg   1:01:16 C       
004 Driesche        Jolanda v       0422 RKHAV        1:01:53 903391C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe V55+      10 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Gelok           Els             0070 Dynamica     0:58:32 873668C 
002 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     1:02:55 739000C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe MA00/01   4,5km
    naam                             stn club           tyd    lic
geen deelnemers
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe JB02/03   4,5km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schets          Wouter          0357 AV'56        0:16:23 727967  
002 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 0:17:04         
003 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 0:17:48 740850C 
004 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        0:20:13 751738C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe MB02/03   3.2km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV        0:14:21 919660  
002 Baar            Sanne de        0981 AV'56        0:14:33 786616C 
003 Exter           Eva den         0985 RKHAV        0:14:37 707425C 
004 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  0:14:46 737660  
005 Smits           Veerle          0972 AV'56        0:14:59 748551C 
006 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  0:15:19 681666  
007 Acker           Emma van        0948 RKHAV        0:15:29         
008 Kapteijn        Lisa            0990 AV'56        0:15:31 884966C 
009 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  0:16:09 786072  
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe Hkcr+JA   3.2km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 0:12:06 864492C 
002 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        0:12:21 715177  
003 Kooijman        Jarno           0924 AV'56        0:12:50 903725  
004 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   0:13:52 C       
005 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        0:14:00 832179C 
006 Joppe           Bert            0933 Flakkee      0:14:51 909726C 
007 Barentsen       Vincent         0899 Middelburg   0:15:10         
008 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport 0:15:40 842077  
009 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  0:15:43 717426  
010 Wege            Ivar van de     0936 Scheldesport 0:15:49 764103  
011 Kapteijn        Remco           0922 AV'56        0:15:59         
012 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     0:16:57 56857C  
013 Berg            Ad van den      0977 AV'56        0:19:48 891695C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe Vkcr+MA   3.2km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport  0:14:55 507305C 
002 Guchtenneire    Rachida         0973 Scheldesport 0:16:03 928770  
003 Steenblok       Marian          0975 AV'56        0:16:53 763300C 
004 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        0:17:00 855081  
005 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  0:17:07         
006 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 0:17:28 881428  
007 Sluijs          Esther van      0994 AV'56        0:18:03 752749C 
008 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  0:18:46 492518  
009 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        0:18:56         
010 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        0:20:19 835090C 
011 Nijsse          Gisela          0910 AV'56        0:21:53 768311  
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe JC04/05   2  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:07:43 735396C 
002 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:08:22 927292  
003 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:08:24 788203  
004 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        0:08:32 748547C 
005 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:08:58 785531C 
006 Dobbelaar       Lukas           0332 Scheldesport 0:09:23 875254C 
007 Broeksma        Silas           0392 AV'56        0:09:31 C       
008 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        0:09:38 742882C 
009 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:09:54 846186C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe MC04/05   2  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schets          Tessa           0358 AV'56        0:08:44         
002 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:09:23 764100C 
003 Kroonen         Xenia           0743 RKHAV        0:10:49 751753  
004 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:12:38 801923C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe JD06/07   2  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        0:07:55 864501C 
002 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:08:08 849318C 
003 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:08:26 847287C 
004 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:08:28 802261C 
005 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:08:30 740849C 
006 Steels          Jaro            0033 RKHAV        0:08:34 858755C 
007 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:08:36 784092C 
008 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:08:59 849324C 
009 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:09:05 835097C 
010 Holsbeke        Wout            0744 Wetteren     0:09:07         
011 Acker           Job van         0742 Hulst        0:09:25         
012 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    0:10:01 804733C 
013 Oele            Niels           0168 AV'56        0:10:08 846188C 
014 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:10:37 843320C 
015 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:12:03 832135C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe MD06/07   2  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:09:01 845214C 
002 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:09:05 834220C 
003 Loir            Elise           0142 AC Waasland  0:09:11         
004 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:09:31 817736C 
005 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:09:34 786624C 
006 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:09:36 908092C 
007 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:09:44 893311  
008 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:09:47 845355C 
009 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:09:52 C       
010 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:09:56 830969  
011 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:10:00 814302C 
012 Karelse         Yara            0094 AV'56        0:10:30 800807C 
013 Struijk         Maud            0643 Delta Sport  0:11:04         
014 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:11:41 831473C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe JpA2 08   1  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:04:01 866790C 
002 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 0:04:29 870104C 
003 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:04:37 855729C 
004 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:04:40 919664  
005 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:04:42 911590C 
006 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:04:44 C       
007 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:04:54 866289C 
008 Berg            Matz v d        0336              0:05:14         
009 Lensen          Quinten         0366 Scheldesport 0:05:25         
010 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:05:30         
011 Bisschops       Luuk            0185 Scheldesport 0:07:11 888587  
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe JpA1 09   1  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:04:36 C       
002 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:04:41 903161C 
003 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:04:52         
004 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:05:15 885191C 
005 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:05:19 ??      
006 Berman          Florian         0233 AV'56        0:05:21 891693C 
007 Dalen           Rens van        0016 AV'56        0:05:25 ??C     
008 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:05:40 C       
009 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:05:44 C       
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe MpA2 08   1  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:04:31 849319C 
002 Holsbeke        Eva             0006 RC Gent      0:04:34         
003 Mol             Elise           0022 AV'56        0:04:46 867754C 
004 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:04:58 843321C 
005 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:05:04 849325  
006 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        0:05:09 891707C 
007 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:05:41 855728C 
008 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport 0:05:52         
009 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:06:06         
010 Putter          Marit de        0335 Scheldesport 0:06:38         
011 Seager          Stien de        0370 Stekene      0:09:25         
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe MpA1 09   1  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:04:44 89774C  
002 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:04:55 871637C 
003 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    0:04:57 866297C 
004 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:05:00 C       
005 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:05:08         
006 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 0:05:10 873674C 
007 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:05:13         
008 Maat            Femke           0356 AV'56        0:05:32         
009 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:05:34 C       
010 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:05:47 C       
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe JpB  10   1  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:04:37 C       
002 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:04:40 910263C 
003 Minnaar         Kylian          0598 Middelburg   0:04:51         
004 Prins           Hylke           0173 Scheldesport 0:05:08 928766C 
005 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:05:15 911591C 
006 Drongelen       Lucas van       0175 Scheldesport 0:05:22 894540  
007 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        0:05:28 911587C 
008 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 0:05:32         
009 Braal           Jan de          0318 AV'56        0:05:35 C       
010 Gijsel          Lars            0746 Scheldesport 0:05:40         
011 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:06:00 C       
012 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:06:15 903231  
013 Damme           Stijn van       0334 Scheldesport 0:09:01         
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe MpB  10   1  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:04:55 896412C 
002 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:05:05 921132C 
003 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:05:37 882641C 
004 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 0:05:49         
005 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:06:04 904082C 
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe JpC  11+  1  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:05:04 C       
002 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:05:08 911586C 
003 Barentsen       Collin          0107 Dynamica     0:05:10 C       
004 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:05:25         
005 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        0:06:22 930981  
 
2018/2019 Scheldesportcross, Westdorpe MpC  11+  1  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 0:05:38 928772  
002 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:06:09 C       
003 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:06:48 C       
004 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:07:58 920455  
 

    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven