za 28/04/12 - Scholierenwedstrijd - Terneuzen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Meisjes groep 3
Plts Naam School geb 40m 600m Ver Bal ptn
1 Noortje Stolk Prins Willem van Oranje 2005 8.40 3.07.97 2.02 14.70 694
2 Emma vd Velpen Prins Willem van Oranje 2005 8.44 3.15.68 1.85 11.68 568
3 Eva Ruyter Prins Willem van Oranje 2005 9.08 3.43.58 1.57 11.29 406
4 Laura Isakagic Oude Vaart 2004 9.34 3.42.84 1.48 12.60 378
5 Zeynep Celikoz Oude Vaart 2004 9.21 4.17.72 1.30 9.65 325
6 Iris de Reus De Hille 2005 10.30 3.52.69 1.21 6.84 139
7 Marit Sijbinga Prins Willem van Oranje 2005 10.19 3.49.14 1.20 4.20 79
8 Sophie Pijpelink De Hille 2005 3.28.80 7.46 98
Jongens groep 3
Plts Naam School geb 40m 600m Ver Bal ptn
1 Levy vd Giessen St. Antonius 2005 8.24 2.32.79 2.25 19.38 1033
2 Giovanni Tuin G. van der Heydenschool 2005 8.29 2.35.11 2.09 11.60 852
3 Jesse Kolijn Oude Vaart 2004 7.90 3.04.75 2.11 14.74 810
4 Xander den Engelsman G. van der Heydenschool 2005 8.63 2.55.76 2.37 8.06 664
5 Youri v. Oosten Marijkeschool 2005 8.95 2.45.94 1.72 13.52 648
6 Boaz Murre Oude Vaart 2005 8.64 2.55.74 2.09 9.44 635
7 Daan Schuit Prins Willem van Oranje 2005 8.95 3.11.86 1.97 12.09 543
8 Yorn Huisman Prins Willem van Oranje 2005 9.32 3.08.27 1.99 11.47 503
9 Simon de Nijs Prins Willem van Oranje 2005 9.99 3.24.42 1.95 10.17 352
10 Milan Odijk St. Bavo Oostburg 2005 10.64 dns 1.57 10.45 215
Meisjes groep 4
Plts Naam School geb 40m 600m Ver Bal ptn
1 Britt de Klerk De Hille 2003 7.73 2.35.54 2.64 15.55 1122
2 Jolien de Hulster De Maatjes 2003 7.54 2.40.84 2.18 7.54 880
3 Elise Bathily Prins Willem van Oranje 2004 7.99 2.49.23 2.24 11.12 835
4 Jara Meeuwsen Op de Hoogte 2004 8.23 2.34.35 2.14 8.07 806
5 Nicky Kind De Meerpaal 2003 8.17 2.57.42 1.95 10.41 692
6 Romy Heppener Schuttershoek Ijzendijke 2004 8.29 2.57.14 2.06 6.97 621
7 Kaylee Fieret Prins Willem van Oranje 2003 9.10 2.51.80 1.87 7.25 501
8 Melani de Bat Op de Hoogte 2004 9.23 3.02.19 1.76 11.62 500
9 Chelsey Snap Op de Hoogte 2003 9.40 3.02.34 2.00 8.09 454
10 Zoe Velthuis Oude Vaart 2003 9.24 3.56.25 1.28 11.90 365
11 Yasmin Odijk St. Bavo Oostburg 2003 9.43 3.14.07 1.67 7.27 313
Jongens groep 4
Plts Naam School geb 40m 600m Ver Bal ptn
1 Davey Maas Prins Willem van Oranje 2004 7.55 2.36.12 2.48 17.75 1153
2 Jelle van Lare De Meerpaal 2004 7.99 2.37.21 2.17 19.46 1030
3 Tobias de Zeeuw Prins Willem van Oranje 2004 8.15 2.31.74 2.30 14.34 988
4 Kayra Ozcam Prins Willem van Oranje 2003 8.23 3.03.88 2.41 19.47 891
5 Julian Nolet Marijkeschool  2004 8.20 2.31.22 2.19 9.04 863
6 Branco de Maat De Zeemeeuw 2004 8.19 3.52.39 2.15 15.91 731
7 Roy Hendriks Marijkeschool  2004 9.07 3.21.69 2.00 10.98 488
8 Leon Pladdet Prins Willem van Oranje 2004 9.55 3.56.23 1.85 10.00 378
9 Roger Deering Prinses Irene Schoondijke 2004 10.07 3.58.16 1.45 15.18 332
10 Jesper Scheele Prins Willem van Oranje 2004 8.31 2.34.71 2.42 DNS 734
11 Olivier Koppert Schuttershoek Ijzendijke 2004 8.23 DNS 2.03 9.59 588
Jongens groep 5
Plts Naam School geb 40m Ver Bal ptn
1 Aron van Lare De Meerpaal 2003 7.35 3.32 24.60 1239 ptn
2 Stijn Herrebout G. van der Heydenschool 2003 7.29 2.74 24.21 1130 ptn
3 Simon Hermans Prins Willem van Oranje 2003 7.08 2.82 13.59 1034 ptn
4 Bas Riemens G. van der Heydenschool 2003 7.44 2.79 18.30 1029 ptn
5 Steven van Hyfte St. Antonius 2003 7.66 2.85 18.84 1007 ptn
6 Levi Dysserinck St. Antonius 2002 7.98 2.81 22.80 997 ptn
7 Rick Hofmeester Berenburcht Oostburg 2003 7.57 2.70 18.78 993 ptn
8 Sander den Dikken Oude Vaart 2003 7.55 2.76 16.94 981 ptn
9 Henk Fenijn De Stelle Philippine 2002 7.83 2.54 19.93 930 ptn
10 Boaz Kolijn Oude Vaart 2002 7.55 2.59 13.94 898 ptn
11 Alex Driessen De Werf 2002 8.36 2.51 12.49 718 ptn
12 Rens Schuit Prins Willem van Oranje 2003 8.15 2.24 10.42 660 ptn
13 Karsten Stolk Prins Willem van Oranje 2003 8.53 2.32 11.28 633 ptn
14 Douwe Scheele De Hille 2003 dnf 2.31 25.72 573 ptn
15 Amin el Harrak Prins Willem van Oranje 2003 9.24 1.85 17.79 549 ptn
Meisjes groep 5
Plts Naam School geb 40m 600m Ver Bal ptn
1 Romy Dieleman Prinses Irene Schoondijke 2003 7.43 2.24.12 3.07 14.00 2201
2 Iza van Damme St. Bavo Oostburg 2003 7.16 2.31.53 3.00 12.40 2121
3 Suzanne Atanasos Oude Vaart 2003 7.75 3.01.16 2.98 16.10 1765
4 Franca de Maat De Zeemeeuw 2001 8.42 3.08.31 2.31 14.07 1429
5 Frederique Geertman Prins Willem van Oranje 2003 7.98 3.40.05 2.70 12.76 1342
6 Guusje van Burick Oude Vaart 2003 8.63 3.29.36 2.33 9.37 1167
7 Eva Boerjan St. Antonius 2003 9.17 3.18.28 1.90 7.10 1031
8 Cheyenne Harms Prins Willem van Oranje 2002 8.35 4.00.01 2.27 9.51 1031
9 Zulbiye Kilic Oude Vaart 2003 9.39 3.35.17 1.75 5.92 834
10 Laue Remery Irisschool 2002 dns dns 8.77 127
Meisjes groep 6
Plts Naam School geb 60m 600m Ver Bal ptn
1 Louise le Coq OBS Breskens 2002 9.95 2.25.52 3.96 19.13 2465
2 Nienke vd Peijl De Meerpaal 2002 10.78 2.55.31 2.98 18.23 1814
3 Anna Masic Marijkeschool  2001 10.69 2.47.35 2.44 15.47 1751
4 Demi Harding Oude Vaart 2002 11.40 2.54.94 2.91 12.56 1634
5 Iris de Ruiter De Hille 2002 11.77 2.43.85 2.51 9.28 1556
6 Ajla Alomerovic De Meerpaal 2002 13.35 3.31.69 1.98 11.41 955
Jongens groep 6
Plts Naam School geb 60m 600m Ver Bal ptn
1 Robin Scheele Prins Willem van Oranje 2002 10.56 2.14.78 3.40 20.94 2442
2 Danilo Mierop De Zeemeeuw 2001 9.88 2.09.96 2.93 14.76 2431
3 Matthijn van Laere Prins Willem van Oranje 2002 10.40 2.26.71 3.32 19.74 2263
4 Stijn Verbraeken Op Weg 2002 10.79 2.15.84 3.03 15.78 2245
5 Luca Mierop De Zeemeeuw 2001 10.46 2.15.86 2.40 16.54 2173
6 Nathan de Zeeuw Prins Willem van Oranje 2002 10.95 2.29.73 2.68 9.94 1860
7 Jurgen van Fraeijenhove G. van der Heydenschool 2002 11.04 2.37.51 2.71 12.60 1813
8 Jimmy de Waele Marijkeschool  2003 11.73 2.45.22 2.50 19.22 1712
9 Melle Bosch De Zeemeeuw 2002 12.22 3.06.04 2.70 11.26 1383
10 Yannick Harmsen Berenburcht Oostburg 2001 9.92 DNF 3.32 17.78 1157
11 Anwonar Elkassis De Meerpaal 2002 DNF DNF 2.54 DNS 226
Meisjes groep 7
Plts Naam School geb 60m 1000m Ver Kogelstoten ptn
1 Jelke Bosch De Zeemeeuw 2001 10.14 4.43.85 3.27 4.68 1385
2 Kristel Buijze Prins Willem van Oranje 2001 11.03 4.43.74 3.21 4.62 1247
3 Sanne Kalden De Kameleon 2001 11.33 4.41.37 2.56 4.81 1101
4 Mara de Meijer De Stelle Philippine 2001 11.10 4.47.07 2.35 3.97 1007
5 Myrthe Enthoven De Zeemeeuw 2001 11.67 6.17.92 2.92 6.07 970
6 Veronica Fenijn De Stelle Philippine 2001 11.16 4.46.77 2.38 3.50 969
Jongens groep 7
Plts Naam School geb 60m 1000m Ver Kogelstoten ptn
1 Jens Adriaanse Oude Vaart 2001 9.73 3.41.64 3.54 5.75 1847
2 Lucas Sijbinga Prins Willem van Oranje 2001 10.05 4.22.19 3.34 6.80 1627
3 Mike Kind De Meerpaal 2001 10.18 4.12.54 3.46 5.74 1609
4 Max de Fouw Prins Willem van Oranje 2001 11.10 4.03.80 2.75 5.54 1368
5 Merlijn Fikke De Meerpaal 2000 11.08 5.04.75 3.31 6.58 1319
6 Niels vd Heyden Oude Vaart 2001 10.70 4.45.94 3.04 5.67 1317
7 Niek vd Velpen Prins Willem van Oranje 2001 11.01 4.32.12 2.94 5.73 1311
8 Daniel Verveer Oude Vaart 2001 10.58 5.54.72 3.31 6.26 1238
9 Luc Riemens G. van der Heydenschool 2001 11.27 4.46.22 2.59 5.50 1143
10 Hamsin Celikoz Oude Vaart 2001 12.31 6.38.38 2.47 5.62 784
11 Arno Scheele De Hille 2001 dnf 4.04.48 dns dns 394
Meisjes groep 8
Plts Naam School geb 80m 1000m Ver Kogelstoten ptn
1 Mirthe de Zeeuw Prins Willem van Oranje 2000 12.94 3.33.67 3.45 5.69 1399
2 Lise den Dekker De Hille 1999 12.97 4.51.74 3.70 4.90 1045
3 Samira Harding Oude Vaart 1999 13.51 4.21.26 3.13 4.56 958
4 Hilde Scheele De Hille 1999 15.86 4.27.63 2.66 4.36 605
5 Sanny Eulink Prins Willem van Oranje 2000 16.30 4.55.59 2.71 4.87 519
Jongens groep 8
Plts Naam School geb 80m 1000m Ver Kogelstoten ptn
1 Robin vd Veen Prins Willem van Oranje 2000 11.25 3.32.55 4.39 9.46 2034
2 Max vd Heyden Oude Vaart 2000 11.73 3.54.26 4.23 6.81 1668
3 Mats van Sabben De Hille 2000 12.71 3.43.20 3.80 7.95 1573
4 Ruud Louter Nobelhorst Hulst 2000 11.99 4.45.04 3.81 9.98 1503
5 Teun van Damme St. Bavo Oostburg 2000 13.23 3.41.15 3.82 7.22 1486
6 Martijn den Engelsman G. van der Heydenschool 2000 13.38 4.11.24 3.36 7.39 1237
7 Micha Molenbroek De Meerpaal 2001 13.38 4.19.07 3.17 6.04 1086
8 Brent Dobbelaar St. Bavo Oostburg 1999 15.20 4.14.98 3.33 4.97 888
Jongens groep 5
Uitslag 600 meter School
1 Herrebout, Stijn G. v.d. Heyden
2 Dysserinck, Levi St. Antonius
3 Fenijn, Henk De Stelle Philippine
4 Riemens, Bas G. v.d. Heyden
5 Pijpelink, Pieter de Hille
6 Dikken, Sander Den Oude Vaart
7 Hyfte, Steven van St. Antonius
8 Lare, Aron van  De Meerpaal
9 Scheele, Douwe De Hille
10 Hofmeester, Rick Berenburcht Oostburg
11 Kolijn, Boaz Oude Vaart
12 Schuit, Rens Pr. W. van Oranje
13 Driessen, Alex De Werf
14 Hermans, Simon Pr. W. van Oranje
15 Stolk, Karsten Pr. W. van Oranje
16 Harkka, Amin el Pr. W. van Oranje
terug naar boven