za 14/01/17 - Deltacross (ZK) - Westenschouwen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

    de Zeeuwse verzekeringen-CC  2016-2017
    Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Deltacross, Westenschouwen Hse-34    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pleijte         Tim             85 0058 Dynamica     0:41:17 549404C 
002 Adan            Erwin           92 0103 Dynamica     0:43:05 460965C 
003 Vos             Patrick de      96 0125 AV'56        0:45:04 517846  
004 StNicolaas      Ricardo         86 0178 Flakkee      0:45:45 806140  
005 Caspel          Wouter van      85 0316 Dynamica     0:46:21 310580  
006 Hoosemans       Ruud            82 0074 Dynamica     0:47:08 644731C 
007 Bruijn          Boris de        82 0068 AV'56        0:47:35 878374  
008 Wolfert         Eric            90 0072 Flakkee      0:48:01 705676C 
009 Enthoven        Jelle           85 0236 LPK Den Haag 0:48:59 585534  
010 Sinke           Yann            87 0314 AV'56        0:49:02         
011 Arensman        John            88 0164 Flakkee      0:50:29         
012 Doe             John               0345 verweg       0:52:01         
013 Visser          Bart de         83 0226 Serooskerke  0:53:18         
014 Jonker          Wilco           83 0347 Colijnsplaat 0:55:06         
015 Kieboom         Marcel          84 0214 Delta Sport  0:55:09 871393  
016 Vos             Robin de        91 0050 AV'56        0:55:25 435794C 
017 Molendijk       Jan             97 0287 Krabbendijke 0:56:54         
018 Loois           Johan              0111              0:57:09         
019 Smit            Rick de         91 0293 Goes         0:58:22         
020 Willemse        Richard         82 0324 Dordrecht    1:00:10         
021 Kooman          Ronald          83 0231 Vlissingen   1:01:37         
022 Visser          Frenk-Jan       67 0351 Middelburg   1:03:52         
023 Maliepaard      Jeroen          84 0261 Flakkee      1:04:15 881826  
024 Twigt           Jacob           84 0252 Nederland    1:05:45         
025 Mol             Jeffrey         86 0230 Yerseke      1:06:15         
026 Dries           Stefan vd       84 0341 AV'56        1:10:58 855076  
027 Saczynski       Simon           87 0245 Goes         1:16:06         
028 Castel          Jordi           87 0247 Goes         1:18:28         
 
    Deltacross, Westenschouwen H35-44    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schrier         Michel          79 0284 Dynamica     0:47:17 584399  
002 Buijck          Michel          75 0276 Dynamica     0:47:25 703132  
003 Vermeulen       Sven            87 0328 Dynamica     0:48:39         
004 Hamer           Michael den     76 0045 Scheldesport 0:49:15 831470C 
005 Jaeger          Edwin de        72 0312 RKHAV        0:49:31 237639  
006 Robart          Robin           74 0267 Passaat      0:49:57 257956  
007 Karelse         Johan           73 0032 AV'56        0:50:07 846199C 
008 Kox             Martijn         78 0306 Westdorpe    0:51:21         
009 Wood            Jeroen de       73 0331 Middelburg   0:52:49         
010 Vries           Martijn de      81 0303 Middelburg   0:53:01         
011 Blok            Marc            75 0262 AV'56        0:53:39         
012 Geertse         Ronald          75 0325 Serooskerke  0:54:04         
013 Woestijne       Rinus           81 0346 Middelburg   0:54:10         
014 Hoosemans       Martijn         80 0052 Dynamica     0:54:33 869373C 
015 Twigt           Geert           79 0323 Dordrecht    0:54:53         
016 Klem            Pieter          79 0326 Sommelsdijk  0:55:18 442748  
017 Elstgeest       Gijsbert        44 0086 AV'56        0:55:24 872639  
018 Pagter          Rob de          76 0150 Ritthem      0:55:40         
019 Meeuwsen        Lourens         77 0160 Hilversum    0:55:45         
020 Bouwman         Michel          72 0246 Delta Sport  0:56:45 867587  
021 Kruyt           Rico            81 0348 Maasdam      0:58:04         
022 Stee            Frank van       76 0344 Yerseke      0:58:27         
023 Dekker          Peter           73 0182 Dynamica     0:58:29 705941  
024 Jonge           William de      72 0047 Nieuwdorp    0:59:38         
025 Franssen        Jeroen          72 0202 Vlissingen   1:01:39         
026 Belfroid        Cyril           73 0349 Middelburg   1:02:09         
027 Klinken         Henry van       78 0240 Delta Sport  1:03:26 861914  
028 Bruijn          Sebastiaan de   77 0198 O Beijerland 1:04:13         
029 Delzenne        Mart-Jan        76 0258 Krabbendijke 1:07:54         
030 Steketee        Maurice         81 0275 Middelburg   1:08:07         
031 Simonse         Elbert          80 0234 Aagtekerke   1:08:17         
032 Timmer          Walter          78 0221 Delta Sport  1:19:06 887258  
 
    Deltacross, Westenschouwen H45-54    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verhage         Arjo            69 0027 Dynamica     0:48:09 477579  
002 Goudswaard      Niels           69 0257 Delta Sport  0:48:47 790650  
003 Beije           Arjan           71 0322 Delta Sport  0:49:04 272948  
004 Sikkema         Sierd           71 0278 THOR         0:49:40 625656  
005 Vos             Wilko de        63 0104 AV'56        0:50:16 267864C 
006 Goossen         Erik            71 0309 Scheldesport 0:50:22 94117   
007 Wieles          Adriaan         3  0084 Scheldesport 0:51:00         
008 Bos             Michel van de   64 0222 Delta Sport  0:51:12 565902  
009 Mourik          Piet van        63 0024 Delta Sport  0:51:58 521800C 
010 Geschiere       Gilles          69 0330 Meliskerke   0:52:45         
011 Sonke           Robert          70 0228 Middelburg   0:52:56         
012 Dijkman         Cees            69 0048 Haamstede    0:52:58         
013 Akershoek       Leo             71 0336 Stellendam   0:53:12         
014 Simonse         Berry           71 0025 AV'56        0:53:25 758565  
015 Tieleman        Henkjan         69 0023 Flakkee      0:54:41 788407C 
016 Macker          Theo            66 0279 Delta Sport  0:54:43 10000432
017 Broecke         Francois v d    68 0031 Wielingen    0:55:43 636735  
018 Berrevoets      Steef           68 0308 Delta Sport  0:55:47         
019 Timmermans      Paul            65 0223 Tholen       0:55:49         
020 Kuijk           Evert           67 0288 Scheldesport 0:55:55 818856  
021 Sommeijer       Marcel          70 0018 Dynamica     0:56:35 821033C 
022 Murre           Walther         67 0044 Scheldesport 0:56:43 447287C 
023 Reijntjes       Ludolph         65 0180 Delta Sport  0:57:01 481411  
024 Veen            Jaap van der    67 0042 Scheldesport 0:57:05 641591C 
025 Hollander       Kees den        68 0266 Dreischor    0:57:28         
026 Dees            Danmar          71 0055 AV'56        0:57:34 855078  
027 Provoost        Jan             70 0259 Domburg      0:57:39         
028 Meeuwse         JanWillem          0094 AV'56        0:57:58 822184C 
029 Zeeuw           Alwin de           0083 Scheldesport 0:58:18         
030 Platteeuw       Albert          65 0040 Scheldesport 0:58:34 494502C 
031 Benningshof     Menno           71 0197 TVHW         0:58:36         
032 Bavinchoven     Leon            3  0115 Scheldesport 0:59:18         
033 Iersel          Patrick van     66 0334 AV'56        0:59:25         
034 Moelker         Pieter          65 0342 Kloetinge    0:59:53         
035 Steenhart       Martin          66 0173 Kapelle      1:00:00         
036 Noordijke       Peter           63 0108 Goes         1:00:13         
037 Graaf           Martin de       70 0151 Wemeldinge   1:00:20         
038 Alphen          Edwin van       71 0183 Dynamica     1:01:03 698359  
039 Feijter         Co de           63 0244 Delta Sport  1:01:56 588376  
040 Dijkstra        Seth            71 0124 Gonzales RT  1:02:46 473512  
041 Jonge           Guillaume de    70 0196 Souburg      1:03:11         
042 Hahn            George          70 0206 Delta Sport  1:03:38 851198  
043 Tuil            Paul van        69 0254 B Haamstede  1:03:54         
044 Kreek           Jos de          63 0310 Scheldesport 1:04:18 588398  
045 Eekelen         Tonny van       63 0313 THOR         1:04:30         
046 Maat            Harold de       69 0041 Scheldesport 1:04:33 641591C 
047 Loenen          Eelco van       70 0203 Vlissingen   1:04:34         
048 Frijters        John            68 0239 O Beijerland 1:06:11         
049 Roosendaal      Remy van        71 0200 Rotterdam    1:06:32         
050 Klop            Roy             68 0260 Delta Sport  1:06:35 10000377
051 Goetheer        Rene               0090 Wolphaartsdi 1:07:07 CC      
052 Meer            Bernard van     70 0249 Delta Sport  1:08:36         
053 Maranus         Peter           65 0343 Aagtekerke   1:08:42         
054 Voogt           Arjan           68 0264 Dutch Runner 1:08:51 803116  
055 Oerlemans       Ferdy           65 0195 Steenbergen  1:10:06         
056 Sluis           GertJan van der 68 0320 Zierikzee    1:10:11         
057 Overbeek        Ben van         64 0211 Zwartewaal   1:15:41         
058 Steinebach      Paul            65 0299 Voorne Atl   1:15:47 126698  
059 Korstanje       Rene            64 0280 Renesse      1:19:00         
060 Oskam           Marcel          67 0291 Spijkenisse  1:20:14         
 
    Deltacross, Westenschouwen H55-64    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Besuijen        Marius          62 0161 AV'56        0:50:19 427775  
002 Wilde           Jan de          57 0339 AV'56        0:50:35 140543  
003 Kerkvliet       Ben                0340 Leiden atl   0:51:56 36935   
004 Gemas           Willem          59 0332 Dordrecht    0:52:14 698984  
005 Kotvis          Bram            61 0225 Delta Sport  1:01:10 746317  
006 Kloet           Cor             52 0229 Delta Sport  1:01:46 851199  
007 Blaauw          Ebe             53 0105 Scheldesport 1:02:19 548161  
008 Remortel        Eric            56 0187 AV'56        1:02:42 303921  
009 Zaman           Jacques         61 0106 Scheldesport 1:03:16 494501C 
010 Spaans          Gerrit          52 0301 AV'56        1:03:23 108001  
011 Knibbeler       Berry           61 0039 Scheldesport 1:03:32 597351C 
012 Fredriks        Ruud            54 0273 AV'56        1:04:02 678774  
013 Delleke         Ron             59 0009 Dynamica     1:04:49 46857C  
014 Scheffers       J.W.            61 0224 Delta Sport  1:06:39 7379916 
015 Minnaard        Hans            60 0338 AV'56        1:07:16         
016 Burger          Frits           61 0241 Zierikzee    1:07:43         
017 Oonincx         Jos             54 0199 THOR         1:08:27 752687  
018 Francke         Leo             58 0294 Oostkapelle  1:15:56         
019 Castel          Peter           61 0248 AV'56        1:18:26 867925  
 
    Deltacross, Westenschouwen H65+      9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Beijer          Piet            48 0014 Dynamica     1:05:11 212967C 
002 Guequierre      John            51 0006 Dynamica     1:05:56 46791C  
003 Wisse           Gerard van      49 0350 TVNW         1:06:13 49A3463M
004 Botman          Kobus           51 0005 Dynamica     1:07:27 435233C 
005 Stijns          Arthur          47 0008 Dynamica     1:14:57 869391  
 
    Deltacross, Westenschouwen JA 98/99  9000m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
    Deltacross, Westenschouwen Vse-34    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Berge           Laurey van den  89 0153 Flakkee      0:49:22 447589  
002 Sanderse        Monica          82 0059 Dynamica     0:53:05 827219C 
003 Zijderveld      Anne            83 0318 Passaat      0:54:19 702115  
004 Overkamp        Mirthe          94 0004 Phoenix      0:54:46 486914C 
005 Geuze           Ada             83 0256 Middelburg   0:58:49         
006 Reus            Renate de       91 0057 Vlissingen   1:02:16 CC      
007 Vermeulen       Stephanie       87 0329 Dynamica     1:05:54         
008 Eckhardt        Marlou          88 0194 AV'56        1:07:23 793384  
009 Capello         Evelien         88 0192 AV'56        1:07:25 808233  
010 Pooter          Louise de       85 0307 Middelburg   1:09:28         
011 Schreutelkamp   Laura           84 0270 Delta Sport  1:10:48 871394  
012 Reijerkerk      Melanie         86 0304 Maasdam      1:19:16         
 
    Deltacross, Westenschouwen V35-44    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ton             Leonie          75 0286 Delta Sport  0:53:03 598853  
002 Groot           Linda de        80 0311 s-Heerenhoek 1:02:54         
003 Verhage         Astrid          80 0283 Zuiddorpe    1:03:36         
004 Doomen          Annemieke       80 0201 THOR         1:04:38         
005 Nieuwkerk       Petra           70 0296 Koudekerke   1:05:58         
006 Tuijl           Samantha van    78 0319 Dirksland    1:06:40         
007 Ende            Cathleen v d    72 0289 Ridderkerk   1:06:42         
008 Groote          Ilona de        73 0215 Souburg      1:12:49         
009 Dieleman        Saskia          75 0292 Middelburg   1:12:52         
010 Landman         Marjolein       73 0237 O Beijerland 1:12:56         
011 Glerum          Sylvia          75 0251 Delta Sport  1:12:58         
012 Mijnders        Antoinette      76 0337 Ouddorp      1:18:38         
013 Vlaam           Ilonka de       75 0305 Delta Sport  1:19:14         
014 Vrekke          Andrea          76 0274 Ouddorp      1:20:06         
015 Snijders        Mariska         75 0207 Brielle      1:20:50         
016 Bosveld         Mirjam          75 0208 Rozenburg    1:20:52         
017 Daniels         Dona            76 0216 Rozenburg    1:20:55         
018 Trommel         Mariska         77 0315 Ouddorp      1:22:02         
019 Widt            Loes de         76 0219 Delta Sport  1:22:12 786074  
020 Janse           Cynthia         72 0271 Delta Sport  1:22:15 737659  
 
    Deltacross, Westenschouwen V45-54    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Versluijs       Frederique      69 0066 Wielingen    0:54:07 573099  
002 Koene           Ingrid          63 0352 AV'56        1:02:44 633978  
003 Strating        Henny           68 0300 AV'56        1:03:56 822185  
004 Kreke           Annet van de    69 0102 Dynamica     1:05:03         
005 Rozendaal       Christl         66 0327 AV'56        1:07:37         
006 Sighem          Claudia van     68 0235 Westkapelle  1:08:48         
007 Sluis           Marjanne vander 68 0321 Delta Sport  1:10:09         
008 Berg            Marilene v d    68 0232 Strijen      1:12:54         
009 Couwenbergh     Pim             62 0242 Zierikzee    1:13:01         
010 Dop             Judith          71 0212 Voorne Atl   1:15:44         
011 Kafoe           Jaqueline       69 0265 Delta Sport  1:16:02 786073  
012 Sighem          Marleen van     64 0281 Delta Sport  1:19:03         
013 Doel            Bianca van den  69 0269 Sommelsdijk  1:19:27         
014 Dijkstra        Irene           63 0209 Rozenburg    1:20:02         
015 Oskam           Nathalie        66 0290 Spijkenisse  1:20:12         
 
    Deltacross, Westenschouwen V55+      9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boer            Digna de        49 0255 Delta Sport  1:05:06 571994  
002 Vries           Jannie de       59 0017 Dynamica     1:05:51 739000C 
003 Flikweert       Rian            61 0026 Dynamica     1:07:10 652397C 
004 Uffelen         Jose van        59 0210 Rozenburg    1:14:22         
005 Kleven          Lenie van       53 0010 avvn Vliss   1:21:38 209921C 
 
    Deltacross, Westenschouwen MA98/99   3920m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lodder          Judith          99 0846 Flakkee      0:20:45 712324C 
002 Sies            Leannah         99 0848 Flakkee      0:25:43 610263  
 
    Deltacross, Westenschouwen JB00/01   3920m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boer            Haico           01 0845 Energie      0:17:44 653289  
002 Zijl            Marlon van      01 0850 Energie      0:18:02 880707  
003 Tuil            Niels van       01 0849 AV'56        0:18:05 846716  
004 Lavooij         Stijn              0841 AV'56        0:20:27 665754  
005 Kruisifikx      Thomas          01 0844 Scheldesport 0:21:07 672239C 
 
    Deltacross, Westenschouwen MB00/01   2940m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hederik         Ilvia              0922 Energie      0:10:38 679904  
002 Zeeuw           Mirthe de       00 0989 Scheldesport 0:10:49 578936C 
003 Niemantsverdrie Amy             01 0988 RKHAV        0:14:26 635964C 
 
    Deltacross, Westenschouwen Hkcr+JA   2940m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Leng            Paavo de        01 0973 Dynamica     0:08:46 664870  
002 Acker           Marc van        73 0984 Hulst        0:09:30         
003 Driessche       Matthijs v d    99 0991 RKHAV        0:09:37 864492  
004 Sluis           Ewout van       99 0983 Flakkee      0:09:55 662179C 
005 Lavooij         Martijn         73 0926 AV'56        0:10:10 751353  
006 Baar            Pieter-Jan de   75 0997 AV'56        0:10:21 832179C 
007 Hederik         Bert               0923 avvn Barendr 0:10:59 279544  
008 Versluijs       Ronny           69 0996 Wielingen    0:11:14 494731C 
009 Feijter         Co de           63 0924 Delta Sport  0:11:27 588374  
010 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:13:36 733744C 
011 Kreeft          Herman          47 0931 Delta Sport  0:14:22 847634  
012 Klooster        Peter           52 0918 SpiritLelyst 0:15:43 736486  
013 Bavel           Adrie van       62 0962 Delta Sport  1:14:52 625626  
 
    Deltacross, Westenschouwen Vkcr+MA   2940m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         76 0959 VZA          0:09:28 128759C 
002 Mourik          Emma van        96 0994 Delta Sport  0:10:33 518032C 
003 Gruijter        Jolien de       80 0920 Hellas Utrec 0:10:36         
004 Kreek           Maaike de          0946 Scheldesport 0:11:35 588399  
005 Kraker          Paulette de     75 0998 Dynamica     0:11:50 523553C 
006 Veringa         Caroline        74 0985 Dynamica     0:12:11 794372C 
007 Sies            Marijke         69 0956 Flakkee      0:12:34 672287  
008 Sluijs          Esther van      74 0999 AV'56        0:13:06 752749C 
009 Quaak           Vivian          74 0961 Hulst        0:13:33         
010 Simonse         Marielle        72 0993 AV'56        0:14:05 758566C 
011 Nijsse          Gisela          61 0921 AV'56        0:14:29 768311  
012 Heppener        Mandy           80 0916 Scheldesport 0:15:10 855730  
013 Rasenberg       Ingrid          94 0925 Delta Sport  0:15:12         
014 Zwieten         Els             46 0964 Delta Sport  0:16:06         
015 Berrevoets      Bettina         70 0917 Bruinisse    0:16:11         
016 Dijk            Jolanda van     72 0919 Lelystad     0:21:23         
 
    Deltacross, Westenschouwen JC02/03   1960m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Noordenne       Daniel          02 0524 Energie      0:08:00 683911  
002 Verbrugge       Mees            16 0594 AV'56        0:08:08 715177  
003 Abdailah        Jamal           16 0589 Scheldesport 0:08:18 842974C 
004 Roos            Matthijs        02 0685 AV'56        0:08:23 709632  
005 Maat            Ralph de        03 0697 Scheldesport 0:08:49 740850C 
006 Zeeuw           Nathan de       02 0694 Scheldesport 0:09:13 684110C 
007 Wieles          Chris           03 0696 Scheldesport 0:09:17 842086C 
008 Dillis          Elyas           02 0724 RKHAV        0:09:30 854464  
009 Os              Martijn van     03 0839 RKHAV        0:09:40 743240  
010 Bouwhuizen      Dylan           03 0832 RKHAV        0:10:01 858754  
011 Schrijver       Jim de          16 0596 RKHAV        0:10:05 895136  
012 Vierbergen      Mats            03 0794 RKHAV        0:11:27 751738  
 
    Deltacross, Westenschouwen MC02/03   1960m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Siebons         Marleen         02 0805 Dynamica     0:09:12 801204C 
002 Smits           Veerle          02 0688 AV'56        0:09:21 748551C 
003 Acker           Emma van        03 0804 RKHAV        0:09:31 709804  
004 Kapteijn        Lisa            03 0800 AV'56        0:09:33 884966C 
005 Geldof          Jasmijn         02 0818 AV'56        0:09:47 681779C 
006 Baar            Sanne de        03 0821 AV'56        0:09:53 786616C 
007 Houtzager       Ruchama         03 0615 Delta Sport  0:09:56 681666  
008 Sommeijer       Lynn            02 0808 Dynamica     0:09:58 814295C 
009 Hulsken         Nikita          02 0613 Delta Sport  0:10:02 807391  
010 Leenheer        Fleur           03 0616 Delta Sport  0:10:05 786072  
011 Exter           Eva den         03 0798 RKHAV        0:10:07 CC      
012 Goudswaard      Ilse            03 0614 Delta Sport  0:10:12 737660  
 
    Deltacross, Westenschouwen JD04/05   1960m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Geense          Bowen           04 0735 Waarde       0:09:01         
002 Swart           Owen            05 0521 Dynamica     0:09:06 889212  
003 Dikkenberg      Jesse van den   04 0729 AV'56        0:09:20 748547C 
004 Houwelingen     Tom van         05 0660 Dynamica     0:09:22 758531C 
005 Rijkhals        Jeffrey         05 0811 Dynamica     0:09:24 859831C 
006 Schuit          Daan            05 0701 Scheldesport 0:09:51 788203C 
007 Noordijk        Bryan           04 0700 Scheldesport 0:09:55 818859C 
008 Berg            Nino v d        05 0837 AV'56        0:10:53 846186C 
009 Oele            Sven            04 0812 AV'56        0:11:25 860968C 
010 Simons          Jesper          04 0540 AV'56        0:11:31 ia      
011 Wibbelink       Thies           05 0620 Dynamica     0:13:51 889219C 
 
    Deltacross, Westenschouwen MD04/05   1960m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf           Amy de          05 0593 AV'56        0:09:00 764681  
002 Haar            Dana ter        04 0591 Dynamica     0:09:45 765592  
003 Verbrugge       Mette           04 0550 AV'56        0:10:00         
004 Keijmel         Myrthe          05 0712 Scheldesport 0:10:16 754100C 
005 Mulders         Puk             05 0585 Dynamica     0:10:43 794366  
006 Hulsken         Isabella        04 0617 Delta Sport  0:10:45 807392  
007 Sluijs          Femke van       05 0838 AV'56        0:11:38 801923C 
008 Elstgeest       Lotte              0586 AV'56        0:11:59 881530  
009 Kraker          Pascalle de     04 0836 Dynamica     0:12:16 817737C 
010 Leenheer        Anouk           04 0576 Delta Sport  0:12:32 830969  
011 Schillemans     Asley           04 0518 Flakkee      0:14:12 894716  
 
    Deltacross, Westenschouwen JpA2 06    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verbrugge       Ipe             20 0786 AV'56        0:04:00 864501  
002 Bouwhuizen      Robin           06 0833 RKHAV        0:04:12 841802  
003 Maat            Fabian de       06 0705 Scheldesport 0:04:16 740849C 
004 Pijnen          Benjamin        06 0706 Scheldesport 0:04:19 843320C 
005 Steenblok       Koen            06 0731 AV'56        0:04:22 835097C 
006 Koopman         Kasper          06 0819 Dynamica     0:04:24 802261C 
007 Kabbedijk       Twan            06 0525 Delta Sport  0:04:39 892349  
008 Koole           Stijn           06 0662 Dynamica     0:04:48 784092C 
009 Bakelaar        Lars            06 0517 Flakkee      0:05:39 836317  
 
    Deltacross, Westenschouwen JpA1 07    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Zedie           07 0683 Flakkee      0:04:04 847287C 
002 Engels          Ivar            07 0827 Dynamica     0:04:22 817741C 
003 Ton             Luca            07 0815 Dynamica     0:04:24 817739C 
004 Schletterer     Julius          07 0526 Dynamica     0:04:25         
005 Wieles          Viktor          07 0704 Scheldesport 0:04:40 849324C 
006 Parana          Samil           07 0514 AV'56        0:04:53 8849700 
007 Zandstra        Lucas           07 0703 Scheldesport 0:04:55 804733C 
008 Oele            Niels           07 0813 AV'56        0:05:05 846188C 
009 ??                                 0592              0:05:22         
010 Lous            Jochem          07 0802 Dynamica     0:05:48 832135C 
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA2 06    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Voorde          Kyra van de     06 0816 Dynamica     0:04:29 845214C 
002 Karelse         Yara            06 0785 AV'56        0:04:32 800807C 
003 Kraker          Ysmime de       06 0835 Dynamica     0:04:36 817366C 
004 Luijk           Zoe van         06 0825 AV'56        0:04:43 790209C 
005 Dikkenberg      Inke van den    06 0728 AV'56        0:04:53 786624C 
006 Berrevoets      Puck            06 0542 Delta Sport  0:04:55 857921  
007 Simonse         Marit           06 0789 AV'56        0:04:59 811420C 
008 Exter           Ann den         06 0796 RKHAV        0:05:05 814302C 
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA1 07    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          07 0834 Dynamica     0:04:28 834220C 
002 Geus            Brigitte de     23 0826 AV'56        0:04:43 811414  
003 Hamer           Benthe den      07 0715 Scheldesport 0:04:45 845355C 
004 Crombeen        Evita           07 0684 RKHAV        0:05:07 843722C 
005 Goudswaard      Lieke           07 0618 Delta Sport  0:05:15 830969  
006 Struijk         Maud            07 0661 Delta Sport  0:05:31 881920  
007 Luijk           Tess van        07 0824 AV'56        0:05:35 818396C 
008 Aukes           Amy             07 0516 Delta Sport  0:05:38 870943  
009 Haas            Iris de         07 0515 Delta Sport  0:05:41 871395  
010 Peeters         Demi            07 0714 Scheldesport 0:05:43 831473C 
011 Westhoeve       Lynde           07 0519 Flakkee      0:05:46 891962  
012 Bruijnes        Veerle          07 0829 AV'56        0:05:52 832183C 
 
    Deltacross, Westenschouwen JpB  08    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boogaard        Ezra            08 0426 Dynamica     0:04:29 866790  
002 Verbiest        Kyano           08 0707 Scheldesport 0:04:37 870104C 
003 Beuns           Jens            08 0686 AV'56        0:04:46 867916  
004 Swart           Jop             08 0520 Dynamica     0:04:48 889211  
005 Lensen          Quinten         08 0689 Scheldesport 0:04:54 870097C 
006 Giele           Midas           08 0708 Scheldesport 0:05:10 855729C 
007 Veringa         Erik            08 0687 Dynamica     0:05:21 803429C 
008 Lie             Jemuel          08 0624 Dynamica     0:05:24 887337  
009 Boujlila        Imram           24 0600 Scheldesport 0:05:27         
010 Jonge           Dylano de       08 0831 Dynamica     0:05:34 879456C 
011 Noordijk        Lyam            08 0709 Scheldesport 0:05:36 866289C 
 
    Deltacross, Westenschouwen JpC  09    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boonman         Jasper          09 0548 Dynamica     0:05:09 885016  
002 Vegt            Thijs van der   09 0541 Delta Sport  0:05:15 876348  
003 Boujlila        Anwar           25 0601 Scheldesport 0:05:29         
 
    Deltacross, Westenschouwen MpB  08    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schletterer     Bowien          08 0527 Dynamica     0:04:57         
002 Pijnen          Vallerie        08 0719 Scheldesport 0:05:05 843321C 
003 Mol             Elise           08 0823 AV'56        0:05:29 867754CC
004 Damme           Marit van       08 0718 Scheldesport 0:05:42 855728C 
005 Zahradnik       Iris            08 0717 Scheldesport 0:05:54 849325C 
006 Blessing        Boekwa          08 0522 Dynamica     0:06:07         
 
    Deltacross, Westenschouwen MpC  09    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pijnen          Victoria        09 0723 Scheldesport 0:05:20 873674C 
002 Zandstra        Liselotte       09 0722 Scheldesport 0:05:23 866297C 
003 Vloet           Sabine v d      09 0584 RKHAV        0:05:26 871637  
004 Joppe           Daphne          09 0579 Flakkee      0:05:35 869774C 
005 Bruijnes        Mirthe          09 0830 AV'56        0:05:41 867745C 
006 Schletterer     Dorethea        10 0528 Dynamica     0:06:01         
007 Vlieger         Mats de         09 0680 Volharding   0:07:12 B       
 
     finishers: ,8
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven