za 3/04/10 - Testwedstrijd

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

Allereerst onze verontschuldigingen voor de problemen met de uitslagen.
Door het tussentijds staken van de wedstrijd in verband met het slechte weer zijn voor de wedstrijduitslag voor wat betreft speerwerpen alleen de eerste worpen geldig.
Daarnaast tellen de prestaties van een eventuele 2e worp wel voor eventuele persoonlijke-, baan-, club-records.

Jongens pupillen C

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
143 Leroy Eschenröder 2002 7.28 3.36 17.35 1161 ptn
148 Nathan de Zeeuw 2002 8.86 2.26 7.16 487 ptn
600m 2 deelnemer(s)
143 Eschenröder , Leroy 1-3-2002 AV Scheldesport 2.32.61 min
148 Zeeuw, Nathan de 2002 AV SCheldesport 2.45.77 min
4x40m 0 deelnemer(s)

Meisjes pupillen C

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
486 Parel Bun 2002 8.26 2.78 11.15 764 ptn
492 Daphne van Vossen 2002 8.46 2.59 13.51 737 ptn
493 Maaike Hemelaar 2002 8.91 2.41 11.37 598 ptn
151 Sara HAmelink 2003 10.66 1.97 6.22 200 ptn
4x40m 0 deelnemer(s)
600m 2 deelnemer(s)
486 Bun, Parel 2002 Dynamica 2.38.17 min
493 Hemelaar, `Maaike 2002 RKHAV 2.43.67 min

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
518 Mart Brouwers 2001 6.96 3.64 21.84 1349 ptn
467 Paavo de Leng 2001 7.22 3.55 19.26 1239 ptn
146 Devon van Dongen 2001 7.78 3.37 17.17 1064 ptn
673 Noah Lauwers 2001 8.07 2.85 16.69 903 ptn
4x40m 0 deelnemer(s)
1000m 3 deelnemer(s)
467 Leng, Paavo de 2001 Dynamica 3.34.99 min
518 Brouwers, Mart 2001 RKHAV 3.48.98 min
146 Dongen, Devon van 2001 AV SCheldesport 4.39.63 min

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
450 Caecilia Kaagman 2001 6.98 3.68 12.17 1204 ptn
142 Liane van Kampen 2001 7.27 3.00 14.68 1049 ptn
150 Lisa Hamelink 2001 7.92 2.99 12.27 882 ptn
137 Jolieke v.d. Veen 2001 8.04 2.35 16.15 799 ptn
4x40m 0 deelnemer(s)
1000m 3 deelnemer(s)
450 Kaagman, Caecilia 2001 Dynamica 4.23.04 min
142 Kampen, Liane van 1-6-2001 AV Scheldesport 4.30.58 min
150 Hamelink, Lisa 2001 AV SCheldesport 4.51.74 min

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
502 Robin van der Veen 2000 9.27 1.25 8.15 1654 ptn
766 Ruud Louter 2000 10.21 1.30 8.32 1546 ptn
532 Max van der Heyden 2000 10.16 1.15 4.95 1244 ptn
715 Nick Heijmans 2000 11.02 1.00 5.10 1026 ptn
721 Jesse Roelands 2000 11.22 1.00 5.00 994 ptn
1000m 5 deelnemer(s)
502 Veen, Robin van der 2000 AV Scheldesport 3.47.26 min
532 Heyden, Max van der 1-1-2000 AV SCheldesport 4.15.21 min
715 Heijmans, Nick 9-3-2000 RK HAV 4.16.81 min
766 Louter, Ruud 2000 RKHAV 4.30.65 min
721 Roelands, Jesse 17-3-2000 RK HAV 4.52.89 min
4x60m 1 deelnemer(s)
467 467 Dynamica sec

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
485 Rens de Ridder 1999 9.80 1.15 6.22 1381 ptn
140 Joram Verhage 1999 9.68 1.05 6.73 1358 ptn
566 Mike Dierkx 1999 9.99 1.10 6.49 1332 ptn
463 Sergio Harinck 1999 9.71 1.00 5.39 1233 ptn
511 Sebastian van Holland 1999 10.64 1.10 6.17 1218 ptn
761 Bryan Vink 1999 10.33 1.05 4.55 1118 ptn
145 Quincy Koster 1999 11.19 0.80 6.02 918 ptn
1000m 6 deelnemer(s)
140 Verhage, Joram 1999 Dynamica 3.30.58 min
485 Ridder, Rens de 1999 Dynamica 3.32.25 min
463 Harinck, Sergio 27-9-1999 ADSV Dynamica 3.46.52 min
566 Dierkx, Mike 1999 AV Scheldesport 4.11.40 min
511 Holland, Sebastian van 27-5-1999 AV De Wielingen 4.17.38 min
145 Koster, Quincy 30-1-1999 AV Scheldesport 4.25.90 min
4x60m 3 deelnemer(s)
485 485,467,463, Dynamica sec

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
158 Maria Dalampeki 2000 10.73 3.24 4.40 1038 ptn
149 Mirthe de Zeeuw 2000 10.45 3.12 4.18 1037 ptn
753 Maaike van Vossen 2000 11.52 3.04 5.55 979 ptn
724 Isa van de Voorde 2000 12.27 2.50 3.62 652 ptn
722 Anouk Hemelaar 2000 12.80 2.44 3.48 577 ptn
1000m 2 deelnemer(s)
1 149 Zeeuw, Mirthe de 2000 AV SCheldesport 3.46.68 min
2 724 Voorde, Isa van de 2000 RKHAV 4.51.98 min
4x60m 0 deelnemer(s)

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
543 Waeoby Jones 1999 9.45 3.64 5.79 1406 ptn
587 Maaike de Kreek 1999 9.61 3.53 5.45 1335 ptn
152 Iggy Nachtegael 1999 10.06 3.52 4.62 1206 ptn
647 Anna-Lee Roelans 1999 10.59 3.23 5.93 1158 ptn
391 Amber Boutens 1999 10.25 3.48 4.37 1152 ptn
650 Floortje Brouwers 1999 10.41 3.40 4.89 1149 ptn
535 Latisha Eschenroder 1999 10.24 3.18 4.29 1087 ptn
651 Laura Boone 1999 10.74 3.22 4.11 1012 ptn
452 Anne Verhage 1999 10.80 2.64 5.16 962 ptn
763 Margot Thuij 1999 11.09 2.73 4.29 882 ptn
1000m 8 deelnemer(s)
543 Jones, Waeoby 1999 AV Scheldesport 3.28.18 min
587 Kreek, Maaike de 1999 AV Scheldesport 3.42.91 min
391 Boutens, Amber 1999 AV Scheldesport 4.00.25 min
650 Brouwers, Floortje 1999 RKHAV 4.06.98 min
152 Nachtegael, Iggy 1999 RKHAV 4.24.95 min
651 Boone, Laura 1999 RKHAV 4.30.81 min
763 Thuij, Margot 1999 RKHAV 4.41.19 min
452 Verhage, Anne 1999 AV Scheldesport 5.15.25 min
4x60m 0 deelnemer(s)

Jongens junioren D

hoog 10 deelnemer(s)
1 346 Kreek, Kris de 21-1-1997 AV Scheldesport 1.40 m
2 615 Leng, Finn de 24-2-1997 ADSV Dynamica 1.35 m
3 978 Hondt, Jens d' 9-1-1998 RK HAV 1.30 m
4 979 Biesbroeck, Maarten 28-9-1998 RK HAV 1.15 m
5 989 Vink, Dylan 24-7-1997 RK HAV 1.15 m
6 769 Gennaro, Biswane 3-7-1997 ADSV Dynamica 1.15 m
7 990 Thuy, Dennis 5-12-1997 RK HAV 1.10 m
8 544 Huigh, Floris 22-11-1998 AV De Wielingen 1.10 m
9 768 Kempe, Hannes 1997 ADSV Dynamica 1.05 m
988 Voorde, Stijn van 18-12-1997 RK HAV m
80m 10 deelnemer(s)
1 769 Gennaro, Biswane 3-7-1997 ADSV Dynamica 11.42 sec
2 768 Kempe, Hannes 1997 ADSV Dynamica 12.12 sec
3 767 Ponnuthurai, Timo 1998 ADSV Dynamica 12.54 sec
4 346 Kreek, Kris de 21-1-1997 AV Scheldesport 12.62 sec
5 978 Hondt, Jens d' 9-1-1998 RK HAV 12.87 sec
6 979 Biesbroeck, Maarten 28-9-1998 RK HAV 13.07 sec
7 989 Vink, Dylan 24-7-1997 RK HAV 13.54 sec
8 544 Huigh, Floris 22-11-1998 AV De Wielingen 13.77 sec
9 990 Thuy, Dennis 5-12-1997 RK HAV 14.77 sec
988 Voorde, Stijn van 18-12-1997 RK HAV sec
1000m 7 deelnemer(s)
1 769 Gennaro, Biswane 3-7-1997 ADSV Dynamica min
988 Voorde, Stijn van 18-12-1997 RK HAV min
3 990 Thuy, Dennis 5-12-1997 RK HAV min
4 768 `Kempe, Hannes 1997 ADSV Dynamica min
5 346 Kreek, Kris de 21-1-1997 AV Scheldesport min
6 544 Huigh, Floris 22-11-1998 AV De Wielingen min
7 615 Leng, Finn de 24-2-1997 ADSV Dynamica min
4x80m 4 deelnemer(s)
615 615,767,768,769, ADSV Dynamica sec
speer 8 deelnemer(s)
615 Leng, Finn de 24-2-1997 ADSV Dynamica 29.10 m
989 Vink, Dylan 24-7-1997 RK HAV 25.21 m
978 Hondt, Jens d' 9-1-1998 RK HAV 22.76 m
979 Biesbroeck, Maarten 28-9-1998 RK HAV 14.32 m
990 Thuy, Dennis 5-12-1997 RK HAV 13.08 m
544 Huigh, Floris 22-11-1998 AV De Wielingen m
767 Ponnuthurai, Timo 21-1-1997 ADSV Dynamica m
769 Gennaro, Biswane 3-7-1997 ADSV Dynamica m

Meisjes junioren D

ver 19 deelnemer(s)
1 348 Es, Aisha van 1-12-1997 AV Scheldesport 4.01 m
2 968 Brouwer, Fieke de 15-8-1997 RK HAV 3.98 m
3 349 Sprenkels, Maureen 12-5-1997 AV Scheldesport 3.91 m
4 350 Murre, Caya 1-2-1998 AV Scheldesport 3.83 m
5 882 Maele, Jesse van 9-5-1998 RK HAV 3.78 m
6 347 Brink, Tessa van den 3-9-1997 AV Scheldesport 3.72 m
7 828 Lauwers, Romy 13-5-1998 RK HAV 3.59 m
8 977 Kesel, Romy de 1998 RKHAV 3.52 m
9 896 Ferket, Eva 28-9-1998 RK HAV 3.41 m
10 157 Ruiter, Simone 1998 AV SCheldesport 3.38 m
11 557 Slits, Meike 1998 AV de Wielingen 3.27 m
12 889 Bruin, Manon de 1-11-1998 RK HAV 3.27 m
13 841 Broeck, Annemijn van 3-4-1998 RK HAV 3.18 m
14 962 Damme, Julie van 1997 RK HAV 3.11 m
15 890 SChuttkowski, Charlotte 1998 RK HAV 3.07 m
16 124 Veen, Stephanie van der 1-4-1998 AV SCheldesport 3.06 m
17 973 Bruin, Nathalie de 8-1-1997 RK HAV 3.01 m
18 867 Bun, Femke 16-7-1998 RK HAV 2.91 m
19 138 Veen, Elske v,d, 1998 AV 56 2.56 m
60m 17 deelnemer(s)
1 347 Brink, Tessa van den 3-9-1997 AV Scheldesport 8.95 sec
2 349 Sprenkels, Maureen 12-5-1997 AV Scheldesport 9.19 sec
3 348 Es, Aisha van 1-12-1997 AV Scheldesport 9.48 sec
4 968 Brouwer, Fieke de 15-8-1997 RK HAV 9.65 sec
5 841 Broeck, Annemijn van 3-4-1998 RK HAV 9.93 sec
6 828 Lauwers, Romy 13-5-1998 RK HAV 10.01 sec
7 350 Murre, Caya 1-2-1998 AV Scheldesport 10.02 sec
8 882 Maele, Jesse van 9-5-1998 RK HAV 10.15 sec
9 124 Veen, Stephanie van der 1-4-1998 AV SCheldesport 10.16 sec
10 557 Slits, Meike 1998 AV de Wielingen 10.18 sec
11 867 Bun, Femke 16-7-1998 RK HAV 10.39 sec
12 977 Kesel, Romy de 1998 RKHAV 10.44 sec
13 896 Ferket, Eva 28-9-1998 RK HAV 10.71 sec
14 157 Ruiter, Simone 1998 AV SCheldesport 10.76 sec
15 138 Veen, Elske v,d, 1998 AV 56 10.77 sec
16 962 Damme, Julie van 1997 RK HAV 11.18 sec
17 890 SChuttkowski, Charlotte 1998 RK HAV 11.49 sec
1000m 13 deelnemer(s)
1 347 Brink, Tessa van den 3-9-1997 AV Scheldesport 3.19.31 min
2 349 Sprenkels, Maureen 12-5-1997 AV Scheldesport 3.29.41 min
3 882 Maele, Jesse van 9-5-1998 RK HAV 3.36.06 min
4 968 Brouwer, Fieke de 15-8-1997 RK HAV 3.45.50 min
5 350 Murre, Caya 1-2-1998 AV Scheldesport 3.55.55 min
6 962 Damme, Julie van 1997 RK HAV 3.58.18 min
7 896 Ferket, Eva 28-9-1998 RK HAV 4.07.50 min
8 889 Bruin, Manon de 1-11-1998 RK HAV 4.08.28 min
9 828 Lauwers, Romy 13-5-1998 RK HAV 4.14.83 min
10 973 Bruin, Nathalie de 8-1-1997 RK HAV 4.21.30 min
11 124 Veen, Stephanie van der 1-4-1998 AV SCheldesport 4.27.07 min
12 157 Ruiter, Simone 1998 AV SCheldesport 4.30.74 min
13 557 Slits, Meike 1998 AV de Wielingen 4.52.51 min
4x60m 4 deelnemer(s)
157 157 AV SCheldesport sec
347 347,348,349, AV Scheldesport sec
speer 10 deelnemer(s)
896 Ferket, Eva 28-9-1998 RK HAV 16.08 m
828 Lauwers, Romy 13-5-1998 RK HAV 12.92 m
882 Maele, Jesse van 9-5-1998 RK HAV 9.84 m
867 Bun, Femke 16-7-1998 RK HAV 9.14 m
 841 Broeck, Annemijn van 3-4-1998 RK HAV 8.85 m
889 Bruin, Manon de 1-11-1998 RK HAV 6.63 m
138 Veen, Elske v,d, 1998 AV 56 6.17 m
157 Ruiter, Simone 1998 AV SCheldesport m
973 Bruin, Nathalie de 8-1-1997 RK HAV m
977 Kesel, Romy de 1998 RKHAV m

Jongens junioren C

hoog 13 deelnemer(s)
1 156 Berg, Tom v.d. 1995 AV 56 1.60 m
2 570 Roelse, Steven 24-5-1996 ADSV Dynamica 1.55 m
3 345 Jones, Lyam 12-9-1995 AV Scheldesport 1.55 m
4 60 Suij, Joris 20-12-1995 AV Scheldesport 1.45 m
5 733 Ponnuthurai, David 3-6-1995 ADSV Dynamica 1.45 m
6 526 Ruff, Liam 6-8-1996 Delta Sport 1.35 m
7 498 Bij de Vaate, Chiel 22-2-1996 Delta Sport 1.35 m
8 470 Geluk, Tijs 29-8-1996 Delta Sport 1.30 m
9 144 Ruiter, Stijn 1-7-1995 AV Scheldesport 1.30 m
10 623 Marinissen, Coenraad 1996 Dynamica 1.30 m
11 509 Vos, Sven de 16-11-1996 Delta Sport 1.25 m
12 995 Louter, Rob 27-9-1996 RK HAV 1.15 m
564 Broeke, Tim van den 10-10-1995 ADSV Dynamica m
100m 19 deelnemer(s)
1 733 Ponnuthurai, David 3-6-1995 ADSV Dynamica 13.11 sec
2 771 Gilissen, Jason 1996 ADSV Dynamica 13.27 sec
3 570 Roelse, Steven 24-5-1996 ADSV Dynamica 13.27 sec
4 623 Marinissen, Coenraad 1996 Dynamica 13.32 sec
5 156 Berg, Tom v.d. 1995 AV 56 13.46 sec
6 993 Lauwers, Jelle 9-7-1995 RK HAV 13.46 sec
7 345 Jones, Lyam 12-9-1995 AV Scheldesport 13.91 sec
8 60 Suij, Joris 20-12-1995 AV Scheldesport 14.19 sec
9 992 Markenhof, Jorn 27-8-1996 RK HAV 14.50 sec
10 732 Leeftink, Wouter 7-10-1996 ADSV Dynamica 14.77 sec
11 498 Bij de Vaate, Chiel 22-2-1996 Delta Sport 14.83 sec
12 153 Brink, Dorus v.d. 1995 AV SCheldesport 15.16 sec
13 470 Geluk, Tijs 29-8-1996 Delta Sport 15.59 sec
14 144 Ruiter, Stijn 1-7-1995 AV Scheldesport 15.59 sec
15 509 Vos, Sven de 16-11-1996 Delta Sport 15.71 sec
16 526 Ruff, Liam 6-8-1996 Delta Sport 16.32 sec
17 578 Harinck, Gino 1996 Dynamica 16.88 sec
18 994 Jacobs, Jason 22-8-1996 RK HAV 17.61 sec
770 Sytsma, Job 1997 AV Scheldesport sec
800m 17 deelnemer(s)
564 Broeke, Tim van den 10-10-1995 ADSV Dynamica 2.15.82 min
570 Roelse, Steven 24-5-1996 ADSV Dynamica 2.22.94 min
345 Jones, Lyam 12-9-1995 AV Scheldesport 2.27.15 min
771 Gilissen, Jason 1996 ADSV Dynamica 2.29.65 min
153 Brink, Dorus v.d. 1995 AV SCheldesport 2.34.33 min
732 Leeftink, Wouter 7-10-1996 ADSV Dynamica 2.37.60 min
60 Suij, Joris 20-12-1995 AV Scheldesport 2.38.96 min
470 Geluk, Tijs 29-8-1996 Delta Sport 2.44.22 min
498 Bij de Vaate, Chiel 22-2-1996 Delta Sport 2.48.15 min
144 Ruiter, Stijn 1-7-1995 AV Scheldesport 2.53.37 min
509 Vos, Sven de 16-11-1996 Delta Sport 2.55.85 min
578 Harinck, Gino 1996 Dynamica 2.59.47 min
526 Ruff, Liam 6-8-1996 Delta Sport 3.03.17 min
770 Sytsma, Job 1997 AV Scheldesport min
733 Ponnuthurai, David 3-6-1995 ADSV Dynamica min
623 Marinissen, Coenraad 1996 Dynamica min
995 Louter, Rob 27-9-1996 RK HAV min
4x100m 8 deelnemer(s)
570 570,623,733,771, ADSV Dynamica sec
470 470,498,509,526, Delta Sport sec
speer 6 deelnemer(s)
995 Louter, Rob 27-9-1996 RK HAV 23.58 m
993 Lauwers, Jelle 9-7-1995 RK HAV 18.05 m
773 Ponnuthurai, David 3-6-1995 ADSV Dynamica m
144 Ruiter, Stijn 1-7-1995 AV Scheldesport m
992 Markenhof, Jorn 27-8-1996 RK HAV m
994 Jacobs, Jason 22-8-1996 RK HAV m

Meisjes junioren C

ver 4 deelnemer(s)
1 386 Mourik, Emma van 15-8-1996 Delta Sport 3.77 m
2 352 Liere, Maud van 10-2-1996 Delta Sport 3.77 m
3 397 Wouters, Jennifer 7-1-1995 RK HAV 3.60 m
533 Strogova, Maria 1-6-1996 AV SCheldesport m
80m 4 deelnemer(s)
1 386 Mourik, Emma van 15-8-1996 Delta Sport 12.09 sec
2 352 Liere, Maud van 10-2-1996 Delta Sport 12.17 sec
3 397 Wouters, Jennifer 7-1-1995 RK HAV 13.34 sec
533 Strogova, Maria 1-6-1996 AV SCheldesport sec
1000m 2 deelnemer(s)
533 Strogova, Maria 1-6-1996 AV SCheldesport min
2 386 Mourik, Emma van 15-8-1996 Delta Sport min
4x80m 1 deelnemer(s)
397 397 RK HAV sec

Jongens junioren B

100m 2 deelnemer(s)
1 707 Kempe, Thomas 1994 Dynamica 11.87 sec
2 546 Luteijn, Arjen 30-7-1994 AV De Wielingen 16.14 sec
3000m 3 deelnemer(s)
141 Wisse, Pieter 1993 Dynamica 10.20.45 min
59 Bouterse, Sebastiaan 6-8-1994 AV Scheldesport 10.49.07 min
546 Luteijn, Arjen 30-7-1994 AV De Wielingen 13.05.10 min
ver 2 deelnemer(s)
1 707 Kempe, Thomas 1994 Dynamica 5.45 m
2 546 Luteijn, Arjen 30-7-1994 AV De Wielingen 3.22 m
800m 1 deelnemer(s)
399 Bouterse, Neal 11-8-1993 AV 56 2.08.78 min
kogel 2 deelnemer(s)
1 707 Kempe, Thomas 1994 Dynamica 8.19 m
2 546 Luteijn, Arjen 30-7-1994 AV De Wielingen 4.82 m
4x100m 0 deelnemer(s)
speer 1 deelnemer(s)
996 Knibbeler, Jasper 7-6-1994 RK HAV 40.14 m

Meisjes junioren B

100m 0 deelnemer(s)
3000m 0 deelnemer(s)
800m 3 deelnemer(s)
311 Kerkhove, Shirley 6-8-1993 AV Scheldesport 2.35.75 min
742 Verhage, Christa 28-10-1993 ADSV Dynamica 2.44.11 min
109 Rasenberg, Ingrid 4-1-1994 AV Scheldesport 2.45.32 min
4x100m 0 deelnemer(s)
kogel 1 deelnemer(s)
1 997 Beule, Kylie de 28-10-1994 RK HAV 9.52 m
ver 2 deelnemer(s)
1 997 Beule, Kylie de 28-10-1994 RK HAV 3.93 m
2 742 Verhage, Christa 28-10-1993 ADSV Dynamica 3.64 m

Jongens junioren A

ver 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
100m 0 deelnemer(s)
3000m 0 deelnemer(s)
800m 1 deelnemer(s)
503 Exter, Niek den 1992 AV Scheldesport 2.07.34 min
4x100m 0 deelnemer(s)

Meisjes junioren A

100m 0 deelnemer(s)
800m 1 deelnemer(s)
95 Platteeuw, Esther 3-1-1992 AV Scheldesport 2.25.49 min
3000m 0 deelnemer(s)
4x100m 0 deelnemer(s)
ver 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
speer 1 deelnemer(s)
95 Platteeuw, Esther 3-1-1992 AV Scheldesport 37.97 m

Mannen Senioren

100m 0 deelnemer(s)
800m 1 deelnemer(s)
999 Mangnus, Marcel 18-1-1986 RK HAV 1.58.39 min
3000m 3 deelnemer(s)
351 Harmes, Erwin 1970 Dynamica 9.31.71 min
56 Goossen, Erik 19-6-1971 AV Scheldesport 10.06.19 min
777 Wisse, P.A.C. 1966 ADSV Dynamica 10.52.38 min
4x100m 0 deelnemer(s)
ver 0 deelnemer(s)
kogel 1 deelnemer(s)
1 398 Belzen, Jeroen van 22-6-1983 ADSV Dynamica 11.51 m

Vrouwen Senioren

100m 1 deelnemer(s)
1 136 Verdonk, Marianne 31-8-1986 AV Generaal Michaelis 13.97 sec
800m 1 deelnemer(s)
998 Aper, Aniek 17-11-1989 RK HAV 2.29.57 min
3000m 0 deelnemer(s)
4x100m 0 deelnemer(s)
ver 1 deelnemer(s)
1 136 Verdonk, Marianne 31-8-1986 AV Generaal Michaelis 3.77 m
kogel 2 deelnemer(s)
1 73 Wijsevelde, Nathalie 22-5-1985 AV Scheldesport 7.25 m
998 Aper, Aniek 17-11-1989 RK HAV m
speer 3 deelnemer(s)
73 Wijsevelde, Nathalie 22-5-1985 AV Scheldesport 18.52 m
136 Verdonk, Marianne 31-8-1986 AV Generaal Michaelis 12.05 m
998 Aper, Aniek 17-11-1989 RK HAV m

Mannen Masters

100m 2 deelnemer(s)
1 460 Hoffman, Glenn 1992 AV Scheldesport 12.97 sec
2 49 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 13.40 sec
800m 4 deelnemer(s)
966 Platteeuw, Albert 23-4-1965 AV Scheldesport 2.19.42 min
1000 Bruin, Marcel de 30-9-1966 RK HAV 2.25.05 min
49 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 2.32.61 min
312 Kuijer, Herman 1-3-1960 AV Scheldesport 2.36.54 min
3000m 8 deelnemer(s)
395 Mourik, Piet van 25-9-1963 Delta Sport 10.55.00 min
312 Kuijer, Herman 1-3-1960 AV Scheldesport 11.20.98 min
49 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 11.26.74 min
52 Veen, Jaap van der 1-11-1967 AV SCheldesport 11.36.37 min
529 Bakker, Wim 25-4-1950 AV Scheldesport 11.48.28 min
460 Hoffman, Glenn 1992 AV Scheldesport 12.54.81 min
134 Louter, Willem 1963 RKHAV 13.23.66 min
579 Knijff, Theo 1961 AV SCheldesport 15.00.58 min
4x100m 0 deelnemer(s)
ver 2 deelnemer(s)
1 49 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 4.37 m
2 52 Veen, Jaap van der 1-11-1967 AV SCheldesport 4.17 m
kogel 5 deelnemer(s)
1 135 Segers, Donald 3-12-1945 RK HAV 10.12 m
2 55 Fabry, Emile 28-8-1966 AV Scheldesport 9.48 m
3 638 Rasenberg, Ronald 14-3-1965 AV Scheldesport 8.40 m
4 52 Veen, Jaap van der 1-11-1967 AV SCheldesport 7.61 m
5 134 Louter, Willem 1963 RKHAV 7.29 m
speer 2 deelnemer(s)
55 Fabry, Emile 28-8-1966 AV Scheldesport 29.77 m
638 Rasenberg, Ronald 14-3-1965 AV Scheldesport 29.04 m

Vrouwen Masters

kogel 1 deelnemer(s)
1 139 Veen, Nanette v.d. 1968 AV 56 6.72 m
speer 1 deelnemer(s)
139 Veen, Nanette v.d. 1968 AV 56 m

VB atleten

Stnr Naam geb 100m 400m Verspringen Kogelstoten ptn
425 Uberto Druivetak 1991 13.16 57.74 4.35 6.70 1552 ptn
458 Kurt Lauret 1977 13.84 67.66 4.61 7.62 1323 ptn
407 Stan Dielemans 1988 13.71 67.78 4.26 6.55 1153 ptn
168 Vicky Stevendaal 1992 16.65 111.95 3.21 5.78 366 ptn
160 Andy Nystadt 1996 17.51 86.07 3.09 5.75 291 ptn
159 Nick Jansen 1995 16.76 84.16 2.53 5.02 280 ptn
161 Lieke Sweep 1995 17.42 88.55 2.86 5.43 266 ptn
469 Tim Szelech 1989 16.81 77.63 4.43 250 ptn
162 Richard de Bruijne 1989 17.13 86.40 2.75 4.38 215 ptn
468 Ronnie Tiggelman 1987 17.19 94.63 2.66 4.20 210 ptn
147 Ronnie Herlaer 1977 17.90 90.29 2.89 4.93 178 ptn
426 Sira Lambregts 1990 17.87 85.95 2.01 4.72 159 ptn
154 Caesar Schrandt 1978 18.06 87.13 2.90 3.33 141 ptn
167 Dominique de Brouwer 1994 18.79 97.18 2.38 4.02 89 ptn
224 Saskia Hopmans 1984 21.47 161.88 1.57 5.41 73 ptn
403 Esther Adriaansen 1972 4.21 0 ptn
130 Alex Dieleman 1965 26.98 120.50 0.90 3.04 0 ptn

 

Estafettes

4 x 100m H. Masters

1  Scheldesport 54.97

4x 100m JC

1 Dynamica 1 51.12
2 Scheldesport 57.83
3 Dynamica 2 58.15
4 Deltasport 1.01.29
5 RKHAV 1.01.94

4x80m JD

1 Dynamica 46.1
2 RKHAV 53.6

 

Totaal overzicht prestaties speerwerpen

Dit is inclusief een eventuele 2e poging die niet voor de wedstrijd meetelt.

Jongens D

Dennis Thuy RKHAV 13,08 m
Maarten Biesbroeck RKHAV 14,32 m
Jens d'Hondt RKHAV 22,76 m
Dylan Vink RKHAV 25.21 m
Floris Huigh Wielingen 0 m
Finn de Leng Dynamica 29,1 m
Timo Ponnuthurai Dynamica 13,1 m
Gennaro Biswane Dynamica 0 m

Jongens C

Jorn Markenhof RKHAV 0 m
Jelle Lauwers RKHAV 18,05 m
Jason Jacobs RKHAV 0 m
Stijn Ruiter AV Scheldesport 0 m
David Ponnuthurai Dynamica 0 m
Rob Louter RKHAV 23,58 m

Jongens B

Jasper Knibbeler RKHAV 48,27 m

Mannen Masters

Emile Fabry AV Scheldesport 29,77 m
Ronald Rasenberg AV Scheldesport 29,04 m

Meisjes D

Manon de Bruin RKHAV 6,63 m
Nathalie de Bruin RKHAV 0 m
Elske vd Veen AV 56 6,17 m
Femke Bun RKHAV 9,14 m
Jesse van Maele RKHAV 9,84 m
Eva Ferket RKHAV 16,08 m
Simone Ruiter AV Scheldesport 0 m
Romy Lauwers RKHAV 13,82 m
Annemijn v Broeck RKHAV 10,15 m
terug naar boven