za 2/06/12 - Pup/baan circuit - Oostburg

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40mHoogspringenBalwerpenptn
412 Fenna Gelderblom 2004 7.79 0.85 17.72 284 ptn
413 Lilian Fertoute 2005 8.00 0.80 15.79 255 ptn
385 Jenna Coppieters 2004 8.12 0.85 10.39 160 ptn
418 Tessa Schets 2004 7.75 0.80 10.14 155 ptn
431 Myrthe Keijmel 2005 8.94 0.60 7.29 94 ptn
386 Valerie Schuttowski 2004 dnf 0 ptn
416 Yara Burg 2004 dnf 0 ptn


Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb40mHoogspringenKogelstotenptn
411 Ruchama Houtzager 2003 7.15 1.05 4.14 1178 ptn
434 Iza van Damme 2003 7.09 1.00 4.30 1166 ptn
454 Romy Dieleman 2003 7.25 0.95 4.68 1123 ptn
421 Tamar van Daalen 2003 7.31 1.00 4.20 1112 ptn
446 Rosanne Kaagman 2003 7.28 0.90 4.89 1095 ptn
447 Marit Stevels 2003 7.15 0.90 4.08 1064 ptn
409 Elaine Fertoute 2003 7.60 0.90 4.46 1001 ptn
387 Eva den Exter 2003 7.55 0.85 2.63 825 ptn
410 Ilse Goudswaard 2003 8.13 0.80 3.00 720 ptn


Meisjes pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
392 Daphne van Vossen 2002 10.59 1.10 6.18 1225 ptn
455 Louise l Coq 2002 10.10 1.00 5.23 1162 ptn
445 Parel Bun 2002 10.57 1.05 4.97 1113 ptn
393 Anouk Maes 2002 10.98 1.05 5.39 1087 ptn
443 Jasmijn Geldof 2002 10.95 1.10 4.62 1076 ptn
394 Fien Lelie 2002 10.57 0.90 5.16 1016 ptn
391 Cobie Weyenberg 2002 11.35 0.95 4.12 880 ptn
395 Maaike Hemelaar 2002 11.69 0.90 3.83 781 ptn
384 Shelby van Putten 2002 0 ptn
422 Veerle Smits 2002 0 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
439 Caecilia Kaagman 2001 9.16 1.20 6.19 1526 ptn
430 Lianne van Kampen 2001 9.36 1.20 5.75 1462 ptn
426 Evy van Daalen 2001 9.34 1.15 5.22 1395 ptn
405 Isel Begemann 2001 9.37 1.10 5.23 1354 ptn
406 Iris Heikoop 2001 10.72 1.20 5.24 1221 ptn
437 Nikita de Lange 2001 10.71 1.05 4.71 1076 ptn
452 Emma Roelse 2001 10.83 0.95 5.62 1048 ptn
436 Amy Niemantsverdriet 2001 11.30 0.95 4.69 927 ptn
396 Stephanie Dhanis 2001 11.37 0.90 5.15 913 ptn
453 Sascha Janson 2001 11.52 0.90 5.03 0 ptn


Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
417 Jesse van den Dikkenberg 2004 7.37 3.01 21.34 1130 ptn
433 Tobias de Zeeuw 2004 7.96 2.52 13.61 806 ptn
415 Mart Kapteijn 2005 7.87 2.51 12.15 793 ptn
450 Tom van Houwelingen 2005 8.04 2.28 13.59 743 ptn


Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
449 Tim van Noort 2003 7.54 3.06 29.91 1213 ptn
402 Iska Breedveld 2003 7.40 2.94 22.86 1130 ptn
448 Bram Janson 2003 7.30 2.83 17.54 1054 ptn
408 Milan Hilleman 2003 7.73 2.55 25.91 1028 ptn
420 Luc van Westen 2003 7.62 3.00 17.51 1024 ptn
419 Sven Kramer 2003 8.20 2.57 17.03 831 ptn
389 Mats Vierbergen 2003 8.02 2.59 13.74 811 ptn
388 Martijn van Os 2003 8.26 2.45 17.61 806 ptn
390 Karsten Hiel 2003 9.08 1.89 5.29 337 ptn


Jongens pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
444 Lucian de Nooyer 2002 9.80 3.68 36.52 1478 ptn
425 Stef Kapteijn 2002 9.82 3.70 21.64 1304 ptn
423 Wouter Schets 2002 10.04 3.38 24.15 1239 ptn
442 Luca van de Belt 2002 10.09 2.80 26.55 1145 ptn
424 Matthijs Roos 2002 10.45 3.24 19.76 1092 ptn
407 Nathan Boot 2002 10.91 3.07 18.08 972 ptn
383 Thijs Jansen 2002 10.75 2.92 18.67 971 ptn
414 Joey van Opdorp 2002 11.06 2.94 15.35 885 ptn
432 Nathan de Zeeuw 2002 10.60 2.84 12.34 874 ptn


Jongens pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
440 Paavo de Leng 2001 9.31 3.95 35.22 1602 ptn
438 Felix Schellings 2001 9.26 4.00 28.53 1546 ptn
398 Mart Brouwers 2001 9.42 4.00 30.35 1539 ptn
435 Thian de Vries 2001 9.96 3.79 38.98 1501 ptn
441 Paul van Houwelingen 2001 9.71 3.68 24.99 1362 ptn
400 Yannick Harmsen 2001 9.66 3.48 26.04 1343 ptn
451 Robert Schouwenaar 2001 10.26 3.47 27.42 1265 ptn
399 Noah Lauwers 2001 10.50 3.40 25.96 1199 ptn
397 Jochem van Pamelen 2001 11.36 3.02 23.47 980 ptn
427 Maarten Marcusse 2001 11.00 3.00 20.28 977 ptn

Uitslagen baanwedstrijd

Meisjes junioren D

60m11 deelnemer(s)
1 735 Torbijn, Willemijn 1999 Scheldesport 8.69 sec ptn
2 742 Boutens, Amber 21-10-1999 AV Scheldesport 8.84 sec ptn
3 741 Jones, Waeöby 16-01-1999 AV Scheldesport 8.87 sec ptn
4 680 Nieuwendijk, Britt van den 06-01-1999 Delta Sport 9.31 sec ptn
5 690 Liere, Britt van 19-04-1999 Delta Sport 9.39 sec ptn
6 746 Brouwer, Floortje 21-10-1999 RK HAV 9.41 sec ptn
7 641 Nachtegael, Iggy 18-06-1999 RK HAV 9.57 sec ptn
8 737 Kreek, Maaike de 20-02-1999 AV Scheldesport 9.66 sec ptn
9 691 Gelderblom, Nanne 15-06-2000 Delta Sport 9.76 sec ptn
10 729 Nachtegael, Mirthe 28-08-1999 RK HAV 9.96 sec ptn
11 689 Dirkzwager, Ilse 15-11-1999 Delta Sport 9.96 sec ptn
hoog12 deelnemer(s)
1 680 Nieuwendijk, Britt van den 06-01-1999 Delta Sport 1.35 m ptn
2 741 Jones, Waeöby 16-01-1999 AV Scheldesport 1.35 m ptn
3 690 Liere, Britt van 19-04-1999 Delta Sport 1.25 m ptn
4 735 Torbijn, Willemijn 1999 Scheldesport 1.25 m ptn
5 702 Huige, Marijntje 2000 AV '56 1.20 m ptn
6 737 Kreek, Maaike de 20-02-1999 AV Scheldesport 1.20 m ptn
7 729 Nachtegael, Mirthe 28-08-1999 RK HAV 1.20 m ptn
8 746 Brouwer, Floortje 21-10-1999 RK HAV 1.15 m ptn
9 641 Nachtegael, Iggy 18-06-1999 RK HAV 1.15 m ptn
10 643 Thuy, Margot 07-12-1999 RK HAV 1.15 m ptn
11 691 Gelderblom, Nanne 15-06-2000 Delta Sport 1.10 m ptn
12 642 Hemelaar, Anouk 31-05-2000 RK HAV 0.95 m ptn
kogel10 deelnemer(s)
1 680 Nieuwendijk, Britt van den 06-01-1999 Delta Sport 9.60 m ptn
2 741 Jones, Waeöby 16-01-1999 AV Scheldesport 8.78 m ptn
3 690 Liere, Britt van 19-04-1999 Delta Sport 7.63 m ptn
4 729 Nachtegael, Mirthe 28-08-1999 RK HAV 7.56 m ptn
5 691 Gelderblom, Nanne 15-06-2000 Delta Sport 7.53 m ptn
6 737 Kreek, Maaike de 20-02-1999 AV Scheldesport 6.73 m ptn
7 742 Boutens, Amber 21-10-1999 AV Scheldesport 6.64 m ptn
8 643 Thuy, Margot 07-12-1999 RK HAV 6.60 m ptn
9 746 Brouwer, Floortje 21-10-1999 RK HAV 6.17 m ptn
10 642 Hemelaar, Anouk 31-05-2000 RK HAV 4.99 m ptn
1000m5 deelnemer(s)
1 741 Jones, Waeöby 16-01-1999 AV Scheldesport 3.14.06 min ptn
2 737 Kreek, Maaike de 20-02-1999 AV Scheldesport 3.20.38 min ptn
3 742 Boutens, Amber 21-10-1999 AV Scheldesport 3.23.12 min ptn
4 689 Dirkzwager, Ilse 15-11-1999 Delta Sport 3.34.39 min ptn
5 643 Thuy, Margot 07-12-1999 RK HAV 4.01.51 min ptn


Meisjes junioren C

80m10 deelnemer(s)
1 666 Broeck, Annemijn van 03-04-1998 RK HAV 11.07 sec ptn
2 667 Brouwer, Fieke de 15-05-1997 RK HAV 11.57 sec ptn
3 708 Rijk, Celina 19-12-1998 ADSV Dynamica 11.73 sec ptn
4 699 Slabbekoorn, Femke 02-07-1998 AV '56 11.80 sec ptn
5 663 Kesel, Romy de 28-07-1998 RK HAV 11.92 sec ptn
6 711 Dingemanse, Yael 16-12-1997 AV De Wielingen 12.15 sec ptn
7 664 Lauwers, Romy 13-05-1998 RK HAV 12.23 sec ptn
8 698 Koster, Leoniek 28-08-1998 AV '56 12.82 sec ptn
9 679 Nieuwendijk, Lotte van den 09-04-1997 Delta Sport 12.98 sec ptn
10 668 Bruin, Nathalie de 08-01-1997 RK HAV 13.28 sec ptn
150m7 deelnemer(s)
1 666 Broeck, Annemijn van 03-04-1998 RK HAV 20.58 sec ptn
2 667 Brouwer, Fieke de 15-05-1997 RK HAV 21.27 sec ptn
3 708 Rijk, Celina 19-12-1998 ADSV Dynamica 21.85 sec ptn
4 699 Slabbekoorn, Femke 02-07-1998 AV '56 22.28 sec ptn
5 665 Bruin, Manon de 01-11-1998 RK HAV 22.72 sec ptn
6 711 Dingemanse, Yael 16-12-1997 AV De Wielingen 22.82 sec ptn
7 698 Koster, Leoniek 28-08-1998 AV '56 23.87 sec ptn
kogel6 deelnemer(s)
1 663 Kesel, Romy de 28-07-1998 RK HAV 9.53 m ptn
2 664 Lauwers, Romy 13-05-1998 RK HAV 8.72 m ptn
3 666 Broeck, Annemijn van 03-04-1998 RK HAV 8.25 m ptn
4 679 Nieuwendijk, Lotte van den 09-04-1997 Delta Sport 6.59 m ptn
5 686 Remeeus, Evelien 15-03-1997 Delta Sport 6.57 m ptn
6 698 Koster, Leoniek 28-08-1998 AV '56 6.05 m ptn
1000m4 deelnemer(s)
1 699 Slabbekoorn, Femke 02-07-1998 AV '56 3.47.45 min ptn
2 668 Bruin, Nathalie de 08-01-1997 RK HAV 3.49.19 min ptn
3 711 Dingemanse, Yael 16-12-1997 AV De Wielingen 3.50.55 min ptn
4 698 Koster, Leoniek 28-08-1998 AV '56 4.31.60 min ptn
hoog6 deelnemer(s)
1 663 Kesel, Romy de 28-07-1998 RK HAV 1.50 m ptn
2 667 Brouwer, Fieke de 15-05-1997 RK HAV 1.40 m ptn
3 664 Lauwers, Romy 13-05-1998 RK HAV 1.35 m ptn
4 666 Broeck, Annemijn van 03-04-1998 RK HAV 1.30 m ptn
5 698 Koster, Leoniek 28-08-1998 AV '56 1.25 m ptn
6 699 Slabbekoorn, Femke 02-07-1998 AV '56 1.20 m ptn


Meisjes junioren B

speer3 deelnemer(s)
1 644 Nijsse, Sanne 1995 AV 56 31.23 m ptn
2 684 Liere, Maud van 10-02-1996 Delta Sport 19.42 m ptn
3 553 Steijaert, Nathalie 1996 AV de Wielingen 12.74 m ptn
100m3 deelnemer(s)
1 644 Nijsse, Sanne 1995 AV 56 13.49 sec ptn
2 684 Liere, Maud van 10-02-1996 Delta Sport 14.56 sec ptn
3 553 Steijaert, Nathalie 1996 AV de Wielingen 17.79 sec ptn
kogel3 deelnemer(s)
1 684 Liere, Maud van 10-02-1996 Delta Sport 9.10 m ptn
2 644 Nijsse, Sanne 1995 AV 56 9.05 m ptn
3 553 Steijaert, Nathalie 1996 AV de Wielingen 7.00 m ptn
3000m0 deelnemer(s)
hoog1 deelnemer(s)
701 Slabbekoorn, A.W.M. 18-02-1996 AV '56 m ptn
800m0 deelnemer(s)
200m1 deelnemer(s)
1 644 Nijsse, Sanne 1995 AV 56 28.33 sec ptn


Meisjes junioren A

speer0 deelnemer(s)
100m1 deelnemer(s)
1 750 Velde, Wendy van de 05-05-1993 AV De Wielingen 17.60 sec ptn
kogel1 deelnemer(s)
1 750 Velde, Wendy van de 05-05-1993 AV De Wielingen 6.19 m ptn
hoog2 deelnemer(s)
1 740 Oppeneer, Naomi 21-11-1994 AV Scheldesport 1.35 m ptn
2 750 Velde, Wendy van de 05-05-1993 AV De Wielingen 0.00 m ptn
800m0 deelnemer(s)
200m1 deelnemer(s)
1 739 Rasenberg, Ingrid 04-01-1994 AV Scheldesport 29.42 sec ptn


Vrouwen Senioren

speer2 deelnemer(s)
1 672 Beule, Audrey de 28-05-1986 RK HAV 30.22 m ptn
2 745 Velde, Daisy van de 29-11-1990 AV De Wielingen 23.18 m ptn
100m1 deelnemer(s)
1 745 Velde, Daisy van de 29-11-1990 AV De Wielingen 16.00 sec ptn
kogel1 deelnemer(s)
1 672 Beule, Audrey de 28-05-1986 RK HAV 8.81 m ptn
3000m1 deelnemer(s)
1 677 Vlieger, Anne de 24-12-1984 AV '56 11.07.00 min ptn
hoog1 deelnemer(s)
1 745 Velde, Daisy van de 29-11-1990 AV De Wielingen 1.35 m ptn
800m0 deelnemer(s)
200m0 deelnemer(s)


vrouwen 35

speer0 deelnemer(s)
100m0 deelnemer(s)
kogel0 deelnemer(s)
3000m1 deelnemer(s)
1 652 Versluys-Burkin, Frederique 11-11-1969 AV De Wielingen 10.50.00 min ptn
hoog0 deelnemer(s)
800m1 deelnemer(s)
1 718 Lotthrinkx, Nathalie 1976 Eindhoven Atletiek 2.30.10 min ptn
200m0 deelnemer(s)


vrouwen 45

speer0 deelnemer(s)
100m0 deelnemer(s)
kogelsl0 deelnemer(s)
3000m1 deelnemer(s)
1 675 Nijs, Margot de 19-08-1963 RK HAV 12.39.00 min ptn
hoog0 deelnemer(s)
800m0 deelnemer(s)
200m0 deelnemer(s)


Jongens junioren D

80m10 deelnemer(s)
1 716 Liere, Daan van 18-03-1999 AV '56 11.11 sec ptn
2 707 Dierkx, Mike 09-02-1999 AV Scheldesport 11.27 sec ptn
3 693 Blom, Taco 16-09-1999 AV '56 11.42 sec ptn
4 736 Wege, Ivar van de 1999 Scheldesport 11.51 sec ptn
5 706 Veen, Robin van der 13-01-2000 AV Scheldesport 11.71 sec ptn
6 662 Jaeger, Jori de 23-07-2000 RK HAV 11.83 sec ptn
7 726 Ridder, Rens de 06-03-1999 ADSV Dynamica 12.01 sec ptn
8 732 Janse, Dennis 2000 Dynamica 12.42 sec ptn
9 725 Harinck, Sergio 27-09-1999 ADSV Dynamica 12.53 sec ptn
10 727 Konings, Sylvan 18-11-2000 ADSV Dynamica 14.49 sec ptn
ver10 deelnemer(s)
1 716 Liere, Daan van 18-03-1999 AV '56 4.63 m ptn
2 706 Veen, Robin van der 13-01-2000 AV Scheldesport 4.31 m ptn
3 707 Dierkx, Mike 09-02-1999 AV Scheldesport 4.09 m ptn
4 693 Blom, Taco 16-09-1999 AV '56 3.91 m ptn
5 732 Janse, Dennis 2000 Dynamica 3.73 m ptn
6 725 Harinck, Sergio 27-09-1999 ADSV Dynamica 3.65 m ptn
7 726 Ridder, Rens de 06-03-1999 ADSV Dynamica 3.47 m ptn
8 688 Tolhoek, Ezra 27-08-1999 Delta Sport 3.41 m ptn
9 736 Wege, Ivar van de 1999 Scheldesport 3.15 m ptn
10 728 Marteijn, Vincent 02-12-2000 ADSV Dynamica 2.98 m ptn
1000m10 deelnemer(s)
1 726 Ridder, Rens de 06-03-1999 ADSV Dynamica 3.14.93 min ptn
2 716 Liere, Daan van 18-03-1999 AV '56 3.19.65 min ptn
3 693 Blom, Taco 16-09-1999 AV '56 3.25.30 min ptn
4 706 Veen, Robin van der 13-01-2000 AV Scheldesport 3.26.99 min ptn
5 725 Harinck, Sergio 27-09-1999 ADSV Dynamica 3.28.28 min ptn
6 732 Janse, Dennis 2000 Dynamica 3.44.21 min ptn
7 662 Jaeger, Jori de 23-07-2000 RK HAV 3.48.68 min ptn
8 688 Tolhoek, Ezra 27-08-1999 Delta Sport 3.51.09 min ptn
9 727 Konings, Sylvan 18-11-2000 ADSV Dynamica 3.57.24 min ptn
10 728 Marteijn, Vincent 02-12-2000 ADSV Dynamica 4.08.47 min ptn
kogel10 deelnemer(s)
1 716 Liere, Daan van 18-03-1999 AV '56 9.35 m ptn
2 726 Ridder, Rens de 06-03-1999 ADSV Dynamica 8.56 m ptn
3 736 Wege, Ivar van de 1999 Scheldesport 8.52 m ptn
4 706 Veen, Robin van der 13-01-2000 AV Scheldesport 8.10 m ptn
5 707 Dierkx, Mike 09-02-1999 AV Scheldesport 7.61 m ptn
6 732 Janse, Dennis 2000 Dynamica 7.09 m ptn
7 693 Blom, Taco 16-09-1999 AV '56 6.87 m ptn
8 688 Tolhoek, Ezra 27-08-1999 Delta Sport 6.77 m ptn
9 727 Konings, Sylvan 18-11-2000 ADSV Dynamica 4.45 m ptn
10 728 Marteijn, Vincent 02-12-2000 ADSV Dynamica 4.26 m ptn

Jongens junioren C

ver7 deelnemer(s)
1 724 Leng, Finn de 24-02-1997 ADSV Dynamica 5.61 m ptn
721 Simoen, Brijan 31-08-1998 RK HAV 4.33 m ptn
3 669 Biesbroeck, Maarten 28-09-1998 RK HAV 4.09 m ptn
4 697 Dirkzwager, Lars 23-03-1998 AV '56 4.06 m ptn
5 687 Houtzager, Matthias 25-11-1998 Delta Sport 3.87 m ptn
709 Huigh, Floris 1998 AV De Wielingen 3.77 m ptn
696 Gelderblom, Pelle 27-07-1998 AV '56 m ptn
100m7 deelnemer(s)
1 697 Dirkzwager, Lars 23-03-1998 AV '56 12.91 sec ptn
2 724 Leng, Finn de 24-02-1997 ADSV Dynamica 12.93 sec ptn
3 721 Simoen, Brijan 31-08-1998 RK HAV 13.35 sec ptn
4 669 Biesbroeck, Maarten 28-09-1998 RK HAV 14.15 sec ptn
5 687 Houtzager, Matthias 25-11-1998 Delta Sport 15.04 sec ptn
6 700 Balkenende, B.P.H. 25-11-1998 AV '56 15.40 sec ptn
7 709 Huigh, Floris 1998 AV De Wielingen 15.67 sec ptn
150m6 deelnemer(s)
1 724 Leng, Finn de 24-02-1997 ADSV Dynamica 19.08 sec ptn
2 697 Dirkzwager, Lars 23-03-1998 AV '56 19.68 sec ptn
3 721 Simoen, Brijan 31-08-1998 RK HAV 20.00 sec ptn
4 669 Biesbroeck, Maarten 28-09-1998 RK HAV 21.06 sec ptn
5 687 Houtzager, Matthias 25-11-1998 Delta Sport 22.85 sec ptn
6 700 Balkenende, B.P.H. 25-11-1998 AV '56 23.74 sec ptn
800m7 deelnemer(s)
1 721 Simoen, Brijan 31-08-1998 RK HAV 2.26.10 min ptn
2 714 Greef, Marijn de 29-07-1997 AV De Wielingen 2.26.90 min ptn
3 724 Leng, Finn de 24-02-1997 ADSV Dynamica 2.28.70 min ptn
4 709 Huigh, Floris 1998 AV De Wielingen 2.44.30 min ptn
5 700 Balkenende, B.P.H. 25-11-1998 AV '56 2.45.80 min ptn
6 687 Houtzager, Matthias 25-11-1998 Delta Sport 2.49.50 min ptn
7 669 Biesbroeck, Maarten 28-09-1998 RK HAV 2.54.30 min ptn
kogel3 deelnemer(s)
1 724 Leng, Finn de 24-02-1997 ADSV Dynamica 12.10 m ptn
2 669 Biesbroeck, Maarten 28-09-1998 RK HAV 9.78 m ptn
3 697 Dirkzwager, Lars 23-03-1998 AV '56 8.48 m ptn

Jongens junioren B

kogel2 deelnemer(s)
1 683 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport 12.09 m ptn
2 731 Janse, Rubin 1996 Dynamica 8.04 m ptn
100m2 deelnemer(s)
1 683 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport 11.91 sec ptn
2 731 Janse, Rubin 1996 Dynamica 12.55 sec ptn
3000m2 deelnemer(s)
1 719 Feijter, Job de 1996 RKHAV 9.49.00 min ptn
2 681 Geluk, Tijs 29-08-1996 Delta Sport 11.38.00 min ptn
ver4 deelnemer(s)
1 738 Jones, Lyam 12-09-1995 AV Scheldesport 5.42 m ptn
2 731 Janse, Rubin 1996 Dynamica 5.26 m ptn
3 683 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport 4.95 m ptn
4 681 Geluk, Tijs 29-08-1996 Delta Sport 3.85 m ptn
800m5 deelnemer(s)
1 670 Lelie, Michiel 1996 RK HAV 2.10.30 min ptn
2 738 Jones, Lyam 12-09-1995 AV Scheldesport 2.10.80 min ptn
3 723 Harinck, Gino 23-11-1996 ADSV Dynamica 2.12.80 min ptn
4 722 Leeftink, Wouter 07-10-1996 ADSV Dynamica 2.17.00 min ptn
5 682 Vaate, Chiel bij de 22-02-1996 Delta Sport 2.18.80 min ptn
speer5 deelnemer(s)
1 671 Markenhof, Jorn 27-08-1996 RK HAV 45.07 m ptn
2 683 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport 37.56 m ptn
3 682 Vaate, Chiel bij de 22-02-1996 Delta Sport 31.42 m ptn
4 731 Janse, Rubin 1996 Dynamica 31.12 m ptn
5 681 Geluk, Tijs 29-08-1996 Delta Sport 30.01 m ptn
200m2 deelnemer(s)
1 738 Jones, Lyam 12-09-1995 AV Scheldesport 24.89 sec ptn
2 731 Janse, Rubin 1996 Dynamica 25.80 sec ptn

Jongens junioren A

kogel0 deelnemer(s)
100m0 deelnemer(s)
3000m1 deelnemer(s)
1 712 Luteijn, Arjen 30-07-1994 AV De Wielingen 12.43.00 min ptn
ver1 deelnemer(s)
1 747 Hooft, Joeri van der 08-09-1993 AAC Amsterdam 6.63 m ptn
800m0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)
200m0 deelnemer(s)

Mannen Senioren

kogel1 deelnemer(s)
1 678 Engelaar, Jordy 06-04-1991 AV De Wielingen 7.08 m ptn
100m1 deelnemer(s)
744 Poortvliet, Martijn 1981 Deltasport 12.71 sec ptn
3000m3 deelnemer(s)
1 703 Wolfert, Eric 18-10-1990 MSV en AV Flakkee 10.10.00 min ptn
2 720 Aafjes, Joel 1989 AV 56 11.16.00 min ptn
3 678 Engelaar, Jordy 06-04-1991 AV De Wielingen 12.10.00 min ptn
ver1 deelnemer(s)
1 678 Engelaar, Jordy 06-04-1991 AV De Wielingen 4.97 m ptn
800m1 deelnemer(s)
1 704 Buysse, Matti 1983 AS Rieme 2.16.20 min ptn
speer1 deelnemer(s)
1 678 Engelaar, Jordy 06-04-1991 AV De Wielingen 33.08 m ptn
200m1 deelnemer(s)
1 744 Poortvliet, Martijn 1981 Deltasport 26.96 sec ptn

mannen 35

kogel0 deelnemer(s)
100m0 deelnemer(s)
3000m1 deelnemer(s)
1 676 Verheijen, C.J.P. 06-08-1972 AV '56 11.48.00 min ptn
ver1 deelnemer(s)
1 676 Verheijen, C.J.P. 06-08-1972 AV '56 5.04 m ptn
800m0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)
200m0 deelnemer(s)

mannen 40

kogel3 deelnemer(s)
1 733 Kreek, Jos de 04-04-1963 AV Scheldesport 7.93 m ptn
2 734 Veen, Jaap van der 09-11-1967 AV Scheldesport 7.29 m ptn
3 674 Louter, Willem 10-12-1963 RK HAV 6.88 m ptn
100m1 deelnemer(s)
1 715 Ströh, George 25-07-1962 ADSV Dynamica 12.66 sec ptn
3000m3 deelnemer(s)
1 673 Jaeger, Edwin de 12-04-1972 RK HAV 10.19.00 min ptn
2 734 Veen, Jaap van der 09-11-1967 AV Scheldesport 11.39.00 min ptn
3 674 Louter, Willem 10-12-1963 RK HAV 12.48.00 min ptn
ver1 deelnemer(s)
1 733 Kreek, Jos de 04-04-1963 AV Scheldesport 4.69 m ptn
800m1 deelnemer(s)
1 717 Huijbregtse, Paul 1970 AV 56 2.05.80 min ptn
speer2 deelnemer(s)
1 733 Kreek, Jos de 04-04-1963 AV Scheldesport 30.81 m ptn
2 734 Veen, Jaap van der 09-11-1967 AV Scheldesport 24.86 m ptn
200m2 deelnemer(s)
1 715 Ströh, George 25-07-1962 ADSV Dynamica 26.65 sec ptn
2 651 Coq, Ronny le 1970 AV de Wielingen 30.89 sec ptn

mannen 50

100m0 deelnemer(s)
3000m1 deelnemer(s)
1 749 Smit, Eddy 05-06-1948 Delta Sport 12.13.00 min ptn
ver0 deelnemer(s)
800m1 deelnemer(s)
1 749 Smit, Eddy 05-06-1948 Delta Sport 2.50.40 min ptn
speer0 deelnemer(s)
200m0 deelnemer(s)
kogel0 deelnemer(s)
terug naar boven