zo 20/06/10 - Masters competitie - Dongen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Prestaties Scheldesporters

speerwerpen Emile 34,93 (13)
100 meter Jacques 13,28 (10)
kogelstoten Emile 11,18 (6)
800 meter Jos 2.30,13 (14)
verspringen Ronald 4,37 (16)
1500 meter Jaap 5,18,64 (18)
400 meter Jacques 59,12 (5)
discuswerpen Ronald 24,60 (17)
5000 meter Berry 21.29,99 (20)
     
zweedse estafette Jacques - Jaap
Jos - Ronald
2.27,30 (7)
     
Eindtotaal: 3756 punten plaats 14 van 22

 

Volledige Uitslag 2e competitiewedstrijd masters Mannen Masters 1e divisie

100m10 deelnemer(s)
1 428 Andrea, Werner 20-08-1971 Phoenix 11.57 sec 672 ptn -0.2
2 449 Kieboom, Ralf 09-04-1974 Prins Hendrik 11.65 sec 654 ptn -0.2
3 303 Berg, Erik van der 30-08-1974 Groene Ster 12.42 sec 497 ptn -0.2
4 250 Kruis, Rene 26-05-1969 Rotterdam Atletiek 13.17 sec 362 ptn +0.9
5 353 Bruinvels, David 31-07-1962 Leiden Atletiek 13.18 sec 360 ptn +0.9
6 375 Barnhoorn, Arie 09-06-1972 De Spartaan 13.21 sec 355 ptn -0.2
7 352 Smith, Steve 13-09-1963 Leiden Atletiek 13.46 sec 0 ptn -0.2
8 252 Boer, Harold de 1966 Rotterdam Atletiek 13.52 sec 0 ptn +0.9
9 110 Randall, Brett 09-11-1959 Haag Atletiek 14.33 sec 180 ptn +0.9
10 318 Ruiter, Erwin de 26-02-1965 Atletiek Maastricht 14.79 sec 116 ptn +0.9
400m8 deelnemer(s)
1 428 Andrea, Werner 20-08-1971 Phoenix 53.25 sec 669 ptn
2 450 Janss, Bavo 12-10-1969 Prins Hendrik 55.69 sec 576 ptn
3 306 Francois, Dennis 11-02-1974 Groene Ster 56.37 sec 552 ptn
4 356 Essen, Michiel van 23-04-1957 Leiden Atletiek 57.64 sec 508 ptn
5 353 Bruinvels, David 31-07-1962 Leiden Atletiek 57.76 sec 0 ptn
6 376 Stijn, Vincent van 11-05-1965 De Spartaan 60.79 sec 408 ptn
7 250 Kruis, Rene 26-05-1969 Rotterdam Atletiek 63.64 sec 325 ptn

318 Ruiter, Erwin de 26-02-1965 Atletiek Maastricht
sec 0 ptn
800m8 deelnemer(s)
1 443 Bassa, Ronald 11-02-1975 Prins Hendrik 2.03.87 min 683 ptn
2 354 Molevelt, Michiel 12-07-1973 Leiden Atletiek 2.04.23 min 677 ptn
3 375 Barnhoorn, Arie 09-06-1972 De Spartaan 2.10.01 min 588 ptn
4 302 Eekelen, Richard van 23-04-1970 Groene Ster 2.12.03 min 559 ptn
5 429 Gisberts, Peter 20-01-1970 Phoenix 2.13.23 min 542 ptn
6 112 Out, Michel 05-05-1963 Haag Atletiek 2.17.74 min 481 ptn
7 252 Boer, Harold de 1966 Rotterdam Atletiek 2.18.87 min 466 ptn
8 316 Reinders, Andre 15-04-1960 Atletiek Maastricht 2.19.71 min 455 ptn
1500m15 deelnemer(s)
1 454 Otten, Michiel 26-10-1968 Prins Hendrik 4.14.83 min 698 ptn
2 443 Bassa, Ronald 11-02-1975 Prins Hendrik 4.19.28 min 665 ptn
3 362 Vroemen, Casper 11-05-1969 Leiden Atletiek 4.21.89 min 646 ptn
4 254 Kwist, Patrick 27-11-1968 Rotterdam Atletiek 4.25.16 min 623 ptn
5 430 Enden, Simon van den 05-09-1974 Phoenix 4.26.93 min 610 ptn
6 361 Creemers, Edgard 26-03-1975 Leiden Atletiek 4.27.34 min 608 ptn
7 377 Hoorn, Martien van der 18-03-1953 De Spartaan 4.31.99 min 576 ptn
8 432 Staal, Frank 09-02-1966 Phoenix 4.36.77 min 545 ptn
9 304 Made, Frank van der 1968 Groene Ster 4.41.63 min 515 ptn
10 301 Holling, Jurgen 27-06-1969 Groene Ster 4.50.99 min 459 ptn
11 378 Waaning, Marcel 14-08-1972 De Spartaan 4.54.69 min 437 ptn
12 109 Euser, Jos 02-07-1968 Haag Atletiek 5.11.84 min 346 ptn
13 251 Kijne, Steef 31-05-1949 Rotterdam Atletiek 5.25.34 min 281 ptn
14 320 Vorstermans, Leon 07-04-1964 Atletiek Maastricht 5.45.07 min 195 ptn
15 319 Jannes, Thijs 1961 Atletiek Maastricht 5.52.91 min 163 ptn
5000m15 deelnemer(s)
1 370 Kuijer, Oskar de 12-11-1966 Leiden Atletiek 15.07.12 min 824 ptn
2 433 Boekhorst, Bernard te 18-02-1972 Phoenix 15.17.03 min 803 ptn
3 254 Kwist, Patrick 27-11-1968 Rotterdam Atletiek 15.32.00 min 772 ptn
4 357 Brouwer De Koning, Tim 12-03-1961 Leiden Atletiek 15.52.77 min 730 ptn
5 431 Mooibroek, Michiel 04-11-1974 Phoenix 16.09.31 min 698 ptn
6 445 Kort, Addy de 08-12-1972 Prins Hendrik 16.10.73 min 695 ptn
7 455 Boxtel, Robert van 26-09-1967 Prins Hendrik 17.09.44 min 590 ptn
8 317 Maas, Lou 13-09-1965 Atletiek Maastricht 17.22.05 min 569 ptn
9 382 Peschier, Marcel 22-03-1974 De Spartaan 17.34.62 min 549 ptn
10 117 Frkovic, Damir 1974 Rotterdam Atletiek 17.38.24 min 543 ptn
11 302 Eekelen, Richard van 23-04-1970 Groene Ster 17.40.97 min 539 ptn
12 381 Hoogkamer, Maarten 02-04-1974 De Spartaan 17.42.64 min 536 ptn
13 301 Holling, Jurgen 27-06-1969 Groene Ster 17.45.32 min 532 ptn
14 109 Euser, Jos 02-07-1968 Haag Atletiek 18.07.41 min 498 ptn
15 322 Peeters, Jo 25-12-1957 Atletiek Maastricht 20.05.10 min 337 ptn
zweedse28 deelnemer(s)
1 449 449,456,443,161,
Prins Hendrik 2.12.00 min 751 ptn
2 303 303,305,306,302,
Groene Ster 2.12.60 min 742 ptn
3 428 428,429,435,430,
Phoenix 2.15.70 min 700 ptn
4 374 374,375,376,380,
De Spartaan 2.21.80 min 621 ptn
5 249 249,252,255,250,
Rotterdam Atletiek 2.28.20 min 546 ptn
6 352 352,353,354,356,
Leiden Atletiek 2.33.60 min 487 ptn

316 316,318,317,314,
Atletiek Maastricht
min 0 ptn
hoog8 deelnemer(s)
1 306 Francois, Dennis 11-02-1974 Groene Ster 1.75 m 634 ptn
2 359 Geelen, Eric 18-02-1970 Leiden Atletiek 1.70 m 587 ptn
3 435 Sengers, Jeroen 07-07-1971 Phoenix 1.65 m 540 ptn
4 456 Bronwasser, Jeroen 05-02-1959 Prins Hendrik 1.65 m 540 ptn
5 255 Papamarkou, Jean Paul 13-04-1971 Rotterdam Atletiek 1.60 m 492 ptn
6 374 Verhaar, Dennis 21-09-1972 De Spartaan 1.60 m 492 ptn
7 115 Harland, Jan 06-07-1959 Haag Atletiek 1.55 m 444 ptn

314 Nolte, Stephan 12-02-1975 Atletiek Maastricht
m 0 ptn
ver8 deelnemer(s)
1 303 Berg, Erik van der 30-08-1974 Groene Ster 5.94 m 591 ptn +2.3
2 456 Bronwasser, Jeroen 05-02-1959 Prins Hendrik 5.93 m 589 ptn +0.4
3 435 Sengers, Jeroen 07-07-1971 Phoenix 5.87 m 576 ptn -1.3
4 115 Harland, Jan 06-07-1959 Haag Atletiek 5.54 m 500 ptn +0.6
5 380 Stijn, Marco van 23-11-1970 De Spartaan 5.29 m 441 ptn +0.3
6 255 Papamarkou, Jean Paul 13-04-1971 Rotterdam Atletiek 4.98 m 366 ptn -1.1
7 352 Smith, Steve 13-09-1963 Leiden Atletiek 4.76 m 312 ptn -0.9

314 Nolte, Stephan 12-02-1975 Atletiek Maastricht
m 0 ptn
kogel8 deelnemer(s)
1 256 Ruhl, Sjaak 28-01-1951 Rotterdam Atletiek 12.01 m 601 ptn
2 305 Verhoeven, Lex 29-09-1969 Groene Ster 11.21 m 546 ptn
3 116 Ham, Peter van der 14-03-1944 Haag Atletiek 9.60 m 431 ptn
4 436 Werf, Carel van der 26-11-1963 Phoenix 9.57 m 428 ptn
5 372 Pracht, Tony 02-09-1953 Leiden Atletiek 9.49 m 422 ptn
6 315 Versaggi, Matthew 07-12-1963 Atletiek Maastricht 9.25 m 404 ptn
7 386 Koning, Paul de 13-06-1962 De Spartaan 9.24 m 404 ptn
8 458 Verbeek, Marein 19-10-1969 Prins Hendrik 8.52 m 348 ptn
discus8 deelnemer(s)
1 256 Ruhl, Sjaak 28-01-1951 Rotterdam Atletiek 38.93 m 665 ptn
2 372 Pracht, Tony 02-09-1953 Leiden Atletiek 38.65 m 659 ptn
3 161 Beaart, Eric 30-04-1965 Prins Hendrik 32.82 m 537 ptn
4 305 Verhoeven, Lex 29-09-1969 Groene Ster 32.72 m 535 ptn
5 116 Ham, Peter van der 14-03-1944 Haag Atletiek 32.64 m 533 ptn
6 436 Werf, Carel van der 26-11-1963 Phoenix 30.77 m 492 ptn
7 386 Koning, Paul de 13-06-1962 De Spartaan 30.31 m 481 ptn
8 315 Versaggi, Matthew 07-12-1963 Atletiek Maastricht 27.53 m 417 ptn
speer8 deelnemer(s)
1 161 Beaart, Eric 30-04-1965 Prins Hendrik 47.63 m 601 ptn
2 114 Vries, Paul de 02-03-1962 Haag Atletiek 42.90 m 534 ptn
3 374 Verhaar, Dennis 21-09-1972 De Spartaan 36.79 m 442 ptn
4 434 Janssen, Lars 15-05-1973 Phoenix 36.34 m 435 ptn
5 308 Thiele, Erik 10-08-1968 Groene Ster 35.68 m 424 ptn
6 358 Jongejan, Aldo 02-04-1970 Leiden Atletiek 35.16 m 416 ptn
7 257 Tournier, Eric 21-03-1966 Rotterdam Atletiek 34.05 m 398 ptn
8 317 Maas, Lou 13-09-1965 Atletiek Maastricht 23.46 m 209 ptn

Mannen Masters 2e divisie

100m25 deelnemer(s)
1 442 Oti, Elliott 21-11-1972 Prins Hendrik 12.19 sec 542 ptn +0.5
2 147 Otten, Arjan 04-04-1969 Eindhoven Atletiek 12.27 sec 526 ptn +0.5
3 248 Parren, Peter 22-12-1962 Weert 12.28 sec 524 ptn +0.5
4 123 Visser, Johan de 22-06-1974 Fortuna 12.61 sec 461 ptn +0.5
5 127 Bömer, David 12-04-1970 DJA 12.86 sec 416 ptn +0.5
6 338 Hill, Ricardo 09-10-1955 Parthenon 12.89 sec 410 ptn +0.6
7 217 Bonevacia, Angelo 01-11-1972 Sparta 13.03 sec 386 ptn +0.6
8 332 Oerlemans, Richard 24-04-1967 Reeuwijk 13.09 sec 375 ptn +0.6
9 390 Arentsen, Ramon 19-02-1973 GVAC 13.26 sec 347 ptn +0.1
10 209 Zaman, Jacques 06-03-1961 Scheldesport 13.28 sec 343 ptn +0.1
11 265 Keulers, Rob 14-03-1968 Achilles-Top 13.44 sec 317 ptn -0.6
12 339 Florusse, Ko 30-05-1950 Parthenon 13.51 sec 0 ptn +0.1
13 138 Binsbergen, Niels 13-12-1968 AAV '36 13.54 sec 300 ptn +0.6
14 139 Vogel, Kees-Justus 10-12-1954 AAV '36 13.56 sec 0 ptn +0.1
15 201 Weemhoff, Eddy 24-03-1971 Hercules 13.58 sec 294 ptn +0.6
16 233 Brouwers, Iwan 12-12-1968 RKHAV 13.62 sec 288 ptn +0.6
17 420 Broekhoven, Gerard van 15-03-1956 Atledo 13.92 sec 241 ptn -0.6
18 292 Meijer, Herold 20-04-1965 Lopersgroep Deurne 14.02 sec 226 ptn -0.6
19 423 Krevelen, Alex van 03-11-1968 Atledo 14.12 sec 0 ptn -0.6
20 151 Blok, Martin 27-02-1957 PAC 14.36 sec 176 ptn +0.6
21 129 Groenendijk, Ton 15-07-1954 AV '47 14.38 sec 173 ptn -0.6
22 364 Hollander, Paul den 27-02-1956 Leiden Atletiek 14.81 sec 113 ptn +0.6
23 373 Tol, Arie van 31-05-1944 Leiden Atletiek 15.72 sec 0 ptn +0.6

407 Wijngaard, Wim van den 18-06-1958 Scorpio
sec 0 ptn +0.6

294 Matthijssen, André 05-06-1966 Lopersgroep Deurne
sec 0 ptn +0.1
400m23 deelnemer(s)
1 144 Roosen, Marcel 11-09-1970 Eindhoven Atletiek 54.78 sec 610 ptn
2 340 Berkum, Jurgen van 04-09-1967 Parthenon 55.29 sec 591 ptn
3 204 Vliet, Peter van der 04-06-1973 Hercules 57.19 sec 524 ptn
4 442 Oti, Elliott 21-11-1972 Prins Hendrik 58.29 sec 487 ptn
5 209 Zaman, Jacques 06-03-1961 Scheldesport 59.12 sec 460 ptn
6 132 Aker, Ton 01-06-1964 AV '47 59.96 sec 433 ptn
7 149 Alberts, Nico 24-04-1955 PAC 60.18 sec 426 ptn
8 247 Jacobs, Eric 26-10-1966 Weert 60.22 sec 425 ptn
9 235 Block, Stefan de 06-08-1974 RKHAV 60.51 sec 416 ptn
10 159 Knoops, Martin 10-07-1956 PAC 61.26 sec 0 ptn
11 333 Meijvogel, Jaap 19-11-1960 Reeuwijk 61.81 sec 377 ptn
12 219 Scholtes, Wim 09-06-1947 Sparta 62.04 sec 371 ptn
13 294 Matthijssen, André 05-06-1966 Lopersgroep Deurne 62.30 sec 363 ptn
14 140 Veer, Ron van der 07-04-1965 AAV '36 62.35 sec 362 ptn
15 388 Warmerdam, Edwin 27-08-1970 De Spartaan 62.44 sec 359 ptn
16 392 Hurk, Sven van den 11-02-1972 GVAC 62.69 sec 352 ptn
17 265 Keulers, Rob 14-03-1968 Achilles-Top 64.77 sec 295 ptn
18 124 Nijs, Victor de 12-10-1952 Fortuna 64.94 sec 290 ptn
19 423 Krevelen, Alex van 03-11-1968 Atledo 64.97 sec 289 ptn
20 364 Hollander, Paul den 27-02-1956 Leiden Atletiek 68.02 sec 212 ptn

363 Vijver, Hans van der 10-02-1960 Leiden Atletiek
sec 0 ptn

407 Wijngaard, Wim van den 18-06-1958 Scorpio
sec 0 ptn

125 Hoogveld, Hans 10-03-1962 DJA
sec 0 ptn
800m21 deelnemer(s)
1 297 Mortel, Hans van de 11-07-1961 Lopersgroep Deurne 2.06.77 min 637 ptn
2 246 Adriaens, Pieter 08-06-1971 Weert 2.07.85 min 620 ptn
3 146 Rademaker, Falco 31-03-1963 Eindhoven Atletiek 2.09.27 min 599 ptn
4 153 Voort, Dolf van de 23-07-1974 PAC 2.10.44 min 582 ptn
5 334 Simonse, Olaf 10-03-1970 Reeuwijk 2.11.04 min 573 ptn
6 137 Smid, Dolf 01-05-1963 AAV '36 2.13.87 min 533 ptn
7 392 Hurk, Sven van den 11-02-1972 GVAC 2.20.32 min 448 ptn
8 122 Aa, Leo van der 23-05-1973 Fortuna 2.20.62 min 444 ptn
9 266 Smeets, Hans 23-02-1947 Achilles-Top 2.23.50 min 408 ptn
10 125 Hoogveld, Hans 10-03-1962 DJA 2.23.80 min 405 ptn
11 234 Lauwers, Peter 03-09-1965 RKHAV 2.24.54 min 396 ptn
12 341 Heeren, Arie van 02-10-1959 Parthenon 2.27.04 min 367 ptn
13 385 Rijssel, Martin van 03-04-1961 De Spartaan 2.27.95 min 356 ptn
14 210 Kreek, Jos de 04-04-1963 Scheldesport 2.30.13 min 332 ptn
15 451 Fitters, Max 06-07-1963 Prins Hendrik 2.33.66 min 294 ptn
16 222 Zaal, Chris 25-06-1963 Sparta 2.33.96 min 291 ptn
17 365 Bel, Ron 15-02-1963 Leiden Atletiek 2.36.33 min 266 ptn
18 207 Diekerhof, Maarten 23-12-1958 Hercules 2.43.94 min 192 ptn
19 232 Louter, Willem 10-12-1963 RKHAV 2.44.08 min 0 ptn
20 131 Bollaart, Jac 22-06-1945 AV '47 2.58.04 min 72 ptn
21 421 Dalenberg, Tom 23-12-1963 Atledo 3.23.28 min 0 ptn
1500m22 deelnemer(s)
1 246 Adriaens, Pieter 08-06-1971 Weert 4.32.76 min 571 ptn
2 393 School, Joan 28-10-1974 GVAC 4.33.91 min 564 ptn
3 295 Fergus, Paul 25-02-1957 Lopersgroep Deurne 4.34.50 min 560 ptn
4 119 Riemens, Matthijs 13-11-1974 Fortuna 4.35.24 min 555 ptn
5 342 Bulten, Frank 26-07-1970 Parthenon 4.37.76 min 539 ptn
6 157 Verploegh, Rob 10-06-1966 PAC 4.44.08 min 500 ptn
7 218 Voorn, Marlon 21-01-1970 Sparta 4.46.36 min 486 ptn
8 426 Chabot, Christ 27-05-1967 Atledo 4.47.97 min 476 ptn
9 145 Nuenen, Roel van 07-11-1968 Eindhoven Atletiek 4.51.03 min 458 ptn
10 335 Groenendijk, Theo 26-09-1959 Reeuwijk 4.51.49 min 456 ptn
11 266 Smeets, Hans 23-02-1947 Achilles-Top 4.53.89 min 442 ptn
12 231 Bruin, Marcel de 30-09-1966 RKHAV 4.56.02 min 430 ptn
13 150 Wesdorp, Mario 02-09-1971 PAC 5.03.32 min 0 ptn
14 406 Kop, Toon 07-12-1966 Scorpio 5.05.72 min 377 ptn
15 408 Pas, René van der 07-02-1963 Scorpio 5.12.44 min 0 ptn
16 367 Bon, Jan 12-10-1958 Leiden Atletiek 5.13.32 min 339 ptn
17 384 Beelen, Kees van 14-02-1957 De Spartaan 5.14.44 min 333 ptn
18 211 Veen, Jaap van der 09-11-1967 Scheldesport 5.18.64 min 312 ptn
19 453 Heijden, Pieter van der 30-01-1968 Prins Hendrik 5.20.01 min 306 ptn
20 138 Binsbergen, Niels 13-12-1968 AAV '36 5.29.70 min 261 ptn
21 203 Bellaart, Rene 17-08-1955 Hercules 5.54.12 min 158 ptn
22 131 Bollaart, Jac 22-06-1945 AV '47 6.14.03 min 85 ptn
5000m24 deelnemer(s)
1 142 Krotwaar, Luc 25-01-1968 Eindhoven Atletiek 15.26.21 min 784 ptn
2 343 Marguoum, Aissa 10-01-1962 Parthenon 16.11.21 min 694 ptn
3 119 Riemens, Matthijs 13-11-1974 Fortuna 16.33.56 min 653 ptn
4 130 Beek, Hans van 12-09-1974 AV '47 16.33.85 min 652 ptn
5 394 Verbaandert, Hans 10-11-1958 GVAC 16.55.75 min 614 ptn
6 295 Fergus, Paul 25-02-1957 Lopersgroep Deurne 17.18.87 min 574 ptn
7 244 Cos, Michel 20-05-1970 Weert 17.24.95 min 564 ptn
8 444 Heijstek, Menno 1969 Prins Hendrik 17.28.55 min 559 ptn
9 202 Hemert, Marc van 14-08-1967 Hercules 17.37.68 min 544 ptn
10 160 Jansen, Leo 12-12-1957 PAC 17.41.24 min 538 ptn
11 344 Raaijmakers, Michael 04-08-1974 Parthenon 17.50.47 min 0 ptn
12 236 Hiel, Harold 04-06-1968 RKHAV 17.58.16 min 512 ptn
13 267 Kamphuis, Harry 02-01-1962 Achilles-Top 18.17.61 min 482 ptn
14 336 Verkleij, Wim 08-09-1962 Reeuwijk 18.40.36 min 449 ptn
15 363 Vijver, Hans van der 10-02-1960 Leiden Atletiek 18.52.09 min 433 ptn
16 337 Bruijn, Andre de 12-01-1968 Reeuwijk 18.59.50 min 0 ptn
17 425 Diepstraten, Gerjan 20-11-1958 Atledo 19.06.16 min 413 ptn
18 387 Jonkheer, Peter 22-04-1953 De Spartaan 20.19.50 min 320 ptn
19 222 Zaal, Chris 25-06-1963 Sparta 20.22.20 min 316 ptn
20 212 Knibbeler, Berry 06-03-1961 Scheldesport 21.29.99 min 240 ptn

140 Veer, Ron van der 07-04-1965 AAV '36
min 0 ptn

389 Lans, Aad van der 16-02-1948 De Spartaan
min 0 ptn

297 Mortel, Hans van de 11-07-1961 Lopersgroep Deurne
min 0 ptn

152 Hilberding, Jos 12-01-1961 PAC
min 0 ptn
zweedse76 deelnemer(s)
1 147 147,146,144,145,
Eindhoven Atletiek 2.12.40 min 745 ptn
2 338 338,339,340,342,
Parthenon 2.18.50 min 663 ptn
3 246 246,247,248,245,
Weert 2.21.10 min 630 ptn
4 292 292,294,297,296,
Lopersgroep Deurne 2.22.00 min 619 ptn
5 160 160,159,153,151,
PAC 2.25.90 min 572 ptn
6 124 124,123,122,121,
Fortuna 2.26.70 min 563 ptn
7 208 208,209,211,210,
Scheldesport 2.27.30 min 556 ptn
8 390 390,392,396,397,
GVAC 2.27.80 min 550 ptn
9 231 231,233,234,235,
RKHAV 2.28.80 min 539 ptn
10 265 265,268,269,267,
Achilles-Top 2.30.60 min 519 ptn
11 442 442,451,453,446,
Prins Hendrik 2.32.60 min 497 ptn
12 333 333,335,336,337,
Reeuwijk 2.33.00 min 493 ptn
13 420 420,421,423,426,
Atledo 2.34.40 min 478 ptn
14 218 218,219,220,221,
Sparta 2.37.80 min 444 ptn
15 383 383,385,387,388,
De Spartaan 2.40.50 min 417 ptn
16 202 202,203,204,207,
Hercules 2.41.50 min 408 ptn
17 132 132,131,130,129,
AV '47 2.42.10 min 402 ptn
18 364 364,373,367,368,
Leiden Atletiek 2.45.10 min 374 ptn

405 405,406,407,408,
Scorpio
min 0 ptn
ver21 deelnemer(s)
1 204 Vliet, Peter van der 04-06-1973 Hercules 6.03 m 612 ptn -1.3
2 340 Berkum, Jurgen van 04-09-1967 Parthenon 5.98 m 600 ptn -0.6
3 144 Roosen, Marcel 11-09-1970 Eindhoven Atletiek 5.82 m 564 ptn
4 388 Warmerdam, Edwin 27-08-1970 De Spartaan 5.06 m 386 ptn -0.9
5 126 Schijfs, Ron 07-04-1960 DJA 5.04 m 381 ptn
6 233 Brouwers, Iwan 12-12-1968 RKHAV 5.03 m 379 ptn
7 268 Horndt, Friedel 27-04-1964 Achilles-Top 5.02 m 376 ptn
8 397 Hoogendorp, Martin 1966 GVAC 4.94 m 357 ptn +0.4
9 123 Visser, Johan de 22-06-1974 Fortuna 4.91 m 349 ptn
10 221 Tjin a-Lim, Denny 15-04-1958 Sparta 4.90 m 347 ptn -1.9
11 245 Rijntjes, Ron 11-01-1966 Weert 4.89 m 344 ptn -1.5
12 334 Simonse, Olaf 10-03-1970 Reeuwijk 4.87 m 339 ptn -2.3
13 139 Vogel, Kees-Justus 10-12-1954 AAV '36 4.81 m 324 ptn -0.2
14 296 Keijzers, Ger 14-08-1958 Lopersgroep Deurne 4.73 m 304 ptn +1.4
15 363 Vijver, Hans van der 10-02-1960 Leiden Atletiek 4.53 m 253 ptn
16 208 Rasenberg, Ronald 14-03-1965 Scheldesport 4.37 m 212 ptn
17 129 Groenendijk, Ton 15-07-1954 AV '47 4.35 m 207 ptn
18 153 Voort, Dolf van de 23-07-1974 PAC 4.13 m 148 ptn +0.2
19 446 Weijer, Foppe 21-10-1961 Prins Hendrik 3.98 m 108 ptn +0.9
20 408 Pas, René van der 07-02-1963 Scorpio 3.91 m 88 ptn -0.5
21 421 Dalenberg, Tom 23-12-1963 Atledo 3.68 m 24 ptn +1.5
kogel20 deelnemer(s)
1 141 Lesterhuis, Brian 29-09-1972 Eindhoven Atletiek 13.83 m 718 ptn
2 200 Meijdam, Piet 19-11-1957 Hercules 13.12 m 673 ptn
3 133 Braak, Milco 24-09-1961 AAV '36 11.82 m 588 ptn
4 216 Egmond, Erik van 01-06-1968 Sparta 11.34 m 555 ptn
5 118 Hoedt, Cees den 14-01-1956 Fortuna 11.24 m 548 ptn
6 206 Fabry, Emile 28-08-1966 Scheldesport 11.18 m 544 ptn
7 405 Blerck, Cees van 28-03-1959 Scorpio 10.72 m 512 ptn
8 395 Empel, Jan van 19-08-1944 GVAC 10.69 m 510 ptn
9 155 Hissink, Arno 24-09-1950 PAC 10.53 m 499 ptn
10 447 Berkelmans, Rik 02-09-1970 Prins Hendrik 10.50 m 496 ptn
11 424 Peeters, Rene 03-05-1967 Atledo 10.47 m 494 ptn
12 230 Segers, Donald 03-12-1945 RKHAV 10.17 m 473 ptn
13 346 Lammers, Albert 27-11-1955 Parthenon 9.65 m 434 ptn
14 337 Bruijn, Andre de 12-01-1968 Reeuwijk 9.18 m 399 ptn
15 368 Meijer, Kees 14-02-1971 Leiden Atletiek 8.49 m 345 ptn
16 294 Matthijssen, André 05-06-1966 Lopersgroep Deurne 8.25 m 326 ptn
17 268 Horndt, Friedel 27-04-1964 Achilles-Top 8.18 m 320 ptn
18 128 Schoemaker, Wim 01-07-1942 AV '47 7.76 m 286 ptn
19 244 Cos, Michel 20-05-1970 Weert 7.58 m 271 ptn

383 Dussen, Kees van der 06-12-1958 De Spartaan
m 0 ptn
discus21 deelnemer(s)
1 200 Meijdam, Piet 19-11-1957 Hercules 52.87 m 922 ptn
2 120 Maat, Teo 10-03-1948 Fortuna 48.26 m 841 ptn
3 133 Braak, Milco 24-09-1961 AAV '36 38.79 m 662 ptn
4 230 Segers, Donald 03-12-1945 RKHAV 33.01 m 541 ptn
5 216 Egmond, Erik van 01-06-1968 Sparta 33.00 m 541 ptn
6 339 Florusse, Ko 30-05-1950 Parthenon 31.98 m 519 ptn
7 396 Heyligers, Henk 06-03-1958 GVAC 31.74 m 513 ptn
8 424 Peeters, Rene 03-05-1967 Atledo 31.17 m 501 ptn
9 242 Dijk, Hans van 30-05-1961 Weert 30.83 m 493 ptn
10 155 Hissink, Arno 24-09-1950 PAC 30.17 m 478 ptn
11 405 Blerck, Cees van 28-03-1959 Scorpio 30.16 m 478 ptn
12 269 Gentle, Glenn 05-01-1952 Achilles-Top 30.02 m 475 ptn
13 126 Schijfs, Ron 07-04-1960 DJA 28.90 m 449 ptn
14 447 Berkelmans, Rik 02-09-1970 Prins Hendrik 28.76 m 446 ptn
15 128 Schoemaker, Wim 01-07-1942 AV '47 27.22 m 409 ptn
16 147 Otten, Arjan 04-04-1969 Eindhoven Atletiek 27.13 m 407 ptn
17 208 Rasenberg, Ronald 14-03-1965 Scheldesport 24.60 m 345 ptn
18 292 Meijer, Herold 20-04-1965 Lopersgroep Deurne 22.34 m 287 ptn
19 368 Meijer, Kees 14-02-1971 Leiden Atletiek 19.62 m 212 ptn
20 333 Meijvogel, Jaap 19-11-1960 Reeuwijk 16.20 m 111 ptn
21 385 Rijssel, Martin van 03-04-1961 De Spartaan 14.62 m 61 ptn
speer20 deelnemer(s)
1 141 Lesterhuis, Brian 29-09-1972 Eindhoven Atletiek 58.96 m 749 ptn
2 242 Dijk, Hans van 30-05-1961 Weert 41.99 m 521 ptn
3 345 Elschot, Peter 26-10-1960 Parthenon 41.53 m 514 ptn
4 121 Verver, Alex 01-10-1965 Fortuna 38.62 m 470 ptn
5 296 Keijzers, Ger 14-08-1958 Lopersgroep Deurne 38.36 m 466 ptn
6 448 Kremers, Hans 01-01-1958 Prins Hendrik 38.30 m 465 ptn
7 269 Gentle, Glenn 05-01-1952 Achilles-Top 37.64 m 455 ptn
8 396 Heyligers, Henk 06-03-1958 GVAC 36.88 m 443 ptn
9 156 Koster, Rob 21-05-1961 PAC 36.08 m 431 ptn
10 134 Stralen, Coen van 07-08-1959 AAV '36 35.97 m 429 ptn
11 332 Oerlemans, Richard 24-04-1967 Reeuwijk 35.24 m 417 ptn
12 235 Block, Stefan de 06-08-1974 RKHAV 35.02 m 414 ptn
13 206 Fabry, Emile 28-08-1966 Scheldesport 34.93 m 412 ptn
14 132 Aker, Ton 01-06-1964 AV '47 29.72 m 325 ptn
15 201 Weemhoff, Eddy 24-03-1971 Hercules 29.00 m 312 ptn
16 422 Oerlemans, Bernard 31-05-1957 Atledo 28.25 m 299 ptn
17 220 Wieffering, Jeroen 26-04-1957 Sparta 26.00 m 258 ptn
18 383 Dussen, Kees van der 06-12-1958 De Spartaan 24.95 m 238 ptn
19 367 Bon, Jan 12-10-1958 Leiden Atletiek 23.42 m 209 ptn
20 404 Steenhoven, Fred van der 30-01-1948 Scorpio 0.00 m 0 ptn

Vrouwen Masters 1e divisie

100m8 deelnemer(s)
1 278 Klosterman, Valérie 26-07-1965 PAC 13.46 sec 596 ptn -0.3
2 440 Schure, Pascale 24-11-1973 Phoenix 13.50 sec 589 ptn -0.3
3 284 Bettonviel, Manon 25-05-1965 Attila 14.54 sec 426 ptn -0.3
4 279 Knoop, Astrid 13-07-1965 PAC 14.59 sec 0 ptn -1.0
5 414 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 14.61 sec 416 ptn -0.3
6 409 Leeuwen, Mirjam van 24-06-1974 Rotterdam Atletiek 14.98 sec 365 ptn -1.0
7 398 Steenhoven, Annet van der 20-03-1962 Scorpio 16.11 sec 221 ptn -1.0
8 309 Esch, Jet van 09-11-1952 Prins Hendrik 16.35 sec 193 ptn -1.0
800m8 deelnemer(s)
1 416 Mahieu, Marian 31-10-1968 Atledo 2.29.74 min 675 ptn
2 438 Baldé, Mieke 26-11-1970 Phoenix 2.40.21 min 567 ptn
3 409 Leeuwen, Mirjam van 24-06-1974 Rotterdam Atletiek 2.46.38 min 510 ptn
4 312 Toenbreker, Gaby 30-05-1969 Prins Hendrik 2.49.95 min 479 ptn
5 415 Jonkers, Riet 04-10-1943 Atledo 2.53.88 min 0 ptn
6 283 Broeder, Winifred 20-10-1964 PAC 2.55.53 min 432 ptn
7 285 Verbeek, Lia 26-11-1954 Attila 3.11.19 min 317 ptn
8 400 Bloemsaat, Maria 09-05-1955 Scorpio 3.20.82 min 255 ptn
3000m8 deelnemer(s)
1 313 Kok, Marjon de 15-11-1974 Prins Hendrik 10.44.29 min 682 ptn
2 411 Meerts, Iris 29-11-1972 Rotterdam Atletiek 10.54.07 min 654 ptn
3 439 Wijnberger, Lia 06-04-1969 Phoenix 11.14.76 min 598 ptn
4 275 Kuijpers, Ingrid 26-09-1959 PAC 12.33.31 min 413 ptn
5 418 Hoppenbrouwer, Trix 05-11-1962 Atledo 12.34.78 min 410 ptn
6 290 Kemper, Nienke 25-11-1973 Attila 13.06.73 min 346 ptn
7 400 Bloemsaat, Maria 09-05-1955 Scorpio 13.59.20 min 250 ptn

287 Bergh, Marijke von 24-02-1964 Attila
min 0 ptn
4x100m24 deelnemer(s)
1 414 414,415,416,419,
Atledo 58.35 sec 418 ptn
2 278 278,279,280,148,
PAC 59.66 sec 372 ptn
3 309 309,310,312,313,
Prins Hendrik 61.47 sec 312 ptn
4 409 409,410,411,412,
Rotterdam Atletiek 62.26 sec 287 ptn
5 284 284,285,286,289,
Attila 63.05 sec 262 ptn
6 398 398,399,400,401,
Scorpio 64.19 sec 227 ptn
hoog7 deelnemer(s)
1 310 Kortbeek, Janine 03-05-1953 Prins Hendrik 1.40 m 615 ptn
2 417 Peeters, Rian 14-03-1967 Atledo 1.40 m 615 ptn
3 205 Blommestijn, Michelle 26-03-1966 Rotterdam Atletiek 1.35 m 550 ptn
4 284 Bettonviel, Manon 25-05-1965 Attila 1.35 m 550 ptn
5 278 Klosterman, Valérie 26-07-1965 PAC 1.30 m 484 ptn
6 401 Canjels, Ilse 12-09-1963 Scorpio 1.25 m 417 ptn
7 438 Baldé, Mieke 26-11-1970 Phoenix 1.20 m 348 ptn
ver5 deelnemer(s)
1 310 Kortbeek, Janine 03-05-1953 Prins Hendrik 4.36 m 517 ptn -1.5
2 414 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 4.31 m 505 ptn -0.3
3 440 Schure, Pascale 24-11-1973 Phoenix 4.23 m 484 ptn +0.5
4 279 Knoop, Astrid 13-07-1965 PAC 3.85 m 382 ptn -1.5
5 412 Blommestijn, Laura 02-07-1944 Rotterdam Atletiek 3.59 m 309 ptn -1.1
kogel7 deelnemer(s)

311 Graauw, Monique de 09-04-1971 Prins Hendrik 10.69 m 635 ptn

288 Anholt, Annie van 22-02-1947 Attila 10.01 m 590 ptn

280 Vliet, Linda van 03-05-1975 PAC 8.85 m 509 ptn

419 Smilde, Carolien 02-06-1961 Atledo 8.65 m 494 ptn

437 Kamp, Iris 03-03-1971 Phoenix 8.46 m 480 ptn

399 Smit, Marie-José 05-01-1967 Scorpio 8.37 m 474 ptn

410 Verlinde, Benita 12-01-1969 Rotterdam Atletiek 8.28 m 467 ptn
discus7 deelnemer(s)
1 311 Graauw, Monique de 09-04-1971 Prins Hendrik 37.82 m 695 ptn
2 288 Anholt, Annie van 22-02-1947 Attila 32.28 m 590 ptn
3 413 Hertog, Carla 16-01-1963 Rotterdam Atletiek 31.38 m 572 ptn
4 280 Vliet, Linda van 03-05-1975 PAC 30.64 m 557 ptn
5 399 Smit, Marie-José 05-01-1967 Scorpio 25.43 m 447 ptn
6 419 Smilde, Carolien 02-06-1961 Atledo 22.82 m 387 ptn
7 437 Kamp, Iris 03-03-1971 Phoenix 17.76 m 260 ptn

Vrouwen Masters 2e divisie

100m15 deelnemer(s)
1 239 Kouijzer, Christian 03-02-1965 RKHAV 14.13 sec 488 ptn -0.5
2 224 Augustin, Mary 27-08-1962 Sparta 14.40 sec 447 ptn -0.5
3 347 Vermond, Bianca 01-10-1973 Leiden Atletiek 14.60 sec 418 ptn -0.9
4 324 Torbijn, Joke 29-10-1957 Parthenon 15.09 sec 350 ptn -0.5
5 260 Berg, Maria van den 03-01-1960 DJA 15.32 sec 319 ptn -0.9
6 272 Reijerkerk, Marieta 16-04-1962 PAC 15.56 sec 288 ptn -0.5
7 261 Baburek, Carola 12-04-1975 Achilles-Top 15.70 sec 271 ptn -0.4
8 298 Maris, Jolanda 26-03-1965 Groene Ster 15.77 sec 262 ptn -0.4
9 328 Groenendijk, Rina 15-11-1955 Reeuwijk/AV '47 15.78 sec 261 ptn -0.5
10 299 Oers, Liesbeth van 26-02-1962 Groene Ster 15.84 sec 0 ptn -0.4
11 331 Werf, Trees van der 19-01-1959 Reeuwijk/AV '47 16.45 sec 0 ptn -0.4
12 349 Kok, Sylvia 04-11-1969 Leiden Atletiek 16.48 sec 0 ptn -0.9
13 227 Hindriks, Klazien 17-08-1963 AAV '36 16.53 sec 173 ptn -0.4
14 274 Hissink, Margreeth 23-03-1950 PAC 18.20 sec 0 ptn -0.9
15 403 Snepvangers, Monica 01-06-1959 Scorpio 20.21 sec 0 ptn -0.9
800m13 deelnemer(s)
1 348 Hendriksen, Martine 05-08-1971 Leiden Atletiek 2.39.39 min 575 ptn
2 270 Botter, Eveline 24-11-1959 De Spartaan 2.39.47 min 574 ptn
3 226 Volkerijk, Sandra 01-06-1971 AAV '36 2.47.07 min 504 ptn
4 349 Kok, Sylvia 04-11-1969 Leiden Atletiek 2.50.06 min 0 ptn
5 259 Gommers, Ina 22-12-1965 DJA 2.50.56 min 473 ptn
6 215 Pamelen, Lea van 03-01-1965 Hercules 2.54.73 min 439 ptn
7 263 Burgers, Ellis 07-09-1967 Achilles-Top 2.55.43 min 433 ptn
8 298 Maris, Jolanda 26-03-1965 Groene Ster 2.55.91 min 429 ptn
9 262 Sluis, Bianca 19-04-1973 Achilles-Top 2.57.18 min 0 ptn
10 329 Wolf, Carla van der 10-07-1963 Reeuwijk/AV '47 2.58.01 min 413 ptn
11 225 Buis, Miranda 17-08-1966 Sparta 3.01.59 min 385 ptn
12 241 Beule, Karin de 27-02-1969 RKHAV 3.12.61 min 307 ptn
13 240 Bruijn, Marja de 18-08-1962 RKHAV 3.28.76 min 0 ptn
3000m9 deelnemer(s)
1 350 Rijn, Claudia van 31-03-1972 Leiden Atletiek 10.55.93 min 649 ptn
2 270 Botter, Eveline 24-11-1959 De Spartaan 11.37.03 min 541 ptn
3 229 Egberts, Marielle 20-10-1965 AAV '36 12.20.29 min 441 ptn
4 259 Gommers, Ina 22-12-1965 DJA 12.51.52 min 376 ptn
5 225 Buis, Miranda 17-08-1966 Sparta 13.24.16 min 313 ptn
6 331 Werf, Trees van der 19-01-1959 Reeuwijk/AV '47 13.25.11 min 311 ptn
7 264 Visschers, Astrid 31-05-1975 Achilles-Top 14.20.06 min 216 ptn

240 Bruijn, Marja de 18-08-1962 RKHAV
min 0 ptn

238 Nijs, Margot de 19-08-1963 RKHAV
min 0 ptn
ver9 deelnemer(s)
1 239 Kouijzer, Christian 03-02-1965 RKHAV 4.49 m 551 ptn -0.6
2 258 Roelands, Evie 12-07-1958 DJA 4.22 m 481 ptn +1.2
3 224 Augustin, Mary 27-08-1962 Sparta 4.13 m 457 ptn +1.3
4 347 Vermond, Bianca 01-10-1973 Leiden Atletiek 4.07 m 441 ptn +0.4
5 328 Groenendijk, Rina 15-11-1955 Reeuwijk/AV '47 3.87 m 387 ptn -2.4
6 272 Reijerkerk, Marieta 16-04-1962 PAC 3.79 m 365 ptn -0.5
7 263 Burgers, Ellis 07-09-1967 Achilles-Top 3.05 m 150 ptn +0.3
8 227 Hindriks, Klazien 17-08-1963 AAV '36 2.87 m 93 ptn -0.8
9 403 Snepvangers, Monica 01-06-1959 Scorpio 2.41 m 0 ptn -0.2
kogel13 deelnemer(s)
1 237 Berden, Leonie 16-05-1974 RKHAV 11.58 m 693 ptn
2 351 Smith, Tinka 23-09-1968 Leiden Atletiek 9.33 m 543 ptn
3 402 Marcelis, Jenny 10-08-1948 Scorpio 9.02 m 521 ptn
4 258 Roelands, Evie 12-07-1958 DJA 8.93 m 515 ptn
5 223 Schilstra, Anke 13-02-1962 Sparta 8.53 m 486 ptn
6 327 Katsman, Jeanine 05-06-1970 Parthenon 8.28 m 467 ptn
7 300 Someren, Dorien van 17-09-1965 Groene Ster 8.11 m 454 ptn
8 214 Aarnout, Micky 27-03-1966 Hercules 7.69 m 422 ptn
9 271 Beelen, Mieke van 26-08-1960 De Spartaan 7.18 m 382 ptn
10 273 Seelaar, Yvonne 14-06-1944 PAC 6.88 m 358 ptn
11 261 Baburek, Carola 12-04-1975 Achilles-Top 6.46 m 323 ptn
12 329 Wolf, Carla van der 10-07-1963 Reeuwijk/AV '47 5.91 m 275 ptn
13 228 Wit, Joyce de 26-04-1965 AAV '36 5.64 m 251 ptn
discus12 deelnemer(s)
1 237 Berden, Leonie 16-05-1974 RKHAV 41.90 m 768 ptn
2 327 Katsman, Jeanine 05-06-1970 Parthenon 26.93 m 480 ptn
3 260 Berg, Maria van den 03-01-1960 DJA 22.27 m 374 ptn
4 214 Aarnout, Micky 27-03-1966 Hercules 22.16 m 371 ptn
5 223 Schilstra, Anke 13-02-1962 Sparta 21.63 m 359 ptn
6 271 Beelen, Mieke van 26-08-1960 De Spartaan 21.44 m 354 ptn
7 300 Someren, Dorien van 17-09-1965 Groene Ster 20.95 m 342 ptn
8 402 Marcelis, Jenny 10-08-1948 Scorpio 20.61 m 334 ptn
9 351 Smith, Tinka 23-09-1968 Leiden Atletiek 19.61 m 308 ptn
10 262 Sluis, Bianca 19-04-1973 Achilles-Top 18.78 m 287 ptn
11 276 Luijendijk, Loes 13-11-1962 PAC 18.45 m 279 ptn
12 228 Wit, Joyce de 26-04-1965 AAV '36 13.47 m 138 ptn
Mannen Masters 1e divisie
PlaatsVereniging100m400m800m1500m5000mzweedsehoogverkogeldiscusspeerPunten
1 Prins Hendrik 654 576 683 665 + 698 590 + 695 751 540 589 348 537 601 7927
2 Phoenix 672 669 542 610 + 545 698 + 803 700 540 576 428 492 435 7710
3 Leiden Atletiek 360 508 677 646 + 608 730 + 824 487 587 312 422 659 416 7236
4 Groene Ster 497 552 559 459 + 515 532 + 539 742 634 591 546 535 424 7125
5 Rotterdam Atletiek 362 325 466 281 + 623 772 + 543 546 492 366 601 665 398 6440
6 De Spartaan 355 408 588 576 + 437 536 + 549 621 492 441 404 481 442 6330
7 Haag Atletiek 180   481 346 498   444 500 431 533 534 3947
8 Atletiek Maastricht 116   455 195 + 163 569 + 337       404 417 209 2865
9 Energie                       0
Mannen Masters 2e divisie
PlaatsVereniging100m400m800m1500m5000mzweedseverkogeldiscusspeerPunten
1 Eindhoven Atletiek 526 610 599 458 784 745 564 718 407 749 6160
2 Parthenon 410 591 367 539 694 663 600 434 519 514 5331
3 Fortuna 461 290 444 555 653 563 349 548 841 470 5174
4 Weert 524 425 620 571 564 630 344 271 493 521 4963
5 GVAC 347 352 448 564 614 550 357 510 513 443 4698
6 Hercules 294 524 192 158 544 408 612 673 922 312 4639
7 RKHAV 288 416 396 430 512 539 379 473 541 414 4388
8 Lopersgroep Deurne 226 363 637 560 574 619 304 326 287 466 4362
9 PAC 176 426 582 500 538 572 148 499 478 431 4350
10 Prins Hendrik 542 487 294 306 559 497 108 496 446 465 4200
11 Achilles-Top 317 295 408 442 482 519 376 320 475 455 4089
12 Sparta 386 371 291 486 316 444 347 555 541 258 3995
13 Reeuwijk 375 377 573 456 449 493 339 399 111 417 3989
14 Scheldesport 343 460 332 312 240 556 212 544 345 412 3756
15 AAV '36 300 362 533 261     324 588 662 429 3459
16 Atledo 241 289   476 413 478 24 494 501 299 3215
17 AV '47 173 433 72 85 652 402 207 286 409 325 3044
18 Leiden Atletiek 113 212 266 339 433 374 253 345 212 209 2756
19 De Spartaan   359 356 333 320 417 386   61 238 2470
20 DJA 416   405       381   449   1651
21 Scorpio       377     88 512 478   1455
22 Attila                     0
22 DAK                     0
Vrouwen Masters 1e divisie
PlaatsVereniging100m800m3000m4x100mhoogverkogeldiscusPunten
1 Prins Hendrik 193 479 682 312 615 517 635 695 4128
2 Atledo 416 675 410 418 615 505 494 387 3920
3 PAC 596 432 413 372 484 382 509 557 3745
4 Rotterdam Atletiek 365 510 654 287 550 309 467 572 3714
5 Phoenix 589 567 598   348 484 480 260 3326
6 Attila 426 317 346 262 550   590 590 3081
7 Scorpio 221 255 250 227 417   474 447 2291
8 Energie                 0
Vrouwen Masters 2e divisie
PlaatsVereniging100m800m3000mverkogeldiscusPunten
1 Leiden Atletiek 418 575 649 441 543 308 2934
2 RKHAV 488 307   551 693 768 2807
3 DJA 319 473 376 481 515 374 2538
4 Sparta 447 385 313 457 486 359 2447
5 De Spartaan   574 541   382 354 1851
6 Achilles-Top 271 433 216 150 323 287 1680
7 Reeuwijk/AV '47 261 413 311 387 275   1647
8 AAV '36 173 504 441 93 251 138 1600
9 Groene Ster 262 429     454 342 1487
10 Parthenon 350       467 480 1297
11 PAC 288     365 358 279 1290
12 Hercules   439     422 371 1232
13 Scorpio         521 334 855
terug naar boven