za 3/03/18 - Kustcross - Vlissingen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2017/18
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
2017/18 Kustcross, Vlissingen Hse-34    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Stitan          Yunis           0222 Delta Sport  0:35:16 642528C 
002 Broeke          Tim van den     0058 Dynamica     0:35:41 520983  
003 Kok             Martijn de      0308 AV'56        0:36:29 609985C 
004 Peeman          Maikel          0425 Flakkee      0:36:41 767667  
005 Adan            Erwin           0003 Dynamica     0:36:46 ovb     
006 Overgaauw       Ronnie          0745 Dynamica     0:36:51 660540  
007 Bouwman         David           0009 PAC          0:36:59 701726C 
008 Wolfert         Eric            0002 Flakkee      0:38:18 705676C 
009 Balkenende      Luuk            0808 Delft        0:38:45         
010 Nooijer         Bas de          0392 Gonzales RT  0:45:03 758539  
011 Wouters         Jaap            0815 Dynamica     0:45:14         
012 Vermeiren       Philip          0760 ac Lebbeke   0:46:39         
013 Braem           Glen            0592 ac Lebbeke   0:48:02         
014 Ridderbos       Ronald          0812 Middelburg   0:51:35         
015 Schouten        Stephan         0802 Vlissingen   0:53:23         
016 Grift           Ramon vd        0810 Vlissingen   0:54:13         
017 Hemert          Stefan van      0805              0:58:54         
018 Harinck         Joos            0816 Koudekerke   1:07:13         
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen H35-44    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harmes          Erwin           0247 Gonzales RT  0:36:14 644732C 
002 Quintelier      Ben             0764 ac Lebbeke   0:38:00         
003 Weverberg       Thommy van      0765 ac Lebbeke   0:39:19         
004 Njema           Imed            0752 ac Lebbeke   0:41:06         
005 Vries           Martijn de      0813 Middelburg   0:43:18         
006 Verhaeghe       Bart            0037 Kapelle      0:43:22 C       
007 Nood            Jeroen de       0814 Dynamica     0:43:36         
008 Campenhout      Dannie van      0750 ac Lebbeke   0:43:47         
009 Geertse         Ronald          0665 Serooskerke  0:43:51         
010 Woestijne       Rinus van de    0123 Dynamica     0:44:15 896618C 
011 Vanderheyden    Nick            0572 ac Lebbeke   0:50:06         
012 Steketee        Maurice         0026 Middelburg   0:50:42 C       
013 Florie          Jan-Willem      0663 Vlissingen   0:55:15         
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen H45-54    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verhage         Arjo            0040 Dynamica     0:41:14 477579C 
002 Vos             Wilko de        0034 AV'56        0:42:14 267894C 
003 Mourik          Piet van        0022 Delta Sport  0:42:33 521800C 
004 Balkenende      Peter           0305 AV'56        0:43:02 651798C 
005 Alphen          Edwin van       0013 Dynamica     0:43:28 698359C 
006 Wieles          Adriaan         0080 Scheldesport 0:43:32 816399C 
007 Huyvaert        Pascal          0757 ac Lebbeke   0:45:38         
008 Broecke         Francois v d    0051 Wielingen    0:45:48 C       
009 Vannieuwenhuyse Kris            0762 ac Lebbeke   0:46:11         
010 Smet            Johan           0763 ac Lebbeke   0:47:11         
011 Zeeuw           Alwin de        0099 Scheldesport 0:47:44 447287C 
012 Hysman          Maarten         0755 ac Lebbeke   0:47:49         
013 Moens           Jan             0756 ac Lebbeke   0:48:13         
014 Swiers          Jurjen          0744 Vlissingen   0:48:55         
015 Murre           Walther         0240 Scheldesport 0:49:10 565772C 
016 Put             Jos             0811 Vlissingen   0:49:17         
017 Platteeuw       Albert          0073 Scheldesport 0:49:34 494502  
018 Maat            Harold de       0110 Scheldesport 0:50:13 453856C 
019 Heijden         Kees van der    0023 Dynamica     0:50:17 896415  
020 Steenhart       Martin          0563 Kapelle      0:51:07         
021 Ovaa            Piet            0800 Meliskerke   0:51:56         
022 Lous            Andre           0733 Westkapelle  0:52:28         
023 Uytensprot      Peter           0754 ac Lebbeke   0:54:24         
024 Maranus         Peter           0490 Pekelinge    0:55:59         
025 Lievense        Hans            0340 Middelburg   0:56:22 C       
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen H55-64    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Woord           Ruud            0806 Thor         0:43:36 424567  
002 Broeke          Rian van den    0420 Dynamica     0:46:03 019303  
003 Meeuwse         Jan-Willem      0025 AV'56        0:46:45 822184C 
004 Lous            Henk            0029 Dynamica     0:48:07 369010C 
005 Zaman           Jacques         0241 Scheldesport 0:50:29 494501C 
006 Dellebeke       Ron             0128 Dynamica     0:52:13 46857C  
007 Vlieger         Johan de        0748 Dynamica     0:53:12 456366  
008 Dooms           Johnny          0404              0:56:55         
009 Egeraat         Leonard         0809 Spado        1:00:14         
010 Simons          Theo            0652 Dynamica     1:09:47         
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen H65+      10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dijk            Arie van        0706 Flakkee      0:48:42 265321  
002 Cornelisse      Siem            0249 Dynamica     0:52:40 ??      
003 Guequierre      John            0015 Dynamica     0:54:38 46791C  
004 Louws           Dave            0024 Dynamica     0:54:57 531840C 
005 Beijer          Piet            0018 Dynamica     0:55:04 212967C 
006 Stijns          Arthur          0031 Dynamica     1:00:17 869381C 
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen JA 99/00  10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harinck         Sergio          0230 Gonzales RT  0:38:40 602006C 
002 Smet            Glen            0751 ac Lebbeke   0:42:09         
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen Vse-34    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Overkamp        Mirthe          0005 Dynamica     0:44:00 ovb     
002 Platteeuw       Esther          0388 Scheldesport 0:44:11 463873  
003 Saerens         Stephanie       0753 ac Lebbeke   0:48:10         
004 Nooijer         Kim de          0804 Brussel      0:52:44         
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen V35-44    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:43:49 892325C 
002 Meijboom        Durby           0152 Vlissingen   0:49:50         
003 Saerens         Ilse            0758 ac Lebbeke   0:51:26         
004 D'Hondt         Katlijn         0759 ac Lebbeke   0:56:05         
005 Lievense        Corina          0341 Middelburg   1:04:32 C       
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen V45-54    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Rijsbergen      Florence van    0600 THOR         0:49:38 0281313 
002 Balkenende      Christine       0304 AV'56        0:56:51 6514842C
003 Driessche       Jolanda van     0019 RKHAV        0:59:56 ??      
004 Smit            Jacqueline      0767 Heinkenszand 1:01:44         
005 Willemse        Ina             0732              1:02:54         
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen V55+      10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Gelok           Els             0226 Dynamica     0:55:27 873668C 
002 Overveld        Jeanine van     0807 Thor         0:56:30 413207  
003 Vries           Jannie de       0157 Dynamica     0:56:45 739000C 
004 Tempelaar       Ineke           0311 Dynamica     0:59:14 468281C 
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen MA99/00   4,6km
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen JB01/02   4,6km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf           Robert de       0474 AV'56        0:16:46 753193  
002 Petersen        Bereket         0610 AV'56        0:17:07         
003 Campenhout      Siebe van       0768 ac Lebbeke   0:17:14         
004 Schets          Wouter          0330 AV'56        0:17:23         
005 Tuil            Niels van       0393 AV'56        0:17:55 846716  
006 Zeeuw           Nathan de       0097 Scheldesport 0:18:05 684110C 
007 Verbrugge       Mees            0065 AV'56        0:18:08 715177C 
008 Vermorgen       Maxim           0769 ac Lebbeke   0:18:51         
009 Wernsing        Jesse           0635 Delta Sport  0:24:10 717426  
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen MB01/02   3,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Smits           Veerle          0984 AV'56        0:15:57 748551C 
002 Coq             Louise le       0941 Wielingen    0:16:19 707199  
003 Niemantsverdrie Amy             0980 RKHAV        0:16:32 635964C 
004 Lelie           Fien            0966 RKHAV        0:16:44 746641  
005 Smet            Femke           0905 ac Lebbeke   0:16:54         
006 Heyvaert        Lies            0906 ac Lebbeke   0:17:34         
007 Sommeijer       Lynn            0987 Dynamica     0:17:46 814295C 
008 Bun             Parel           0976 Dynamica     0:18:03 691085C 
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen Hkcr+JA   3,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Anrooij         Franklin van    0950 AV'56        0:11:48 523806  
002 Leng            Paavo de        0993 Dynamica     0:11:59 664870  
003 Zuidhof         Jasper          0964 AV'56        0:13:07 678272  
004 Vandeperre      Niels           0761 ac Lebbeke   0:13:13         
005 Driessche       Matthijs van    0996 RKHAV        0:13:18 864492  
006 Slagmulder      Niels           0907 ac Lebbeke   0:13:26         
007 Acker           Marc van        0981 RKHAV        0:13:29 900996C 
008 Aafjes          Joel            0770 AV'56        0:13:35         
009 Kapteijn        Stef            0992 AV'56        0:14:06 674674C 
010 Tanis           Maarten         0903              0:14:12         
011 Baar            Pieter-Jan de   0994 AV'56        0:14:56 832179C 
012 Schanck         George          0995 Wielingen    0:18:53 733744C 
013 Bun             Ronald          0977 Middelburg   0:20:45         
014 Wassink         Sjoerd          0910 Vlissingen   0:22:52         
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen Vkcr+MA   3,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Anrooij         Shirin van      0904 AV'56        0:12:57         
002 Engels          Anjolie         0988 VZA          0:13:47 128759C 
003 Geluk           Jil             0771 Olympia      0:15:11         
004 Oosterveen      Linda           0909 Vlissingen   0:18:58         
005 Nijnatten       Laura           0803 Gonzalez RT  0:19:06         
006 Harinck         Angelique       0965 Souburg      0:19:49 C       
007 Kleven          Lenie van       0990 AVVN Vlissin 0:21:14 209921C 
008 Goeije          Moniek van      0912 Vlissingen   0:21:54         
009 Breiler         Natasja         0766 Serooskerke  0:22:30         
010 Belle           Mia van         0970 Dynamica     0:22:49 866789C 
011 Janssen         Renate          0911 Vlissingen   0:23:00         
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen JC03/04   2,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Blommaert       Tristan         0774 ac Lebbeke   0:07:49         
002 Dieleman        Tuur            0773 ac Lebbeke   0:08:07         
003 Maat            Ralph de        0111 Scheldesport 0:08:20 740850C 
004 Koops           Thijs           0734 Busport      0:08:26         
005 Wieles          Chris           0069 Scheldesport 0:08:40 642086C 
006 Zeeuw           Tobias de       0100 Scheldesport 0:08:52 735396C 
007 Bouwhuizen      Dylan           0225 RKHAV        0:09:15 858754  
008 Os              Martijn van     0008 RKHAV        0:09:20 743240  
009 Dees            Tom             0331 AV'56        0:09:27 892490  
010 Vierbergen      Mats            0161 RKHAV        0:09:42 751738  
011 Oele            Sven            0032 AV'56        0:10:48 860968C 
012 Noordijk        Bryan           0091 Scheldesport 0:10:51 818859C 
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen MC03/04   2,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Raemdonck       Madeleine       0781 ac Lebbeke   0:08:23         
002 Quintelier      Noor            0777 ac Lebbeke   0:08:35         
003 Huyck           Timea           0780 ac Lebbeke   0:08:52         
004 Cante           Lotte van       0772 ac Lebbeke   0:08:55         
005 D'Hollander     Emma            0775 ac Lebbeke   0:09:00         
006 Huyck           Larissa         0778 ac Lebbeke   0:09:06         
007 Houtzager       Ruchama         0258 Delta Sport  0:09:09 681666  
008 Acker           Emma van        0150 RKHAV        0:09:18 709804C 
009 Leenheer        Fleur           0257 Delta Sport  0:09:22 786072  
010 Goudswaard      Ilse            0253 Delta Sport  0:09:26 737660  
011 Kapteijn        Lisa            0049 AV'56        0:09:31 884966C 
012 Verbrugge       Mette           0064 AV'56        0:09:33 900439C 
013 Baar            Sanne de        0035 AV'56        0:09:36 786616C 
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen JD05/06   2,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Blommaert       Laurens         0786 ac Lebbeke   0:07:54         
002 Verbrugge       Ipe             0066 AV'56        0:08:33 864501C 
003 Coocs           Xander          0586 ac Lebbeke   0:08:48         
004 Schuit          Daan            0236 Scheldesport 0:08:53 788203C 
005 Koole           Silvain         0597 OOstkapelle  0:08:58         
006 Maat            Fabian de       0112 Scheldesport 0:09:04 740849C 
007 Bouwhuizen      Robin           0224 RKHAV        0:09:18 841802  
008 Koole           Stijn           0302 Dynamica     0:09:33 784093C 
009 Koole           Lauran          0603 Oostkapelle  0:09:36         
010 Kabbedijk       Twan            0386 Delta Sport  0:09:38 892349  
011 Koopman         Kasper          0053 Dynamica     0:09:58 802261C 
012 Broeksma        Silas           0449 AV'56        0:10:16 912246  
013 Raemdonck       Lukas           0785 ac Lebbeke   0:10:34         
014 Pijnen          Benjamin        0108 Scheldesport 0:10:36 843320C 
015 Berg            Nino van den    0038 AV'56        0:10:39 846186C 
016 Verschuren      Niels           0084 Scheldesport 0:10:55 727967C 
017 Moolenbroek     Levi van        0747 Dynamica     0:11:12         
018 Smit            Aaron           0743 AV'56        0:11:15 914782  
019 Poortvliet      Jarne           0746 Dynamica     0:11:32         
020 Dees            Rody            0028 AV'56        0:13:22 821489C 
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen MD05/06   2,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf           Amy de          0151 AV'56        0:08:47 753193C 
002 Lorier          Lisanne         0042 Dynamica     0:09:13 749847C 
003 Kraker          Yasmine de      0124 Dynamica     0:09:20 817736C 
004 Campenhout      Nienke van      0783 ac Lebbeke   0:09:24         
005 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:09:29 908082C 
006 Heyvaert        Ella            0782 ac Lebbeke   0:09:38         
007 Keijmel         Myrthe          0071 Scheldesport 0:09:41 764100C 
008 Gheorghe        Alessandra      0784 ac Lebbeke   0:09:43         
009 Karelse         Yara            0127 AV'56        0:10:02 800807C 
010 Vierbergen      Kirsten         0160 RKHAV        0:10:05 882634  
011 Voorde          Kyra van de     0159 Dynamica     0:10:12 845214C 
012 Luijk           Zoe van         0045 AV'56        0:10:20 790209C 
013 Recour          Jante           0787 ac Lebbeke   0:10:30         
014 Exter           Ann den         0228 RKHAV        0:10:49 814302C 
015 Elstgeest       Lotte           0044 AV'56        0:11:12 881530C 
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen JpA2 07   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schletterer     Julius          0129 Dynamica     0:04:06 873668  
002 Joppe           Zedie           0118 Flakkee      0:04:09 847287C 
003 Ton             Luca            0126 Dynamica     0:04:25 817739C 
004 Wieles          Viktor          0070 Scheldesport 0:04:27 849324C 
005 Engels          Ivar            0059 Dynamica     0:04:36 817741C 
006 Willemse        Bram            0216 Dynamica     0:04:40 903958C 
007 Borre           Joppe van den   0791 ac Lebbeke   0:04:54         
008 Oele            Niels           0033 AV'56        0:05:04 846188C 
009 Zandstra        Lucas           0094 Scheldesport 0:05:08 804733C 
010 Vervuurt        Valentijn       0735 Dynamica     0:05:12 909884  
011 Lous            Jochem          0062 Dynamica     0:05:55 832135C 
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen JpA1 08   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boogaard        Ezra            0020 Dynamica     0:04:17 866790C 
002 Verbiest        Kyano           0086 Scheldesport 0:04:33 870104C 
003 Legroux         Klaas           0795 ac Lebbeke   0:04:37         
004 Giele           Midas           0072 Scheldesport 0:04:50 855729C 
005 Njema M         M               0793 ac Lebbeke   0:04:59         
006 Beuns           Jens            0115 AV'56        0:05:10 867916C 
007 Noordijk        Lyam            0090 Scheldesport 0:05:12 866289C 
008 Jonge           Dylano de       0056 Nieuwdorp    0:05:36 C       
009 Berg            Matz van den    0326 Goes         0:05:45         
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen MpA2 07   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          0010 Dynamica     0:04:21 834220C 
002 Loovrie         Zina            0792 ac Lebbeke   0:04:23         
003 Geus            Brigitte de     0007 AV'56        0:04:57 811414C 
004 Hamer           Benthe den      0102 Scheldesport 0:04:59 845355C 
005 Goudswaard      Lieke           0256 Delta Sport  0:05:01 830969  
006 Crombeen        Evita           0132 RKHAV        0:05:06 843722C 
007 Steigerwald     Myrthe          0011 AV'56        0:05:10 889308C 
008 Struijk         Maud            0630 Delta Sport  0:05:15 881920  
009 Vereecken       Nora            0790 ac Lebbeke   0:05:18         
010 Peeters         Demi            0075 Scheldesport 0:05:35 831473C 
011 Luijk           Tess van        0046 AV'56        0:05:44 818396C 
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen MpA1 08   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Campenhout      Dieuwke van     0796 ac Lebbeke   0:04:41         
002 Koole           Florence        0605 Oostkapelle  0:04:47         
003 Schletterer     Bowien          0422 Dynamica     0:04:55         
004 Mol             Elise           0251 AV'56        0:05:08 867754C 
005 Pijnen          Valerie         0107 Scheldesport 0:05:18 843321C 
006 Wilhelm         Nienke          0242 Scheldesport 0:05:33 ?       
007 Damme           Marit van       0095 Scheldesport 0:05:48 855728C 
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen JpB  09   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bareman         Daniel          0239 Scheldesport 0:04:42 894536C 
002 Muyshondt       Jarne           0799 ac Lebbeke   0:04:49         
003 Boonman         Jasper          0348 Dynamica     0:04:55 885016  
004 Vegt            Thijs van der   0254 Delta Sport  0:04:57 876348  
005 Beljaars        Damian          0742 Dynamica     0:05:16 903161  
006 Duinkerke       Pepijn          0103 Scheldesport 0:05:23 885191C 
007 Berman          Florian         0313 AV'56        0:05:34 891693  
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen JpC  10+  1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Driedijk        Aneirin         0414 Dynamica     0:05:34         
002 Luijk           Daan van        0047 AV'56        0:05:52 903730C 
003 Waesberghe      Michael van     0143 RKHAV        0:06:00 911587C 
004 Waesbergen      Floris van      0547 RKHAV        0:06:05 ia      
005 Overbeeke       Kiron           0223 Scheldesport 0:06:54 ??      
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen MpB  09   1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Daphne          0119 Flakkee      0:04:59 869774C 
002 Zandstra        Liselotte       0093 Scheldesport 0:05:25 866297C 
003 Pijnen          Victoria        0106 Scheldesport 0:05:32 873674C 
 
2017/18 Kustcross, Vlissingen MpC  10+  1,1km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kraker          Aimee de        0125 Dynamica     0:05:44 882641C 
002 Schuit          Senna           0237 Scheldesport 0:06:03 C       
003 Lijs            Nova de le      0391 Wielingen    0:06:07 889196  
004 Schletterer     Dorethe         0423 Dynamica     0:06:11         
005 Peeters         Maida           0074 Scheldesport 0:08:13 C       
 
     finishers: ,6
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven