za 2/04/11 - Ir Knaap pup./baan - Oostburg

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Uitslagen Ir.Knaapcompetitie

02-04-2011

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
220 Tristan Tolhoek 2003 7.3 2.73 20.88 1034 ptn
480 Luc van Westen 2003 7.6 2.41 15.43 834 ptn
457 Bram Janson 2003 7.8 2.51 14.00 796 ptn
6 Stefano de Koster 2004 8.8 2.13 17.54 628 ptn
479 Sven Kramer 2003 8.9 2.01 10.00 461 ptn
249 Gijs Clement 2004 9.4 2.14 8.22 388 ptn

Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40mHoogspringenBalwerpenptn
223 Ruchama Houtzager 2003 7.2 0.95 20.96 1097 ptn
221 Elaine Fertoute 2003 7.2 0.85 25.00 1076 ptn
775 Iza van Damme 2003 7.1 0.85 12.39 910 ptn
481 Tamar van Daalen 2003 7.2 0.85 10.57 856 ptn
459 Ilse Durinck 2003 8.4 0.80 15.46 702 ptn
224 Fenna Gelderblom 2004 7.8 0.70 11.06 646 ptn
678 Ashanti van de Voorde 2003 8.5 0.75 8.97 533 ptn
225 Lilian Fertoute 2005 8.3 0.65 7.60 459 ptn
222 Ilse Goudszwaard 2003 8.5 0.55 5.95 316 ptn

Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
455 Lucian de Nooyer 2002 6.9 3.57 36.63 1470 ptn
483 Stef Kapteijn 2002 6.8 3.42 19.90 1260 ptn
467 Stijn de Rechter 2002 6.9 3.28 20.56 1220 ptn
204 Bram de Vries 2002 7.3 3.10 27.70 1195 ptn
484 Matthijs Roos 2002 7.3 2.76 18.80 1010 ptn
466 Senne Herwegh 2002 7.3 2.74 13.15 917 ptn
485 Thijs Jansen 2002 7.9 2.36 18.23 816 ptn

Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb40mHoogspringenKogelstotenptn
140 Louise le Coq 2002 6.8 1.05 4.06 1195 ptn
202 Angela van Steen 2002 6.9 0.90 4.35 1085 ptn
218 Anique van Klinken 2002 6.9 0.90 3.36 1009 ptn
454 Jasmijn Geldof 2002 7.3 0.95 3.82 1002 ptn
456 Parel Bun 2002 7.3 0.95 3.83 1002 ptn
462 Ellen Durinck 2002 7.9 0.95 3.70 886 ptn
219 Yara Tolhoek 2002 7.5 0.85 3.75 885 ptn
465 Veerle Luteijn 2002 8.2 0.85 3.40 741 ptn
461 Cobie Weyenberg 2002 8.0 0.80 3.32 729 ptn
463 Maaike Hemelaar 2002 8.1 0.85 2.97 720 ptn
460 Beau Scollema 2002 8.1 0.70 2.82 597 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
452 Paavo de Leng 2001 9.1 3.71 27.58 1463 ptn
470 Mart Brouwers 2001 9.4 3.62 24.76 1358 ptn
436 Felix Schillings 2001 9.1 3.68 19.26 1348 ptn
27 Thian de Vries 2001 10.2 3.22 32.58 1248 ptn
8 Yannick Harmsen 2001 9.5 3.40 20.01 1235 ptn
451 Paul van Houwelingen 2001 10.2 3.43 24.67 1197 ptn
449 Robert Schouwenaar 2001 9.8 3.09 21.99 1153 ptn
213 Tjalle Jansonius 2001 10.2 3.39 19.51 1120 ptn
468 Noah Lauwers 2001 10.3 3.13 19.98 1060 ptn
214 Owen Schouls 2001 10.4 2.96 21.95 1040 ptn
469 Jochem van Pamelen 2001 11.4 2.62 20.46 828 ptn
101 Job Clement 2001 11.5 2.56 14.81 719 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
450 Caecilia Kaagman 2001 9.2 1.00 4.42 1212 ptn
486 Evy van Daalen 2001 9.4 0.95 4.86 1173 ptn
216 Iris Heikoop 2001 10.3 1.05 4.70 1098 ptn
487 Jolieke van der Veen 2001 11.7 0.90 6.06 907 ptn
435 Nikita de Lange 2001 10.9 0.95 3.83 883 ptn
150 Florienne de Koster 2001 11.5 0.90 4.93 855 ptn
215 Caroline van den Doel 2001 11.3 0.85 4.11 783 ptn
827 Charlotte Hensels 2001 11.4 0.80 3.98 726 ptn
453 Sascha Janson 2001 11.4 0.85 3.35 712 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
667 Robin van der Veen 2000 8.7 4.35 40.68 1806 ptn
474 Ruud Louter 2000 9.7 3.70 35.83 1453 ptn
491 Stijn Lavooij 2000 9.3 3.66 25.75 1395 ptn
475 Jori de Jaeger 2000 9.4 3.45 30.14 1389 ptn
208 Rutger Berger 2000 9.4 3.53 25.48 1349 ptn
490 Stefan Flikweert 2000 9.2 3.63 20.61 1339 ptn
209 Ruben Heijnen 2000 9.2 3.51 21.22 1323 ptn
774 Teun van Damme 2000 9.9 3.60 25.08 1280 ptn
476 Nick Heijmans 2000 10.0 3.58 22.25 1224 ptn
488 Joel van Daalen 2000 9.6 3.38 20.61 1223 ptn
677 Bodhi van de Voorde 2000 11.4 3.04 24.89 971 ptn
434 Vincent Marteijn 2000 11.5 2.07 16.16 643 ptn
477 Davey Godeschalk 2000 0 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
210 Nanne Gelderblom 2000 10.1 1.05 6.31 1231 ptn
676 Maria Dalampeki 2000 9.6 1.00 5.06 1190 ptn
471 Maaike van Vossen 2000 10.5 1.10 5.21 1143 ptn
211 Anne Ravia 2000 10.5 1.05 5.52 1127 ptn
473 Anouk Hemelaar 2000 12.2 0.90 4.94 783 ptn
472 Isa van de Voorde 2000 11.9 0.80 3.99 672 ptn

Uitslag pendelestafette

Ploeg looptijd bonusseconden eindtijd 1. AVdeWielingen 1 1.53.6 -29 1.24.6 2. Deltasport 2 1.56.7 -29 1.27.7 3. Dynamica 1 1.55.7 -21 1.34.7 4. AV'56 1.57.0 -21 1.36.0 5. Deltasport 2 2.02.4 -25 1.37.4 6. RKHAV2 2.00.0 -20 1.40.0 7. AVdeWielingen 2 2.00.1 -16 1.44.1 8. RKHAV 1 2.06.6 -21 1.45.6 9. Dynamica 2 2.02.2 -16 1.46.2

Uitslagen Baancircuit 2011

02-04-2011

Jongens junioren D

80m18 deelnemer(s)
1 680 Gelderblom, Pelle 27-07-1998 Delta Sport 11.1 sec ptn
2 679 Liere, Daan van 18-03-1999 AV '56 11.4 sec ptn
3 682 Dirkzwager, Lars 23-03-1998 Delta Sport 11.5 sec ptn
4 714 Biesbroeck, Maarten 28-09-1998 RK HAV 11.7 sec ptn
5 830 Blom, Taco 16-09-1999 AV '56 11.7 sec ptn
6 239 Houtzager, Matthias 25-11-1998 Delta Sport 11.9 sec ptn
7 816 Aartsen, Leon van 1999 Dynamica 11.9 sec ptn
8 432 Ridder, Rens de 06-03-1999 ADSV Dynamica 12.1 sec ptn
9 431 Harinck, Sergio 27-09-1999 ADSV Dynamica 12.5 sec ptn
10 683 Los, Marnick 09-12-1998 AV '56 12.6 sec ptn
11 242 Doel, Joost van den 25-08-1999 Delta Sport 12.7 sec ptn
12 681 Zweden, Patrick van 07-04-1998 AV '56 12.7 sec ptn
13 244 Tolhoek, Ezra 27-08-1999 Delta Sport 13.1 sec ptn
14 817 Pfaff, Justus 1999 Deltasport 13.4 sec ptn
15 767 Vries, Jorick de 19-05-1999 AV '56 13.4 sec ptn
16 831 Meijer, Remco de 04-10-1998 AV De Wielingen 13.4 sec ptn
17 768 Westdorp, Alex 01-11-1998 AV '56 13.9 sec ptn
18 828 Dobbelaar, Brent 12-11-1999 AV De Wielingen 14.4 sec ptn
1000m15 deelnemer(s)
1 239 Houtzager, Matthias 25-11-1998 Delta Sport 2.25.0 min ptn
2 433 Verhage, Joram 10-03-1999 ADSV Dynamica 3.19.8 min ptn
3 432 Ridder, Rens de 06-03-1999 ADSV Dynamica 3.23.6 min ptn
4 679 Liere, Daan van 18-03-1999 AV '56 3.30.9 min ptn
5 815 Leng, Paavo de 12-02-2001 ADSV Dynamica 3.31.3 min ptn
6 431 Harinck, Sergio 27-09-1999 ADSV Dynamica 3.43.5 min ptn
7 767 Vries, Jorick de 19-05-1999 AV '56 3.45.5 min ptn
8 830 Blom, Taco 16-09-1999 AV '56 3.50.6 min ptn
9 817 Pfaff, Justus 1999 Deltasport 3.53.5 min ptn
10 238 Heikoop, Jasper 14-09-1998 Delta Sport 3.54.9 min ptn
11 714 Biesbroeck, Maarten 28-09-1998 RK HAV 3.55.6 min ptn
12 244 Tolhoek, Ezra 27-08-1999 Delta Sport 3.59.4 min ptn
13 86 Holland, Sebastian van 27-05-1999 AV De Wielingen 4.05.6 min ptn
14 828 Dobbelaar, Brent 12-11-1999 AV De Wielingen 4.26.0 min ptn
15 831 Meijer, Remco de 04-10-1998 AV De Wielingen 4.29.2 min ptn
ver19 deelnemer(s)
1 680 Gelderblom, Pelle 27-07-1998 Delta Sport 4.29 m ptn
2 679 Liere, Daan van 18-03-1999 AV '56 4.06 m ptn
3 714 Biesbroeck, Maarten 28-09-1998 RK HAV 3.85 m ptn
4 682 Dirkzwager, Lars 23-03-1998 Delta Sport 3.76 m ptn
5 239 Houtzager, Matthias 25-11-1998 Delta Sport 3.70 m ptn
6 433 Verhage, Joram 10-03-1999 ADSV Dynamica 3.66 m ptn
7 242 Doel, Joost van den 25-08-1999 Delta Sport 3.62 m ptn
8 830 Blom, Taco 16-09-1999 AV '56 3.51 m ptn
9 432 Ridder, Rens de 06-03-1999 ADSV Dynamica 3.47 m ptn
10 683 Los, Marnick 09-12-1998 AV '56 3.41 m ptn
11 86 Holland, Sebastian van 27-05-1999 AV De Wielingen 3.30 m ptn
12 767 Vries, Jorick de 19-05-1999 AV '56 3.18 m ptn
13 431 Harinck, Sergio 27-09-1999 ADSV Dynamica 3.18 m ptn
14 831 Meijer, Remco de 04-10-1998 AV De Wielingen 3.10 m ptn
15 244 Tolhoek, Ezra 27-08-1999 Delta Sport 3.10 m ptn
16 768 Westdorp, Alex 01-11-1998 AV '56 3.02 m ptn
17 681 Zweden, Patrick van 07-04-1998 AV '56 2.98 m ptn
18 817 Pfaff, Justus 1999 Deltasport 2.81 m ptn
19 828 Dobbelaar, Brent 12-11-1999 AV De Wielingen 2.33 m ptn
kogel19 deelnemer(s)
1 714 Biesbroeck, Maarten 28-09-1998 RK HAV 9.30 m ptn
2 680 Gelderblom, Pelle 27-07-1998 Delta Sport 8.63 m ptn
3 242 Doel, Joost van den 25-08-1999 Delta Sport 7.57 m ptn
4 238 Heikoop, Jasper 14-09-1998 Delta Sport 7.31 m ptn
5 432 Ridder, Rens de 06-03-1999 ADSV Dynamica 7.07 m ptn
6 682 Dirkzwager, Lars 23-03-1998 Delta Sport 7.01 m ptn
7 679 Liere, Daan van 18-03-1999 AV '56 6.93 m ptn
8 768 Westdorp, Alex 01-11-1998 AV '56 6.64 m ptn
9 767 Vries, Jorick de 19-05-1999 AV '56 6.34 m ptn
10 683 Los, Marnick 09-12-1998 AV '56 6.32 m ptn
11 239 Houtzager, Matthias 25-11-1998 Delta Sport 6.17 m ptn
12 830 Blom, Taco 16-09-1999 AV '56 5.65 m ptn
13 681 Zweden, Patrick van 07-04-1998 AV '56 5.59 m ptn
14 86 Holland, Sebastian van 27-05-1999 AV De Wielingen 5.51 m ptn
15 831 Meijer, Remco de 04-10-1998 AV De Wielingen 5.10 m ptn
16 244 Tolhoek, Ezra 27-08-1999 Delta Sport 5.09 m ptn
17 817 Pfaff, Justus 1999 Deltasport 4.91 m ptn
18 433 Verhage, Joram 10-03-1999 ADSV Dynamica 4.83 m ptn
19 431 Harinck, Sergio 27-09-1999 ADSV Dynamica 4.44 m ptn

Meisjes junioren D

60m28 deelnemer(s)
1 820 Nieuwendijk, Britt v.d. 1999 Deltasport 8.7 sec ptn
2 711 Broeck, Annemijn van 03-04-1998 RK HAV 8.7 sec ptn
3 825 Lootens, Jill 1998 ACME 8.8 sec ptn
4 675 Boutens, Amber 21-10-1999 AV Scheldesport 8.9 sec ptn
5 706 Maele, Jessie van 1998 RK HAV 9.0 sec ptn
6 824 Vlayen, Lovelyn-Joice 1998 ACME 9.0 sec ptn
7 671 Kreek, Maaike de 20-02-1999 AV Scheldesport 9.1 sec ptn
8 430 Rijk, Celina 19-12-1998 ADSV Dynamica 9.1 sec ptn
9 707 Bruin, Manon de 01-11-1998 RK HAV 9.2 sec ptn
10 712 Kesel, Romy de 28-07-1998 RK HAV 9.2 sec ptn
11 684 Slabbekoorn, Femke 02-07-1998 AV '56 9.3 sec ptn
12 701 Nachtegael, Iggy 18-06-1999 RK HAV 9.3 sec ptn
13 708 Nachtegael, Mirthe 28-08-1999 RK HAV 9.4 sec ptn
14 673 Veen, Stephanie van der 06-04-1998 AV Scheldesport 9.4 sec ptn
15 821 Liere, Britt van 1999 Deltasport 9.4 sec ptn
16 713 Bun, Femke 16-07-1998 RK HAV 9.4 sec ptn
17 705 Brouwer, Floortje 21-10-1999 RK HAV 9.5 sec ptn
18 672 Murre, Caya 09-02-1998 AV Scheldesport 9.6 sec ptn
19 240 Mendonca, Tess de 15-11-1998 Delta Sport 9.7 sec ptn
20 704 Ferket, Eva 28-09-1998 RK HAV 9.7 sec ptn
21 702 Bruijn, Anouk de 23-05-1999 RK HAV 9.7 sec ptn
22 241 Vossen, Naomi van 26-03-1998 Delta Sport 9.8 sec ptn
23 709 Roelans, Anne Lee 11-06-1999 RK HAV 9.8 sec ptn
24 819 Nieuwendijk, Ilse v.d. 1999 Deltasport 10.0 sec ptn
25 822 Dirkzwager, Ilse 1999 Deltasport 10.1 sec ptn
26 710 Thuy, Margot 07-12-1999 RK HAV 10.1 sec ptn
674 Jones, Waeöby 16-01-1999 AV Scheldesport sec ptn
1 Greef, Lara de 1999 AV de Wielingen sec ptn
1000m17 deelnemer(s)
1 706 Maele, Jessie van 1998 RK HAV 3.24.1 min ptn
2 674 Jones, Waeöby 16-01-1999 AV Scheldesport 3.27.0 min ptn
3 671 Kreek, Maaike de 20-02-1999 AV Scheldesport 3.32.1 min ptn
4 822 Dirkzwager, Ilse 1999 Deltasport 3.41.2 min ptn
5 707 Bruin, Manon de 01-11-1998 RK HAV 3.43.0 min ptn
6 705 Brouwer, Floortje 21-10-1999 RK HAV 3.47.0 min ptn
7 672 Murre, Caya 09-02-1998 AV Scheldesport 3.51.6 min ptn
8 684 Slabbekoorn, Femke 02-07-1998 AV '56 3.55.1 min ptn
9 430 Rijk, Celina 19-12-1998 ADSV Dynamica 3.56.8 min ptn
10 673 Veen, Stephanie van der 06-04-1998 AV Scheldesport 4.10.0 min ptn
11 701 Nachtegael, Iggy 18-06-1999 RK HAV 4.10.5 min ptn
12 241 Vossen, Naomi van 26-03-1998 Delta Sport 4.11.0 min ptn
675 Boutens, Amber 21-10-1999 AV Scheldesport min ptn
704 Ferket, Eva 28-09-1998 RK HAV min ptn
240 Mendonca, Tess de 15-11-1998 Delta Sport min ptn
713 Bun, Femke 16-07-1998 RK HAV min ptn
710 Thuy, Margot 07-12-1999 RK HAV min ptn
hoog25 deelnemer(s)
1 703 Lauwers, Romy 13-05-1998 RK HAV 1.30 m ptn
2 684 Slabbekoorn, Femke 02-07-1998 AV '56 1.30 m ptn
3 711 Broeck, Annemijn van 03-04-1998 RK HAV 1.25 m ptn
4 820 Nieuwendijk, Britt v.d. 1999 Deltasport 1.25 m ptn
5 241 Vossen, Naomi van 26-03-1998 Delta Sport 1.25 m ptn
6 674 Jones, Waeöby 16-01-1999 AV Scheldesport 1.25 m ptn
7 673 Veen, Stephanie van der 06-04-1998 AV Scheldesport 1.25 m ptn
8 712 Kesel, Romy de 28-07-1998 RK HAV 1.20 m ptn
9 671 Kreek, Maaike de 20-02-1999 AV Scheldesport 1.20 m ptn
10 713 Bun, Femke 16-07-1998 RK HAV 1.20 m ptn
11 706 Maele, Jessie van 1998 RK HAV 1.20 m ptn
12 704 Ferket, Eva 28-09-1998 RK HAV 1.20 m ptn
13 709 Roelans, Anne Lee 11-06-1999 RK HAV 1.20 m ptn
14 821 Liere, Britt van 1999 Deltasport 1.15 m ptn
15 701 Nachtegael, Iggy 18-06-1999 RK HAV 1.15 m ptn
16 240 Mendonca, Tess de 15-11-1998 Delta Sport 1.15 m ptn
17 675 Boutens, Amber 21-10-1999 AV Scheldesport 1.15 m ptn
18 702 Bruijn, Anouk de 23-05-1999 RK HAV 1.15 m ptn
19 708 Nachtegael, Mirthe 28-08-1999 RK HAV 1.15 m ptn
20 672 Murre, Caya 09-02-1998 AV Scheldesport 1.15 m ptn
21 819 Nieuwendijk, Ilse v.d. 1999 Deltasport 1.10 m ptn
22 710 Thuy, Margot 07-12-1999 RK HAV 1.05 m ptn
23 705 Brouwer, Floortje 21-10-1999 RK HAV 1.05 m ptn
24 823 Ravia, Demi 1999 Deltasport 1.05 m ptn
25 822 Dirkzwager, Ilse 1999 Deltasport 1.00 m ptn
kogel22 deelnemer(s)
1 703 Lauwers, Romy 13-05-1998 RK HAV 9.73 m ptn
2 712 Kesel, Romy de 28-07-1998 RK HAV 9.16 m ptn
3 711 Broeck, Annemijn van 03-04-1998 RK HAV 8.72 m ptn
4 672 Murre, Caya 09-02-1998 AV Scheldesport 8.68 m ptn
5 673 Veen, Stephanie van der 06-04-1998 AV Scheldesport 8.14 m ptn
6 713 Bun, Femke 16-07-1998 RK HAV 8.10 m ptn
7 706 Maele, Jessie van 1998 RK HAV 7.66 m ptn
8 820 Nieuwendijk, Britt v.d. 1999 Deltasport 7.64 m ptn
9 704 Ferket, Eva 28-09-1998 RK HAV 7.53 m ptn
10 1 Greef, Lara de 1999 AV de Wielingen 7.34 m ptn
11 708 Nachtegael, Mirthe 28-08-1999 RK HAV 6.65 m ptn
12 821 Liere, Britt van 1999 Deltasport 6.62 m ptn
13 671 Kreek, Maaike de 20-02-1999 AV Scheldesport 6.49 m ptn
14 823 Ravia, Demi 1999 Deltasport 6.43 m ptn
15 709 Roelans, Anne Lee 11-06-1999 RK HAV 6.34 m ptn
16 702 Bruijn, Anouk de 23-05-1999 RK HAV 6.21 m ptn
17 241 Vossen, Naomi van 26-03-1998 Delta Sport 6.16 m ptn
18 675 Boutens, Amber 21-10-1999 AV Scheldesport 5.95 m ptn
19 710 Thuy, Margot 07-12-1999 RK HAV 5.80 m ptn
20 240 Mendonca, Tess de 15-11-1998 Delta Sport 5.79 m ptn
21 819 Nieuwendijk, Ilse v.d. 1999 Deltasport 5.57 m ptn
22 707 Bruin, Manon de 01-11-1998 RK HAV 5.47 m ptn

Jongens junioren C

100m13 deelnemer(s)
1 427 Gillissen, Jason 11-06-1996 ADSV Dynamica 11.6 sec ptn
2 426 Marinisse, Coenraad 30-01-1996 ADSV Dynamica 12.0 sec ptn
3 234 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport 12.4 sec ptn
4 687 Maas, Melle 26-01-1997 AV '56 12.6 sec ptn
5 721 Markenhof, Jorn 27-08-1996 RK HAV 12.9 sec ptn
6 428 Leeftink, Wouter 07-10-1996 ADSV Dynamica 12.9 sec ptn
7 231 Vaate, Chiel bij de 22-02-1991 Delta Sport 13.0 sec ptn
8 772 Bijman, Eric 07-06-1996 AV De Wielingen 13.3 sec ptn
9 425 Harinck, Gino 23-11-1996 ADSV Dynamica 13.9 sec ptn
10 200 Pietersz, Lennard 12-06-1997 AV De Wielingen 14.0 sec ptn
11 232 Geluk, Tijs 29-08-1996 Delta Sport 14.4 sec ptn
12 818 Hillebrand, Joel 1997 Deltasport 14.5 sec ptn
13 235 Vos, Sven de 16-11-1996 Delta Sport 15.0 sec ptn
150m7 deelnemer(s)
1 427 Gillissen, Jason 11-06-1996 ADSV Dynamica 17.8 sec ptn
2 426 Marinisse, Coenraad 30-01-1996 ADSV Dynamica 18.5 sec ptn
3 234 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport 19.3 sec ptn
4 231 Vaate, Chiel bij de 22-02-1991 Delta Sport 19.8 sec ptn
5 772 Bijman, Eric 07-06-1996 AV De Wielingen 20.3 sec ptn
6 428 Leeftink, Wouter 07-10-1996 ADSV Dynamica 20.3 sec ptn
7 818 Hillebrand, Joel 1997 Deltasport 22.0 sec ptn
800m10 deelnemer(s)
1 425 Harinck, Gino 23-11-1996 ADSV Dynamica 2.22.9 min ptn
2 428 Leeftink, Wouter 07-10-1996 ADSV Dynamica 2.24.7 min ptn
3 8 Greef, Marijn de 29-07-1997 AV De Wielingen 2.27.7 min ptn
4 429 Leng, Finn de 24-02-1997 ADSV Dynamica 2.31.9 min ptn
5 232 Geluk, Tijs 29-08-1996 Delta Sport 2.33.4 min ptn
6 231 Vaate, Chiel bij de 22-02-1991 Delta Sport 2.38.5 min ptn
7 818 Hillebrand, Joel 1997 Deltasport 2.49.7 min ptn
8 772 Bijman, Eric 07-06-1996 AV De Wielingen 2.50.4 min ptn
9 234 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport 2.59.9 min ptn
10 720 Voorde, Stijn van de 18-12-1997 RK HAV 3.03.1 min ptn
ver12 deelnemer(s)
1 426 Marinisse, Coenraad 30-01-1996 ADSV Dynamica 5.13 m ptn
2 427 Gillissen, Jason 11-06-1996 ADSV Dynamica 5.04 m ptn
3 687 Maas, Melle 26-01-1997 AV '56 4.90 m ptn
4 234 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport 4.64 m ptn
5 231 Vaate, Chiel bij de 22-02-1991 Delta Sport 4.55 m ptn
6 200 Pietersz, Lennard 12-06-1997 AV De Wielingen 4.50 m ptn
7 429 Leng, Finn de 24-02-1997 ADSV Dynamica 4.36 m ptn
8 818 Hillebrand, Joel 1997 Deltasport 4.10 m ptn
9 232 Geluk, Tijs 29-08-1996 Delta Sport 4.05 m ptn
10 720 Voorde, Stijn van de 18-12-1997 RK HAV 3.74 m ptn
11 235 Vos, Sven de 16-11-1996 Delta Sport 1.74 m ptn
233 Ruff, Liam 06-08-1996 Delta Sport m ptn
kogel10 deelnemer(s)
1 234 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport 10.55 m ptn
2 721 Markenhof, Jorn 27-08-1996 RK HAV 10.32 m ptn
3 719 Moor, Colin de 1996 RK HAV 10.05 m ptn
4 429 Leng, Finn de 24-02-1997 ADSV Dynamica 10.03 m ptn
5 426 Marinisse, Coenraad 30-01-1996 ADSV Dynamica 9.65 m ptn
6 235 Vos, Sven de 16-11-1996 Delta Sport 8.51 m ptn
7 231 Vaate, Chiel bij de 22-02-1991 Delta Sport 8.33 m ptn
8 818 Hillebrand, Joel 1997 Deltasport 7.63 m ptn
9 720 Voorde, Stijn van de 18-12-1997 RK HAV 7.16 m ptn
10 425 Harinck, Gino 23-11-1996 ADSV Dynamica 6.47 m ptn

Meisjes junioren C

80m14 deelnemer(s)
1 686 Nijsse, Sanne 02-08-1996 AV '56 10.6 sec ptn
2 73 Baas, Kristin 1997 AV Deltasport 10.8 sec ptn
3 668 Brink, Tessa van den 03-09-1997 AV Scheldesport 10.9 sec ptn
4 670 Sprenkels, Maureen 12-05-1997 AV Scheldesport 11.0 sec ptn
5 826 Nachtegael, Naomi 1997 Deltasport 11.0 sec ptn
6 669 Es, Aysha van 24-12-1997 AV Scheldesport 11.2 sec ptn
7 771 Voorhans, Frederique 23-04-1996 AV Scheldesport 11.3 sec ptn
8 685 Slabbekoorn, Anouk 18-02-1996 AV '56 11.3 sec ptn
9 716 Brouwer, Fieke de 15-08-1997 RK HAV 11.3 sec ptn
10 718 Boitselier, Loes 1996 RK HAV 11.4 sec ptn
11 236 Mendonca, Britt de 13-03-1997 Delta Sport 11.8 sec ptn
12 715 Dam, Julie van 03-10-1997 RK HAV 12.7 sec ptn
13 237 Nieuwendijk, Lotte van den 09-04-1997 Delta Sport 12.8 sec ptn
14 23 Steijaert, Nathalie 13-03-1996 AV De Wielingen 13.9 sec ptn
150m10 deelnemer(s)
1 686 Nijsse, Sanne 02-08-1996 AV '56 20.2 sec ptn
2 73 Baas, Kristin 1997 AV Deltasport 20.4 sec ptn
3 670 Sprenkels, Maureen 12-05-1997 AV Scheldesport 20.4 sec ptn
4 826 Nachtegael, Naomi 1997 Deltasport 20.6 sec ptn
5 668 Brink, Tessa van den 03-09-1997 AV Scheldesport 20.6 sec ptn
6 669 Es, Aysha van 24-12-1997 AV Scheldesport 21.2 sec ptn
7 771 Voorhans, Frederique 23-04-1996 AV Scheldesport 21.2 sec ptn
8 718 Boitselier, Loes 1996 RK HAV 21.6 sec ptn
9 685 Slabbekoorn, Anouk 18-02-1996 AV '56 21.6 sec ptn
10 715 Dam, Julie van 03-10-1997 RK HAV 23.7 sec ptn
1000m5 deelnemer(s)
1 668 Brink, Tessa van den 03-09-1997 AV Scheldesport 3.15.2 min ptn
2 716 Brouwer, Fieke de 15-08-1997 RK HAV 3.21.8 min ptn
3 73 Baas, Kristin 1997 AV Deltasport 3.24.3 min ptn
4 670 Sprenkels, Maureen 12-05-1997 AV Scheldesport 3.28.9 min ptn
5 715 Dam, Julie van 03-10-1997 RK HAV 3.41.5 min ptn
hoog10 deelnemer(s)
1 717 IJsebaert, Sara 23-09-1996 RK HAV 1.50 m ptn
2 669 Es, Aysha van 24-12-1997 AV Scheldesport 1.50 m ptn
3 73 Baas, Kristin 1997 AV Deltasport 1.50 m ptn
4 826 Nachtegael, Naomi 1997 Deltasport 1.35 m ptn
5 670 Sprenkels, Maureen 12-05-1997 AV Scheldesport 1.30 m ptn
6 716 Brouwer, Fieke de 15-08-1997 RK HAV 1.30 m ptn
7 771 Voorhans, Frederique 23-04-1996 AV Scheldesport 1.30 m ptn
8 236 Mendonca, Britt de 13-03-1997 Delta Sport 1.25 m ptn
9 685 Slabbekoorn, Anouk 18-02-1996 AV '56 1.25 m ptn
10 668 Brink, Tessa van den 03-09-1997 AV Scheldesport 1.20 m ptn
kogel9 deelnemer(s)
1 669 Es, Aysha van 24-12-1997 AV Scheldesport 8.03 m ptn
2 686 Nijsse, Sanne 02-08-1996 AV '56 7.79 m ptn
3 670 Sprenkels, Maureen 12-05-1997 AV Scheldesport 7.50 m ptn
4 685 Slabbekoorn, Anouk 18-02-1996 AV '56 7.44 m ptn
5 237 Nieuwendijk, Lotte van den 09-04-1997 Delta Sport 7.15 m ptn
6 236 Mendonca, Britt de 13-03-1997 Delta Sport 7.04 m ptn
7 771 Voorhans, Frederique 23-04-1996 AV Scheldesport 6.91 m ptn
8 668 Brink, Tessa van den 03-09-1997 AV Scheldesport 6.45 m ptn
9 23 Steijaert, Nathalie 13-03-1996 AV De Wielingen 6.43 m ptn

Jongens junioren B

100m6 deelnemer(s)
1 499 Jones, Lyam 12-09-1995 AV Scheldesport 12.0 sec ptn
2 689 Leestemaker, Wouter 01-12-1995 AV '56 12.1 sec ptn
3 690 Berg, Tom van den 09-08-1995 AV '56 12.2 sec ptn
4 726 Lauwers, Jelle 09-07-1995 RK HAV 12.4 sec ptn
5 688 Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995 AV '56 12.7 sec ptn
6 498 Suij, Joris 20-12-1995 AV Scheldesport 13.2 sec ptn
200m1 deelnemer(s)
691 Bemden, Edwin van 01-05-1995 AV '56 sec ptn
800m2 deelnemer(s)
1 499 Jones, Lyam 12-09-1995 AV Scheldesport 2.24.8 min ptn
2 498 Suij, Joris 20-12-1995 AV Scheldesport 2.34.1 min ptn
ver5 deelnemer(s)
1 690 Berg, Tom van den 09-08-1995 AV '56 5.71 m ptn
2 689 Leestemaker, Wouter 01-12-1995 AV '56 5.11 m ptn
3 498 Suij, Joris 20-12-1995 AV Scheldesport 5.01 m ptn
4 499 Jones, Lyam 12-09-1995 AV Scheldesport 4.89 m ptn
5 688 Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995 AV '56 4.70 m ptn
kogel4 deelnemer(s)
1 690 Berg, Tom van den 09-08-1995 AV '56 11.16 m ptn
2 725 Kesel, Michael de 22-03-1995 RK HAV 10.78 m ptn
3 688 Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995 AV '56 10.62 m ptn
4 726 Lauwers, Jelle 09-07-1995 RK HAV 9.10 m ptn
speer4 deelnemer(s)
1 690 Berg, Tom van den 09-08-1995 AV '56 39.88 m ptn
2 725 Kesel, Michael de 22-03-1995 RK HAV 30.57 m ptn
3 688 Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995 AV '56 28.29 m ptn
4 689 Leestemaker, Wouter 01-12-1995 AV '56 23.75 m ptn
3000m2 deelnemer(s)
1 424 Broeke, Tim van den 10-10-1995 ADSV Dynamica 10.05.0 min ptn
2 46 Luteijn, Arjen 30-07-1994 AV De Wielingen 13.59.1 min ptn

Meisjes junioren B

100m4 deelnemer(s)
1 14 Hoorn, Fleur van 25-04-1995 AV De Wielingen 13.4 sec ptn
2 666 Oppeneer, Naomi 21-11-1994 AV Scheldesport 14.3 sec ptn
3 500 Rasenberg, Ingrid 04-01-1994 AV Scheldesport 14.4 sec ptn
4 724 Rie, Vere van 11-11-1994 RK HAV 15.0 sec ptn
200m4 deelnemer(s)
1 722 Bun, Mariska 19-04-1994 RK HAV 25.7 sec ptn
2 14 Hoorn, Fleur van 25-04-1995 AV De Wielingen 28.4 sec ptn
3 723 Freijzer, Elke 23-01-1995 RK HAV 28.8 sec ptn
4 500 Rasenberg, Ingrid 04-01-1994 AV Scheldesport 29.2 sec ptn
800m3 deelnemer(s)
1 723 Freijzer, Elke 23-01-1995 RK HAV 2.38.3 min ptn
2 229 Doeleman, Hilde 28-06-1994 Delta Sport 3.07.0 min ptn
3 724 Rie, Vere van 11-11-1994 RK HAV 3.13.6 min ptn
hoog2 deelnemer(s)
1 722 Bun, Mariska 19-04-1994 RK HAV 1.50 m ptn
2 666 Oppeneer, Naomi 21-11-1994 AV Scheldesport 1.35 m ptn
kogel1 deelnemer(s)
1 722 Bun, Mariska 19-04-1994 RK HAV 10.62 m ptn
speer1 deelnemer(s)
1 722 Bun, Mariska 19-04-1994 RK HAV 26.49 m ptn
3000m0 deelnemer(s)

Jongens junioren A

100m0 deelnemer(s)
200m0 deelnemer(s)
800m2 deelnemer(s)
1 420 Adan, Erwin 19-01-1992 ADSV Dynamica 2.05.2 min ptn
2 478 Verhulst, Pieter 29-09-1993 Dynamica 2.16.2 min ptn
ver1 deelnemer(s)
1 33 Hooft, Joeri van der 08-09-1993 AV De Wielingen 6.93 m ptn
kogel1 deelnemer(s)
1 422 Sandee, Django 28-08-1993 ADSV Dynamica 9.87 m ptn
speer1 deelnemer(s)
1 422 Sandee, Django 28-08-1993 ADSV Dynamica 39.26 m ptn
3000m2 deelnemer(s)
1 247 Korte, Willem de 05-03-1992 ADSV Dynamica 10.08.8 min ptn
2 421 Wisse, Pieter 10-08-1993 ADSV Dynamica 11.57.0 min ptn

Meisjes junioren A

100m0 deelnemer(s)
200m0 deelnemer(s)
800m3 deelnemer(s)
1 458 Visser, Marijke de 15-01-1993 Dynamica 2.24.4 min ptn
2 122 Fennema, Diede 07-03-1992 Dynamica 2.35.2 min ptn
423 Verhage, Christa 28-10-1993 ADSV Dynamica min ptn
hoog1 deelnemer(s)
423 Verhage, Christa 28-10-1993 ADSV Dynamica m ptn
kogel1 deelnemer(s)
1 423 Verhage, Christa 28-10-1993 ADSV Dynamica 7.79 m ptn
speer1 deelnemer(s)
1 122 Fennema, Diede 07-03-1992 Dynamica 33.40 m ptn
3000m1 deelnemer(s)
1 458 Visser, Marijke de 15-01-1993 Dynamica 12.00.6 min ptn

Mannen Senioren

100m0 deelnemer(s)
200m0 deelnemer(s)
800m3 deelnemer(s)
1 199 Luitwieler, Jermaine 13-03-1989 Rotterdam Atletiek 2.03.4 min ptn
2 729 Block, Stefan de 06-08-1974 RK HAV 2.23.5 min ptn
3 248 Engelaar, Jordy 06-04-1991 AV De Wielingen 2.29.5 min ptn
3000m4 deelnemer(s)
1 207 Overgaauw, Ronnie 18-03-1985 ADSV Dynamica 9.20.6 min ptn
2 246 Harmes, Erwin 30-10-1981 ADSV Dynamica 9.30.7 min ptn
3 205 Janse, Micha 26-01-1974 ADSV Dynamica 10.21.8 min ptn
4 64 Huigh, Edwin 10-03-1991 AV De Wielingen 12.21.9 min ptn
ver1 deelnemer(s)
1 248 Engelaar, Jordy 06-04-1991 AV De Wielingen 4.90 m ptn
kogel1 deelnemer(s)
1 27 Stokman, Stefan 15-04-1987 ADSV Dynamica 10.08 m ptn
speer2 deelnemer(s)
1 729 Block, Stefan de 06-08-1974 RK HAV 34.09 m ptn
2 248 Engelaar, Jordy 06-04-1991 AV De Wielingen 30.10 m ptn

Mannen Masters 35

100m0 deelnemer(s)
200m0 deelnemer(s)
800m0 deelnemer(s)
3000m0 deelnemer(s)
ver0 deelnemer(s)
kogel0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)

Mannen Masters 40

100m3 deelnemer(s)
732 Lauwers, Peter 1965 RKHAV 13.0 sec ptn
492 Rasenberg, Ronald 14-03-1965 AV Scheldesport 13.1 sec ptn
496 Fabry, Emile 28-08-1966 AV Scheldesport 14.9 sec ptn
200m2 deelnemer(s)
1 492 Rasenberg, Ronald 14-03-1965 AV Scheldesport 26.6 sec ptn
2 732 Lauwers, Peter 1965 RKHAV 26.6 sec ptn
800m1 deelnemer(s)
1 227 Bos, Michel van den 30-05-1964 Delta Sport 2.13.3 min ptn
3000m7 deelnemer(s)
1 228 Heikoop, Sebastiaan 21-12-1969 Delta Sport 10.06.0 min ptn
2 769 Leng, Edward de 22-11-1962 ADSV Dynamica 10.54.0 min ptn
3 206 Wisse, Pieter 1966 ADSV Dynamica 10.54.0 min ptn
4 494 Veen, Jaap van der 09-11-1967 AV Scheldesport 11.57.9 min ptn
5 495 Murre, Walther 05-07-1967 AV Scheldesport 12.05.1 min ptn
6 733 Louter, Willem 10-12-1963 RK HAV 12.21.1 min ptn
734 Bruin, Marcel de 30-09-1966 RK HAV dnf min ptn
ver2 deelnemer(s)
1 731 Brouwers, Iwan 1968 RKHAV 4.82 m ptn
2 496 Fabry, Emile 28-08-1966 AV Scheldesport 3.54 m ptn
kogel4 deelnemer(s)
1 496 Fabry, Emile 28-08-1966 AV Scheldesport 10.96 m ptn
2 492 Rasenberg, Ronald 14-03-1965 AV Scheldesport 8.41 m ptn
3 495 Murre, Walther 05-07-1967 AV Scheldesport 7.85 m ptn
4 494 Veen, Jaap van der 09-11-1967 AV Scheldesport 7.50 m ptn
speer3 deelnemer(s)
1 496 Fabry, Emile 28-08-1966 AV Scheldesport 34.71 m ptn
2 492 Rasenberg, Ronald 14-03-1965 AV Scheldesport 32.85 m ptn
3 731 Brouwers, Iwan 1968 RKHAV 31.96 m ptn

Mannen Masters 50

100m1 deelnemer(s)
1 493 Zaman, Jacques 06-03-1961 AV Scheldesport 12.8 sec ptn
200m0 deelnemer(s)
800m3 deelnemer(s)
1 493 Zaman, Jacques 06-03-1961 AV Scheldesport 2.30.3 min ptn
2 201 Verbeek, Piet 27-11-1943 AV '56 3.03.6 min ptn
3 773 Bijman, John 1958 AV de Wielingen 3.14.9 min ptn
3000m3 deelnemer(s)
1 832 Gonzalez, Mauricio 16-10-1960 Dynamica 9.55.8 min ptn
2 493 Zaman, Jacques 06-03-1961 AV Scheldesport 12.20.8 min ptn
3 773 Bijman, John 1958 AV de Wielingen 15.17.2 min ptn
ver0 deelnemer(s)
kogel2 deelnemer(s)
1 735 Segers, D. 03-12-1945 RK HAV 12.07 m ptn
2 493 Zaman, Jacques 06-03-1961 AV Scheldesport 8.40 m ptn
speer1 deelnemer(s)
1 735 Segers, D. 03-12-1945 RK HAV 25.68 m ptn

Vrouwen Senioren

100m2 deelnemer(s)
1 728 Lernout, Samantha 1991 RK HAV 12.8 sec ptn
2 11 Velde, Daisy van de 29-11-1990 AV De Wielingen 16.2 sec ptn
200m0 deelnemer(s)
800m2 deelnemer(s)
1 728 Lernout, Samantha 1991 RK HAV 2.24.1 min ptn
2 11 Velde, Daisy van de 29-11-1990 AV De Wielingen 3.30.2 min ptn
3000m0 deelnemer(s)
hoog1 deelnemer(s)
1 11 Velde, Daisy van de 29-11-1990 AV De Wielingen 1.20 m ptn
kogel2 deelnemer(s)
1 728 Lernout, Samantha 1991 RK HAV 9.72 m ptn
2 727 Beule, Audrey de 28-05-1986 RK HAV 9.25 m ptn
speer2 deelnemer(s)
1 727 Beule, Audrey de 28-05-1986 RK HAV 26.62 m ptn
2 11 Velde, Daisy van de 29-11-1990 AV De Wielingen 22.17 m ptn

Dames Masters 35

100m0 deelnemer(s)
200m0 deelnemer(s)
800m0 deelnemer(s)
3000m0 deelnemer(s)
hoog0 deelnemer(s)
kogel0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)

Dames Masters 45

100m0 deelnemer(s)
200m0 deelnemer(s)
800m0 deelnemer(s)
3000m1 deelnemer(s)
1 730 Nijs, Margot de 19-08-1963 RK HAV 12.55.2 min ptn
hoog0 deelnemer(s)
kogel0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)
terug naar boven