za 13/01/18 - Deltacross - Westenschouwen

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2017/18
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
2017/18 Deltacross, Westenschouwen Hse-34    11 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Adan            Erwin              0003 Dynamica     0:40:30 ovb     
002 Broeke          Tim van den     95 0058 Dynamica     0:40:44 520983  
003 Vos             Patrick de      96 0219 AV'56        0:40:54 517846C 
004 Bouwman         David           88 0009 PAC          0:41:12 701726C 
005 Kok             Martijn de      83 0308 AV'56        0:41:25 609985C 
006 Pleijte         Tim                0001 Dynamica     0:41:45 ovb     
007 Stitan          Yunis           89 0222 Delta Sport  0:42:48 642528C 
008 Fingal          Jean-Andrew     94 0595 Rotterdam    0:43:08         
009 Wolfert         Eric            90 0002 Flakkee      0:43:45 705676C 
010 Roelse          Jan-Willem      92 0057 Gonzales RT  0:45:08 490630C 
011 Sinke           Yann            88 0583 AV'56        0:45:59         
012 Hussaerts       Koen            91 0565 Oud Gastel   0:47:57         
013 Rijk            Arnoud          91 0540 AV'56        0:49:49 886805  
014 Visser          Bart de         84 0591 Serooskerke  0:50:10         
015 Spruit          Johan           89 0667 Kapelle      0:50:31         
016 Schilperoort    Corne           85 0542 Zierikzee    0:51:02         
017 Poppe           Jesper          98 0471 Middelburg   0:52:46         
018 Lavooij         Harry              0653 AV'56        0:54:05         
019 Mol             Mark            93 0570 Oud Gastel   0:54:35         
020 Adriaansen      Wouter             0660 Halsteren    0:55:43         
021 Minderhout      Andries         85 0648 Waarde       0:58:11         
022 Jochem          Wilco           87 0661 Westhoek     0:59:29         
023 Almekinders     Mark            89 0609 Heinkenszand 1:00:34         
024 Kole            Menno           83 0413 Kapelle      1:01:04         
025 Mol             Jeffrey         86 0513 Middelburg   1:01:31         
026 Heyms           Jesse           96 0515 Middelburg   1:06:48         
027 Fens            Vincent         95 0675 Pernis       1:08:01         
028 Tims            Frico              0672 B Haamstede  1:09:23         
029 Saczynski       Simon           87 0514 Goes         1:14:41         
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen H35-44    11 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harmes          Erwin           81 0247 Gonzales RT  0:39:05 644732C 
002 Bruijn          Boris de        82 0060 AV'56        0:44:03 878374C 
003 Belzen          Corne van       79 0676 Dynamica     0:45:22         
004 Hamer           Michael de      76 0101 Scheldesport 0:46:55 831470C 
005 Karelse         Johan           73 0306 AV'56        0:47:10 8008807C
006 Kap             Remko           80 0684 Pallas       0:47:16         
007 Woestijne       Rinus van de    81 0123 Dynamica     0:49:06 896618C 
008 Potappel        Martijn         81 0550 Poortvliet   0:49:08 881738  
009 Bleik           Gerben v d      82 0673 Goes         0:49:22         
010 Verhaeghe       Bart            81 0037 Kapelle      0:49:34 C       
011 Slock           Endy            74 0088 Scheldesport 0:49:41 713156C 
012 Geertse         Ronald          76 0665 Serooskerke  0:49:55         
013 Florie          Jan-Willem         0663 Vlissingen   0:51:58         
014 Holwerda        Jacob           77 0569 Dreischor    0:52:19         
015 Melissant       Arco            79 0527 Delta Sport  0:52:50 705673  
016 Nood            Jeroen de       82 0637 Dynamica     0:53:18 768949  
017 Steketee        Maurice         81 0026 Middelburg   0:54:17 C       
018 Voorn           Stefan van der  74 0579 Zierikzee    0:54:46         
019 Kortenoeven     Jeroen          76 0551 Steenbergen  0:55:54         
020 Sluimer         Wietse          79 0646              0:56:05         
021 Wieland         Niek            73 0338 Axel         0:57:33         
022 Moek            Geert           82 0548 Zuidwolde    0:59:40         
023 Klinken         Henry van       79 0555 Delta Sport  1:00:55         
024 Bosch           Martin van den  77 0544 Delta Sport  1:03:38 844085  
025 Rouw            Daniel          81 0582 Middelburg   1:05:27         
026 Schroevers      Barry           75 0669 Arnemuiden   1:06:12         
027 Waterham        Jarno           78 0604 Wolphaartsdi 1:07:01         
028 Simonse         Elbert             0687 Aagtekerke   1:07:37         
029 Bosch           Erwin v d          0476              1:07:46         
030 Timmer          Walter          78 0509 Delta Sport  1:10:23 887258  
031 Koudijs         Sjoerd          76 0584 O Beijerland 1:13:03         
032 Horsten         Mark            76 0566 Barendrecht  1:13:05         
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen H45-54    11 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Goossen         Erik            72 0616 Scheldesport 0:47:02 94117   
002 Vos             Wilko de        63 0034 AV'56        0:47:44 267894C 
003 Melissant       Andre           73 0575 Flakkee      0:48:26 417133  
004 Dijkman         Cees            79 0645 B Haamstede  0:48:33         
005 Bos             Michel van den  64 0524 Delta Sport  0:48:53 565902  
006 Mourik          Piet van        63 0022 Delta Sport  0:49:01 521800C 
007 Kerkhof         Henk            64 0674 Hoogvliet    0:49:10         
008 Alphen          Edwin van       71 0013 Dynamica     0:49:12 698359C 
009 Vlieger         Richard de      71 0670 AV'56        0:49:24         
010 Wieles          Adriaan         68 0080 Scheldesport 0:49:39 816399C 
011 Brouwer         Sjaak           65 0546 Dynamica     0:50:07 430062  
012 Iersel          Patrick van     66 0493 AV'56        0:50:35         
013 Bouman          Michel          73 0573 Delta Sport  0:50:41         
014 Berrevoets      Steef           69 0561 Delta Sport  0:50:49         
015 Broecke         Francois v d    68 0051 Wielingen    0:51:55 C       
016 Pruijsers       Martin          69 0580 Dynamica     0:52:58 156407  
017 Sonke           Robert          70 0533 Dynamica     0:53:56 912321  
018 Zeeuw           Alwin de        70 0099 Scheldesport 0:54:07 447287C 
019 Provoost        Robert Jan      71 0680 Domburg      0:54:11         
020 Sommeijer       Marcel          70 0061 Dynamica     0:54:22 821033C 
021 Murre           Walther         67 0240 Scheldesport 0:54:24 565772C 
022 Dieleman        Marco              0664 Middelharnis 0:54:51         
023 Dees            Danmar          72 0651 AV'56        0:54:58         
024 Platteeuw       Albert          65 0073 Scheldesport 0:55:35 494502  
025 Ottjes          Marco              0662 Goes         0:55:56         
026 Heshof          Jan             64 0536 Steenbergen  0:56:01         
027 Paulusse        Nick            71 0679 Dynamica     0:56:51         
028 Steenhart       Martin          67 0563 Kapelle      0:57:55         
029 Feijter         Co de           63 0427 Delta Sport  0:57:59 588374  
030 Heijden         Kees van der    63 0023 Dynamica     0:58:03 896415  
031 Maat            Harold de       69 0110 Scheldesport 0:58:18 453856C 
032 Bles            Robert          72 0593 Essen        0:58:25         
033 Kraaijenbrink   Robert          65 0517 Delta Sport  0:58:47 320444  
034 Noordijke       Peter           63 0432 Goes         0:59:15         
035 Moelker         Pieter          66 0598 Kloetinge    0:59:19         
036 Siep            Michel          71 0649 TVS          1:00:12         
037 Munnik          Leon de         70 0560 Delta Sport  1:00:42 565011  
038 Goetheer        Rene            67 0117 Wolphaartsdi 1:01:11         
039 Sluis           GertJan van de  69 0614 Zierikzee    1:01:22         
040 Poulard         Paul            72 0641 Middelburg   1:01:29         
041 Vos             Arjan de        67 0599 Delta Sport  1:02:14 640481  
042 Hogervorst      Rudie           66 0154 Wielingen    1:02:31 ?       
043 Eekelen         Tonny              0666 THOR         1:02:39         
044 Veen            Ron van         65 0521 Roadrunners  1:03:13         
045 Maranus         Peter           65 0490 Pekelinge    1:03:26         
046 Kloosterman     Kees            67 0606 Wolphaartsdi 1:04:06         
047 Hahn            George          70 0508 Delta Sport  1:04:32 851198  
048 Stee            Jos van            0686 s-Gravenpold 1:05:01         
049 Ludikhuizen     Gerrit          72 0581 Middelburg   1:05:07         
050 Tuil            Paul van        70 0594 B Haamstede  1:05:59         
051 Lievense        Hans            67 0340 Middelburg   1:06:16 C       
052 Lomwel          Corne van          0659              1:08:25         
053 Schilperoord    Raymond         69 0541 Wissenkerke  1:10:17         
054 Legemaate       Kees            68 0644              1:10:26         
055 Putten          Jacques van     71 0639 Aagtekerke   1:11:07         
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen H55-64    11 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Besuijen        Marius          62 0601 AV'56        0:49:17 427775  
002 Guiljam         Jan                0477 Wemeldinge   0:49:43         
003 Broeke          Rian van den    61 0420 Dynamica     0:51:53 019303  
004 Bennekom        Jan van         63 0613 Spirit       0:52:11 432049  
005 Hederik         Bert            63 0577 avvn Barendr 0:52:13 279544  
006 Schaap          Rob                0656 Vlissingen   0:53:21         
007 Gent            Jan van         59 0683 Spirit       0:53:31         
008 Slijkhuis       Carel           63 0682 Spirit       0:54:14         
009 Geluk           Jos             59 0636 Delta Sport  0:54:42 18104   
010 Graaf           Caio de         73 0589 Delta Sport  0:55:10         
011 Dalebout        Leo             59 0516 Dynamica     0:55:16 240520  
012 Lous            Henk            58 0029 Dynamica     0:55:52 369010C 
013 Damme           Ko van          63 0611 AV'56        0:56:15 768304  
014 Remortel        Eric van        56 0502 AV'56        0:56:31         
015 Zaman           Jacques         61 0241 Scheldesport 0:57:41 494501C 
016 Knibbeler       Berry           61 0109 Scheldesport 0:59:26 597351C 
017 Blaauw          Ebe             53 0387 Scheldesport 1:00:29 548161  
018 Dellebeke       Ron             59 0128 Dynamica     1:01:16 46857C  
019 Geldof          Ruud            59 0489 Dynamica     1:02:08         
020 Velde           Ane van de      59 0534 Delta Sport  1:03:16         
021 Wagemakers      Jan             61 0590 Zonnemaire   1:03:33         
022 Dekker          Johan           59 0677 Middelburg   1:03:50         
023 Burger          Frits           61 0531 Zierikzee    1:04:17         
024 Oonincx         Jos             54 0526 AVR90        1:05:16 752687  
025 Scheffers       John            62 0554 Delta Sport  1:05:23         
026 Bavel           Adrie van       63 0574 Delta Sport  1:07:28 625525  
027 Eenennaam       Bram van        60 0658              1:08:05         
028 Dalebout        Jan             57 0530 Kapelle      1:08:20         
029 Kam             Toon de         63 0615 Wolphaartsdi 1:13:08         
030 Simons          Theo            80 0652 Dynamica     1:14:09         
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen H65+      11 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kloet           Cor             52 0529 Delta Sport  0:56:45 851199  
002 Spaans          Gerrit          52 0434 AV'56        0:59:44 108001  
003 Koole           Adri            52 0621 Dynamica     1:00:46 262888  
004 Beijer          Piet            48 0018 Dynamica     1:01:26 212967C 
005 Dijke           Rinie van       53 0553 Delta Sport  1:02:27 153518  
006 Louws           Dave            49 0024 Dynamica     1:03:21 531840C 
007 Guequierre      John            51 0015 Dynamica     1:05:11 46791C  
008 Spoor           Leo             51 0538 Goudswaard   1:05:25         
009 Lasseur         Joop            42 0681 Delta Sport  1:06:02         
010 Stijns          Arthur          47 0031 Dynamica     1:09:06 869381C 
011 Richard         Marcel          53 0638 Zoutelande   1:09:30         
012 Bos             Franz           44 0520 Roadrunners  1:16:24         
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen JA 99/00  11 km
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen Vse-34    11 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Berge           Laurey van den  90 0568 Flakkee      0:47:26 447589  
002 Overkamp        Mirthe             0005 Dynamica     0:53:43 ovb     
003 Reus            Renate de       92 0006 Dynamica     0:54:09 912307C 
004 Herder          Astrid den         0654 1            0:54:26         
005 Dekker          Noor               0657              0:55:13         
006 Kerstens        Anouk           92 0558 Olympia      0:56:48 766061  
007 Noteboom        Esther          95 0608 AV'56        1:02:36 878353  
008 Mol             Debbie          92 0564 Oud Gastel   1:03:56         
009 Capello         Evelien         88 0412 AV'56        1:05:52 808233  
010 Schreutelkamp   Laura           85 0585 Delta Sport  1:08:12 871394  
011 Verhulst        Mara            89 0602 Delta Sport  1:17:56 814158  
012 Wiesnet         Brenda          83 0510 Vlissingen   1:21:16         
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen V35-44    11 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Sanderse        Monica          82 0004 Dynamica     0:50:12 892325C 
002 Verhage         Astrid          81 0567 Scheldesport 0:58:05         
003 Meijboom        Durby           76 0152 Vlissingen   0:58:08         
004 Doomen          Annemieke       80 0537 Roosendaal   0:59:22         
005 Joziasse        Sandra          71 0678 Dynamica     1:03:05         
006 Gilst           Paola van       73 0350 AV'56        1:05:14 744533C 
007 Francke         Jolanda         81 0640 Aagtekerke   1:06:37         
008 Vlaam           Ilonka de       76 0588 Delta Sport  1:07:53         
009 Rijnberg        Liesbeth        83 0612 Grijpskerke  1:10:41         
010 Lievense        Corina             0341 Middelburg   1:12:10 C       
011 Aberson         Saskia             0685 Hellevoetslu 1:16:46         
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen V45-54    11 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Rijsbergen      Florence van    65 0600 THOR         0:57:19 0281313 
002 Vlieger         Rian de         71 0671 Lewedorp     1:00:32         
003 Booij           Natasja         71 0082 Scheldesport 1:01:47 C       
004 Kreke           Annete vd          0655 Dynamica     1:03:19         
005 Verhulst        Petra           69 0619 Dynamica     1:04:14         
006 Mook            Danielle        71 0525 B Haamstede  1:04:46         
007 Voorham         Christa         72 0512 Delta Sport  1:06:30 665627  
008 Sluis           Marjanne van de 68 0511 Delta Sport  1:06:51 814168  
009 Driessche       Jolanda van     68 0019 RKHAV        1:10:30 ??      
010 Bottema         Joanna          71 0519 Hoeven       1:13:30         
011 Baars           Sheila          72 0618 Scheldesport 1:16:17 903037  
012 Kaharuk         Larysa          70 0518 Roadrunners  1:16:28         
013 Jones           Ingrid          73 0617 Scheldesport 1:16:43         
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen V55+      11 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vries           Jannie de       59 0157 Dynamica     1:03:31 739000C 
002 Gelok           Els             56 0226 Dynamica     1:03:35 873668C 
003 Flikweert       Rian            61 0021 Dynamica     1:04:30 652397C 
004 Koster          Joke de         56 0523 Delta Sport  1:05:29 598854  
005 Blom            Nellie          55 0549 B Haamstede  1:05:31         
006 Spaans          Ellie           59 0607 AV'56        1:11:00         
007 Marchand        Ria             49 0620 B Haamstede  1:11:11         
008 Couwenbergh     Pim             62 0532 Zierikzee    1:12:29         
009 Gerven          Neeltje van     60 0528 Flakkee      1:21:39         
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen MA99/00   4,6km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw           Mirthe de       00 0098 Scheldesport 0:25:06 578936C 
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen JB01/02   4,6km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf           Robert de       02 0474 AV'56        0:16:42 753193  
002 Schets          Wouter          02 0330 AV'56        0:17:14         
003 Tuil            Niels van       01 0393 AV'56        0:17:30 846716  
004 Zeeuw           Nathan de       02 0097 Scheldesport 0:18:40 684110C 
005 Verbrugge       Mees            02 0065 AV'56        0:19:01 715177C 
006 Kruisifikx      Thomas          01 0085 Scheldesport 0:19:04 672239  
007 Wernsing        Jesse           01 0635 Delta Sport  0:23:09 717426  
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen MB01/02   2,4km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hederik         Ilivia          01 0925 Energie      0:09:47 679904  
002 Niemantsverdrie Amy             01 0980 RKHAV        0:10:30 635964C 
003 Smits           Veerle          02 0984 AV'56        0:10:38 748551C 
004 Lelie           Fien            02 0966 RKHAV        0:10:53 746641  
005 Sommeijer       Lynn            02 0987 Dynamica     0:10:55 814295C 
006 Bun             Parel           02 0976 Dynamica     0:11:09 691085C 
007 Coq             Louise le       02 0941 Wielingen    0:12:03 707199  
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen Hkcr+JA   2,4km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Leng            Paavo de        01 0993 Dynamica     0:07:47 664870  
002 Zwolle          Alex            90 0923 AV'56        0:08:21         
003 Mahamed         Hassan             0916 Delta Sport  0:08:22         
004 Driessche       Matthijs van    00 0996 RKHAV        0:08:48 864492  
005 Kapteijn        Stef            02 0992 AV'56        0:08:51 674674C 
006 Beck            Menno           88 0922 Haag Atl     0:08:54 546132  
007 Hillebrand      Joel            97 0924 Delta Sport  0:08:55         
008 Abiie           Kenzo              0919 Scheldesport 0:09:06         
009 Tieleman        HenkJan            0954 Flakkee      0:09:16 788407  
010 Wege            Ivar van de     99 0958 Scheldesport 0:09:19         
011 Baar            Pieter-Jan de   75 0994 AV'56        0:09:35 832179C 
012 Engels          Anton           62 0989 Dynamica     0:09:39 526959C 
013 Voorde          Pascal van de   76 0920 Middelburg   0:09:59         
014 Versluys        Ronny           69 0957 Wielingen    0:10:51 494731C 
015 Ovaa            Piet            63 0921 Meliskerke   0:11:00         
016 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:11:41 733744C 
017 Bun             Ronald          59 0977 Middelburg   0:13:17         
018 Noordijke       Adri               0915 Zierikzee    0:14:42         
019 Kreeft          Herman          47 0927 Delta Sport  0:15:21 847634  
020 Nothen          Serge           78 0668 Arnemuiden   1:04:43         
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen Vkcr+MA   2,4km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         76 0988 VZA          0:09:08 128759C 
002 Mourik          Emma van        96 0997 Delta Sport  0:10:27 518032C 
003 Steenblok       Marian          72 0971 AV'56        0:11:16 763300C 
004 Jong            Jolanda 't      93 0973 Delta Sport  0:12:16 476106  
005 Heppener        Mandy           80 0969 Scheldesport 0:12:32 855730C 
006 Rasenberg       Ingrid          94 0974 Delta Sport  0:12:34 492518  
007 Sluijs          Esther van      74 0999 AV'56        0:12:38 752749C 
008 Wakker          Manon           84 0968 Scheldesport 0:12:40 881428C 
009 Vloet           Jane van der    79 0960 RKHAV        0:12:43         
010 Simonse         Marielle        72 0991 AV'56        0:13:29 758566C 
011 Mol             Marina          79 0972 AV'56        0:13:31 835090C 
012 Kleven          Lenie van       53 0990 AVVN Vlissin 0:13:49 209921C 
013 Berrevoets      Bettina            0926 Bruinisse    0:14:03         
014 Wilde           Lena de         56 0979 avvn Vlissin 0:14:12 271216C 
015 Zwieten         Els van            0918 Delta Sport  0:14:47 6215    
016 Belle           Mia van         50 0970 Dynamica     0:15:02 866789C 
017 Kraker          Paulette de     75 0983 Dynamica     0:18:14 523553C 
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen JC03/04   2,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Abdallah        Jamal           03 0312 Scheldesport 0:08:13 842074  
002 Wieles          Chris           03 0069 Scheldesport 0:08:31 642086C 
003 Maat            Ralph de        03 0111 Scheldesport 0:08:33 740850C 
004 Dikkenberg      Jesse van den   04 0156 AV'56        0:08:37 748547C 
005 Dees            Tom             03 0331 AV'56        0:08:49 892490  
006 Geense          Bowen           04 0475 AV'56        0:08:51         
007 Zeeuw           Tobias de       04 0100 Scheldesport 0:08:59 735396C 
008 Os              Martijn van     03 0008 RKHAV        0:09:18 743240  
009 Vierbergen      Mats            03 0161 RKHAV        0:09:25 751738  
010 Simonse         Jesper          04 0443 Goes         0:09:42         
011 Bouwhuizen      Dylan           03 0225 RKHAV        0:09:44 858754  
012 Noordijk        Bryan           04 0091 Scheldesport 0:10:18 818859C 
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen MC03/04   2,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Acker           Emma van        03 0150 RKHAV        0:09:08 709804C 
002 Houtzager       Ruchama         03 0258 Delta Sport  0:09:10 681666  
003 Goudswaard      Ilse            03 0253 Delta Sport  0:09:28 737660  
004 Leenheer        Fleur           03 0257 Delta Sport  0:09:35 786072  
005 Exter           Eva den         03 0314 RKHAV        0:09:39 707425C 
006 Baar            Sanne de        03 0035 AV'56        0:09:41 786616C 
007 Kapteijn        Lisa            03 0049 AV'56        0:09:43 884966C 
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen JD05/06   2,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verbrugge       Ipe             06 0066 AV'56        0:08:21 864501C 
002 Baar            Remco de        05 0622 AV'56        0:08:35 811412  
003 Maat            Fabian de       06 0112 Scheldesport 0:08:54 740849C 
004 Schuit          Daan            05 0236 Scheldesport 0:08:57 788203C 
005 Bouwhuizen      Robin           06 0224 RKHAV        0:09:09 841802  
006 Steenblok       Koen            06 0114 AV'56        0:09:14 835097C 
007 Kabbedijk       Twan            06 0386 Delta Sport  0:09:33 892349  
008 Koopman         Kasper          06 0053 Dynamica     0:09:40 802261C 
009 Pijnen          Benjamin        06 0108 Scheldesport 0:09:46 843320C 
010 Vael            Luca            06 0036 Dynamica     0:09:57 814293C 
011 Schutz          Lars            06 0634 Delta Sport  0:10:04 841587  
012 Hoezen          Guus            06 0448 AV'56        0:10:06         
013 Kapteijn        Mart            05 0048 AV'56        0:10:09 742882C 
014 Broeksma        Silas           05 0449 AV'56        0:10:11 912246  
015 Rietberg        Stein           06 0576 Dynamica     0:10:13 813226  
016 Zuidweg         Mart            06 0461 AV'56        0:10:15 872643  
017 Berg            Nino van den    05 0038 AV'56        0:10:19 846186C 
018 Verschuren      Niels           06 0084 Scheldesport 0:10:22 727967C 
019 Dees            Rody            06 0028 AV'56        0:12:24 821489C 
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen MD05/06   2,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf           Amy de          05 0151 AV'56        0:08:48 753193C 
002 Lorier          Lisanne         05 0042 Dynamica     0:09:26 749847C 
003 Maranus         Femke           06 0052 Dynamica     0:09:31 908082C 
004 Keijmel         Myrthe          05 0071 Scheldesport 0:09:32 764100C 
005 Dikkenberg      Inke van den    06 0155 AV'56        0:09:37 786624C 
006 Luijk           Zoe van         06 0045 AV'56        0:09:56 790209C 
007 Vierbergen      Kirsten         05 0160 RKHAV        0:10:09 882634  
008 Voorde          Kyra van de     06 0159 Dynamica     0:10:15 845214C 
009 Karelse         Yara            06 0127 AV'56        0:10:17 800807C 
010 Simonse         Marit           06 0050 AV'56        0:10:20 811420C 
011 Kraker          Yasmine de      06 0124 Dynamica     0:10:43 817736C 
012 Paul            Rachel          06 0460 AV'56        0:10:50 904329  
013 Steenhart       Karlijn         06 0455 AV'56        0:11:08 878372  
014 Exter           Ann den         06 0228 RKHAV        0:11:11 814302C 
015 Berrevoets      Puck            06 0632 Delta Sport  0:11:38 857921  
016 Beije           Guusje          06 0633 Delta Sport  0:12:04 909781  
017 Sluijs          Femke van       74 0012 AV'56        0:12:27 801923C 
018 Rotte           Mirte           06 0631 Delta Sport  0:12:55 910813  
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen JpA2 07   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Zedie           07 0118 Flakkee      0:03:57 847287C 
002 Engels          Ivar            07 0059 Dynamica     0:04:03 817741C 
003 Wieles          Viktor          07 0070 Scheldesport 0:04:27 849324C 
004 Geense          Maur0           07 0650 Waarde       0:04:31         
005 Willemse        Bram            07 0216 Dynamica     0:04:45 903958C 
006 Zandstra        Lucas           07 0094 Scheldesport 0:04:56 804733C 
007 Lous            Jochem          07 0062 Dynamica     0:05:34 832135C 
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen JpA1 08   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boogaard        Ezra            08 0020 Dynamica     0:04:08 866790C 
002 Hoezen          Ties               0447 AV'56        0:04:15         
003 Verbiest        Kyano           08 0086 Scheldesport 0:04:33 870104C 
004 Paul            Markus          08 0467 AV'56        0:04:37         
005 Giele           Midas           08 0072 Scheldesport 0:04:40 855729C 
006 Beuns           Jens            08 0115 AV'56        0:04:49 867916C 
007 Noordijk        Lyam            08 0090 Scheldesport 0:05:02 866289C 
008 Berg            Matz van den    08 0326 Goes         0:05:19         
009 Ranshuijsen     Marvin          08 0255 Delta Sport  0:05:37 892353  
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen MpA2 07   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          07 0010 Dynamica     0:04:18 834220C 
002 Geus            Brigitte de     07 0007 AV'56        0:04:44 811414C 
003 Hamer           Benthe den      07 0102 Scheldesport 0:04:47 845355C 
004 Struijk         Maud            07 0630 Delta Sport  0:04:49 881920  
005 Goudswaard      Lieke           07 0256 Delta Sport  0:04:51 830969  
006 Crombeen        Evita           07 0132 RKHAV        0:05:04 843722C 
007 Peeters         Demi            07 0075 Scheldesport 0:05:12 831473C 
008 Luijk           Tess van        07 0046 AV'56        0:05:16 818396C 
009 Lorier          Floor           07 0043 Dynamica     0:05:21 813223C 
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen MpA1 08   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mol             Elise           08 0251 AV'56        0:04:55 867754C 
002 Pijnen          Valerie         08 0107 Scheldesport 0:04:58 843321C 
003 Houtzager       Sterre          08 0643 Dynamica     0:05:20         
004 Buijs           Maud            08 0131 RKHAV        0:05:22 892183C 
005 Wilhelm         Nienke          08 0242 Scheldesport 0:05:24 ?       
006 Zahradnik       Iris            08 0238 Scheldesport 0:05:27 849325C 
007 Damme           Marit van       08 0095 Scheldesport 0:05:29 855728C 
008 Weduwe          Laura der       08 0145 RKHAV        0:05:31 900265C 
009 Rietberg        Britt           08 0578 Dynamica     0:05:34 854677  
010 Schilperoordt   Rosa            08 0629 Delta Sport  0:05:58 845534  
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen JpB  09   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bareman         Daniel          09 0239 Scheldesport 0:04:26 894536C 
002 Grave           Devlin de       09 0135 RKHAV        0:04:45 880944C 
003 Vegt            Thijs van der   09 0254 Delta Sport  0:04:48 876348  
004 Duinkerke       Pepijn          09 0103 Scheldesport 0:05:13 885191C 
005 Berman          Florian         09 0313 AV'56        0:05:18 891693  
006 Dalen           Rens van        09 0346 AV'56        0:05:20 896902  
007 Boonman         Jasper          09 0348 Dynamica     0:06:38 885016  
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen JpC  10+  1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Driedijk        Aneirin         10 0414 Dynamica     0:05:00         
002 Luijk           Daan van        10 0047 AV'56        0:05:00 903730C 
003 Zweedijk        Tim             10 0587 Delta Sport  0:05:09         
004 Waesberghe      Michael van     10 0143 RKHAV        0:05:22 911587C 
005 Jonker          Thijs           10 0626 Delta Sport  0:05:45 ia      
006 Waesbergen      Floris van      11 0547 RKHAV        0:05:52 ia      
007 Boot            Damian          10 0627 Delta Sport  0:06:05 903231  
008 Schoonen        Rex             10 0625 Delta Sport  0:06:17 910814  
009 Heijden         Sil van de      11 0624 Delta Sport  0:06:36         
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen MpB  09   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vloet           Sabine van der  09 0142 RKHAV        0:04:54 871637C 
002 Zandstra        Liselotte       09 0093 Scheldesport 0:04:58 866297C 
003 Joppe           Daphne          08 0119 Flakkee      0:05:02 869774C 
004 Pijnen          Victoria        09 0106 Scheldesport 0:05:15 873674C 
005 Verschuure      Fayenne         09 0647 AV'56        0:05:26         
006 Noot            Puk             09 0628 Delta Sport  0:06:44 870941  
 
2017/18 Deltacross, Westenschouwen MpC  10+  1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kraker          Aimee de        10 0125 Dynamica     0:05:49 882641C 
002 Lijs            Nova de le      10 0391 Wielingen    0:06:11 889196  
003 Schilperoordt   Julia van       12 0623 Delta Sport  0:06:39 892694  
004 Schuit          Senna           10 0237 Scheldesport 0:06:50 C       
005 Peeters         Maida           11 0074 Scheldesport 0:07:08 C       
 
     finishers: ,6
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven