za 12/01/19 - Deltacross - Westenschouwen

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2018/2019
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen Hse-34    11 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     0:39:11 549404C 
002 Broeke          Tim van den     0115 Dynamica     0:39:29 520983C 
003 Feijter         Job de          0003 RKHAV        0:41:12 764690  
004 Vos             Patrick de      0051 AV'56        0:41:39 517846  
005 Bouman          David           0596 PAC Rotterda 0:41:47 701726  
006 Schrama         Thijs           0600 PAC Rotterda 0:42:29 913936  
007 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      0:42:53 705676  
008 Sint Nicolaas   Ricardo         0627 Flakkee      0:43:29 806140  
009 Meeuwsen        Peter           0724 Krabbendijk  0:45:46         
010 Meeuwse         Robbert         0414 AV'56        0:45:50 704349C 
011 Ridder          Rens            0445 Dynamica     0:46:16         
012 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 0:47:22 C       
013 Grift           Ramon v d       0716              0:47:45         
014 Sinke           Yann            0558 AV'56        0:47:47         
015 Krogt           Jeffrey van der 0597 PAC Rotterda 0:48:07         
016 Wattel          Adriaan         0591 Middelburg   0:48:50         
017 Beijer          Jesse           0633 Gonzales RT  0:50:36         
018 Wouters         Jaap            0727 Dynamica     0:51:05         
019 Dekker          Ricky           0696              0:51:30         
020 Poppe           Jesper          0163 Middelburg   0:52:42 C       
021 Molendijk       Jan             0726 Krabbendijke 0:52:45         
022 Adriaanse       Johan           0713              0:52:56         
023 Meij            Otto            0061 Dynamica     0:54:32         
024 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        0:54:51 886805C 
025 Goud            Niels           0680 Goes         0:55:04         
026 Jobse           Samuel          0632 Aagtekerke   0:55:07         
027 Rond            Rob de          0605 Hoogerheide  0:55:13         
028 Dees            Danmar          0666 AV'56        0:55:38         
029 Kooijman        Jarno           0737 AV'56        0:57:01         
030 Duinkerke       Jonathan        0653 Kapelle      0:57:13         
031 Hogeweg         Henny           0678 Dynamica     0:57:39         
032 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  0:59:10         
033 Dries           Stefan van den  0098 AV'56        1:03:12 C       
034 Verwijs         Bram            0656 Flakkee      1:04:00         
035 Eenennaam       Nick v          0693              1:16:31         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen H35-44    11 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Harmes          Erwin           0001 Gonzales RT  0:42:38 644732C 
002 Walhout         Adriaan         0588 Dynamica     0:43:15 838206  
003 Boone           Jozias          0225 AV'56        0:43:49 897798C 
004 Wiessner        Ralph           0651 Dynamica     0:44:29         
005 Belzen          Corne van       0616 Dynamica     0:45:39         
006 Robart          Robin           0586 Passaat      0:47:55 257956  
007 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 0:48:02 212     
008 Kap             Remko           0721 Pallas       0:48:22         
009 Veen            Rob van 't      0699 AV'56        0:48:44         
010 Visser          Bart de         0228 Walcheren    0:49:32 C       
011 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        0:49:36 604265C 
012 Florie          Jan-Willem      0729              0:49:59         
013 Holwerda        Jacob           0610 Dreischor    0:50:59         
014 Vries           Martijn de      0547 Middelburg   0:51:02         
015 Saurend         Jurgen          0455 AV'56        0:51:15         
016 Nood            Jeroen de       0695 Dynamica     0:52:15         
017 Mesu            Ruud            0577 Middelburg   0:52:19         
018 Bal             Leon            0634 Delta Sport  0:52:34 842506  
019 Karamat         Jeroen          0676 Wemeldinge   0:53:24         
020 Bliek           Gerben v d      0655 Goes         0:53:39         
021 Hoogstrate      Frank           0723 Yerseke      0:54:47         
022 Serier          Sander          0660 Poortugaal   0:55:53         
023 Boot            Harry           0669 Delta Sport  0:56:07         
024 Munnik          Pieter de       0661 B Haamstede  0:56:32         
025 Kruithoff       Gilles          0688              0:56:56         
026 Steketee        Maurice         0116 Middelburg   0:57:42 C       
027 Otter           Corne den       0544 Delta Sport  0:59:22         
028 Klinken         Henry van       0645 Nieuwerkerk  1:00:08         
029 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 1:00:31         
030 Visser          Bryan           0659 Vlaardingen  1:02:32         
031 Simonis         Elbert          0736 Aagtekerke   1:02:55         
032 Dommisse        Aniek           0725 Krabbendijke 1:03:54         
033 Klooster        Martijn v d     0606 Scharendijke 1:04:25         
034 Delzanne        MartJan         0722 Delta Sport  1:05:37         
035 Vlaam           Richard de      0649 Delta Sport  1:06:35         
036 Leij            Paul van der    0565 Herkingen    1:07:50         
037 Waterham        Jarno           0731 Wolphaartsdi 1:08:17         
038 Dobbelaar       Patrick         0517 Wielingen    1:14:31         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen H45-54    11 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Balkenende      Peter           0234 AV'56        0:46:01 651798C 
002 Smissen         Armand van der  0614 Tilburg RR   0:46:13 401971  
003 Verhage         Arjo            0393 Dynamica     0:46:45 477579C 
004 Karelse         Johan           0074 AV'56        0:47:52 846100C 
005 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     0:48:47 698359C 
006 Groothedde      Bas             0575 Delta Sport  0:49:21 1000475 
007 Dijkman         Cees            0585 B Haamstede  0:49:24         
008 Verbrugge       Gert-Jan        0563 AV'56        0:50:08 546623  
009 Goossen         Eric            0672 Scheldesport 0:50:33 94117   
010 Bouwman         Michel          0576 Delta Sport  0:50:49         
011 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 0:50:52 816339C 
012 Simonse         Berry           0601 AV'56        0:51:20 758565  
013 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     0:51:26 430062  
014 Elstgeest       Gijsbert        0677 AV'56        0:51:34 872639  
015 Gabrielse       Jos             0609 Middelburg   0:51:36         
016 Thuy            Benny           0102 RKHAV        0:51:52 662514  
017 Reijntjes       Rudolf          0630 Delta Sport  0:52:08         
018 Kleinjan        Jaco            0671 Goes         0:52:30         
019 Goris           Sjef            0664 Middelburg   0:53:00         
020 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    0:53:16 ??C     
021 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 0:53:45 447287C 
022 Sommeijer       Marcel          0466 Dynamica     0:53:56 821033  
023 Swiers          Jurjen          0595 Vlissingen   0:53:59         
024 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 0:54:58 641591C 
025 Provoost        Robert-Jan      0562 Domburg      0:55:21         
026 Dieleman        Marco           0631 Middelharnis 0:55:43         
027 Murre           Walther         0218 Scheldesport 0:56:02 565772C 
028 Timmermans      Paul            0538 Tholen       0:56:05         
029 Moelker         Pieter          0715 Kloetinge    0:56:26         
030 Tieleman        Henkjan         0675 Flakkee      0:56:51 788407  
031 Berrevoets      Steef           0625 Delta Sport  0:56:54         
032 Wieland         Niek            0452 Axel         0:57:32         
033 Westeinde       Marco v t       0687 AV'56        0:58:23         
034 Poulard         Paul            0700              0:58:29         
035 Verwijs         Rini            0535 Delta Sport  0:58:36         
036 Lievense        Hans            0155 Middelburg   0:58:44 C       
037 Steenhart       Martin          0691 Kapelle      0:58:49         
038 Jongeneel       Rob             0611 Middelburg   0:59:00         
039 Vries           Jeroen de       0685 Wielingen    0:59:46         
040 Berk            Kees  v d       0458 Roosendaal   1:00:03         
041 Sluis           Gertjan v d     0569 Delta Sport  1:00:20 927514  
042 Vlieger         Edwin de        0580 Scharendijke 1:00:35         
043 Jonge           William de      0490 Nieuwdorp    1:00:40         
044 Clowting        Erwin           0603 Dynamica     1:01:20         
045 Maranus         Peter           0618 Aagtekerke   1:01:24         
046 Hooven          Andre v d       0592 Souburg      1:01:52         
047 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 1:02:00 453856C 
048 Goetheer        Rene            0071 Wolphaartsdi 1:02:24         
049 Janse           Wim             0719 Souburg      1:03:06         
050 Munnik          Leon de         0738 Delta Sport  1:03:26 565011  
051 Lugtenburg      Martin          0658 Flakkee      1:03:58         
052 Kloosterman     Kees            0624 Wolphaartsdi 1:04:16         
053 Dijkstra        Seth            0536 Gonzales RT  1:04:18 473512  
054 Heiden          Martin v d      0549 Delta Sport  1:04:28 934478  
055 Engel           Marcel          0607 av Delta     1:04:38         
056 Tuil            Paul van        0689              1:05:34         
057 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport 1:07:27 843317  
058 Kommer          John            0555 Zierikzee    1:07:30         
059 Have            Martin v d      0734 Flakkee      1:07:54         
060 Lommel          Corne           0692              1:09:17         
061 Legemaate       Kees            0662 B Haamstede  1:09:48         
062 Stegers         Bill            0062 Vlissingen   1:10:35 C       
063 Hooijer         Jeroen          0673 Vlissingen   1:11:12         
064 Besuijen        Marcel          0728 Middelburg   1:11:46         
065 Strating        Cherry          0698 Kamperland   1:16:48         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen H55-64    11 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Douw            Wim             0718 Diomedon     0:49:40         
002 Vos             Wilko de        0085 AV'56        0:50:02 267864C 
003 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport  0:50:31 521800C 
004 Schaap          Rob             0710 Vlissingen   0:52:48         
005 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        0:52:52 822184C 
006 Hederik         Bert            0566 Barendrecht  0:53:03         
007 Broeke          Rian van den    0574 Dynamica     0:53:21 019303  
008 Langen          Alex de         0583 Spirit       0:54:10 644099  
009 Huizen          Ron             0732              0:54:16         
010 Verhage         Bram            0570 Dynamica     0:54:42 640374  
011 Feijter         Simon de        0443 Wielingen    0:55:01         
012 Gent            Jan van         0617 Spirit       0:56:18 631705  
013 Velde           Jaap van der    0559 Serooskerke  0:56:29         
014 Remortel        Eric van        0473 AV'56        0:56:42 303821  
015 Noordijke       Peter           0425 Goes         0:57:27         
016 Damme           Ko van          0629 AV'56        0:58:38 768304  
017 Lous            Henk            0044 Dynamica     0:59:02 569010C 
018 Vos             Bert de         0589 Delta Sport  0:59:25 924609  
019 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     0:59:50 896415C 
020 Knibbeler       Berry           0222 Scheldesport 0:59:54 597351C 
021 Poel            Henk van der    0684 Westkapelle  1:00:49         
022 Kraaijenbrink   Robert          0557 Renesse      1:01:03 320444  
023 Dooms           Johnny          0520 Terneuzen    1:02:17         
024 Zaman           Jacques         0223 Scheldesport 1:02:26 494501C 
025 Quist           Johan           0628 Middelburg   1:03:34         
026 Engel           Theo            0608 Delta Sport  1:04:54         
027 Smits           Jack            0690 Dynamica     1:06:11         
028 Vlieger         Johan de        0613 Dynamica     1:06:13 456366  
029 Minnaard        Hans            0720 Yerseke      1:06:38         
030 Griet           Kees            0697 Kruiningen   1:06:53         
031 Eenennaam       Bram            0694              1:08:35         
032 Reijnders       Robert          0602 Dynamica     1:09:01         
033 Timmermans      Corine          0537 Helvoirt     1:10:17         
034 Haest           Eric            0581 kasterlee    1:10:45         
035 Nieuwenhuize    Johan           0717              1:10:53         
036 Couwenbergh     Pim             0560 Zierikzee    1:12:58         
037 Bavel           Adrie van       0644 Delta Sport  1:13:59         
038 Francke         Leo             0619 Oostkapelle  1:15:57         
039 Feijter         Co de           0554 Delta Sport  1:16:53 588374  
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen H65+      11 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Dijk            Arie van        0578 Flakkee      0:56:15 263521  
002 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  0:57:18 851199C 
003 Crucq           Andre           0091 Dynamica     0:58:42 646281C 
004 Koole           Adri            0657 Dynamica     0:59:37         
005 Bastemeijer     Fred            0733 Delta Sport  1:00:43         
006 Bostelaar       Jan             0572 Dynamica     1:00:46 4249118 
007 Spaans          Gerrit          0484 AV'56        1:02:12 108001  
008 Dijke           Rinie van       0543 Delta Sport  1:02:29 153518  
009 Beijer          Piet            0444 Dynamica     1:03:56         
010 Jonge           Wim de          0008 AV'56        1:05:11 201138C 
011 Guequierre      John            0075 Dynamica     1:05:39 46791C  
012 Spoor           Leo             0681 Goudswaard   1:09:09         
013 Stijns          Arthur          0023 Dynamica     1:10:50 869381C 
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen JA 00/01  11 km
    naam                             stn club           tyd    lic
geen deelnemers
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen Vse-34    11 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Berge           Laurey van den  0623 Flakkee      0:47:50 447589  
002 Dekker          Noor            0495 Serooskerke  0:48:04         
003 Kleinjan        Lydia           0668 Goes         0:57:20         
004 Dekker          Tessa           0701 ZOEV         0:57:29         
005 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  0:59:07 518032C 
006 Thuy            Margot          0587 U-Track Zeis 1:02:03 662574  
007 Kate            Melissa ten     0209 Scheldesport 1:02:20 C       
008 Dijke           Edith van       0564 AV'56        1:07:57         
009 Belzen          Tanita van      0620 Kamperland   1:08:39         
010 Schreutelkamp   Laura           0667 Delta Sport  1:09:13         
011 Capello         Evelien         0604 AV'56        1:09:43 808233  
012 Coomans         Rebecca         0711              1:12:34         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen V35-44    11 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:47:46 892325C 
002 Herijgers       Paddy           0626 Rijsbergen   0:49:09         
003 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   0:57:05 C       
004 Joziasse        Sandra          0670 Dynamica     1:01:09         
005 Schelfhout      Naomi           0665              1:03:15         
006 Reus            Renate          0714 Dynamica     1:06:04         
007 Waterham        Claudia         0730 Wolphaartsdi 1:10:29         
008 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport 1:14:40         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen V45-54    11 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Burkin          Frederique      0314 Wielingen    0:49:47 573099C 
002 Beckers         Annick          0582 Kasterlee    0:56:59         
003 Have            Janita v d      0735 Flakkee      0:58:40         
004 Strating        Henny           0573 AV'56        0:58:47 822185  
005 Goole           Saskia          0368 AV'56        0:59:39         
006 Booij           Natasja         0214 Scheldesport 1:01:16 C       
007 Sighem          Claudia van     0593 AV'56        1:04:02         
008 Geschiere       Suzanne         0712 Dynamica     1:04:45         
009 Kesteloo        Monica          0594 Vlissingen   1:05:13         
010 Verhulst        Petra           0621 Dynamica     1:05:28         
011 Sluijs          Marjanne v d    0568 Delta Sport  1:05:48 814168  
012 Mook            Danielle        0622 B Haamstede  1:06:40         
013 Bleiswijk       Petra van       0550 Westhoek     1:06:43         
014 Groot           Paula           0553 Pallas'93    1:07:37         
015 Driesche        Jolanda v       0422 RKHAV        1:07:40 903391C 
016 Lievense        Corina          0154 Middelburg   1:11:31 C       
017 Verheij         Cora            0552 Abbenbroek   1:12:03         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen V55+      11 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Koene           Ingrid          0648 AV'56        1:01:12         
002 Gelok           Els             0070 Dynamica     1:03:38 873668C 
003 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     1:04:42 739000C 
004 Spaans          Ellie           0487 AV'56        1:09:04         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen MA00/01   4,6km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Hederik         Ilvia           0567 Engergie     0:20:04 679904  
002 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 0:22:44 578936  
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen JB02/03   4,6km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schets          Wouter          0357 AV'56        0:16:56 727967  
002 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 0:17:01 684110C 
003 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 0:18:08         
004 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        0:21:31 751738C 
005 Visser          Iain            0686              1:09:06         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen MB02/03   2.4km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schets          Tessa           0914 AV'56        0:09:38         
002 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  0:09:53 737660  
003 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV        0:09:56 919660  
004 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  0:10:09 681666  
005 Exter           Eva den         0985 RKHAV        0:10:14 707425C 
006 Smits           Veerle          0972 AV'56        0:10:17 748551C 
007 Baar            Sanne de        0981 AV'56        0:10:20 786616C 
008 Kapteijn        Lisa            0990 AV'56        0:10:32 884966C 
009 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  0:10:41 786072  
010 Acker           Emma van        0948 RKHAV        0:11:20         
011 Coolbergen      Jill            0702              0:23:53         
012 Holtkamp        Fay             0707              0:26:01         
013 Smaal           Judith          0708              0:27:14         
014 Holtkamp        Fay             0706              0:27:24         
015 Groothedde      Elsje           0705              0:27:28         
016 Stronk          Lisa            0703              0:29:20         
017 Reintjes        Annick          0709              0:29:22         
018 Bol             Heleen          0704              0:29:25         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen Hkcr+JA   2.4km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Stitan          Junis           0905 Delta Sport  0:07:35         
002 Anrooij         Franklin van    0906 AV'56        0:07:59         
003 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 0:08:13 864492C 
004 Goudswaard      Niels           0919 Delta Sport  0:08:16 790650  
005 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        0:08:23 715177  
006 Kooijman        Jarno           0924 AV'56        0:08:25 903725  
007 Korte           Willem de       0911 Gonzales RT  0:08:33 694615  
008 Tuil            Niels van       0908 AV'56        0:08:36 846716  
009 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   0:09:25 C       
010 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        0:09:42 832179C 
011 Joppe           Bert            0933 Flakkee      0:10:23 909726C 
012 Wilde           Rien de         0907 AV'56        0:10:25 90464   
013 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  0:10:35 717426  
014 Feijter         Co de           0915 Delta Sport  0:10:39 588374  
015 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport 0:10:50 842077  
016 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     0:11:30 56857C  
017 Schanck         George          0970 Wielingen    0:12:03 733744C 
018 Dries           Wouter van den  0912 Heinkenszand 0:12:38         
019 Berg            Ad van den      0977 AV'56        0:13:29 891695C 
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen Vkcr+MA   2.4km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Engels          Anjolie         0996 Dynamica     0:08:54 128759C 
002 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport  0:10:29 507305C 
003 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     0:10:48 ?? C    
004 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        0:11:33 855081  
005 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  0:11:46         
006 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 0:12:07 881428  
007 Sluijs          Esther van      0994 AV'56        0:12:10 752749C 
008 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  0:12:29 492518  
009 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        0:12:59         
010 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        0:13:59 835090C 
011 Nijsse          Gisela          0910 AV'56        0:14:13 768311  
012 Kleven          Lenie van       0955 avvn Vlissin 0:14:35 209921C 
013 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport  0:14:45 631251  
014 Berrevoets      Bettina         0909 Bruinisse    0:15:27         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen JC04/05   2.2km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:08:22 735396C 
002 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:08:27 927292  
003 Baar            Remco de        0652 AV'56        0:08:38         
004 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:08:59 788203  
005 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:09:19 785531C 
006 Dobbelaar       Lukas           0332 Scheldesport 0:09:32 875254C 
007 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        0:09:41 748547C 
008 Broeksma        Silas           0392 AV'56        0:09:46 C       
009 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        0:09:52 742882C 
010 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:10:21 846186C 
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen MC04/05   2.2km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:09:19 764100C 
002 Verbrugge       Mette           0099 AV'56        0:09:36 900439  
003 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:09:41 882634C 
004 Burg            Yara            0169 AV'56        0:09:54 747476C 
005 Elstgeest       Lotte           0679 AV'56        0:11:00         
006 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:14:04 801923C 
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen JD06/07   2.2km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:08:24 849318C 
002 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        0:08:26 864501C 
003 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:08:47 802261C 
004 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:08:50 784092C 
005 Engels          Ivar            0045 Dynamica     0:08:56 817741C 
006 Steels          Jaro            0033 RKHAV        0:08:58 858755C 
007 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:09:01 740849C 
008 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:09:03 847287C 
009 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:09:29 849324C 
010 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    0:10:28 804733C 
011 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:10:53 843320C 
012 Dees            Rody            0367 AV'56        0:11:51         
013 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:12:15 832135C 
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen MD06/07   2.2km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:08:58 845214C 
002 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:09:17 834220C 
003 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        0:09:53 889308C 
004 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:09:57 C       
005 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:10:00 817736C 
006 Luijk           Zoe van         0111 AV'56        0:10:02 790209C 
007 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:10:04 845355C 
008 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:10:08 786624C 
009 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:10:13 830969  
010 Karelse         Yara            0094 AV'56        0:10:32 800807C 
011 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:10:36 893311  
012 Steenhart       Karlijn         0503 AV'56        0:10:38         
013 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:10:55 814302C 
014 Struijk         Maud            0643 Delta Sport  0:11:40         
015 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:11:58 831473C 
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen JpA2 08   1.1km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:03:57 866790C 
002 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 0:04:21 870104C 
003 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:04:25 855729C 
004 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:04:49 C       
005 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:04:51 866289C 
006 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        0:04:58 879456C 
007 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:05:00         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen JpA1 09   1.1km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:04:32 C       
002 Boonman         Jasper          0226 Dynamica     0:04:34 885016C 
003 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:04:39 903161C 
004 Vegt            Thijs van der   0641 Delta Sport  0:04:42         
005 Grave           Devlin de       0031 RKHAV        0:04:46 880944C 
006 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica     0:05:00         
007 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:05:05 C       
008 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:05:08 C       
009 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:05:12 ??      
010 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:05:18 885191C 
011 Dalen           Rens van        0016 AV'56        0:05:19 ??C     
012 Berman          Florian         0233 AV'56        0:05:23 891693C 
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen MpA2 08   1.1km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:04:23 849319C 
002 Mol             Elise           0022 AV'56        0:04:30 867754C 
003 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        0:04:40 891707C 
004 Daane           Naomi           0612 Dynamica     0:04:46         
005 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:05:02 907749C 
006 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:05:07 843321C 
007 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:05:09 849325  
008 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:05:19 855728C 
009 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport 0:05:32         
010 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:05:48         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen MpA1 09   1.1km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:04:36 89774C  
002 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    0:04:50 866297C 
003 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 0:04:53 873674C 
004 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:04:55 871637C 
005 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:05:03         
006 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:05:10 C       
007 Jasperse        Jet             0407 AV'56        0:05:14         
008 Maat            Femke           0356 AV'56        0:05:16         
009 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:05:21 C       
010 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:05:25 C       
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen JpB  10   1.1km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:04:12 912753  
002 Minnaar         Kylian          0598 Middelburg   0:04:15         
003 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:04:26 910263C 
004 Luijk           Daan van        0109 AV'56        0:04:36 903730C 
005 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        0:04:39 911587C 
006 Jonker          Thijs           0494 Delta Sport  0:04:41 912748  
007 Prins           Hylke           0173 Scheldesport 0:04:44 928766C 
008 Braal           Jan de          0318 AV'56        0:04:47 C       
009 Berrevoets      Thomas          0640 Delta Sport  0:04:51         
010 Schoonen        Rex             0639 Delta Sport  0:05:36         
011 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:05:38 903231  
012 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:05:44 C       
013 Rottier         Yoeri           0467 Dynamica     0:06:31 928331  
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen MpB  10   1.1km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:04:32 896412C 
002 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:04:53 921132C 
003 Verboom         Jet             0638 Delta Sport  0:05:00         
004 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:05:26 882641C 
005 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:05:49 904082C 
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen JpC  11+  1.1km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:04:57 C       
002 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:05:13 911586C 
003 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:05:20         
004 Wondergem       Dave            0579 Dynamica     0:05:28 919945  
005 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        0:06:07 930981  
006 Bustraan        Sam             0515 Goes         0:06:10         
 
2018/2019 Deltacross, Westenschouwen MpC  11+  1.1km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schoonen        Lorelei         0635 Delta Sport  0:05:51         
002 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:06:22 C       
003 Wandel          Elin            0539 Delta Sport  0:06:27 927681  
004 Vries           Zelda de        0663 Middelburg   0:07:35         
005 Hoff            Britt van't     0637 Delta Sport  0:07:36         
006 Verboom         Liv             0636 Delta Sport  0:07:37         
007 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:07:38 C       
008 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:08:12 920455  
 
     finishers: ,9
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

terug naar boven