za 26/11/11 - H4A Elderschans Cross - Aardenburg

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

H4A-crosscompetitie 2011-2012
Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Elderschanscross, Aardenburg HSe        10380m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Brouwer      Jop de        160 RKHAV        37:33 598090  
002 Adan         Erwin      92 158 Dynamica     38:21 460554  
003 Schrier      David      85 105 Dynamica     38:26 734229  
004 Wolfert      Eric       90 108 Flakkee      40:34 705676  
005 Vos          Robin de   91 101 AV'56        41:07 435794  
006 Bouman       David      86 159 Flakkee      42:03 701726  
007 Smit         Chris de   79 103 RKHAV        42:58 654667  
   
    Elderschanscross, Aardenburg H35        10380m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Depoorter    Yves       68 162 Zwint        39:11         
002 Thuy         Benny      68 111 RKHAV        39:27 662514  
003 Jaeger       Edwin de   72 113 RKHAV        40:55 237639  
004 Alphen       Edwin van  71 117 Dynamica     41:20 698359  
005 Witte        Andres de  76 114 Scheldesport 42:44 667740  
006 Pruijsers    Martin     68 118 Dynamica     42:53 156407  
007 Slits        Peter      67 166 Wielingen    43:04 690     
008 Wieland      Niek          161 Wielingen    43:09 598090  
   
    Elderschanscross, Aardenburg H45        10380m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Luteyn       Sjaak      57 156 Lgr A Stigte 38:37 276107  
002 Cappon       Eric       66 147 Wielingen    39:23 468757  
003 Mourik       Piet van   63 126 DeltaSport   42:50 521800  
004 Staal        Archie     64 137 DeltaSport   43:23 494166  
005 Wisse        Pieter     66 125 Dynamica     44:14 640363  
006 Dellebeke    Ron        58 124 Dynamica     47:32 46837   
   
    Elderschanscross, Aardenburg H55        6920m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Tempelaar    Wim        52 302 Dynamica     30:09 436965  
002 Vermeulen    Charles    49 323 AVVN Kapelle 30:21 412900  
003 Linde        Jan v d       316 Wielingen    33:57 242472  
004 Botman       Kobus      51 317 Dynamica     34:23 435233  
005 Meijde       Andre v d  54 305 Flakkee      34:46 531319  
006 Schuur       Rik van    48 318 Wielingen    36:34 ??      
007 Mulken       Jules van  48 319 Wielingen    38:14         
   
    Elderschanscross, Aardenburg H65        6920m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zoontjes     Theo       46 308 Dynamica     35:16 ia      
002 Poortvliet   Hugo       44 309 Dynamica     36:57 263393  
   
    Elderschanscross, Aardenburg HKC        3375m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Buysse       Matti      83 167 as Rieme     12:01         
002 Verhulst     Pieter     93 944 Dynamica     12:12 722668  
003 Zuidhof      Jasper     90 900 AV'56        12:27 678272  
004 Roelse       Jan Willem 92 917 Dynamica     12:35 490630  
005 Harinck      Gino       96 918 Dynamica     13:27 644721  
006 Adriaanse    Gertjan    88 923 Dynamica     13:30 682575  
007 Jones        Lyam       95 922 Scheldesport 13:42 522096  
008 Suy          Joris      95 903 Scheldesport 15:54 516726  
009 Brink        Dorus v d  95 942 Scheldesport 16:00 555503  
010 Hiel         Gert-Jan   94 914 RKHAV        16:07 747607  
011 Ruiter       Stijn      95 921 Scheldesport 16:17 510891  
012 Luteyn       Arjen         927 Wielingen    16:31         
013 Schanck      George     82 950 Wielingen    22:41         
   
    Elderschanscross, Aardenburg HKCm       3375m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Heikoop      Sebastiaan 69 909 DeltaSport   12:15 588375  
002 Rabout       Theo       7  947 Wielingen    12:23 223339  
003 Velde        Herman v d 65 946 Zottegem Atl 12:38         
004 Janse        Micha      74 937 Dynamica     13:01 507310  
005 Geluk        Jos        58 931 DeltaSport   13:24 18104   
006 Leeftink     Henk       64 908 Dynamica     13:32 181276  
007 Zeeuw        Alwin de   7  920 Scheldesport 13:37 447287  
008 Platteeuw    Albert de  65 919 Scheldesport 13:51 494502  
009 Veen         Jaap v d   67 905 Scheldesport 14:14 641591  
010 Lauwers      Peter      65 943 RKHAV        14:31 625237  
011 Block        Stefan de  7  901 RKHAV        14:34 103961  
012 Zaman        Jacques    61 904 Scheldesport 14:40 494501  
013 Waes         Peter van  62 939 Wielingen    14:43 128932  
014 Pluijlaar    Joost      63 924 Dynamica     14:56 470961  
015 Murre        Walter     67 906 Scheldesport 14:59 565772  
016 Louter       Willem     63 902 RKHAV        15:17 640357  
017 Konings      Aswin      66 907 Dynamica     15:21 533874  
018 Coq          Ronny le      952 Wielingen    15:40         
019 Flikweert    Jan Piet   62 938 Wielingen    16:13 537661  
020 Nevel        Ignac v    3  949 Oostkamp     17:44         
021 Bijman       John          951 Aardenburg   18:16         
   
    Elderschanscross, Aardenburg Dse        5190m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Berge-Hey    Laurey v d 89 054 Flakkee      21:46 447589  
002 Vlieger      Anne de    94 051 AV'56        22:27 ??      
003 Joosten      Anne       81 053 RKHAV        24:27 417668  
004 Puy de Witte Kum du     78 948 ??           25:34 geen    
005 Ridder       Joanne de  92 063 Dynamica     27:16 696279  
   
    Elderschanscross, Aardenburg D35        5190m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Versluijs    Frederique 69 072 Wielingen    21:48 ??      
002 Depoorter    Catherine  72 071 Zwin         25:04         
   
    Elderschanscross, Aardenburg D45        5190m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Tempelaar    Ineke      57 062 Dynamica     25:40 468281  
002 Balkenende   Christine  65 060 AV'56        25:44 651842  
003 Iwaarden     Inge van   64 070 Wielingen    28:28 i.a.    
004 Kleven       Lenie van  53 059 VN Vlissinge 30:43 209921  
   
    Elderschanscross, Aardenburg DKC        2025m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hersschens   Veronique  80 945 Zootegem Atl 09:12         
002 Beule        Kylie de   94 910 RKHAV        10:28 531863  
   
    Elderschanscross, Aardenburg Dkcm       2025m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Beule        Karin de   69 911 RKHAV        10:33 578825  
002 Hey          Jolanda    63 913 Flakkee      11:30 483761  
   
    Elderschanscross, Aardenburg JA  93/94  6920m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vogel        Jurriaan   93 042 Dynamica     26:37 537707  
002 Wisse        Pieter     93 041 Dynamica     27:45 634425  
   
    Elderschanscross, Aardenburg JB  95/96  4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Balkenende   Luuk       95 002 AV'56        16:51 507299  
002 Vos          Patrick de 96 001 AV'56        17:52 517846  
003 Pluijlaar    Dion       95 610 Dynamica     18:38         
004 Leeftink     Wouter     96 008 Dynamica     18:55 549394  
005 Vos          Sven de    96 005 DeltaSport   19:31 519146  
006 Geluk        Tijs       96 003 DeltaSport   20:27 518031  
007 Janse        Ruben      96 010 Dynamica     21:24 554400  
008 Ruff         Liam       96 004 DeltaSport   21:40 531830  
   
    Elderschanscross, Aardenburg JC  97/98  3375m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verstraate   Wouter     97 643 Dynamica     13:15 ??      
002 Slabbekoorn  Tim        98 635 Dynamica     13:48 573083  
003 Greef        Marijn de  97 619 Wielingen    14:09 577261  
004 Balkenende   Bart       98 463 AV'56        14:37 564425  
005 Houzager     Matthias   98 469 DeltaSport   14:45 598843  
006 Huigh        Floris     98 464 Wielingen    15:35 567181  
007 Heikoop      Jasper     98 468 DeltaSport   16:28 640486  
008 Berger       Jurriaan   98 467 DeltaSport   17:28 665133  
   
    Elderschanscross, Aardenburg JD  99/00  2025m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harinck      Sergio     99 577 Dynamica     07:58 602006  
002 Ridder       Rens de    99 576 Dynamica     08:11 672234  
003 Nederpelt    Niels van  99 449 Flakkee      08:34 561986  
004 Berger       Rutger     00 623 DeltaSport   08:39 637078  
005 Dierkx       Mike       99 595 Scheldesport 09:03 640642  
006 Poorter      Simon de   99 644 ??           09:05 ??      
007 Jaeger       Jori de    00 446 RKHAV        09:10 635957  
008 Heemst       Jop van    99 450 Flakkee      09:17 578820  
009 Tolhoek      Ezra       99 614 DeltaSport   09:21         
010 Minderhoud   Lukas      99 580 Dynamica     09:23 708426  
011 Heijmans     Nick       00 444 RKHAV        09:25 585825  
012 Janse        Dennis     00 578 Dynamica     09:41 588390  
013 Konings      Sylvan     00 579 Dynamica     10:01 647508  
014 Dobbelaar    Brent      99 625 Wielingen    10:25 677378  
015 Roelands     Jesse      00 448 RKHAV        10:37 582649  
016 Louter       Ruud       00 445 RKHAV        10:41 635957  
   
    Elderschanscross, Aardenburg JPA2 01     900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Brouwers     Mart       01 433 RKHAV        03:42 635967  
002 Noppe        Arne       01 436 Volharding B 03:48         
003 Sandee       Mido       02 637 RKHAV        04:19 ia      
004 Roos         Matthijs   01 435 Flakkee      04:21 628190  
005 Pamelen      Jochem van 01 432 RKHAV        05:07 700081  
   
    Elderschanscross, Aardenburg JPA1 02     900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Robert de  02 627 AV'56        03:40         
002 Nooijer      Lucien de  02 584 Dynamica     03:52 698362  
003 Roos         Matthijs   02 418 AV'56        03:55 709632  
004 Herwegh      Senne      02 422 RKHAV        04:00 700074  
005 Zeeuw        Nathan de  02 592 Scheldesport 04:26 684110  
   
    Elderschanscross, Aardenburg JPB  03     900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Noppe        Wout       03 413 Volharding B 04:09         
002 Os           Martijn va 03 411 RKHAV        04:28 743240  
003 Kramer       Sven       03 409 AV'56        04:34 713168  
004 Westen       Luc van    03 410 AV'56        04:42 688026  
   
    Elderschanscross, Aardenburg JPC  04     900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Roos         Xander     04 401 Flakkee      04:23 727747  
002 Herwegh      Karsten    04 400 RKHAV        04:36 ia      
003 Zeeuw        Tobias     04 593 Scheldesport 04:55 735396  
   
    Elderschanscross, Aardenburg MA   93/94 3375m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verhage      Christa    93 618 Dynamica     14:28         
002 Waterschoot  Francoise  94 633 RKHAV        17:16 498230  
   
    Elderschanscross, Aardenburg MB   95/96 2025m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mourik       Emma van   96 566 DeltaSport   09:08 518032  
002 Freijzer     Elke       95 617 RKHAV        09:15         
   
    Elderschanscross, Aardenburg MC   97/98 2025m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Waard        Annemarie  98 622 DeltaSport   08:51 ia      
002 Veen         Stephanie  98 560 Scheldesport 11:20 681905  
   
    Elderschanscross, Aardenburg MD   99/00 1800
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boutens      Amber      99 534 Scheldesport 07:29 588396  
002 Dirkzwager   Ilse       99 535 DeltaSport   07:49 635580  
003 Sies         Leannah    99 608 Flakkee      07:55 610263  
004 Zeeuw        Mirthe de  00 594 Scheldesport 08:10 578936  
005 Dekker       Nicole     00 537 DeltaSport   08:18 689067  
006 Brouwers     Floortje   99 530 RKHAV        08:22 635965  
007 Bruijn       Anouk de   99 632 RKHAV        08:51 561868  
008 Thuy         Margot     99 529 RKHAV        08:55 662574  
009 Graaf        Brigitte d 00 626 AV'56        08:59 ??      
010 Depoorter    Axelle     00 638 Zwin         09:04         
011 Hemelaar     Anouk      00 631 RKHAV        10:35 577392  
   
    Elderschanscross, Aardenburg MPA2 01     900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Heikoop      Iris       01 516 DeltaSport   03:54 640488  
002 Lange        Nikita de  01 587 Dynamica     04:20 716838  
003 Janssen      Nina       01 515 RKHAV        04:25 721342  
   
    Elderschanscross, Aardenburg MPA1 02     900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Klinken      Anique van 02 507 DeltaSport   03:56 665624  
002 Putten       Shelby van 02 641 AV'56        04:12 i.a.    
003 Smits        Veerle     02 495 AV'56        04:18 ia      
004 Bun          Parel      02 585 Dynamica     04:23 691085  
005 Coq          Louise de  02 620 Wielingen    04:28 707199  
006 Broekhoven   Tess van   02 582 Dynamica     04:29 694614  
007 Maes         Anouk      02 499 RKHAV        04:31 691393  
008 Schollema    Beau       02 503 RKHAV        04:38 724289  
009 Luteyn       Veerle     02 498 RKHAV        04:48 700079  
010 Weyenberg    Cobie      02 502 RKHAV        04:50 721343  
011 Hemelaar     Maaike     02 506 RKHAV        04:52 665688  
012 Durinck      Ellen      02 504 RKHAV        04:55 700071  
013 Roos         Luca       02 500 RKHAV        05:11 707422  
   
    Elderschanscross, Aardenburg MPB  03     900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Stevels      Marit      03 640 Dynamica     04:11 ia      
002 Damme        Isa van       642 Oostburg     04:26         
003 Fertoute     Elaine     03 483 DeltaSport   04:37 700052  
004 Kaagman      Rosanne    03 609 Dynamica     04:40         
005 Slabbekoorn  Marit      03 639 Dynamica     04:44 ia      
006 Exter        Eva den    03 485 RKHAV        04:47 707425  
007 Bron         Sepanus    03 624 Wielingen    04:51 696515  
008 Durinck      Ilse       03 484 RKHAV        04:53 700072  
009 Houte        Amy van    03 488 RKHAV        05:05 700075  
   
    Elderschanscross, Aardenburg MPC  04    
    naam                   geb stn club           tyd
001 Coppieters   Jenna      04 477 RKHAV        04:49 743244  
002 Graaf        Amy de     05 628 AV'56        04:57         
003 Eetvelt      Katja van  04 636 RKHAV        04:59 748872  
004 Bathily      Elise      04 478 Scheldesport 05:01 737901  
005 Fertoute     Lilian     05 475 DeltaSport   05:08 720915  
   
    Elderschanscross, Aardenburg Htr        
    naam                   geb stn club           tyd
001 Nevel        Eric van   56 320 Koolkerke    30:15         
002 Visser       Piet de    54 324 Oostburg     33:18         
003 Daele        Jos van    50 321 Blankenberge 36:21         
004 Jansen       Eddy       56 322 Breskens     36:23         
005 Blondeel     Thijs      87 155 ??           40:05 be      
006 Bart         Sander de  87 169 Aardenburg   42:07         
007 Nevel        Angel van     163 Brugge       43:01         
008 Berge        Perry v d  72 130 Flakkee      45:01         
009 Broecke      Francois v 68 168 Wielingen    45:21         
010 Rijnberg     N          63 170 Wielingen    49:29         
011 Keukeleire   Dicky      51 164 Brugge       51:12         
012 Berge        Cor v d    63 128 Goes         52:35         
   
    Elderschanscross, Aardenburg Dtr        
    naam                   geb stn club           tyd
001 Staal-vSoldt Mireille   70 065 Delta Sport  25:37         
002 Verschaeve   Maria         073 Aardenburg   31:25         
   
     finishers: ,191

terug naar boven