za 12/06/10 - VB competitie + Pupillen 4 kamp

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

uitslag Pupillenmeerkamp, klik hier.

VB Uitslag

Balwerpen

startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
429 Lieke Sweep V t/m 15 Sprint 17,35
416 Stein, Robinson M t/m 15 Attila 44,22
418 Nystad, Andy  M t/m 15 Sprint 28,01
414 Hoefmans, Justin M t/m 15 Attila 27,21
415 van Zon, Mike M t/m 15 Attila 22,33
417 Jansen, Nick  M t/m 15 Sprint 18,27
419 Mol, Jasper M t/m 15 Sprint 11,25
420 Graumans, Sander M t/m 15 Sprint 9,63
423 Bastiaan Zegers M t/m 15 Scheldesport 7,99
421 Marijn  Baan M t/m 15 Scheldesport 6,54

400m

startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
417 Jansen, Nick  M t/m 15 sprint 1,15,03
415 van Zon, Mike M t/m 16 Attila 1,24,83
418 Nystad, Andy  M t/m 17 Sprint 1,29,72
419 Mol, Jasper M t/m 18 Sprint 1,38,31
416 Stein, Robinson M t/m 19 Attila 1,58,57
420 Graumans, Sander M t/m 20 sprint 2,03,05
421 Marijn  Baan M t/m 21 AV Scheldesport 2,44,31
414 Hoefmans, Justin M t/m 22 Attila 2,53,89
423 Bastiaan Zegers M t/m 23 AV Scheldesport 3,35,53
429 Lieke Sweep V t/m 15 Sprint 1,25,87

60m

startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
415 van Zon, Mike M t/m 15 Attila 9,35
417 Jansen, Nick  M t/m 15 Sprint 9,62
418 Nystad, Andy  M t/m 15 Sprint 10,34
416 Stein, Robinson M t/m 15 Attila 11,29
419 Mol, Jasper M t/m 15 Sprint 12,69
421 Marijn  Baan M t/m 15 AV Scheldesport 17,44
420 Graumans, Sander M t/m 15 Sprint 20,53
414 Hoefmans, Justin M t/m 15 Attila 21,19
422 Dyon Dierickx M t/m 15 AV Scheldesport 21,41
423 Bastiaan Zegers M t/m 15 AV Scheldesport 23,76

Hoogspringen

startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
418 Nystad, Andy  M t/m 15 Sprint 1,20
417 Jansen, Nick  M t/m 15 Sprint 1,15
415 van Zon, Mike M t/m 15 Attila 1,10
416 Stein, Robinson M t/m 15 Attila 0,90
419 Mol, Jasper M t/m 15 Sprint 0,80
420 Graumans, Sander M t/m 15 Sprint 0,80
429 Lieke Sweep V t/m 15 Sprint 0,95

80m

     
startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
428 Schouten, Björn M 16 t/m 19 AV Spark 10,26
432 Sebastiaan Schaalje M 16 t/m 19 AV Scheldesport 10,92
433 Otto de Vriendt M 16 t/m 19 AV Scheldesport 11,38
434 Yunus Ozden M 16 t/m 19 AV Scheldesport 12,69
427 Gastel, Jamie van M 16 t/m 19 Sprint 15,06
430 Shirley Kerkhove V 16 t/m 19 AV Scheldesport 12,35
431 Vicky Stevendaal  V 16 t/m 19 AV Scheldesport 13,08
429 Lieke Sweep V 16 t/m 19 AV Sprint 13,48
424 van Gorp, Christel V 16 t/m 19 Attila 13,69

600m 

       
startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
428 Schouten, Björn M 16 t/m 19 AV Spark 1,37,21
432 Sebastiaan Schaalje M 16 t/m 19 AV Scheldesport 1,45,28
433 Otto de Vriendt M 16 t/m 19 AV Scheldesport 1,52,43
434 Yunus Ozden M 16 t/m 19 AV Scheldesport 2,19,22
427 Gastel, Jamie van M 16 t/m 19 Sprint 2,41,75
430 Shirley Kerkhove V 16 t/m 19 AV Scheldesport 1,47,47
424 van Gorp, Christel V 16 t/m 19 Attila 2,21,58
431 Vicky stevendaal  V 16 t/m 19 AV Scheldesport 2,50,14

Hoogspringen

startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
428 Schouten, Björn M 16 t/m 19 AV Spark 1,78
432 Sebastiaan Schaalje M 16 t/m 19 AV Scheldesport 1,40
433 Otto de Vriendt M 16 t/m 19 AV Scheldesport 1,35
434 Yunus Ozden M 16 t/m 19 AV Scheldesport 1,05
427 Gastel, Jamie van M 16 t/m 19 Sprint 1,00
430 Shirley Kerkhove V 16 t/m 19 AV Scheldesport 1,25
431 VickyStevendaal  V 16 t/m 19 AV Scheldesport 1,10
424 van Gorp, Christel V 16 t/m 19 Attila  

Speerwerpen

startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
428 Schouten, Björn M 16 t/m 19 AV Spark 24,99
432 Sebastiaan Schaalje M 16 t/m 19 AV Scheldesport 15,85
434 Yunus Ozden M 16 t/m 19 AV Scheldesport 11,46
427 Gastel, Jamie van M 16 t/m 19 Sprint 8,05
433 Otto de Vriendt M 16 t/m 19 AV Scheldesport 7,08
424 van Gorp, Christel V 16 t/m 19 Attila 10,85
431 Vicky Stevendaal  V 16 t/m 19 AV Scheldesport 10,55
430 Shirley Kerkhove V 16 t/m 19 AV Scheldesport 8,78

Kogelstoten

startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
451 Jansen, Leandro M vanaf 20 AV Spark 8,12
426 Uberto Druivetak M vanaf 20 Sprint 7,76
447 Jeffrey Lodwijkx M vanaf 20 AV Spado 6,84
439 Dielemans, Stan  M vanaf 20 Sprint 6,69
449 John Wilhelm M vanaf 20 AV Spado 6,61
437 Kruitwagen, Dimitri M vanaf 20 Attila 6,41
435 Joore, David M vanaf 20 Attila 5,85
454 Ceasar Schrandt M vanaf 20 AV Scheldesport 5,08
436 v/d Hoek, Vaughn M vanaf 20 Attila 4,90
450 Jan Pieter Karman M vanaf 20 AV Spado 4,73
441 Szelech, Tim  M vanaf 20 Sprint 4,65
442 Tiggelman, Ronnie  M vanaf 20 Sprint 4,39
446 Ruud Poppelaars M vanaf 20 AV Spado 4,37
455 Soren Gommers M vanaf 20 AV Scheldesport 3,06
445 Yoyce van Bavel V vanaf 20 AV Spado 6,11
453 Saskia Hopmans V vanaf 20 AV Scheldesport 5,89
438 Lambregts, Sira  V vanaf 20 Sprint 5,21
452 Jacqueline  Lange V vanaf 20 AV Scheldesport 5,16
443 Adriaansen, Esther  V vanaf 20 sprint 4,11

Hoogspringen

startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
451 Jansen, Leandro M vanaf 20 AV Spark 1,70
426 Uberto Druivetak M vanaf 20 sprint 1,40
439 Dielemans, Stan  M vanaf 20 sprint 1,25
449 John Wilhelm M vanaf 20 AV Spado 1,20
447 Jeffrey Lodwijkx M vanaf 20 AV Spado 1,15
437 Kruitwagen, Dimitri M vanaf 20 Attila 1,05
435 Joore, David M vanaf 20 Attila 1,00
442 Tiggelman, Ronnie  M vanaf 20 sprint 0,95
450 Jan Pieter Karman M vanaf 20 AV Spado 0,95
455 Soren Gommers M vanaf 20 AV Scheldesport 0,90
454 Ceasar Schrandt M vanaf 20 AV Scheldesport 0,85
438 Lambregts, Sira  V vanaf 20 sprint 1,15
445 Yoyce van Bavel V vanaf 20 AV Spado 1,15
443 Adriaansen, Esther  V vanaf 20 sprint 0,90
453 Saskia Hopmans V vanaf 20 AV Scheldesport 0,85
452 Jacqueline  Lange V vanaf 20 AV Scheldesport 0,70

100m

       
startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
451 Jansen, Leandro M vanaf 20 AV Spark 12,14
426 Druivetak, Uberto  M vanaf 20 Sprint 12,67
439 Dielemans, Stan  M vanaf 20 Sprint 13,62
436 v/d Hoek, Vaughn M vanaf 20 Attila 14,79
455 Soren Gommers M vanaf 20 AV Scheldesport 15,17
449 John Wilhelm M vanaf 20 AV Spado 15,43
441 Szelech, Tim  M vanaf 20 Sprint 15,83
437 Kruitwagen, Dimitri M vanaf 20 Attila 16,29
454 Ceasar Schrandt M vanaf 20 AV Scheldesport 17,21
447 Jeffrey Lodwijkx M vanaf 20 AV Spado 17,22
442 Tiggelman, Ronnie  M vanaf 20 Sprint 17,25
435 Joore, David M vanaf 20 Attila 18,92
450 Jan Pieter Karman M vanaf 20 AV Spado 19,17
446 Ruud Poppelaars M vanaf 20 AV Spado 21,54
445 Yoyce van Bavel V vanaf 20 AV Spado 15,46
438 Lambregts, Sira  V vanaf 20 Sprint 16,46
443 Adriaansen, Esther  V vanaf 20 Sprint 20,09
453 Saskia Hopmans V vanaf 20 AV Scheldesport 20,45
452 Jacqueline  Lange V vanaf 20 AV Scheldesport 21,85

800m 

       
startnr. naam M/V categorie vereniging uitslag
426 Druivetak, Uberto  M vanaf 20 Sprint 2,29,39
439 Dielemans, Stan  M vanaf 20 Sprint 2,37,73
436 v/d Hoek, Vaughn M vanaf 20 Attila 2,50,54
455 Soren Gommers M vanaf 20 AV Scheldesport 2,54,28
449 John Wilhelm M vanaf 20 Spado 3,16,99
442 Tiggelman, Ronnie  M vanaf 20 Sprint 3,23,29
447 Jeffrey Lodwijkx M vanaf 20 AV Spado 3,24,35
454 Ceasar Schrandt M vanaf 20 AV Scheldesport 3,32,64
441 Szelech, Tim  M vanaf 20 Sprint 3,33,59
435 Joore, David M vanaf 20 Attila 3,41,04
437 Kruitwagen, Dimitri M vanaf 20 Attila 3,42,72
446 Ruud Poppelaars M vanaf 20 AV Spado 4,19,80
450 Jan Pieter  Karman M vanaf 20 Spado 5,21,90
445 Yoyce van Bavel V vanaf 20 AV Spado 3,27,68
438 Lambregts, Sira  V vanaf 20 Sprint 3,48,12
443 Adriaansen, Esther  V vanaf 20 Sprint 4,12,14
453 Saskia Hopmans V vanaf 20 AV Scheldesport 5,09,61
452 Jacqueline  Lange V vanaf 20 AV Scheldesport 6,22,21

Estafette

baan ploeg namen uitslag
1 sprint/spark Stan,Tim,Bjorn,Leandro 46,73
2 Scheldesport 1 Ceasar,Yunus,Otto,Sebastiaan 49,59
3 Attila 1 Vaughn,Dimitri,Christel,Mike 53,73
4 Scheldesport 2 Vicky,Saskia,Jacqueline,Soren 56,83
5 Sprint 2 Sira,Esther,Ronnie,Wanne 57,38
6 Sprint 3 Lieke,Jasper,Sander,Nick 1,02,32
7 Spado John,Jan,Ruud,Jeffrey 1,02,66
8 Attila 2 David,Robinson,Quincy, Justin 1,15,11

Stand

  Sprint Hoog Bal/Speer/kogel 400/800 Totaal Plaats
Sprint 60 54 69 59 242 1
Atilla 82 80 74 85 321 2
Scheldesport 79 78 87 82 326 3
Spado 101 74 94 96 365 4

Uitslagen pupillenmeerkamp

Jongens pupillen C            
                      40m    600m       Hoog   Bal
Eschenroder Leroy      7.05    2.25.45  1.05   21.82  1553 ptn
Zeeuw Nathan  de       8.10    2.33.68  0.75    8.55   854 ptn
                      
Meisjes pupillen C            
                      40m    600m       Ver       Bal
Broekhoven  Tess  van  8.12    2.37.50  2.71   12.55  1005 ptn
Geldof  Jasmijn        7.96    2.34.86  2.65   10.41   998 ptn
Kaagman Rosanna        8.12    2.46.12  2.45    9.37   840 ptn
                      
Jongens pupillen B            
                       40m    1000m     Ver    Bal
Leng  Paavo de         7.14    3.40.25  1.00   19.51  1692 ptn
Dongen  Devon van      7.43    4.52.91  0.85   22.82  1256 ptn
                      
Meisjes pupillen B            
                       40m    1000m     Ver    Bal
Kaagman Caecilia       6.93    4.33.80  3.65   14.80  1526 ptn
Janson  Sascha         8.29    5.02.17  2.69   11.59   926 ptn
                      
Jongens pupillen A(1e jrs)    
                      60m      1000m    Ver    Bal
Godeschalk  Davey     10.18    4.20.27  3.55   27.27  1616 ptn
Jaeger  Jori  de       9.73    4.30.50  3.22   21.30  1504 ptn
Prozee  Mike          12.08    5.03.58  2.38   18.33   873 ptn
                      
Jongens pupillen A(2e jrs)    
                      60m      1000m    Ver   Kogel
Dierkx  Mike           9.66    3.59.09  3.78   6.89  1884 ptn
Holland Sebastian van 10.45    4.01.54  3.48   7.02  1700 ptn
                      
Meisjes pupillen A(1e jrs)    
                      
Meisjes pupillen A(2e jrs)    
                      60m      1000m    Ver    Kogel
Nachtegael  Iggy       9.87    4.21.68  3.64   5.22  1619 ptn
Bruijn  Anouk de      10.18    4.24.58  3.41   5.58  1538 ptn
Boone Laura           10.64    4.25.48  3.36   5.11  1429 ptn
terug naar boven