za 1/05/10 - Toyota Schoolatletiekdag - Tnz

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

jongens groep 3

Plaats Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Aron van Laere 2003 8.01 2.22 21.12 851 ptn
2 Stijn Herrebout 2003 8.01 2.39 15.05 795 ptn
3 Massimo Walhout 2003 8.37 2.35 15.44 735 ptn
4 Rick Willemkens 2003 8.37 2.55 11.03 698 ptn
5 Bas Cromheecke 2003 8.35 2.32 12.61 684 ptn
6 Douwe Scheele 2003 8.81 2.02 19.41 664 ptn
7 Thijs Stokkerman 2003 8.46 2.00 16.21 663 ptn
8 Dorian Lippens 2003 8.86 1.73 18.60 587 ptn
9 Roberto Bedee 2003 8.98 1.85 14.02 524 ptn
10 Lukas Pelletier 2003 9.09 2.08 10.39 489 ptn
11 Gianni Pahlad 2003 9.23 1.95 10.84 454 ptn
12 Kevin Vereecken 2003 9.20 1.70 11.29 416 ptn
13 Ralph de Maat 2003 8.48 1.50 8.13 412 ptn
14 Jelte de Kock 2003 9.06 1.61 10.38 399 ptn
15 Max Iersel 2003 9.38 1.71 11.43 399 ptn
16 Rubin Stoffijn 2002 9.03 1.65 9.23 388 ptn
17 Luuk de Quelerij 2002 10.31 1.60 12.14 285 ptn
18 Ruben de Vries 2003 9.61 9.51 274 ptn
600m
1 Cromheecke, Bas 2003 de Oude Vaart 2.30.89 min
2 Herrebout, Stijn 2003 Gaspar vd Heijdenschool 2.35.42 min
3 Maat, Ralph de 2003 de Geule 2.39.37 min
4 Willemkens, Rick 2003 de Geule 3.00.24 min
5 Iersel, Max 2003 Ter Doest 3.07.20 min
6 Pelletier, Lukas 2003 Op Dreef 3.08.21 min
7 Bedee, Roberto 2003 de Meerpaal 3.08.43 min
8 Scheele, Douwe 2003 de Hille 3.09.01 min
9 Kock, Jelte de 2003 Ter Doest 3.09.26 min
10 Pahlad, Gianni 2003 de Meerpaal 3.11.42 min
11 Lippens, Dorian 2003 Prins Willem van Oranjesc 3.11.48 min
12 Walhout, Massimo 2003 de Hille 3.16.05 min
13 Vereecken, Kevin 2003 St. Antonius (Sluiskil) 3.20.18 min
14 Stokkerman, Thijs 2003 Prins Willem van Oranjesc 3.20.43 min
15 Laere, Aron van 2003 de Meerpaal 3.26.00 min
16 Stoffijn, Rubin 2002 Prins Willem van Oranjesc 3.41.76 min

meisjes groep 3

Plaats Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Suzanne Atanasov 2003 8.63 2.25 9.77 575 ptn
2 Iza van Damme 2003 8.53 2.27 7.00 533 ptn
3 Frederique Geertman 2003 8.39 1.68 10.91 519 ptn
4 Isa Hoeks 2002 8.27 1.77 8.87 515 ptn
5 Franca de Maat 2001 8.78 1.90 11.12 509 ptn
6 Yousra El Mansouri 2002 8.43 11.17 464 ptn
7 Simone Cijsouw 2003 8.72 1.86 6.33 407 ptn
8 Bieke Voermans 2003 9.19 0.90 12.73 386 ptn
9 Cheyenne Harms 2002 9.39 1.94 8.39 382 ptn
10 Anique Cijsouw 2003 8.89 1.90 5.95 381 ptn
11 Fleur de Blaey 2002 9.82 1.57 11.70 324 ptn
12 Lieselot Verschuren 2003 9.31 1.60 5.13 244 ptn
13 Britt de Klerk 2003 10.30 1.53 9.69 225 ptn
14 Mabel Dooms 2003 10.03 1.53 7.81 214 ptn
15 Kaya Bruinings 2003 9.10 194 ptn
16 Julia Goncu 2003 9.90 1.40 3.71 98 ptn
17 Zulbiye Cemile Kila 2003 10.24 1.35 4.41 81 ptn
600m
1 Hoeks, Isa 2002 de Zeemeeuw 2.44.22 min
2 Damme, Iza van 2003 Sint Bavo 2.49.71 min
3 Cijsouw, Simone 2003 de Meerpaal 2.49.78 min
4 Geertman, Frederique 2003 Prins Willem van Oranjesc 2.49.83 min
5 Cijsouw, Anique 2003 de Meerpaal 2.58.11 min
6 Voermans, Bieke 2003 Ter Doest 3.01.72 min
7 Klerk, Britt de 2003 de Hille 3.22.32 min
8 Maat, Franca de 2001 de Zeemeeuw 3.31.03 min
9 Cemile Kila, Zulbiye 2003 de Oude Vaart 3.41.42 min
10 Dooms, Mabel 2003 Op de Hoogte 3.54.79 min
11 Harms, Cheyenne 2002 Prins Willem van Oranjesc 4.07.83 min
12 Blaey, Fleur de 2002 Prins Willem van Oranjesc 4.21.60 min

jongens groep 4

Plaats Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Leroy Eschenroder 2002 7.34 2.98 17.08 1069 ptn
2 Rowan van der Geld 2002 7.60 2.90 16.70 996 ptn
3 Rowdy de Haaze 2002 7.64 2.72 18.64 982 ptn
4 Imad El Mansouri 2001 8.17 2.34 24.90 899 ptn
5 Bram de Vries 2002 7.97 2.69 15.73 873 ptn
6 Danilo Mierop 2001 7.56 2.49 11.93 842 ptn
7 Mika Kemper 2002 7.78 2.44 14.72 839 ptn
8 Sem Buijze 2003 8.04 2.69 14.23 836 ptn
9 Thijs de Quelerij 2001 8.24 2.52 16.72 809 ptn
10 Anwouar El-Kassis 2002 8.36 2.32 19.91 797 ptn
11 Kodak Ali Kodak 2001 8.20 2.22 17.42 767 ptn
12 Wilmer Hoogendoorn 2001 8.07 2.38 11.80 727 ptn
13 Luca Mierop 2001 8.28 2.28 14.52 720 ptn
14 Levi Dysserinck 2001 8.25 2.42 10.84 688 ptn
15 Quintelly Virginia 2002 8.06 1.80 15.77 680 ptn
16 Kevin Scheele 2002 8.17 1.97 13.36 657 ptn
17 Jeremy Xavier 2002 7.95 1.89 12.13 655 ptn
18 Quintin de Kerpel 2001 8.05 2.22 7.56 611 ptn
19 Rutger van Cleemputte 2002 8.38 1.76 13.20 578 ptn
20 Melle Bosch 2002 8.57 1.89 11.55 546 ptn
21 Menno van Graefschepe 2002 8.72 2.02 9.98 520 ptn
22 Nathan de Zeeuw 2002 8.53 2.15 7.25 515 ptn
23 Nick van Tiel 2002 9.02 1.44 10.46 373 ptn
600m
1 Mierop, Danilo 2001 de Maatjes 2.23.43 min
2 Kemper, Mika 2002 de Meerpaal 2.24.61 min
3 Haaze, Rowdy de 2002 Schuttershoek 2.24.77 min
4 Buijze, Sem 2003 Gaspar vd Heijdenschool 2.25.25 min
5 Eschenroder, Leroy 2002 de Oude Vaart 2.26.29 min
6 Mierop, Luca 2001 de Maatjes 2.31.17 min
7 El Mansouri, Imad 2001 de Meerpaal 2.31.27 min
8 Geld, Rowan van der 2002 St. Antonius 2.35.01 min
9 Zeeuw, Nathan de 2002 Prins Willem van Oranje 2.36.73 min
10 Kerpel, Quintin de 2001 de Meerpaal 2.41.10 min
11 Dysserinck, Levi 2001 St. Antonius 2.43.40 min
12 Cleemputte, Rutger van 2002 de Oude Vaart 2.49.30 min
13 Bosch, Melle 2002 de Zeemeeuw 2.49.73 min
14 Tiel, Nick van 2002 de Meerpaal 2.50.06 min
15 Virginia, Quintelly 2002 de Hille 2.55.45 min
16 Xavier, Jeremy 2002 Oranje Nassau 3.05.09 min
17 Scheele, Kevin 2002 de Meerpaal 3.13.62 min
18 El-Kassis, Anwouar 2002 de Meerpaal 3.21.73 min
19 Graefschepe, Menno van 2002 op de Hoogte 3.23.68 min

meisjes groep 4

Plaats Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Angela van Steen 2002 7.50 2.88 14.60 977 ptn
2 Louise Le Coq 2002 7.65 2.90 9.98 870 ptn
3 Anne Cromheecke 2001 7.78 2.30 9.22 711 ptn
4 Lonneke Bakker 2002 8.36 2.44 9.91 656 ptn
5 Naomi Wedage 2002 8.21 2.25 10.55 654 ptn
6 Naomi Dietz 2002 8.36 1.78 12.10 565 ptn
7 Joëlle van Maele 1999 8.83 2.06 11.06 533 ptn
8 Khalan Vergouwe 2002 8.58 1.86 8.72 482 ptn
9 Milana Reedijk 2001 8.84 1.79 10.90 475 ptn
10 Iza Dees 2002 8.96 1.70 11.98 461 ptn
11 Esmee Schelfhout 2002 8.18 1.22 8.28 445 ptn
12 Isabella Verschuren 2002 8.47 1.89 5.70 434 ptn
13 Iris de Ruiter 2002 9.25 1.79 7.78 356 ptn
14 Laura Meeusen 2001 9.58 1.70 9.70 338 ptn
15 Aimee Bruinings 2002 14.34 10.09 154 ptn
600m
1 Cromheecke, Anne 2001 de Oude Vaart 2.29.10 min
2 Le Coq, Louise 2002 OBS Breskens 2.31.20 min
3 Wedage, Naomi 2002 Op de Hoogte 2.32.30 min
4 Maele, Joëlle van 1999 St. Willibrordusschool 2.36.20 min
5 Dietz, Naomi 2002 de Hille 2.41.60 min
6 Dees, Iza 2002 Gaspar vd Heijdenschool 2.41.70 min
7 Bakker, Lonneke 2002 Antoniusschool (Axel) 2.50.10 min
8 Steen, Angela van 2002 Molenbolwerk 2.50.60 min
9 Persijn, Indy 2002 de Hille 2.51.30 min
10 Ruiter, Iris de 2002 de Hille 3.00.30 min
11 Schelfhout, Esmee 2002 de Oude Vaart 3.07.00 min
12 Meeusen, Laura 2001 Gaspar vd Heijdenschool 3.08.80 min
13 Reedijk, Milana 2001 de Hille 3.09.90 min

jongens groep 5

Plaats Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Davey Godeschalk 2000 7.26 3.19 28.51 1279 ptn
2 Thian de Vries 2001 7.42 3.06 30.93 1249 ptn
3 Boaz Buijze 2001 7.06 3.09 20.60 1200 ptn
4 Wout Vinke 2000 7.77 3.09 24.29 1109 ptn
5 Chiel de Pooter 2001 7.88 2.89 27.67 1091 ptn
6 Wout Hamelink 2001 7.40 2.99 17.40 1064 ptn
7 Stein de Kievit 2000 7.90 2.85 23.70 1030 ptn
8 Sander vd Hooft 2001 7.70 2.69 20.54 992 ptn
9 Max de Fouw 2001 7.85 2.86 18.10 964 ptn
10 Jens Adriaanse 2001 7.48 2.74 14.59 953 ptn
11 Niels Luteijn 2001 7.58 2.71 14.88 933 ptn
12 Michiel Zwanenburg 2001 8.08 2.62 21.31 922 ptn
13 Niels vd Heyden 2001 7.97 2.69 11.65 803 ptn
14 Alexi Fedoruk 2001 8.72 2.59 19.82 797 ptn
15 Arno Scheele 2001 8.39 2.34 19.10 786 ptn
16 Jarno vd Velde 2001 8.13 2.10 15.54 725 ptn
17 Floris van Leemput 2000 8.34 2.54 10.66 694 ptn
18 Sven Cijsouw 2001 8.40 2.17 14.86 685 ptn
19 Jordi El Bouhnani 2000 8.94 1.90 12.13 506 ptn
600m
1 Adriaanse, Jens 2001 de Oude Vaart 2.12.00 min
2 Buijze, Boaz 2001 Gaspar vd Heijdenschool 2.15.70 min
3 Hamelink, Wout 2001 Gaspar vd Heijdenschool 2.18.10 min
4 Hooft, Sander vd 2001 de Hille 2.20.60 min
5 Fouw, Max de 2001 Prins Willem van Oranjesc 2.20.70 min
6 Vries, Thian de 2001 Sint Bavo 2.25.00 min
7 Godeschalk, Davey 2000 Reynaertschool 2.25.90 min
8 Pooter, Chiel de 2001 Prins Willem van Oranjesc 2.30.20 min
9 Scheele, Arno 2001 de Hille 2.33.10 min
10 Vinke, Wout 2000 Prins Willem van Oranjesc 2.34.50 min
11 Zwanenburg, Michiel 2001 Golfbreker 2.42.50 min
12 Heyden, Niels vd 2001 de Oude Vaart 2.45.50 min
13 Cijsouw, Sven 2001 de Meerpaal 2.46.70 min
14 Leemput, Floris van 2000 de Oude Vaart 2.47.70 min
15 El Bouhnani, Jordi 2000 de Maatjes 2.55.00 min
16 Fedoruk, Alexi 2001 Sint Bavo 2.55.00 min

meisjes groep 5

Plaats Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Lianne van Kampen 2001 7.23 3.19 15.85 1114 ptn
2 Maria Dalampeki 2000 7.29 3.22 14.67 1089 ptn
3 Jelke Bosch 2001 7.60 2.94 8.57 858 ptn
4 Kristel Buijze 2001 7.78 2.76 11.18 841 ptn
5 Elke van Es 2001 7.96 2.74 12.28 827 ptn
6 Dagmar de Koster 2000 7.94 2.59 12.74 808 ptn
7 Michelle vd Bossche 2001 7.61 2.35 10.75 782 ptn
8 Manon Buijze 2001 7.95 2.89 8.17 776 ptn
9 Carlijn de Smet 2001 8.27 2.36 13.18 715 ptn
10 Evi Dieleman 2000 8.54 2.23 9.35 575 ptn
11 Caitlin Burm 2001 7.92 10.92 541 ptn
600m
1 Dalampeki, Maria 2000 de Oude Vaart 2.24.43 min
2 Buijze, Kristel 2001 Prins Willem van Oranjesc 2.37.45 min
3 Bosch, Jelke 2001 de Zeemeeuw 2.37.48 min
4 Kampen, Lianne van 2001 de Oude Vaart 2.43.51 min
5 Bossche, Michelle vd 2001 de Oude Vaart 2.47.98 min
6 Koster, Dagmar de 2000 de Meerpaal 2.49.60 min
7 Buijze, Manon 2001 Prins Willem van Oranjesc 2.56.32 min
8 Burm, Caitlin 2001 Inghelosenberghe 2.57.79 min
9 Dieleman, Evi 2000 de Oude Vaart 3.07.37 min

jongens groep 6

Plaats Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
1 Robin van der Veen 2000 9.61 4.11 23.54 1445 ptn
2 Jomme Bruijnzeel 1999 9.84 3.86 29.47 1431 ptn
3 Joel de Dobbelaere 2000 10.28 3.43 24.87 1222 ptn
4 Nick Hoogstraate 2000 10.65 3.24 24.58 1129 ptn
5 Martijn van Waes 2000 9.85 3.11 15.47 1091 ptn
6 Drazic Houtgast 1999 10.94 3.55 19.11 1079 ptn
7 Martijn den Engelsman 2000 10.49 2.80 22.70 1038 ptn
8 Teun van Damme 2000 10.66 3.40 14.71 1018 ptn
9 Glenn Michielsen 2000 10.98 3.07 21.55 1012 ptn
10 Tycho Horemans 2000 10.97 2.97 20.97 985 ptn
11 Bradley Nuhic 2000 10.53 2.56 17.70 915 ptn
12 Sefer Coguru 1999 10.96 2.46 22.13 900 ptn
13 Alexander Pelletier 2000 10.84 2.87 13.50 868 ptn
14 Alper Yilmaz 1998 10.89 2.71 15.69 865 ptn
15 Rens van Vlierberghe 2000 11.43 2.84 15.32 819 ptn
16 Joshua Xavier 1999 10.91 2.25 17.24 795 ptn
17 Dennis Etzold 2000 12.05 2.60 20.75 783 ptn
18 Youri Groenewold 2000 11.93 2.40 17.98 715 ptn
19 Felix Zwerver 2000 12.35 2.66 13.80 658 ptn
600m
1 Veen, Robin van der 2000 Prins Willem van Oranje 2.00.82 min
2 Bruijnzeel, Jomme 1999 de Hille 2.08.44 min
3 Waes, Martijn van 2000 Sint Bavo 2.09.09 min
4 Damme, Teun van 2000 Sint Bavo 2.10.21 min
5 Dobbelaere, Joel de 2000 de Geule 2.16.18 min
6 Houtgast, Drazic 1999 Meerstromenschool 2.17.43 min
7 Engelsman, Martijn den 2000 Gaspar vd Heijdenschool 2.19.19 min
8 Michielsen, Glenn 2000 de Oude Vaart 2.20.49 min
9 Horemans, Tycho 2000 de Oude Vaart 2.29.06 min
10 Pelletier, Alexander 2000 Op Dreef 2.35.17 min
11 Zwerver, Felix 2000 Meerstromenschool 2.37.27 min
12 Coguru, Sefer 1999 de Kameleon 2.56.66 min
13 Groenewold, Youri 2000 de Oude Vaart 3.01.90 min
14 Xavier, Joshua 1999 Oranje Nassau 3.05.76 min
15 Nuhic, Bradley 2000 de Zeemeeuw 3.12.42 min
16 Etzold, Dennis 2000 de Meerpaal dnf min

meisjes groep 6

Plaats Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
1 Lisa den Dekker 1999 10.78 3.36 16.54 1023 ptn
2 Mirthe de Zeeuw 2000 10.34 3.23 10.11 946 ptn
3 Maroussia Wegman 1998 10.91 2.84 18.91 938 ptn
4 Lydia van Lierde 2000 10.74 2.80 16.32 913 ptn
5 Isabel Schoonakker 2000 11.28 2.97 14.95 857 ptn
6 Laura Boone 1999 11.23 3.01 13.97 855 ptn
7 Charlotte Geertman 2000 11.00 3.02 8.53 782 ptn
8 Esmee van de Velde 1999 11.30 2.77 10.75 740 ptn
9 Lieke Bakker 1999 10.88 2.73 8.47 739 ptn
10 Silke Smalhaer 2000 11.75 2.67 12.04 692 ptn
11 Xiu Li Haak 2000 11.62 2.75 10.34 691 ptn
12 Melanie de Feyter 2000 11.71 2.54 12.20 674 ptn
13 Mayte Letic 2000 11.55 2.20 12.89 636 ptn
14 Phillippa Scheele 2000 11.45 2.36 10.03 626 ptn
15 Hilde Scheele 1999 11.72 2.26 7.07 512 ptn
16 A. van Driel 1999 13.25 2.56 11.36 510 ptn
17 Gözel Kodak 1999 12.34 2.20 9.10 479 ptn
600m
1 Zeeuw, Mirthe de 2000 Prins Willem van Oranje 2.08.69 min
2 Wegman, Maroussia 1998 de Kameleon 2.23.62 min
3 Lierde, Lydia van 2000 OBS Breskens 2.28.01 min
4 Dekker, Lisa den 1999 de Hille 2.28.91 min
5 Scheele, Hilde 1999 de Hille 2.29.37 min
6 Smalhaer, Silke 2000 Reynaertschool 2.29.89 min
7 Boone, Laura 1999 Inghelosenberghe 2.32.74 min
8 Schoonakker, Isabel 2000 de Oude Vaart 2.34.08 min
9 Bakker, Lieke 1999 Antoniusschool (Axel) 2.47.81 min
10 Velde, Esmee van de 1999 OBS Breskens 3.04.02 min
11 Letic, Mayte 2000 de Meerpaal 3.06.61 min
12 Geertman, Charlotte 2000 Prins Willem van Oranje 3.07.60 min
13 Kodak, Gözel 1999 de Kameleon 3.23.12 min

jongens groep 7

Plaats Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Jaimy van Zegeren 1998 10.09 1.15 7.33 1400 ptn
2 Martijn van Doeselaar 1998 10.45 1.10 6.49 1264 ptn
3 Inid Prengalija 1999 9.53 0.90 6.27 1246 ptn
4 Remco Herrebout 1999 10.29 1.10 5.42 1220 ptn
5 Andreas Zwanenburg 1999 11.23 0.95 5.80 1009 ptn
6 Arnoud Bakker 1999 10.82 0.85 4.27 884 ptn
7 Antoin Hoogendoorn 2000 12.39 0.85 4.24 701 ptn
1000m
1 Roodzant, Teun 1999 Antoniuschool (Axel) 3.55.84 min
2 Zegeren, Jaimy van 1998 de Maatjes 3.57.74 min
3 Herrebout, Remco 1999 Gaspar vd Heijdenschool 4.07.00 min
4 Zwanenburg, Andreas 1999 Golfbreker 4.08.85 min
5 Prengalija, Inid 1999 de Kameleon 5.00.00 min

meisjes groep 7

Plaats Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Waeoby Jones 1999 9.63 1.25 6.09 1475 ptn
2 Charlotte de Cooman 1998 9.76 1.05 5.79 1288 ptn
3 Latisha Eschenroder 1999 10.06 1.05 6.54 1287 ptn
4 Amber Boutens 1999 10.02 1.05 5.27 1213 ptn
5 Romy Ottjes 1998 11.10 1.05 5.97 1109 ptn
6 Laura de Jager 1999 11.12 1.05 3.39 923 ptn
7 Sanne van Es 1998 11.40 1.00 3.70 877 ptn
8 Anniek Dees 2000 11.35 0.85 3.90 789 ptn
9 Hanifa El-Razouki 1999 12.10 0.80 5.06 752 ptn
10 Zuhaily Sling 1999 12.51 0.80 4.29 657 ptn
11 Ekta Mehra 1999 12.39 0.80 3.23 586 ptn
1000m
1 Jones, Waeoby 1999 de Meerpaal 3.30.61 min
2 Boutens, Amber 1999 St. Antonius (Sluiskil) 3.54.33 min
3 Cooman, Charlotte de 1998 Zuidlandschool 4.13.87 min
4 Persijn, Jessie 1999 de Hille 4.56.83 min
5 Mehra, Ekta 1999 de Zeemeeuw 5.10.76 min
6 Es, Sanne van 1998 de Meerpaal 6.14.47 min

jongens groep 8

Plaats Naam geb 80m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Jim van Vlierberghe 1999 12.55 1.20 6.32 1110 ptn
2 Douwe Zeegers 1998 12.87 1.15 6.87 1065 ptn
3 Floris Huigh 1998 13.17 1.15 5.32 935 ptn
4 Bryon Boone 1998 13.77 0.95 6.03 768 ptn
5 Renzo van Dierendonck 1998 14.06 1.05 4.81 731 ptn
6 Sebastian Florfsou 1998 16.38 0.70 4.84 275 ptn
1000m
1 Zeegers, Douwe 1998 de Maatjes 3.45.17 min
2 Huigh, Floris 1998 Prinses Ireneschool 3.57.14 min
3 Dierendonck, Renzo van 1998 Op de Hoogte 4.17.24 min
4 Boone, Bryon 1998 Inghelosenberghe 4.35.31 min
5 Florfsou, Sebastian 1998 de Maatjes dnf min

meisjes groep 8

Plaats Naam geb 80m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Romy Lauwers 1998 12.42 1.30 7.95 1291 ptn
2 Jessie van Maele 1998 12.54 1.25 7.02 1189 ptn
3 Kina Jandroep 1996 12.74 1.05 9.46 1146 ptn
4 Stephanie van der Veen 1998 12.86 1.10 7.33 1057 ptn
5 Felicia Groenewold 1998 13.63 1.05 8.00 969 ptn
6 Amber de Pooter 1998 12.93 1.10 5.74 954 ptn
7 Naomi de Pooter 1998 13.02 1.10 5.66 938 ptn
8 Carolien de Rijke 1998 14.44 1.10 6.48 838 ptn
9 Sanne van Boom 1998 13.69 1.05 5.82 837 ptn
10 Kim Rozinga 1997 13.57 1.05 5.64 837 ptn
11 Sule Yilmaz 1997 13.51 0.95 5.48 761 ptn
12 Charlotte de Vries 1997 14.34 1.00 4.97 678 ptn
13 Emilie Dalmeijer 1998 13.79 0.90 3.68 566 ptn
14 Christel Lauret 1997 15.24 0.85 4.90 480 ptn
15 Marieke van de Broeke 1998 16.26 0.85 4.79 391 ptn
1000m
1 Maele, Jessie van 1998 St. Willibrordusschool 3.47.59 min
2 Pooter, Amber de 1998 de Meerpaal 4.08.32 min
3 Lauwers, Romy 1998 St. Willibrordus 4.10.87 min
4 Veen, Stephanie van der 1998 Prins Willem van Oranje 4.18.02 min
5 Pooter, Naomi de 1998 de Meerpaal 4.36.93 min
6 Dalmeijer, Emilie 1998 de Meerpaal 4.37.55 min
7 Yilmaz, Sule 1997 de Oude Vaart 4.41.56 min
8 Groenewold, Felicia 1998 de Oude Vaart 4.45.08 min
9 Boom, Sanne van 1998 de Oude Vaart 4.52.09 min
10 Rijke, Carolien de 1998 Gaspar vd Heijdenschool 4.54.09 min

Scholen estafettes

plaats teams met begeleider tijd
1 PWVO team 3 1,16
2 PWVO team 1 1,19
3 De Hille team 2 1,19
4 PWVO team 2 1,20
5 De Hille team 1 1,25
plaats teams zonder begeleider tijd 
1 De Oude Vaart team 2 1,05
2 De Oude Vaart team 1 1,06
3 De Oude Vaart team 3 1,06
4 De Meerpaal team 1 1,07
5 G. vd Heijden team 1 1,08
6 G. vd Heijden team 2 1,12
terug naar boven