za 25/06/11 - Cappendijk Toyota Schoolatletiek

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

jongens groep 3
Plaats Naam 40m 600m Verspringen Balwerpen
1 Jelle van Lare 8,32 2.46.63 2,35 13,21
2 Julian Nolet 8,44 2.37.07 2,28 9,33
3 Sander de Boevere 8,87 2.39.30 2,00 10,72
4 Tobias de Zeeuw 9,34 2.50.24 2,02 9,65
5 Branco de Maat 8,58 3.20.38 1,91 12,08
6 Siem Weyer 9,10 3.39.09 2,18 6,54
7 Roger Deering 10,66 3.58.50 1,58 8,65
8 Adam Elassal 9,49 1,94 8,46
meisjes groep 3
Plaats Naam 40m 600m Verspringen Balwerpen
1 Jutta Hoek 8,63 2.59.50 2,02 8,78
2 Jolien de Hulster 9,15 2.48.03 2,00 5,03
3 Melani de Bat 9,48 2.55.48 1,64 8,93
4 Manouk Vercruysse 9,91 3.33.04 1,82 9,60
5 Senae Zouiri 9,02 4.14.60 1,76 4,09
6 Anne Dieleman 9,96 3.12.74 1,70 5,45
7 Gwenn Delnad 10,00 1,60 8,43
8 Femke van Kampen 9,93 1,74 5,12
9 Loïs den Doelder 8,41 8,61
jongens groep 4
Plaats Naam 40m 600m Verspringen Balwerpen
1 Sem Buyze 7,58 2.20.47 3,03 24,25
2 Aron van Lare 7,57 2.36.55 3,05 27,92
3 Ruben van Klinken 7,41 2.31.80 3,22 18,56
4 Douwe Scheele 8,05 2.27.42 2,34 19,78
5 Rico van den Ouden 8,41 2.30.43 2,45 17,26
6 Lukas Pelletier 8,15 2.43.76 2,65 15,80
7 Lars Donze 8,08 2.53.71 2,52 16,09
8 Gianni Pahlad 8,39 2.51.07 2,31 18,91
9 Stijn van den Ouden 8,87 2.40.19 2,14 18,67
10 Damian Senz Suazabal 8,48 2.54.87 2,63 13,21
11 Gijs Clement 9,17 2.58.74 2,25 10,32
meisjes groep 4
Plaats Naam 40m 600m Verspringen Balwerpen
1 Iza van Damme 7,73 2.32.94 3,05 11,89
2 Romy Dieleman 7,81 2.27.29 2,80 11,13
3 Isis van Boven 7,68 2.58.14 2,83 13,28
4 Simone Cijsouw 8,03 2.34.88 2,23 14,32
5 Suzanne Atanasov 8,25 3.10.72 2,50 14,81
6 Anique Cijsouw 8,30 2.43.57 2,31 9,13
7 Franca de Maat 8,46 3.01.49 2,53 7,63
8 Marit Berendsen 8,92 3.13.72 2,40 13,94
9 Sara Hamelink 9,11 3.01.92 2,17 13,13
10 Kaya Nijskens 8,78 2.56.39 1,98 9,70
11 Nicky Shields 9,62 3.35.24 1,70 4,52
jongens groep 5
Plaats Naam 40m 600m Verspringen Balwerpen
1 Danilo Mierop 7,44 2.14.74 3,25 13,28
2 Luca Mierop 7,65 2.22.13 2,47 18,02
3 Matthijn van Laere 7,82 2.28.41 2,60 17,62
4 Norbert Vercruysse 7,90 2.33.77 2,88 18,08
5 Stijn Verbraeken 8,04 2.26.53 2,76 12,96
6 Melle Bosch 8,11 2.37.85 2,70 17,59
7 Keven Neyt 8,50 2.45.13 2,58 22,52
8 Nathan de Zeeuw 7,91 2.38.53 2,55 9,67
9 Nique Rouw 8,53 2.40.95 2,58 15,94
meisjes groep 5
Plaats Naam 40m 600m Verspringen Balwerpen
1 Louise le Cocq 7,13 2.19.48 3,41 17,26
2 Naomi Wedage 7,71 2.28.22 2,92 15,44
3 Lieke van der Heide 8,30 2.33.92 2,73 10,11
4 Aimee Nijskens 8,61 3.00.77 2,56 12,10
5 Annemijn Buijze 8,58 3.16.57 2,68 7,92
6 Lisanne de Hulster 8,38 3.07.27 1,88 7,75
7 Saskia Bakker 8,34 4.37.00 2,69 13,52
jongens groep 6
Plaats Naam 60m 600m Hoogspringen Balwerpen
1 Boaz Buijze 9,99 2.08.17 1,00 21,22
2 Sander van der Hoofd 10,68 2.11.67 1,00 21,66
3 Rik de Graaf 11,09 2.38.39 1,05 21,12
4 Remco Fransbergen 10,79 2.33.28 0,95 16,33
5 Arno Scheele 11,57 2.21.08 0,80 19,27
6 Niels van der Heyden 11,06 2.43.80 1,00 13,62
7 Floris Van Leemput 11,45 2.35.88 0,85 13,89
8 Job Clement 11,63 2.45.73 1,00 12,82
9 Sven Cijsouw 11,74 2.45.53 0,80 15,20
10 Ramzi Zouiri 12,15 3.03.50 0,95 14,89
11 Zineddine Zouiri 13,68 3.22.85 0,90 12,69
meisjes groep 6
Plaats Naam 60m 600m Hoogspringen Balwerpen
1 Lianne van Kampen 10,30 2.27.31 0,95 17,97
2 Lisa Hamelink 11,03 2.32.27 1,00 14,63
3 Jelke Bosch 10,50 2.28.67 0,90 10,84
4 Michelle van den Bossche 10,58 2.29.77 0,85 13,76
jongens groep 7
Plaats Naam 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten
1 Robin van der Veen 9,16 3.41.66 1,25 8,33
2 Max van der Heyden 9,69 3.59.42 1,30 6,26
3 Teun van Damme 10,19 3.45.53 1,05 6,54
4 Jomme Bruijnzeel 9,95 4.07.89 1,15 6,54
5 Lucas van der Heide 10,50 4.10.47 1,15 4,83
6 Martijn Engelsman 10,58 4.09.63 0,95 6,14
7 Alexander Pelletier 10,71 4.29.51 0,90 4,60
8 Brent Dobbelaar 11,72 4.18.28 1,00 4,45
meisjes groep 7
Plaats Naam 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten
1 Mirthe de Zeeuw 10,48 3.47.07 1,10 4,05
2 Kata Benyi 10,78 4.08.81 1,05 5,53
3 Daphne de Ruiter 10,95 4.24.09 1,05 5,91
4 Hilde Scheele 11,78 4.30.59 0,85 4,07
5 Kimberley Blaakman 12,44 5.17.92 1,00 3,65
6 Soraya van der Voort 12,94 6.12.78 0,90 4,22
meisjes groep 8
Plaats Naam 80m 1000m Hoogspringen Kogelstoten
1 Laura de Jager 13,27 4.42.13 1,15 5,06
2 Romy Ottjes 13,68 4.44.08 1,10 6,04
3 Simone de Fouw 14,19 5.00.88 0,95 5,03
jongens groep 8
Plaats Naam 80m 1000m Hoogspringen Kogelstoten
1 Mike Dierkx 12,56 4.05.12 1,25 6,77
2 Remco Herrebout 12,80 3.54.01 1,15 6,56
3 Jaimy van Zegeren 13,27 4.10.82 1,20 6,70
4 Teun Roodzandt 14,02 3.48.91 1,00 6,07
5 Lukasz de Ridder 13,30 4.01.94 0,95 5,41
6 Kenneth Lijbaart 14,17 4.32.93 0,95 5,71
7 Vincent van Leeuwen 17,35 6.54.25 0,95 3,93
8 Martijn van Doeselaar 13,72 DNS 0,95 6,47

Uitslag Scholieren pendel estafette:

Scholen:
1 Gaspar van der Heide 44,2
2 De Hille 44,6
3 Oude Vaart 2 47,6
4 De Hoogte 48,7
5 Oude Vaart 1 48,9
6 De Meerpaal 49,5
7 Prins Willem van Oranje 51,7
Combi Ploegen:
1 De Wielingen 1 46,2
2 Scheldesport 2 50,0
3 De Wielingen 2 51,7
4 Scheldesport 1 53,1
5 Hoek 53,2
terug naar boven