za 25/11/17 - Elderschanscross - Aardenburg

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC 2017/18
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Elderschanscross, Aardenburg Hse-34    9,85km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kok             Martijn de      83 0308 AV'56        0:35:17 609985C 
002 Bouwman         David           88 0009 PAC          0:35:55 701726C 
003 Stitan          Yunis           89 0222 Delta Sport  0:36:31 642528C 
004 Wolfert         Eric            90 0002 Flakkee      0:36:34 705676C 
005 Nevel           Angelo van      90 0406 Zedelgem     0:37:55         
006 Lelie           Michiel         96 0248 RKHAV        0:38:04 747605  
007 Goedhart        Freek           84 0030 Flakkee      0:39:56 877387C 
008 Fresonie        Ronny           81 0403 Sluis        0:41:56         
009 Nooijer         Bas de          90 0392 Gonzales RT  0:43:04 758539  
010 Looij           Johan           83 0054 Herkingen    0:44:54 C       
 
    Elderschanscross, Aardenburg H35-44    9,85km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Petegem         Patrick van     78 0365 Zottegem atl 0:34:39 5996    
002 Bleyaert        Bart            78 0407 JC Aalter    0:35:47         
003 Hamer           Michael de      76 0101 Scheldesport 0:39:23 831470C 
004 Slock           Endy            74 0088 Scheldesport 0:40:47 713156C 
005 Hoosemans       Martijn         80 0158 Dynamica     0:41:33 869373C 
006 Boxstael        Bjorn van       80 0367 Zottegem atl 0:43:10 4891    
007 Kerkhove        Robert vd       73 0405              0:45:27         
008 Wieland         Niek            73 0338 Axel         0:46:10         
009 Steketee        Maurice         81 0026 Middelburg   0:46:22 C       
010 Boekhout        Paz             82 0394 Sint Kruis   0:55:06         
 
    Elderschanscross, Aardenburg H45-54    9,85km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verhage         Arjo            70 0040 Dynamica     0:39:18 477579C 
002 Mourik          Piet van        63 0022 Delta Sport  0:40:16 521800C 
003 Plume           Christian       67 0366 Zottegem atl 0:40:42 4481    
004 Alphen          Edwin van       71 0013 Dynamica     0:41:16 698359C 
005 Wieles          Adriaan         68 0080 Scheldesport 0:42:00 816399C 
006 Velde           Herman vd       65 0352 Zottegem atl 0:42:31 B8044   
007 Slits           Peter              0398 Sluis        0:43:43         
008 Platteeuw       Albert          65 0073 Scheldesport 0:43:59 494502  
009 Broecke         Francois v d    68 0051 Wielingen    0:44:15 C       
010 Zeeuw           Alwin de        70 0099 Scheldesport 0:44:40 447287C 
011 Boevere         Patrick de      65 0401 Wielingen    0:45:10 2743421 
012 Sommeijer       Marcel          70 0061 Dynamica     0:45:23 821033C 
013 Maat            Harold de       69 0110 Scheldesport 0:46:19 453856C 
014 Murre           Walther         67 0240 Scheldesport 0:46:29 565772C 
015 Jonge           William de      72 0055 Nieuwdorp    0:48:18 C       
016 Heijden         Kees van der    63 0023 Dynamica     0:48:19 896415  
017 Hogervorst      Rudie           66 0154 Wielingen    0:50:15 ?       
018 Kreek           Jos de          63 0233 Scheldesport 0:50:47 588398C 
019 Lievense        Hans            67 0340 Middelburg   0:52:19 C       
 
    Elderschanscross, Aardenburg H55-64    9,85km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Leng            Edward de       62 0397 Dynamica     0:39:51 524252  
002 Branden         Frank van den   59 0120 RKHAV        0:41:29 829468  
003 Meeuwse         Jan-Willem      62 0025 AV'56        0:42:09 822184C 
004 Lous            Henk            58 0029 Dynamica     0:44:56 369010C 
005 Zaman           Jacques         61 0241 Scheldesport 0:45:45 494501C 
006 Dooms           Johnny          53 0404              0:47:29         
007 Timmermans      Twan            62 0357 Hoofdplaat   0:47:53         
008 Blaauw          Ebe             53 0387 Scheldesport 0:48:13 548161  
009 Knibbeler       Berry           61 0109 Scheldesport 0:48:39 597351C 
010 Dellebeke       Ron             59 0128 Dynamica     0:49:52 46857C  
 
    Elderschanscross, Aardenburg H65+      9,85km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jonge           Wim de          50 0347 AV'56        0:46:06 201138  
002 Cornelisse      Siem            51 0249 Dynamica     0:49:10 ??      
003 Hoeve           Jan van         49 0383 Wielingen    0:50:24 793404  
004 Louws           Dave            49 0024 Dynamica     0:51:18 531840C 
005 Guequierre      John            51 0015 Dynamica     0:51:41 46791C  
006 Beijer          Piet            48 0018 Dynamica     0:51:58 212967C 
007 Botman          Kobus           51 0014 Dynamica     0:55:22 453233C 
008 Stijns          Arthur          47 0031 Dynamica     0:56:57 869381C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg JA 99/00  9,85km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harinck         Sergio          99 0230 Gonzales RT  0:37:16 602006C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg Vse-34    9,85km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Platteeuw       Esther          92 0388 Scheldesport 0:42:45 463873  
002 Reus            Renate de       92 0006 Dynamica     0:47:23 912307C 
003 Booij           Inge de         89 0389 Scheldesport 0:50:13         
004 Nobus           Monique         85 0349              0:50:18         
005 Rasenberg       Ingrid          94 0358 Delta Sport  1:02:09 492518  
 
    Elderschanscross, Aardenburg V35-44    9,85km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verschuure      Monique         80 0250 AV'56        0:41:12 819894C 
002 Sanderse        Monica          82 0004 Dynamica     0:42:27 892325C 
003 Gilst           Paola van       73 0350 AV'56        0:44:58 744533C 
004 Meijboom        Durby           76 0152 Vlissingen   0:48:41         
005 Lievense        Corina             0341 Middelburg   0:58:13 C       
006 Heppener        Mandy           80 0390 Scheldesport 1:02:11 855730  
 
    Elderschanscross, Aardenburg V45-54    9,85km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Versluys        Frederique      70 0153 Wielingen    0:41:20 573099C 
002 Booij           Natasja         71 0082 Scheldesport 0:49:35 C       
003 Allefs          Monique         67 0343 RKHAV        0:53:12 623182  
 
    Elderschanscross, Aardenburg V55+      9,85km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Flikweert       Rian            61 0021 Dynamica     0:51:51 652397C 
002 Vries           Jannie de       59 0157 Dynamica     0:54:07 739000C 
003 Tempelaar       Ineke           57 0311 Dynamica     0:57:10 468281C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg MA99/00   4,50km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw           Mirthe de       00 0098 Scheldesport 0:21:57 578936C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg JB01/02   4,50km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lievens         Lucas           02 0351 Zottegem atl 0:16:17 B2228   
002 Zeeuw           Nathan de       02 0097 Scheldesport 0:18:44 684110C 
003 Tuil            Niels van       01 0393 AV'56        0:18:46 846716  
004 Dillis          Elyas           02 0307 RKHAV        0:21:29 854464C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg MB01/02   2,70km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Smits           Veerle          02 0984 AV'56        0:12:32 748551C 
002 Coq             Louise le       02 0941 Wielingen    0:12:49 707199  
003 Lelie           Fien            02 0966 RKHAV        0:12:57 746641  
004 Sommeijer       Lynn            02 0987 Dynamica     0:12:59 814295C 
005 Niemantsverdrie Amy             01 0980 RKHAV        0:13:01 635964C 
006 Bun             Parel           02 0976 Dynamica     0:13:13 691085C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg Hkcr+JA   2,70km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Meeuwse         Robbert         91 0949 TRI-X-Kufste 0:09:48 504155  
002 Anrooij         Franklin van    97 0950 AV'56        0:09:52 523806  
003 Verstraaten     Wouter          97 0938 VZA          0:10:16 573092  
004 Driessche       Matthijs van    00 0996 RKHAV        0:10:29 864492  
005 Smit            Chris de        79 0940 RKHAV        0:10:46 654667  
006 Acker           Marc van        73 0981 RKHAV        0:10:53 900996C 
007 Huigh           Floris          98 0947 Wielingen    0:11:16 567181  
008 Velde           Geoffrey vd        0944 Zottegem atl 0:11:18 1211    
009 Huffel          William van        0943 Zottegem atl 0:11:43 4080    
010 Tieleman        HenkJan            0954 Flakkee      0:11:48 788407  
011 Engels          Anton           62 0989 Dynamica     0:11:54 526959C 
012 Baar            Pieter-Jan de   75 0994 AV'56        0:11:57 832179C 
013 Wege            Ivar van de     99 0958 Scheldesport 0:12:04         
014 Wilde           Rien de         60 0967 AV'56        0:12:26 90464   
015 Versluys        Ronny           69 0957 Wielingen    0:13:31 494731  
016 Luyck           Jacky           65 0877 Wielingen    0:14:09         
017 Nevel           Eric van           0876 Koolkerke    0:14:13         
018 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:14:17 733744C 
019 Bun             Ronald          59 0977 Middelburg   0:16:06         
 
    Elderschanscross, Aardenburg Vkcr+MA   2,70km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         76 0988 VZA          0:10:55 128759C 
002 Kreek           Maaike de       99 0986 Scheldesport 0:11:33 588399C 
003 Brink           Tessa van den   97 0939 Scheldesport 0:12:22 ??      
004 Vercruyssen     Anneleen        15 0946 Zottegem atl 0:12:40 3107    
005 Mourik          Emma van        96 0997 Delta Sport  0:13:21 518032C 
006 Vossel          Kim van            0945 Zottegem atl 0:13:40 1094    
007 Hersschens      Veronique       80 0952 Zottegem atl 0:13:42 B2830   
008 Kraker          Paulette de     75 0983 Dynamica     0:14:21 523553C 
009 Wakker          Manon           84 0968 Scheldesport 0:15:02 881428C 
010 Harinck         Angelique       68 0965 Souburg      0:15:45 C       
011 Vloet           Jane van der    79 0960 RKHAV        0:16:14         
012 Velde           Daisy van de    90 0942 Wielingen    0:16:24 474696  
013 Mol             Marina          79 0972 AV'56        0:16:58 835090C 
014 Wilde           Lena de         56 0979 avvn Vlissin 0:17:33 271216C 
015 Belle           Mia van         50 0970 Dynamica     0:18:30 866789C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg JC03/04   1,80km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Abdallah        Jamal           03 0312 Scheldesport 0:07:20 842074  
002 Maat            Ralph de        03 0111 Scheldesport 0:07:34 740850C 
003 Zeeuw           Tobias de       04 0100 Scheldesport 0:07:45 735396C 
004 Dikkenberg      Jesse van den   04 0156 AV'56        0:07:49 748547C 
005 Wieles          Chris           03 0069 Scheldesport 0:07:57 642086C 
006 Dobbelaar       Jonathan        03 0078 Scheldesport 0:08:01 842077C 
007 Clercq          Rune de         03 0381 Zottegem atl 0:08:18 114     
008 Os              Martijn van     03 0008 RKHAV        0:08:23 743240  
009 Westrate        Ben             04 0368 AV'56        0:08:32 821514  
010 Hekkers         Roan            03 0373 AV'56        0:08:35 789621  
011 Bouwhuizen      Dylan           03 0225 RKHAV        0:08:40 858754  
012 Werkman         Erik-Jan        04 0353 Wielingen    0:08:47 ??      
013 Vierbergen      Mats            03 0161 RKHAV        0:08:51 751738  
014 Noordijk        Bryan           04 0091 Scheldesport 0:08:54 818859C 
015 Lokers          Duncan          04 0370 AV'56        0:09:06 899188  
016 Koens           Jovi            04 0371 AV'56        0:09:16 792297  
017 Beke            Kevin op de     04 0372 AV'56        0:09:19 892489  
018 Oele            Sven            04 0032 AV'56        0:10:14 860968C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg MC03/04   1,80km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houtzager       Ruchama         03 0258 Delta Sport  0:08:00 681666  
002 Acker           Emma van        03 0150 RKHAV        0:08:03 709804C 
003 Schets          Tessa           04 0329 AV'56        0:08:12         
004 Verbrugge       Mette           04 0064 AV'56        0:08:18 900439C 
005 Goudswaard      Ilse            03 0253 Delta Sport  0:08:21 737660  
006 Exter           Eva den         03 0314 RKHAV        0:08:31 707425C 
007 Leenheer        Fleur           03 0257 Delta Sport  0:08:37 786072  
008 Baar            Sanne de        03 0035 AV'56        0:08:41 786616C 
009 Nijsse          Iza             04 0376 AV'56        0:08:43 907778  
010 Baaijens        Merel           04 0379 AV'56        0:09:07 835093  
011 Lokers          Renate          04 0380 AV'56        0:11:03 899187  
012 Gelderblom      Fenna           04 0375 AV'56        0:11:05 728085  
 
    Elderschanscross, Aardenburg JD05/06   1,80km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Deplorez        Tim             05 0363 Zottegem atl 0:07:43 4396    
002 Maat            Fabian de       06 0112 Scheldesport 0:07:47 740849C 
003 Bouwhuizen      Robin           06 0224 RKHAV        0:08:12 841802  
004 Schuit          Daan            05 0236 Scheldesport 0:08:16 788203C 
005 Pijnen          Benjamin        06 0108 Scheldesport 0:08:20 843320C 
006 Koole           Stijn           06 0302 Dynamica     0:08:25 784093C 
007 Kabbedijk       Twan            06 0386 Delta Sport  0:08:29 892349  
008 Dobbelaar       Lukas           05 0077 Scheldesport 0:08:37 875254C 
009 Koopman         Kasper          06 0053 Dynamica     0:08:43 802261C 
010 Vael            Luca            06 0036 Dynamica     0:08:57 814293C 
011 Acker           Job van         00 0336              0:09:04         
012 Swemmelaar      Quinten         05 0355 Wielingen    0:09:11 871036  
013 Verschuren      Niels           06 0084 Scheldesport 0:09:22 727967C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg MD05/06   1,80km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Maranus         Femke           06 0052 Dynamica     0:08:23 908082C 
002 Lorier          Lisanne         05 0042 Dynamica     0:08:27 749847C 
003 Keijmel         Myrthe          05 0071 Scheldesport 0:08:35 764100C 
004 Kraker          Yasmine de      06 0124 Dynamica     0:08:54 817736C 
005 Vierbergen      Kirsten         05 0160 RKHAV        0:09:04 882634  
006 Luijk           Zoe van         06 0045 AV'56        0:09:12 790209C 
007 Exter           Ann den         06 0228 RKHAV        0:09:51 814302C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg JpA2 07   0,90km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Zedie           07 0118 Flakkee      0:04:00 847287C 
002 Engels          Ivar            07 0059 Dynamica     0:04:14 817741C 
003 Wieles          Viktor          07 0070 Scheldesport 0:04:29 849324C 
004 Tieleman        Tom             07 0400 Flakkee      0:04:33 ?       
005 Zandstra        Lucas           07 0094 Scheldesport 0:04:43 804733C 
006 Oele            Niels           07 0033 AV'56        0:04:45 846188C 
007 Lous            Jochem          07 0062 Dynamica     0:05:24 832135C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg JpA1 08   0,90km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boogaard        Ezra            08 0020 Dynamica     0:04:16 866790C 
002 Verbiest        Kyano           08 0086 Scheldesport 0:04:32 870104C 
003 Giele           Midas           08 0072 Scheldesport 0:04:36 855729C 
004 Dekker          Edwin           08 0396 Wielingen    0:04:40 885476  
005 Noordijk        Lyam            08 0090 Scheldesport 0:04:42 866289C 
006 Vrieze          Jesper de       08 0359 AV'56        0:04:45 10001024
007 Beuns           Jens            08 0115 AV'56        0:04:49 867916C 
008 Lensen          Quinten         08 0079 Scheldesport 0:04:58 870097C 
009 Jonge           Dylano de       08 0056 Nieuwdorp    0:05:05 C       
010 Werkman         Laurens         08 0354 Wielingen    0:05:14         
011 Waeyenberghe    Milan van       08 0144 RKHAV        0:05:19 887297  
 
    Elderschanscross, Aardenburg MpA2 07   0,90km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          07 0010 Dynamica     0:04:21 834220C 
002 Hamer           Benthe den      07 0102 Scheldesport 0:04:35 845355C 
003 Steigerwald     Myrthe          07 0011 AV'56        0:04:49 889308C 
004 Richards        Milla-Rose      07 0377 Wielingen    0:04:54 912714  
005 Peeters         Demi            07 0075 Scheldesport 0:05:00 831473C 
006 Goudswaard      Lieke           07 0256 Delta Sport  0:05:05 830969  
007 Crombeen        Evita           07 0132 RKHAV        0:05:13 843722C 
008 Lorier          Floor           07 0043 Dynamica     0:05:17 813223C 
009 Keijzer         Shana de        07 0137 RKHAV        0:05:20 881668C 
010 Hertogs         Marjan          07 0378 Wielingen    0:05:25 ??      
011 Luijk           Tess van        07 0046 AV'56        0:05:28 818396C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg MpA1 08   0,90km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mol             Elise           08 0251 AV'56        0:04:52 867754C 
002 Pijnen          Valerie         08 0107 Scheldesport 0:05:00 843321C 
003 Zahradnik       Iris            08 0238 Scheldesport 0:05:10 849325C 
004 Wilhelm         Nienke          08 0242 Scheldesport 0:05:12 ?       
005 Damme           Marit van       08 0095 Scheldesport 0:05:21 855728C 
006 Buijs           Maud            08 0131 RKHAV        0:05:26 892183C 
007 Weduwe          Laura der       08 0145 RKHAV        0:05:31 900265C 
008 Dobbelaar       Rebekka         08 0076 Scheldesport 0:05:40 875253C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg JpB  09   0,90km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bareman         Daniel          09 0239 Scheldesport 0:04:30 894536C 
002 Boonman         Jasper          09 0348 Dynamica     0:04:46 885016  
003 Duinkerke       Pepijn          09 0103 Scheldesport 0:04:59 885191C 
004 Bouilila        Anwar           09 0328 Scheldesport 0:05:03         
005 Berman          Florian         09 0313 AV'56        0:05:08 891693  
006 Dalen           Rens van        09 0346 AV'56        0:05:11 896902  
 
    Elderschanscross, Aardenburg JpC  10+  0,90km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Luijk           Daan van        10 0047 AV'56        0:04:57 903730C 
002 Waesberghe      Michael van     10 0143 RKHAV        0:05:20 911587C 
003 Drongelen       Lucas           10 0235 Scheldesport 0:05:41 894540C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg MpB  09   0,90km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Daphne          08 0119 Flakkee      0:04:48 869774C 
002 Zandstra        Liselotte       09 0093 Scheldesport 0:04:54 866297C 
003 Vloet           Sabine van der  09 0142 RKHAV        0:05:01 871637C 
004 Pijnen          Victoria        09 0106 Scheldesport 0:05:21 873674C 
005 Velde           Cara van de     09 0362 Zottegem atl 0:05:28 181     
006 Schol           Jody            09 0382 Aardenburg   0:05:33         
007 Rijt            Juliette van de 09 0068 Scheldesport 0:05:52 C       
008 Hommers         Esmee           09 0087 Scheldesport 0:05:56 C       
 
    Elderschanscross, Aardenburg MpC  10+  0,90km
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kraker          Aimee de        10 0125 Dynamica     0:05:49 882641C 
002 Lijs            Nova de le      10 0391 Wielingen    0:06:05 889196  
003 Nobus           Caitlynn        12 0345              0:07:03         
004 Peeters         Maida           11 0074 Scheldesport 0:07:08 C       
005 Schol           Amouk           12 0402 Aardenburg   0:08:04         
 
     finishers: ,6
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven