za 2/12/17 - Inkelcross - Kruiningen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2017/18
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
2017/18 Inkelcross, Kruiningen Hse-34    9,000km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Peeman          Maikel          99 0425 Flakkee      0:32:32 767667  
002 Broeke          Tim van den     95 0058 Dynamica     0:33:06 520983  
003 Feijter         Job de          96 0121 RKHAV        0:33:15 764690  
004 Stitan          Yunis           89 0222 Delta Sport  0:33:23 642528C 
005 Exter           Niek den        92 0478 Scheldesport 0:33:28 45926   
006 Kok             Martijn de      83 0308 AV'56        0:33:53 609985C 
007 Bouwman         David           88 0009 PAC          0:34:35 701726C 
008 Vos             Patrick de      96 0219 AV'56        0:35:01 517846C 
009 Wolfert         Eric            90 0002 Flakkee      0:35:29 705676C 
010 Roelse          Jan-Willem      92 0057 Gonzales RT  0:37:11 490630C 
011 Goedhart        Freek           84 0030 Flakkee      0:38:17 877387C 
012 Meeuwsen        Peter           92 0438 Krabbendijke 0:38:59         
013 Kreek           Kris de         97 0444 Scheldesport 0:40:13 562666  
014 Poppe           Jesper          98 0471 Middelburg   0:41:29         
015 Spruit          Johan           88 0491 Kapelle      0:41:49 490     
016 Nooijer         Bas de          90 0392 Gonzales RT  0:42:27 758539  
017 Baas            Michel          79 0492 Passaat      0:42:32         
018 Molendijk       Jan             97 0428 Krabbendijke 0:43:28         
019 Looij           Johan           83 0054 Herkingen    0:43:35 C       
020 Drijdijk        Marcel          84 0484 Heinkenszand 0:43:38         
021 Poortvliet      Cor             88 0473 Colijnsplaat 0:45:08 472     
022 Kooten          Danny van       90 0472 Middelburg   0:45:10         
023 Kole            Menno           83 0413 Kapelle      0:48:25         
024 Dries           Stephan v d     84 0433 AV'56        0:53:55 855076  
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen H35-44    9,000km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harmes          Erwin           81 0247 Gonzales RT  0:32:42 644732C 
002 Bruijn          Boris de        82 0060 AV'56        0:37:30 878374C 
003 Hamer           Michael de      76 0101 Scheldesport 0:38:39 831470C 
004 Karelse         Johan           73 0306 AV'56        0:39:03 8008807C
005 Hoosemans       Martijn         80 0158 Dynamica     0:39:30 869373C 
006 Verhaeghe       Bart            81 0037 Kapelle      0:40:27 C       
007 Houweling       Frank           74 0483 AV'56        0:40:31         
008 Woestijne       Rinus van de    81 0123 Dynamica     0:40:33 896618C 
009 Hoogstrate      Frank              0503 Yerseke      0:43:50         
010 Moerland        Marcel          82 0441 Krabbendijke 0:43:53         
011 Wieland         Niek            73 0338 Axel         0:44:24         
012 Drijdijk        Erik            80 0486 Middelburg   0:49:16         
013 Meeuwsen        Adriaan         82 0496              0:50:11         
014 Bosch           Erwin v d          0476              0:51:51         
015 Bobbelaar       Patrick            0466              0:54:44         
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen H45-54    9,000km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verhage         Arjo            70 0040 Dynamica     0:37:22 477579C 
002 Sparrentak      Wim van         69 0429 Dynamica     0:37:44 499597  
003 Hopmans         Jack            68 0440 Spado        0:38:09 256081  
004 Vos             Wilko de        63 0034 AV'56        0:39:12 267894C 
005 Mourik          Piet van        63 0022 Delta Sport  0:39:16 521800C 
006 Alphen          Edwin van       71 0013 Dynamica     0:39:56 698359C 
007 Simonse         Berry           71 0430 AV'56        0:40:56 758565  
008 Vlieger         Richard de         0504 AV'56        0:40:58         
009 Bruggeman       Rini            63 0122 AV'56        0:41:01 239640C 
010 Wieles          Adriaan         68 0080 Scheldesport 0:41:03 816399C 
011 Broecke         Francois v d    68 0051 Wielingen    0:41:40 C       
012 Iersel          Patrick van     66 0493 AV'56        0:41:52         
013 Elstgeest       Gijsbert        72 0450 AV'56        0:42:15         
014 Kapteijn        Remco           72 0435 AV'56        0:42:37 489266  
015 Zeeuw           Alwin de        70 0099 Scheldesport 0:43:15 447287C 
016 Ridderhof       Michel          71 0419 Middelburg   0:44:58         
017 Maat            Harold de       69 0110 Scheldesport 0:45:01 453856C 
018 Murre           Walther         67 0240 Scheldesport 0:45:14 565772C 
019 Jonge           William de      72 0055 Nieuwdorp    0:46:07 C       
020 Zondervan       Gerwin          67 0442 AV'56        0:46:16 ?       
021 Heijden         Kees van der    63 0023 Dynamica     0:46:49 896415  
022 Goetheer        Rene            67 0117 Wolphaartsdi 0:48:05         
023 Noordijke       Peter           63 0432 Goes         0:48:37         
024 Feijter         Co de           63 0427 Delta Sport  0:49:09 588374  
025 Kreek           Jos de          63 0233 Scheldesport 0:49:45 588398C 
026 Lievense        Hans            67 0340 Middelburg   0:51:10 C       
027 Maranus         Peter           65 0490 Pekelinge    0:56:00         
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen H55-64    9,000km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Woord           Ruud            57 0464 Thor         0:38:56 424568  
002 Guiljam         Jan                0477 Wemeldinge   0:39:33         
003 Meeuwse         Jan-Willem      62 0025 AV'56        0:40:05 822184C 
004 Wilde           Jan de          57 0501 AV'56        0:40:45         
005 Broeke          Rian van den    61 0420 Dynamica     0:42:05 019303  
006 Zaman           Jacques         61 0241 Scheldesport 0:44:41 494501C 
007 Lous            Henk            58 0029 Dynamica     0:44:54 369010C 
008 Klaasse         Leo             56 0252 AVVNSpijkeni 0:45:26 171417C 
009 Dooms           Johnny          53 0404              0:45:48         
010 Remortel        Eric van        56 0502 AV'56        0:46:35         
011 Meeuwsen        Laurens            0506              0:46:56         
012 Knibbeler       Berry           61 0109 Scheldesport 0:47:03 597351C 
013 Dellebeke       Ron             59 0128 Dynamica     0:48:14 46857C  
014 Ooms            Jos             59 0499 Olympia      0:48:18         
015 Groot           Jacques de      62 0500 Spado        0:48:32 854902  
016 Geldof          Ruud            59 0489 Dynamica     0:49:57         
017 Dijkwel         Peter           62 0479 s-H Arendske 0:50:41         
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen H65+      9,000km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jonge           Wim de          50 0347 AV'56        0:44:35 201138  
002 Spaans          Gerrit          52 0434 AV'56        0:47:14 108001  
003 Wit             Ed de           50 0246 AVVNHellevoe 0:48:56 402003C 
004 Guequierre      John            51 0015 Dynamica     0:49:48 46791C  
005 Louws           Dave            49 0024 Dynamica     0:50:05 531840C 
006 Botman          Kobus           51 0014 Dynamica     0:52:02 453233C 
007 Kramer          Acronius        52 0415 AV'56        0:53:17 57306   
008 Beijer          Piet            48 0018 Dynamica     0:53:33 212967C 
009 Stijns          Arthur          47 0031 Dynamica     0:55:21 869381C 
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen JA 99/00  9,000km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harinck         Sergio          99 0230 Gonzales RT  0:36:05 602006C 
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen Vse-34    9,000km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Baal            Ingrid van      87 0497 THOR         0:42:20 840551  
002 Reus            Renate de       92 0006 Dynamica     0:45:06 912307C 
003 Nieuwdorp       Roos            92 0494 AV'56        0:46:19         
004 Geuze           Ada             83 0418 Middelburg   0:49:33         
005 Leijnse-Prenger Roely           83 0227 Dynamica     0:50:15 896404C 
006 Capello         Evelien         88 0412 AV'56        0:51:44 808233  
007 Nagel           Jessica         86 0485 Middelburg   0:57:22         
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen V35-44    9,000km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verschuure      Monique         80 0250 AV'56        0:39:46 819894C 
002 Ton             Leonie          75 0495 AV'56        0:40:53 598853  
003 Sanderse        Monica          82 0004 Dynamica     0:41:23 892325C 
004 Gilst           Paola van       73 0350 AV'56        0:43:19 744533C 
005 Meijboom        Durby           76 0152 Vlissingen   0:46:31         
006 Groot           Linda de           0505 s-Heerenhoek 0:47:26         
007 Koning          Chantal de      76 0482 Colijnsplaat 0:58:30         
008 Lievense        Corina             0341 Middelburg   1:02:16 C       
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen V45-54    9,000km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Versluys        Frederique      70 0153 Wielingen    0:40:41 573099C 
002 Bruijns         Petra           68 0498 SPADO        0:47:10 768786  
003 Strating        Henny           68 0421 AV'56        0:48:22 822185  
004 Allefs          Monique         67 0343 RKHAV        0:50:46 623182  
005 Balkenende      Christine       65 0304 AV'56        0:53:51 6514842C
006 Vermeulen       Everdien        65 0480 AV'56        0:55:28         
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen V55+      9,000km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Gelok           Els             56 0226 Dynamica     0:51:54 873668C 
002 Vries           Jannie de       59 0157 Dynamica     0:52:08 739000C 
003 Tempelaar       Ineke           57 0311 Dynamica     0:56:40 468281C 
004 Meeuwse         Helma           62 0027 AV'56        0:59:21 903727C 
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen MA99/00   3,920km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw           Mirthe de       00 0098 Scheldesport 0:17:47 578936C 
002 Ouden           Nikita van den  99 0424 Rilland      0:17:53         
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen JB01/02   3,920km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf           Robert de       02 0474 AV'56        0:13:46 753193  
002 Tuil            Niels van       01 0481 AV'56        0:15:09 846716  
003 Zeeuw           Nathan de       02 0097 Scheldesport 0:15:18 684110C 
004 Verbrugge       Mees            02 0065 AV'56        0:16:11 715177C 
005 Kruisifikx      Thomas          01 0085 Scheldesport 0:16:42 672239  
006 Dillis          Elyas           02 0307 RKHAV        0:16:45 854464C 
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen MB01/02   2,940km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Smits           Veerle          02 0984 AV'56        0:12:33 748551C 
002 Niemantsverdrie Amy             01 0980 RKHAV        0:13:27 635964C 
003 Sommeijer       Lynn            02 0987 Dynamica     0:13:57 814295C 
004 Bun             Parel           02 0976 Dynamica     0:14:00 691085C 
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen Hkcr+JA   2,940km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Leng            Paavo de        01 0993 Dynamica     0:09:48 664870  
002 Anrooij         Franklin van    97 0950 AV'56        0:10:10 523806  
003 Kapteijn        Stef            02 0992 AV'56        0:10:56 674674C 
004 Acker           Marc van        73 0981 RKHAV        0:11:11 900996C 
005 Zuidhof         Jasper          90 0964 AV'56        0:11:31 678272  
006 Kooijman        Jarno           98 0933 AV'56        0:11:34         
007 Quekelberghe    Patrick van     66 0931 Wielingen    0:11:46 239052  
008 Tieleman        HenkJan            0954 Flakkee      0:11:52 788407  
009 Engels          Anton           62 0989 Dynamica     0:11:57 526959C 
010 Wege            Ivar van de     99 0958 Scheldesport 0:12:00         
011 Baar            Pieter-Jan de   75 0994 AV'56        0:12:06 832179C 
012 Goudswaard      Mart               0929 AVR          0:12:30 899143  
013 Elstgeest       Youri           00 0930 AV'56        0:12:51         
014 Wilde           Rien de         60 0967 AV'56        0:13:06 90464   
015 Versluys        Ronny           69 0957 Wielingen    0:13:19 494731C 
016 Feijter         Co de           63 0928 Delta Sport  0:13:54 588374  
017 Govers          Jeroen          70 0936 Goes         0:14:30         
018 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:14:50 733744C 
019 Bun             Ronald          59 0977 Middelburg   0:16:33         
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen Vkcr+MA   2,940km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         76 0988 VZA          0:11:15 128759C 
002 Kreek           Maaike de       99 0986 Scheldesport 0:11:42 588399C 
003 Mourik          Emma van        96 0997 Delta Sport  0:12:27 518032C 
004 Steenblok       Marian          72 0971 AV'56        0:14:11 763300C 
005 Jong            Jolanda 't      93 0973 Delta Sport  0:15:12 476106  
006 Heppener        Mandy           80 0969 Scheldesport 0:15:23 855730C 
007 Rasenberg       Ingrid          94 0974 Delta Sport  0:15:26 492518  
008 Nijnatten       Laura van       90 0932 Dynamica     0:15:30 827936  
009 Vloet           Jane van der    79 0960 RKHAV        0:16:07         
010 Harinck         Angelique       68 0965 Souburg      0:16:14 C       
011 Mol             Marina          79 0972 AV'56        0:16:51 835090C 
012 Kleven          Lenie van       53 0990 AVVN Vlissin 0:17:19 209921C 
013 Belle           Mia van         50 0970 Dynamica     0:18:41 866789C 
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen JC03/04   1,960km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Abdallah        Jamal           03 0312 Scheldesport 0:07:15 842074  
002 Maat            Ralph de        03 0111 Scheldesport 0:07:29 740850C 
003 Wieles          Chris           03 0069 Scheldesport 0:07:39 642086C 
004 Zeeuw           Tobias de       04 0100 Scheldesport 0:07:45 735396C 
005 Dikkenberg      Jesse van den   04 0156 AV'56        0:07:46 748547C 
006 Geense          Bowen           04 0475 AV'56        0:07:48         
007 Os              Martijn van     03 0008 RKHAV        0:08:24 743240  
008 Bouwhuizen      Dylan           03 0225 RKHAV        0:08:27 858754  
009 Dobbelaar       Jonathan        03 0078 Scheldesport 0:08:29 842077C 
010 Heckers         Roan            03 0470 AV'56        0:08:34         
011 Vierbergen      Mats            03 0161 RKHAV        0:08:39 751738  
012 Simonse         Jesper          04 0443 Goes         0:08:53         
013 Oele            Sven            04 0032 AV'56        0:09:37 860968C 
014 Noordijk        Bryan           04 0091 Scheldesport 0:10:01 818859C 
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen MC03/04   1,960km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Acker           Emma van        03 0150 RKHAV        0:08:04 709804C 
002 Kapteijn        Lisa            03 0049 AV'56        0:08:13 884966C 
003 Goudswaard      Ilse            03 0253 Delta Sport  0:08:17 737660  
004 Verbrugge       Mette           04 0064 AV'56        0:08:21 900439C 
005 Leenheer        Fleur           03 0257 Delta Sport  0:08:26 786072  
006 Nijsse          Iza             04 0376 AV'56        0:08:36 907778  
007 Baar            Sanne de        03 0035 AV'56        0:08:39 786616C 
008 Houtzager       Ruchama         03 0258 Delta Sport  0:09:05 681666  
009 Gelderblom      Fenna           04 0375 AV'56        0:10:48 728085  
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen JD05/06   1,960km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dessel          Daan van        06 0468 DJA Zundert  0:07:26 822282  
002 Verbrugge       Ipe             06 0066 AV'56        0:07:33 864501C 
003 Bouwhuizen      Robin           06 0224 RKHAV        0:08:01 841802  
004 Maat            Fabian de       06 0112 Scheldesport 0:08:05 740849C 
005 Kabbedijk       Twan            06 0386 Delta Sport  0:08:18 892349  
006 Pijnen          Benjamin        06 0108 Scheldesport 0:08:25 843320C 
007 Koole           Stijn           06 0302 Dynamica     0:08:31 784093C 
008 Schuit          Daan            05 0236 Scheldesport 0:08:32 788203C 
009 Steenblok       Koen            06 0114 AV'56        0:08:36 835097C 
010 Koopman         Kasper          06 0053 Dynamica     0:08:41 802261C 
011 Dobbelaar       Lukas           05 0077 Scheldesport 0:08:46 875254C 
012 Broeksma        Silas           05 0449 AV'56        0:08:57 912246  
013 Vael            Luca            06 0036 Dynamica     0:08:59 814293C 
014 Hoezen          Guus            06 0448 AV'56        0:09:14         
015 Verschuren      Niels           06 0084 Scheldesport 0:09:39 727967C 
016 Smids           Simon           06 0457 AV'56        0:09:46 904331  
017 Mertens         Quinten         05 0454 AV'56        0:09:58 769414  
018 Dees            Rody            06 0028 AV'56        0:11:00 821489C 
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen MD05/06   1,960km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf           Amy de          05 0151 AV'56        0:07:56 753193C 
002 Lorier          Lisanne         05 0042 Dynamica     0:08:23 749847C 
003 Maranus         Femke           06 0052 Dynamica     0:08:24 908082C 
004 Keijmel         Myrthe          05 0071 Scheldesport 0:08:43 764100C 
005 Dikkenberg      Inke van den    06 0155 AV'56        0:08:49 786624C 
006 Karelse         Yara            06 0127 AV'56        0:08:51 800807C 
007 Kraker          Yasmine de      06 0124 Dynamica     0:08:53 817736C 
008 Simonse         Marit           06 0050 AV'56        0:08:55 811420C 
009 Vierbergen      Kirsten         05 0160 RKHAV        0:09:15 882634  
010 Voorde          Kyra van de     06 0159 Dynamica     0:09:18 845214C 
011 Luijk           Zoe van         06 0045 AV'56        0:09:31 790209C 
012 Pellaers        Fenne           05 0451 AV'56        0:09:35 752748  
013 Elstgeest       Lotte           05 0044 AV'56        0:09:41 881530C 
014 Exter           Ann den         06 0228 RKHAV        0:09:44 814302C 
015 Steenhart       Karlijn         06 0455 AV'56        0:09:56 878372  
016 Daalen          Lois van        06 0462 AV'56        0:10:00 817820  
017 Paul            Rachel          06 0460 AV'56        0:10:22 904329  
018 Hulstein        Tirza           05 0453 AV'56        0:10:24 855080  
019 Sluijs          Femke van       74 0012 AV'56        0:11:19 801923C 
020 Seters          Sophie van      05 0149 Flakkee      0:12:47 ??      
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen JpA2 07   0,980km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Ivar            07 0059 Dynamica     0:03:54 817741C 
002 Joppe           Zedie           07 0118 Flakkee      0:03:56 847287C 
003 Schletterer     Julius          07 0129 Dynamica     0:03:58 873668  
004 Wieles          Viktor          07 0070 Scheldesport 0:04:12 849324C 
005 Oele            Niels           07 0033 AV'56        0:04:30 846188C 
006 Zandstra        Lucas           07 0094 Scheldesport 0:04:43 804733C 
007 Lous            Jochem          07 0062 Dynamica     0:05:15 832135C 
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen JpA1 08   0,980km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boogaard        Ezra            08 0020 Dynamica     0:04:01 866790C 
002 Verbiest        Kyano           08 0086 Scheldesport 0:04:13 870104C 
003 Hoezen          Ties               0447 AV'56        0:04:18         
004 Giele           Midas           08 0072 Scheldesport 0:04:20 855729C 
005 Sinke           Jerom              0445 AV'56        0:04:23 867752  
006 Paul            Markus          08 0467 AV'56        0:04:31         
007 Noordijk        Lyam            08 0090 Scheldesport 0:04:33 866289C 
008 Lensen          Quinten         08 0079 Scheldesport 0:04:37 870097C 
009 Beuns           Jens            08 0115 AV'56        0:04:49 867916C 
010 Jonge           Dylano de       08 0056 Nieuwdorp    0:04:55 C       
011 Willekes        Finn            08 0410 AV'56        0:05:26         
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen MpA2 07   0,980km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          07 0010 Dynamica     0:04:00 834220C 
002 Lokeren         Phebe van       07 0184 ac Waasland  0:04:02         
003 Geus            Brigitte de     07 0007 AV'56        0:04:14 811414C 
004 Hamer           Benthe den      07 0102 Scheldesport 0:04:19 845355C 
005 Steigerwald     Myrthe          07 0011 AV'56        0:04:27 889308C 
006 Goudswaard      Lieke           07 0256 Delta Sport  0:04:40 830969  
007 Lorier          Floor           07 0043 Dynamica     0:04:46 813223C 
008 Peeters         Demi            07 0075 Scheldesport 0:04:47 831473C 
009 Crombeen        Evita           07 0132 RKHAV        0:04:51 843722C 
010 Luijk           Tess van        07 0046 AV'56        0:04:54 818396C 
011 Karelse         Emma            07 0408 AV'56        0:05:37 ?       
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen MpA1 08   0,980km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schletterer     Bowien          08 0422 Dynamica     0:04:30         
002 Mol             Elise           08 0251 AV'56        0:04:42 867754C 
003 Pijnen          Valerie         08 0107 Scheldesport 0:04:46 843321C 
004 Damme           Marit van       08 0095 Scheldesport 0:05:02 855728C 
005 Bustraan        Tess            08 0409 AV'56        0:05:09 907749  
006 Berety          Lura            08 0465 AV'56        0:05:11         
007 Wilhelm         Nienke          08 0242 Scheldesport 0:05:15 ?       
008 Dobbelaar       Rebekka         08 0076 Scheldesport 0:05:18 875253C 
009 Zahradnik       Iris            08 0238 Scheldesport 0:05:21 849325C 
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen JpB  09   0,980km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bareman         Daniel          09 0239 Scheldesport 0:04:18 894536C 
002 Vegt            Thijs van der   09 0254 Delta Sport  0:04:28 876348  
003 Boonman         Jasper          09 0348 Dynamica     0:04:35 885016  
004 Grave           Devlin de       09 0135 RKHAV        0:04:40 880944C 
005 Melse           Abel            09 0436 AV'56        0:04:42         
006 Duinkerke       Pepijn          09 0103 Scheldesport 0:04:55 885191C 
007 Berman          Florian         09 0313 AV'56        0:05:03 891693  
008 Dalen           Rens van        09 0346 AV'56        0:05:05 896902  
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen JpC  10+  0,980km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Beek            Daimy van       10 0417 Fortuna      0:04:16 867902  
002 Luijk           Daan van        10 0047 AV'56        0:04:38 903730C 
003 Driedijk        Aneirin         10 0414 Dynamica     0:04:55         
004 Waesberghe      Michael van     10 0143 RKHAV        0:05:00 911587C 
005 Rave            Maxime          10 0469 Goes         0:05:42         
006 Plas            Justus van der  10 0431 AV'56        0:05:49 912245  
007 Overbeeke       Kiron           10 0223 Scheldesport 0:06:02 ??      
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen MpB  09   0,980km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vloet           Sabine van der  09 0142 RKHAV        0:04:37 871637C 
002 Joppe           Daphne          08 0119 Flakkee      0:04:44 869774C 
003 Metske          Mare            09 0437 AV'56        0:04:46 908190  
004 Zandstra        Liselotte       09 0093 Scheldesport 0:04:49 866297C 
005 Govers          Anouk           09 0416 AV'56        0:05:01         
006 Pijnen          Victoria        09 0106 Scheldesport 0:05:11 873674C 
007 Hommers         Esmee           09 0087 Scheldesport 0:06:04 C       
 
2017/18 Inkelcross, Kruiningen MpC  10+  0,980km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schletterer     Dorethe         10 0423 Dynamica     0:05:14         
002 Kraker          Aimee de        10 0125 Dynamica     0:05:32 882641C 
003 Lijs            Nova de le      10 0391 Wielingen    0:05:58 889196  
004 Peeters         Maida           11 0074 Scheldesport 0:07:12 C       
 
     finishers: ,5
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven