za 3/12/16 - Inkelcross - Kruiningen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC  2016-2017
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Inkelcross, Kruiningen Hse-34    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Broeke          Tim van den        0089 Dynamica     0:32:25 520983  
002 Exter           Niek den           0085 Scheldesport 0:32:35         
003 Kok             Martijn de         0003 AV'56        0:33:06 609985  
004 Slagmuylders    Niels              0132 AC Lebbeke   0:33:10         
005 Adan            Erwin           92 0103 Dynamica     0:33:19 460965C 
006 Noorden         Huub van        88 0146 Pegasus      0:33:22 111111  
007 Buggenhout      Adriaan van     95 0136 AC Lebbeke   0:33:43         
008 Feijter         Job de             0001 RKHAV        0:33:59 ovb     
009 Vos             Patrick de      96 0125 AV'56        0:34:09 517846  
010 Wolfert         Eric            90 0072 Flakkee      0:34:57 705676C 
011 Bouwman         David           88 0007 Flakkee      0:35:00 701726C 
012 StNicolaas      Ricardo         86 0178 Flakkee      0:35:09 806140  
013 Braem           Glen               0131 AC Lebbeke   0:36:56         
014 Hoogerland      Johnny          83 0147 Kwadendamme  0:37:20         
015 Schuurbiers     Erwin           83 0189 Miliskamp    0:37:32         
016 Goedhart        Freek           84 0022 Flakkee      0:37:57 877387C 
017 Kreek           Kris de         97 0038 Scheldesport 0:39:58 562666C 
018 Koole           Jan Kees        87 0179 AV'56        0:40:25         
019 Vos             Robin de        91 0050 AV'56        0:40:45 435794C 
020 Rijk            Arnoud          91 0188 AV'56        0:40:47         
021 Loois           Johan              0111              0:44:16         
 
    Inkelcross, Kruiningen H35-44    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Quintelier      Ben             78 0126 AC Lebbeke   0:34:11         
002 Njema           Imed            75 0172 AC Lebbeke   0:37:08         
003 Harthoorn       Maarten         78 0149 AV'56        0:37:28 ??      
004 Hamer           Michael den     76 0045 Scheldesport 0:38:02 831470C 
005 Campenhout      Dannie van      74 0128 AC Lebbeke   0:39:00         
006 Karelse         Johan           73 0032 AV'56        0:39:25 846199C 
007 Wee             Michel de          0177 AV'56        0:39:43         
008 Janse           Micha           74 0033 Dynamica     0:39:50 507310  
009 Hoosemans       Martijn         80 0052 Dynamica     0:40:16 869373C 
010 Schilt          Patrick van     72 0190 Spado        0:41:25 700168  
011 Kapteijn        Remco           72 0169 AV'56        0:42:00 489266  
012 Elstgeest       Gijsbert        44 0086 AV'56        0:42:17         
013 Woestijne       Rinus vd           0099              0:42:24         
014 Klem            Pieter          79 0184 Flakkee      0:43:07         
015 Declerck        Kristof         72 0156 ac Lyra Duff 0:43:19 6334B   
016 Campenhout      Dirk van        75 0129 AC Lebbeke   0:43:21         
017 Dekker          Peter           73 0182 Dynamica     0:43:33         
018 Hoogstraat      Frank              0191 Yerseke      0:44:20         
019 Jonge           William de      72 0047 Nieuwdorp    0:44:48         
020 Moerland        Rene            76 0193 Yerseke      0:52:48         
021 Dobbelaar       Patrick            0078 Zaamslag     0:54:48         
022 Berg            Ad van den      2  0082 AV'56        0:56:38         
 
    Inkelcross, Kruiningen H45-54    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Weverberg       Tommy van       65 0127 AC Lebbeke   0:34:14         
002 Balkenende      Peter           66 0079 AV'56        0:37:03 651796C 
003 Verhage         Arjo            69 0027 Dynamica     0:37:14 477579  
004 Vos             Wilko de        63 0104 AV'56        0:39:04 267864C 
005 Wieles          Adriaan         3  0084 Scheldesport 0:39:37         
006 Nieuwnhuyze     Kris van        69 0135 AC Lebbeke   0:39:39         
007 Mourik          Piet van        63 0024 Delta Sport  0:39:45 521800C 
008 Alphen          Edwin van       71 0183 Dynamica     0:39:48         
009 Besuijen        Marius          62 0161 AV'56        0:40:05 427775  
010 Heyvaert        Pascal          70 0133 AC Lebbeke   0:40:28         
011 Meeuwse         JanWillem          0094 AV'56        0:40:53 822184C 
012 Simonse         Berry           71 0025 AV'56        0:41:32 758565  
013 Reijntjes       Ludolph         65 0180 Delta Sport  0:41:36         
014 Broecke         Francois v d    68 0031 Wielingen    0:41:45 ??      
015 Noorden         Bart van        65 0168 AV'56        0:41:51 738428  
016 Tieleman        Henkjan         69 0023 Flakkee      0:42:13 788407C 
017 Ridderhof       Michel          3  0096              0:42:30         
018 Sommeijer       Marcel          70 0018 Dynamica     0:42:39 821033C 
019 Dees            Danmar          71 0055 AV'56        0:42:46 855078  
020 Zeeuw           Alwin de           0083 Scheldesport 0:43:14         
021 Veen            Jaap van der    67 0042 Scheldesport 0:43:16 641591C 
022 Graaf           Martin          70 0170 Wemeldinge   0:43:42         
023 Murre           Walther         67 0044 Scheldesport 0:44:14 447287C 
024 Steenhart       Martin          66 0173 Kapelle      0:44:56         
025 Leeftink        Henk            64 0176 Dynamica     0:45:00 181276  
026 Moens           Jan             68 0130 AC Lebbeke   0:45:23         
027 Maat            Harold de       69 0041 Scheldesport 0:45:31 641591C 
028 Noordijke       Peter           63 0108 Goes         0:46:41         
029 Berge           Cor van den     63 0036 Goes         0:47:05         
030 Vette           John            63 0174 Terneuzen    0:47:33         
031 Dijkstra        Seth            71 0124 Gonzales RT  0:47:52 473512  
032 Goetheer        Rene               0090 Wolphaartsdi 0:48:41 CC      
033 Lomwel          Corne van       69 0167 Souburg      0:49:28         
034 Stee            Jos van         70 0155 's-Gravenpol 0:50:48         
035 Maljaars        Johnny          68 0165 Middelburg   0:52:10         
036 Meulenberg      Jacobus         69 0166 AV'56        0:57:51 701019  
 
    Inkelcross, Kruiningen H55-64    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schaap          Rob             59 0181 Vlissingen   0:41:05         
002 Lous            Henk            58 0011 Dynamica     0:42:41 56910C  
003 Follaets        Eric            61 0134 AC Lebbeke   0:43:08         
004 Broeke          Riam vd         61 0175 Dynamica     0:44:35 019303  
005 Meeuwsen        Laurens         60 0158 Krabbendijke 0:45:08         
006 Zaman           Jacques         61 0106 Scheldesport 0:46:00 494501C 
007 Postma          Bouwe           60 0015 Middelburg   0:46:23 CC      
008 Bras            Gerard          52 0123 Dynamica     0:47:08 19297   
009 Remortel        Eric            56 0187 AV'56        0:47:12 303921  
010 Delleke         Ron             59 0009 Dynamica     0:47:31 46857C  
011 Knibbeler       Berry           61 0039 Scheldesport 0:47:38 597351C 
012 Langenus        Ronald          56 0154 Mechelen     0:48:49 B       
013 Eenenaam        Bram van        59 0171 Nw St Joosla 0:49:11         
014 Kramer          Acronius        52 0162 AV'56        0:51:33 57306   
015 Oudshoorn       Wil             4  0081              1:01:17         
 
    Inkelcross, Kruiningen H65+      9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jonge           Wim de          49 0016 AV'56        0:44:30 201138C 
002 Overweel        John            51 0152 Dynamica     0:44:42 135769C 
003 Cornelis        Siem            51 0185 Dynamica     0:46:20         
004 Lasseur         Joop            42 0064 Delta Sport  0:48:36 452269C 
005 Bastemeijer     Fred            47 0070 Delta Sport  0:48:38 528520C 
006 Beijer          Piet            48 0014 Dynamica     0:50:17 212967C 
007 Botman          Kobus           51 0005 Dynamica     0:52:37 435233C 
008 Guequierre      John            51 0006 Dynamica     0:53:51 46791C  
009 Stijns          Arthur          47 0008 Dynamica     0:54:24 869391  
010 Sluijs          Hans van        49 0186 Dynamica     1:00:19         
 
    Inkelcross, Kruiningen JA 98/99  9000m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
    Inkelcross, Kruiningen Vse-34    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Berge           Laurey van den  89 0153 Flakkee      0:38:21 447589  
002 Proft           Sofie de        88 0141 AC Lebbeke   0:40:11         
003 Ridder          Natalie de      90 0139 AC Lebbeke   0:40:19         
004 Proft           Karolien de     88 0140 AC Lebbeke   0:41:29         
005 Sanderse        Monica          82 0059 Dynamica     0:42:43 827219C 
006 Overkamp        Mirthe          94 0004 Phoenix      0:43:11 486914C 
007 Geuze           Ada                0966 Middelburg   0:46:27         
008 Nieuwdorp       Roos            93 0117 AV'56        0:46:44         
009 Bevelander      Annette         84 0157 Rilland      0:48:43         
010 Eckhardt        Marlou          88 0194 AV'56        0:48:52         
011 Steijn          Bianca          93 0163 AV'56        0:49:19 855066  
012 Capello         Evelien         88 0192 AV'56        0:51:51         
013 Ridder          Silke de           0143 AC Lebbeke   0:57:30         
 
    Inkelcross, Kruiningen V35-44    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verschuure      Monique         80 0087 AV'56        0:40:01         
002 Saerens         Ilse            79 0138 AC Lebbeke   0:45:55         
003 D'Hondt         Katlijn         77 0142 AC Lebbeke   0:48:00         
 
    Inkelcross, Kruiningen V45-54    9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Balkenende      Christine       65 0063 AV'56        0:51:47 651842C 
002 Rozendaal       Christel        66 0159 AV'56        0:52:30 738431  
003 Hamelinck       Marjan          70 0148 RKHAV        0:52:42 661300  
004 Raeymaekers     Lut             65 0145 AC Lebbeke   0:58:44         
 
    Inkelcross, Kruiningen V55+      9000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Flikweert       Rian            61 0026 Dynamica     0:50:05 652397C 
002 Vries           Jannie de       59 0017 Dynamica     0:50:42 739000C 
003 Tempelaar       Ineke           57 0012 Dynamica     0:54:27 468281C 
004 Hofmans         Maritta            0144 AC Lebbeke   0:54:42         
005 Margadant       Edith           55 0069 Delta Sport  0:55:47 523000C 
006 Kleven          Lenie van       53 0010 avvn Vliss   1:01:06 209921C 
 
    Inkelcross, Kruiningen MA98/99   3920m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lodder          Judith          99 0846 Flakkee      0:16:34 712324C 
002 Thuy            Margot          99 0842 RKHAV        0:18:09 662574  
003 Sies            Leannah         99 0848 Flakkee      0:20:00 610263  
 
    Inkelcross, Kruiningen JB00/01   3920m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Tuil            Niels van       01 0849 AV'56        0:14:45 ?       
002 Lavooij         Stijn              0841 AV'56        0:16:07         
003 Kruisifikx      Thomas          01 0844 Scheldesport 0:17:34 672239C 
 
    Inkelcross, Kruiningen MB00/01   2940m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw           Mirthe de       00 0989 Scheldesport 0:12:19 578936C 
002 Dieren          Judith             0948 Wielingen    0:13:21 660270  
003 Dieren          Debora van         0088 Flakkee      0:14:31 747149  
004 Niemantsverdrie Amy             01 0988 RKHAV        0:15:03 635964C 
 
    Inkelcross, Kruiningen Hkcr+JA   2940m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ridder          Dieter de       93 0932 AC Lebbeke   0:09:38         
002 Zuidhof         Jasper          90 0992 AV'56        0:10:05 678272  
003 Proft           Michiel de      90 0933 AC Lebbeke   0:10:09         
004 Balkenende      Bart            98 0971 AV'56        0:10:15 564425C 
005 Vries           Jorick de       99 0942 VZA          0:10:29 627450  
006 Perre           Niels van de    97 0938 AC Lebbeke   0:10:32         
007 Thuy            Dennis             0965 RKHAV        0:10:42 561134  
008 Daelemans       Jeroen          91 0934 AC Lebbeke   0:10:53         
009 Acker           Marc van        73 0984 Hulst        0:11:04         
010 Sluis           Ewout van       99 0983 Flakkee      0:11:23 662179C 
011 Wege            Ivar van de     99 0955 Scheldesport 0:11:50 ia C    
012 Goudzwaard      Mart            88 0930 Delta Sport  0:11:56         
013 Wilde           Rien de         60 0953 AV'56        0:11:59 90464   
014 Lavooij         Martijn         73 0926 AV'56        0:12:02         
015 Baar            Pieter-Jan de   75 0997 AV'56        0:12:06 832179C 
016 Kreek           Jos de          63 0977 Scheldesport 0:12:15 588398C 
017 Heyvaert        Koen            74 0935 AC Lebbeke   0:12:30         
018 Dries           Stefan van de   84 0928 AV'56        0:14:54 855076  
019 Schuit          Etienne            0947 Scheldesport 0:15:07         
020 Kreeft          Herman          47 0931 Delta Sport  0:16:11 847634  
021 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:16:20 733744C 
 
    Inkelcross, Kruiningen Vkcr+MA   2940m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         76 0959 VZA          0:10:46 128759C 
002 Hellinckx       Lotte           95 0941 AC Lebbeke   0:11:10         
003 Mourik          Emma van        96 0994 Delta Sport  0:12:36 518032C 
004 Veringa         Caroline        74 0985 Dynamica     0:13:53 794372C 
005 Kraker          Paulette de     75 0998 Dynamica     0:13:56 523553C 
006 Steenblok       Marian          72 0929 AV'56        0:14:19 763300  
007 Ruijsink        Lenneke         80 0949 AV'56        0:14:35 751903  
008 Sies            Marijke         69 0956 Flakkee      0:14:38 672287  
009 Quaak           Vivian          74 0961 Hulst        0:15:41         
010 Simonse         Marielle        72 0993 AV'56        0:16:52 758566C 
 
    Inkelcross, Kruiningen JC02/03   1960m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf           Robert de       02 0530 AV'56        0:06:33 753193  
002 Campenhout      Siebe van       02 0555 AC Lebbeke   0:06:36         
003 Kapteijn        Stef            02 0536 AV'56        0:06:38 674674  
004 Verbrugge       Mees            16 0594 AV'56        0:07:15         
005 Roos            Matthijs        02 0685 AV'56        0:07:18 709632  
006 Abdailah        Jamal           16 0589 Scheldesport 0:07:21 842974C 
007 Blommaert       Tristan         03 0554 AC Lebbeke   0:07:23         
008 Maat            Ralph de        03 0697 Scheldesport 0:07:37 740850C 
009 Zeeuw           Nathan de       02 0694 Scheldesport 0:07:47 684110C 
010 Vermorgen       Maxim           02 0553 AC Lebbeke   0:08:03         
011 Dobbelaar       Jonathan           0602 Scheldesport 0:08:07 ia C    
012 Dillis          Elyas           02 0724 RKHAV        0:08:14 854464  
013 Wieles          Chris           03 0696 Scheldesport 0:08:21 842086C 
014 Bouwhuizen      Dylan           03 0832 RKHAV        0:08:40 858754  
015 Schuit          Rens            03 0695 Scheldesport 0:08:45 842077C 
016 Vierbergen      Mats            03 0794 RKHAV        0:08:54 751738  
017 Schrijver       Jim de          16 0596 RKHAV        0:08:57         
018 Hekkers         Roan            03 0764 AV'56        0:09:31 786621  
 
    Inkelcross, Kruiningen MC02/03   1960m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Smits           Veerle          02 0688 AV'56        0:07:57 748551C 
002 Houtzager       Ruchama         03 0615 Delta Sport  0:08:08 681666  
003 Acker           Emma van        03 0804 RKHAV        0:08:14 709804  
004 Geldof          Jasmijn         02 0818 AV'56        0:08:16 681779C 
005 Kapteijn        Lisa            03 0800 AV'56        0:08:19 884966C 
006 Leenheer        Fleur           03 0616 Delta Sport  0:08:29 786072  
007 Exter           Eva den         03 0798 RKHAV        0:08:32 CC      
008 Sommeijer       Lynn            02 0808 Dynamica     0:08:34 814295C 
009 Goudswaard      Ilse            03 0614 Delta Sport  0:08:40 737660  
010 Baar            Sanne de        03 0821 AV'56        0:08:42 786616C 
011 Hanse           Charlotte       03 0577 Delta Sport  0:08:44 830646  
 
    Inkelcross, Kruiningen JD04/05   1960m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Geense          Bowen           04 0742 Waarde       0:08:01 B       
002 Baar            Remco de        05 0822 AV'56        0:08:05 811412C 
003 Houwelingen     Tom van         05 0660 Dynamica     0:08:08 758531C 
004 Galle           Cederic         04 0747 AC Lebbeke   0:08:10         
005 Dikkenberg      Jesse van den   04 0729 AV'56        0:08:12 748547C 
006 Koens           Jovi            04 0535 AV'56        0:08:24 792297  
007 Rijkhals        Jeffrey         05 0811 Dynamica     0:08:26 859831C 
008 Mul             Raf de          05 0544 Scheldesport 0:08:29 890537  
009 Harthoorn       Lukas           04 0547 AV'56        0:08:36 ??      
010 Kapteijn        Mart            05 0801 AV'56        0:08:38 742882C 
011 Noordijk        Bryan           04 0700 Scheldesport 0:08:48 818859C 
012 Eversdijk       Willem          04 0543 AV'56        0:08:50 811413  
013 Schuit          Daan            05 0701 Scheldesport 0:08:52 788203C 
014 Cools           Xander          05 0552 AC Lebbeke   0:08:59         
015 Dobbelaar       Lucas           05 0699 Scheldesport 0:09:01 587254C 
016 Berg            Nino v d        05 0837 AV'56        0:09:16 846186C 
017 Mertens         Quinten         05 0539 AV'56        0:09:36 769414  
018 Simons          Jesper          04 0540 AV'56        0:09:57 ia      
019 Oele            Sven            04 0812 AV'56        0:10:07 860968C 
020 Wibbelink       Thies           05 0620 Dynamica     0:11:27 889219C 
 
    Inkelcross, Kruiningen MD04/05   1960m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Quintelier      Noor            04 0561 AC Lebbeke   0:07:28         
002 Raemdonck       Madeleine       04 0559 AC Lebbeke   0:07:34         
003 Graaf           Amy de          05 0593 AV'56        0:07:51         
004 Weverberg       Hanne van       04 0560 AC Lebbeke   0:08:11         
005 Eetvelt         Katja van       04 0790 RKHAV        0:08:26 748872  
006 Haar            Dana ter        04 0591 Dynamica     0:08:36 765592  
007 Verbrugge       Mette           04 0550 Delta Sport  0:08:38         
008 Kroonen         Xenia           04 0784 RKHAV        0:08:49 751735C 
009 Mulders         Puk             05 0585 Dynamica     0:08:52 794366  
010 Keijmel         Myrthe          05 0712 Scheldesport 0:08:56 754100C 
011 Campenhout      Nienke van      05 0557 AC Lebbeke   0:09:10         
012 Pellaers        Fenne           05 0787 AV'56        0:09:43 752748  
013 Vierbergen      Kirsten         05 0795 RKHAV        0:10:00 882634C 
014 Koole           Hilde           05 0581 Dynamica     0:10:03 784093  
015 Kraker          Pascalle de     04 0836 Dynamica     0:10:06 817737C 
016 Elstgeest       Lotte              0586 AV'56        0:10:32         
 
    Inkelcross, Kruiningen JpA2 06    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Blommaert       Laurens         06 0565 AC Lebbeke   0:03:34         
002 Verbrugge       Ipe             20 0786 AV'56        0:03:44         
003 Esbroeck        Toon van        06 0564 AC Lebbeke   0:03:50         
004 Bouwhuizen      Robin           06 0833 RKHAV        0:03:52 841802  
005 Maat            Fabian de       06 0705 Scheldesport 0:03:54 740849C 
006 Raemdonck       Lucas           06 0563 AC Lebbeke   0:03:57         
007 Pijnen          Benjamin        06 0706 Scheldesport 0:04:03 843320C 
008 Koopman         Kasper          06 0819 Dynamica     0:04:05 802261C 
009 Steenblok       Koen            06 0731 AV'56        0:04:10 835097C 
010 Koole           Stijn           06 0662 Dynamica     0:04:14 784092C 
011 Acker           Job van         06 0803 Hulst        0:04:21         
012 Vael            Luca            06 0726 Dynamica     0:04:31 814293C 
013 Rietberg        Stein           06 0531 Dynamica     0:04:36 813226  
014 Dees            Rody            06 0828 AV'56        0:05:05 821489C 
015 Baldir          Benjamin        06 0763 AV'56        0:05:49         
016 Burg            Len van         06 0626 AV'56        0:06:11 ia      
 
    Inkelcross, Kruiningen JpA1 07    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Zedie           07 0683 Flakkee      0:03:43 847287C 
002 Engels          Ivar            07 0827 Dynamica     0:03:53 817741C 
003 Ton             Luca            07 0815 Dynamica     0:04:02 817739C 
004 Wieles          Viktor          07 0704 Scheldesport 0:04:17 849324C 
005 Oele            Niels           07 0813 AV'56        0:04:27 846188C 
006 Zandstra        Lucas           07 0703 Scheldesport 0:04:39 804733C 
007 Lous            Jochem          07 0802 Dynamica     0:04:58 832135C 
008 Matthijs        Jarne           07 0792 RKHAV        0:05:00 841705  
009 Openeer         Matthijs        07 0756 AV'56        0:05:31         
 
    Inkelcross, Kruiningen MpA2 06    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Muyshondt       Emma            06 0566 AC Lebbeke   0:04:08         
002 Kraker          Ysmime de       06 0835 Dynamica     0:04:16 817366C 
003 Voorde          Kyra van de     06 0816 Dynamica     0:04:18 845214C 
004 Karelse         Yara            06 0785 AV'56        0:04:23 800807C 
005 Maas            Britt v d       06 0733 Delta Sport  0:04:26 830973  
006 Dikkenberg      Inke van den    06 0728 AV'56        0:04:29 786624C 
007 Berrevoets      Puck            06 0542 Delta Sport  0:04:34 857921  
008 Luijk           Zoe van         06 0825 AV'56        0:04:38 790209C 
009 Simonse         Marit           06 0789 AV'56        0:04:40 811420C 
010 Steenhart       Karlijn         06 0538 AV'56        0:04:43 878372  
011 Daalen          Lois van        06 0537 AV'56        0:04:46 817820  
012 Exter           Ann den         06 0796 RKHAV        0:04:48 814302C 
013 Boonman         Anouk           06 0549 Nieuwdorp    0:04:58         
 
    Inkelcross, Kruiningen MpA1 07    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          07 0834 Dynamica     0:03:56 834220C 
002 Zina            Looverie        07 0567 AC Lebbeke   0:03:59         
003 Hamer           Benthe den      07 0715 Scheldesport 0:04:14 845355C 
004 Harthoorn       Marise          07 0546 AV'56        0:04:19         
005 Geus            Brigitte de     23 0826 AV'56        0:04:22 ??CC    
006 Crombeen        Evita           07 0684 RKHAV        0:04:44 843722C 
007 Goudswaard      Lieke           07 0618 Delta Sport  0:04:48 830969  
008 Struijk         Maud            07 0661 Delta Sport  0:05:05 881920  
009 Luijk           Tess van        07 0824 AV'56        0:05:09 818396C 
010 Peeters         Demi            07 0714 Scheldesport 0:05:11 831473C 
011 Jonge           Elizabeth de    07 0690 Dynamica     0:05:15 866788  
012 Bruijnes        Veerle          07 0829 AV'56        0:05:34 832183C 
 
    Inkelcross, Kruiningen JpB  08    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verbiest        Kyano           08 0707 Scheldesport 0:04:23 870104C 
002 Lensen          Quinten         08 0689 Scheldesport 0:04:29 870097C 
003 Sinke           Jerom           08 0575 AV'56        0:04:32 ?       
004 Beuns           Jens            08 0686 AV'56        0:04:37 C       
005 Noordijk        Lyam            08 0709 Scheldesport 0:04:42 866289C 
006 Cools           Wout            08 0569 AC Lebbeke   0:04:44         
007 Giele           Midas           08 0708 Scheldesport 0:04:51 855729C 
008 Lie             Jemuel          08 0624 Dynamica     0:04:53 887337  
009 Veringa         Erik            08 0687 Dynamica     0:05:02 803429C 
010 Jonge           Dylano de       08 0831 Dynamica     0:05:12 879456C 
 
    Inkelcross, Kruiningen JpC  09    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Muyshondt       Jarne           09 0568 AC Lebbeke   0:04:29         
002 Boonman         Jasper          09 0548 Dynamica     0:04:33 885016  
003 Bareman         Daniel          09 0692 Scheldesport 0:04:35 ia C    
004 Duijnkerke      Pepijn          09 0711 Scheldesport 0:05:03 ia C    
005 Luijk           Daan            10 0767 Goes         0:05:09         
006 Tuller          Sven            09 0578 Scheldesport 0:05:11 ia      
007 Berman          Florian         09 0534 AV'56        0:05:25 891693  
008 Koeveringen     Tim van         11 0772 Kruiningen   0:07:13         
 
    Inkelcross, Kruiningen MpB  08    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Weverberg       Ruth van        08 0572 AC Lebbeke   0:04:26         
002 Pijnen          Vallerie        08 0719 Scheldesport 0:04:34 843321C 
003 Campenhout      Dieuwke van     08 0571 AC Lebbeke   0:04:40         
004 Damme           Marit van       08 0718 Scheldesport 0:05:04 855728C 
005 Mol             Elise           08 0823 AV'56        0:05:07 867754CC
006 Buijs           Maud            08 0791 RKHAV        0:05:20         
007 Dobbelaar       Rebecca         08 0716 Scheldesport 0:05:25 875253C 
008 Zahradnik       Iris            08 0717 Scheldesport 0:05:27 849325C 
 
    Inkelcross, Kruiningen MpC  09    980m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Daphne          09 0579 Flakkee      0:04:46 869774C 
002 Zandstra        Liselotte       09 0722 Scheldesport 0:04:52 866297C 
003 Vloet           Saine van der   09 0584 RKHAV        0:04:55 871637  
004 Esbroeck        Lin van         09 0570 AC Lebbeke   0:04:58         
005 Pijnen          Victoria        09 0723 Scheldesport 0:05:06 873674C 
006 Bruijnes        Mirthe          09 0830 AV'56        0:05:14 867745C 
007 Schuit          Senna           10 0721 Scheldesport 0:05:55 ia C    
008 Uijtdehaag      Hanneke         09 0720 Scheldesport 0:06:04 885192C 
009 Kraker          Aimee de        10 0580 Dynamica     0:06:56 882641  
 
     finishers: ,10
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven