za 27/01/18 - Scheldesportcross - Westdorpe

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2017/18
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe Hse-34    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Stitan          Yunis           0222 Delta Sport  0:37:09 642528C
002 Bouwman         David           0009 PAC          0:37:30 701726C
003 Kok             Martijn de      0308 AV'56        0:38:01 609985C
004 Wolfert         Eric            0002 Flakkee      0:40:20 705676C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe H35-44    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harmes          Erwin           0247 Gonzales RT  0:36:27 644732C
002 Verhaeghe       Michel          0130 ACW France   0:38:17         
003 Bruijn          Boris de        0060 AV'56        0:40:15 878374C
004 Hamer           Michael de      0101 Scheldesport 0:42:26 831470C
005 Boone           Jozias          0133 AV'56        0:42:29         
006 Karelse         Johan           0306 AV'56        0:42:32 8008807C
007 Slock           Endy            0088 Scheldesport 0:43:34 713156C
008 Verhaeghe       Bart            0037 Kapelle      0:44:12 C       
009 Geertse         Ronald          0665 Serooskerke  0:45:01         
010 Woestijne       Rinus van de    0123 Dynamica     0:47:25 896618C
011 Steketee        Maurice         0026 Middelburg   0:52:13 C       
012 Dobbelaar       Patrick         0113              1:01:54         
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe H45-54    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vos             Wilko de        0034 AV'56        0:43:31 267894C
002 Mourik          Piet van        0022 Delta Sport  0:43:49 521800C
003 Verhage         Arjo            0040 Dynamica     0:44:57 477579C
004 Wieles          Adriaan         0080 Scheldesport 0:45:02 816399C
005 Pruijsers       Martin          0580 Dynamica     0:46:49 156407  
006 Broecke         Francois v d    0051 Wielingen    0:47:18 C       
007 Zeeuw           Alwin de        0099 Scheldesport 0:48:22 447287C
008 Murre           Walther         0240 Scheldesport 0:48:47 565772C
009 Platteeuw       Albert          0073 Scheldesport 0:48:52 494502  
010 Maat            Harold de       0110 Scheldesport 0:52:42 453856C
011 Heijden         Kees van der    0023 Dynamica     0:53:07 896415  
012 Jonge           William de      0055 Nieuwdorp    0:53:27 C       
013 Goetheer        Rene            0117 Wolphaartsdi 0:54:11         
014 Lievense        Hans            0340 Middelburg   0:59:32 C       
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe H55-64    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lous            Henk            0029 Dynamica     0:48:40 369010C
002 Zaman           Jacques         0241 Scheldesport 0:50:19 494501C
003 Dooms           Johnny          0404              0:53:17         
004 Dellebeke       Ron             0128 Dynamica     0:54:45 46857C  
005 Knibbeler       Berry           0109 Scheldesport 0:55:47 597351C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe H65+      10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Cornelisse      Siem            0249 Dynamica     0:52:51 ??      
002 Hoeve           Jan van         0383 Wielingen    0:55:27 793404  
003 Guequierre      John            0015 Dynamica     0:56:08 46791C  
004 Wit             Ed de           0246 AVVNHellevoe 0:56:23 402003C
005 Louws           Dave            0024 Dynamica     0:57:42 531840C
006 Stijns          Arthur          0031 Dynamica     1:05:08 869381C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe JA 99/00  10 km
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe Vse-34    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Booij           Inge de         0389 Scheldesport 0:53:59         
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe V35-44    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verschuure      Monique         0250 AV'56        0:44:23 819894C
002 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:46:08 892325C
003 Lievense        Corina          0341 Middelburg   1:05:30 C       
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe V45-54    10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Driessche       Jolanda van     0019 RKHAV        1:02:15 ??      
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe V55+      10 km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Gelok           Els             0226 Dynamica     0:56:48 873668C
002 Vries           Jannie de       0157 Dynamica     0:57:09 739000C
003 Flikweert       Rian            0021 Dynamica     0:57:58 652397C
004 Tempelaar       Ineke           0311 Dynamica     1:02:20 468281C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe MA99/00   4,5km
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe JB01/02   4,5km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw           Nathan de       0097 Scheldesport 0:17:21 684110C
002 Kruisifikx      Thomas          0085 Scheldesport 0:17:30 672239  
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe MB01/02   3,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Smits           Veerle          0984 AV'56        0:14:34 748551C
002 Niemantsverdrie Amy             0980 RKHAV        0:15:07 635964C
003 Lelie           Fien            0966 RKHAV        0:15:38 746641  
004 Sommeijer       Lynn            0987 Dynamica     0:16:17 814295C
005 Bun             Parel           0976 Dynamica     0:16:37 691085C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe Hkcr+JA   3,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verstraaten     Wouter          0938 VZA          0:12:06 573092  
002 Driessche       Matthijs van    0996 RKHAV        0:12:08 864492  
003 Tieleman        HenkJan         0954 Flakkee      0:13:07 788407  
004 Wege            Ivar van de     0958 Scheldesport 0:13:28         
005 Engels          Anton           0989 Dynamica     0:13:43 526959C
006 Baar            Pieter-Jan de   0994 AV'56        0:13:49 832179C
007 Versluys        Ronny           0957 Wielingen    0:15:18 494731C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe Vkcr+MA   3,2km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         0988 VZA          0:13:00 128759C
002 Mourik          Emma van        0997 Delta Sport  0:14:59 518032C
003 Jong            Jolanda 't      0973 Delta Sport  0:17:25 476106  
004 Heppener        Mandy           0969 Scheldesport 0:17:27 855730C
005 Rasenberg       Ingrid          0974 Delta Sport  0:17:33 492518  
006 Wakker          Manon           0968 Scheldesport 0:17:36 881428C
007 Sluijs          Esther van      0999 AV'56        0:17:50 752749C
008 Vloet           Jane van der    0960 RKHAV        0:18:05         
009 Mol             Marina          0972 AV'56        0:18:50 835090C
010 Belle           Mia van         0970 Dynamica     0:22:05 866789C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe JC03/04   2,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Abdallah        Jamal           0312 Scheldesport 0:07:37 842074  
002 Maat            Ralph de        0111 Scheldesport 0:07:43 740850C
003 Dikkenberg      Jesse van den   0156 AV'56        0:07:54 748547C
004 Wieles          Chris           0069 Scheldesport 0:07:57 642086C
005 Zeeuw           Tobias de       0100 Scheldesport 0:08:14 735396C
006 Geense          Bowen           0475 AV'56        0:08:28         
007 Os              Martijn van     0008 RKHAV        0:08:34 743240  
008 Vierbergen      Mats            0161 RKHAV        0:08:57 751738  
009 Dobbelaar       Jonathan        0078 Scheldesport 0:09:03 842077C
010 Noordijk        Bryan           0091 Scheldesport 0:09:33 818859C
011 Oele            Sven            0032 AV'56        0:10:30 860968C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe MC03/04   2,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Acker           Emma van        0150 RKHAV        0:08:26 709804C
002 Houtzager       Ruchama         0258 Delta Sport  0:08:33 681666  
003 Kapteijn        Lisa            0049 AV'56        0:08:36 884966C
004 Verbrugge       Mette           0064 AV'56        0:08:38 900439C
005 Goudswaard      Ilse            0253 Delta Sport  0:08:42 737660  
006 Baar            Sanne de        0035 AV'56        0:08:49 786616C
007 Exter           Eva den         0314 RKHAV        0:08:51 707425C
008 Leenheer        Fleur           0257 Delta Sport  0:08:53 786072  
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe JD05/06   2,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verbrugge       Ipe             0066 AV'56        0:07:40 864501C
002 Schuit          Daan            0236 Scheldesport 0:08:18 788203C
003 Maat            Fabian de       0112 Scheldesport 0:08:21 740849C
004 Bouwhuizen      Robin           0224 RKHAV        0:08:32 841802  
005 Pijnen          Benjamin        0108 Scheldesport 0:08:35 843320C
006 Koopman         Kasper          0053 Dynamica     0:08:38 802261C
007 Kabbedijk       Twan            0386 Delta Sport  0:08:41 892349  
008 Steenblok       Koen            0114 AV'56        0:09:00 835097C
009 Dobbelaar       Lukas           0077 Scheldesport 0:09:08 875254C
010 Kapteijn        Mart            0048 AV'56        0:09:19 742882C
011 Vael            Luca            0036 Dynamica     0:09:23 814293C
012 Berg            Nino van den    0038 AV'56        0:09:25 846186C
013 Verschuren      Niels           0084 Scheldesport 0:09:27 727967C
014 Broeksma        Silas           0449 AV'56        0:09:31 912246  
015 Dees            Rody            0028 AV'56        0:11:21 821489C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe MD05/06   2,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf           Amy de          0151 AV'56        0:08:04 753193C
002 Keijmel         Myrthe          0071 Scheldesport 0:09:02 764100C
003 Vierbergen      Kirsten         0160 RKHAV        0:09:21 882634  
004 Kraker          Yasmine de      0124 Dynamica     0:09:23 817736C
005 Karelse         Yara            0127 AV'56        0:09:27 800807C
006 Luijk           Zoe van         0045 AV'56        0:09:40 790209C
007 Exter           Ann den         0228 RKHAV        0:10:03 814302C
008 Elstgeest       Lotte           0044 AV'56        0:10:20 881530C
009 Sluijs          Femke van       0012 AV'56        0:12:29 801923C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe JpA2 07   1,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Ivar            0059 Dynamica     0:03:57 817741C
002 Cuelienaere     Teun            0689 Scheldesport 0:03:59 845354  
003 Schletterer     Julius          0129 Dynamica     0:04:00 873668  
004 Wieles          Viktor          0070 Scheldesport 0:04:10 849324C
005 Willemse        Bram            0216 Dynamica     0:04:27 903958C
006 Oele            Niels           0033 AV'56        0:04:33 846188C
007 Kwikkelberghe   Jens van        0245 Scheldesport 0:04:35 ??      
008 ParanaVithanage Samil           0063 AV'56        0:04:46 884970C
009 Zandstra        Lucas           0094 Scheldesport 0:04:56 804733C
010 Lous            Jochem          0062 Dynamica     0:05:30 832135C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe JpA1 08   1,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boogaard        Ezra            0020 Dynamica     0:04:02 866790C
002 Verbiest        Kyano           0086 Scheldesport 0:04:22 870104C
003 Beuns           Jens            0115 AV'56        0:04:27 867916C
004 Giele           Midas           0072 Scheldesport 0:04:31 855729C
005 Lensen          Quinten         0079 Scheldesport 0:04:42 870097C
006 Noordijk        Lyam            0090 Scheldesport 0:04:53 866289C
007 Berg            Matz van den    0326 Goes         0:05:03         
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe MpA2 07   1,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          0010 Dynamica     0:04:20 834220C
002 Geus            Brigitte de     0007 AV'56        0:04:24 811414C
003 Hamer           Benthe den      0102 Scheldesport 0:04:38 845355C
004 Steigerwald     Myrthe          0011 AV'56        0:04:40 889308C
005 Goudswaard      Lieke           0256 Delta Sport  0:04:49 830969  
006 Crombeen        Evita           0132 RKHAV        0:04:59 843722C
007 Struijk         Maud            0630 Delta Sport  0:05:05 881920  
008 Peeters         Demi            0075 Scheldesport 0:05:20 831473C
009 Keijzer         Shana de        0137 RKHAV        0:05:52 881668C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe MpA1 08   1,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Holsbeke        Eva             0688 RCG          0:04:29         
002 Schletterer     Bowien          0422 Dynamica     0:04:45         
003 Pijnen          Valerie         0107 Scheldesport 0:04:47 843321C
004 Mol             Elise           0251 AV'56        0:04:56 867754C
005 Zahradnik       Iris            0238 Scheldesport 0:05:05 849325C
006 Wilhelm         Nienke          0242 Scheldesport 0:05:19 ?       
007 Damme           Marit van       0095 Scheldesport 0:05:32 855728C
008 Weduwe          Laura der       0145 RKHAV        0:05:38 900265C
009 Dobbelaar       Rebekka         0076 Scheldesport 0:05:40 875253C
010 Buijs           Maud            0131 RKHAV        0:05:44 892183C
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe JpB  09   1,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bareman         Daniel          0239 Scheldesport 0:04:16 894536C
002 Grave           Devlin de       0135 RKHAV        0:04:37 880944C
003 Vegt            Thijs van der   0254 Delta Sport  0:04:43 876348  
004 Boonman         Jasper          0348 Dynamica     0:04:46 885016  
005 Duinkerke       Pepijn          0103 Scheldesport 0:04:57 885191C
006 Berman          Florian         0313 AV'56        0:05:06 891693  
007 Dalen           Rens van        0346 AV'56        0:05:11 896902  
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe JpC  10+  1,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Luijk           Daan van        0047 AV'56        0:04:57 903730C
002 Driedijk        Aneirin         0414 Dynamica     0:05:00         
003 Waesberghe      Michael van     0143 RKHAV        0:05:14 911587C
004 Waesbergen      Floris van      0547 RKHAV        0:05:44 ia      
005 Weele           Toon van der    0041 AV'56        0:06:01         
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe MpB  09   1,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Daphne          0119 Flakkee      0:04:50 869774C
002 Zandstra        Liselotte       0093 Scheldesport 0:04:53 866297C
003 Pijnen          Victoria        0106 Scheldesport 0:05:01 873674C
004 Hommers         Esmee           0087 Scheldesport 0:05:56 C       
 
2017/18 Scheldesportcross, Westdorpe MpC  10+  1,0km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kraker          Aime
terug naar boven