za 3/11/18 - Moerschanscross - Hulst

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2018/2019
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
2018/2019 Moerschanscross, Hulst Hse-34    9.45km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Broeke          Tim van den     0115 Dynamica     0:30:06 520983C 
002 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     0:30:17 549404C 
003 Vos             Patrick de      0051 AV'56        0:31:25 517846  
004 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  0:31:41         
005 Feijter         Job de          0003 RKHAV        0:31:50 764690  
006 Exter           Niek den        0165 Scheldesport 0:31:57 458926  
007 Hont            Sander d'       0207 Scheldesport 0:33:34 866628C 
008 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      0:34:28 705676  
009 Vleeschauwer    Berten de       0353 AVLO Lokeren 0:35:24         
010 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        0:38:37 886805C 
011 Poppe           Jesper          0163 Middelburg   0:38:44 C       
012 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 0:40:26 C       
013 Meij            Otto            0061 Dynamica     0:40:55         
014 Dries           Stefan van den  0098 AV'56        0:48:35 C       
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst H35-44    9.45km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harmes          Erwin           0001 Gonzales RT  0:30:45 644732C 
002 Kok             Martijn de      0342 AV'56        0:32:52 609985C 
003 Boone           Jozias          0225 AV'56        0:34:12 897798C 
004 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 0:37:25 212     
005 Janse           Micha           0166 Dynamica     0:37:32 507310  
006 Woestijne       Rinus van de    0112 Dynamica     0:37:59 896618C 
007 Visser          Bart de         0228 Walcheren    0:38:58 C       
008 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        0:39:16 604265C 
009 Berg            Leo van den     0096 Essen        0:39:25 C       
010 Poppe           Koen            0375 AVLO         0:40:32         
011 Remoortere      Tom van         0374 Hulst        0:43:34         
012 Steketee        Maurice         0116 Middelburg   0:43:43 C       
013 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 0:46:06         
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst H45-54    9.45km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Balkenende      Peter           0234 AV'56        0:35:35 651798C 
002 Sparrentak      Wim van         0241 Dynamica     0:35:49 499597  
003 Karelse         Johan           0074 AV'56        0:36:14 846100C 
004 Cappon          Erik            0383 Wielingen    0:36:31         
005 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     0:37:05 698359C 
006 Thuy            Benny           0102 RKHAV        0:37:30 662514  
007 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     0:37:57 430062  
008 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 0:39:46 816339C 
009 Iersel          Patrick van     0365 AV'56        0:39:48 879260  
010 Ridder          Cor de          0385 Dynamica     0:40:19         
011 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    0:40:29 ??C     
012 Pruijsers       Martin          0007 Dynamica     0:40:36 156407C 
013 Vervaet         Patrick         0316 St Jansteen  0:40:39         
014 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 0:40:52 447287C 
015 Wagenaar        Ronald          0092 Schore       0:41:16 C       
016 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 0:41:26 641591C 
017 Platteeuw       Albert          0219 Scheldesport 0:41:41 494502C 
018 Bolleman        Erik            0220 Scheldesport 0:42:13 789449C 
019 Complet         John            0235 RKHAV        0:42:20         
020 Murre           Walter          0218 Scheldesport 0:42:38 565772C 
021 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 0:43:22 453856C 
022 Goetheer        Rene            0071 Wolphaartsdi 0:43:57         
023 Franken         Wilco           0227 RKHAV        0:44:18 891628  
024 Lievense        Hans            0155 Middelburg   0:44:46 C       
025 Langelaan       Jan             0386 Stekene      0:47:22         
026 Stegers         Bill            0062 Vlissingen   0:53:37 C       
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst H55-64    9.45km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vos             Wilko de        0085 AV'56        0:37:09 267864C 
002 Leng            Edward de       0083 Dynamica     0:38:02 524252  
003 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        0:39:18 822184C 
004 Bruggeman       Rini            0043 AV'56        0:39:35 239640C 
005 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     0:43:45 896415C 
006 Lous            Henk            0044 Dynamica     0:44:07 569010C 
007 Zaman           Jacques         0223 Scheldesport 0:45:30 494501C 
008 Knibbeler       Berry           0222 Scheldesport 0:46:53 597351C 
009 Simonse         Theo            0236 Dynamica     0:56:16 5319C   
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst H65+      9.45km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  0:42:01 851199C 
002 Cornelisse      Siem            0237 Dynamica     0:44:05 C       
003 Crucq           Andre           0091 Dynamica     0:44:21 646281C 
004 Blaauw          Ebe             0331 Scheldesport 0:46:27 548161C 
005 Jonge           Wim de          0008 AV'56        0:46:48 201138C 
006 Bras            Gerard          0387 Dynamica     0:49:22 17297C  
007 Louws           Dave            0068 Dynamica     0:49:37 C       
008 Guequierre      John            0075 Dynamica     0:53:35 46791C  
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst JA 00/01  9.45km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Petersen        Bereket         0345 AV'56        0:33:24 817829  
002 Kruisifikx      Thomas          0205 Scheldesport 0:42:16 672239C 
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst Vse-34    9.45km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Claes           Lotte           0097 3Solidpharme 0:38:29         
002 Verbeek         Lisz            0346 Volharding   0:41:22         
003 Kate            Melissa ten     0209 Scheldesport 0:46:38 C       
004 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  0:47:18 518032C 
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst V35-44    9.45km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verschuure      Monique         0005 AV'56        0:37:37 ??C     
002 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:38:09 892325C 
003 Remoortere      Aafje v         0373 Biervliet    0:44:09         
004 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   0:44:14 C       
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst V45-54    9.45km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Gilst           Paola van       0089 AV'56        0:41:45 744533C 
002 Booij           Natasja         0214 Scheldesport 0:45:04 C       
003 Goole           Saskia          0368 AV'56        0:47:37         
004 Allefs          Monique         0388 RKHAV        0:47:47 623182  
005 Lievense        Corina          0154 Middelburg   0:51:04 C       
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst V55+      9.45km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Gelok           Els             0070 Dynamica     0:47:00 873668C 
002 Flikweert       Rian            0084 Dynamica     0:48:20 652397C 
003 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     0:49:34 739000C 
004 Knijff-Bongers  Marianne        0224 Scheldesport 0:50:39 743030C 
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst MA00/01   4,5km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 0:24:49 578936  
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst JB02/03   4,5km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schets          Wouter          0357 AV'56        0:19:46 727967  
002 Poppe           Thomas          0077 AVLO Zele    0:19:53         
003 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 0:20:03         
004 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 0:20:06 684110C 
005 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 0:22:17 740850C 
006 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        0:24:32 751738  
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst MB02/03   2.7km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  0:11:19 737660  
002 Geldof          Jasmijn         0971 AV'56        0:11:29 681779  
003 Acker           Emma van        0948 RKHAV        0:11:33         
004 Exter           Eva den         0985 RKHAV        0:11:35 707425C 
005 Baar            Sanne de        0981 AV'56        0:11:38 786616C 
006 Smits           Veerle          0972 AV'56        0:11:49 748551C 
007 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  0:11:55 681666  
008 Ysewyn          Femke           0986 AVLO Zele    0:12:00         
009 Kapteijn        Lisa            0990 AV'56        0:12:05 884966C 
010 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  0:12:35 786072  
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst Hkcr+JA   2.7km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Leng            Paavo de        0995 Dynamica     0:08:45 664870  
002 Zuidhof         Jasper          0983 AV'56        0:09:16 678272C 
003 Ridder          Rens de         0949 Dynamica     0:09:23         
004 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        0:09:30 715177  
005 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 0:09:33 864492C 
006 Kapteijn        Stef            0954 AV'56        0:09:42 674674  
007 Obrie           Kenzo           0952 Scheldesport 0:09:44         
008 Smit            Chris de        0980 RKHAV        0:09:47 654667  
009 Luteijn         Sjaak           0961 LPK          0:10:12 276107  
010 Quekelberghe    Patrick van     0957 Wielingen    0:10:17 239052C 
011 Wieles          Chris           0951 Terneuzen    0:10:29         
012 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   0:10:57 C       
013 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        0:11:02 832179C 
014 Dees            Tom             0953 AV'56        0:11:24         
015 Vink            Dylan           0989 RKHAV        0:11:27 538171  
016 Jonge           William de      0979 Nieuwdorp    0:12:02         
017 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  0:12:07 717426  
018 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     0:12:38 56857C  
019 Schanck         George          0970 Wielingen    0:13:29 733744C 
020 Berg            Ad van den      0977 AV'56        0:14:02 891695C 
021 Rasenberg       Ronald          0992 Delta Sport  0:15:44 509584  
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst Vkcr+MA   2.7km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         0996 Dynamica     0:09:55 128759C 
002 Haegens         Caro            0956 Lokeren      0:11:11         
003 Heynderickx     Cindy           0968 Volharding B 0:11:53         
004 Guchtenneire    Rachida         0973 Scheldesport 0:11:58 928770  
005 Pieters         Irinia          0959 AC Waasland  0:12:18         
006 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     0:12:31 ?? C    
007 Adriaensen      Kathleen        0967 Volharding B 0:12:47         
008 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  0:12:53         
009 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        0:13:12 855081  
010 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 0:13:32 881428  
011 Sluijs          Esther van      0994 AV'56        0:13:35 752749C 
012 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  0:13:38 492518  
013 Simonse         Marielle        0962 AV'56        0:14:56 8306019 
014 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        0:15:02         
015 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        0:15:14 835090C 
016 Latuheru        Martine         0988 Vlissingen   0:16:08         
017 Kleven          Lenie van       0955 avvn Vlissin 0:16:11 209921C 
018 Belle           Mia van         0982 Dynamica     0:17:53 866789C 
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst JC04/05   2.7  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Aerde           Yens van        0119 AVLO Lokeren 0:10:05         
002 Suy             Victor          0114 AVLO Sinaai  0:10:15         
003 Smet            Ruben           0152 AC Waasland  0:10:19         
004 Rooms           Jentho          0150 AC Waasland  0:10:22         
005 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:10:51 735396C 
006 Dikkeberg       Jesse van den   0080 AV'56        0:10:57 748547C 
007 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:10:58 927292  
008 Bosscher        Thomas de       0151 AC Waasland  0:11:10         
009 Saeger          Milan de        0053 AVLO Lokeren 0:11:13         
010 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:11:21 785531C 
011 Verniers        Maxim           0347 AVLO Zele    0:11:29         
012 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        0:12:55 742882C 
013 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:12:59 846186C 
014 Bruijn          Tim de          0050 RKHAV        0:13:55 746644  
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst MC04/05   2.7  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Poppe           Dorien          0078 AVLO Zele    0:10:13         
002 Roose           Rhune van       0355 AVLO         0:10:55         
003 Penneman        Charlotte       0159 AC Waasland  0:11:03         
004 Kegel           Iris de         0117 AVLO Overmer 0:11:11         
005 Smedt           Noor            0354 AVLO         0:11:25         
006 Vleeschouwer    Lucca de        0118 AVLO Lokeren 0:11:28         
007 Schets          Tessa           0358 AV'56        0:11:31         
008 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:11:42 764100C 
009 Verbrugge       Mette           0099 AV'56        0:11:50 900439  
010 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:12:10 882634  
011 Geboes          Kaat            0144 AC Waasland  0:12:30         
012 Burg            Yara            0169 AV'56        0:12:49 747476C 
013 Thiieman        Georgette       0081 club         0:14:21 874003  
014 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:16:15 801923C 
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst JD06/07   2.7  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Penneman        Emiel           0160 AC Waasland  0:10:10         
002 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        0:10:24 864501C 
003 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:10:33 849318C 
004 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:10:49 847287C 
005 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:10:53 740849C 
006 Cloodt          Niels van de    0146 AC Waasland  0:10:55         
007 Overmeire       Ewaud           0147 AC Waasland  0:11:00         
008 Engels          Ivar            0045 Dynamica     0:11:02 817741C 
009 Steel           Jaro            0033 RKHAV        0:11:04 858755C 
010 Hooste          Tijn van        0329 AC Waasland  0:11:06         
011 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:11:17 835097C 
012 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:11:19 802261C 
013 Anne            Sven            0148 AC Waasland  0:11:24         
014 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:11:26 784092C 
015 Vlieger         Milan de        0258 Volharding   0:11:34         
016 Marin           Vince           0298 Volharding B 0:11:40         
017 Noppe           Siebe           0299 Volharding B 0:11:46         
018 Belien          Billy           0149 AC Waasland  0:11:48         
019 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:11:55 843320C 
020 Bunder          Jesse vd        0379 crosscomp    0:12:03         
021 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:12:08 849324C 
022 Bonten          Jasper          0145 AC Waasland  0:12:10         
023 Kwikkelberge    Jens            0195 Scheldesport 0:12:24 922968  
024 Vithanage       Samil Parana    0153 AV'56        0:12:36 884970C 
025 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    0:12:56 804733C 
026 Oele            Niels           0168 AV'56        0:13:01 846188C 
027 Nobels          Zeno            0348 Volharding B 0:13:24         
028 Moussaoui       Montacer        0330 AC Waasland  0:13:27         
029 Vuytack         Florian         0372 RKHAV        0:13:31         
030 Geldof          Thibe           0376 Volharding   0:13:35         
031 Verschuren      Niels           0199 Scheldesport 0:13:38 727967C 
032 Jong            Yannick de      0194 Scheldesport 0:13:57         
033 Waele           Wout de         0294 Volharding B 0:14:01         
034 Ruben           Teun            0378 Kloosterzand 0:14:30         
035 Lous            Jochen          0076 Dynamica     0:15:03 832135C 
036 Dees            Rody            0367 AV'56        0:15:26         
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst MD06/07   2.7  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Poucke          Fran van        0143 AC Waasland  0:11:14         
002 Loir            Elise           0142 AC Waasland  0:11:19         
003 Lokeren         Phebe van       0139 AC Waasland  0:11:33         
004 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:11:35 908092C 
005 Bosscher        Elise de        0141 AC Waasland  0:11:40         
006 Suy             Emma            0113 AVLO Sinaai  0:11:44         
007 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:11:46 817736C 
008 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:11:48 845214C 
009 Vercammen       Kaat            0328 AC Waasland  0:11:52         
010 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:11:54 834220C 
011 D'Hooge         Chloe           0303 AVLO Zelzate 0:11:56         
012 Duhoux          Dorien          0300 Volharding B 0:12:00         
013 Raemdonck       Ayco            0057 AVLO Lochcri 0:12:03         
014 Wauters         Lize            0301 Volharding B 0:12:16         
015 Lagaert         Julie           0295 Volharding B 0:12:27         
016 Lekhli          Nour Chioua     0140 AC Waasland  0:12:32         
017 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:12:36 845355C 
018 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:12:47 786624C 
019 Geus            Brigitte de     0019 AV'56        0:12:51 811414C 
020 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        0:12:53 889308C 
021 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:12:55 830969  
022 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:12:57 814302C 
023 Karelse         Yara            0094 AV'56        0:13:02 800807C 
024 Thoen           Alexe           0296 Volharding B 0:13:17         
025 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:13:20 893311  
026 Wilde           Zita de         0302 Volharding B 0:13:22         
027 Crombeen        Evita           0239 RKHAV        0:13:30 843722  
028 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:13:32 C       
029 Waal            Ulvy de         0360 RKHAV        0:13:50 12325   
030 Luijk           Tess van        0110 AV'56        0:14:24 818296C 
031 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:15:05 831473C 
032 Flies           Femke           0137 AC Waasland  0:15:47         
033 Smedt           Laura de        0257 Volharding   0:15:50         
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst JpA2 08   1.3  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zutter          Rune de         0283 Volharding B 0:05:10         
002 Riel            Senne van       0289 Volharding B 0:05:13         
003 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:05:16 866790C 
004 Overmeire       Merijn          0136 AC Waasland  0:05:20         
005 Geerardyn       Michiel         0157 AC Waasland  0:05:24         
006 Paelinck        Lode            0285 Volharding B 0:05:29         
007 Verbeist        Kyano           0190 Scheldesport 0:05:32 870104C 
008 Schepper        Matiz de        0134 AC Waasland  0:05:34         
009 Verstraeten     Bas             0290 Volharding B 0:05:37         
010 Vries           Sean de         0284 Volharding B 0:05:42 0       
011 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:05:44 911590C 
012 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:05:48 855729C 
013 Nespen          Lucas van       0291 Volharding B 0:05:49         
014 Bogaert         Arne van        0288 Volharding B 0:05:53         
015 Rummens         Bram            0287 Volharding B 0:05:55         
016 d'Heer          Kobe            0256 Volharding   0:05:58         
017 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:06:02 866289C 
018 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:06:08 C       
019 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:06:16 919664  
020 Pauwels         Seppo           0158 AC Waasland  0:06:25         
021 Lensen          Quint           0366 Scheldesport 0:06:27         
022 Vlassenrood     Rens            0371 St Jansteen  0:06:29         
023 Cauwer          Corneel de      0135 AC Waasland  0:06:31         
024 Raaymakers      Robe            0286 Volharding B 0:06:33         
025 Cock            Thibeau de      0255 Volharding   0:06:35         
026 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        0:06:49 879456C 
027 Schillings      Roemer          0108 Dynamica     0:06:52 878233C 
028 Waele           Lars de         0282 Volharding B 0:06:54         
029 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:07:03 C       
030 Deijl           Kyan v d        0381              0:07:37         
031 Bisschops       Luuk            0185 Scheldesport 0:09:20 888587  
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst JpA1 09   1.3  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Rooms           Jorden          0128 AC Waasland  0:05:17         
002 Bareman         Daniel          0183 Scheldesport 0:05:20 894536  
003 Lekhli          Hesa Chioua     0130 AC Waasland  0:05:23         
004 Jonghe          Korneel de      0326 AC Waasland  0:05:35         
005 Vijdt           Jules           0129 AC Waasland  0:05:57         
006 Boonman         Jasper          0226 Dynamica     0:05:59 885016C 
007 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:06:04 903161C 
008 Dorsselaer      Sem van         0103 RKHAV        0:06:06         
009 Herremans       Sebastian       0131 AC Waasland  0:06:07         
010 Heijens         Maxim           0039 RKHAV        0:06:17 909204  
011 Potter          Nilo de         0253 Volharding   0:06:19         
012 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:06:29 C       
013 Back            Pedro           0254 Volharding   0:06:31         
014 Vercauteren     Lion            0127 AC Waasland  0:06:42         
015 Cock            Wannes de       0276 Volharding B 0:06:44         
016 Dalen           Rens van        0016 AV'56        0:06:47 ??C     
017 Antonneau       Oscar           0040 RKHAV        0:06:52 ?       
018 Berman          Florian         0233 AV'56        0:06:53 891693C 
019 Vlieger         Mats de         0369              0:06:58         
020 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:07:01 ??      
021 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:07:16 C       
022 Speleman        Berre           0325 AC Waasland  0:07:22         
023 Kevie           Shane v d       0359 Dynamica     0:07:24         
024 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:07:39         
025 MartensSpanhove Emile           0277 Volharding B 0:07:59         
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst MpA2 08   1.3  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Holsbeke        Eva             0006 RC Gent      0:05:46         
002 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:05:52 849319C 
003 Mol             Elise           0022 AV'56        0:06:00 867754C 
004 Casserie        Ella van de     0252 Volharding   0:06:03         
005 Vercauteren     Violetta        0132 AC Waasland  0:06:05         
006 Lagaert         Eline           0293 Volharding B 0:06:38         
007 Muyldermans     Talitha         0133 AC Waasland  0:06:39         
008 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:06:41 843321C 
009 Weduwe          Laura der       0037 RKHAV        0:06:43 900265  
010 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:06:45 849325  
011 Waele           Lotte de        0292 Volharding B 0:06:47         
012 Zuidweg         Nora            0010 AV'56        0:06:51 891707C 
013 Seager          Stien de        0370 Stekene      0:07:06         
014 Dobbelaar       Zebekka         0361 Scheldesport 0:07:36         
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst MpA1 09   1.3  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vercammen       Lies            0324 AC Waasland  0:05:42         
002 Bock            Alicia de       0351 AC Waasland  0:06:09         
003 Verhulst        Yinte           0126 AC Waasland  0:06:11         
004 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:06:13 89774C  
005 Constant        Elise           0250 Volharding   0:06:15         
006 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    0:06:21 866297C 
007 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 0:06:24 873674C 
008 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:06:27 C       
009 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:06:33 871637C 
010 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:06:35         
011 Wauters         Stien           0278 Volharding B 0:06:37         
012 Mettepenningen  Ava Brys        0125 AC Waasland  0:06:40         
013 Vries           Alyssa de       0280 Volharding B 0:06:49         
014 Clerkx          Ane Lucia       0279 Volharding B 0:06:55         
015 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:07:05 C       
016 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:07:09 841702C 
017 Waal            Indy de         0313 RKHAV        0:07:11         
018 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:07:19 C       
019 Maat            Femke           0356 AV'56        0:07:26         
020 Mei             Ke              0343 Flakkee      0:07:41 905842  
021 Reyns           Marie           0281 Volharding B 0:08:45         
