za 10/12/11 - H4A Finland cross - Westdorpe

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Heren Se        10,2km
    naam                   geb stn club         tijd
001 Bouterse     Neal       93 175 Dynamica     33:22
002 Kok          Martijn de 82 104 Dynamica     33:47
003 Harmes       Erwin      81 106 Dynamica     34:06
004 Meeuwse      Robbert    91 100 AV'56        36:34
005 Wolfert      Eric       90 108 Flakkee      38:08
006 Smit         Chris de   79 103 RKHAV        40:25
007 Danschutter  Coen de    90 107 DeltaSport   43:57
   
    Heren 35        10.2km
    naam                   geb stn club         tijd
001 Thuy         Benny      68 111 RKHAV        36:45
002 Jaeger       Edwin de   72 113 RKHAV        38:17
003 Alphen       Edwin van  71 117 Dynamica     39:21
004 Witte        Andres de  76 114 Scheldesport 39:30
005 Wieland      Niek          161 Wielingen    39:46
006 Vervaet      Patrick    72 112 RKHAV        40:41
007 Slits        Peter      67 166 Wielingen    42:49
008 Meulmeester  Manfred    69 165 Dynamica     44:51
   
    Heren 45        10.2km
    naam                   geb stn club         tijd
001 Cappon       Eric       66 147 Wielingen    36:19
002 Luteyn       Sjaak      57 156 Lgr PK Oostb 36:39
003 Bos          Michel v d 64 127 DeltaSport   36:55
004 Leng         Edward de  62 123 Dynamica     38:14
005 Balkenende   Peter      66 174 AV'56        38:35
006 Broeke       Rian van d 61 173 Dynamica     39:39
007 Mourik       Piet van   63 126 DeltaSport   39:43
008 Wisse        Pieter     66 125 Dynamica     41:42
009 Dellebeke    Ron        58 124 Dynamica     43:24
   
    Heren 55        6800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Tempelaar    Wim        52 302 Dynamica     27:59
002 Jonge        Wim de     49 300 AV'56        28:10
003 Vermeulen    Charles    49 323 AVVN Kapelle 29:13
004 Crucq        Andre      52 303 Dynamica     29:34
005 Frederiks    Ruud       54 326 avVN Koudeke 30:45
006 Vermeulen    Hans       49 311 AV'56        30:53
007 Meijde       Andre v d  54 305 Flakkee      31:19
008 Botman       Kobus      51 317 Dynamica     31:38
009 Beier        Piet       48 304 Dynamica     32:02
   
    Heren 65        6800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Zoontjes     Theo       46 308 Dynamica     31:10
002 Joosse       Rinus      39 307 AV'56        31:34
003 Gruiter      Karel v d  45 310 Dynamica     31:45
004 Pol          Kees v d   46 306 AV'56        32:37
005 Verbeek      Piet       43 325 AV'56        33:43
006 Noordijke    Adri       41 327 avVN Zierikz 35:15
   
    Heren KC        3400m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Buysse       Matti      83 167 as Rieme     11:09
002 Zuidhof      Jasper     90 900 AV'56        11:28
003 Verhulst     Pieter     93 944 Dynamica     11:30
004 Cippens      Arne       90 932 AC Rieme     11:38
005 Roelse       Jan Willem 92 917 Dynamica     12:02
006 Adriaanse    Gertjan    88 923 Dynamica     12:19
007 Harinck      Gino       96 918 Dynamica     12:22
008 Jones        Lyam       95 922 Scheldesport 12:33
009 Ruiter       Stijn      95 921 Scheldesport 15:04
010 Brink        Dorus v d  95 942 Scheldesport 15:11
011 Luteyn       Arjen         927 Wielingen    16:32
   
    Heren KCm       3400m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Heikoop      Sebastiaan 69 909 DeltaSport   11:41
002 Janse        Micha      74 937 Dynamica     12:00
003 Geluk        Jos        58 931 DeltaSport   12:35
004 Zeeuw        Alwin de   7  920 Scheldesport 12:37
005 Leeftink     Henk       64 908 Dynamica     12:39
006 Veen         Jaap v d   67 905 Scheldesport 12:45
007 Platteeuw    Albert de  65 919 Scheldesport 12:50
008 Lauwers      Peter      65 943 RKHAV        13:17
009 Block        Stefan de  7  901 RKHAV        13:19
010 Murre        Walter     67 906 Scheldesport 13:24
011 Graaf        Martin de  70 954 Wemeldinge   13:33
012 Zaman        Jacques    61 904 Scheldesport 13:45
013 Pluijlaar    Joost      63 924 Dynamica     14:08
014 Louter       Willem     63 902 RKHAV        14:18
015 Konings      Aswin      66 907 Dynamica     14:30
016 Degroote     Danny      56 956 Gent         15:51
   
    Dames  se        5100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Berge-Hey    Laurey v d 89 054 Flakkee      19:56
002 Platteeuw    Esther     92 064 Scheldesport 20:21
003 Vlieger      Anne de    94 051 AV'56        20:41
004 Aper         Aniek      89 052 RKHAV        20:55
005 Sonke        Ilona         067 AV'56        23:14
006 Ridder       Joanne de  92 063 Dynamica     23:41
   
    Dames  35        5100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Goole        Saskia     70 056 AV'56        21:46
   
    Dames  45        5100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Tempelaar    Ineke      57 062 Dynamica     23:22
002 Balkenende   Christine  65 060 AV'56        23:36
003 Damme        Marian van 65 075 RKHAV        24:21
004 Declercq     Huquette   45 061 Dynamica     27:31
005 Kleven       Lenie van  53 059 VN Vlissinge 28:23
   
    Dames  KC        2200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Luteyn       Bianca        934 Wielingen    08:25
002 Beule        Kylie de   94 910 RKHAV        10:12
   
    Dames  kcm       2200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Nijs         Margot de  63 912 RKHAV        09:14
002 Muijnck      Sabine de  64 955 Kaag B       11:58
003 Hey          Jolanda    63 913 Flakkee      12:00
   
    Jongens A  93/94  5100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Vogel        Jurriaan   93 042 Dynamica     18:04
002 Wisse        Pieter     93 041 Dynamica     21:39
   
    Jongens B  95/96  4500m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Broek        Tim van de 95 011 Dynamica     15:06
002 Balkenende   Luuk       95 002 AV'56        15:40
003 Vos          Patrick de 96 001 AV'56        16:29
004 Pluijlaar    Dion       95 610 Dynamica     16:52
005 Lelie        Michel     96 012 RKHAV        16:54
006 Meijers      Daan       95 581 Dynamica     17:00
007 Leeftink     Wouter     96 008 Dynamica     17:31
008 Vos          Sven de    96 005 DeltaSport   18:13
009 Ruff         Liam       96 004 DeltaSport   18:40
010 Janse        Ruben      96 010 Dynamica     19:13
011 Geluk        Tijs       96 003 DeltaSport   20:09
   
    Jongens C  97/98  3400m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Anrooy       Franklin   97 613 AV'56        12:27
002 Kreek        Kris de    97 466 Scheldesport 13:03
003 Thuy         Dennis     97 465 RKHAV        13:30
004 Houzager     Matthias   98 469 DeltaSport   13:41
005 Huigh        Floris     98 464 Wielingen    14:02
006 Balkenende   Bart       98 463 AV'56        14:17
007 Heikoop      Jasper     98 468 DeltaSport   16:11
   
    Jongens D  99/00  2200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Harinck      Sergio     99 577 Dynamica     07:42
002 Verhage      Joram      99 654 Dynamica     07:46
003 Ridder       Rens de    99 576 Dynamica     07:57
004 Blom         Taco       99 651 AV'56        08:05
005 Veen         Robin v d  00 447 Scheldesport 08:25
006 Nederpelt    Niels van  99 449 Flakkee      08:36
007 Damme        Teun van   00 653 Wielingen    08:48
008 Dierkx       Mike       99 595 Scheldesport 08:51
009 Tolhoek      Ezra       99 614 DeltaSport   09:05
010 Minderhoud   Lukas      99 580 Dynamica     09:06
011 Jaeger       Jori de    00 446 RKHAV        09:09
012 Heijmans     Nick       00 444 RKHAV        09:11
013 Heemst       Jop van    99 450 Flakkee      09:16
014 Boogaart     Bart       00 575 Dynamica     09:23
015 Janse        Dennis     00 578 Dynamica     09:36
016 Heijden      Max v d    00 650 Scheldesport 09:41
017 Konings      Sylvan     00 579 Dynamica     09:50
018 Roelands     Jesse      00 448 RKHAV        10:26
019 Louter       Ruud       00 445 RKHAV        10:44
020 Dobbelaar    Brent      99 625 Wielingen    11:12
   
    Jongens PA2 01    1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Leng         Paavo de   01 588 Dynamica     03:51
002 Brouwers     Mart       01 433 RKHAV        04:02
003 Noppe        Arne       01 436 Volharding B 04:06
004 Schillings   Felix      01 590 Dynamica     04:28
005 Nieulande    Thomas van 01 591 Dynamica     04:38
006 Roos         Matthijs   01 435 Flakkee      04:46
007 Kruisifkx    Thomas     01 434 Scheldesport 04:57
008 Pamelen      Jochem van 01 432 RKHAV        05:33
009 Lando        Tycho      01 645 AV'56        05:35
   
    Jongens PA1 02    1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kapteijn     Stef       02 419 AV'56        03:45
002 Graaf        Robert de  02 627 AV'56        03:53
003 Schets       Wouter     02 417 AV'56        03:58
004 Nooijer      Lucien de  02 584 Dynamica     04:13
005 Roos         Matthijs   02 418 AV'56        04:22
006 Herwegh      Senne      02 422 RKHAV        04:24
007 Govers       Matthijs   02 420 AV'56        04:34
008 Rechter      Stijn de   02 421 RKHAV        04:45
009 Zeeuw        Nathan de  02 592 Scheldesport 04:59
   
    Jongens PB  03    1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Noppe        Wout       03 413 Volharding B 04:31
002 Baas         Ivo        03 652 DeltaSport   04:35
003 Os           Martijn va 03 411 RKHAV        05:02
004 Kramer       Sven       03 409 AV'56        05:09
005 Westen       Luc van    03 410 AV'56        05:25
   
    Jongens PC  04    1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Roos         Xander     04 401 Flakkee      04:45
002 Zeeuw        Tobias     04 593 Scheldesport 04:57
003 Herwegh      Karsten    04 400 RKHAV        05:00
   
    Meisjes A   93/94 3400m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kerkhove     Shirley    93 571 Scheldesport 14:05
002 Waterschoot  Francoise  94 633 RKHAV        16:36
   
    Meisjes B   95/96 2200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Freijzer     Elke       95 617 RKHAV        09:39
   
    Meisjes C   97/98 2200m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Baas         Kristin    97 562 DeltaSport   08:20
002 Maele        Jessie v d 98 558 RKHAV        08:28
003 Damme        Julie van  97 556 RKHAV        08:57
004 Slabbekoorn  Femke      98 552 AV'56        09:00
005 Ferket       Eva        98 554 RKHAV        09:03
006 Bruijn       Manon de   98 646 RKHAV        09:06
007 Doorn        Ryanne van 98 649 Scheldesport 09:33
008 Bruin        Nathalie d 97 555 RKHAV        10:08
009 Veen         Stephanie  98 560 Scheldesport 10:59
   
    Meisjes D   99/00 1700m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Jones        Waeoby     99 531 Scheldesport 06:05
002 Kreek        Maaike de  99 532 Scheldesport 06:24
003 Boutens      Amber      99 534 Scheldesport 06:26
004 Dirkzwager   Ilse       99 535 DeltaSport   06:46
005 Zeeuw        Mirthe de  00 594 Scheldesport 06:52
006 Sies         Leannah    99 608 Flakkee      06:56
007 Torbijn      Willemijn  99 533 Scheldesport 07:13
008 Thuy         Margot     99 529 RKHAV        07:47
009 Bruijn       Anouk de   99 632 RKHAV        08:05
010 Hemelaar     Anouk      00 631 RKHAV        09:07
   
    Meisjes PA2 01    1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Daalen       Evy van    01 514 AV'56        04:11
002 Heikoop      Iris       01 516 DeltaSport   04:24
003 Kaagman      Caecilia   01 586 Dynamica     04:31
004 Lange        Nikita de  01 587 Dynamica     04:45
005 Janssen      Nina       01 515 RKHAV        05:21
   
    Meisjes PA1 02    1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Klinken      Anique van 02 507 DeltaSport   04:15
002 Geldof       Jasmijn    02 583 Dynamica     04:36
003 Bun          Parel      02 585 Dynamica     04:39
004 Smits        Veerle     02 495 AV'56        04:47
005 Lelie        Fien       02 505 RKHAV        04:51
006 Bruijn       Amber de   02 605 RKHAV        04:53
007 Broekhoven   Tess van   02 582 Dynamica     04:57
008 Schollema    Beau       02 503 RKHAV        04:59
009 Tolhoek      Yara       02 648 DeltaSport   05:01
010 Maes         Anouk      02 499 RKHAV        05:10
011 Luteyn       Veerle     02 498 RKHAV        05:15
012 Hemelaar     Maaike     02 506 RKHAV        05:19
013 Weyenberg    Cobie      02 502 RKHAV        05:23
014 Durinck      Ellen      02 504 RKHAV        05:29
015 Roos         Luca       02 500 RKHAV        05:51
   
    Meisjes PB  03    1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 487 DeltaSport   04:23
002 Daalen       Tamar van  03 482 AV'56        04:46
003 Kaagman      Rosanne    03 609 Dynamica     04:51
004 Damme        Iza van    03 642 Wielingen    04:54
005 Fertoute     Elaine     03 483 DeltaSport   05:06
006 Exter        Eva den    03 485 RKHAV        05:11
007 Durinck      Ilse       03 484 RKHAV        05:15
   
    Meisjes PC  04    1100m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Coppieters   Jenna      04 477 RKHAV        04:51 743244  
002 Schets       Tessa      04 474 AV'56        04:52 734443  
003 Eetvelt      Katja van  04 636 RKHAV        05:17 748872  
004 Fertoute     Lilian     05 475 DeltaSport   05:19 720915  
005 Rechter      Iris de    04 476 RKHAV        05:26 ia      
006 Graaf        Amy de     05 628 Wemeldinge   05:32
   
    Heren tr        
    naam                   geb stn club         tijd
001 Gerrits      Benjamin   89 044 Axel         18:34
002 Mechielsen   Jack       63 177 Terneuzen    47:10
003 Pooter       Jose       69 176 Terneuzen    49:44
   
    Dames  tr        
    naam                   geb stn club         tijd
geen deelnemers
   
     finishers: ,207

  Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
  
terug naar boven