za 3/07/10 - Open ZK ind. pup./ CD jun.- Tnz

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Uitslagen ZK pupillen CD junioren (onder voorbehoud)

 

Jongens pupillen C
40m 5 deelnemer(s)
1 4 674674 Kapteijn Stef 2002 AV'56 6.90 sec
2 400 677644 Eschenroder Leroy 2002 AV Scheldesport 6.99 sec
3 83 0 Nooijer Lucian de 2002 ADSV Dynamica 7.36 sec
4 53 649294 Vossen Rafael v 2002 Delta Sport 7.89 sec
5 401 684110 Zeeuw Nathan de 2002 AV Scheldesport 8.06 sec
600m 5 deelnemer(s)
1 4 674674 Kapteijn Stef 2002 AV'56 2.01.59 min
2 83 0 Nooijer Lucian de 2002 ADSV Dynamica 2.17.85 min
3 400 677644 Eschenroder Leroy 2002 AV Scheldesport 2.23.09 min
4 53 649294 Vossen Rafael v 2002 Delta Sport 2.35.47 min
5 401 684110 Zeeuw Nathan de 2002 AV Scheldesport 2.37.45 min
ver 5 deelnemer(s)
1 400 677644 Eschenroder Leroy 2002 AV Scheldesport 3.60 m
2 4 674674 Kapteijn Stef 2002 AV'56 3.43 m
3 83 0 Nooijer Lucian de 2002 ADSV Dynamica 3.25 m
4 53 649294 Vossen Rafael v 2002 Delta Sport 2.60 m
5 401 684110 Zeeuw Nathan de 2002 AV Scheldesport 2.49 m
bal 4 deelnemer(s)
1 83 0 Nooijer Lucian de 2002 ADSV Dynamica 29.73 m
2 53 649294 Vossen Rafael v 2002 Delta Sport 23.78 m
3 400 677644 Eschenroder Leroy 2002 AV Scheldesport 22.63 m
4 4 674674 Kapteijn Stef 2002 AV'56 19.18 m
Meisjes pupillen C
40m 9 deelnemer(s)
1 77 691085 Bun Parel 2002 ADSV Dynamica 7.68 sec
2 3 674673 Anrooy Shirin van 2002 AV'56 7.71 sec
3 51 681666 Houtzager Ruchama 2003 Delta Sport 7.80 sec
4 72 681779 Geldof Jasmijn 2002 ADSV Dynamica 7.91 sec
5 52 0 Fertoute Elaine 2003 Delta Sport 7.97 sec
6 81 0 Broekhoven Tess v 2002 ADSV Dynamica 8.02 sec
7 74 686108 Kaagman Rosanna 2003 ADSV Dynamica 8.21 sec
8 85 665688 Hemelaar Maaike 2002 RKHAV 8.59 sec
84 654666 Vossen Daphne van 2002 RKHAV dns sec
40m - finale 6 deelnemer(s)
1 77 691085 Bun Parel 2002 ADSV Dynamica 7.61 sec
2 3 674673 Anrooy Shirin van 2002 AV'56 7.72 sec
3 51 681666 Houtzager Ruchama 2003 Delta Sport 7.73 sec
4 72 681779 Geldof Jasmijn 2002 ADSV Dynamica 7.90 sec
5 52 0 Fertoute Elaine 2003 Delta Sport 8.03 sec
6 81 0 Broekhoven Tess v 2002 ADSV Dynamica 8.15 sec
ver 8 deelnemer(s)
1 77 691085 Bun Parel 2002 ADSV Dynamica 3.10 m
2 51 681666 Houtzager Ruchama 2003 Delta Sport 2.96 m
3 52 0 Fertoute Elaine 2003 Delta Sport 2.92 m
4 72 681779 Geldof Jasmijn 2002 ADSV Dynamica 2.79 m
5 3 674673 Anrooy Shirin van 2002 AV'56 2.71 m
6 81 0 Broekhoven Tess v 2002 ADSV Dynamica 2.70 m
7 85 665688 Hemelaar Maaike 2002 RKHAV 2.60 m
8 74 686108 Kaagman Rosanna 2003 ADSV Dynamica 2.52 m
600m 7 deelnemer(s)
1 3 674673 Anrooy Shirin van 2002 AV'56 2.14.67 min
2 51 681666 Houtzager Ruchama 2003 Delta Sport 2.19.08 min
3 72 681779 Geldof Jasmijn 2002 ADSV Dynamica 2.21.46 min
4 52 0 Fertoute Elaine 2003 Delta Sport 2.33.17 min
5 81 0 Broekhoven Tess v 2002 ADSV Dynamica 2.34.38 min
6 74 686108 Kaagman Rosanna 2003 ADSV Dynamica 2.41.06 min
7 85 665688 Hemelaar Maaike 2002 RKHAV 2.42.88 min
bal 8 deelnemer(s)
1 52 0 Fertoute Elaine 2003 Delta Sport 20.39 m
2 51 681666 Houtzager Ruchama 2003 Delta Sport 17.55 m
3 77 691085 Bun Parel 2002 ADSV Dynamica 16.80 m
4 3 674673 Anrooy Shirin van 2002 AV'56 16.55 m
5 81 0 Broekhoven Tess v 2002 ADSV Dynamica 13.23 m
6 72 681779 Geldof Jasmijn 2002 ADSV Dynamica 11.07 m
7 85 665688 Hemelaar Maaike 2002 RKHAV 11.06 m
8 74 686108 Kaagman Rosanna 2003 ADSV Dynamica 9.98 m
Jongens pupillen B
40m 7 deelnemer(s)
1 73 639206 Schillings Felix 2001 ADSV Dynamica 6.90 sec
2 86 635967 Brouwers Mart 2001 RKHAV 6.95 sec
3 80 664870 Leng Paavo de 2001 ADSV Dynamica 7.07 sec
4 424 677371 Vries Thian de 2001 AV De Wielingen 7.31 sec
5 399 692253 Dongen Devon van 2001 AV Scheldesport 7.32 sec
6 75 0 Schouwenaar Robert 2001 ADSV Dynamica 7.57 sec
7 87 661310 Lauwers Noah 2001 RKHAV 7.74 sec
40m - finale 6 deelnemer(s)
1 73 639206 Schillings Felix 2001 ADSV Dynamica 6.92 sec
2 86 635967 Brouwers Mart 2001 RKHAV 7.03 sec
3 80 664870 Leng Paavo de 2001 ADSV Dynamica 7.05 sec
4 399 692253 Dongen Devon van 2001 AV Scheldesport 7.14 sec
5 424 677371 Vries Thian de 2001 AV De Wielingen 7.55 sec
6 75 0 Schouwenaar Robert 2001 ADSV Dynamica 8.87 sec
1000m 6 deelnemer(s)
1 80 664870 Leng Paavo de 2001 ADSV Dynamica 3.38.07 min
2 86 635967 Brouwers Mart 2001 RKHAV 3.48.83 min
3 424 677371 Vries Thian de 2001 AV De Wielingen 4.07.51 min
4 73 639206 Schillings Felix 2001 ADSV Dynamica 4.11.06 min
5 399 692253 Dongen Devon van 2001 AV Scheldesport 4.49.15 min
6 75 0 Schouwenaar Robert 2001 ADSV Dynamica 4.57.90 min
ver 7 deelnemer(s)
1 86 635967 Brouwers Mart 2001 RKHAV 3.66 m
2 424 677371 Vries Thian de 2001 AV De Wielingen 3.57 m
3 73 639206 Schillings Felix 2001 ADSV Dynamica 3.53 m
4 80 664870 Leng Paavo de 2001 ADSV Dynamica 3.36 m
5 399 692253 Dongen Devon van 2001 AV Scheldesport 3.21 m
6 87 661310 Lauwers Noah 2001 RKHAV 2.97 m
7 75 0 Schouwenaar Robert 2001 ADSV Dynamica 2.91 m
bal 7 deelnemer(s)
1 424 677371 Vries Thian de 2001 AV De Wielingen 31.53 m
2 80 664870 Leng Paavo de 2001 ADSV Dynamica 22.07 m
3 399 692253 Dongen Devon van 2001 AV Scheldesport 21.65 m
4 87 661310 Lauwers Noah 2001 RKHAV 20.51 m
5 73 639206 Schillings Felix 2001 ADSV Dynamica 18.23 m
6 86 635967 Brouwers Mart 2001 RKHAV 18.10 m
7 75 0 Schouwenaar Robert 2001 ADSV Dynamica 17.90 m
Meisjes pupillen B
40m 5 deelnemer(s)
1 76 636587 Kaagman Caecilia 2001 ADSV Dynamica 6.67 sec
2 5 662945 Daalen Evy van 2001 AV'56 6.92 sec
3 45 640488 Heijkoop Iris 2001 Delta Sport 7.35 sec
4 423 640352 Koster Florienne de 2001 AV De Wielingen 8.14 sec
5 82 661781 Janson Sacha 2001 ADSV Dynamica 8.51 sec
1000m 5 deelnemer(s)
1 76 636587 Kaagman Caecilia 2001 ADSV Dynamica 4.01.77 min
2 45 640488 Heijkoop Iris 2001 Delta Sport 4.08.01 min
3 5 662945 Daalen Evy van 2001 AV'56 4.26.98 min
4 82 661781 Janson Sacha 2001 ADSV Dynamica 4.47.21 min
5 423 640352 Koster Florienne de 2001 AV De Wielingen 4.51.96 min
ver 6 deelnemer(s)
1 76 636587 Kaagman Caecilia 2001 ADSV Dynamica 3.47 m
2 5 662945 Daalen Evy van 2001 AV'56 3.18 m
3 45 640488 Heijkoop Iris 2001 Delta Sport 2.96 m
4 423 640352 Koster Florienne de 2001 AV De Wielingen 2.65 m
5 6 683563 Veen Jolieke vd 2001 AV'56 2.46 m
6 82 661781 Janson Sacha 2001 ADSV Dynamica 2.36 m
bal 5 deelnemer(s)
1 6 683563 Veen Jolieke vd 2001 AV'56 16.52 m
2 76 636587 Kaagman Caecilia 2001 ADSV Dynamica 14.84 m
3 5 662945 Daalen Evy van 2001 AV'56 13.06 m
4 82 661781 Janson Sacha 2001 ADSV Dynamica 12.32 m
5 45 640488 Heijkoop Iris 2001 Delta Sport 10.88 m
Jongens pupillen A(1e jrs)
60m 4 deelnemer(s)
1 43 580314 Heijnen Ruben 27-12-2000 Delta Sport 9.20 sec +0.2
2 44 598846 Bos Toine van den 6-9-2000 Delta Sport 9.57 sec +0.2
3 392 640076 Heijden Max vd 2000 Scheldesport 9.72 sec +0.2
4 89 661309 Godeschalk Davey 2000 RKHAV 10.26 sec +0.2
1000m 4 deelnemer(s)
1 44 598846 Bos Toine van den 6-9-2000 Delta Sport 3.42.27 min
2 392 640076 Heijden Max vd 2000 Scheldesport 3.56.11 min
3 89 661309 Godeschalk Davey 2000 RKHAV 3.58.68 min
4 43 580314 Heijnen Ruben 27-12-2000 Delta Sport 4.22.58 min
ver 4 deelnemer(s)
1 392 640076 Heijden Max vd 2000 Scheldesport 3.83 m
2 44 598846 Bos Toine van den 6-9-2000 Delta Sport 3.44 m
3 43 580314 Heijnen Ruben 27-12-2000 Delta Sport 3.40 m
4 89 661309 Godeschalk Davey 2000 RKHAV 3.38 m
kogel 4 deelnemer(s)
1 44 598846 Bos Toine van den 6-9-2000 Delta Sport 6.85 m
2 89 661309 Godeschalk Davey 2000 RKHAV 6.37 m
3 392 640076 Heijden Max vd 2000 Scheldesport 5.41 m
4 43 580314 Heijnen Ruben 27-12-2000 Delta Sport 5.11 m
Jongens pupillen A(2e jrs)
60m 9 deelnemer(s)
1 79 602006 Harinck Sergio 27-9-1999 ADSV Dynamica 9.38 sec -0.2
2 9 672219 Liere Daan van 1999 AV'56 9.41 sec +0.5
3 416 640642 Dierkx Mike 1999 AV Scheldesport 9.49 sec -0.2
4 42 561792 Meer Ruben van 8-9-1999 Delta Sport 9.73 sec +0.5
5 78 672234 Ridder Rens de 1999 ADSV Dynamica 9.98 sec -0.2
6 98 565750 Vink Bryan 1-12-1999 RK HAV 10.04 sec +0.5
7 41 568215 Doel Joost van den 25-8-1999 Delta Sport 10.36 sec +0.5
8 417 569734 Holland Sebastian van 27-5-1999 AV De Wielingen 10.50 sec -0.2
9 407 0 Koster Quincy 1999 AV Scheldesport 10.65 sec -0.2
60m - finale 6 deelnemer(s)
1 9 672219 Liere Daan van 1999 AV'56 9.24 sec
2 79 602006 Harinck Sergio 27-9-1999 ADSV Dynamica 9.42 sec
3 416 640642 Dierkx Mike 1999 AV Scheldesport 9.52 sec
4 78 672234 Ridder Rens de 1999 ADSV Dynamica 9.54 sec
5 42 561792 Meer Ruben van 8-9-1999 Delta Sport 9.57 sec
6 98 565750 Vink Bryan 1-12-1999 RK HAV 9.81 sec
1000m 5 deelnemer(s)
1 79 602006 Harinck Sergio 27-9-1999 ADSV Dynamica 3.26.38 min
2 78 672234 Ridder Rens de 1999 ADSV Dynamica 3.32.97 min
3 9 672219 Liere Daan van 1999 AV'56 3.38.07 min
4 417 569734 Holland Sebastian van 27-5-1999 AV De Wielingen 4.08.79 min
5 407 0 Koster Quincy 1999 AV Scheldesport 4.16.44 min
ver 8 deelnemer(s)
1 9 672219 Liere Daan van 1999 AV'56 4.02 m
2 78 672234 Ridder Rens de 1999 ADSV Dynamica 3.89 m
3 42 561792 Meer Ruben van 8-9-1999 Delta Sport 3.82 m
4 416 640642 Dierkx Mike 1999 AV Scheldesport 3.70 m
5 41 568215 Doel Joost van den 25-8-1999 Delta Sport 3.58 m
6 417 569734 Holland Sebastian van 27-5-1999 AV De Wielingen 3.50 m
7 407 0 Koster Quincy 1999 AV Scheldesport 3.29 m
8 98 565750 Vink Bryan 1-12-1999 RK HAV 3.22 m
kogel 9 deelnemer(s)
1 41 568215 Doel Joost van den 25-8-1999 Delta Sport 7.75 m
2 78 672234 Ridder Rens de 1999 ADSV Dynamica 7.09 m
3 417 569734 Holland Sebastian van 27-5-1999 AV De Wielingen 6.94 m
4 416 640642 Dierkx Mike 1999 AV Scheldesport 6.80 m
5 42 561792 Meer Ruben van 8-9-1999 Delta Sport 6.70 m
6 79 602006 Harinck Sergio 27-9-1999 ADSV Dynamica 5.52 m
7 9 672219 Liere Daan van 1999 AV'56 5.31 m
8 407 0 Koster Quincy 1999 AV Scheldesport 5.23 m
9 98 565750 Vink Bryan 1-12-1999 RK HAV 4.72 m
Meisjes pupillen A(1e jrs)
60m 8 deelnemer(s)
1 411 663779 Dalampeki Maria 2000 AV Scheldesport 10.07 sec -0.2
2 71 588393 Siebum Tinca 2000 ADSV Dynamica 10.08 sec +0.0
3 412 578936 Zeeuw Mirthe de 2000 AV Scheldesport 10.26 sec +0.0
4 48 630714 Gelderblom Nanne 2000 Delta Sport 10.35 sec +0.0
5 8 628711 Sande Michelle vd 2000 AV'56 10.65 sec -0.2
6 88 640358 Vossen Maaike van 2000 RKHAV 11.26 sec -0.2
7 91 623181 Voorde Isa vd 2000 RK HAV 12.08 sec -0.2
8 90 577392 Hemelaar Anouk 31-5-2000 RK HAV 12.38 sec +0.0
60m - finale 6 deelnemer(s)
1 71 588393 Siebum Tinca 2000 ADSV Dynamica 9.97 sec
2 411 663779 Dalampeki Maria 2000 AV Scheldesport 10.12 sec
3 48 630714 Gelderblom Nanne 2000 Delta Sport 10.24 sec
4 412 578936 Zeeuw Mirthe de 2000 AV Scheldesport 10.43 sec
5 8 628711 Sande Michelle vd 2000 AV'56 10.54 sec
6 88 640358 Vossen Maaike van 2000 RKHAV 11.27 sec
1000m 4 deelnemer(s)
1 412 578936 Zeeuw Mirthe de 2000 AV Scheldesport 3.42.10 min
2 8 628711 Sande Michelle vd 2000 AV'56 3.54.54 min
3 411 663779 Dalampeki Maria 2000 AV Scheldesport 4.11.13 min
4 91 623181 Voorde Isa vd 2000 RK HAV 4.36.58 min
ver 8 deelnemer(s)
1 411 663779 Dalampeki Maria 2000 AV Scheldesport 3.56 m
2 71 588393 Siebum Tinca 2000 ADSV Dynamica 3.44 m
3 8 628711 Sande Michelle vd 2000 AV'56 3.36 m
4 412 578936 Zeeuw Mirthe de 2000 AV Scheldesport 3.23 m
5 48 630714 Gelderblom Nanne 2000 Delta Sport 3.07 m
6 88 640358 Vossen Maaike van 2000 RKHAV 3.04 m
7 91 623181 Voorde Isa vd 2000 RK HAV 2.60 m
8 90 577392 Hemelaar Anouk 31-5-2000 RK HAV 2.55 m
kogel 9 deelnemer(s)
1 8 628711 Sande Michelle vd 2000 AV'56 6.31 m
2 71 588393 Siebum Tinca 2000 ADSV Dynamica 5.68 m
3 48 630714 Gelderblom Nanne 2000 Delta Sport 5.56 m
4 7 0 Veen Jolieke vd 2001 AV'56 5.55 m
5 411 663779 Dalampeki Maria 2000 AV Scheldesport 4.72 m
6 88 640358 Vossen Maaike van 2000 RKHAV 4.72 m
7 412 578936 Zeeuw Mirthe de 2000 AV Scheldesport 4.62 m
8 90 577392 Hemelaar Anouk 31-5-2000 RK HAV 4.11 m
9 91 623181 Voorde Isa vd 2000 RK HAV 3.88 m
Meisjes pupillen A(2e jrs)
60m 13 deelnemer(s)
1 406 640077 Jones Waeoby 1999 AV Scheldesport 9.27 sec -0.1
2 49 631252 Nieuwendijk Britt vd 1999 Delta Sport 9.39 sec +0.3
3 408 588399 Kreek Maaike de 20-2-1999 AV Scheldesport 9.46 sec -0.4
4 47 631249 Dekker Amanda 1999 Delta Sport 9.50 sec -0.4
5 410 588396 Boutens Amber 21-10-1999 AV Scheldesport 9.58 sec -0.1
6 95 562484 Nachtegael Iggy 18-6-1999 RK HAV 9.80 sec -0.4
7 409 649142 Eschenroder Latisha 1999 AV Scheldesport 9.86 sec +0.3
8 96 561686 Bruijn Anouk de 23-5-1999 RK HAV 10.01 sec -0.1
9 46 568213 Liere Britt van 19-4-1999 Delta Sport 10.06 sec -0.1
10 92 635965 Brouwers Floortje 1999 RK HAV 10.14 sec +0.3
11 93 632301 Nachtegael Mirthe 1999 RK HAV 10.27 sec -0.4
12 413 692960 Verhage Anne 1999 AV Scheldesport 10.53 sec -0.4
13 97 632303 Roerlans Anna Lee 1999 RKHAV 10.61 sec +0.3
60m - finale 6 deelnemer(s)
1 49 631252 Nieuwendijk Britt vd 1999 Delta Sport 9.06 sec +0.9
2 406 640077 Jones Waeoby 1999 AV Scheldesport 9.28 sec +0.9
3 408 588399 Kreek Maaike de 20-2-1999 AV Scheldesport 9.45 sec +0.9
4 47 631249 Dekker Amanda 1999 Delta Sport 9.46 sec +0.9
5 95 562484 Nachtegael Iggy 18-6-1999 RK HAV 9.61 sec +0.9
6 410 588396 Boutens Amber 21-10-1999 AV Scheldesport 9.78 sec +0.9
1000m 7 deelnemer(s)
1 406 640077 Jones Waeoby 1999 AV Scheldesport 3.25.05 min
2 408 588399 Kreek Maaike de 20-2-1999 AV Scheldesport 3.39.60 min
3 410 588396 Boutens Amber 21-10-1999 AV Scheldesport 3.45.71 min
4 92 635965 Brouwers Floortje 1999 RK HAV 4.02.72 min
5 95 562484 Nachtegael Iggy 18-6-1999 RK HAV 4.14.24 min
6 96 561686 Bruijn Anouk de 23-5-1999 RK HAV 4.21.63 min
7 413 692960 Verhage Anne 1999 AV Scheldesport 4.59.96 min
ver 13 deelnemer(s)
1 49 631252 Nieuwendijk Britt vd 1999 Delta Sport 4.18 m
2 406 640077 Jones Waeoby 1999 AV Scheldesport 4.17 m
3 408 588399 Kreek Maaike de 20-2-1999 AV Scheldesport 4.02 m
4 47 631249 Dekker Amanda 1999 Delta Sport 3.98 m
5 410 588396 Boutens Amber 21-10-1999 AV Scheldesport 3.72 m
6 95 562484 Nachtegael Iggy 18-6-1999 RK HAV 3.65 m
7 409 649142 Eschenroder Latisha 1999 AV Scheldesport 3.64 m
8 92 635965 Brouwers Floortje 1999 RK HAV 3.58 m
9 46 568213 Liere Britt van 19-4-1999 Delta Sport 3.52 m
10 96 561686 Bruijn Anouk de 23-5-1999 RK HAV 3.45 m
11 93 632301 Nachtegael Mirthe 1999 RK HAV 3.23 m
12 97 632303 Roerlans Anna Lee 1999 RKHAV 3.08 m
13 413 692960 Verhage Anne 1999 AV Scheldesport 2.96 m
kogel 13 deelnemer(s)
1 47 631249 Dekker Amanda 1999 Delta Sport 6.94 m
2 406 640077 Jones Waeoby 1999 AV Scheldesport 6.92 m
3 409 649142 Eschenroder Latisha 1999 AV Scheldesport 6.72 m
4 46 568213 Liere Britt van 19-4-1999 Delta Sport 6.30 m
5 408 588399 Kreek Maaike de 20-2-1999 AV Scheldesport 6.09 m
6 49 631252 Nieuwendijk Britt vd 1999 Delta Sport 5.84 m
7 97 632303 Roerlans Anna Lee 1999 RKHAV 5.82 m
8 93 632301 Nachtegael Mirthe 1999 RK HAV 5.75 m
9 96 561686 Bruijn Anouk de 23-5-1999 RK HAV 5.29 m
10 413 692960 Verhage Anne 1999 AV Scheldesport 4.66 m
11 95 562484 Nachtegael Iggy 18-6-1999 RK HAV 4.65 m
12 410 588396 Boutens Amber 21-10-1999 AV Scheldesport 4.50 m
13 92 635965 Brouwers Floortje 1999 RK HAV 4.32 m
Jongens junioren D
discus 12 deelnemer(s)
1 59 524698 Leng Finn de 24-2-1997 ADSV Dynamica 24.56 m
2 66 707338 Kempe Hannes 1997 ADSV Dynamica 23.47 m
3 62 578345 Biswane Gennaro 3-7-1997 ADSV Dynamica 20.55 m
4 382 557616 Hondt Jens d' 9-1-1998 RK HAV 18.50 m
5 30 530808 Wekken Sander van der 6-8-1997 Delta Sport 17.95 m
6 381 538171 Vink Dylan 24-7-1997 RK HAV 16.03 m
7 383 553773 Biesbroeck Maarten 28-9-1998 RK HAV 15.86 m
8 16 561809 Gelderblom Pelle 27-7-1998 AV'56 15.77 m
9 13 592449 Moerbeek Sven 1-12-1998 AV '56 15.18 m
10 31 552981 Bos Nout van den 9-2-1998 Delta Sport 13.42 m
11 421 567181 Huigh Floris 22-11-1998 AV De Wielingen 9.68 m
12 32 640486 Heikoop Jasper 1998 Delta Sport 8.86 m
ver 13 deelnemer(s)
1 54 636591 Sytsma Job 1997 Dynamica 4.61 m
2 59 524698 Leng Finn de 24-2-1997 ADSV Dynamica 4.38 m
3 397 562666 Kreek Kris de 21-1-1997 AV Scheldesport 4.24 m
4 29 631248 Dekker Robin 1997 Delta Sport 4.19 m
5 16 561809 Gelderblom Pelle 27-7-1998 AV'56 3.84 m
6 31 552981 Bos Nout van den 9-2-1998 Delta Sport 3.68 m
7 421 567181 Huigh Floris 22-11-1998 AV De Wielingen 3.66 m
8 66 707338 Kempe Hannes 1997 ADSV Dynamica 3.57 m
9 33 598843 Houtzager Matthias 25-11-1998 Delta Sport 3.56 m
10 61 564446 Ponnuthurai Timo 16-6-1998 ADSV Dynamica 3.42 m
11 12 565867 Los Marnick 9-12-1998 AV '56 3.40 m
12 62 578345 Biswane Gennaro 3-7-1997 ADSV Dynamica 3.35 m
13 13 592449 Moerbeek Sven 1-12-1998 AV '56 3.21 m
80m 12 deelnemer(s)
1 62 578345 Biswane Gennaro 3-7-1997 ADSV Dynamica 10.97 sec +0.0
2 54 636591 Sytsma Job 1997 Dynamica 11.10 sec -0.4
3 29 631248 Dekker Robin 1997 Delta Sport 11.32 sec -0.4
4 66 707338 Kempe Hannes 1997 ADSV Dynamica 11.60 sec -0.4
5 16 561809 Gelderblom Pelle 27-7-1998 AV'56 11.78 sec -0.4
6 382 557616 Hondt Jens d' 9-1-1998 RK HAV 11.92 sec -0.4
7 31 552981 Bos Nout van den 9-2-1998 Delta Sport 12.03 sec +0.0
8 61 564446 Ponnuthurai Timo 16-6-1998 ADSV Dynamica 12.18 sec +0.0
9 33 598843 Houtzager Matthias 25-11-1998 Delta Sport 12.27 sec +0.0
10 381 538171 Vink Dylan 24-7-1997 RK HAV 12.29 sec +0.0
11 421 567181 Huigh Floris 22-11-1998 AV De Wielingen 13.40 sec -0.4
32 640486 Heikoop Jasper 1998 Delta Sport dnf sec +0.0
80m - finale 6 deelnemer(s)
1 62 578345 Biswane Gennaro 3-7-1997 ADSV Dynamica 11.11 sec
2 29 631248 Dekker Robin 1997 Delta Sport 11.32 sec
3 54 636591 Sytsma Job 1997 Dynamica 11.40 sec
4 16 561809 Gelderblom Pelle 27-7-1998 AV'56 11.74 sec
5 66 707338 Kempe Hannes 1997 ADSV Dynamica 11.90 sec
6 31 552981 Bos Nout van den 9-2-1998 Delta Sport 12.01 sec
speer 14 deelnemer(s)
1 59 524698 Leng Finn de 24-2-1997 ADSV Dynamica 33.77 m
2 30 530808 Wekken Sander van der 6-8-1997 Delta Sport 31.44 m
3 381 538171 Vink Dylan 24-7-1997 RK HAV 28.50 m
4 29 631248 Dekker Robin 1997 Delta Sport 28.08 m
5 16 561809 Gelderblom Pelle 27-7-1998 AV'56 22.43 m
6 397 562666 Kreek Kris de 21-1-1997 AV Scheldesport 21.38 m
7 382 557616 Hondt Jens d' 9-1-1998 RK HAV 20.42 m
8 54 636591 Sytsma Job 1997 Dynamica 20.30 m
9 12 565867 Los Marnick 9-12-1998 AV '56 19.56 m
10 62 578345 Biswane Gennaro 3-7-1997 ADSV Dynamica 18.15 m
11 31 552981 Bos Nout van den 9-2-1998 Delta Sport 16.92 m
12 33 598843 Houtzager Matthias 25-11-1998 Delta Sport 16.70 m
13 383 553773 Biesbroeck Maarten 28-9-1998 RK HAV 15.63 m
14 13 592449 Moerbeek Sven 1-12-1998 AV '56 13.59 m
kogel 8 deelnemer(s)
1 59 524698 Leng Finn de 24-2-1997 ADSV Dynamica 10.00 m
2 30 530808 Wekken Sander van der 6-8-1997 Delta Sport 9.33 m
3 382 557616 Hondt Jens d' 9-1-1998 RK HAV 8.02 m
4 62 578345 Biswane Gennaro 3-7-1997 ADSV Dynamica 6.68 m
5 383 553773 Biesbroeck Maarten 28-9-1998 RK HAV 6.39 m
6 13 592449 Moerbeek Sven 1-12-1998 AV '56 6.10 m
7 421 567181 Huigh Floris 22-11-1998 AV De Wielingen 5.31 m
8 32 640486 Heikoop Jasper 1998 Delta Sport 5.07 m
1000m 8 deelnemer(s)
1 397 562666 Kreek Kris de 21-1-1997 AV Scheldesport 3.06.95 min
2 63 573092 Verstraate Wouter 6-10-1997 ADSV Dynamica 3.07.38 min
3 418 577261 Greef Marijn de 29-7-1997 AV De Wielingen 3.11.10 min
4 31 552981 Bos Nout van den 9-2-1998 Delta Sport 3.19.88 min
5 59 524698 Leng Finn de 24-2-1997 ADSV Dynamica 3.26.34 min
6 33 598843 Houtzager Matthias 25-11-1998 Delta Sport 3.32.60 min
7 62 578345 Biswane Gennaro 3-7-1997 ADSV Dynamica 3.54.12 min
8 32 640486 Heikoop Jasper 1998 Delta Sport 4.05.36 min
hoog 11 deelnemer(s)
1 397 562666 Kreek Kris de 21-1-1997 AV Scheldesport 1.50 m
2 54 636591 Sytsma Job 1997 Dynamica 1.45 m
3 59 524698 Leng Finn de 24-2-1997 ADSV Dynamica 1.45 m
4 29 631248 Dekker Robin 1997 Delta Sport 1.30 m
5 33 598843 Houtzager Matthias 25-11-1998 Delta Sport 1.20 m
6 383 553773 Biesbroeck Maarten 28-9-1998 RK HAV 1.15 m
7 13 592449 Moerbeek Sven 1-12-1998 AV '56 1.15 m
8 421 567181 Huigh Floris 22-11-1998 AV De Wielingen 1.15 m
9 32 640486 Heikoop Jasper 1998 Delta Sport 1.00 m
10 62 578345 Biswane Gennaro 3-7-1997 ADSV Dynamica 1.00 m
11 66 707338 Kempe Hannes 1997 ADSV Dynamica 1.00 m
Meisjes junioren D
60m 20 deelnemer(s)
1 38 539471 Vliet Sarah van der 11-12-1997 Delta Sport 9.08 sec +0.3
2 377 542075 Brouwer Fieke de 15-8-1997 RK HAV 9.10 sec +0.1
3 36 635579 Baas Kristin 1997 Delta Sport 9.10 sec +0.3
4 404 640070 Es Aisha van 1997 AV Scheldesport 9.17 sec +0.1
5 15 576624 Weijers Simone 14-6-1997 AV '56 9.18 sec +0.1
6 40 537075 Mendonca Britt de 13-3-1997 Delta Sport 9.26 sec +0.3
7 379 539083 Lauwers Romy 13-5-1998 RK HAV 9.42 sec +0.1
8 37 639144 Nieuwendijk Lotte vd 1997 Delta Sport 9.44 sec +0.1
9 69 664379 Mol Denise 1997 ADSV Dynamica 9.45 sec -0.1
10 375 606220 Maele Jesse van 9-5-1998 RK HAV 9.62 sec +0.1
11 99 573094 Broeck Annemijn van 3-4-1998 RK HAV 9.67 sec +0.1
12 65 700453 Rijk Celina 1998 ADSV Dynamica 9.70 sec -0.1
13 405 667741 Cooman Charlotte de 1998 AV Scheldesport 9.72 sec +0.1
14 100 668066 Kesel Romy de 1998 RK HAV 9.81 sec +0.3
15 376 576258 Bruin Manon de 1-11-1998 RK HAV 9.98 sec -0.1
16 39 537074 Mendonca Tess de 15-11-1998 Delta Sport 10.21 sec +0.1
17 380 582161 Ferket Eva 28-9-1998 RK HAV 10.23 sec -0.1
18 373 700083 Schutkowski Charlotte 1998 RKHAV 10.36 sec +0.1
301 0 Vossen Naomi van 1998 Delta Sport 10.56 sec +0.3
20 14 630179 Veen Elske vd 1998 AV '56 11.16 sec -0.1
60m - finale 6 deelnemer(s)
1 38 539471 Vliet Sarah van der 11-12-1997 Delta Sport 9.01 sec +0.6
2 15 576624 Weijers Simone 14-6-1997 AV '56 9.08 sec +0.6
3 404 640070 Es Aisha van 1997 AV Scheldesport 9.13 sec +0.6
4 377 542075 Brouwer Fieke de 15-8-1997 RK HAV 9.21 sec +0.6
5 69 664379 Mol Denise 1997 ADSV Dynamica 9.22 sec +0.6
6 36 635579 Baas Kristin 1997 Delta Sport 9.31 sec +0.6
discus 10 deelnemer(s)
1 379 539083 Lauwers Romy 13-5-1998 RK HAV 20.64 m
2 17 554991 Proost Jennifer 1998 AV'56 19.10 m
3 100 668066 Kesel Romy de 1998 RK HAV 18.61 m
4 99 573094 Broeck Annemijn van 3-4-1998 RK HAV 15.63 m
5 40 537075 Mendonca Britt de 13-3-1997 Delta Sport 15.50 m
6 65 700453 Rijk Celina 1998 ADSV Dynamica 12.97 m
7 301 0 Vossen Naomi van 1998 Delta Sport 12.91 m
8 14 630179 Veen Elske vd 1998 AV '56 10.38 m
9 39 537074 Mendonca Tess de 15-11-1998 Delta Sport 10.28 m
10 378 576257 Bruin Nathalie de 8-1-1997 RK HAV 10.28 m
ver 16 deelnemer(s)
1 36 635579 Baas Kristin 1997 Delta Sport 4.46 m
2 40 537075 Mendonca Britt de 13-3-1997 Delta Sport 4.32 m
3 69 664379 Mol Denise 1997 ADSV Dynamica 4.27 m
4 404 640070 Es Aisha van 1997 AV Scheldesport 4.22 m
5 377 542075 Brouwer Fieke de 15-8-1997 RK HAV 3.93 m
6 405 667741 Cooman Charlotte de 1998 AV Scheldesport 3.91 m
7 375 606220 Maele Jesse van 9-5-1998 RK HAV 3.85 m
8 15 576624 Weijers Simone 14-6-1997 AV '56 3.68 m
9 38 539471 Vliet Sarah van der 11-12-1997 Delta Sport 3.67 m
10 100 668066 Kesel Romy de 1998 RK HAV 3.48 m
11 301 0 Vossen Naomi van 1998 Delta Sport 3.23 m
12 376 576258 Bruin Manon de 1-11-1998 RK HAV 3.13 m
13 39 537074 Mendonca Tess de 15-11-1998 Delta Sport 3.05 m
14 373 700083 Schutkowski Charlotte 1998 RKHAV 3.05 m
15 378 576257 Bruin Nathalie de 8-1-1997 RK HAV 3.03 m
16 14 630179 Veen Elske vd 1998 AV '56 2.54 m
speer 15 deelnemer(s)
1 379 539083 Lauwers Romy 13-5-1998 RK HAV 21.40 m
2 380 582161 Ferket Eva 28-9-1998 RK HAV 20.30 m
3 374 557615 Bun Femke 16-7-1998 RK HAV 19.64 m
4 17 554991 Proost Jennifer 1998 AV'56 18.64 m
5 37 639144 Nieuwendijk Lotte vd 1997 Delta Sport 17.15 m
6 375 606220 Maele Jesse van 9-5-1998 RK HAV 16.07 m
7 40 537075 Mendonca Britt de 13-3-1997 Delta Sport 15.47 m
8 301 0 Vossen Naomi van 1998 Delta Sport 14.53 m
9 65 700453 Rijk Celina 1998 ADSV Dynamica 13.98 m
10 99 573094 Broeck Annemijn van 3-4-1998 RK HAV 13.70 m
11 100 668066 Kesel Romy de 1998 RK HAV 13.20 m
12 403 527192 Bouterse Mariska 30-7-1997 AV Scheldesport 12.88 m
13 15 576624 Weijers Simone 14-6-1997 AV '56 12.32 m
14 14 630179 Veen Elske vd 1998 AV '56 9.51 m
15 39 537074 Mendonca Tess de 15-11-1998 Delta Sport 6.44 m
hoog 9 deelnemer(s)
1 404 640070 Es Aisha van 1997 AV Scheldesport 1.45 m
2 36 635579 Baas Kristin 1997 Delta Sport 1.40 m
3 69 664379 Mol Denise 1997 ADSV Dynamica 1.35 m
4 394 681905 Veen Stephanie vd 1998 Scheldesport 1.25 m
5 374 557615 Bun Femke 16-7-1998 RK HAV 1.20 m
6 40 537075 Mendonca Britt de 13-3-1997 Delta Sport 1.20 m
7 99 573094 Broeck Annemijn van 3-4-1998 RK HAV 1.20 m
8 301 0 Vossen Naomi van 1998 Delta Sport 1.00 m
9 39 537074 Mendonca Tess de 15-11-1998 Delta Sport 1.00 m
600m 13 deelnemer(s)
1 375 606220 Maele Jesse van 9-5-1998 RK HAV 1.48.65 min
2 377 542075 Brouwer Fieke de 15-8-1997 RK HAV 1.48.79 min
3 36 635579 Baas Kristin 1997 Delta Sport 1.54.51 min
4 38 539471 Vliet Sarah van der 11-12-1997 Delta Sport 1.55.80 min
5 15 576624 Weijers Simone 14-6-1997 AV '56 2.04.76 min
6 69 664379 Mol Denise 1997 ADSV Dynamica 2.06.30 min
7 40 537075 Mendonca Britt de 13-3-1997 Delta Sport 2.09.10 min
8 39 537074 Mendonca Tess de 15-11-1998 Delta Sport 2.11.65 min
9 376 576258 Bruin Manon de 1-11-1998 RK HAV 2.12.48 min
10 394 681905 Veen Stephanie vd 1998 Scheldesport 2.14.05 min
11 301 0 Vossen Naomi van 1998 Delta Sport 2.20.70 min
12 378 576257 Bruin Nathalie de 8-1-1997 RK HAV 2.20.86 min
13 14 630179 Veen Elske vd 1998 AV '56 2.34.80 min
kogel 13 deelnemer(s)
1 379 539083 Lauwers Romy 13-5-1998 RK HAV 9.04 m
2 37 639144 Nieuwendijk Lotte vd 1997 Delta Sport 8.28 m
3 380 582161 Ferket Eva 28-9-1998 RK HAV 7.64 m
4 38 539471 Vliet Sarah van der 11-12-1997 Delta Sport 7.64 m
5 17 554991 Proost Jennifer 1998 AV'56 7.28 m
6 100 668066 Kesel Romy de 1998 RK HAV 7.23 m
7 403 527192 Bouterse Mariska 30-7-1997 AV Scheldesport 6.79 m
8 394 681905 Veen Stephanie vd 1998 Scheldesport 6.37 m
9 99 573094 Broeck Annemijn van 3-4-1998 RK HAV 5.75 m
10 65 700453 Rijk Celina 1998 ADSV Dynamica 5.65 m
11 301 0 Vossen Naomi van 1998 Delta Sport 5.53 m
12 14 630179 Veen Elske vd 1998 AV '56 5.39 m
13 39 537074 Mendonca Tess de 15-11-1998 Delta Sport 5.32 m
Jongens junioren C
speer 10 deelnemer(s)
1 18 507314 Berg Tom van de 9-8-1995 AV'56 43.09 m
2 387 533455 Markenhof Jorn 27-8-1996 RK HAV 34.13 m
3 60 564445 Ponnuthurai David 3-6-1995 ADSV Dynamica 33.60 m
4 389 691392 Kesel Michael de 1995 RK HAV 33.21 m
5 28 603186 Bij de Vaate Chiel 22-2-1996 Delta Sport 29.93 m
6 26 518031 Geluk Tijs 29-8-1996 Delta Sport 29.61 m
7 23 534682 Akuoko MacLean Dwayn 14-8-1995 AV '56 26.40 m
8 67 584354 Siebum Thijs 1995 ADSV Dynamica 24.48 m
9 27 519146 Vos Sven de 16-11-1996 Delta Sport 23.97 m
10 58 644721 Harinck Gino 1996 ADSV Dynamica 14.73 m
hoog 13 deelnemer(s)
1 24 0 Leestemaeker Wouter 1995 AV '56 1.70 m
2 57 524915 Roelse Steven 24-5-1996 ADSV Dynamica 1.65 m
3 396 522096 Jones Lyam 12-9-1995 AV Scheldesport 1.60 m
4 395 516726 Suij Joris 20-12-1995 AV Scheldesport 1.50 m
5 18 507314 Berg Tom van de 9-8-1995 AV'56 1.50 m
6 56 551409 Marinissen Coenraad 1996 ADSV Dynamica 1.45 m
7 55 520983 Broeke Tim van den 10-10-1995 ADSV Dynamica 1.45 m
8 23 534682 Akuoko MacLean Dwayn 14-8-1995 AV '56 1.40 m
9 391 0 Jaspar Emile 1995 Scheldesport 1.35 m
10 27 519146 Vos Sven de 16-11-1996 Delta Sport 1.35 m
11 67 584354 Siebum Thijs 1995 ADSV Dynamica 1.35 m
12 26 518031 Geluk Tijs 29-8-1996 Delta Sport 1.30 m
13 390 666884 Pot Marnix 1995 Scheldesport 1.30 m
100m 16 deelnemer(s)
1 25 537068 Heijnen Noah 29-3-1995 Delta Sport 11.74 sec +0.0
2 19 523679 Bemden Edwin v 1995 AV'56 12.05 sec +0.9
3 64 0 Gillissen Jason 1996 ADSV Dynamica 12.33 sec +0.0
4 57 524915 Roelse Steven 24-5-1996 ADSV Dynamica 12.43 sec +0.0
5 68 516608 Bout Remko 26-3-1995 ADSV Dynamica 12.60 sec +0.9
6 56 551409 Marinissen Coenraad 1996 ADSV Dynamica 12.66 sec +0.9
7 388 531860 Lauwers Jelle 9-7-1995 RK HAV 12.82 sec +0.9
8 60 564445 Ponnuthurai David 3-6-1995 ADSV Dynamica 13.21 sec +0.0
9 390 666884 Pot Marnix 1995 Scheldesport 13.59 sec +0.0
10 67 584354 Siebum Thijs 1995 ADSV Dynamica 13.83 sec +0.0
11 28 603186 Bij de Vaate Chiel 22-2-1996 Delta Sport 14.03 sec +0.0
12 70 549394 Leeftink Wouter 7-10-1996 ADSV Dynamica 14.24 sec +0.9
13 391 0 Jaspar Emile 1995 Scheldesport 14.55 sec +0.0
24 0 Leestemaeker Wouter 1995 AV '56 dns sec +0.0
387 533455 Markenhof Jorn 27-8-1996 RK HAV dns sec +0.0
23 534682 Akuoko MacLean Dwayn 14-8-1995 AV '56 dns sec +0.0
100m - finale 6 deelnemer(s)
1 25 537068 Heijnen Noah 29-3-1995 Delta Sport 11.61 sec +0.5
2 19 523679 Bemden Edwin v 1995 AV'56 11.91 sec +0.5
3 64 0 Gillissen Jason 1996 ADSV Dynamica 12.40 sec +0.5
4 68 516608 Bout Remko 26-3-1995 ADSV Dynamica 13.03 sec +0.5
5 56 551409 Marinissen Coenraad 1996 ADSV Dynamica 13.06 sec +0.5
6 57 524915 Roelse Steven 24-5-1996 ADSV Dynamica 13.27 sec +0.5
discus 8 deelnemer(s)
1 389 691392 Kesel Michael de 1995 RK HAV 37.22 m
2 18 507314 Berg Tom van de 9-8-1995 AV'56 31.53 m
3 60 564445 Ponnuthurai David 3-6-1995 ADSV Dynamica 31.33 m
4 23 534682 Akuoko MacLean Dwayn 14-8-1995 AV '56 28.36 m
5 388 531860 Lauwers Jelle 9-7-1995 RK HAV 27.29 m
6 387 533455 Markenhof Jorn 27-8-1996 RK HAV 22.44 m
7 27 519146 Vos Sven de 16-11-1996 Delta Sport 20.10 m
8 58 644721 Harinck Gino 1996 ADSV Dynamica 19.96 m
kogel 9 deelnemer(s)
1 389 691392 Kesel Michael de 1995 RK HAV 11.84 m
2 18 507314 Berg Tom van de 9-8-1995 AV'56 11.35 m
3 422 500918 Thomaes Wouter 20-9-1995 AV De Wielingen 10.38 m
4 68 516608 Bout Remko 26-3-1995 ADSV Dynamica 10.18 m
5 387 533455 Markenhof Jorn 27-8-1996 RK HAV 9.60 m
6 23 534682 Akuoko MacLean Dwayn 14-8-1995 AV '56 9.38 m
7 56 551409 Marinissen Coenraad 1996 ADSV Dynamica 8.68 m
8 388 531860 Lauwers Jelle 9-7-1995 RK HAV 8.58 m
9 27 519146 Vos Sven de 16-11-1996 Delta Sport 7.24 m
800m 8 deelnemer(s)
1 55 520983 Broeke Tim van den 10-10-1995 ADSV Dynamica 2.11.39 min
2 57 524915 Roelse Steven 24-5-1996 ADSV Dynamica 2.17.67 min
3 396 522096 Jones Lyam 12-9-1995 AV Scheldesport 2.21.39 min
4 68 516608 Bout Remko 26-3-1995 ADSV Dynamica 2.22.15 min
5 70 549394 Leeftink Wouter 7-10-1996 ADSV Dynamica 2.30.72 min
6 28 603186 Bij de Vaate Chiel 22-2-1996 Delta Sport 2.33.14 min
7 58 644721 Harinck Gino 1996 ADSV Dynamica 2.39.25 min
8 26 518031 Geluk Tijs 29-8-1996 Delta Sport 2.44.35 min
ver 13 deelnemer(s)
1 19 523679 Bemden Edwin v 1995 AV'56 5.39 m
2 18 507314 Berg Tom van de 9-8-1995 AV'56 5.25 m
3 57 524915 Roelse Steven 24-5-1996 ADSV Dynamica 5.20 m
4 60 564445 Ponnuthurai David 3-6-1995 ADSV Dynamica 4.92 m
5 56 551409 Marinissen Coenraad 1996 ADSV Dynamica 4.69 m
6 24 0 Leestemaeker Wouter 1995 AV '56 4.67 m
7 64 0 Gillissen Jason 1996 ADSV Dynamica 4.55 m
8 67 584354 Siebum Thijs 1995 ADSV Dynamica 4.52 m
9 28 603186 Bij de Vaate Chiel 22-2-1996 Delta Sport 4.15 m
10 390 666884 Pot Marnix 1995 Scheldesport 3.71 m
11 391 0 Jaspar Emile 1995 Scheldesport 3.69 m
12 26 518031 Geluk Tijs 29-8-1996 Delta Sport 3.59 m
13 58 644721 Harinck Gino 1996 ADSV Dynamica 3.26 m
Meisjes junioren C
speer 6 deelnemer(s)
1 21 526318 Nijsse Sanne 2-8-1996 AV '56 27.95 m
2 22 519931 Slabbekoorn Anouk 18-2-1996 AV '56 21.14 m
3 35 635576 Berrevoets Mirjam 1996 Delta Sport 20.45 m
4 419 516542 Hoorn Fleur van 25-4-1995 AV De Wielingen 20.16 m
5 402 640073 Vries Anouk de 1996 AV Scheldesport 18.14 m
6 385 531850 Nachtegael Joy 18-9-1996 RK HAV 15.89 m
80m 5 deelnemer(s)
1 384 561688 Nachtegael Naomi 15-1-1996 RK HAV 10.78 sec
2 21 526318 Nijsse Sanne 2-8-1996 AV '56 10.85 sec
3 419 516542 Hoorn Fleur van 25-4-1995 AV De Wielingen 11.06 sec
4 393 640072 Voorhans Frederique 1996 Scheldesport 11.41 sec
5 34 518032 Mourik Emma van 15-8-1996 Delta Sport 11.67 sec
hoog 5 deelnemer(s)
1 386 506335 IJsebaert Sara 23-9-1996 RK HAV 1.47 m
2 402 640073 Vries Anouk de 1996 AV Scheldesport 1.40 m
3 384 561688 Nachtegael Naomi 15-1-1996 RK HAV 1.40 m
4 20 588367 Rijke Nadine de 17-9-1996 AV'56 1.40 m
5 393 640072 Voorhans Frederique 1996 Scheldesport 1.35 m
discus 6 deelnemer(s)
1 35 635576 Berrevoets Mirjam 1996 Delta Sport 20.00 m
2 21 526318 Nijsse Sanne 2-8-1996 AV '56 18.80 m
3 20 588367 Rijke Nadine de 17-9-1996 AV'56 18.10 m
4 385 531850 Nachtegael Joy 18-9-1996 RK HAV 16.12 m
5 22 519931 Slabbekoorn Anouk 18-2-1996 AV '56 15.00 m
6 420 547765 Steijaert Nathalie 13-3-1996 AV De Wielingen 12.46 m
ver 6 deelnemer(s)
1 384 561688 Nachtegael Naomi 15-1-1996 RK HAV 4.80 m
2 419 516542 Hoorn Fleur van 25-4-1995 AV De Wielingen 4.59 m
3 20 588367 Rijke Nadine de 17-9-1996 AV'56 4.27 m
4 402 640073 Vries Anouk de 1996 AV Scheldesport 4.09 m
5 22 519931 Slabbekoorn Anouk 18-2-1996 AV '56 3.94 m
6 393 640072 Voorhans Frederique 1996 Scheldesport 3.82 m
600m 3 deelnemer(s)
1 34 518032 Mourik Emma van 15-8-1996 Delta Sport 1.47.34 min
2 21 526318 Nijsse Sanne 2-8-1996 AV '56 1.59.75 min
3 385 531850 Nachtegael Joy 18-9-1996 RK HAV 2.16.69 min
kogel 7 deelnemer(s)
1 20 588367 Rijke Nadine de 17-9-1996 AV'56 9.73 m
2 35 635576 Berrevoets Mirjam 1996 Delta Sport 8.19 m
3 402 640073 Vries Anouk de 1996 AV Scheldesport 7.37 m
4 21 526318 Nijsse Sanne 2-8-1996 AV '56 7.15 m
5 420 547765 Steijaert Nathalie 13-3-1996 AV De Wielingen 6.89 m
6 393 640072 Voorhans Frederique 1996 Scheldesport 6.62 m
7 385 531850 Nachtegael Joy 18-9-1996 RK HAV 6.21 m

 

Estafettelijst Zeeuwse Kampioenschappen 3 juli 2010

vereniging categorie tijd plaats
       
4x40m      
Dynamica JpB 80,75,73,83 27,49  
Dynamica MpB 76,82,77,81 29,59  
       
4x60m      
ScheldesportMpA1 411,416,407,413 40,67  
Scheldesport MpA2 406,408,410,409 36,67  
RKHAV MpA2 92,96,93,95 38,83  
RKHAV MD 1 379,375,377,100 36,27  
Scheldesport MD 394,403,404,405 38,01  
RKHAV MD 2 380,376,374,99 38,57  
       
       
4x80m      
AV'56 MC 15,20,21,22 44,30  
Scheldesport MC 393,402,404,405 46,09  
RKHAV MC 384,385,375,379 46,88  
Dynamica JD 54,59,61,62 45,62  
       
4x100m      
Dynamica JC 64,60,56,57 50,20  
AV'56 JC 18,19,23,24 50,66  
terug naar boven