za 28/01/17 - Scheldesportcross - Westdorpe

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC  2016-2017
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Scheldesportcross, Westdorpe Hse-34    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pleijte         Tim             85 0058 Dynamica     0:37:45 549404C 
002 Adan            Erwin           92 0103 Dynamica     0:39:17 460965C 
003 Vos             Patrick de      96 0125 AV'56        0:41:23 517846  
004 Hont            Sander d'       93 0037 Scheldesport 0:41:36 866628C 
005 Wolfert         Eric            90 0072 Flakkee      0:41:47 705676C 
006 Bouwman         David           88 0007 Flakkee      0:43:14 701726C 
007 Linde           Crum van der    85 0205 Dynamica     0:43:49 745971  
008 Goedhart        Freek           84 0022 Flakkee      0:46:00 877387C 
009 Dries           Stefan vd       84 0341 AV'56        1:03:41 855076  
 
    Scheldesportcross, Westdorpe H35-44    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Buijck          Michel          75 0276 Dynamica     0:42:48 703132  
002 Hamer           Michael den     76 0045 Scheldesport 0:43:35 831470C 
003 Jaeger          Edwin de        72 0312 RKHAV        0:44:25 237639  
004 Karelse         Johan           73 0032 AV'56        0:44:46 846199C 
005 Ceulenaere      Joris           75 0353 Scheldesport 0:47:56 845353  
006 Wieland         Niek            73 0100 Axel         0:53:50         
007 Berg            Ad van den      2  0082 AV'56        1:03:14 891695  
008 Block           Stefan de       74 0021 RKHAV        1:04:22 103961  
 
    Scheldesportcross, Westdorpe H45-54    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ruelle          Edwin de        67 0218              0:43:53         
002 Verhage         Arjo            69 0027 Dynamica     0:44:13 477579  
003 Balkenende      Peter           66 0079 AV'56        0:44:31 651796C 
004 Vos             Wilko de        63 0104 AV'56        0:45:41 267864C 
005 Mourik          Piet van        63 0024 Delta Sport  0:46:06 521800C 
006 Wieles          Adriaan         3  0084 Scheldesport 0:47:04         
007 Broecke         Francois v d    68 0031 Wielingen    0:48:15 636735  
008 Meeuwse         JanWillem          0094 AV'56        0:49:23 822184C 
009 Murre           Walther         67 0044 Scheldesport 0:49:44 447287C 
010 Tieleman        Henkjan         69 0023 Flakkee      0:49:57 788407C 
011 Mesu            Johan           64 0204              0:50:11         
012 Sommeijer       Marcel          70 0018 Dynamica     0:50:28 821033C 
013 Veen            Jaap van der    67 0042 Scheldesport 0:50:43 641591C 
014 Dees            Danmar          71 0055 AV'56        0:51:08 855078  
015 Platteeuw       Albert          65 0040 Scheldesport 0:51:15 494502C 
016 Moelker         Pieter          65 0342 Kloetinge    0:52:55         
017 Bavinchoven     Leon            3  0115 Scheldesport 0:53:13         
018 Maat            Harold de       69 0041 Scheldesport 0:56:30 641591C 
 
    Scheldesportcross, Westdorpe H55-64    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lous            Henk            58 0011 Dynamica     0:51:05 56910C  
002 Zaman           Jacques         61 0106 Scheldesport 0:53:17 494501C 
003 Knibbeler       Berry           61 0039 Scheldesport 0:54:47 597351C 
004 Postma          Bouwe           60 0015 Middelburg   0:54:59 CC      
005 Delleke         Ron             59 0009 Dynamica     0:55:30 46857C  
006 Blaauw          Ebe             53 0105 Scheldesport 0:55:50 548161  
 
    Scheldesportcross, Westdorpe H65+      11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jonge           Wim de          49 0016 AV'56        0:56:44 201138C 
002 Bastemeijer     Fred            47 0070 Delta Sport  0:56:57 528520C 
003 Guequierre      John            51 0006 Dynamica     0:58:20 46791C  
004 Botman          Kobus           51 0005 Dynamica     1:00:42 435233C 
005 Beijer          Piet            48 0014 Dynamica     1:01:43 212967C 
 
    Scheldesportcross, Westdorpe JA 98/99  11000m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
    Scheldesportcross, Westdorpe Vse-34    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Sanderse        Monica          82 0059 Dynamica     0:47:45 827219C 
002 Overkamp        Mirthe          94 0004 Phoenix      0:48:36 486914C 
003 Reus            Renate de       91 0057 Vlissingen   0:55:14 CC      
004 Foubert         Evi             88 0217 Vlissingen   1:06:00         
 
    Scheldesportcross, Westdorpe V35-44    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mattheijssen    Katrijn         76 0034 Terneuzen    1:04:38         
 
    Scheldesportcross, Westdorpe V45-54    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hamelinck       Marjan          70 0148 RKHAV        1:03:35 661300  
 
    Scheldesportcross, Westdorpe V55+      11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Flikweert       Rian            61 0026 Dynamica     0:58:32 652397C 
002 Vries           Jannie de       59 0017 Dynamica     0:58:51 739000C 
003 Tempelaar       Ineke           57 0012 Dynamica     1:04:48 468281C 
004 Kleven          Lenie van       53 0010 avvn Vliss   1:14:36 209921C 
 
    Scheldesportcross, Westdorpe MA98/99   4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lodder          Judith          99 0846 Flakkee      0:21:03 712324C 
002 Thuy            Margot          99 0842 RKHAV        0:21:52 662574  
003 Sies            Leannah         99 0848 Flakkee      0:24:07 610263  
 
    Scheldesportcross, Westdorpe JB00/01   4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kruisifikx      Thomas          01 0844 Scheldesport 0:19:22 672239C 
002 Kieviet         Jari            00 0847 Flakkee      0:20:13 817010  
 
    Scheldesportcross, Westdorpe MB00/01   3200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw           Mirthe de       00 0989 Scheldesport 0:15:23 578936C 
002 Dieren          Judith             0948 Flakkee      0:15:42 660270  
003 Niemantsverdrie Amy             01 0988 RKHAV        0:17:19 635964C 
004 Dieren          Debora van         0088 Flakkee      0:18:45 747149  
 
    Scheldesportcross, Westdorpe Hkcr+JA   3200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Balkenende      Bart            98 0971 AV'56        0:12:21 564425C 
002 Acker           Marc van        73 0984 Hulst        0:12:44         
003 Driessche       Matthijs v d    99 0991 RKHAV        0:12:56 864492  
004 Sluis           Ewout van       99 0983 Flakkee      0:13:59 662179C 
005 Baar            Pieter-Jan de   75 0997 AV'56        0:14:17 832179C 
006 Quekelberge     Patrick         66 0952 Wielingen    0:14:54 239052  
007 Versluijs       Ronny           69 0996 Wielingen    0:15:34 494731C 
008 Dobbelaar       Patrick         76 0950              0:17:26         
009 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:18:58 733744C 
010 Schuit          Etienne            0947 Scheldesport 0:19:50         
 
    Scheldesportcross, Westdorpe Vkcr+MA   3200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         76 0959 VZA          0:13:05 128759C 
002 Campenhout      Veerle van      75 0943 RKHAV        0:15:21 ia C    
003 Kraker          Paulette de     75 0998 Dynamica     0:16:45 523553C 
004 Steenblok       Marian          72 0929 AV'56        0:17:07 763300  
005 Sluijs          Esther van      74 0999 AV'56        0:17:33 752749C 
006 Wakker          Manon           84 0913 Scheldesport 0:19:03 ia      
007 Simonse         Marielle        72 0993 AV'56        0:19:48 758566C 
 
    Scheldesportcross, Westdorpe JC02/03   2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verbrugge       Mees            16 0594 AV'56        0:08:27 715177  
002 Abdailah        Jamal           16 0589 Scheldesport 0:08:33 842974C 
003 Maat            Ralph de        03 0697 Scheldesport 0:08:37 740850C 
004 Zeeuw           Nathan de       02 0694 Scheldesport 0:08:44 684110C 
005 Wieles          Chris           03 0696 Scheldesport 0:09:34 842086C 
006 Dillis          Elyas           02 0724 RKHAV        0:09:36 854464  
007 Os              Martijn van     03 0839 RKHAV        0:10:01 743240  
008 Dees            Tom             03 0814 AV'56        0:10:07         
009 Schrijver       Jim de          16 0596 RKHAV        0:10:13 895136  
010 Bouwhuizen      Dylan           03 0832 RKHAV        0:10:22 858754  
011 Schuit          Rens            03 0695 Scheldesport 0:11:16 842077C 
012 Dobbelaar       Jonathan           0602 Scheldesport 0:12:54 ia C    
 
    Scheldesportcross, Westdorpe MC02/03   2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Smits           Veerle          02 0688 AV'56        0:09:17 748551C 
002 Acker           Emma van        03 0804 RKHAV        0:09:27 709804  
003 Kapteijn        Lisa            03 0800 AV'56        0:09:36 884966C 
004 Houtzager       Ruchama         03 0615 Delta Sport  0:09:38 681666  
005 Lelie           Fien            02 0727 RKHAV        0:09:47 746641  
006 Exter           Eva den         03 0798 RKHAV        0:09:52 CC      
007 Sommeijer       Lynn            02 0808 Dynamica     0:10:04 814295C 
008 Leenheer        Fleur           03 0616 Delta Sport  0:10:06 786072  
009 Goudswaard      Ilse            03 0614 Delta Sport  0:10:08 737660  
010 Baar            Sanne de        03 0821 AV'56        0:10:13 786616C 
011 Bun             Parel           02 0511 Dynamica     0:10:48 691085  
012 Pellaers        Maud            02 0788 AV'56        0:11:00 708946  
 
    Scheldesportcross, Westdorpe JD04/05   2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Baar            Remco de        05 0822 AV'56        0:09:07 811412C 
002 Geense          Bowen           04 0742 Waarde       0:09:20 B       
003 Houwelingen     Tom van         05 0660 Dynamica     0:09:27 758531C 
004 Dikkenberg      Jesse van den   04 0729 AV'56        0:09:30 748547C 
005 Rijkhals        Jeffrey         05 0811 Dynamica     0:09:38 859831C 
006 Noordijk        Bryan           04 0700 Scheldesport 0:09:50 818859C 
007 Kapteijn        Mart            05 0801 AV'56        0:10:10 742882C 
008 Dobbelaar       Lucas           05 0699 Scheldesport 0:10:15 587254C 
009 Mul             Raf de          05 0544 Scheldesport 0:10:18 890537  
010 Berg            Nino v d        05 0837 AV'56        0:11:00 846186C 
011 Schuit          Daan            05 0701 Scheldesport 0:11:03 788203C 
012 Simons          Jesper          04 0540 AV'56        0:12:06 ia      
 
    Scheldesportcross, Westdorpe MD04/05   2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf           Amy de          05 0593 AV'56        0:09:31 764681  
002 Eetvelt         Katja van       04 0790 RKHAV        0:09:55 748872  
003 Keijmel         Myrthe          05 0712 Scheldesport 0:10:24 754100C 
004 Pellaers        Fenne           05 0787 AV'56        0:10:45 752748  
005 Vierbergen      Kirsten         05 0795 RKHAV        0:11:07 882634C 
006 Sluijs          Femke van       05 0838 AV'56        0:11:52 801923C 
007 Mulders         Puk             05 0585 Dynamica     0:12:03 794366  
 
    Scheldesportcross, Westdorpe JpA2 06   1080m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verbrugge       Ipe             20 0786 AV'56        0:04:12 864501  
002 Maat            Fabian de       06 0705 Scheldesport 0:04:14 740849C 
003 Bouwhuizen      Robin           06 0833 RKHAV        0:04:24 841802  
004 Koopman         Kasper          06 0819 Dynamica     0:04:29 802261C 
005 Pijnen          Benjamin        06 0706 Scheldesport 0:04:34 843320C 
006 Steenblok       Koen            06 0731 AV'56        0:04:44 835097C 
007 Koole           Stijn           06 0662 Dynamica     0:04:57 784092C 
008 Acker           Job van         06 0803 Hulst        0:05:00         
009 Vael            Luca            06 0726 Dynamica     0:05:19 814293C 
010 Dees            Rody            06 0828 AV'56        0:05:29 821489C 
 
    Scheldesportcross, Westdorpe JpA1 07   1080m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Zedie           07 0683 Flakkee      0:04:26 847287C 
002 Engels          Ivar            07 0827 Dynamica     0:04:32 817741C 
003 Ceulenaere      Teun            07 0510 Scheldesport 0:04:43 845354  
004 Ton             Luca            07 0815 Dynamica     0:04:56 817739C 
005 Wieles          Viktor          07 0704 Scheldesport 0:05:03 849324C 
006 Grave           Diablo de       07 0806 RKHAV        0:05:08 ??      
007 Oele            Niels           07 0813 AV'56        0:05:18 846188C 
008 Zandstra        Lucas           07 0703 Scheldesport 0:05:21 804733C 
009 Parana          Samil           07 0514 AV'56        0:05:33 8849700 
010 Matthijs        Jarne           07 0792 RKHAV        0:05:35 841705  
011 Doe             John               0592              0:06:01         
012 Lous            Jochem          07 0802 Dynamica     0:06:12 832135C 
 
    Scheldesportcross, Westdorpe MpA2 06   1080m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Voorde          Kyra van de     06 0816 Dynamica     0:04:47 845214C 
002 Dikkenberg      Inke van den    06 0728 AV'56        0:05:07 786624C 
003 Karelse         Yara            06 0785 AV'56        0:05:11 800807C 
004 Exter           Ann den         06 0796 RKHAV        0:05:14 814302C 
005 Boonman         Anouk           06 0549 Nieuwdorp    0:05:38         
006 Simonse         Marit           06 0789 AV'56        0:05:42 811420C 
 
    Scheldesportcross, Westdorpe MpA1 07   1080m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          07 0834 Dynamica     0:04:59 834220C 
002 Geus            Brigitte de     23 0826 AV'56        0:05:01 811414  
003 Hamer           Benthe den      07 0715 Scheldesport 0:05:10 845355C 
004 Witte           Quincy de       07 0506 RKHAV        0:05:26 829467  
005 Goudswaard      Lieke           07 0618 Delta Sport  0:05:46 830969  
006 Crombeen        Evita           07 0684 RKHAV        0:05:49 843722C 
007 Struijk         Maud            07 0661 Delta Sport  0:05:56 881920  
008 Peeters         Demi            07 0714 Scheldesport 0:06:10 831473C 
009 Bruijnes        Veerle          07 0829 AV'56        0:06:15 832183C 
 
    Scheldesportcross, Westdorpe JpB  08   1080m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Beuns           Jens            08 0686 AV'56        0:05:10 867916  
002 Verbiest        Kyano           08 0707 Scheldesport 0:05:13 870104C 
003 Roelse          Micha           08 0710 Scheldesport 0:05:16 860585C 
004 Lensen          Quinten         08 0689 Scheldesport 0:05:22 870097C 
005 Lie             Jemuel          08 0624 Dynamica     0:05:24 887337  
006 Noordijk        Lyam            08 0709 Scheldesport 0:05:30 866289C 
007 Giele           Midas           08 0708 Scheldesport 0:05:35 855729C 
008 Boujlila        Imram           24 0600 Scheldesport 0:05:39         
009 Jonge           Dylano de       08 0831 Dynamica     0:05:51 879456C 
 
    Scheldesportcross, Westdorpe JpC  09   1080m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boonman         Jasper          09 0548 Dynamica     0:05:03 885016  
002 Bareman         Daniel          09 0692 Scheldesport 0:05:07 ia C    
003 Grave           Devlin de       09 0807 RKHAV        0:05:12 ??      
004 Duijnkerke      Pepijn          09 0711 Scheldesport 0:05:20 ia C    
005 Boujlila        Anwar           25 0601 Scheldesport 0:05:39         
006 Drongelen       Lucas van       10 0509 Scheldesport 0:06:29 ia      
007 Tuller          Sven            09 0578 Scheldesport 0:06:31 ia      
 
    Scheldesportcross, Westdorpe MpB  08   1080m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pijnen          Vallerie        08 0719 Scheldesport 0:05:27 843321C 
002 Mol             Elise           08 0823 AV'56        0:05:43 867754CC
003 Zahradnik       Iris            08 0717 Scheldesport 0:05:45 849325C 
004 Buijs           Maud            08 0791 RKHAV        0:05:53         
005 Damme           Marit van       08 0718 Scheldesport 0:05:58 855728C 
006 Dobbelaar       Rebecca         08 0716 Scheldesport 0:06:13 875253C 
 
    Scheldesportcross, Westdorpe MpC  09   1080m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zandstra        Liselotte       09 0722 Scheldesport 0:05:25 866297C 
002 Joppe           Daphne          09 0579 Flakkee      0:05:30 869774C 
003 Vloet           Sabine v d      09 0584 RKHAV        0:05:44 871637  
004 Pijnen          Victoria        09 0723 Scheldesport 0:06:15 873674C 
005 Vermaelen       Sara            09 0508 Scheldesport 0:06:17 ia      
006 Roseboom        Pleun           09 0513 Dynamica     0:06:33 894376  
007 Bruijnes        Mirthe          09 0830 AV'56        0:06:40 867745C 
008 Schuit          Senna           10 0721 Scheldesport 0:06:45 ia C    
009 Hommers         Esmee           09 0507 Scheldesport 0:07:11 ia      
010 Kraker          Aimee de        10 0580 Dynamica     0:08:05 882641  
 
     finishers: ,11
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven