za 12/05/12 - Pup/baan circuit - Goes

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Jongens junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rens de Ridder ADSV Dynamica 1.46.9 Min.
2 Jorick de Vries AV '56 1.48.6 Min.
3 Robin v/d Veen AV Scheldesport 1.49.7 Min.
4 Sergio Harinck ADSV Dynamica 1.54.3 Min.
5 Noe Petiet AV '56 1.57.7 Min.
6 Ivar v/d Wege AV Scheldesport 1.58.0 Min.
7 Stijn Lavooij AV '56 1.58.4 Min.
8 Jochem Rozinga AV '56 1.58.6 Min.
9 Taco Blom AV '56 2.00.8 Min.
10 Rutger Berger Delta Sport 2.02.3 Min.
11 Toine v/d Bos Delta Sport 2.03.5 Min.
12 Dennis Janse ADSV Dynamica 2.04.3 Min.
13 Sylvan Konings ADSV Dynamica 2.18.4 Min.
14 Ruben Heijnen Delta Sport 2.25.7 Min.
15 Ruud Louter RK HAV 2.27.2 Min.

 

Jongens junioren D 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Ivar v/d Wege AV Scheldesport 11.2 Sec.
2 Robin v/d Veen AV Scheldesport 11.4 Sec.
3 Taco Blom AV '56 11.4 Sec.
4 Jorick de Vries AV '56 11.5 Sec.
5 Ruben Heijnen Delta Sport 11.7 Sec.
6 Mike Dierkx AV Scheldesport 11.8 Sec.
7 Noe Petiet AV '56 11.8 Sec.
8 Jochem Rozinga AV '56 12.0 Sec.
9 Stijn Lavooij AV '56 12.0 Sec.
10 Rens de Ridder ADSV Dynamica 12.1 Sec.
11 Dennis Janse ADSV Dynamica 12.5 Sec.
12 Toine v/d Bos Delta Sport 12.5 Sec.
13 Sergio Harinck ADSV Dynamica 12.7 Sec.
14 Ruud Louter RK HAV 12.8 Sec.
15 Rutger Berger Delta Sport 13.5 Sec.

 

Jongens junioren D hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Robin v/d Veen AV Scheldesport 1.45 M
2 Rens de Ridder ADSV Dynamica 1.40 M
3 Jochem Rozinga AV '56 1.35 M
4 Mike Dierkx AV Scheldesport 1.35 M
5 Daan van Liere AV '56 1.35 M
6 Ivar v/d Wege AV Scheldesport 1.30 M
7 Rutger Berger Delta Sport 1.30 M
8 Toine v/d Bos Delta Sport 1.25 M
9 Jorick de Vries AV '56 1.25 M
10 Noe Petiet AV '56 1.20 M
11 Sergio Harinck ADSV Dynamica 1.20 M
12 Ruud Louter RK HAV 1.20 M
13 Taco Blom AV '56 1.20 M
14 Stijn Lavooij AV '56 1.15 M
15 Ruben Heijnen Delta Sport 1.10 M

 

Jongens junioren D speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Daan van Liere AV '56 30.62 M
2 Olivier van Oeveren AV '56 29.51 M
3 Ruud Louter RK HAV 25.66 M
4 Mike Dierkx AV Scheldesport 21.69 M
5 Robin v/d Veen AV Scheldesport 21.68 M
6 Ivar v/d Wege AV Scheldesport 20.59 M
7 Taco Blom AV '56 20.25 M
8 Rens de Ridder ADSV Dynamica 19.49 M
9 Dennis Janse ADSV Dynamica 17.15 M
10 Sergio Harinck ADSV Dynamica 16.78 M
11 Noe Petiet AV '56 15.80 M
12 Stijn Lavooij AV '56 15.27 M
13 Jorick de Vries AV '56 14.89 M
14 Jochem Rozinga AV '56 13.10 M
15 Sylvan Konings ADSV Dynamica 10.06 M

 

Meisjes junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Waeoby Jones AV Scheldesport 1.48.8 Min.
2 Maaike de Kreek AV Scheldesport 1.51.9 Min.
3 Amber Boutens AV Scheldesport 1.53.2 Min.
4 Floortje Brouwer RK HAV 2.00.1 Min.
5 Ilse Dirkzwager Delta Sport 2.01.0 Min.
6 Michelle v/d Sande AV '56 2.05.0 Min.
7 Brigit de Graaf AV '56 2.05.2 Min.
8 Nuriye van Lamoen AV '56 2.06.6 Min.
9 Willemijn Torbijn Scheldesport 2.10.6 Min.
10 Margot Thuy RK HAV 2.12.9 Min.
11 Esther Bolle AV '56 2.17.8 Min.

 

Meisjes junioren D 60m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Willemijn Torbijn Scheldesport 8.4 Sec.
2 Amber Boutens AV Scheldesport 8.7 Sec.
3 Waeoby Jones AV Scheldesport 9.0 Sec.
4 Maaike de Kreek AV Scheldesport 9.0 Sec.
5 Britt van Liere Delta Sport 9.2 Sec.
6 Tinca Siebum ADSV Dynamica 9.3 Sec.
7 Floortje Brouwer RK HAV 9.4 Sec.
8 Anouk de Bruijn RK HAV 9.4 Sec.
9 Esther Bolle AV '56 9.5 Sec.
10 Nuriye van Lamoen AV '56 9.7 Sec.
11 Ilse Dirkzwager Delta Sport 9.7 Sec.
12 Nanne Gelderblom Delta Sport 9.7 Sec.
13 Brigit de Graaf AV '56 10.3 Sec.

 

Meisjes junioren D speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Michelle v/d Sande AV '56 22.44 M
2 Nanne Gelderblom Delta Sport 19.79 M
3 Maaike de Kreek AV Scheldesport 19.31 M
4 Anouk de Bruijn RK HAV 18.82 M
5 Waeoby Jones AV Scheldesport 18.64 M
6 Tinca Siebum ADSV Dynamica 15.05 M
7 Floortje Brouwer RK HAV 13.80 M
8 Margot Thuy RK HAV 12.82 M
9 Britt van Liere Delta Sport 12.56 M
10 Esther Bolle AV '56 12.06 M
11 Amber Boutens AV Scheldesport 9.62 M
12 Anouk Hemelaar RK HAV 7.27 M

 

Meisjes junioren D ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Waeoby Jones AV Scheldesport 4.12 M
2 Maaike de Kreek AV Scheldesport 3.97 M
3 Michelle v/d Sande AV '56 3.96 M
4 Anouk de Bruijn RK HAV 3.89 M
5 Willemijn Torbijn Scheldesport 3.87 M
6 Amber Boutens AV Scheldesport 3.83 M
7 Tinca Siebum ADSV Dynamica 3.80 M
8 Floortje Brouwer RK HAV 3.74 M
9 Britt van Liere Delta Sport 3.65 M
10 Nanne Gelderblom Delta Sport 3.33 M
11 Nuriye van Lamoen AV '56 3.32 M
12 Margot Thuy RK HAV 3.20 M
13 Ilse Dirkzwager Delta Sport 2.99 M
14 Brigit de Graaf AV '56 2.81 M
15 Esther Bolle AV '56 2.63 M
16 Anouk Hemelaar RK HAV 2.38 M

 

Jongens junioren C 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jordi Bot AV '56 12.3 Sec.
2 Pelle Gelderblom AV '56 12.8 Sec.
3 Brijan Simoen RK HAV 13.2 Sec.
4 Finn de Leng ADSV Dynamica 13.2 Sec.
5 Lars Dirkzwager AV '56 13.3 Sec.
6 Reinout Campfens AV '56 14.1 Sec.
7 Maarten Biesbroeck RK HAV 14.2 Sec.
8 Nout v/d Bos Delta sport 14.3 Sec.
9 Matthias Houtzager Delta Sport 14.9 Sec.
10 Jurriaan Berger Delta sport 15.2 Sec.
11 Bart Balkenende AV '56 15.5 Sec.
12 Marnick Los AV '56 16.0 Sec.

 

Jongens junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jordi Bot AV '56 19.1 Sec.
2 Brijan Simoen RK HAV 19.7 Sec.
3 Nout v/d Bos Delta sport 22.0 Sec.
4 Matthias Houtzager Delta Sport 23.0 Sec.
5 Bart Balkenende AV '56 23.2 Sec.
6 Floris Huigh AV De Wielingen 24.1 Sec.

 

Jongens junioren C 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jordi Bot AV '56 2.23.8 Min.
2 Brijan Simoen RK HAV 2.29.1 Min.
3 Dennis Thuy RK HAV 2.29.5 Min.
4 Finn de Leng ADSV Dynamica 2.32.3 Min.
5 Nout v/d Bos Delta sport 2.39.8 Min.
6 Floris Huigh AV De Wielingen 2.43.8 Min.
7 Bart Balkenende AV '56 2.46.1 Min.
8 Marnick Los AV '56 2.52.3 Min.
9 Maarten Biesbroeck RK HAV 2.56.3 Min.
10 Jurriaan Berger Delta sport 2.56.8 Min.
11 Jasper Heikoop Delta sport 2.59.5 Min.

 

Jongens junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Finn de Leng ADSV Dynamica 42.75 M
2 Maarten Biesbroeck RK HAV 26.38 M
3 Marnick Los AV '56 16.85 M
4 Floris Huigh AV De Wielingen 16.27 M

 

Jongens junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Finn de Leng ADSV Dynamica 1.65 M
2 Lars Dirkzwager AV '56 1.60 M
3 Reinout Campfens AV '56 1.45 M
4 Pelle Gelderblom AV '56 1.45 M
5 Jordi Bot AV '56 1.40 M
6 Jurriaan Berger Delta sport 1.35 M
7 Maarten Biesbroeck RK HAV 1.35 M
8 Matthias Houtzager Delta Sport 1.30 M
9 Marnick Los AV '56 1.20 M

 

Jongens junioren C polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Finn de Leng ADSV Dynamica 3.07 M
2 Daan van Liere (JD) AV '56 2.50 M
3 Lars Dirkzwager AV '56 2.30 M
4 Pelle Gelderblom AV '56 2.10 M
5 Taco Blom (JD) AV '56 2.00 M
6 Mike Dierkx (JD) AV Scheldesport 1.75 M
7 Robin v/d Veen (JD) AV Scheldesport 1.75 M
8 Nout v/d Bos Delta sport 1.75 M
9 Jasper Heikoop Delta sport 1.75 M

 

Meisjes junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Kirsten Baas Delta sport 20.5 Sec.
2 Annemijn van Broeck RK HAV 21.1 Sec.
3 Anouk Valk AV '56 21.8 Sec.
4 Chimaine Witkam AV '56 22.2 Sec.
5 Celina Rijk AV '56 22.3 Sec.
6 Romy Lauwers RK HAV 22.8 Sec.
7 Manon de Bruin RK HAV 23.0 Sec.
8 Romy van Dorsselaer RK HAV 23.2 Sec.
9 Neline Slager AV '56 23.3 Sec.
10 Leoniek Koster AV '56 23.7 Sec.
11 Eva Ferket RK HAV 24.2 Sec.
12 Naomi van Vossen Delta sport 24.8 Sec.

 

Meisjes junioren C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Kirsten Baas Delta sport 1.46.0 Min.
2 Fieke de Brouwer RK HAV 1.46.6 Min.
3 Jessie v/d Maele RK HAV 1.51.6 Min.
4 Annemarie de Waard Delta sport 1.55.6 Min.
5 Romy van Dorsselaer RK HAV 2.04.3 Min.
6 Femke Slabbekoorn AV '56 2.05.5 Min.
7 Manon de Bruin RK HAV 2.06.6 Min.
8 Nathalie de Bruin RK HAV 2.13.4 Min.
9 Lotte v/d Nieuwedijk Delta sport 2.22.6 Min.
10 Leoniek Koster AV '56 2.23.4 Min.

 

Meisjes junioren C 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Kirsten Baas Delta sport 11.1 Sec.
2 Annemijn van Broeck RK HAV 11.2 Sec.
3 Anouk Valk AV '56 11.5 Sec.
4 Annemarie de Waard Delta sport 11.6 Sec.
5 Femke Slabbekoorn AV '56 11.8 Sec.
6 Chimaine Witkam AV '56 11.8 Sec.
7 Celina Rijk AV '56 11.9 Sec.
10 Jolien Siebum ADSV Dynamica 12.3 Sec.
11 Neline Slager AV '56 12.4 Sec.
12 Romy van Dorsselaer RK HAV 12.4 Sec.
13 Naomi van Vossen Delta sport 13.0 Sec.
14 Leoniek Koster AV '56 13.0 Sec.
15 Elkse v/d Veen AV '56 14.2 Sec.

 

Meisjes junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Romy Lauwers RK HAV 20.82 M
2 Romy de Kesel RK HAV 20.48 M
3 Lotte v/d Nieuwedijk Delta sport 20.12 M
4 Jennifer Proost AV '56 19.41 M
5 Kirsten Baas Delta sport 15.48 M
6 Eva Ferket RK HAV 14.71 M
7 Anouk Valk AV '56 14.23 M
8 Leoniek Koster AV '56 13.52 M
9 Naomi van Vossen Delta sport 11.69 M
10 Elkse v/d Veen AV '56 9.95 M

 

Meisjes junioren C polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Annemijn van Broeck RK HAV 1.90 M

 

Meisjes junioren C ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Kirsten Baas Delta sport 4.65 M
2 Romy de Kesel RK HAV 4.29 M
3 Neline Slager AV '56 4.23 M
4 Fieke de Brouwer RK HAV 4.22 M
5 Anouk Valk AV '56 4.22 M
6 Annemarie de Waard Delta sport 4.10 M
7 Femke Slabbekoorn AV '56 4.04 M
8 Romy Lauwers RK HAV 3.92 M
9 Jessie v/d Maele RK HAV 3.90 M
10 Chimaine Witkam AV '56 3.75 M
11 Eva Ferket RK HAV 3.57 M
12 Leoniek Koster AV '56 3.55 M
13 Naomi van Vossen Delta sport 3.55 M
14 Celina Rijk AV '56 3.50 M
15 Lotte v/d Nieuwedijk Delta sport 3.49 M
16 Evelien Remeeus Delta sport 3.49 M
17 Manon de Bruin RK HAV 3.45 M
18 Nathalie de Bruin RK HAV 3.02 M

 

Jongens junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lyam Jones Scheldesport 24.8 Sec.
2 Rubin Janse ADSV Dynamica 25.0 Sec.

 

Jongens junioren B 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tim v/d Broeke ADSV Dynamica 9.03.7 Min.
2 Tijs Geluk Delta sport 11.51.8 Min.
3 Sven de Vos Delta sport 11.52.9 Min.

 

Jongens junioren B 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Michiel Lelie RK HAV 2.12.6 Min.
2 Lyam Jones Scheldesport 2.16.1 Min.
3 Wouter Leeftink ADSV Dynamica 2.16.5 Min.
4 Gino Harinck ADSV Dynamica 2.17.5 Min.
5 Rubin Janse ADSV Dynamica 2.28.1 Min.

 

Jongens junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 40.89 M
2 Jorn Markenhof RK HAV 32.00 M
3 Fabian Verkaaik Delta sport 27.10 M
4 Chiel Bijdevate Delta sport 20.89 M
5 Rubin Janse ADSV Dynamica 17.80 M

 

Jongens junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Wouter Leestemaker AV '56 1.78 M
2 Lyam Jones Scheldesport 1.65 M
3 Rubin Janse ADSV Dynamica 1.65 M
4 Fabian Verkaaik Delta sport 1.65 M
5 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 1.60 M
6 Chiel Bijdevate Delta sport 1.50 M
7 Liam Ruff Delta sport 1.50 M
8 Sven de Vos Delta sport 1.45 M
9 Tijs Geluk Delta sport 1.40 M

 

Jongens junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 12.37 M
2 Fabian Verkaaik Delta sport 11.39 M
3 Jorn Markenhof RK HAV 10.13 M
4 Sven de Vos Delta sport 9.35 M
5 Rubin Janse ADSV Dynamica 8.78 M
6 Tijs Geluk Delta sport 8.41 M

 

Jongens junioren B polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Fabian Verkaaik Delta sport 2.90 M
2 Sven de Vos Delta sport 2.60 M

 

Meisjes junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Nijsse AV '56 27.3 Sec.

 

Meisjes junioren B 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Emma van Mourik Delta sport 2.56.5 Min.

 

Meisjes junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Anouk Slabbekoorn AV '56 21.43 M
2 Sanne Nijsse AV '56 17.88 M
3 Emma van Mourik Delta sport 13.79 M

 

Meisjes junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Maud van Liere Delta sport 8.95 M
2 Sanne Nijsse AV '56 8.72 M
3 Anouk Slabbekoorn AV '56 7.35 M

 

Meisjes junioren B ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Anouk Slabbekoorn AV '56 4.11 M

 

Jongens junioren A 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Neal Bouterse ADSV Dynamica 2.01.4 Min.

 

Jongens junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Elfrink AV '56 27.98 M

 

Jongens junioren A kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Elfrink AV '56 9.99 M

 

Meisjes junioren A 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Hoogesteger AV '56 30.0 Sec.

 

Meisjes junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Hoogesteger AV '56 21.98 M

 

Mannen Senioren 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 24.4 Sec.
2 Jeroen van Driessche RK HAV 25.1 Sec.
3 Martijn Poortvliet Delta sport 26.9 Sec.

 

Mannen Senioren 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Ronnie Overgaauw ADSV Dynamica 8.48.3 Min.
2 Willem de Korte ADSV Dynamica 10.04.1 Min.

 

Mannen Senioren 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Willem de Korte ADSV Dynamica 2.08.1 Min.
2 Harmen van Eijzeren ADSV Dynamica 2.08.3 Min.
3 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 2.22.1 Min.
4 Stefan de Block RK HAV 2.24.4 Min.

 

Mannen Senioren hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Looij AV '56 1.60 M

 

Mannen Senioren polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Looij AV '56 2.90 M

 

Mannen Masters 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 George Stroh ADSV Dynamica 28.3 Sec.

 

Mannen Masters 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Willem Louter RK HAV 12.53.2 Min.
2 Rinus Joosse AV '56 13.15.4 Min.

 

Mannen Masters 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Paul Huijbregtse AV '56 2.07.8 Min.
2 Michel v/d Bos Delta sport 2.15.2 Min.
3 Miel Verheijne AV '56 2.33.4 Min.
4 Eddy Smit Delta sport 2.49.3 Min.

 

Mannen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Geert Oerlemans Diomedon 41.24 M

 

Mannen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Geert Oerlemans Diomedon 9.83 M
2 Willem Louter RK HAV 7.11 M

 

Vrouwen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Audrey de Beule RK HAV 25.87 M

 

Vrouwen Senioren kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Marieke Riemens AV '56 10.10 M
2 Audrey de Beule RK HAV 9.04 M

 

Vrouwen Masters 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nathalie Lotthrinkx Eindhoven atletiek 2.27.7 Min.

 

Vrouwen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nannette v/d Veen AV '56 20.03 M

 

Vrouwen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nannette v/d Veen AV '56 8.05 M
terug naar boven