za 26/11/16 - Elderschanscross - Aardenburg

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     de Zeeuwse verzekeringen-CC  2016-2017
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Elderschanscross, Aardenburg Hse-34    9850m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pleijte         Tim             85 0058 Dynamica     0:33:56 549404C 
002 Broeke          Tim van den        0089 Dynamica     0:34:07 520983  
003 Adan            Erwin           92 0103 Dynamica     0:35:38 460965C 
004 Bouwman         David           88 0007 Flakkee      0:35:50 701726C 
005 Wolfert         Eric            90 0072 Flakkee      0:36:30 705676C 
006 Hont            Sander d'       93 0037 Scheldesport 0:36:46 866628C 
007 Balkenende      Luuk            95 0107 AV'56        0:37:21 507299  
008 Nevel           Angelo van      90 0113 Meulebekt    0:38:06         
009 Hoosemans       Ruud            82 0074 Dynamica     0:39:39 644731C 
010 Vos             Robin de        91 0050 AV'56        0:42:38 435794C 
011 Loois           Johan              0111              0:46:08         
 
    Elderschanscross, Aardenburg H35-44    9850m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wiessner        Ralph           77 0056 Dynamica     0:36:06 817743C 
002 Bleyaert        Bart            78 0118 RC Gent      0:36:11         
003 Hamer           Michael den     76 0045 Scheldesport 0:39:00 831470C 
004 Waelput         Geert           72 0071 Koewacht     0:40:38         
005 Hoosemans       Martijn         80 0052 Dynamica     0:41:57 869373C 
006 Pieters         David              0122 Wielingen    0:44:12         
 
    Elderschanscross, Aardenburg H45-54    9850m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Poorter         Yves de            0120 Knokke       0:38:49         
002 Balkenende      Peter           66 0079 AV'56        0:38:55 651796C 
003 Verhage         Arjo            69 0027 Dynamica     0:39:33 477579  
004 Thuy            Benny           68 0020 RKHAV        0:39:55 662514  
005 Velde           Herma vd        65 0799 Zottegem     0:40:07 B       
006 Wieles          Adriaan         3  0084 Scheldesport 0:40:25         
007 Mourik          Piet van        63 0024 Delta Sport  0:41:20 521800C 
008 Vos             Wilko de        63 0104 AV'56        0:42:01 267864C 
009 Ridder          Cor de          70 0028 Dynamica     0:43:54 747485C 
010 Broecke         Francois v d    68 0031 Wielingen    0:44:03 ??      
011 Tieleman        Henkjan         69 0023 Flakkee      0:44:24 788407C 
012 Sommeijer       Marcel          70 0018 Dynamica     0:44:35 821033C 
013 Platteeuw       Albert          65 0040 Scheldesport 0:45:20 494502C 
014 Waes            Peter van       62 0112 Wielingen    0:45:23 128932  
015 Murre           Walther         67 0044 Scheldesport 0:45:37 447287C 
016 Veen            Jaap van der    67 0042 Scheldesport 0:45:41 641591C 
017 Bavinchoven     Leon            3  0115 Scheldesport 0:46:34         
018 Feijter         Simon              0114 Schoondijke  0:46:41         
019 Maat            Harold de       69 0041 Scheldesport 0:46:53 641591C 
020 Noordijke       Peter           63 0108 Goes         0:49:09         
021 Goetheer        Rene               0090 Wolphaartsdi 0:51:14 CC      
022 Traas           Ronny              0121 Philippine   0:51:54         
023 Hogervorst      Rudie           66 0030 Wielingen    0:54:11 880838  
 
    Elderschanscross, Aardenburg H55-64    9850m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lous            Henk            58 0011 Dynamica     0:44:51 56910C  
002 Zaman           Jacques         61 0106 Scheldesport 0:47:28 494501  
003 Blaauw          Ebe             53 0105 Scheldesport 0:48:29 548161  
004 Knibbeler       Berry           61 0039 Scheldesport 0:48:30 597351C 
005 Delleke         Ron             59 0009 Dynamica     0:51:30 46857C  
006 Postma          Bouwe           60 0015 Middelburg   0:52:58 CC      
 
    Elderschanscross, Aardenburg H65+      9850m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jonge           Wim de          49 0016 AV'56        0:46:03 201138C 
002 Hoeve           Jan van         48 0109 Wielingen    0:48:54 793404  
003 Beijer          Piet            48 0014 Dynamica     0:50:40 212967C 
004 Bastemeijer     Fred            47 0070 Delta Sport  0:51:59 528520C 
005 Lasseur         Joop            42 0064 Delta Sport  0:52:18 452269C 
006 Botman          Kobus           51 0005 Dynamica     0:53:26 435233C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg JA 98/99  9850m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
    Elderschanscross, Aardenburg Vse-34    9850m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Sanderse        Monica          82 0059 Dynamica     0:45:43 ia C    
002 Nieuwdorp       Roos            93 0117 AV'56        0:48:13         
003 Reus            Renate de       91 0057 Vlissingen   0:48:56 CC      
004 Nobus           Monique         85 0043 Aardenburg   0:52:06         
 
    Elderschanscross, Aardenburg V35-44    9850m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verschuure      Monique         80 0087 AV'56        0:41:59         
002 Matthijssen     Katrijn         8  0116              0:55:33         
 
    Elderschanscross, Aardenburg V45-54    9850m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Balkenende      Christine       65 0063 AV'56        0:54:07 651842C 
002 Quataert        Inge            64 0101 Wielingen    0:57:36 ??      
 
    Elderschanscross, Aardenburg V55+      9850m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Flikweer        Rian            61 0026 Dynamica     0:52:53 652397C 
002 Vries           Jannie de       59 0017 Dynamica     0:53:50 739000C 
003 Tempelaar       Ineke           57 0012 Dynamica     0:55:29 468281C 
004 Margadant       Edith           55 0069 Delta Sport  0:58:02 523000C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg MA98/99   4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lodder          Judith          99 0846 Flakkee      0:21:08 712324C 
002 Sies            Leannah         99 0848 Flakkee      0:24:57 610263  
 
    Elderschanscross, Aardenburg JB00/01   4500m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
 
    Elderschanscross, Aardenburg MB00/01   2700m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dieren          Judith             0948 Wielingen    0:13:24 660270  
002 Dieren          Debora van         0088 Flakkee      0:14:26 747149  
003 Niemantsverdrie Amy             01 0988 RKHAV        0:14:31 635964C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg Hkcr+JA   2700m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verstraate      Wouter             0944 Westkapelle  0:09:52 573092  
002 Zuidhof         Jasper          90 0992 AV'56        0:10:05 678272  
003 Balkenende      Bart            98 0971 AV'56        0:10:15 564425C 
004 Thuy            Dennis             0965 RKHAV        0:10:32 561134  
005 Heikoop         Sebastiaan      69 0987 Delta Sport  0:10:36 588375  
006 Driessche       Matthijs v d    99 0991 RKHAV        0:10:44 864492  
007 Stolk           Edwin              0945 Flakkee      0:11:02 300151  
008 Huigh           Floris          98 0957 Wielingen    0:11:19 567181  
009 Sluis           Ewout van       99 0983 Flakkee      0:11:36 662179C 
010 Quekelberge     Patrick         66 0952 Wielingen    0:11:41 239052  
011 Wege            Ivar van de     99 0955 Scheldesport 0:11:51 ia      
012 Wilde           Rien de         60 0953 AV'56        0:11:58 90464   
013 Kreek           Jos de          63 0977 Scheldesport 0:12:21 588398  
014 Huigh           Johan           61 0958 Wielingen    0:12:48 251228  
015 Dobbelaar       Patrick         76 0950              0:13:59         
016 Schuit          Etienne            0947 Scheldesport 0:14:49         
017 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:15:53 733744C 
018 Quaak           Annechien       77 0963 Hulst        0:16:04         
 
    Elderschanscross, Aardenburg Vkcr+MA   2700m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Engels          Anjolie         76 0959 VZA          0:10:38 128759C 
002 Campenhout      Veerle van      75 0943 RKHAV        0:12:19         
003 Kreek           Maaike de          0946 Scheldesport 0:12:23 588399  
004 Hersschens      Veronique          0951 Zottegem     0:13:18         
005 Mourik          Emma van        96 0994 Delta Sport  0:13:21 518032C 
006 Veringa         Caroline        74 0985 Dynamica     0:13:49 794372C 
007 Kraker          Paulette de     75 0998 Dynamica     0:13:54 523553C 
008 Sies            Marijke         69 0956 Flakkee      0:14:06 672287  
009 Ruijsink        Lenneke         80 0949 AV'56        0:14:15 751903  
010 Quaak           Vivian          74 0961 Hulst        0:15:38         
011 Simonse         Marielle        72 0993 AV'56        0:15:56 758566C 
012 Velde           Daisy van de    90 0960 Wielingen    0:16:48 474696  
013 Dalen           Angelique       70 0954 Goes         0:18:22         
 
    Elderschanscross, Aardenburg JC02/03   1800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Abdailah        Jamal           16 0589 Scheldesport 0:07:35 842074  
002 Maat            Ralph de        03 0697 Scheldesport 0:07:42 740850C 
003 Zeeuw           Nathan de       02 0694 Scheldesport 0:07:46 684110C 
004 Dillis          Elyas           02 0724 RKHAV        0:08:14 854464  
005 Dobbelaar       Jonathan           0602 Scheldesport 0:08:22 ia C    
006 Wieles          Chris           03 0696 Scheldesport 0:08:30 842086C 
007 Bouwhuizen      Dylan           03 0832 RKHAV        0:08:45 858754  
008 Os              Martijn van     03 0839 RKHAV        0:08:52 743240  
009 Vierbergen      Mats            03 0794 RKHAV        0:08:53 751738  
010 Schrijver       Jim de          16 0596 RKHAV        0:09:03         
 
    Elderschanscross, Aardenburg MC02/03   1800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Smits           Veerle          02 0688 AV'56        0:08:08 748551C 
002 Houtzager       Ruchama         03 0615 Delta Sport  0:08:12 681666  
003 Geldof          Jasmijn         02 0818 AV'56        0:08:18 681779C 
004 Acker           Emma van        03 0804 RKHAV        0:08:26 709804  
005 Leenheer        Fleur           03 0616 Delta Sport  0:08:33 786072  
006 Siebons         Marleen         02 0805 Dynamica     0:08:34 801204C 
007 Exter           Eva den         03 0798 RKHAV        0:08:36 CC      
008 Goudswaard      Ilse            03 0614 Delta Sport  0:08:39 737660  
009 Sommeijer       Lynn            02 0808 Dynamica     0:08:49 814295C 
010 Hulsken         Nikita          02 0613 Delta Sport  0:09:00 807391  
011 Hanse           Charlotte       03 0577 Delta Sport  0:09:07 830646  
 
    Elderschanscross, Aardenburg JD04/05   1800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Rijkhals        Jeffrey         05 0811 Dynamica     0:08:43 859831C 
002 Schuit          Daan            05 0701 Scheldesport 0:08:47 788203C 
003 Noordijk        Bryan           04 0700 Scheldesport 0:09:01 818859C 
004 Dobbelaar       Lucas           05 0699 Scheldesport 0:09:19 587254C 
005 Wibbelink       Thies           05 0620 Dynamica     0:10:00 ia  C   
006 Oele            Sven            04 0812 AV'56        0:10:01 860968C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg MD04/05   1800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Eetvelt         Katja van       04 0790 RKHAV        0:08:41 748872  
002 Haar            Dana ter        04 0591 Dynamica     0:08:58         
003 Keijmel         Myrthe          05 0712 Scheldesport 0:09:09 754100C 
004 Mulders         Puk             05 0585 Dynamica     0:09:11 794366  
005 Hulsken         Isabella        04 0617 Delta Sport  0:09:14 807392  
006 Koole           Hilde           05 0581 Dynamica     0:10:05 ia      
007 Kraker          Pascalle de     04 0836 Dynamica     0:10:09 817737C 
008 Leenheer        Anouk           04 0576 Delta Sport  0:10:17 830969  
009 Sluijs          Femke van       05 0838 AV'56        0:10:19 801923C 
010 Vierbergen      Kirsten         05 0795 RKHAV        0:10:25 882634C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg JpA2 06    900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bouwhuizen      Robin           06 0833 RKHAV        0:04:07 841802  
002 Maat            Fabian de       06 0705 Scheldesport 0:04:09 740849C 
003 Pijnen          Benjamin        06 0706 Scheldesport 0:04:12 843320C 
004 Koopman         Kasper          06 0819 Dynamica     0:04:15 802261C 
005 Brouwer         Matthijs de     06 0793 RKHAV        0:04:29 ??      
006 Acker           Job van         06 0803 Hulst        0:04:31         
007 Koole           Stijn           06 0662 Dynamica     0:04:38 784092C 
008 Vael            Luca            06 0726 Dynamica     0:04:42 814293C 
009 Dees            Rody            06 0828 AV'56        0:05:24 821489C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg JpA1 07    900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Joppe           Zedie           07 0683 Flakkee      0:04:08 847287C 
002 Engels          Ivar            07 0827 Dynamica     0:04:16 817741C 
003 Ton             Luca            07 0815 Dynamica     0:04:23 817739C 
004 Wieles          Viktor          07 0704 Scheldesport 0:04:43 849324C 
005 Zandstra        Lucas           07 0703 Scheldesport 0:04:51 804733C 
006 Matthijs        Jarne           07 0792 RKHAV        0:04:56 841705  
007 Oele            Niels           07 0813 AV'56        0:04:58 846188C 
008 Lous            Jochem          07 0802 Dynamica     0:05:20 832135C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg MpA2 06    900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Haeck           Tiana           06 0582 ac Meetjesla 0:04:22 4663B   
002 Kraker          Ysmime de       06 0835 Dynamica     0:04:34 817366C 
003 Voorde          Kyra van de     06 0816 Dynamica     0:04:40 845214C 
004 Exter           Ann den         06 0796 RKHAV        0:04:57 814302C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg MpA1 07    900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          07 0834 Dynamica     0:04:19 834220C 
002 Hamer           Benthe den      07 0715 Scheldesport 0:04:39 845355C 
003 Goudswaard      Lieke           07 0618 Delta Sport  0:05:08 830969  
004 Peeters         Demi            07 0714 Scheldesport 0:05:34 831473C 
005 Hertoys         Marjan          07 0776 Wielingen    0:06:03         
006 Bruijnes        Veerle          07 0829 AV'56        0:06:07 832183C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg JpB  08    900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verbiest        Kyano           08 0707 Scheldesport 0:04:37 870104C 
002 Dekker          Edwin           00 0775 Wielingen    0:04:44         
003 Beuns           Jens            08 0686 AV'56        0:04:48 C       
004 Lensen          Quinten         08 0689 Scheldesport 0:04:54 870097C 
005 Noordijk        Lyam            08 0709 Scheldesport 0:04:56 866289C 
006 Giele           Midas           08 0708 Scheldesport 0:05:03 855729C 
007 Roelse          Micha           08 0710 Scheldesport 0:05:08 860585C 
008 Boujlila        Imram           24 0600 Scheldesport 0:05:12         
009 Veringa         Erik            08 0687 Dynamica     0:05:15 803429C 
010 Jonge           Dylano de       08 0831 Dynamica     0:05:35 879456C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg JpC  09    900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bareman         Daniel          09 0692 Scheldesport 0:04:48 ia C    
002 Boujlila        Anwar           25 0601 Scheldesport 0:05:05         
003 Tuller          Sven            09 0578 Scheldesport 0:05:49 ia      
 
    Elderschanscross, Aardenburg MpB  08    900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pijnen          Vallerie        08 0719 Scheldesport 0:05:05 843321C 
002 Damme           Marit van       08 0718 Scheldesport 0:05:22 855728C 
003 Mol             Elise           08 0823 AV'56        0:05:25 867754CC
004 Buijs           Maud            08 0791 RKHAV        0:05:39         
005 Zahradnik       Iris            08 0717 Scheldesport 0:05:41 849325C 
006 Dobbelaar       Rebecca         08 0716 Scheldesport 0:05:46 875253C 
 
    Elderschanscross, Aardenburg MpC  09    900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pijnen          Victoria        09 0723 Scheldesport 0:05:02 873674C 
002 Zandstra        Liselotte       09 0722 Scheldesport 0:05:11 866297C 
003 Joppe           Daphne          09 0579 Flakkee      0:05:18 869774C 
004 Vloet           Saine van der   09 0584 RKHAV        0:05:28 871637  
005 Bruijnes        Mirthe          09 0830 AV'56        0:05:43 867745C 
006 Uijtdehaag      Hanneke         09 0720 Scheldesport 0:06:13 885192C 
007 Kramer          Fee             09 0663 Wielingen    0:06:19 890499  
008 Kraker          Aimee de        10 0580 Dynamica     0:07:05 882641  
 
     finishers: ,9
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven