za 25/09/10 - Clubkampioenschappen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Jongens pupillen C
Plaats Naam geb 40m 600m Ver Bal ptn
1 Matthijn van Laere 2002 7,81 2.36.63 2,1 12,47 941
2 Nathan de Zeeuw 2002 8,05 2.45.00 2,19 9,66 812
Meisjes pupillen C
Plaats Naam geb 40m 600m Hoog Bal ptn
1 Ashanti vd Voorde 2003 9,22 3.04.69 0,75 10,21 552
Meisjes pupillen B
Plaats Naam geb 40m 1000m Hoog Bal ptn
1 Lianne van Kampen 2001 7,22 4.33.16 0,95 16,55 1352
 
Jongens pupillen A(1e jrs)
Plaats Naam geb 60m 1000m Ver Kogel ptn
1 Robin van der Veen 2000 9,5 3.49.82 3,62 7,4 1955
2 Max vd Heyden 2000 10,33 4.28.82 3,59 5,38 1522
3 Mike Prozée 2000 12,21 5.00.07 2,29 3,98 828
Jongens pupillen A(2e jrs)
Plaats Naam geb 60m 1000m Ver Kogel ptn
1 Mike Dierkx 1999 9,76 4.03.82 3,79 6,9 1849
2 Bohdi van de Voorde 1999 11,5 2,76 6 954
Meisjes pupillen A(1e jrs)
Plaats Naam geb 60m 1000m Hoog Kogel ptn
1 Mirthe de Zeeuw 2000 10,51 3.51.50 1 3,48 1431
2 Maria Dalampeki 2000 10,33 4.25.44 0,95 4,68 1358
Meisjes pupillen A(2e jrs)
Plaats Naam geb 60m 1000m Hoog Kogel ptn
1 Waeöby Jones 1999 9,38 3.23.50 1,2 6,58 2132
2 Maaike de Kreek 1999 9,57 3.36.66 1,15 6,41 1969
3 Amber Boutens 1999 9,8 3.45.22 1 5,02 1685
4 Anne Verhage 1999 10,6 5.19.16 0,9 5,58 1168
Jongens junioren D
Plaats Naam geb 80m 600m Ver Kogel Speer ptn
1 Kris de Kreek 1997 12,81 1.42.44 4,15 7,09 21,32 2186
Meisjes junioren D
Plaats Naam geb 60m 600m Hoog Kogel Speer ptn
1 Tessa van den Brink 1997 8,86 1.44.10 1,15 7,6 18,36 2249
2 Aysha van Es 1997 9,22 2.09.66 1,4 8,9 17,82 2124
3 Maureen Sprenkels 1997 9,12 1.51.10 1,25 7,8 1895
4 Charlotte de Cooman 1998 9,8 2.25.22 1,15 6,34 14,74 1497
5 Stephanie vd Veen 1998 10,43 2.25.97 1,2 7,02 14,46 1468
6 Caya Murre 1998 10,25 2.12.00 1,1 7,42 10,07 1453
7 Simone Ruiter 1998 10,65 2.27.57 1,05 6,2 10,7 1176
8 Luca Murre 1997 10,1 dns 8,38 18,33 1096
9 Mariska Bouterse 1997 10,11 dns 6,95 10,87 848
Jongens junioren C
Plaats Naam geb 100m 800m Ver Kogel Speer ptn
1 Lyam Jones 1995 13,32 2.25.44 4,51 9,43 26,72 2686
2 Joris Suij 1995 14,14 2.34.10 4,73 7,18 21,18 2326
3 Stijn Ruiter 1995 14,94 2.42.35 3,9 8,28 22,14 2071
4 Dorus van den Brink 1995 14,73 2.31.41 3,66 7,68 15,84 1987
5 Marnix Pot 1995 14,22 2.41.85 3,83 7,14 9,83 1814
Jongens junioren B
Plaats Naam geb 100m 800m Ver Kogel Speer ptn
1 Sebastiaan Bouterse 1994 2.17.97 478
Meisjes junioren C
Plaats Naam geb 80m 1000m Hoog Kogel Speer ptn
1 Frederique Voorhans 1996 11,59 4.49.22 1,3 7,11 11,62 1621
2 Anouk de Vries 1996 12,53 4.49.26 7,69 14,68 1134
Mannen Senioren
3000m 6 deelnemer(s)
1 Goossen, Erik 1971 10.33.47 min
2 Ottjes, Marco 1969 10.34.10 min
3 Zaman, Jacques 1961 11.16.57 min
4 Brink, Dorus van den 1995 11.49.04 min
5 Bakker, Wim 1950 11.57.22 min
6 Knijff, Theo 1961 14.38.79 min
Mannen Masters 35+
Plaats Naam geb 100m 800m Ver Hoog Kogel Speer ptn
1 Ronald Rasenberg 1965 13,42 2.58.10 4,45 1,45 8,4 35,11 1722
2 Jos de Kreek 1963 14,42 2.30.91 4,37 1,4 7,39 31,1 1599
3 Jaap van der Veen 1967 14,07 2.31.94 4,08 1,35 7,21 20,84 1302
4 Peter Boutens 1970 14,74 2.58.12 4,08 1,4 6,1 21,18 927
5 Walther Murre 1967 14,86 2.48.94 3,82 1,2 6,5 22,98 773
Mannen Masters 50+
Plaats Naam geb 100m 800m Ver Hoog Kogel Speer ptn
1 Glenn Hoffman 1958 12,36 2.37.00 4,87 1,4 6,42 22,34 1757
2 Herman Kuijer 1960 13,62 2.42.69 4,3 1,3 8,18 23,24 1399
Vrouwen Masters
3000m 1 deelnemer(s)
1 Goossen-Tholens, Marion 21972 13.43.32 min

 

VB meisjes junioren
Naam 100 m ver speer 400 meter kogel totaal
min sec honderste
Kerkhove Shirley  15,50 3,26 9,55 1 : 10 : 88 4,49 3831
Stevendaal Vicky 17,19 2,84 12,63 1 : 44 : 97 5,77 3213
Brouwer Dominique de 18,22 2,52 8,14 1 : 34 : 78 5,24 2840
VB dames senioren
Naam 100 m ver speer 400 meter kogel totaal
min sec honderste
Wijsevelde Nathalie 19,73 2,85 14,27           7,51 2691
Lange Jacqueline 22,39 2,34 8,10 2 : 43 : 66 5,31 2241
VB jongens pupillen
Naam 100 m ver bal 400 meter kogel totaal
min sec honderste
Baan Marijn 40,31 1,22 7,25 2 : 58 : 22 2,93 1835
Dierickx Dyon 45,47 1,08 4,30 3 : 07 : 09 1,29 1325
Bonne Bart 23,57               2,13 818
Bonne Brecht 62,65               1,37 94
VB jongens junioren
Naam 100 m ver speer 400 meter kogel totaal
min sec honderste
Schaalje Sebastiaan 13,22 4,45 23,94 1 : 04 : 03 7,34 6062
Vriendt Otto de 14,54 3,69 10,10 1 : 10 : 13 5,95 4298
Ozden Yunus 17,29 3,34 19,03 1 : 27 : 03 8,78 4053
Bruin Richard de 17,05 3,55 8,20 1 : 36 : 13 4,57 3169
VB heren senioren
Naam 100 m ver speer 400 meter kogel totaal
bal min sec honderste
Harlaar Ronnie 17,41 2,70 10,43 1 : 37 : 72 5,31 3036
Schrandt Ceaser 18,32 2,55 5,75 1 : 39 : 19 4,96 2683
Dieleman Alex 24,78 0,99 9,23 2 : 35 : 16 3,44 1718
terug naar boven