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst JpB  10   1.3  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Buysse          Lucas           0124 AC Waasland  0:05:27         
002 Zutter          Dries de        0269 Volharding B 0:05:38         
003 Sierens         Vic             0323 AC Waasland  0:05:41         
004 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:05:44 C       
005 Bogaert         Anse van        0272 Volharding B 0:05:52         
006 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:05:59 912753  
007 d'Heer          Birger          0249 Volharding   0:06:11         
008 Luijk           Daan van        0109 AV'56        0:06:15 903730C 
009 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:06:28 910263C 
010 Wee             Zino van der    0248 Volharding   0:06:41         
011 Drongelen       Luca van        0175 Scheldesport 0:06:48 894540  
012 Braal           Jan de          0318 AV'56        0:06:51         
013 Waesberghe      Michale van     0029 RKHAV        0:06:53 911587C 
014 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:06:55 911591C 
015 Teunissen       Micha           0060 AV'56        0:07:02 C       
016 Vos             Gerben de       0042 RKHAV        0:07:04 908016  
017 Roeck           Senne de        0038 RKHAV        0:07:06 913542  
018 Wilde           Milo de         0270 Volharding B 0:07:09         
019 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:07:25 C       
020 RAemdonck       Siebe van       0349 Volharding B 0:07:26         
021 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 0:07:56         
022 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:07:58 903231  
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst MpB  10   1.3  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:06:13 896412C 
002 Schepper        Elize de        0122 AC Waasland  0:06:30         
003 Stuer           Pauline         0274 Volharding B 0:06:46         
004 Paelinck        Lucas           0271 Volharding B 0:06:50         
005 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:06:57 921132C 
006 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:07:12 882641C 
007 Heyndrickx      Lisa            0322 AC Waasland  0:07:19         
008 Cauwer          Lili de         0123 AC Waasland  0:07:27         
009 Goethem         Romy van        0041 RKHAV        0:07:37 916797  
010 Rooms           Amber           0121 AC Waasland  0:07:39         
011 Lefever         Emeline         0273 Volharding B 0:07:41         
012 Nys             Lore            0275 Volharding B 0:07:48         
013 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:08:00 904082C 
014 Lijs            Nova de         0067 Wielingen    0:08:02 889196  
015 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 0:08:04         
016 Jong            Puck de         0240 Flakkee      0:08:06 922058  
017 Aps             Xyana           0243 Volharding   0:08:17         
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst JpC  11+  1.3  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Muyldermans     Liano           0120 AC Waasland  0:05:40         
002 Hemelrijck      Jef van         0246 Volharding   0:06:09         
003 Bruneel         Thomas          0247 Volharding   0:06:19         
004 Cock            Karsten de      0261 Volharding B 0:06:28         
005 Constant        Matti           0244 Volharding   0:06:35         
006 Barentsen       Collin          0107 Dynamica     0:06:45 C       
007 Vydt            Arthur          0350 AC Waasland  0:06:49         
008 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:07:01 911586C 
009 Meul            Lander          0352 Volharding   0:07:04         
010 Landeghem       Jonah van       0260 Volharding B 0:07:09         
011 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:07:13 C       
012 Baert           Maxim           0245 Volharding   0:07:15         
013 Vyvere          Melvin vd       0344 Volharding   0:07:17         
014 Slowack         Daan            0262 Volharding B 0:07:23         
015 Thoen           Leon            0264 Volharding B 0:07:25         
016 Pauwels         Matti           0156 AC Waasland  0:08:01         
017 Elis            Nicolas         0065 RKHAV        0:08:30 930981  
018 Roelands        Louis           0263 Volharding B 0:08:44         
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst MpC  11+  1.3  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Snoeck          Julie           0268 Volharding B 0:07:06         
002 Assel           Mare van        0242 Volharding   0:07:11         
003 Speleman        Marith          0265 Volharding B 0:07:19         
004 Lokko           Alicia          0266 Volharding B 0:07:21         
005 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 0:07:28 928772  
006 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:07:44 C       
007 Roelands        Charlotte       0267 Volharding B 0:08:08         
008 Potter          Bente de        0362 Scheldesport 0:08:47         
009 Mornout         Sophie          0229 Wielingen    0:08:59 925165  
010 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:09:17 C       
011 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:11:12 920455  
 
2018/2019 Moerschanscross, Hulst  
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
     finishers: ,1
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven