za 1/12/18 - Inkelcross - Kruiningen

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2018/2019
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen Hse-34    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Broeke          Tim van den     0115 Dynamica     0:31:19 520983C 
002 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     0:31:30 549404C 
003 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  0:32:17         
004 Feijter         Job de          0003 RKHAV        0:32:47 764690  
005 Exter           Niek den        0165 Scheldesport 0:33:03 458926  
006 Vos             Patrick de      0051 AV'56        0:33:32 517846  
007 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      0:35:00 705676  
008 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 0:38:57 C       
009 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        0:39:07 886805C 
010 Meeuwse         Robbert         0414 AV'56        0:39:26 704349C 
011 Reijnen         Daan            0480 Tartiakos    0:39:55 829407  
012 Bout            John            0486 Willemstad   0:40:27         
013 Spruit          Johan           0527 AV'56        0:41:22         
014 Poppe           Jesper          0163 Middelburg   0:41:25 C       
015 Zuidweg         Arjen           0477 Yerseke      0:43:14         
016 Moerenhout      Benjamin        0479 Biezelingen  0:43:21         
017 Meij            Otto            0061 Dynamica     0:44:42         
018 Verhaeghe       Koen            0533 Den Haag     0:48:30         
019 Simonse         Leonard         0509 Waarde       0:50:12         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen H35-44    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Harmes          Erwin           0001 Gonzales RT  0:31:47 644732C 
002 Kok             Martijn de      0342 AV'56        0:34:15 609985C 
003 Post            Sander          0508 Scheldesport 0:34:59 816394  
004 Boone           Jozias          0225 AV'56        0:35:21 897798C 
005 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 0:37:57 212     
006 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        0:39:31 604265C 
007 Houweling       Frank           0530 AV'56        0:39:33         
008 Woestijne       Rinus van de    0112 Dynamica     0:40:06 896618C 
009 Berg            Leo van den     0096 Essen        0:40:22 C       
010 Geertse         Ronald          0528 Serooskerke  0:40:49         
011 Decorte         Jostein         0462 Wolphaartsdi 0:42:08         
012 Hoogstraten     Frank           0532              0:43:01         
013 Saurend         Jurgen          0455 AV'56        0:43:11         
014 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 0:46:40         
015 Dobbelaar       Patrick         0517 Wielingen    0:58:56         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen H45-54    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Cappon          Erik            0383 Wielingen    0:36:53         
002 Balkenende      Peter           0234 AV'56        0:37:01 651798C 
003 Verhage         Arjo            0393 Dynamica     0:38:12 477579C 
004 Karelse         Johan           0074 AV'56        0:38:14 846100C 
005 Slits           Peter           0436 Wielingen    0:39:49         
006 Wee             Michel de       0524 AV'56        0:40:16         
007 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 0:40:18 816339C 
008 Verhaagen       Hans            0531 AV'56        0:40:59         
009 Krol            Wilfred         0521 Fortius      0:41:11         
010 Iersel          Patrick van     0365 AV'56        0:41:14 879260  
011 Dekker          Peter           0507 Zoutelande   0:41:41         
012 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    0:42:11 ??C     
013 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 0:42:16 447287C 
014 Lavooij         Martijn         0526 AV'56        0:42:18         
015 Sommeijer       Marcel          0466 Dynamica     0:42:31 821033  
016 Noorden         Bart van        0459 AV'56        0:43:40         
017 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 0:43:48 641591C 
018 Bolleman        Erik            0220 Scheldesport 0:44:18 789449C 
019 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 0:44:57 453856C 
020 Goetheer        Rene            0071 Wolphaartsdi 0:45:24         
021 Zondervan       Gerwin          0470 AV'56        0:45:56 900436  
022 Lievense        Hans            0155 Middelburg   0:46:06 C       
023 Berk            Kees  v d       0458 Roosendaal   0:46:54         
024 Jonge           William de      0490 Nieuwdorp    0:47:40         
025 Meulenberg      Jakobus         0469 AV'56        0:51:01         
026 Aertsen         Jurgen          0463 AV'56        0:59:04         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen H55-64    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vos             Wilko de        0085 AV'56        0:39:01 267864C 
002 Woord           Ruud            0525 THOR         0:39:11 486265  
003 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport  0:39:52 521800C 
004 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        0:41:03 822184C 
005 Groot           Jacques de      0493 SPADO        0:43:28 854902  
006 Lous            Henk            0044 Dynamica     0:44:45 569010C 
007 Feijter         Simon de        0443 Wielingen    0:45:02         
008 Dorsten         Max van         0485 Santinirunne 0:45:09         
009 Dooms           Johnny          0520 Terneuzen    0:45:26         
010 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     0:45:33 896415C 
011 Remortel        Eric van        0473 AV'56        0:46:23 303821  
012 Zaman           Jacques         0223 Scheldesport 0:47:09 494501C 
013 Knibbeler       Berry           0222 Scheldesport 0:48:35 597351C 
014 Bavel           Adrie van       0474 Delta Sport  0:53:00 625625  
015 Simons          Theo            0236 Dynamica     0:56:10 5319C   
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen H65+      9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Herder          Theo den        0523 AV'56        0:43:35 483334  
002 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  0:44:36 851199C 
003 Crucq           Andre           0091 Dynamica     0:46:09 646281C 
004 Jonge           Wim de          0008 AV'56        0:46:59 201138C 
005 Spaans          Gerrit          0484 AV'56        0:49:13 108001  
006 Botman          Kobus           0390 Dynamica     0:54:32 435233  
007 Stijns          Arthur          0023 Dynamica     0:54:34 869381C 
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen JA 00/01  9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kruisifikx      Thomas          0205 Scheldesport 0:41:27 672239C 
002 Tuil            Niels van       0522 AV'56        0:42:13         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen Vse-34    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Dekker          Noor            0495 Serooskerke  0:40:00         
002 Kleijnjan       Lydia           0510 Goes         0:45:13         
003 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  0:46:14 518032C 
004 Eckhardt        Marlou          0471 AV'56        0:48:08         
005 Kate            Melissa ten     0209 Scheldesport 0:48:27 C       
006 Traas           Ilse            0476 HeinkenszaND 0:54:23         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen V35-44    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verschuure      Monique         0005 AV'56        0:38:48 ??C     
002 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:38:52 892325C 
003 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   0:45:36 C       
004 Sinke           Natalie         0391 Gonzales RT  0:48:44 859434C 
005 Verschuure      Annemarie       0497 AV'56        0:49:45 855081  
006 Kroo            Mariska de      0518 Nw St Joosla 0:49:52         
007 Vale            Pascale         0454 Wemeldinge   0:56:00         
008 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport 0:58:53         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen V45-54    9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Burkin          Frederique      0314 Wielingen    0:39:04 573099C 
002 Bongertman      Arinka          0481 THOR         0:45:11 899603  
003 Booij           Natasja         0214 Scheldesport 0:47:19 C       
004 Goole           Saskia          0368 AV'56        0:47:54         
005 Lievense        Corina          0154 Middelburg   0:49:42 C       
006 Driesche        Jolanda v       0422 RKHAV        0:52:50 903391C 
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen V55+      9.85km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Flikweert       Rian            0084 Dynamica     0:50:17 652397C 
002 Gelok           Els             0070 Dynamica     0:51:23 873668C 
003 Spaans          Ellie           0487 AV'56        0:53:33         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen MA00/01   4,5km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 0:18:55 578936  
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen JB02/03   4,5km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schets          Wouter          0357 AV'56        0:14:22 727967  
002 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 0:14:31         
003 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 0:14:33 684110C 
004 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 0:16:06 740850C 
005 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        0:17:10 751738C 
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen MB02/03   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV        0:12:11 919660  
002 Geldof          Jasmijn         0971 AV'56        0:12:15 681779  
003 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  0:12:20 737660  
004 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  0:12:25 681666  
005 Smits           Veerle          0972 AV'56        0:12:31 748551C 
006 Baar            Sanne de        0981 AV'56        0:12:34 786616C 
007 Exter           Eva den         0985 RKHAV        0:12:37 707425C 
008 Kapteijn        Lisa            0990 AV'56        0:12:53 884966C 
009 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  0:13:05 786072  
010 Acker           Emma van        0948 RKHAV        0:13:25         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen Hkcr+JA   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kox             Roel            0920 Tartiatos    0:09:33 616727  
002 Petersen        Bereket         0917 AV'56        0:09:35 817829  
003 Boogaard        Wilco           0927 Dynamica     0:10:16 660882C 
004 Goudswaard      Niels           0919 Delta Sport  0:10:19 790650  
005 Vermeulen       Sven            0916 Dynamica     0:10:22 867360  
006 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 0:10:27 864492C 
007 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        0:10:33 715177  
008 Smit            Chris de        0980 RKHAV        0:10:35 654667  
009 Kooijman        Jarno           0924 AV'56        0:10:41 903725  
010 Heijde          Thomas v d      0923 Tartelos     0:10:45 767183  
011 Acker           Marc van        0928 RKHAV        0:11:29 900996  
012 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   0:11:39 C       
013 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        0:12:03 832179C 
014 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  0:12:27 717426  
015 Zuidhof         Jasper          0983 AV'56        0:12:49 678272C 
016 Joppe           Bert            0933 Flakkee      0:12:58 909726C 
017 Kapteijn        Remco           0922 AV'56        0:13:51         
018 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport 0:14:08 842077  
019 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     0:14:19 56857C  
020 Schanck         George          0970 Wielingen    0:14:48 733744C 
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen Vkcr+MA   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Engels          Anjolie         0996 Dynamica     0:11:02 128759C 
002 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport  0:12:55 507305C 
003 LeijnsePrenger  Roely           0921 Dynamica     0:13:32 896404  
004 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     0:13:41 ?? C    
005 Steenblok       Marian          0975 AV'56        0:14:43 763300C 
006 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  0:15:35         
007 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  0:15:39 492518  
008 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        0:16:10         
009 Glind           Katinka v d     0529 AV'56        0:16:32         
010 Post            Patricia        0514 Terneuzen    0:17:16         
011 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        0:17:18 835090C 
012 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport  0:18:35 631251  
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen JC04/05   1.8km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:07:12 735396C 
002 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        0:07:18 748547C 
003 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:07:27 927292  
004 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:07:50 788203  
005 Geense          Bowen           0456 AV'56        0:08:07         
006 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:08:13 785531C 
007 Broeksma        Silas           0392 AV'56        0:08:23 C       
008 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        0:08:32 742882C 
009 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:08:51 846186C 
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen MC04/05   1.8km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Graaf           Amy de          0475 AV'56        0:07:42 764681  
002 Schets          Tessa           0358 AV'56        0:07:51         
003 Lorier          Lisanne         0055 Dynamica     0:08:00 749847C 
004 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:08:04 764100C 
005 Nijsse          Iza             0496 AV'56        0:08:17 907778  
006 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:08:25 882634C 
007 Burg            Yara            0169 AV'56        0:08:32 747476C 
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen JD06/07   1.8km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:07:16 849318C 
002 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        0:07:19 864501C 
003 Engels          Ivar            0045 Dynamica     0:07:33 817741C 
004 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:07:35 847287C 
005 Steels          Jaro            0033 RKHAV        0:07:45 858755C 
006 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:07:47 802261C 
007 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:07:51 740849C 
008 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:07:54 835097C 
009 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:07:56 784092C 
010 Kabbedijk       Twan            0426 Delta Sport  0:08:05 892349  
011 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:08:09 849324C 
012 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:08:11 843320C 
013 Kwekelberghe    Jens van        0195 Scheldesport 0:08:17 922968  
014 Weert           Leander de      0511 RKHAV        0:08:34         
015 Oele            Niels           0168 AV'56        0:08:47 846188C 
016 Koning          Kinan de        0412 AV'56        0:08:55 892493C 
017 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    0:09:17 804733C 
018 Verschuren      Niels           0199 Scheldesport 0:09:45 727967C 
019 Dees            Rody            0367 AV'56        0:09:55         
020 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:10:26 832135C 
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen MD06/07   1.8km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:07:34 845214C 
002 Loir            Elise           0142 AC Waasland  0:07:58         
003 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:08:14 834220C 
004 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        0:08:19 889308C 
005 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:08:21 908092C 
006 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:08:23 C       
007 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:08:27 817736C 
008 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:08:30 845355C 
009 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:08:31 786624C 
010 Karelse         Yara            0094 AV'56        0:08:35 800807C 
011 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:08:37 830969  
012 Steenhart       Karlijn         0503 AV'56        0:09:09         
013 Paul            Rachel          0501 AV'56        0:09:13         
014 Koeman          Janita          0504 AV'56        0:09:15         
015 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:09:41 814302C 
016 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:10:11 831473C 
017 Boonman         Madelief        0499 AV'56        0:10:15         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen JpA2 08   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:03:38 866790C 
002 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 0:03:58 870104C 
003 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:04:01 C       
004 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:04:04 855729C 
005 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:04:18 911590C 
006 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:04:21 919664  
007 Paul            Markus          0513 AV'56        0:04:22         
008 Sinke           Jerom           0465 AV'56        0:04:25 867752  
009 Schillings      Roemer          0108 Dynamica     0:04:26 878233C 
010 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:04:31         
011 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        0:04:38 879456C 
012 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:04:42 C       
013 Bisschops       Luuk            0185 Scheldesport 0:05:50 888587  
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen JpA1 09   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:04:01 C       
002 Boonman         Jasper          0226 Dynamica     0:04:04 885016C 
003 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:04:07         
004 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:04:12 903161C 
005 Grave           Devlin de       0031 RKHAV        0:04:20 880944C 
006 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica     0:04:32         
007 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:04:38 C       
008 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:04:44 885191C 
009 Berman          Florian         0233 AV'56        0:04:46 891693C 
010 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:04:47 C       
011 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:04:54 ??      
012 Berge           Sam van den     0491 AV'56        0:05:06 912248  
013 Dieleman        Kurt            0516              0:05:24         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen MpA2 08   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:04:06 849319C 
002 Mol             Elise           0022 AV'56        0:04:19 867754C 
003 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:04:29 843321C 
004 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:04:35 849325  
005 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        0:04:43 891707C 
006 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:04:45 855728C 
007 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:04:47 907749C 
008 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport 0:04:55         
009 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:05:09         
010 Kooiker         Janne           0457 AV'56        0:05:13 916906  
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen MpA1 09   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:04:09 89774C  
002 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:04:24 871637C 
003 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 0:04:30 873674C 
004 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:04:36 C       
005 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:04:40         
006 Jasperse        Jet             0407 AV'56        0:04:42         
007 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:04:50 C       
008 Maat            Femke           0356 AV'56        0:04:56         
009 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:04:58 C       
010 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:05:00 841702C 
011 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:05:02         
012 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:05:04 C       
013 Wiskerke        Emme            0453 AV'56        0:05:12 929483  
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen JpB  10   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:04:00 C       
002 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:04:04 912753  
003 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:04:20 910263C 
004 Plas            Justus van der  0478 AV'56        0:04:29 912245  
005 Jonker          Thijs           0494 Delta Sport  0:04:34 912748  
006 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        0:04:43 911587C 
007 Prins           Hylke           0173 Scheldesport 0:04:45 928766C 
008 Braal           Jan de          0318 AV'56        0:04:47 C       
009 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:04:51 911591C 
010 Teunissen       Micha           0060 AV'56        0:04:52 C       
011 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:05:14 903231  
012 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:05:20 C       
013 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 0:05:22         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen MpB  10   0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:04:14 896412C 
002 Jasperse        Wies            0468 AV'56        0:04:41         
003 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:04:49 882641C 
004 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:04:54 921132C 
005 Geelhoed        Jet             0483 AV'56        0:05:04 931388  
006 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 0:05:07         
007 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:05:25 904082C 
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen JpC  11+  0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:04:49 C       
002 Paul            Nathan          0512 AV'56        0:04:54         
003 Berge           Job van den     0492 AV'56        0:05:00 912247  
004 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:05:05 911586C 
005 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:05:10         
006 Lemmens         Thomas          0498 AV'56        0:05:18         
007 Bustraan        Sam             0515 Goes         0:05:49         
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen MpC  11+  0,9km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Westerweele     Veerle          0472 AV'56        0:05:33 924943  
002 Bobeldijk       Norah           0489 AV'56        0:05:39         
003 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:05:42 C       
004 Burke           Liv             0488 AV'56        0:06:03         
005 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:06:07 C       
006 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:06:59 920455  
 
2018/2019 Inkelcross, Kruiningen  0,9km
    naam             
terug naar boven