za 15/01/11 - Deltacross - Westenschouwen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

H4A-crosscompetitie 2010-2011
     Reactie's ovv startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
    Deltacross, Westenschouwen HSe        10 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Nieuwkerk    Wim        81 225 Thor       33:56 461665 
002 Pleijte      Tim           188 Dynamica   34:26 549404 
003 Kok          Martijn de 82 115 Dynamica   36:18 609985 
004 Francke      Jesper     88 131 Dynamica   36:39 507312 
005 Pagter       Kevin de   87 142 Dynamica   38:50        
006 Pollemans    Peter      85 151 Flakkee    38:54        
007 Maldegem     Andre van  80 105 Dynamica   39:10 606211 
008 Vos          Robin de   91 133 AV'56      39:23 435794 
009 Wolfert      Eric       90 111 Flakkee    39:35 705676 
010 Hoosemans    Ruud       82 219 Dynamica   40:36 ??     
011 Arensman     Johnny     88 149 Flakkee    41:53        
012 Smit         Chris de   79 139 RKHAV      44:13        
  
    Deltacross, Westenschouwen H35        10 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Fiering      Marcel     70 232 Pallas     37:26 403344 
002 Beije        Arjen      71 220 DeltaSport 37:35 272948 
003 Goossen      Erik       71 128 Scheldespo 38:29 94117  
004 Jaeger       Edwin de   72 125 RKHAV      39:28 237639 
005 Geldof       Marco      66 215 Dynamica   41:30 426930 
006 Wieland      Niek       73 161 Wielingen  41:37 498090 
007 Keeken       Rick van   66 100 AV'56      42:01 708945 
008 Kapteijn     Remco      72 102 AV'56      43:23 489266 
009 Munnik       Leon de    69 209 DeltaSport 44:21 565011 
010 Kommer       John       70 207 DeltaSport 44:51 635582 
011 Vos          Arjen de   66 212 DeltaSport 46:25 640481 
012 Schouls      Marcel     71 204 DeltaSport 48:47 ia     
  
    Deltacross, Westenschouwen H45        10 km
    naam                   geb stn club        tyd
001 Luteyn       Sjaak      57 107 Loopgroep  36:32 535523 
002 Gent         Leo van    63 223 Sprint     38:10 451729 
003 Hederik      Bert       62 226 AVVN       38:58 279544 
004 Vos          Wilco de   63 130 AV'56      39:31 267864 
005 Staal        Archie     64 110 DeltaSport 39:49 494166 
006 Besuien      Marius     62 165 Dynamica   40:07 427775 
007 Mourik       Piet van   63 127 DeltaSport 40:11 521800 
008 Veer         Ton van 't 57 222 Sprint     40:23 120804 
009 Reijntjes    Ludolf     65 205 DeltaSport 43:33 481411 
010 Lous         Henk          152 Dynamica   44:10 569010 
011 Kraayenbrink Robert     65 208 DeltaSport 45:20 320444 
012 Beelen       Huub       59 217 AV'56      45:23 ??     
013 Rennert      Eric       61 227 Passaat    45:27 292670 
014 Ravia        Rudi       59 206 DeltaSport 46:02 18139  
015 Dellebeke    Ron        58 118 Dynamica   46:20 46857  
016 Remortel     Eric       56 158 Dynamica   47:15        
017 Feijter      Co de      63 211 DeltaSport 49:34 599374 
  
    Deltacross, Westenschouwen H55        7500m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Herder       Theo den   52 313 AV'56      30:15        
002 Vermeulen    Charles    49 314 Kapelle VN 32:02        
003 Wouters      Wim        54 335 AV'56      32:18 181182 
004 Tempelaar    Wim        52 307 Dynamica   33:08 436595 
005 Crucq        Andre      52 309 Dynamica   33:22 646281 
006 Smit         Eddy       48 310 DeltaSport 33:51 153525 
007 Bostelaar    Jan        49 221 Dynamica   35:32 ??     
008 Botman       Kobus         326 Dynamica   37:17 436233 
009 Bavel        Adrie van     333 lg A Sigte 38:42 ??     
010 Landegent    Piet Jan      331 DeltaSport 41:26 153514 
011 Veire        vd         50 332 Wielingen  44:05 172871 
  
    Deltacross, Westenschouwen H65        7500m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Lasseur      Joop       42 318 DeltaSport 31:09 462269 
002 Joosse       Rinus      39 301 AV'56      35:51 452494 
003 Gruiter      Karel v d  45 306 Dynamica   36:48 412332 
004 Poortvliet   Hugo       44 305 Dynamica   41:42 263393 
005 Pluijlaar    Hans       36 316 Dynamica   42:05 180589 
006 Rijke        Bram de    33 308 Dynamica   45:31 278793 
  
    Deltacross, Westenschouwen HKC        3300m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Gurp         Edwin v d  89 969 Sprint     11:25 422981 
002 Jacobse      Leon       82 963 Dynamica   11:47 552405 
003 Korte        Willem de  92 966 Dynamica   11:56 694615 
004 Tanis        Menno      88 951 AV'56      12:16 329969 
005 Danschutter  Coen de    90 913 DeltaSport 13:21 330203 
006 Jacobse      Maurice    85 964 Dynamica   13:22 696280 
007 Welle        Jacob v d  90 967 Sommelsdij 14:13 trim   
008 Luteyn       Arjen      94 930 Wielingen  15:49 474700 
  
    Deltacross, Westenschouwen HKCm       3300m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Bos          Michel v d 64 912 DeltaSport 11:30 565902 
002 Heikoop      Sebastiaan 69 911 DeltaSport 11:40 588375 
003 Stolk        Edwin      75 901 Flakkee    11:45 300151 
004 Geluk        Jos        58 926 DeltaSport 13:05 18104  
005 Zeeuw        Alwin de   70 918 Scheldespo 13:10 447287 
006 Leeftink     Henk       86 939 Dynamica   13:12 181276 
007 Platteeuw    Albert     65 915 Scheldespo 13:14 494502 
008 Bruin        Marcel de  66 908 RKHAV      13:19 582651 
009 Veen         Jaap v d   67 917 Scheldespo 13:32 641591 
010 Zaman        Jacques    61 916 Scheldespo 13:46 494501 
011 Murre        Walther    67 925 Scheldespo 14:00 565772 
012 Wilde        Rien de    60 922 AV'56      14:01 90464  
013 Block        Stefan de  74 936 RKHAV      14:05 103961 
014 Lauwers      Peter      65 909 RKHAV      14:21 625237 
015 Konings      Aswin      66 924 Dynamica   14:27 533874 
016 Louter       Willem     63 910 RKHAV      14:43 640357 
  
    Deltacross, Westenschouwen Dse        4400m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Engels Wisse Anjolie    76 080 Dynamica   17:02 128759 
002 Coninck      Erika de   85 081 Destelberg 18:35 trim   
003 Hey          Laurey     89 050 Flakkee    18:48 447589 
004 Herder       Astrid den 85 067 AV'56      19:12        
005 Antheunisse  Lisette    84 084 Dynamica   19:23 427779 
  
    Deltacross, Westenschouwen D35        4400m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Ton          Leonie     75 078 DeltaSport 19:11 598853 
002 Voorham      Krista     72 079 DeltaSport 22:38 665627 
003 Huibregtse   Connie     56 076 Delta  Spo 22:49        
  
    Deltacross, Westenschouwen D45        4400m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Balkenende   Christina  65 072 AV'56      21:46 651842 
002 Damme        Marian van 65 065 RKHAV      22:00 661303 
003 Smit         Greetje    50 054 DeltaSport 22:52 153526 
004 Westerweele  Ellie      51 053 Dynamica   23:14 171400 
005 Kleingeld    Lena       56 085 AVVN       23:27 trim   
006 Sighem       Marleen va 64 075 DeltaSport 24:27 639145 
007 Jonge        Henny de   55 083 Dynamica   24:30 519130 
008 Kleven       Lenie van  53 055 av Vet Ned 24:56 209921 
  
    Deltacross, Westenschouwen DKC        2200m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Aper         Aniek      89 904 RKHAV      08:52 432444 
  
    Deltacross, Westenschouwen Dkcm       2200m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Nijs         Margot de  63 907 RKHAV      09:26 319115 
002 Beule        Karin de   69 906 RKHAV      11:40 576625 
  
    Deltacross, Westenschouwen JA  92/93  7500m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Vriendt      Xavier de  94 012 Scheldespo 29:06 597594 
002 Dam          Jan van    98 046 Dynamica   34:18 693887 
  
    Deltacross, Westenschouwen JB  94/95  4400m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Eekelen      Roy           016 Sprint     15:20 521517 
002 Broeke       Tim van de 95 007 Dynamica   16:05 520983 
003 Roelofs      Milan      94 014 AV'56      16:18 515500 
004 Balkenende   Luuk       95 009 AV'56      17:31 507299 
005 Jones        Lyam       95 010 Scheldespo 19:02 522096 
  
    Deltacross, Westenschouwen JC  96/97  3300m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Verstraate   Wouter     97 488 Dynamica   12:37 573092 
002 Velde        Tjeerd vd  97 669 DeltaSport 12:42 538094 
003 Geluk        Tijs       96 436 DeltaSport 13:01 518031 
004 Leeftink     Wouter     96 662 Dynamica   13:08 549394 
005 Vos          Patrick de 96 404 AV'56      13:25 517846 
006 Anrooy       Franklin v 97 402 AV'56      13:27 523806 
007 Leng         Finn de    97 486 Dynamica   13:35 524698 
008 Harinck      Gino       96 485 Dynamica   13:43 644721 
009 Wekken       Sander v d 97 697 DeltaSport 14:56 530808 
010 Hillebrand   Joel       97 435 DeltaSport 15:00 531829 
011 Ruff         Liam       96 531 DeltaSport 15:18 ??     
012 Vos          Sven de    96 712 DeltaSport 15:34 519146 
013 Sies         Marten     96 538 Flakkee    15:59 597541 
014 Wondergem    Jelle      97 487 Dynamica   16:20 656248 
  
    Deltacross, Westenschouwen JD  98/99  2200m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Verhage      Joram      99 494 Dynamica   08:18 644734 
002 Houtzager    Matthias   98 434 DeltaSport 08:48 598843 
003 Bos          Nout v d   98 432 DeltaSport 08:54 552981 
004 Blom         Taco       99 539 AV'56      08:55 644201 
005 Slabbekoorn  Tim        98 692 Dynamica   08:58 573083 
006 Isi          Richard    99 551 Flakkee    08:59 9000344
007 Liere        Daan van   99 476 AV'56      09:06 672219 
008 Ridder       Rens de    99 491 Dynamica   09:08 672234 
009 Harinck      Sergio     99 496 Dynamica   09:11 602006 
010 Balkenende   Bart       98 534 AV'56      09:23 564425 
011 Nederpelt    Niels van  99 407 Flakkee    09:30 561986 
012 Huigh        Floris     98 423 Wielingen  09:44 567181 
013 Minderhoud   Lukas      99 493 Dynamica   09:46 708426 
014 Gelderblom   Pelle      98 733 AV'56      09:48 561809 
015 Rozinga      Jochem     99 477 AV'56      09:52 701120 
016 Heemst       Jop        99 550 Flakkee    09:54 578820 
017 Gotzenberger Marijn     98 533 Flakkee    09:56        
018 Heikoop      Jasper     98 433 DeltaSport 10:03 640486 
019 Jonge        Philip de  98 720 DeltaSport 10:11 640485 
020 Tolhoek      Ezra       99 521 DeltaSport 10:25 ia     
021 Dirkzwager   Lars       98 731 AV'56      10:30 635581 
022 Dierkx       Mike       99 450 Scheldespo 10:34 640642 
023 Vries        Jorick de  99 475 AV'56      10:46 627450 
024 Los          Marnick    98 730 AV'56      10:48 565867 
025 Schouls      Kevin         719 DeltaSport 10:50 703365 
026 Oeveren      Olivier v  99 735 AV'56      10:54 708538 
027 Lauer        Dimitri    99 734 AV'56      11:46 704348 
028 Koornstra    Ard        99 736 AV'56      11:59 706625 
029 Mastenbroek  Joost      99 715 AV'56      12:15 639077 
030 Zweden       Patrick va 98 727 AV'56      12:17 560100 
031 Flipse       Robin      99 732 AV'56      12:20 693654 
  
    Deltacross, Westenschouwen JPA2 00    1100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Veen         Robin v d  00 451 Scheldespo 03:59 633380 
002 Berger       Rutger     00 445 DeltaSport 04:02 637078 
003 Jaeger       Jori de    00 687 RKHAV      04:24 700077 
004 Boogaart     Bart       00 725 Dynamica   04:31 683353 
005 Heijnen      Ruben      00 448 DeltaSport 04:40 580314 
006 Heijmans     Nick       00 412 RKHAV      04:42 585825 
007 Daalen       Joel van   00 474 AV'56      04:49 639076 
008 Konings      Sylvan     00 499 Dynamica   04:51 647508 
009 Roelands     Jesse      00 411 RKHAV      05:06 582649 
  
    Deltacross, Westenschouwen JPA1 01    1100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Leng         Paavo de   01 504 Dynamica   04:04 664870 
002 Brouwers     Mart       01 605 RKHAV      04:20 635967 
003 Tuijl        Niels van  01 724 ??         04:29 trim   
004 Schouls      Owen       01 718 DeltaSport 04:34 ia     
005 Roos         Matthijs   01 405 Flakkee    04:37 628190 
006 Schillings   Felix      01 505 Dynamica   04:38 639206 
007 Houwelingen  Paul van   01 502 Dynamica   04:43 650502 
008 Nieulande    Thomas v   01 503 Dynamica   05:15 664383 
009 Belfroid     Justin     01 705 Dynamica   05:21 698361 
010 Wemsing      Jelle      01 737 DeltaSport 06:42 717426 
011 Lauwers      Noah       01 409 RKHAV      06:44 661310 
  
    Deltacross, Westenschouwen JPB  02    1100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Kapteijn     Stef       02 468 AV'56      04:07 674674 
002 Nooyer       Lucian de  02 508 Dynamica   04:37 698362 
003 Herwegh      Senne      02 607 RKHAV      04:54 700074 
004 Jansen       Thijs      02 464 AV'56      05:03 ia     
005 Rechter      Stijn de   02 685 RKHAV      05:10 999013 
006 Oude         Marvin de  02 722 DeltaSport 05:14 706871 
007 Zeeuw        Nathan de  02 452 Scheldespo 05:24 684110 
008 Verheij      Daan       02 700 AV'56      05:51 713170 
009 Moerbeek     Kjelt      02 466 AV'56      06:56 693196 
  
    Deltacross, Westenschouwen JPC  03    1100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Tolhoek      Tristan    03 519 DeltaSport 04:51 ia     
002 Janson       Bram          738 Dynamica   05:11 ??     
003 Geer         Boaz v d   03 511 Dynamica   05:34 684592 
004 Westen       Luc van    03 462 AV'56      06:11 688026 
005 Kramer       Sven       03 461 AV'56      06:14 713168 
  
    Deltacross, Westenschouwen MA   92/93 3300m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Velde        Annemiek v 93 674 DeltaSport 13:17 486771 
002 Kerkhove     Shirley    93 459 Scheldespo 13:53 597588 
003 Verhage      Christa    93 484 Dynamica   14:16 532536 
  
    Deltacross, Westenschouwen MB   94/95 2200m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Mourik       Sanne van  94 424 DeltaSport 09:12 507305 
002 Flipse       Danielle   94 522 AV'56      09:25 543769 
003 Freijzer     Elke       95 478 RKHAV      09:34 552578 
004 Rie          Vere van   94 422 RKHAV      10:57 579212 
005 Beule        Kylie de   94 541 RKHAV      11:29 531863 
  
    Deltacross, Westenschouwen MC   96/97 2200m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Brink        Tessa v d  97 482 Scheldespo 08:42 555502 
002 Stars        Lynn       96 741 Sprint     08:46 445266 
003 Sprenkels    Maureen    97 453 Scheldespo 08:47 542316 
004 Baas         Kristin    97 427 DeltaSport 09:03 635579 
005 Brouwer      Fieke de   97 417 RKHAV      09:14 542075 
006 IJsebaert    Sara       96 421 RKHAV      09:28 506335 
007 Mourik       Emma van   96 425 DeltaSport 09:36 518032 
008 Dam          Julie van  97 419 RKHAV      09:50 632299 
009 Dorsselaer   Romy van   97 420 RKHAV      10:23 531858 
010 Bruin        Nathalie d 97 418 RKHAV      11:23 576257 
  
    Deltacross, Westenschouwen MD   98/99 1500m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Jones        Weaoby     99 455 Scheldespo 05:37 640077 
002 Maele        Jessie van 98 415 RKHAV      05:40 606220 
003 Kreek        Maaik de   99 456 Scheldespo 05:50 588399 
004 Boutens      Amber      99 457 Scheldespo 05:52 588396 
005 Tilburg      van        01 739 Energie    05:54 679640 
006 Weijens      Simone     98 672 AV'56      06:00 576624 
007 Ferket       Eva        98 414 RKHAV      06:12 582161 
008 Murre        Caya       98 481 Scheldespo 06:15 565771 
009 Slabbekoorn  Femke      98 518 AV'56      06:21 657329 
010 Brouwers     Floortje   99 599 RKHAV      06:23 635965 
011 Mendonca     Tess de    98 428 DeltaSport 06:24 537074 
012 Dirkzwager   Ilse       99 430 DeltaSport 06:27 635580 
013 Bruin        Manon de   98 413 RKHAV      06:38 576258 
014 Nachtegaal   Iggy       99 483 RKHAV      06:50 562484 
015 Bruijn       Anouk de   99 597 RKHAV      06:52 561686 
016 Thuy         Margot     99 600 RKHAV      07:11 662574 
017 Francke      Suzie      99 429 DeltaSport 07:34 710538 
018 Proost       Jennifer   98 517 AV'56      08:42 554991 
  
    Deltacross, Westenschouwen MPA2 00    1100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 458 Scheldespo 04:20 578936 
002 Dekker       Nicole     00 443 DeltaSport 04:38 689067 
003 Bolle        Esther     00 472 AV'56      05:25 697660 
004 Rozinga      Robin      00 480 AV'56      06:01 ??     
005 Hemelaar     Anouk      00 410 RKHAV      06:14 577392 
  
    Deltacross, Westenschouwen MPA1 01    1100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Daalen       Evy van    01 469 AV'56      04:35 662945 
002 Heikoop      Iris       01 441 DeltaSport 04:43 640488 
003 Kaagman      Ceacillia  01 507 Dynamica   04:52 636587 
004 Blommaert    Jamie      67 470 AV'56      05:09 672216 
005 Lange        Nikita de  01 706 Dynamica   05:15 ia     
006 Janson       Sascha     01 501 Dynamica   05:28 681781 
  
    Deltacross, Westenschouwen MPB  02    1100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Klinken      Anique van 02 440 DeltaSport 04:40 665624 
002 Geldof       Jasmijn    02 510 Dynamica   04:56 681779 
003 Tolhoek      Yara       02 520 DeltaSport 05:00 ia     
004 Bun          Parel      02 509 Dynamica   05:12 691085 
005 Hemelaar     Maaike     02 408 RKHAV      05:21 665688 
006 Munnik       Lisanne    02 526 AV'56      05:31 in aanvr
007 Dorpel       Manon v d  02 701 AV'56      05:39 ia     
  
    Deltacross, Westenschouwen MPC  03    1100m
    naam                   geb stn club        tyd
001 Houtzager    Ruchama    03 437 DeltaSport 04:42 681666 
002 Daalen       Tamar van  03 463 AV'56      05:04 693653 
003 Fertoute     Elaine     03 438 DeltaSport 05:18 700052 
004 Kaagman      Rosanne    03 512 Dynamica   05:32 686108 
005 Fertoute     Lilian     05 532 DeltaSport 05:37 ia     
  
    Deltacross, Westenschouwen Htr     
    naam                   geb stn club        tyd
001 Hoogenboom   Bart       46 082 Noordwelle 28:10 trim   
002 Spruijt      Kevin      93 337 ??         35:03 trim   
003 Coenen       Jurgen     80 228 Rotterdam  37:07 trim   
004 Wijk         Erwin van  64 224 B Haansted 37:18 trim   
005 Keulen       Adriaan v  80 180 Middelburg 38:02 trim   
006 Swint        Rein       39 334 Dynamica   38:13 trim   
007 Buyck        Michel     75 231 wielingen  38:35 trim   
008 Geschiere    Gilles     69 235 Meliskerke 40:16 ??     
009 Tol          John van   60 336 Zierikzee  40:40 trim   
010 Tiethof      Cas        67 236 Vlissingen 41:07 trim   
011 Dijkman      Cees       69 218 Haamstede  41:22 trim   
012 Tolhoek      Raymond    70 216 Zierikzee  42:47 trim   
013 Paardekooper Alexander  78 198 Oostkapell 44:08 trim   
014 Dilleman     Marco      71 213            47:28 trim   
015 Ven          Edwin v d  69 229 Serooskerk 47:32 trim   
016 Wiel???      Pieter     69 230 Wilhelmina 48:52 trim   
017 Dijke        Pim van    82 279 Haamstede  53:59 trim   
018 Holwerda     Hans       51 234 Niewerkerk 58:12 trim   
019 Holwerda     Hans       79 233 Rotterdam  58:14 trim   
  
    Deltacross, Westenschouwen Dtr     
    naam                   geb stn club        tyd
001 Zwieten      Renate van 46 935 Delta Spor 13:49 577393 
002 Ijspolder    Irene      62 086 Delta Spor 24:59 trim   
003 Veire        Ma vd      49 968 Oostburg   28:47 trim   
004 Lugtenburg   Esther     64 087 Delta Spor 29:22 trim   
005 Harten       Gerda van  46 077 DeltaSport 29:24 trim   
006 Berge        Katinka vd 73 186 Serooskerk 53:10 trim   
  
271
terug naar boven