za 4/03/17 - Kustcross - Vlissingen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC  2016-2017
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Kustcross, Vlissingen Hse-34    10140m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pleijte         Tim             85 0058 Dynamica     0:35:19 549404C 
002 Wolfert         Eric            90 0072 Flakkee      0:37:44 705676C 
003 Bouwman         David           88 0007 Flakkee      0:37:56 701726C 
004 Lelie           Michiel            0243 RKHAV        0:39:06         
005 Korte           Willem de          0389 Gonzales RT  0:40:56         
006 Adan            Erwin           92 0103 Dynamica     0:44:29 460965C 
007 Visser          Bart de         83 0226 Serooskerke  0:44:32         
008 Goedhart        Ruud               0384 Flakkee      0:45:08         
009 Vos             Robin de        91 0050 AV'56        0:45:36 435794C 
010 Loois           Johan              0111              0:47:37         
011 Hemert          Stefan van         0388              0:53:55         
012 Jobse           Evert              0391 Souburg      0:57:55         
 
    Kustcross, Vlissingen H35-44    10140m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dewilde         Michael         79 0380 SMO          0:37:46         
002 Buijck          Michel          75 0276 Dynamica     0:39:24 703132  
003 Smit            Chris de           0385 RKHAV        0:41:24         
004 Vries           Martijn de      81 0303 Middelburg   0:44:04         
005 Westerweele     Henrik          80 0365 Dynamica     0:44:07 200507  
006 Geertse         Ronald          75 0325 Serooskerke  0:44:43         
007 Groot           Barry de        72 0366 Steenbergen  0:45:16         
008 Nood            Jeroen de          0390 Dynamica     0:45:57         
009 Kapteijn        Remco           72 0169 AV'56        0:46:05 489266  
010 Brandes         Marco           77 0379 Middelburg   0:50:07         
011 Steketee        Maurice         81 0275 Middelburg   0:54:42         
012 Berg            Ad van den      2  0082 AV'56        0:55:52 891695  
 
    Kustcross, Vlissingen H45-54    10140m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verhage         Arjo            69 0027 Dynamica     0:40:49 477579  
002 Thuy            Benny           68 0020 RKHAV        0:41:10 662514  
003 Vos             Wilko de        63 0104 AV'56        0:41:29 267864C 
004 Mourik          Piet van        63 0024 Delta Sport  0:42:04 521800C 
005 Dobbelaere      Jan den         67 0381 SHO          0:42:20         
006 Wieles          Adriaan         3  0084 Scheldesport 0:42:37         
007 Alphen          Edwin van       71 0183 Dynamica     0:43:11 698359  
008 Broecke         Francois v d    68 0031 Wielingen    0:44:52 636735  
009 Dees            Danmar          71 0055 AV'56        0:46:12 855078  
010 Zeeuw           Alwin de           0083 Scheldesport 0:46:56         
011 Murre           Walther         67 0044 Scheldesport 0:47:09 447287C 
012 Hallander       Kees den           0386 Dreischor    0:47:11         
013 Veen            Jaap van der    67 0042 Scheldesport 0:47:58 641591C 
014 Platteeuw       Albert          65 0040 Scheldesport 0:48:28 494502C 
015 Moelker         Pieter          65 0342 Kloetinge    0:49:30         
016 Faas            Martin          66 0367 Flakkee      0:50:30         
017 Heshof          Jan             64 0369 Steenbergen  0:51:43         
018 Schouls         Marcel          71 0368 Dynamica     0:56:38         
 
    Kustcross, Vlissingen H55-64    10140m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schaap          Rob                0393 Vlissingen   0:43:55         
002 Broeke          Riam vd         61 0175 Dynamica     0:45:20 019303  
003 Lous            Henk            58 0011 Dynamica     0:46:09 56910C  
004 Zaman           Jacques         61 0106 Scheldesport 0:49:51 494501C 
005 Vlieger         Johan de        58 0375 Dynamica     0:50:28 456366  
006 Bras            Gerard          52 0123 Dynamica     0:51:25 19297   
007 Dellebeke       Ron             59 0009 Dynamica     0:51:36 46857C  
008 Dekker          Johan           58 0394              0:54:04         
009 Eenenaam        Bram               0382              0:55:04         
010 Daansen         Abheeru            0392 Souburg      1:05:24         
 
    Kustcross, Vlissingen H65+      10140m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Cornelisse      Siem            51 0185 Dynamica     0:50:04 869375  
002 Guequierre      John            51 0006 Dynamica     0:52:10 46791C  
003 Beijer          Piet            48 0014 Dynamica     0:52:56 212967C 
004 Louws           Dave            49 0376 Dynamica     0:53:13         
005 Botman          Kobus           51 0005 Dynamica     0:56:51 435233C 
006 Jongepier       Imo             50 0383 Nw St Joosla 0:58:29         
007 Heerebout       Berry           44 0371 Dynamica     1:01:41         
008 Sluijs          Hans van        49 0186 Dynamica     1:05:26 436594  
 
    Kustcross, Vlissingen JA 98/99  10140m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
    Kustcross, Vlissingen Vse-34    10140m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Overkamp        Mirthe          94 0004 Phoenix      0:44:24 486914C 
002 Sanderse        Monica          82 0059 Dynamica     0:49:53 827219C 
003 Reus            Renate de       91 0057 Vlissingen   0:50:21 CC      
004 Kastelein       Maartje         83 0377 Vlissingen   0:52:58         
 
    Kustcross, Vlissingen V35-44    10140m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Meijboom        Durby           76 0374 Vlissingen   0:50:58         
 
    Kustcross, Vlissingen V45-54    10140m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Versluijs       Frederique      69 0066 Wielingen    0:44:37 573099  
002 Verhulst        Petra           68 0378 Dynamica     0:54:38         
003 Hamelinck       Marjan          70 0148 RKHAV        0:56:24 661300  
 
    Kustcross, Vlissingen V55+      10140m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vries           Jannie de       59 0017 Dynamica     0:53:19 739000C 
002 Flikweert       Rian            61 0026 Dynamica     0:54:11 652397C 
003 Tempelaar       Ineke           57 0012 Dynamica     0:59:53 468281C 
004 Kleingeld       Lena            56 0357 avvn Vlissin 1:00:56 271216  
005 Kleven          Lenie van       53 0010 avvn Vliss   1:06:01 209921C 
 
    Kustcross, Vlissingen MA98/99    4630m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lodder          Judith          99 0846 Flakkee      0:22:52 712324C 
002 Sies            Leannah         99 0848 Flakkee      0:26:44 610263  
 
    Kustcross, Vlissingen JB00/01    4630m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dobbelaere      Robe de         00 0855 SMO          0:17:21         
002 D'Hondt         Josse           00 0854 SMO          0:17:32         
003 Kruisifikx      Thomas          01 0844 Scheldesport 0:21:23 672239C 
 
    Kustcross, Vlissingen MB00/01   3220m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw           Mirthe de       00 0989 Scheldesport 0:15:10 578936C 
002 Dieren          Judith             0948 Flakkee      0:16:02 660270  
 
    Kustcross, Vlissingen Hkcr+JA   3220m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Peeman          Maikel             0387 Flakkee      0:11:13         
002 Petersen        Bezuayehu       01 0901 AV'56        0:11:24 817830  
003 Petersen        Bereket         01 0902 AV'56        0:11:30 817829  
004 Verstraate      Wouter             0944 Westkapelle  0:12:09 573092  
005 Anrooij         Franklin van    97 0912 AV'56        0:12:21 523806  
006 Tuil            Niels van          0481 AV'56        0:12:25         
007 Balkenende      Bart            98 0971 AV'56        0:12:27 564425C 
008 Leng            Paavo de        01 0973 Dynamica     0:12:30 664870  
009 Acker           Marc van        73 0984 Hulst        0:12:34         
010 Thuy            Dennis             0965 RKHAV        0:12:44 561134  
011 Sluis           Ewout van       99 0983 Flakkee      0:13:09 662179C 
012 Driessche       Matthijs v d    99 0991 RKHAV        0:13:20 864492  
013 Versluijs       Ronny           69 0996 Wielingen    0:15:15 494731C 
014 Kreek           Jos de          63 0977 Scheldesport 0:15:30 588398C 
015 Orsouw          Peter van       52 0903 Oss          0:17:52         
016 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:18:24 733744C 
 
    Kustcross, Vlissingen Vkcr+MA   3220m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         76 0959 VZA          0:12:49 128759C 
002 Campenhout      Veerle van      75 0943 RKHAV        0:14:50 ia C    
003 Mourik          Emma van        96 0994 Delta Sport  0:15:22 518032C 
004 Kraker          Paulette de     75 0998 Dynamica     0:16:27 523553C 
005 Sluijs          Esther van      74 0999 AV'56        0:17:00 752749C 
006 Schelfhout      Naomi           78 0355              0:17:42         
007 Simonse         Marielle        72 0993 AV'56        0:19:15 758566C 
008 Nijsse          Gisela          61 0921 AV'56        0:19:55 768311  
 
    Kustcross, Vlissingen JC02/03   2500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dobbelaere      Raf             03 0556 SMO          0:10:05         
002 Abdailah        Jamal           16 0589 Scheldesport 0:10:08 842974C 
003 Zeeuw           Nathan de       02 0694 Scheldesport 0:10:10 684110C 
004 Koops           Thijs           03 0482 Busports     0:10:13         
005 Maat            Ralph de        03 0697 Scheldesport 0:10:41 740850C 
006 Triest          Anton van       03 0473 Clytoneus    0:11:08 748601  
007 Itterbeke       Matz            03 0501 SMO          0:11:13         
008 Dillis          Elyas           02 0724 RKHAV        0:11:36 854464  
009 Wieles          Chris           03 0696 Scheldesport 0:11:49 842086C 
010 Bouwhuizen      Dylan           03 0832 RKHAV        0:11:57 858754  
011 Os              Martijn van     03 0839 RKHAV        0:12:05 743240  
012 Dees            Tom             03 0814 AV'56        0:12:10         
013 Vierbergen      Mats            03 0794 RKHAV        0:12:18 751738  
014 Schrijver       Jim de          16 0596 RKHAV        0:12:20 895136  
015 Schuit          Rens            03 0695 Scheldesport 0:13:14 842077C 
 
    Kustcross, Vlissingen MC02/03   2500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Acker           Emma van        03 0804 RKHAV        0:11:16 709804  
002 Goudswaard      Ilse            03 0614 Delta Sport  0:11:26 737660  
003 Smits           Veerle          02 0688 AV'56        0:11:30 748551C 
004 Houtzager       Ruchama         03 0615 Delta Sport  0:11:30 681666  
005 Baar            Sanne de        03 0821 AV'56        0:11:50 786616C 
006 Coq             Louise le       02 0485 Wielingen    0:11:54 707199  
007 Hulsken         Nikita          02 0613 Delta Sport  0:11:59 807391  
008 Lelie           Fien            02 0727 RKHAV        0:12:06 746641  
009 Kapteijn        Lisa            03 0800 AV'56        0:12:08 884966C 
010 Exter           Eva den         03 0798 RKHAV        0:12:10 CC      
011 Leenheer        Fleur           03 0616 Delta Sport  0:12:18 786072  
 
    Kustcross, Vlissingen JD04/05   2500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Baar            Remco de        05 0822 AV'56        0:11:16 811412C 
002 Dikkenberg      Jesse van den   04 0729 AV'56        0:11:20 748547C 
003 Geense          Bowen           04 0742 Waarde       0:11:22 B       
004 Rijkhals        Jeffrey         05 0811 Dynamica     0:11:53 859831C 
005 Wijsbergen      Obe             05 0551 SMO          0:12:00         
006 Kapteijn        Mart            05 0801 AV'56        0:12:13 742882C 
007 Noordijk        Bryan           04 0700 Scheldesport 0:12:23 818859C 
008 Bolle           Rune de         05 0498 SMO          0:13:11         
009 Oele            Sven            04 0812 AV'56        0:14:58 860968C 
010 Wibbelink       Thies           05 0620 Dynamica     0:16:55 889219C 
 
    Kustcross, Vlissingen MD04/05   2500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Haar            Dana ter        04 0591 Dynamica     0:12:25 765592  
002 Eetvelt         Katja van       04 0790 RKHAV        0:12:33 748872  
003 Vierbergen      Kirsten         05 0795 RKHAV        0:12:37 882634C 
004 Hulsken         Isabella        04 0617 Delta Sport  0:12:42 807392  
005 Keijmel         Myrthe          05 0712 Scheldesport 0:12:45 754100C 
006 Triest          Anniek van      05 0471 Clytoneus    0:12:48 794179  
007 Mulders         Puk             05 0585 Dynamica     0:13:52 794366  
008 Koole           Hilde           05 0581 Dynamica     0:13:55 784093  
009 Sluijs          Femke van       05 0838 AV'56        0:15:33 801923C 
 
    Kustcross, Vlissingen JpA2 06   1250m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bouwhuizen      Robin           06 0833 RKHAV        0:05:04 841802  
002 Pijnen          Benjamin        06 0706 Scheldesport 0:05:07 843320C 
003 Maat            Fabian de       06 0705 Scheldesport 0:05:10 740849C 
004 Koopman         Kasper          06 0819 Dynamica     0:05:24 802261C 
005 Martens         Eias            06 0558 SMO          0:05:35         
006 Vael            Luca            06 0726 Dynamica     0:05:37 814293C 
007 Koole           Stijn           06 0662 Dynamica     0:05:41 784092C 
008 Rietberg        Stein           06 0531 Dynamica     0:06:03 813226  
009 Euser           Sem             06 0479 Dynamica     0:06:20         
010 Dees            Rody            06 0828 AV'56        0:06:36 821489C 
 
    Kustcross, Vlissingen JpA1 07   1250m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Zedie           07 0683 Flakkee      0:05:01 847287C 
002 Triest          William van     07 0472 Clytoneus    0:05:09 820107  
003 Ton             Luca            07 0815 Dynamica     0:05:14 817739C 
004 Engels          Ivar            07 0827 Dynamica     0:05:18 817741C 
005 Mortier         Tijl            07 0494 SMO          0:05:40         
006 Kallemein       Puck            07 0505 Funrun       0:05:45         
007 Helke           Warre van       07 0533 SMO          0:05:54         
008 Bolle           Thor de         07 0545 SMO          0:05:59         
009 Grave           Diablo de       07 0806 RKHAV        0:06:09 ??      
010 Zandstra        Lucas           07 0703 Scheldesport 0:06:11 804733C 
011 Chinitor        Haldan          07 0532 SMO          0:06:14         
012 Matthijs        Jarne           07 0792 RKHAV        0:06:19 841705  
013 Oele            Niels           07 0813 AV'56        0:06:21 846188C 
014 Lous            Jochem          07 0802 Dynamica     0:06:56 832135C 
 
    Kustcross, Vlissingen MpA2 06   1250m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Voorde          Kyra van de     06 0816 Dynamica     0:05:25 845214C 
002 Maas            Britt v d       06 0733 Delta Sport  0:05:43 830973  
003 Karelse         Yara            06 0785 AV'56        0:05:45 800807C 
004 Dikkenberg      Inke van den    06 0728 AV'56        0:05:54 786624C 
005 Luijk           Zoe van         06 0825 AV'56        0:05:58 790209C 
006 Simonse         Marit           06 0789 AV'56        0:06:00 811420C 
007 Boonman         Anouk           06 0549 Nieuwdorp    0:06:10         
008 Exter           Ann den         06 0796 RKHAV        0:06:13 814302C 
009 Kraker          Ysmime de       06 0835 Dynamica     0:08:38 817366C 
 
    Kustcross, Vlissingen MpA1 07   1250m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          07 0834 Dynamica     0:05:42 834220C 
002 Dewilde         Jelke           07 0493 SMO          0:06:02         
003 Meenen          Cato van        07 0492 SMO          0:06:04         
004 Goudswaard      Lieke           07 0618 Delta Sport  0:06:24 830969  
005 Crombeen        Evita           07 0684 RKHAV        0:06:27 843722C 
006 Struijk         Maud            07 0661 Delta Sport  0:06:41 881920  
007 Luijk           Tess van        07 0824 AV'56        0:06:50 818396C 
008 Bruijnes        Veerle          07 0829 AV'56        0:07:28 832183C 
 
    Kustcross, Vlissingen JpB  08   1250m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Goudema         Twan            08 0470 Clytoneus    0:05:37 858125  
002 Verbiest        Kyano           08 0707 Scheldesport 0:06:02 870104C 
003 Beuns           Jens            08 0686 AV'56        0:06:05 867916  
004 Roelse          Micha           08 0710 Scheldesport 0:06:13 860585C 
005 Giele           Midas           08 0708 Scheldesport 0:06:15 855729C 
006 Noordijk        Lyam            08 0709 Scheldesport 0:06:18 866289C 
007 Lie             Jemuel          08 0624 Dynamica     0:06:24 887337  
008 Jonge           Dylano de       08 0831 Dynamica     0:06:44 879456C 
009 Ranshuijzen     Marvin          08 0484 Delta Sport  0:07:21 892353  
 
    Kustcross, Vlissingen JpC  09   1250m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boonman         Jasper          09 0548 Dynamica     0:06:07 885016  
002 Grave           Devlin de       09 0807 RKHAV        0:06:14 ??      
003 Duijnkerke      Pepijn          09 0711 Scheldesport 0:06:22 ia C    
004 Besien          Lowie van       09 0529 SMO          0:06:24         
005 Goudena         Jari            10 0474 Clytoneus    0:06:32 889629  
006 Drongelen       Lucas van       10 0509 Scheldesport 0:06:56 ia      
007 Esmadril        Ewout           10 0523 SMO          0:07:24         
008 Vegt            Thijs van der   09 0541 Delta Sport  0:07:33 876348  
 
    Kustcross, Vlissingen MpB  08   1250m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pijnen          Vallerie        08 0719 Scheldesport 0:06:08 843321C 
002 Mol             Elise           08 0823 AV'56        0:06:10 867754CC
003 Damme           Marit van       08 0718 Scheldesport 0:06:31 855728C 
004 Dinter          Rosa Lynn       08 0475 Scheldesport 0:06:41         
005 Rietberg        Britt           08 0478 Dynamica     0:07:13 854677  
006 Boewka          Blessing        08 0480 Vlissingen   0:07:52         
 
    Kustcross, Vlissingen MpC  09   1250m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vloet           Sabine v d      09 0584 RKHAV        0:06:16 871637  
002 Zandstra        Liselotte       09 0722 Scheldesport 0:06:19 866297C 
003 Joppe           Daphne          09 0579 Flakkee      0:06:27 869774C 
004 Pijnen          Victoria        09 0723 Scheldesport 0:06:37 873674C 
005 Bruijnes        Mirthe          09 0830 AV'56        0:07:04 867745C 
006 Kraker          Aimee de        10 0580 Dynamica     0:07:37 882641  
007 Schaik          Milou van       09 0476 Dynamica     0:07:44         
008 Schuit          Senna           10 0721 Scheldesport 0:07:54 ia C    
009 Uijtdehaag      Hanneke         09 0720 Scheldesport 0:08:05 885192C 
010 Hommers         Esmee           09 0507 Scheldesport 0:08:13 ia      
 
     finishers: ,11
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven