za 24/04/10 - 1e C/D comp.wedstr. poule 520

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

Jongens Jun C 2e divisie



100m      
1 15 Oorschot, Jeffrey van Spado 11.94 835 ptn -1.4
2 398 Heijnen, Noah Delta Sport 12.23 787 ptn -3.0
3 54 Gillissen, Jason Dynamica 12.81 696 ptn -1.5
4 52 Marinissen, Coenraad Dynamica 13.03 0 ptn -1.4
5 51 Bout, Remko Dynamica 13.30 0 ptn -3.0
6 86 Panis, Jelle DJA 14.03 530 ptn -1.5
7 119 Groeneveld, Brian Groene Ster 14.23 506 ptn -1.5
8 277 Leestemaker, Wouter AV'56 14.24 504 ptn -3.0
9 150 Pot, Marnix Scheldesport 14.32 495 ptn -1.5
10 165 Markenhof, Jorn RKHAV 14.41 484 ptn -3.0
11 279 Steijns, Kylian AV'56 14.91 0 ptn -3.0
12 276 Husson, Bob AV'56 14.93 0 ptn -1.5
13 19 Elshout, Rein van den Spado 15.30 0 ptn -1.4
800m      
1 26 Nefs, Roald Achilles EL 2.12.94 744 ptn  
2 55 Broeke, Tim van den Dynamica 2.14.66 724 ptn  
3 18 Poel, Lars Van der Spado 2.14.90 721 ptn  
4 123 Warndorff, Felix Groene Ster 2.18.89 675 ptn  
5 24 Nefs, Karsten Achilles EL 2.20.87 0 ptn  
6 294 Jones, Lyam Scheldesport 2.24.69 612 ptn  
7 274 Balkenende, Luuk AV'56 2.26.70 592 ptn  
8 17 Meijden, Koen van der Spado 2.27.64 0 ptn  
9 28 Mertens, Ruud Achilles EL 2.32.51 0 ptn  
10 50 Leeftink, Wouter Dynamica 2.33.24 0 ptn  
11 309 Geluk, Tijs Delta Sport 2.42.44 448 ptn  
12 280 Westdorp, Nuno AV'56 3.03.77 0 ptn  
13 168 Louter, Rob RKHAV 3.41.17 94 ptn  
100mh      
1 281 Bemden, Edwin van AV'56 14.66 760 ptn -0.6
2 398 Heijnen, Noah Delta Sport 14.99 727 ptn -1.9
3 53 Roelse, Steven Dynamica 15.77 655 ptn -0.6
4 121 Valentijn, Youri Groene Ster 18.20 470 ptn -1.9
5 312 Bij de Vaate, Chiel Delta Sport 18.98 0 ptn -1.6
6 29 Steen, Sander van Achilles EL 19.07 416 ptn -0.6
7 17 Meijden, Koen van der Spado 19.23 406 ptn -0.6
8 23 Schoonen, Huub Achilles EL 19.50 0 ptn -0.6
9 150 Pot, Marnix Scheldesport 19.91 367 ptn -1.6
10 50 Leeftink, Wouter Dynamica 20.46 0 ptn -1.9
11 19 Elshout, Rein van den Spado 20.48 0 ptn -1.9
12 397 Ruiter, Stijn de Scheldesport 21.59 0 ptn -1.9
13 310 Ruff, Liam Delta Sport 22.89 0 ptn -1.6
14 168 Louter, Rob RKHAV 27.10 77 ptn -1.6
  27 Hummel, Robin Achilles EL dnf 0 ptn -0.6
4x100m      
1 14 14,15,17,18, Spado 48.32 779 ptn  
2 52 52,53,54,56, Dynamica 48.78 761 ptn  
3 273 273,279,281,282, AV'56 51.57 655 ptn  
4 25 25,27,29,30, Achilles EL 51.74 649 ptn  
5 311 311,312,398,308, Delta Sport 51.86 645 ptn  
6 150 150,293,294, Scheldesport 54.16 567 ptn  
7 119 119,121,123,122, Groene Ster 56.07 507 ptn  
8 165 165,166,168,169, RKHAV 58.43 438 ptn  
hoog      
1 277 Leestemaker, Wouter AV'56 1.65 741 ptn  
2 16 Uytdewilligen, Patrick Spado 1.55 663 ptn  
3 293 Suij, Joris Scheldesport 1.50 0 ptn  
4 23 Schoonen, Huub Achilles EL 1.50 623 ptn  
5 294 Jones, Lyam Scheldesport 1.50 623 ptn  
6 55 Broeke, Tim van den Dynamica 1.45 582 ptn  
7 52 Marinissen, Coenraad Dynamica 1.40 0 ptn  
8 312 Bij de Vaate, Chiel Delta Sport 1.35 499 ptn  
9 123 Warndorff, Felix Groene Ster 1.35 499 ptn  
10 310 Ruff, Liam Delta Sport 1.30 0 ptn  
11 29 Steen, Sander van Achilles EL 1.30 0 ptn  
12 169 Jacobse, Jason RKHAV 0.00 0 ptn  
13 280 Westdorp, Nuno AV'56 0.00 0 ptn  
ver      
1 281 Bemden, Edwin van AV'56 5.53 723 ptn  
2 14 Blankendaal, Olaf Spado 5.26 672 ptn  
3 53 Roelse, Steven Dynamica 5.05 631 ptn  
4 54 Gillissen, Jason Dynamica 4.81 0 ptn  
5 311 Houten, Martijn van den Delta Sport 4.63 546 ptn  
6 30 Lockhorn, Simon Achilles EL 4.48 515 ptn  
7 25 Wildenburg, Mark v.d. Achilles EL 4.43 0 ptn  
8 166 Lauwers, Jelle RKHAV 3.91 400 ptn  
9 21 Wijt, Jules Spado 3.79 0 ptn  
10 278 Magnus, Jan Willem AV'56 3.50 0 ptn  
11 122 Vlimmeren, Joost van Groene Ster 2.82 182 ptn  
kogel      
1 13 Dumas, Joost Spado 12.21 623 ptn  
2 282 Berg, Tom v.d. AV'56 10.57 549 ptn  
3 51 Bout, Remko Dynamica 10.56 549 ptn  
4 167 Kesel, Michael de RKHAV 10.07 526 ptn  
5 311 Houten, Martijn van den Delta Sport 9.65 506 ptn  
6 16 Uytdewilligen, Patrick Spado 9.22 0 ptn  
7 30 Lockhorn, Simon Achilles EL 8.51 448 ptn  
8 119 Groeneveld, Brian Groene Ster 8.34 439 ptn  
9 169 Jacobse, Jason RKHAV 7.95 0 ptn  
10 307 Vos, Sven de Delta Sport 7.84 0 ptn  
11 275 Braamse, Jochem AV'56 6.40 0 ptn  
discus      
1 56 Ponnuthurai, David Dynamica 35.19 550 ptn  
2 167 Kesel, Michael de RKHAV 33.51 527 ptn  
3 13 Dumas, Joost Spado 30.23 478 ptn  
4 282 Berg, Tom v.d. AV'56 29.74 471 ptn  
5 166 Lauwers, Jelle RKHAV 26.03 0 ptn  
6 308 Verkaaik, Fabian Delta Sport 24.80 392 ptn  
7 22 Wierema, Harm Achilles EL 24.32 384 ptn  
8 307 Vos, Sven de Delta Sport 23.57 0 ptn  
9 86 Panis, Jelle DJA 20.57 317 ptn  
10 87 Faas, Tom DJA 19.78 0 ptn  
11 122 Vlimmeren, Joost van Groene Ster 15.81 224 ptn  
speer      
1 15 Oorschot, Jeffrey van Spado 44.91 704 ptn  
2 14 Blankendaal, Olaf Spado 41.30 0 ptn  
3 56 Ponnuthurai, David Dynamica 34.64 565 ptn  
4 165 Markenhof, Jorn RKHAV 31.19 514 ptn  
5 121 Valentijn, Youri Groene Ster 29.68 490 ptn  
6 22 Wierema, Harm Achilles EL 27.80 460 ptn  
7 309 Geluk, Tijs Delta Sport 26.38 437 ptn  
8 308 Verkaaik, Fabian Delta Sport 25.99 0 ptn  
9 273 Akuoko Maclean, Dwayn AV'56 22.79 375 ptn  
10 397 Ruiter, Stijn de Scheldesport 19.99 324 ptn  
11 87 Faas, Tom DJA 15.92 242 ptn  
12 275 Braamse, Jochem AV'56 15.31 0 ptn  
Jongens Jun D 2e divisie



80m      
1 170 Buinsters, Ricardo Groene Ster 10.22 757 ptn -0.4
2 37 Rond, Mark de Achilles 10.76 659 ptn -0.4
3 400 Smit, Tyson Spado 10.90 635 ptn -0.9
4 81 Machielsen, Lucas Spado 11.01 0 ptn -1.3
5 79 Reins, Gerrit Spado 11.13 0 ptn -1.3
6 60 Biswane, Gennaro Dynamica 11.44 549 ptn -0.9
7 40 Merode, Sven van Achilles 12.03 0 ptn -0.4
8 338 Slabbekoorn, Tim Dynamica 12.19 0 ptn -0.4
9 183 Trier, Jan van Diomedon 12.35 421 ptn -0.9
10 89 Ham, Sebastiaan DJA 12.75 370 ptn -1.3
11 61 Ponnuthurai, Timo Dynamica 12.75 0 ptn -1.3
12 148 Beckers, Tristan RKHAV/Scheldesport 12.79 365 ptn -0.9
13 146 Simoen, Bryan RKHAV/Scheldesport 12.85 0 ptn -0.9
14 348 Ommeren, Tom van Thor 13.24 312 ptn -0.9
15 351 Rekveld, Rob Thor 13.39 0 ptn -1.3
16 141 Vink, Dylan RKHAV/Scheldesport 13.48 0 ptn -0.4
17 389 Colpaert, Nils AV'56 13.72 259 ptn -0.4
1000m      
1 348 Ommeren, Tom van Thor 3.07.48 638 ptn  
2 143 Kreek, Kris de RKHAV/Scheldesport 3.08.68 629 ptn  
3 59 Verstraate, Wouter Dynamica 3.10.95 611 ptn  
4 80 Van Nikkelen Kuiper, Sean Spado 3.26.08 505 ptn  
5 36 Duijnhoven, Koen van Achilles 3.27.30 497 ptn  
6 338 Slabbekoorn, Tim Dynamica 3.29.15 0 ptn  
7 91 Snepvangers, Martijn DJA 3.32.24 466 ptn  
8 85 Suijkerbuik, Stefan Spado 3.36.80 0 ptn  
9 147 Thuy, Dennis RKHAV/Scheldesport 3.41.79 0 ptn  
10 146 Simoen, Bryan RKHAV/Scheldesport 3.46.76 0 ptn  
11 99 Maat, Jelle Groene Ster 3.47.85 376 ptn  
12 388 Vader, Gijs AV'56 4.32.95 176 ptn  
  181 Adriaansen, Jasper Diomedon dnf 0 ptn  
80mh      
1 37 Rond, Mark de Achilles 12.71 619 ptn -0.9
2 79 Reins, Gerrit Spado 13.67 519 ptn -0.9
3 58 Heupperman, Mike Dynamica 14.80 418 ptn -1.8
4 38 Verhulst, Sander Achilles 15.37 0 ptn -0.9
5 85 Suijkerbuik, Stefan Spado 15.83 0 ptn -0.9
6 149 Hondt, Jens d' RKHAV/Scheldesport 16.07 321 ptn -1.4
7 81 Machielsen, Lucas Spado 16.12 0 ptn -1.8
8 32 Haperen, Bas van Achilles 16.68 0 ptn -0.9
9 174 Surewaard, Joost Groene Ster 16.69 279 ptn -1.4
10 148 Beckers, Tristan RKHAV/Scheldesport 17.04 0 ptn -1.4
11 89 Ham, Sebastiaan DJA 17.23 245 ptn -1.8
12 61 Ponnuthurai, Timo Dynamica 17.38 0 ptn -1.8
13 92 Verhaeren, Sam DJA 18.83 0 ptn -1.4
14 181 Adriaansen, Jasper Diomedon 21.34 43 ptn -0.9
  390 Mastenbroek, Joost AV'56 dnf 0 ptn -1.4
  182 Merbel, Willem v.d. Diomedon dnf 0 ptn -1.8
4x80m      
1 31 31,37,38,40, Achilles 00.00 0 ptn  
2 79 79,80,81,82, Spado 42.54 649 ptn  
3 57 57,58,60,61, Dynamica 44.26 579 ptn  
4 141 141,143,148,149, RKHAV/Scheldesport 47.35 465 ptn  
5 348 348,349,350,351, Thor 50.68 357 ptn  
6 89 89,90,91,92, DJA 51.15 343 ptn  
7 388 388,389,391,390, AV'56 53.13 287 ptn  
8 180 180,181,182,183, Diomedon 53.64 273 ptn  
  170 170 Groene Ster dnf 0 ptn  
hoog      
1 400 Smit, Tyson Spado 1.50 623 ptn  
2 143 Kreek, Kris de RKHAV/Scheldesport 1.45 582 ptn  
3 58 Heupperman, Mike Dynamica 1.45 582 ptn  
4 35 Rook, Jesse Achilles 1.40 541 ptn  
5 174 Surewaard, Joost Groene Ster 1.35 499 ptn  
6 82 Vossen, Kalai van Spado 1.35 0 ptn  
7 38 Verhulst, Sander Achilles 1.25 0 ptn  
8 349 Vorst, Aron v.d. Thor 1.20 389 ptn  
9 391 Westdorp, Alex AV'56 1.20 389 ptn  
10 141 Vink, Dylan RKHAV/Scheldesport 1.20 0 ptn  
11 90 Parol, Milan DJA 1.15 352 ptn  
12 99 Maat, Jelle Groene Ster 1.15 0 ptn  
13 180 Opdorp, Bjorn van Diomedon 1.10 316 ptn  
ver      
1 31 Hondeveld, Bart Achilles 4.32 482 ptn  
2 82 Vossen, Kalai van Spado 4.08 434 ptn  
3 80 Van Nikkelen Kuiper, Sean Spado 4.07 0 ptn  
4 40 Merode, Sven van Achilles 4.03 0 ptn  
5 142 Biesbroeck, Maarten RKHAV/Scheldesport 3.90 398 ptn  
6 91 Snepvangers, Martijn DJA 3.86 390 ptn  
7 60 Biswane, Gennaro Dynamica 3.79 376 ptn  
8 149 Hondt, Jens d' RKHAV/Scheldesport 3.76 0 ptn  
9 388 Vader, Gijs AV'56 3.30 278 ptn  
10 351 Rekveld, Rob Thor 3.29 276 ptn  
11 349 Vorst, Aron v.d. Thor 3.06 0 ptn  
12 390 Mastenbroek, Joost AV'56 2.66 0 ptn  
13 180 Opdorp, Bjorn van Diomedon 2.62 142 ptn  
kogel      
1 170 Buinsters, Ricardo Groene Ster 10.39 541 ptn  
2 57 Leng, Finn de Dynamica 9.60 503 ptn  
3 31 Hondeveld, Bart Achilles 8.52 449 ptn  
4 83 Huis in het Veld, Stefan Spado 7.83 412 ptn  
5 350 Ommeren, Tim van Thor 7.25 380 ptn  
6 144 Voorde, Stijn van RKHAV/Scheldesport 6.92 361 ptn  
7 145 Waterschoot, Nigel van RKHAV/Scheldesport 6.85 0 ptn  
8 84 Berg, Jelle van de Spado 6.48 0 ptn  
9 34 Weerd, Erwin v.d. Achilles 6.11 0 ptn  
10 90 Parol, Milan DJA 5.80 293 ptn  
11 391 Westdorp, Alex AV'56 5.35 265 ptn  
12 183 Trier, Jan van Diomedon 4.44 202 ptn  
discus      
1 57 Leng, Finn de Dynamica 17.85 266 ptn  
2 83 Huis in het Veld, Stefan Spado 17.62 261 ptn  
3 84 Berg, Jelle van de Spado 15.30 0 ptn  
4 145 Waterschoot, Nigel van RKHAV/Scheldesport 14.93 205 ptn  
5 182 Merbel, Willem v.d. Diomedon 14.03 186 ptn  
6 32 Haperen, Bas van Achilles 12.63 154 ptn  
7 142 Biesbroeck, Maarten RKHAV/Scheldesport 12.23 0 ptn  
8 34 Weerd, Erwin v.d. Achilles 11.56 0 ptn  
9 350 Ommeren, Tim van Thor 11.12 117 ptn  
10 389 Colpaert, Nils AV'56 9.64 79 ptn  
11 92 Verhaeren, Sam DJA 7.51 18 ptn  
Meisjes Jun C 2e divisie



80m      
1 128 Haaften, Laura van Groene Ster 10.96 625 ptn -0.2
2 135 Nachtegael, Naomi RKHAV 11.05 610 ptn -0.9
3 291 Nijsse, Sanne AV'56 11.30 570 ptn -0.9
4 290 Dieren, Jasmijn v. AV'56 11.36 0 ptn -0.2
5 296 Brink, Tessa v.d. Scheldesport 11.54 534 ptn -0.2
6 93 Esvelt, Melissa DJA 11.66 516 ptn -0.9
7 297 Voorhans, Frederique Scheldesport 11.67 0 ptn -0.9
8 288 Zandee, Jeannot AV'56 11.78 0 ptn -0.9
9 62 Keizer, Claudia de Dynamica 11.80 496 ptn -0.2
10 137 Strijdonk, Indy RKHAV 11.81 0 ptn -0.2
11 314 Mourik, Emma van Delta Sport 11.98 470 ptn -0.9
12 97 Schrauwen, Aniek DJA 12.21 0 ptn -0.2
13 96 Franken, Sara DJA 12.42 0 ptn -1.9
14 352 Noorman, Robbin Thor 12.59 390 ptn -1.9
15 138 Nachtegael, Joy RKHAV 13.01 0 ptn -1.9
1000m      
1 41 Verheem, Marjolein Achilles EL 3.08.98 626 ptn  
2 296 Brink, Tessa v.d. Scheldesport 3.12.95 596 ptn  
3 292 Gastel, Meike van AV'56 3.22.49 529 ptn  
4 314 Mourik, Emma van Delta Sport 3.26.51 502 ptn  
5 128 Haaften, Laura van Groene Ster 3.35.72 445 ptn  
6 136 IJsebaert, Sara RKHAV 3.38.13 430 ptn  
7 94 Rombouts, Evelyn DJA 3.47.18 380 ptn  
8 291 Nijsse, Sanne AV'56 3.47.43 0 ptn  
9 140 Freijzer, Elke RKHAV 3.47.46 0 ptn  
10 139 Troost, Nikki van RKHAV 3.50.01 0 ptn  
11 64 Gonzalez, Maureen Dynamica 3.54.78 340 ptn  
12 100 Oosterhout, Nadine van DJA 3.59.29 0 ptn  
80mh      
1 284 Dreu, Julia de AV'56 14.01 487 ptn -2.8
2 134 Merckx, Laura RKHAV 14.67 429 ptn +0.7
3 297 Voorhans, Frederique Scheldesport 14.68 428 ptn +0.2
4 298 Strogova, Maria Scheldesport 15.10 0 ptn +0.2
5 191 Brooymans, Esther Diomedon 15.89 334 ptn -2.8
6 288 Zandee, Jeannot AV'56 16.03 0 ptn -2.8
7 62 Keizer, Claudia de Dynamica 16.17 314 ptn +0.7
8 94 Rombouts, Evelyn DJA 16.23 310 ptn +0.7
9 352 Noorman, Robbin Thor 16.58 287 ptn +0.7
10 317 Liere, Maud van Delta Sport 16.60 285 ptn +0.2
11 355 Verbiest, Vera Thor 16.62 0 ptn +0.2
12 140 Freijzer, Elke RKHAV 16.72 0 ptn -2.8
13 127 Fioole, Maartje Groene Ster 16.80 272 ptn +0.2
14 133 Cock, Hanneke de RKHAV 17.74 0 ptn -2.8
15 100 Oosterhout, Nadine van DJA 18.13 0 ptn -2.8
16 65 Hillebrand, Denise Dynamica 19.49 0 ptn +0.7
4x80m      
  284 284,288,290,291, AV'56 43.88 544 ptn  
2 296 296,297,298,299, Scheldesport 43.94 591 ptn  
3 133 133,134,135,137, RKHAV 44.45 571 ptn  
4 127 127,128,131,130, Groene Ster 45.04 548 ptn  
5 62 62,64,65,67, Dynamica 46.64 489 ptn  
6 352 352,353,354,355, Thor 46.85 482 ptn  
7 93 93,94,96,100, DJA 46.95 478 ptn  
8 314 314,315,316,317, Delta Sport 46.96 478 ptn  
  191 191,193,194,195, Diomedon dnf 0 ptn  
hoog      
1 353 Cools, Naomi Thor 1.45 582 ptn  
2 134 Merckx, Laura RKHAV 1.40 0 ptn  
3 136 IJsebaert, Sara RKHAV 1.40 541 ptn  
4 286 Rijke, Nadine de AV'56 1.40 541 ptn  
5 63 Heupperman, Marissa Dynamica 1.40 541 ptn  
6 95 Bastiaansen, Lori DJA 1.35 499 ptn  
7 299 Vries, Anouk de Scheldesport 1.35 499 ptn  
8 131 Klundert, Manouk van de Groene Ster 1.35 499 ptn  
9 283 Colpaert, Noor AV'56 1.25 0 ptn  
10 316 Remeeus, Evelien Delta Sport 1.20 389 ptn  
11 98 Veeken, Anouk van der DJA 0.00 0 ptn  
ver      
1 135 Nachtegael, Naomi RKHAV 4.48 515 ptn  
2 93 Esvelt, Melissa DJA 4.36 490 ptn  
3 191 Brooymans, Esther Diomedon 4.18 454 ptn  
4 284 Dreu, Julia de AV'56 4.13 444 ptn  
5 285 Pieters, Dionne AV'56 4.11 0 ptn  
6 299 Vries, Anouk de Scheldesport 3.98 414 ptn  
7 98 Veeken, Anouk van der DJA 3.89 0 ptn  
8 137 Strijdonk, Indy RKHAV 3.76 0 ptn  
9 354 Oorschot, Fransje van Thor 3.64 346 ptn  
10 130 Kannekens, Joani Groene Ster 3.62 342 ptn  
11 63 Heupperman, Marissa Dynamica 3.38 0 ptn  
12 64 Gonzalez, Maureen Dynamica 3.38 294 ptn  
13 316 Remeeus, Evelien Delta Sport 3.16 250 ptn  
kogel      
1 195 Verweij, Annabelle Diomedon 8.98 472 ptn  
2 131 Klundert, Manouk van de Groene Ster 8.54 450 ptn  
3 315 Berrevoets, Mirjam Delta Sport 8.11 427 ptn  
4 292 Gastel, Meike van AV'56 7.72 406 ptn  
5 300 Murre, Luca Scheldesport 7.56 397 ptn  
6 139 Troost, Nikki van RKHAV 7.53 395 ptn  
7 96 Franken, Sara DJA 7.24 379 ptn  
8 353 Cools, Naomi Thor 6.99 365 ptn  
9 285 Pieters, Dionne AV'56 6.86 0 ptn  
10 66 Kousemaeker, Adinda de Dynamica 6.44 333 ptn  
11 101 Vriends, Denise DJA 6.38 0 ptn  
12 67 Ponnuthurai, Esther Dynamica 6.26 0 ptn  
discus      
1 286 Rijke, Nadine de AV'56 22.63 354 ptn  
2 195 Verweij, Annabelle Diomedon 21.62 337 ptn  
3 66 Kousemaeker, Adinda de Dynamica 17.06 250 ptn  
4 315 Berrevoets, Mirjam Delta Sport 16.58 240 ptn  
5 298 Strogova, Maria Scheldesport 16.53 239 ptn  
6 287 Slabbekoorn, Anouk AV'56 15.07 0 ptn  
7 133 Cock, Hanneke de RKHAV 15.04 208 ptn  
8 101 Vriends, Denise DJA 14.65 199 ptn  
9 355 Verbiest, Vera Thor 14.34 193 ptn  
10 95 Bastiaansen, Lori DJA 13.84 0 ptn  
11 130 Kannekens, Joani Groene Ster 11.68 131 ptn  
speer      
1 42 Luijten, Simone Achilles EL 36.68 594 ptn  
2 283 Colpaert, Noor AV'56 21.06 344 ptn  
3 287 Slabbekoorn, Anouk AV'56 20.50 0 ptn  
4 317 Liere, Maud van Delta Sport 19.08 306 ptn  
5 300 Murre, Luca Scheldesport 14.84 218 ptn  
6 138 Nachtegael, Joy RKHAV 14.60 213 ptn  
7 67 Ponnuthurai, Esther Dynamica 14.59 213 ptn  
8 97 Schrauwen, Aniek DJA 14.28 206 ptn  
9 354 Oorschot, Fransje van Thor 12.42 162 ptn  
10 127 Fioole, Maartje Groene Ster 10.41 112 ptn  
Meisjes Jun D 2e divisie



60m      
1 301 Sprenkels, Maureen Scheldesport 9.05 539 ptn -0.4
2 43 Leeuw, Astrid de Achilles 9.17 517 ptn -1.3
3 319 Mendonca, Britt de Delta Sport 9.46 466 ptn -2.3
4 71 Rijk, Celina Dynamica 9.71 424 ptn -2.3
5 49 Sanden, Irene v.d. Achilles 9.73 0 ptn -1.3
6 304 Cooman, Charlotte de Scheldesport 9.79 0 ptn -1.3
7 69 Siebum, Jolien Dynamica 9.83 0 ptn -1.3
8 365 Hasselton, Winny Thor 10.03 373 ptn -2.3
9 45 Kammeraat, Deborah Achilles 10.18 0 ptn -1.3
10 106 Verhulst, Kim DJA 10.24 342 ptn -2.3
11 305 Ruiter, Simone de Scheldesport 10.27 0 ptn -0.4
12 186 Boven, Iris van Diomedon 10.31 332 ptn -1.3
13 190 Frens, Charmilla Diomedon 10.43 0 ptn -0.4
14 107 Kats, Kelsey DJA 10.68 0 ptn -0.4
15 322 Noomen, Merel Delta Sport 10.82 0 ptn -0.4
16 323 Vossen, Naomi van Delta Sport 10.90 0 ptn -2.3
17 105 Snepvangers, Naomi DJA 10.92 0 ptn -2.3
18 175 Gruijters, Richel Groene Ster 11.45 183 ptn -0.4
1000m      
1 301 Sprenkels, Maureen Scheldesport 3.18.18 558 ptn  
2 319 Mendonca, Britt de Delta Sport 3.39.12 425 ptn  
3 320 Baas, Kirstin Delta Sport 3.39.13 0 ptn  
4 44 Nefs, Baukje Achilles 3.45.20 391 ptn  
5 365 Hasselton, Winny Thor 4.03.27 299 ptn  
6 69 Siebum, Jolien Dynamica 4.04.58 293 ptn  
7 187 Nuiten, Celine Diomedon 4.21.07 222 ptn  
8 104 Opstal, Florien van DJA 4.24.84 207 ptn  
9 186 Boven, Iris van Diomedon 4.30.79 0 ptn  
10 322 Noomen, Merel Delta Sport 4.34.76 0 ptn  
11 102 Roelands, Vera DJA 4.37.08 0 ptn  
60mh      
1 68 Mol, Denise Dynamica 12.22 354 ptn -0.8
2 178 Suijkerbuijk, Effi Groene Ster 12.28 348 ptn -0.8
3 302 Es, Aysha van Scheldesport 12.74 307 ptn -1.1
4 49 Sanden, Irene v.d. Achilles 12.93 291 ptn -0.8
5 45 Kammeraat, Deborah Achilles 13.87 0 ptn -0.8
6 189 Vugt, Anouk van Diomedon 14.08 202 ptn -0.8
7 105 Snepvangers, Naomi DJA 14.15 197 ptn -0.8
8 188 Pavone, Felicia Diomedon 14.23 0 ptn -1.1
9 367 Visschedijk, Roosmarijn Thor 14.83 151 ptn -1.1
10 325 Mendonca, Tess de Delta Sport 16.09 77 ptn -1.1
11 323 Vossen, Naomi van Delta Sport 16.58 0 ptn -1.1
4x60m      
1 43 43,46,47,49, Achilles 35.08 558 ptn  
2 301 301,302,303,306, Scheldesport 35.54 536 ptn  
3 68 68,69,72,71, Dynamica 35.96 516 ptn  
4 319 319,320,321,325, Delta Sport 36.32 500 ptn  
5 186 186,187,188,189, Diomedon 37.66 442 ptn  
6 365 365,366,367,368, Thor 38.56 405 ptn  
7 103 103,106,107,108, DJA 40.37 337 ptn  
hoog      
1 302 Es, Aysha van Scheldesport 1.45 582 ptn  
2 46 Munter, Dewi Achilles 1.40 541 ptn  
3 68 Mol, Denise Dynamica 1.35 499 ptn  
4 320 Baas, Kirstin Delta Sport 1.30 462 ptn  
5 184 Baartmans, Frederique Diomedon 1.30 462 ptn  
6 303 Murre, Caya Scheldesport 1.25 0 ptn  
7 48 Lee, Roos van der Achilles 1.25 0 ptn  
8 187 Nuiten, Celine Diomedon 1.20 0 ptn  
9 104 Opstal, Florien van DJA 1.10 316 ptn  
10 103 Faas, Nadi DJA 1.00 0 ptn  
ver      
1 46 Munter, Dewi Achilles 3.90 398 ptn  
2 304 Cooman, Charlotte de Scheldesport 3.71 360 ptn  
3 178 Suijkerbuijk, Effi Groene Ster 3.61 340 ptn  
4 43 Leeuw, Astrid de Achilles 3.61 0 ptn  
5 303 Murre, Caya Scheldesport 3.57 0 ptn  
6 368 Merode, Marly van Thor 3.36 290 ptn  
7 72 Hillebrand, Esther Dynamica 3.03 224 ptn  
8 325 Mendonca, Tess de Delta Sport 2.97 212 ptn  
9 188 Pavone, Felicia Diomedon 2.96 210 ptn  
10 190 Frens, Charmilla Diomedon 2.93 0 ptn  
11 324 Doel, Sofie v.d. Delta Sport 2.86 0 ptn  
12 175 Gruijters, Richel Groene Ster 2.71 0 ptn  
13 108 Bastiaansen, Maud DJA 2.57 132 ptn  
14 102 Roelands, Vera DJA 2.51 0 ptn  
kogel      
1 184 Baartmans, Frederique Diomedon 10.00 522 ptn  
2 47 Lockhorn, Paulien Achilles 9.53 500 ptn  
3 48 Lee, Roos van der Achilles 9.18 0 ptn  
4 321 Nieuwendijk, Lotte v.d. Delta Sport 8.82 464 ptn  
5 185 Bakx, Magonda Diomedon 7.77 0 ptn  
6 366 Rekveld, Fleur Thor 7.00 366 ptn  
7 306 Bouterse, Mariska Scheldesport 6.55 339 ptn  
8 324 Doel, Sofie v.d. Delta Sport 6.48 0 ptn  
9 108 Bastiaansen, Maud DJA 6.30 324 ptn  
10 305 Ruiter, Simone de Scheldesport 5.92 0 ptn  
11 71 Rijk, Celina Dynamica 5.57 279 ptn  
12 106 Verhulst, Kim DJA 5.36 0 ptn  
13 176 Otten, Marieke Groene Ster 4.82 229 ptn  
speer      
1 47 Lockhorn, Paulien Achilles 19.96 323 ptn  
2 189 Vugt, Anouk van Diomedon 16.63 257 ptn  
3 321 Nieuwendijk, Lotte v.d. Delta Sport 15.11 224 ptn  
4 72 Hillebrand, Esther Dynamica 12.82 172 ptn  
5 306 Bouterse, Mariska Scheldesport 12.12 155 ptn  
6 185 Bakx, Magonda Diomedon 11.98 0 ptn  
7 368 Merode, Marly van Thor 10.17 105 ptn  
8 366 Rekveld, Fleur Thor 9.63 0 ptn  
9 176 Otten, Marieke Groene Ster 8.03 45 ptn  
10 103 Faas, Nadi DJA 7.93 42 ptn  

 

Jongens Jun C 2e divisie
Plaats Vereniging 100m 100mh 4x100m ver kogel discus speer Punten
1 Spado 835 406 779 672 623 478 704 5881
2 Dynamica 696 655 761 631 549 550 565 5713
3 AV'56 504 760 655 723 549 471 375 5370
4 Delta Sport 787 727 645 546 506 392 437 4987
5 Achilles EL
416 649 515 448 384 460 4239
6 Groene Ster 506 470 507 182 439 224 490 3992
7 RKHAV 484 77 438 400 526 527 514 3060
8 Scheldesport 495 367 567


324 2988
9 DJA 530         317 242 1089
 








Jongens Jun D 2e divisie
Plaats Vereniging 80m 80mh 4x80m ver kogel discus
Punten
1 Spado 635 519 649 434 412 261
4038
2 Dynamica 549 418 579 376 503 266
3884
3 Achilles 659 619
482 449 154
3401
4 RKHAV/Scheldesport 365 321 465 398 361 205
3326
5 DJA 370 245 343 390 293 18
2477
6 Thor 312
357 276 380 117
2469
7 Groene Ster 757 279

541

2452
8 AV'56 259
287 278 265 79
1733
9 Diomedon 421 43 273 142 202 186
1583
 








Meisjes Jun C 2e divisie
Plaats Vereniging 80m 80mh 4x80m ver kogel discus speer Punten
1 AV'56 570 487 544 444 406 354 344 4219
2 Scheldesport 534 428 591 414 397 239 218 3916
3 RKHAV 610 429 571 515 395 208 213 3912
4 DJA 516 310 478 490 379 199 206 3457
5 Groene Ster 625 272 548 342 450 131 112 3424
6 Delta Sport 470 285 478 250 427 240 306 3347
7 Dynamica 496 314 489 294 333 250 213 3270
8 Thor 390 287 482 346 365 193 162 2807
9 Diomedon
334
454 472 337
1597
10 Achilles EL             594 1220
 








Meisjes Jun D 2e divisie
Plaats Vereniging 60m 60mh 4x60m ver kogel speer
Punten
1 Achilles 517 291 558 398 500 323
3519
2 Scheldesport 539 307 536 360 339 155
3376
3 Delta Sport 466 77 500 212 464 224
2830
4 Dynamica 424 354 516 224 279 172
2761
5 Diomedon 332 202 442 210 522 257
2649
6 Thor 373 151 405 290 366 105
1989
7 DJA 342 197 337 132 324 42
1897
8 Groene Ster 183 348
340 229 45
1145
9 Spado






0
9 AV'56            
0
terug naar boven