za 10/02/18 - Grevelingencross - Bruinisse

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2017/18
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam Hse-34    8  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Stitan          Yunis           0222 Delta Sport  0:26:53 642528C 
002 Feijter         Job de          0121 RKHAV        0:27:04 764690  
003 Pleijte         Tim             0001 Dynamica     0:27:07 ovb     
004 Kok             Martijn de      0308 AV'56        0:27:52 609985C 
005 SintNicolaas    Ricardo         0720 Flakkee      0:28:12 806140  
006 Wolfert         Eric            0002 Flakkee      0:29:52 705676C 
007 Dijk            Matthijs van    0522 Flakkee      0:31:31         
008 Kreek           Kris de         0444 Scheldesport 0:32:10 562666  
009 Boeters         Eric-Paul       0385 Flakkee      0:32:14         
010 Goedhart        Ruud            0395 Flakkee      0:32:16         
011 Nooijer         Bas de          0392 Gonzales RT  0:33:41 758539  
012 Bonte           Matijn de       0426              0:38:08         
013 Wolfert         Matthijs        0711 Sommelsdijk  0:39:49         
014 Harinck         Joos            0539 Middelburg   0:49:50         
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam H35-44    8  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harmes          Erwin           0247 Gonzales RT  0:26:05 644732C 
002 Bruijn          Boris de        0060 AV'56        0:28:51 878374C 
003 Karelse         Johan           0306 AV'56        0:30:38 8008807C
004 Hamer           Michael de      0101 Scheldesport 0:31:06 831470C 
005 Slock           Endy            0088 Scheldesport 0:31:20 713156C 
006 Verhaeghe       Bart            0037 Kapelle      0:32:38 C       
007 Holwerda        Jacob           0439              0:34:42         
008 Eijken          Mark van        0712 Flakkee      0:35:31 747150  
009 Huizer          Hendirk         0559              0:36:07         
010 Steketee        Maurice         0026 Middelburg   0:36:56 C       
011 Waterham        Jarno           0604 Wolphaartsdi 0:40:28         
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam H45-54    8  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verhage         Arjo            0040 Dynamica     0:31:10 477579C 
002 Melissant       Andre           0575 Flakkee      0:31:33 417133  
003 Vos             Wilko de        0034 AV'56        0:31:40 267894C 
004 Mourik          Piet van        0022 Delta Sport  0:31:56 521800C 
005 Wieles          Adriaan         0080 Scheldesport 0:32:36 816399C 
006 Akershoek       Leo             0507 Stellendam   0:34:17         
007 Zeeuw           Alwin de        0099 Scheldesport 0:34:40 447287C 
008 Kapteijn        Remco           0435 AV'56        0:34:45 489266  
009 Maat            Harold de       0110 Scheldesport 0:36:47 453856C 
010 Moelker         Pieter          0598 Kloetinge    0:37:23         
011 Heijden         Kees van der    0023 Dynamica     0:37:52 896415  
012 Goetheer        Rene            0117 Wolphaartsdi 0:38:13         
013 Lous            Andre           0721 Westkapelle  0:38:15         
014 Kloosterman     Kees            0606 Wolphaartsdi 0:38:50         
015 Geluk           Aad             0562 TVR          0:38:54         
016 Kreek           Jos de          0233 Scheldesport 0:39:46 588398C 
017 Brussel         Peter van       0690 Sommelsdijk  0:39:55         
018 Maranus         Peter           0490 Pekelinge    0:40:42         
019 Lievense        Hans            0340 Middelburg   0:41:38 C       
020 Have            Martin vd       0545 Flakkee      0:41:47         
021 Groeneveld      Floor           0702 Zwijndrecht  0:42:52         
022 Splunter        Walter van      0259 Stellendam   0:49:19         
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam H55-64    8  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Meeuwse         Jan-Willem      0025 AV'56        0:34:35 822184C 
002 Gent            Jan van         0356 Spirit       0:34:47         
003 Dooms           Johnny          0404              0:35:45         
004 Zaman           Jacques         0241 Scheldesport 0:36:31 494501C 
005 Lous            Henk            0029 Dynamica     0:36:49 369010C 
006 Dellebeke       Ron             0128 Dynamica     0:38:32 46857C  
007 Bavel           Arie van        0139 Delta Sport  0:41:51         
008 Karsbergen      Ruud            0557 O Tonge      0:43:49         
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam H65+      8  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dijk            Arie van        0706 Flakkee      0:36:09 265321  
002 Cornelisse      Siem            0249 Dynamica     0:38:06 ??      
003 Kloet           Cor             0529 Delta Sport  0:38:17 851199  
004 Barendregt      Hans            0731 avvn Goudswa 0:39:58 144817  
005 Beijer          Piet            0018 Dynamica     0:40:25 212967C 
006 Louws           Dave            0024 Dynamica     0:40:32 531840C 
007 Jonge           Bauke de        0309 AVVN         0:41:02         
008 Guequierre      John            0015 Dynamica     0:42:50 46791C  
009 Stijns          Arthur          0031 Dynamica     0:45:15 869381C 
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam JA 99/00  8  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harinck         Sergio          0230 Gonzales RT  0:29:10 602006C 
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam Vse-34    8  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Reus            Renate de       0006 Dynamica     0:36:15 912307C 
002 Kerstens        Anouk           0558 Olympia      0:37:37 766061  
003 Dekker          Linda           0710 Oostkapelle  0:40:01         
004 Leijnse-Prenger Roely           0227 Dynamica     0:41:26 896404C 
005 Karsbergen      Ellen           0556 Sommelsdijk  0:43:51         
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam V35-44    8  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:33:52 892325C 
002 Meijboom        Durby           0152 Vlissingen   0:38:22         
003 Lievense        Corina          0341 Middelburg   0:45:17 C       
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam V45-54    8  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Have            Janita van der  0535 Flakkee      0:37:56         
002 Romney          Milly           0571 67           0:45:28         
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam V55+      8  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vries           Jannie de       0157 Dynamica     0:41:13 739000C 
002 Flikweert       Rian            0021 Dynamica     0:41:23 652397C 
003 Tempelaar       Ineke           0311 Dynamica     0:44:25 468281C 
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam MA99/00   4  km
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam JB01/02   4  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Noordenne       Daniel          0704 Energie      0:15:44 683911  
002 Tuil            Niels van       0393 AV'56        0:15:58 846716  
003 Zeeuw           Nathan de       0097 Scheldesport 0:16:21 684110C 
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam MB01/02   2,7km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lelie           Fien            0966 RKHAV        0:11:27 746641  
002 Niemantsverdrie Amy             0980 RKHAV        0:11:33 635964C 
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam Hkcr+JA   2,7km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Anrooij         Franklin van    0950 AV'56        0:08:13 523806  
002 Leng            Paavo de        0993 Dynamica     0:08:15 664870  
003 Mahamed         Hassan          0916 Delta Sport  0:08:47         
004 Zuidhof         Jasper          0964 AV'56        0:08:50 678272  
005 Verbrugge       Mees            0935 AV'56        0:09:26         
006 Acker           Marc van        0981 RKHAV        0:09:36 900996C 
007 Tieleman        HenkJan         0954 Flakkee      0:10:03 788407  
008 Engels          Anton           0989 Dynamica     0:10:13 526959C 
009 Baar            Pieter-Jan de   0994 AV'56        0:10:19 832179C 
010 Schot           Melvin          0914 Vlissingen   0:13:59         
011 Murre           Fabian          0913 Vlissingen   0:14:02         
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam Vkcr+MA   2,7km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         0988 VZA          0:09:44 128759C 
002 Mourik          Emma van        0997 Delta Sport  0:10:57 518032C 
003 Steenblok       Marian          0971 AV'56        0:12:19 763300C 
004 Sluijs          Esther van      0999 AV'56        0:12:59 752749C 
005 Jong            Jolanda 't      0973 Delta Sport  0:13:13 476106  
006 Heppener        Mandy           0969 Scheldesport 0:13:19 855730C 
007 Vloet           Jane van der    0960 RKHAV        0:13:33         
008 Harinck         Angelique       0965 Souburg      0:13:53 C       
009 Kleven          Lenie van       0990 AVVN Vlissin 0:14:33 209921C 
010 Belle           Mia van         0970 Dynamica     0:15:30 866789C 
011 Wilde           Lena de         0979 avvn Vlissin 0:15:48 271216C 
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam JC03/04   1,9km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Abdallah        Jamal           0312 Scheldesport 0:06:40 842074  
002 Jager           Halvar de       0136 Energie      0:06:44 710567  
003 Maat            Ralph de        0111 Scheldesport 0:06:55 740850C 
004 Wieles          Chris           0069 Scheldesport 0:07:03 642086C 
005 Imholz          Danick          0723 Energie      0:07:10 725909  
006 Dikkenberg      Jesse van den   0156 AV'56        0:07:11 748547C 
007 Zeeuw           Tobias de       0100 Scheldesport 0:07:13 735396C 
008 Geense          Bowen           0475 AV'56        0:07:30         
009 Dobbelaar       Jonathan        0078 Scheldesport 0:07:47 842077C 
010 Bouwhuizen      Dylan           0225 RKHAV        0:08:06 858754  
011 Noordijk        Bryan           0091 Scheldesport 0:08:28 818859C 
012 Oele            Sven            0032 AV'56        0:09:03 860968C 
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam MC03/04   1,9km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bosman          Amber           0709 Energie      0:07:11 827473  
002 Schets          Tessa           0329 AV'56        0:07:27         
003 Nieuwkoop       Parel van       0729 Energie      0:07:29 853550  
004 Goudswaard      Ilse            0253 Delta Sport  0:07:31 737660  
005 Acker           Emma van        0150 RKHAV        0:07:37 709804C 
006 Verbrugge       Mette           0064 AV'56        0:07:39 900439C 
007 Leenheer        Fleur           0257 Delta Sport  0:07:41 786072  
008 Kapteijn        Lisa            0049 AV'56        0:07:44 884966C 
009 Houtzager       Ruchama         0258 Delta Sport  0:07:46 681666  
010 Baar            Sanne de        0035 AV'56        0:07:49 786616C 
011 Exter           Eva den         0314 RKHAV        0:07:53 707425C 
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam JD05/06   1,9km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schuit          Daan            0236 Scheldesport 0:07:16 788203C 
002 Maat            Fabian de       0112 Scheldesport 0:07:25 740849C 
003 Jager           Cederik         0703 Energie      0:07:28 788368  
004 Bouwhuizen      Robin           0224 RKHAV        0:07:32 841802  
005 Steenblok       Koen            0114 AV'56        0:07:36 835097C 
006 Dobbelaar       Lukas           0077 Scheldesport 0:07:50 875254C 
007 Koole           Stijn           0302 Dynamica     0:07:53 784093C 
008 Kabbedijk       Twan            0386 Delta Sport  0:07:56 892349  
009 Pijnen          Benjamin        0108 Scheldesport 0:08:09 843320C 
010 Kapteijn        Mart            0048 AV'56        0:08:11 742882C 
011 Acker           Job van         0336              0:08:24         
012 Vael            Luca            0036 Dynamica     0:08:44 814293C 
013 Broeksma        Silas           0449 AV'56        0:08:47 912246  
014 Boonman         Daan            0148              0:09:07         
015 Schutz          Lars            0634 Delta Sport  0:09:10 841587  
016 Geldof          Damian          0700 vv Kloetinge 0:09:17         
017 Putte           Bram van de     0715 Flakkee      0:09:23 816219  
018 Leeuwen         Yarmein van     0724 Flakkee      0:09:26 928367  
019 Ahmed           Mohab           0697 vv Kloetinge 0:09:50         
020 Dees            Rody            0028 AV'56        0:09:53 821489C 
021 Hoogerheide     Milan           0696 vv Kloetinge 0:09:55         
022 Oude Hesselink  Bjorn           0691 vv Kloetinge 0:10:59         
023 Verburg         Keano           0693 vv Kloetinge 0:11:11         
024 Roozen          Damian          0701 vv Kloetinge 0:11:53         
025 Zielst          Luuk van        0716 Flakkee      0:12:36 813723  
026 Tibbe           Michael         0695 vv Kloetinge 0:13:11         
027 Waal            Sasha de        0699 vv Kloetinge 0:13:34         
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam MD05/06   1,9km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Nieuwkoop       Lila van        0730 Energie      0:07:18 789441  
002 Lorier          Lisanne         0042 Dynamica     0:07:34 749847C 
003 Keijmel         Myrthe          0071 Scheldesport 0:07:51 764100C 
004 Kraker          Yasmine de      0124 Dynamica     0:07:55 817736C 
005 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:07:57 908082C 
006 Maas            Britt van der   0727 Delta Sport  0:08:14 830973  
007 Luijk           Zoe van         0045 AV'56        0:08:22 790209C 
008 Karelse         Yara            0127 AV'56        0:08:38 800807C 
009 Otzel           Isabel van      0728 Delta Sport  0:08:56 818116  
010 Berrevoets      Puck            0632 Delta Sport  0:08:58 857921  
011 Beije           Guusje          0633 Delta Sport  0:09:01 909781  
012 Luijk           Roos            0698 vv Kloetinge 0:09:20         
013 Paul            Rachel          0460 AV'56        0:09:24 904329  
014 Sluijs          Femke van       0012 AV'56        0:09:28 801923C 
015 Seters          Sophie van      0149 Flakkee      0:10:08 ??      
016 Rotte           Mirte           0631 Delta Sport  0:10:43 910813  
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam JpA2 07   1  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schletterer     Julius          0129 Dynamica     0:03:20 873668  
002 Joppe           Zedie           0118 Flakkee      0:03:22 847287C 
003 Engels          Ivar            0059 Dynamica     0:03:30 817741C 
004 Wieles          Viktor          0070 Scheldesport 0:03:42 849324C 
005 Willemse        Bram            0216 Dynamica     0:03:54 903958C 
006 ParanaVithanage Samil           0063 AV'56        0:04:08 884970C 
007 Oele            Niels           0033 AV'56        0:04:10 846188C 
008 Zandstra        Lucas           0094 Scheldesport 0:04:12 804733C 
009 Lous            Jochem          0062 Dynamica     0:05:08 832135C 
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam JpA1 08   1  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boogaard        Ezra            0020 Dynamica     0:03:32 866790C 
002 Verbiest        Kyano           0086 Scheldesport 0:03:47 870104C 
003 Beuns           Jens            0115 AV'56        0:03:56 867916C 
004 Giele           Midas           0072 Scheldesport 0:03:59 855729C 
005 Noordijk        Lyam            0090 Scheldesport 0:04:06 866289C 
006 Paul            Markus          0467 AV'56        0:04:08         
007 Jonge           Dylano de       0056 Nieuwdorp    0:04:31 C       
008 Ranshuijsen     Marvin          0255 Delta Sport  0:04:53 892353  
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam MpA2 07   1  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          0010 Dynamica     0:03:44 834220C 
002 Bosman          Jade            0708 Energie      0:03:47 860569  
003 Goudswaard      Lieke           0256 Delta Sport  0:04:02 830969  
004 Hamer           Benthe den      0102 Scheldesport 0:04:06 845355C 
005 Steigerwald     Myrthe          0011 AV'56        0:04:19 889308C 
006 Crombeen        Evita           0132 RKHAV        0:04:28 843722C 
007 Peeters         Demi            0075 Scheldesport 0:04:31 831473C 
008 Struijk         Maud            0630 Delta Sport  0:04:34 881920  
009 Luijk           Tess van        0046 AV'56        0:04:51 818396C 
010 Aarsen          Ilse van de     0718 Flakkee      0:05:14 901258  
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam MpA1 08   1  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mol             Elise           0251 AV'56        0:04:02 867754C 
002 Schletterer     Bowien          0422 Dynamica     0:04:04         
003 Pijnen          Valerie         0107 Scheldesport 0:04:18 843321C 
004 Wilhelm         Nienke          0242 Scheldesport 0:04:26 ?       
005 Damme           Marit van       0095 Scheldesport 0:04:28 855728C 
006 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:04:49 907749  
007 Putte           Sophie van      0714 Flakkee      0:04:56 867212  
008 Dobbelaar       Rebekka         0076 Scheldesport 0:05:04 875253C 
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam JpB  09   1  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bareman         Daniel          0239 Scheldesport 0:03:43 894536C 
002 Vaandrager      Ramon           0705 Energie      0:03:50 865334  
003 Melse           Abel            0436 AV'56        0:03:56         
004 Vegt            Thijs van der   0254 Delta Sport  0:04:02 876348  
005 Eijken          Thom van        0719 Flakkee      0:04:16 875211  
006 Leeuwen         Djarfin van     0725 Flakkee      0:04:18 028368  
007 Berman          Florian         0313 AV'56        0:04:27 891693  
008 Lars            Hidde           0707 Energie      0:05:39 902292  
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam JpC  10+  1  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Luijk           Daan van        0047 AV'56        0:04:09 903730C 
002 Driedijk        Aneirin         0414 Dynamica     0:04:12         
003 Zweedijk        Tim             0587 Delta Sport  0:04:16         
004 Braal           Jan de          0134 AV'56        0:04:54         
005 Heijden         Sil van de      0624 Delta Sport  0:05:00         
006 Jonker          Thijs           0626 Delta Sport  0:05:14 ia      
007 Weele           Toon van der    0138 AV'56        0:05:16         
008 Waesberghe      Michael van     0143 RKHAV        0:05:44 911587C 
009 Schoonen        Rex             0625 Delta Sport  0:06:49 910814  
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam MpB  09   1  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Daphne          0119 Flakkee      0:03:59 869774C 
002 Zandstra        Liselotte       0093 Scheldesport 0:04:20 866297C 
003 Vloet           Sabine van der  0142 RKHAV        0:04:23 871637C 
004 Vermaelen       Sara            0081 Scheldesport 0:04:34 C       
005 Pijnen          Victoria        0106 Scheldesport 0:04:40 873674C 
006 Verschuure      Fayenne         0647 AV'56        0:04:42         
007 Aarsen          Yente van       0717 Flakkee      0:04:59 901259  
008 Hommers         Esmee           0087 Scheldesport 0:05:24 C       
 
2017/18 Grevelingencross, Brouwersdam MpC  10+  1  km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kraker          Aimee de        0125 Dynamica     0:04:42 882641C 
002 Schletterer     Dorethe         0423 Dynamica     0:04:46         
003 Lijs            Nova de le      0391 Wielingen    0:05:11 889196  
004 Schuit          Senna           0237 Scheldesport 0:05:19 C       
005 Peeters         Maida           0074 Scheldesport 0:06:13 C       
 
     finishers: ,6
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven