za 11/02/17 - Grevelingencross - Bruinisse

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC  2016-2017
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Grevelingencross, Brouwersdam Hse-34    8000m
    naam                            geb stn club           tyd
001 Pleijte         Tim             85 0058 Dynamica     0:26:42 549404C
002 Feijter         Job de             0001 RKHAV        0:27:34 764690  
003 StNicolaas      Ricardo         86 0178 Flakkee      0:28:27 806140  
004 Wolfert         Eric            90 0072 Flakkee      0:28:30 705676C
005 Lelie           Michiel            0243 RKHAV        0:29:36         
006 Schuurbiers     Erwin           83 0189 Miliskamp    0:30:06         
007 Goedhart        Freek           84 0022 Flakkee      0:31:32 877387C
008 Vos             Robin de        91 0050 AV'56        0:34:38 435794C
009 Loois           Johan              0111              0:36:04         
010 Maliepaard      Jeroen             0363 Flakkee      0:38:24         
 
    Grevelingencross, Brouwersdam H35-44    8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Buijck          Michel          75 0276 Dynamica     0:29:59 703132  
002 Hamer           Michael den     76 0045 Scheldesport 0:30:55 831470C
003 Melissant       Andre           72 0220 Flakkee      0:31:17 417133  
004 Karelse         Johan           73 0032 AV'56        0:31:55 846199C
005 Berg            Ruben van den   79 0358 Etten Leur   0:33:17         
006 Woestijne       Rinus           81 0297              0:33:28         
007 Geertse         Ronald          75 0325 Serooskerke  0:33:51         
008 Eijken          Mark van        80 0356 Flakkee      0:34:29 747150  
009 Klem            Pieter          59 0227 Sommelsdijk  0:34:50         
010 Holwerda        Jacob              0298              0:36:40         
011 Block           Stefan de       74 0021 RKHAV        0:43:04 103961  
012 Berg            Ad van den      2  0082 AV'56        0:43:13 891695  
 
    Grevelingencross, Brouwersdam H45-54    8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verhage         Arjo            69 0027 Dynamica     0:30:37 477579  
002 Balkenende      Peter           66 0079 AV'56        0:30:48 651796C
003 Vos             Wilko de        63 0104 AV'56        0:31:22 267864C
004 Mourik          Piet van        63 0024 Delta Sport  0:31:44 521800C
005 Wieles          Adriaan         3  0084 Scheldesport 0:32:50         
006 Brouwer         Sjaak              0268 Dynamica     0:33:33 430062  
007 Akershoek       Leo             71 0336 Stellendam   0:33:38         
008 Tieleman        Henkjan         69 0023 Flakkee      0:33:46 788407C
009 Broecke         Francois v d    68 0031 Wielingen    0:34:08 636735  
010 Vermaas         Rini               0282 AnnaJacobapo 0:34:21         
011 Veen            Jaap van der    67 0042 Scheldesport 0:34:36 641591C
012 Platteeuw       Albert          65 0040 Scheldesport 0:35:15 494502C
013 Hollander       Kees den           0253 Dreischor    0:35:41         
014 Stee            Rinus van          0361 Flakkee      0:37:01         
015 Moelker         Pieter          65 0342 Kloetinge    0:37:06         
016 Maat            Harold de       69 0041 Scheldesport 0:37:13 641591C
017 Goetheer        Rene               0090 Wolphaartsdi 0:38:54 CC      
018 Bienefelt       Hans            69 0354 Flakkee      0:39:54         
 
    Grevelingencross, Brouwersdam H55-64    8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lous            Henk            58 0011 Dynamica     0:36:11 56910C  
002 Zaman           Jacques         61 0106 Scheldesport 0:36:44 494501C
003 Delleke         Ron             59 0009 Dynamica     0:37:52 46857C  
004 Barendrecht     Hans               0238 Goudswaard   0:39:11         
005 Bavel           Adrie van          0233              0:43:28         
006 Goedhart        Peter           57 0360 Flakkee      0:44:19         
007 Wit             Johan de        59 0359 Middelharnis 0:44:22         
008 Hartich                            0263              0:51:18         
 
    Grevelingencross, Brouwersdam H65+      8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jonge           Wim de          49 0016 AV'56        0:38:34 201138C
002 Guequierre      John            51 0006 Dynamica     0:40:14 46791C  
003 Beijer          Piet            48 0014 Dynamica     0:40:25 212967C
004 Botman          Kobus           51 0005 Dynamica     0:41:44 435233C
 
    Grevelingencross, Brouwersdam JA 98/99  8000m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
    Grevelingencross, Brouwersdam Vse-34    8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Sanderse        Monica          82 0059 Dynamica     0:33:57 827219C
002 Reus            Renate de       91 0057 Vlissingen   0:37:49 CC      
 
    Grevelingencross, Brouwersdam V35-44    8000m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
    Grevelingencross, Brouwersdam V45-54    8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Sloots          Petra              0250 Spark        0:34:54         
002 Have            Janita v d         0362 Flakkee      0:38:58         
003 Hamelinck       Marjan          70 0148 RKHAV        0:43:00 661300  
 
    Grevelingencross, Brouwersdam V55+      8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Flikweert       Rian            61 0026 Dynamica     0:40:30 652397C
002 Vries           Jannie de       59 0017 Dynamica     0:40:39 739000C
003 Tempelaar       Ineke           57 0012 Dynamica     0:43:37 468281C
004 Kleingeld       Lena            56 0357 avvn Vlissin 0:47:15 271216  
005 Kleven          Lenie van       53 0010 avvn Vliss   0:49:47 209921C
 
    Grevelingencross, Brouwersdam MA98/99   4000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lodder          Judith          99 0846 Flakkee      0:19:06 712324C
002 Thuy            Margot          99 0842 RKHAV        0:20:04 662574  
003 Sies            Leannah         99 0848 Flakkee      0:22:17 610263  
 
    Grevelingencross, Brouwersdam JB00/01   4000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schipperen      Stan            01 0852 Scorpio      0:15:00 668471  
002 Fortuin         Jesper          00 0851 Energy Strye 0:15:29 839489  
003 Tuil            Niels van       01 0849 AV'56        0:16:10 846716  
004 Kievit          Jari               0853 Flakkee      0:19:48         
 
    Grevelingencross, Brouwersdam MB00/01   2570m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hederik         Ilvia              0922 Energie      0:10:36 679904  
002 Zeeuw           Mirthe de       00 0989 Scheldesport 0:10:39 578936C
003 Dieren          Judith             0948 Flakkee      0:11:30 660270  
004 Niemantsverdrie Amy             01 0988 RKHAV        0:12:55 635964C
005 Dieren          Debora van         0088 Flakkee      0:13:14 747149  
 
    Grevelingencross, Brouwersdam Hkcr+JA   2570m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harmes          Erwin              0002 Gonzales RT  0:08:10 ovb     
002 Balkenende      Bart            98 0971 AV'56        0:09:04 564425C
003 Anrooij         Franklin van    97 0912 AV'56        0:09:07 523806  
004 Thuy            Dennis             0965 RKHAV        0:09:18 561134  
005 Driessche       Matthijs v d    99 0991 RKHAV        0:09:21 864492  
006 Acker           Marc van        73 0984 Hulst        0:09:23         
007 Venema          Abel            95 0909 B Haamstede  0:09:42         
008 Sluis           Ewout van       99 0983 Flakkee      0:09:45 662179C
009 Stolk           Edwin              0945 Flakkee      0:09:48 300151  
010 Ossewijer       Jarno              0940              0:09:58         
011 Baar            Pieter-Jan de   75 0997 AV'56        0:10:20 832179C
012 Versluijs       Ronny           69 0996 Wielingen    0:11:00 494731C
013 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:13:21 733744C
014 Dobbelaar       Patrick         76 0950              0:13:26         
015 Kreeft          Herman          47 0931 Delta Sport  0:14:48 847634  
 
    Grevelingencross, Brouwersdam Vkcr+MA   2570m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         76 0959 VZA          0:09:27 128759C
002 Dolislager      Aranka          96 0911 Energie      0:11:52 843036  
003 Kraker          Paulette de     75 0998 Dynamica     0:12:06 523553C
004 Sluijs          Esther van      74 0999 AV'56        0:12:39 752749C
005 Stolk           Ruth               0937 Flakkee      0:13:24         
006 Simonse         Marielle        72 0993 AV'56        0:14:14 758566C
007 Rasenberg       Ingrid          94 0925 Delta Sport  0:14:35         
008 Heppener        Mandy           80 0916 Scheldesport 0:14:38 855730  
009 Kolbeek         Wienanda           0908 Scheldesport 0:15:02         
010 Dalen           Angelique       70 0954 Goes         0:16:08         
011 Pijnen          Alexandra       83 0906 Scheldesport 0:16:19 ia      
 
    Grevelingencross, Brouwersdam JC02/03   1940m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Abdailah        Jamal           16 0589 Scheldesport 0:06:57 842974C
002 Boet            Ewoud           03 0573 Energie      0:07:00         
003 Verbrugge       Mees            16 0594 AV'56        0:07:03 715177  
004 Zeeuw           Nathan de       02 0694 Scheldesport 0:07:06 684110C
005 Maat            Ralph de        03 0697 Scheldesport 0:07:19 740850C
006 Imholz          Danick          03 0503 Energie      0:07:24 725909  
007 Dillis          Elyas           02 0724 RKHAV        0:07:42 854464  
008 Os              Martijn van     03 0839 RKHAV        0:08:11 743240  
009 Dees            Tom             03 0814 AV'56        0:08:19         
010 Bouwhuizen      Dylan           03 0832 RKHAV        0:08:37 858754  
011 Schrijver       Jim de          16 0596 RKHAV        0:08:42 895136  
012 Vierbergen      Mats            03 0794 RKHAV        0:08:58 751738  
 
    Grevelingencross, Brouwersdam MC02/03   1940m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Coq             Louise le       02 0485 Wielingen    0:07:50 707199  
002 Houtzager       Ruchama         03 0615 Delta Sport  0:07:52 681666  
003 Leenheer        Fleur           03 0616 Delta Sport  0:07:55 786072  
004 Goudswaard      Ilse            03 0614 Delta Sport  0:08:05 737660  
005 Nieuwkoop       Parel van       03 0504 EnergieBaren 0:08:10 853550  
006 Hulsken         Nikita          02 0613 Delta Sport  0:08:12 807391  
007 Baar            Sanne de        03 0821 AV'56        0:08:14 786616C
008 Exter           Eva den         03 0798 RKHAV        0:08:20 CC      
009 Geldof          Jasmijn         02 0818 AV'56        0:08:24 681779C
010 Pellaers        Maud            02 0788 AV'56        0:08:30 708946  
011 Sommeijer       Lynn            02 0808 Dynamica     0:08:37 814295C
 
    Grevelingencross, Brouwersdam JD04/05   1940m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Baar            Remco de        05 0822 AV'56        0:07:34 811412C
002 Geense          Bowen           04 0742 Waarde       0:07:38 B       
003 Dikkenberg      Jesse van den   04 0729 AV'56        0:07:45 748547C
004 Rijkhals        Jeffrey         05 0811 Dynamica     0:07:47 859831C
005 Houwelingen     Tom van         05 0660 Dynamica     0:08:17 758531C
006 Kapteijn        Mart            05 0801 AV'56        0:08:23 742882C
007 Schuit          Daan            05 0701 Scheldesport 0:08:35 788203C
008 Noordijk        Bryan           04 0700 Scheldesport 0:08:39 818859C
009 Dobbelaar       Lucas           05 0699 Scheldesport 0:09:00 587254C
010 Berg            Nino v d        05 0837 AV'56        0:09:29 846186C
011 Putte           Bram van de     05 0489 Flakkee      0:09:41 816219  
012 Oele            Sven            04 0812 AV'56        0:10:09 860968C
013 Wibbelink       Thies           05 0620 Dynamica     0:11:27 889219C
 
    Grevelingencross, Brouwersdam MD04/05   1940m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schipperen      Bieke           04 0574 Dussen       0:07:06 742582  
002 Graaf           Amy de          05 0593 AV'56        0:07:41 764681  
003 Haar            Dana ter        04 0591 Dynamica     0:07:57 765592  
004 Eetvelt         Katja van       04 0790 RKHAV        0:08:02 748872  
005 Keijmel         Myrthe          05 0712 Scheldesport 0:08:27 754100C
006 Pellaers        Fenne           05 0787 AV'56        0:08:55 752748  
007 Vierbergen      Kirsten         05 0795 RKHAV        0:09:11 882634C
008 Koole           Hilde           05 0581 Dynamica     0:09:18 784093  
009 Sluijs          Femke van       05 0838 AV'56        0:09:25 801923C
010 Elstgeest       Lotte              0586 AV'56        0:10:56 881530  
011 Seters          Sophie van      05 0497 Flakkee      0:11:10 894717  
012 Schillemans     Asley           04 0518 Flakkee      0:11:46 894716  
 
    Grevelingencross, Brouwersdam JpA2 06    970m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verbrugge       Ipe             20 0786 AV'56        0:03:26 864501  
002 Bouwhuizen      Robin           06 0833 RKHAV        0:03:34 841802  
003 Maat            Fabian de       06 0705 Scheldesport 0:03:39 740849C
004 Pijnen          Benjamin        06 0706 Scheldesport 0:03:45 843320C
005 Koopman         Kasper          06 0819 Dynamica     0:03:49 802261C
006 Koole           Stijn           06 0662 Dynamica     0:03:59 784092C
007 Vael            Luca            06 0726 Dynamica     0:04:22 814293C
008 Kabbedijk       Twan            06 0525 Delta Sport  0:04:25 892349  
009 Bakelaar        Lars            06 0517 Flakkee      0:04:38 836317  
010 Dees            Rody            06 0828 AV'56        0:04:41 821489C
011 Heuvel          Maxim v d       06 0496 Flakkee      0:05:17 843213  
 
    Grevelingencross, Brouwersdam JpA1 07    970m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Zedie           07 0683 Flakkee      0:03:43 847287C
002 Gils            Daan van        07 0809 Puttershoek  0:03:48         
003 Engels          Ivar            07 0827 Dynamica     0:03:53 817741C
004 Ton             Luca            07 0815 Dynamica     0:03:57 817739C
005 Tieleman        Thom            07 0491 Flakkee      0:04:08         
006 Wieles          Viktor          07 0704 Scheldesport 0:04:15 849324C
007 Melissant       Aron            07 0562              0:04:18         
008 Parana          Samil           07 0514 AV'56        0:04:25 8849700
009 Zandstra        Lucas           07 0703 Scheldesport 0:04:28 804733C
010 Oele            Niels           07 0813 AV'56        0:04:31 846188C
011 Matthijs        Jarne           07 0792 RKHAV        0:04:37 841705  
012 Vos             Sam de             0592 Dynamica     0:05:07         
013 Lous            Jochem          07 0802 Dynamica     0:05:11 832135C
014 Schillemans     Davey           07 0495 Flakkee      0:05:42 894716  
 
    Grevelingencross, Brouwersdam MpA2 06    970m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Voorde          Kyra van de     06 0816 Dynamica     0:03:57 845214C
002 Maas            Britt v d       06 0733 Delta Sport  0:04:02 830973  
003 Dikkenberg      Inke van den    06 0728 AV'56        0:04:04 786624C
004 Karelse         Yara            06 0785 AV'56        0:04:07 800807C
005 Luijk           Zoe van         06 0825 AV'56        0:04:15 790209C
006 Simonse         Marit           06 0789 AV'56        0:04:28 811420C
007 Boonman         Anouk           06 0549 Nieuwdorp    0:04:35         
008 Weijden         Alexandra v d   06 0487 Flakkee      0:05:20 867210  
 
    Grevelingencross, Brouwersdam MpA1 07    970m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          07 0834 Dynamica     0:03:59 834220C
002 Geus            Brigitte de     23 0826 AV'56        0:04:02 811414  
003 Hamer           Benthe den      07 0715 Scheldesport 0:04:22 845355C
004 Goudswaard      Lieke           07 0618 Delta Sport  0:04:40 830969  
005 Crombeen        Evita           07 0684 RKHAV        0:04:43 843722C
006 Struijk         Maud            07 0661 Delta Sport  0:05:00 881920  
007 Luijk           Tess van        07 0824 AV'56        0:05:02 818396C
008 Peeters         Demi            07 0714 Scheldesport 0:05:17 831473C
009 Haas            Iris de         07 0515 Delta Sport  0:05:20 871395  
010 Aukes           Amy             07 0516 Delta Sport  0:05:23 870943  
011 Bruijnes        Veerle          07 0829 AV'56        0:05:55 832183C
 
    Grevelingencross, Brouwersdam JpB  08    970m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verbiest        Kyano           08 0707 Scheldesport 0:04:08 870104C
002 Giele           Midas           08 0708 Scheldesport 0:04:17 855729C
003 Noordijk        Lyam            08 0709 Scheldesport 0:04:21 866289C
004 Lensen          Quinten         08 0689 Scheldesport 0:04:32 870097C
005 Hill            Walter van den  08 0490 Flakkee      0:04:35 897231  
 
    Grevelingencross, Brouwersdam JpC  09    970m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boonman         Jasper          09 0548 Dynamica     0:04:35 885016  
002 Luijk           Daan            10 0767 Goes         0:04:39         
003 Duijnkerke      Pepijn          09 0711 Scheldesport 0:04:56 ia C    
004 Eijken          Thom van        09 0500 Flakkee      0:04:59 875211  
005 Vegt            Thijs van der   09 0541 Delta Sport  0:05:10 876348  
006 Haring          Ami                0486 Flakkee      0:06:36         
 
    Grevelingencross, Brouwersdam MpB  08    970m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Gils            Zoe van         08 0512 Puttershoek  0:04:11         
002 Pijnen          Vallerie        08 0719 Scheldesport 0:04:24 843321C
003 Mol             Elise           08 0823 AV'56        0:04:27 867754CC
004 Damme           Marit van       08 0718 Scheldesport 0:04:43 855728C
005 Boerman         Milou           08 0502 Flakkee      0:05:10 875212  
006 Putte           Sophie van de   08 0488 Flakkee      0:05:13 867212  
007 Dobbelaar       Rebecca         08 0716 Scheldesport 0:05:16 875253C
008 Vural           Sibelle         08 0483 Delta Sport  0:05:25         
 
    Grevelingencross, Brouwersdam MpC  09    970m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zandstra        Liselotte       09 0722 Scheldesport 0:04:45 866297C
002 Joppe           Daphne          09 0579 Flakkee      0:04:46 869774C
003 Vloet           Sabine v d      09 0584 RKHAV        0:05:02 871637  
004 Pijnen          Victoria        09 0723 Scheldesport 0:05:04 873674C
005 Bruijnes        Mirthe          09 0830 AV'56        0:05:39 867745C
006 Kraker          Aimee de        10 0580 Dynamica     0:06:06 882641  
007 Schuit          Senna           10 0721 Scheldesport 0:06:11 ia C    
008 Hommers         Esmee           09 0507 Scheldesport 0:06:14 ia      
009 Eijken          Sanne van       11 0499 Flakkee      0:07:46 893536  
 
     finishers: ,10
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

terug naar boven