za 5/11/16 - Moerschanscross - Hulst

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

    de Zeeuwse verzekeringen-CC  2016-2017
    Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Moerschanscross, Hulst Hse-34    9,6  k
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pleijte         Tim             85 0058 Dynamica     0:27:40 549404C 
002 Broeke          Tim van den        0089 Dynamica     0:27:47         
003 Exter           Niek den           0085 Scheldesport 0:27:57         
004 Kok             Martijn de         0003 AV'56        0:28:15 609985  
005 Bouwman         David           88 0007 Flakkee      0:29:31 701726C 
006 Lombergen       Bram van           0095 9            0:29:42         
007 Hont            Sander d'       93 0037 Scheldesport 0:30:05 866628C 
008 Wolfert         Eric            90 0072 Flakkee      0:30:30 705676  
009 Mey             Liam de         82 0019 RKHAV        0:30:40 793390  
010 Hoosemans       Ruud            82 0074 Dynamica     0:31:10 644731C 
011 Schrier         David           85 0073 Dynamica     0:31:27 734229C 
012 Bruijn          Boris de        82 0068 AV'56        0:32:41         
013 Dehooge         Robin           96 0076 ATAC         0:32:55 B       
014 Kreek           Kris de         97 0038 Scheldesport 0:34:57 562666C 
015 Vos             Robin de        91 0050 AV'56        0:35:58 435794C 
016 ??                                 0092              0:36:26         
017 Goedhart        Freek           84 0022 Flakkee      0:36:36 877387C 
 
    Moerschanscross, Hulst H35-44    10  k
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wiessner        Ralph           77 0056 Dynamica     0:29:44 817743C 
002 Hamer           Michael den     76 0045 Scheldesport 0:32:12 831470C 
003 Waelput         Geert           72 0071 Koewacht     0:32:58         
004 Janse           Micha           74 0033 Dynamica     0:33:37 507310  
005 Karelse         Johan           73 0032 AV'56        0:33:55 846199C 
006 Hoosemans       Martijn         80 0052 Dynamica     0:34:45 869373C 
007 Bosman          Paul            74 0061 Koewacht     0:35:26         
008 Wieland         Niek            73 0100 Axel         0:35:37         
009 Elstgeest       Gijsbert        44 0086 AV'56        0:36:24         
010 Woestijne       Rinus vd           0099              0:36:31         
011 Vercauteren     Ivan               0097 AC Waasland  0:39:44         
012 Mahu            Nico            73 0067 Stekene      0:39:58 B       
013 Block           Stefan de       74 0021 RKHAV        0:42:33 103961  
014 Dobbelaar       Patrick            0078 Zaamslag     0:45:32         
015 Berg            Ad van den      2  0082 AV'56        0:45:45         
 
    Moerschanscross, Hulst H45-54    10  k
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ruelle          Edwin de la     67 0049 RKHAV        0:31:25 541469  
002 Balkenende      Peter           66 0079 AV'56        0:31:41 651796C 
003 Thuy            Benny           68 0020 RKHAV        0:32:15 662514  
004 Wieles          Adriaan         3  0084 Scheldesport 0:33:42         
005 Mourik          Piet van        63 0024 Delta Sport  0:33:45 521800C 
006 Ridder          Cor de          70 0028 Dynamica     0:34:42 747485C 
007 Meeuwse         JanWillem          0094 AV'56        0:34:59 822184C 
008 Simonse         Berry           71 0025 AV'56        0:35:52 758565  
009 Broecke         Francois v d    68 0031 Wielingen    0:36:00 ??      
010 Ridderhof       Michel          3  0096              0:36:12         
011 Sommeijer       Marcel          70 0018 Dynamica     0:36:21 821033C 
012 Tieleman        Henkjan         69 0023 Flakkee      0:36:29 788407C 
013 Zeeuw           Alwin de           0083 Scheldesport 0:36:33         
014 Vervaet         Patrick         72 0060 RKHAV        0:37:03 632294  
015 Dees            Danmar          71 0055 AV'56        0:37:06 855078  
016 Platteeuw       Albert          65 0040 Scheldesport 0:37:09 494502C 
017 Murre           Walther         67 0044 Scheldesport 0:37:37 447287C 
018 Veen            Jaap van der    67 0042 Scheldesport 0:38:03 641591C 
019 Burm            Hans            65 0054 AC Waasland  0:38:57 B       
020 Berge           Cor van den     63 0036 Goes         0:40:06         
021 Maat            Harold de       69 0041 Scheldesport 0:40:07 641591C 
022 Goetheer        Rene               0090 Wolphaartsdi 0:41:03 CC      
023 Franken         Wilco           71 0065 RKHAV        0:41:16 ia      
024 Hogervorst      Rudie           66 0030 Wielingen    0:43:34 880838  
025 Block           Walther de      64 0053 RKHAV        0:43:34 861654  
 
    Moerschanscross, Hulst H55-64    10  k
    naam                   geb stn club           tyd
001 Branden         Frank van den   59 0029 RKHAV        0:33:17 829468  
002 Lous            Henk            58 0011 Dynamica     0:36:53 56910C  
003 Delleke         Ron             59 0009 Dynamica     0:39:25 46857C  
004 Postma          Bouwe           60 0015 Middelburg   0:40:32 CC      
005 Knibbeler       Berry           61 0039 Scheldesport 0:41:14 597351C 
006 Oudshoorn       Wil             4  0081              0:45:38         
 
    Moerschanscross, Hulst H65+      10  k
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jonge           Wim de          49 0016 AV'56        0:37:46 201138C 
002 Beijer          Piet            48 0014 Dynamica     0:42:17 212967C 
003 Botman          Kobus           51 0005 Dynamica     0:44:10 435233C 
004 Stijns          Arthur          47 0008 Dynamica     0:47:13 869391  
005 Joziasse        Piet               0091 Nw  St Joosl 0:51:01         
 
    Moerschanscross, Hulst JA 98/99  10  k
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ridder          Rens de         99 0035 Dynamica     0:30:45 672234C 
002 Vandenbulcke    Frederik        98 0075 ATAC         0:31:22 B       
 
    Moerschanscross, Hulst Vse-34    10  k
    naam                   geb stn club           tyd
001 Overkamp        Mirthe          94 0004 Phoenix      0:36:23 486914C 
002 Sanderse        Monica          82 0059 Dynamica     0:37:49         
003 Geuze           Ada                0966 Middelburg   0:39:05         
004 Reus            Renate de       91 0057 Vlissingen   0:41:40 CC      
 
    Moerschanscross, Hulst V35-44    10  k
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verschuure      Monique         80 0087 AV'56        0:35:36         
002 Mattheijssen    Katrijn         76 0034 Terneuzen    0:47:15         
 
    Moerschanscross, Hulst V45-54    10  k
    naam                   geb stn club           tyd
001 Allefs          Monique         67 0051 RKHAV        0:42:08 623182  
002 Balkenende      Christine       65 0063 AV'56        0:43:26 651842C 
003 Corbijn         Rianne          71 0077 Goes         0:52:00         
 
    Moerschanscross, Hulst V55+      10  k
    naam                   geb stn club           tyd
001 Flikweer        Rian            61 0026 Dynamica     0:43:08 652397C 
002 Vries           Jannie de       59 0017 Dynamica     0:44:02 739000C 
003 Kleven          Lenie van       53 0010 avvn Vliss   0:53:30 209921C 
 
    Moerschanscross, Hulst MA98/99   4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Smeets          Lotte              0972 ATAC         0:20:31 B       
002 Lodder          Judith          99 0846 Flakkee      0:21:38 712324  
003 Thuy            Margot          99 0842 RKHAV        0:21:43 662574  
004 Kreek           Maaike de       99 0843 Scheldesport 0:22:38 588399C 
 
    Moerschanscross, Hulst JB00/01   4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Segers          Kjell           01 0840 GVAC Veldhov 0:20:18 726315  
002 Kruisifikx      Thomas          01 0844 Scheldesport 0:22:10 672239C 
 
    Moerschanscross, Hulst MB00/01   2500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw           Mirthe de       00 0989 Scheldesport 0:10:25 578936C 
002 Burm            Antje           00 0979 ATAC         0:11:07 B       
003 Dieren          Debora van         0088 Flakkee      0:11:31         
004 Niemantsverdrie Amy             01 0988 RKHAV        0:12:36 635964  
 
    Moerschanscross, Hulst Hkcr+JA   2500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Blevi           David              0981 Atac         0:07:58         
002 VandenBulke     Fredrik         98 0980 ATAC         0:08:06 B       
003 Zuidhof         Jasper          90 0992 AV'56        0:08:16 678272  
004 Leng            Paavo de        01 0973 Dynamica     0:08:18 664870  
005 Balkenende      Bart            98 0971 AV'56        0:08:27 564425C 
006 Driessche       Matthijs v d    99 0991 RKHAV        0:08:46 864492  
007 Dhooge          Robin           96 0978 ATAC         0:08:48 B       
008 Acker           Marc van        73 0984 Hulst        0:09:11         
009 Sluis           Ewout van       99 0983 Flakkee      0:09:27 662179C 
010 Noey            Sven van           0968 Hulst        0:09:31         
011 Buter           Wim                0969 Scheldesport 0:09:38 C       
012 Baar            Pieter-Jan de   75 0997 AV'56        0:10:07 832179C 
013 Kreek           Jos de          63 0977 Scheldesport 0:10:22 588398  
014 Versluijs       Ronny           69 0996 Wielingen    0:10:28 494731C 
015 Somers          Steven             0975 Volharding B 0:12:06 B       
016 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:13:24 733744C 
017 Nqueyilbe       Vincent         74 0974 Volharding B 0:14:00 B       
 
    Moerschanscross, Hulst Vkcr+MA   2500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Eetvelt         Melissa van     91 0986 RTS StPauwel 0:10:15 B       
002 Mourik          Emma van        96 0994 Delta Sport  0:10:38 518032C 
003 Heynderickx     Cindy           77 0982 Volharding B 0:10:49 B       
004 Kraker          Paulette de     75 0998 Dynamica     0:11:40 523553C 
005 Veringa         Caroline        74 0985 Dynamica     0:12:01 794372C 
006 Sluijs          Esther van      74 0999 AV'56        0:12:03 752749C 
007 Pagter          Joanne de       82 0967 Anemuiden    0:13:00         
008 Pots            Katja              0976 Volharding B 0:13:55 B       
009 Simonse         Marielle        72 0993 AV'56        0:13:57 758566C 
010 Smet            Nathalie           0970 Volharding B 0:15:33         
 
    Moerschanscross, Hulst JC02/03   2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Abdailah        Jamal           16 0589 03           0:07:52         
002 Roos            Matthijs        02 0685 AV'56        0:07:55 709632  
003 Verbrugge       Mees            16 0594 AV'56        0:08:01         
004 Maat            Ralph de        03 0697 Scheldesport 0:08:04 740850C 
005 Dillis          Elyas           02 0724 RKHAV        0:08:46 854464  
006 Wieles          Chris           03 0696 Scheldesport 0:08:57 842086C 
007 Bouwhuizen      Dylan           03 0832 RKHAV        0:09:21 858754  
008 Vierbergen      Mats            03 0794 RKHAV        0:09:27 751738  
009 Os              Martijn van     03 0839 RKHAV        0:09:29 743240  
010 Schuit          Rens            03 0695 Scheldesport 0:09:32 842077C 
011 Vanheesveld     Dante           03 0608 Volharding S 0:09:37         
012 Schrijver       Jime de         16 0596 RKHAV        0:09:41         
 
    Moerschanscross, Hulst MC02/03   2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houtzager       Ruchama         03 0615 Delta Sport  0:08:45 681666  
002 Geldof          Jasmijn         02 0818 AV'56        0:08:51 681779C 
003 Acker           Emma van        03 0804 RKHAV        0:08:56 709804  
004 Siebons         Marleen         02 0805 Dynamica     0:09:01 801204C 
005 Smits           Veerle          02 0688 AV'56        0:09:04 748551C 
006 Goudswaard      Ilse            03 0614 Delta Sport  0:09:07 737660  
007 Leenheer        Fleur           03 0616 Delta Sport  0:09:09 786072  
008 Lelie           Fien            02 0727 RKHAV        0:09:16 746641  
009 Exter           Eva den         03 0798 RKHAV        0:09:24 CC      
010 Baar            Sanne de        03 0821 AV'56        0:09:27 786616C 
011 Sommeijer       Lynn            02 0808 Dynamica     0:09:29 814295C 
012 PellaersVdPoest Maud            02 0788 AV'56        0:09:33 708946  
013 Hulsken         Nikita          02 0613 Delta Sport  0:09:36 807391  
014 Kapteijn        Lisa            03 0800 AV'56        0:09:41 884966C 
 
    Moerschanscross, Hulst JD04/05   2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Rooms           Jentho          05 0739 AC Waasland  0:08:07 B       
002 Dikkenberg      Jesse van den   04 0729 AV'56        0:08:18 748547C 
003 Baar            Remco de        05 0822 AV'56        0:08:20 811412C 
004 Smet            Lucas           04 0664 AC Waasland  0:08:22 B       
005 Pauwels         Milan           05 0737 AC Waasland  0:08:24 B       
006 Anne            lars            05 0734 AC Waasland  0:08:27 B       
007 Houwelingen     Tom van         05 0660 Dynamica     0:08:32 758531C 
008 Baekelandt      Wout            04 0628 Volharding B 0:08:43 B       
009 Smet            Ruben           05 0732 AC Waasland  0:08:49 B       
010 De Bosscher     Thomas          05 0736 AC Waasland  0:08:52 B       
011 Bonten          Victor          05 0738 AC Waasland  0:08:57 B       
012 Kluskens        Jochem          04 0629 Volharding B 0:09:04 B       
013 Mees            London          04 0627 Volharding B 0:09:07 B       
014 Rijkhals        Jeffrey         05 0811 Dynamica     0:09:09 859831C 
015 Segers          Thorben         04 0810 GVAC Veldhov 0:09:11 794599  
016 Schuit          Daan            05 0701 Scheldesport 0:09:24 788203C 
017 Noordijk        Bryan           04 0700 Scheldesport 0:09:34 818859C 
018 Houts           Jochem van      04 0630 Volharding B 0:09:45 B       
019 Laureys         Ernest          04 0621 Volharding B 0:09:48 B       
020 Kapteijn        Mart            05 0801 AV'56        0:09:54 742882C 
021 Berg            Nino v d        05 0837 AV'56        0:10:12 846186  
022 Dobbelaar       Lucas           05 0699 Scheldesport 0:10:16 587254C 
023 Akkerman        Tom             04 0691 Dynamica     0:10:19 885015  
024 Wibbelink       Thies           05 0620 Dynamica     0:11:32 ia      
 
    Moerschanscross, Hulst MD04/05   2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf           Amy de          05 0593 AV'56        0:08:27         
002 Jonghe          Limme de        04 0665 AC Waasland  0:08:30 B       
003 Verleysen       Caitlin         04 0745 AC Waasland  0:08:59 B       
004 Vermeulen       Nele            05 0744 AC Waasland  0:09:11 B       
005 Thierens        Louise          05 0609 Volharding B 0:09:13         
006 Haar            Dana ter        04 0591 Dynamica     0:09:19         
007 Eetvelt         Katja van       04 0790 RKHAV        0:09:21 748872  
008 Penneman        Charlotte       05 0743 AC Waasland  0:09:31 B       
009 Thijs           Sofie           05 0667 Volharding   0:09:39 B       
010 Kroonen         Xenia           04 0784 RKHAV        0:09:46 751735C 
011 Keijmel         Myrthe          05 0712 Scheldesport 0:09:49 754100C 
012 Hulsken         Isabella        04 0617 Delta Sport  0:10:05 807392  
013 Heynderickx     Haily           05 0632 Volharding B 0:10:23 B       
014 Geboes          Kaat            05 0741 AC Waasland  0:10:25 B       
015 Mortier         Febe            05 0668 Volharding   0:10:28 B       
016 Vierbergen      Kirsten         05 0795 RKHAV        0:10:30 882634C 
017 Martens         Kaat            05 0623 Volharding B 0:10:32 B       
018 Baekelandt      Joke            05 0631 Volharding B 0:10:34 B       
019 Duerinck        Faith           04 0730 Volharding   0:10:41 B CC    
020 Kraker          Pascalle de     04 0836 Dynamica     0:10:46 817737C 
021 Blanckaert      Femke           05 0633 Volharding B 0:10:49 B       
022 De Caluwe       Febe            05 0740 AC Waasland  0:10:52 B       
023 PellaersVdPoest Fenne           05 0787 AV'56        0:10:55 752748  
024 Burg            Yara            04 0625 AV'56        0:10:58 747478  
025 Sluijs          Femke van       05 0838 AV'56        0:11:12 801923C 
026 Elstgeest       Lotte              0586 AV'56        0:11:15         
027 Laureys         Adeline         05 0622 Volharding B 0:11:19 B       
 
    Moerschanscross, Hulst JpA2 06   1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hebbinckhuys    Abi             06 0749 AC Waasland  0:03:53 B       
002 Verbrugge       Ipe             20 0786 AV'56        0:03:55         
003 VanDeCloodt     Niels           06 0750 AC Waasland  0:04:03 B       
004 Maat            Fabian de       06 0705 Scheldesport 0:04:05 740849C 
005 Koopman         Kasper          06 0819 Dynamica     0:04:14 802261C 
006 Pijnen          Benjamin        06 0706 Scheldesport 0:04:18 843320C 
007 Bouwhuizen      Robin           06 0833 RKHAV        0:04:20 841802  
008 Steenblok       Koen            06 0731 AV'56        0:04:27 835097C 
009 Acker           Job van         06 0803 Hulst        0:04:33         
010 Vael            Luca            06 0726 Dynamica     0:04:36 814293  
011 Brouwer         Matthijs de     06 0793 RKHAV        0:04:38 ??      
012 Koole           Stijn           06 0662 Dynamica     0:04:41 784092C 
013 Vercauteren     Jentel          06 0606 AC Waasland  0:04:43         
014 Belien          Billy           06 0748 AC Waasland  0:04:48 B       
015 Oppens          Miel van        06 0671 Volharding   0:05:02 B       
016 Velde           Laurens v d     06 0670 Volharding   0:05:16 B       
017 Rijk            Tigo de         06 0604 RKHAV        0:05:24         
018 Dees            Rody            06 0828 AV'56        0:05:34 821489C 
019 Groenendijk     Pepijn          06 0725 RKHAV        0:06:26 ??      
020 Burg            Len van         06 0626 AV'56        0:06:29 ia      
 
    Moerschanscross, Hulst JpA1 07   1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pauwels         Lars            07 0751 AC Waasland  0:04:07 B       
002 Joppe           Zedie           07 0683 Flakkee      0:04:10 847287C 
003 Ton             Luca            07 0815 Dynamica     0:04:22 817739C 
004 Engels          Ivar            07 0827 Dynamica     0:04:24 817741C 
005 Vlieger         Milan de        07 0673 Volharding   0:04:35 B       
006 Steels          Jaro            07 0797 RKHAV        0:04:37 858755C 
007 Laet            Joachim de      07 0636 Volharding B 0:04:41 B       
008 Bonten          Jasper          07 0752 AC Waasland  0:04:42 B       
009 Stoop           Jarne           07 0635 Volharding B 0:04:45 B       
010 Grave           Diablo de       07 0806 RKHAV        0:04:50 ??      
011 Zandstra        Lucas           07 0703 Scheldesport 0:04:55 804733C 
012 Wieles          Viktor          07 0704 Scheldesport 0:04:57 849324C 
013 Mattele         Milan           07 0638 Volharding B 0:05:00 B       
014 Wijnants        Reno            07 0587 Volharding   0:05:02         
015 Ephraim         Jori            07 0702 Scheldesport 0:05:18 ?CC     
016 Matthijs        Jarne           07 0792 RKHAV        0:05:23 841705  
017 Puroja          Jeremiah        07 0817 Dynamica     0:05:26 832136  
018 Steensens       Daan            07 0634 Volharding B 0:05:34 B       
019 Lous            Jochem          07 0802 Dynamica     0:05:42 832135C 
020 Waele           Wout de         07 0637 Volharding B 0:05:58 B       
021 Windhey         Jamie           07 0672 Volharding   0:06:32 B       
 
    Moerschanscross, Hulst MpA2 06   1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Loir            Elise           06 0759 AC Waasland  0:04:01 B       
002 VanPoucke       Fran            06 0757 AC Waasland  0:04:16 B       
003 Vercammen       Kaat            06 0753 AC Waasland  0:04:22 B       
004 Wauters         Lize            06 0639 Volharding B 0:04:25 B       
005 Kraker          Ysmime de       06 0835 Dynamica     0:04:29 817366C 
006 Karelse         Yara            06 0785 AV'56        0:04:31 800807C 
007 Voorde          Kyra van de     06 0816 Dynamica     0:04:45 845214C 
008 Dikkenberg      Inke van den    06 0728 AV'56        0:04:50 786624C 
009 Duhoux          Dorien          06 0640 Volharding B 0:04:53 B       
010 Sierens         Lore            06 0754 AC Waasland  0:04:55 B       
011 Luijk           Zoe van         06 0825 AV'56        0:04:58 790209C 
012 Stierteghem     Senne van       06 0669 Volharding   0:05:00 B       
013 Herremans       Rebecca         06 0755 AC Waasland  0:05:05 B       
014 Exter           Ann den         06 0796 RKHAV        0:05:07 814302C 
015 Simonse         Marit           06 0789 AV'56        0:05:10 811420C 
016 Elias           Alexandra       06 0605 RKHAV        0:05:12         
017 Burgelman       Jenke           06 0641 Volharding B 0:05:14 B       
018 Ephraim         Sanne           06 0713 Scheldesport 0:05:19 873671C 
019 VanDriessche    Febe            06 0758 AC Waasland  0:05:21 B       
 
    Moerschanscross, Hulst MpA1 07   1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink       Felien          07 0834 Dynamica     0:04:18 834220C 
002 Hollebosch      Noa             07 0675 Volharding   0:04:32 B       
003 Thoen           Alexe           07 0644 Volharding B 0:04:47 B       
004 Hamer           Benthe den      07 0715 Scheldesport 0:04:52 845355C 
005 VanBastelare    Jara            07 0761 AC Waasland  0:05:05 B       
006 Geus            Brigitte de     23 0826 AV'56        0:05:08 ??CC    
007 Rombaur         Lena            07 0760 AC Waasland  0:05:10 B       
008 Chioua Lekli    Nour            07 0765 AC Waasland  0:05:13 B       
009 Lagaert         Julie           07 0611 Volharding B 0:05:15         
010 Crombeen        Evita           07 0684 RKHAV        0:05:21 843722C 
011 Mees            Vegas           07 0642 Volharding B 0:05:29 B       
012 De Sutter       Emma            07 0762 AC Waasland  0:05:32 B       
013 Smedt           Laura de        07 0674 Volharding   0:05:37 B       
014 Zerbib          Cloe            07 0820 Dynamica     0:05:44 821036C 
015 Somers          Hanne           07 0643 Volharding B 0:05:47 B       
016 Bouman          Lobke           07 0783 RKHAV        0:05:50 841706  
017 Luijk           Tess van        07 0824 AV'56        0:05:52 818396C 
018 Loon            Evi van         07 0645 Volharding B 0:05:55 B       
019 Jonge           Elizabeth de    07 0690 Dynamica     0:06:00 866788  
020 Struijk         Maud            07 0661 Delta Sport  0:06:03 881920  
021 Bruijnes        Veerle          07 0829 AV'56        0:06:17 832183C 
 
    Moerschanscross, Hulst JpB  08   1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bogaert         Arne van        08 0646 Volharding B 0:04:21 B       
002 Zutter          Rune de         08 0649 Volharding B 0:04:26 B       
003 Chermmakh       Mohammed-Reda   08 0766 AC Waasland  0:04:34 B       
004 Paelinck        Lode            08 0647 Volharding B 0:04:45 B       
005 Beuns           Jens            08 0686 AV'56        0:04:47 C       
006 Verbiest        Kyano           08 0707 Scheldesport 0:04:49 870104C 
007 DeSchepper      Matiz           08 0769 AC Waasland  0:04:52 B       
008 Sterteghem      Seppe van       08 0666 AC Waasland  0:04:57 B       
009 Lensen          Quinten         08 0689 Scheldesport 0:05:02 870097C 
010 Giele           Midas           08 0708 Scheldesport 0:05:06 855729C 
011 Sierens         Kobe            08 0770 AC Waasland  0:05:09 B       
012 D'Heer          Kobe            08 0676 Volharding   0:05:14 B       
013 Noordijk        Lyam            08 0709 Scheldesport 0:05:18 866289C 
014 Mortier         Tobe            08 0677 Volharding   0:05:21 B       
015 Kluskens        Jaro            08 0650 Volharding B 0:05:23 B       
016 Pauwels         Seppo           08 0768 AC Waasland  0:05:25 B       
017 Veringa         Erik            08 0687 Dynamica     0:05:30 803429C 
018 Lie             Jemuel          08 0624 Dynamica     0:05:33 887337  
019 Jonge           Dylano de       08 0831 Dynamica     0:05:46 879456C 
020 Roelse          Micha           08 0710 Scheldesport 0:05:49 860585C 
021 Boujlila        Imram           24 0600 Scheldesport 0:05:51         
022 Waele           Lars de         08 0648 Volharding B 0:06:02 B       
 
    Moerschanscross, Hulst JpC  09   1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Rooms           Jorden          09 0779 AC Waasland  0:04:30 B       
002 Thierens        Emiel           09 0610 Volharding B 0:04:34         
003 Vydt            Jules           09 0774 AC Waasland  0:04:37 B       
004 Herremans       Sebastian       09 0773 AC Waasland  0:04:41 B       
005 Chioua          Lekli Hesa      09 0778 AC Waasland  0:04:45 B       
006 Grave           Devlin de       09 0807 RKHAV        0:04:59 ??      
007 Duijnkerke      Pepijn          09 0711 Scheldesport 0:05:08 ia C    
008 Bareman         Daniel          09 0692 Scheldesport 0:05:12 C       
009 Potter          Nilo de         09 0679 Volharding   0:05:15 B       
010 Burgelman       Siebe           09 0653 Volharding B 0:05:17 B       
011 Vlieger         Mats de         09 0680 Volharding   0:05:26 B       
012 Matele          Mattis          09 0651 Volharding B 0:05:29         
013 Boujlila        Anwar           25 0601 Scheldesport 0:05:31         
014 Verhagen        Robbe           09 0771 AC Waasland  0:05:44 B       
015 Loon            Thomas van      09 0652 Volharding B 0:05:54 B       
016 Segers          Dre                0599 Volharding B 0:06:03         
 
    Moerschanscross, Hulst MpB  08   1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 VandeCasserie   Ella            08 0612 Volharding S 0:04:55         
002 Pijnen          Vallerie        08 0719 Scheldesport 0:05:04 843321C 
003 Baert           Gitte           08 0781 AC Waasland  0:05:16 B       
004 Vercauteren     Violetta        08 0780 AC Waasland  0:05:28 B       
005 Landeghem       Victoria        08 0597 AC Waasland  0:05:35         
006 Mol             Elise           08 0823 AV'56        0:05:39 867754CC
007 Damme           Marit van       08 0718 Scheldesport 0:05:41 855728C 
008 Zahradnik       Iris            08 0717 Scheldesport 0:05:44 849325C 
009 Buijs           Maud            08 0791 RKHAV        0:05:54         
010 Mortier         Lize            08 0678 Volharding   0:05:59 B       
011 Dobbelaar       Rebecca         08 0716 Scheldesport 0:06:08 875253C 
012 Vandenhende     Esmee           26 0603 Volharding   0:06:10         
013 Segers          Mia                0598 Volharding   0:06:13         
014 Steenssens      Amber           08 0607              0:06:17         
 
    Moerschanscross, Hulst MpC  09   1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vercammen       Lies            09 0782 AC Waasland  0:04:51 B       
002 Wauters         Stien           09 0658 Volharding B 0:05:02 B       
003 Somers          Fien            09 0657 Volharding B 0:05:05 B       
004 Zandstra        Liselotte       09 0722 Scheldesport 0:05:19 866297C 
005 Ngueyilbe       Marie           09 0659 Volharding B 0:05:22 B       
006 Pijnen          Victoria        09 0723 Scheldesport 0:05:24 873674C 
007 Bruijnes        Mirthe          09 0830 AV'56        0:05:40 867745C 
008 Constant        Elise           09 0681 Volharding   0:05:49 B       
009 Waele           Lotte de        09 0655 Volharding B 0:05:57 B       
010 Wijnants        Auke            09 0588 Volharding   0:05:58         
011 Lenjou          Fleur           09 0654 Volharding B 0:06:05 B       
012 Uijtdehaag      Hanneke         09 0720 Scheldesport 0:06:09 885192C 
013 Schuit          Senna           10 0721 Scheldesport 0:06:14 ia C    
014 Windhey         Lily-Roos       09 0682 Volharding   0:06:30 B       
 
     finishers: ,15
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
terug naar boven