za 16/01/16 - Koole Sport Deltacross - Westenschouwen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     Koolesport-crosscompetitie 2015-2016
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Deltacross, Westenschouwen Hse       11500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Adan         Erwin         0242 Dynamica     0:45:18         
002 Broeke       Tim v d       0239 Dynamica     0:45:19         
003 Wolfert      Eric          0040 Flakkee      0:45:36 705676c 
004 StNicolaas   Ricardo       0094 Flakkee      0:45:57 806140  
005 Arensman     John          0252 Flakkee      0:48:24         
006 Hoosemans    Ruud          0041 Dynamica     0:49:17 644731c 
007 Jonge        Krispijn d    0234 Delta Sport  0:51:32         
008 Visser       Bart de       0190 Serooskerke  0:51:57         
009 Walpot       Nickey        0255 St Philipsla 0:54:33         
010 Nooijer      Bas de        0283 GRT          0:55:33         
011 Vries        Martijn d     0265 Runderground 0:56:17         
012 Uitterhoeve  John          0299 Goes         0:57:51         
013 Smit         Wouter de     0194 Oudelande    0:59:37         
014 Dees         Danmar        0963 AV'56        1:00:55 855078  
015 Goudzwaard   Mart          0204 Zonnemaire   1:01:14         
016 Ridderbos    Ronald        0248 Middelburg   1:03:56         
017 Kieft        Sven          0287              1:05:41         
018 Harinck      Joos          0286 Koudekerke   1:06:37         
019 Mol          Jeffrey       0219 Yerseke      1:06:53         
020 Steketee     Maurice       0037 Dynamica     1:07:33         
021 Dries        Stefan vd     0206 AV'56        1:14:20         
022 Saczijnski   Simon         0218 Goes         1:19:05         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H35-44    11500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hamer        Michael d     0017 Scheldesport 0:48:49 831470  
002 Vermeulen    Sven          0039 Dynamica     0:49:05 123ia   
003 Buyck        Michiel       0066 Dynamica     0:49:25 1234ia  
004 Boogaard     Wilco      77 0134 Dynamica     0:50:23 660882  
005 Karelse      Johan         0012 AV'56        0:50:27 846199c 
006 Bal          Leon          0203 Delta Sport  0:53:25         
007 Kapteijn     Remco         0260 AV'56        0:53:54         
008 Dekker       Peter         0034 Dynamica     0:54:05 821022c 
009 Verwijs      Robert        0207 Delta Sport  0:54:52         
010 Simons       Berry         0058              0:57:29         
011 Hoosemans    Martijn       0073 Dynamica     0:58:15 ia c    
012 Graaf        Caio de       0202 Delta Sport  0:58:32         
013 Dieleman     Marco         0254 Sommelsdijk  0:58:47         
014 Jonge        William de    0032              0:59:52 ia c    
015 Bouwman      Michel        0211 Delta Sport  1:00:31         
016 Splunter     Lennard va    0294 AV'56        1:03:03         
017 Dijkstra     Seth          0124 GRT          1:05:10 47512   
018 Boer         Lucien de     0215 Delta Sport  1:10:21         
019 Simonse      Elbert        0240 Aagtekerke   1:10:48         
020 Block        Stefan de     0257 RKHAV        1:11:22         
021 Kievits      Martin        0199 Delta Sport  1:18:37         
022 Goossen      Adrian        0208 Barendrecht  1:18:43         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H45-54    11500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Balkenende   Peter         0030 AV'56        0:49:10 651790c 
002 Thuy         Benny         0006 RKHAV        0:49:37 662514  
003 Verhage      Arjo          0047 Dynamica     0:49:44 477579  
004 Geschiere    Gilles        0213 Meliskerke   0:50:19         
005 Brouwer      Sjaak         0266 Dynamica     0:51:17         
006 Dujkman      Cees          0233 B Haamstede  0:52:02         
007 Mourik       Piet van      0036 Delta Sport  0:53:19 521800  
008 Wieles       Adriaan       0020 Scheldesport 0:53:28 816399  
009 Reijntjes    Ludolf        0228 Delta Sport  0:54:09         
010 Langen       Alex de       0289 Spirit       0:54:13         
011 Engel        Marcel        0259 Delta Sport  0:54:35         
012 Hederik      Bert vd       0210 avvn         0:54:48         
013 Bruijn       Leo de        0280 Dynamica     0:55:16         
014 Klink        Jeroen        0269 Delta Sport  0:55:43         
015 Ridder       Cor de        0065 Dynamica     0:56:13         
016 Hollander    Cees den      0181 Dreischor    0:56:22         
017 Veen         Jaap van d    0024 Scheldesport 0:56:55 641591  
018 Murre        Walther       0023 Scheldesport 0:57:07 565722  
019 Tieleman     Henkjan    69 0142 Flakkee      0:57:14 788407  
020 Vlieger      Richard de    0184 AV'56        0:57:27         
021 Iersel       Patrick va    0274 Goes         0:57:32         
022 Kotvis       Bram          0049 Delta Sport  0:57:38         
023 Sommeijer    Marcel        0033 Dynamica     0:57:46 814295c 
024 Zeeuw        Alwin de      0019 Scheldesport 0:58:21 447287  
025 Platteeuw    Albert        0022 Scheldesport 0:58:27 494502  
026 Bakker       Gert-Jan      0297 AV'56        0:59:46         
027 Feijter      Co de         0298 Delta Sport  0:59:54         
028 Bavinhoven   Leon van      0100 ??           1:00:03         
029 Maas         Johan v d     0235 Amsterdam    1:00:42         
030 Damme        Ko van        0205 AV'56        1:00:53         
031 Regt         Martin de     0296 AV'56        1:05:03         
032 Burger       Frits         0244 Zierikzee    1:05:54         
033 Munnik       Leon de       0212 Delta Sport  1:06:13         
034 Engel        Theo          0249 Zierikzee    1:06:30         
035 Boone        Leo           0279 B Haamstede  1:06:48         
036 Goetheer     Rene          0278 Wolphaartsdi 1:06:59         
037 George                     0277 Delta Sport  1:07:12         
038 Humer        Steffen       0193 AV'56        1:07:15         
039 Nolet        Jean-Pierr    0275              1:07:45 bl      
040 Dinther      Jan van       0250 Mijnsheerenl 1:09:17         
041 Couwenbergh  Pim           0243 Zierikzee    1:12:02         
042 Dingemanse   Jurgen        0192 Dynamica     1:19:56         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H55-64    11500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wilde        Jan de        0173 AV'56        0:49:55 140835  
002 Schaap       Rob           0285 Vlissingen   0:51:52         
003 Gent         Jan van       0290 Spirit       0:54:56         
004 Dalebout     Leo           0197 Dynamica     0:56:19         
005 Kloet        Cor           0195 Delta Sport  0:58:17         
006 Geluk        Jos           0273 Delta Sport  0:58:39         
007 Fredriks     Ruud          0281 AV'56        1:00:58         
008 Koole        Adri          0288 Dynamica     1:02:12         
009 Dellebeke    Ron           0013 Dynamica     1:02:20 46857c  
010 Spaans       Gerrit        0149 AV'56        1:03:01         
011 Bras         Gerard        0200 Dynamica     1:05:30         
012 Nooijer      Martin        0282 Koudekerke   1:05:33         
013 Guequierre   John          0043 Dynamica     1:06:03 46791   
014 Oonincx      Jos           0209 THOR         1:07:18         
015 Couwenbergh  Marc          0241 Gouda        1:07:42         
016 Botman       Kobus         0189 Dynamica     1:09:40         
017 Marcel       Richard       0276 Zoutelande   1:11:28         
018 Francke      Leo           0238 Pekelinge    1:13:57         
019 Goorts       Antoon        0225 Keien        1:14:45         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H65+      11500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jonge        Wim de        0045 AV'56        0:59:00 201138c 
002 Lasseur      Joop          0074 Delta Sport  1:01:10 462269c 
003 Bastemeijer  Fred          0029 Delta Sport  1:02:34 528520c 
004 Wissen       Gerard van    0291 Spirit       1:05:07         
005 Beijer       Piet          0089 Dynamica     1:07:02 212967  
006 Sandee       Henk          0253 Kamperland   1:12:06         
007 Stijns       Arthur        0150 Dynamica     1:13:30 869381  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JA 97/98  11500m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen Vse       11500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Berge        Laurey v d    0191 Flakkee      0:52:31         
002 Herder       Astrid den    0054 AV'56        0:53:16 312579  
003 Platteeuw    Esther        0293 Scheldesport 0:58:07         
004 Overkamp     Mirthe        0284 Phoenix      0:59:56         
005 Geuze        Ada           0264 Middelburg   1:03:15         
006 Zoon         Nienke        0272 Flakkee      1:03:53         
007 Weelden      Denise van    0231 Goes         1:05:38         
008 Maas         Jolanda       0222 AV'56        1:07:09         
009 Capello      Evelien    7  0154 AV'56        1:07:24         
010 Vermeulen    Stephanie     0096 Dynamica     1:10:32         
011 Schreutelkam Laura         0261 Delta Sport  1:13:22         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen V35-44    11500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Brusker      Marike        0187 Wilhelmindor 1:04:53         
002 Bakker       Marjolein     0223 Spirit       1:05:31         
003 Wandel       Martiza       0256 Renesse      1:19:12         
004 Moerkoert    Natascha      0262 Souburg      1:20:37         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen V45-54    11500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Linde        Annet v d     0263 AV'56        0:57:24         
002 Jong         Tanja de      0221 Spirit       1:01:53         
003 Verstelle    Rian          0216 AV'56        1:02:01         
004 Vlieger      Rian de       0185 Lewedorp     1:03:08         
005 Stratin      Henny         0198 AV'56        1:03:44         
006 Geschiere    Susanne       0246 Dynamica     1:06:51         
007 Verhulst     Petra         0237 Dynamica     1:07:30         
008 Kreke        Annet v d     0270 Souburg      1:08:37         
009 Baan         Kyra de       0251 Mijnsheerenl 1:09:15         
010 Veld         Danielle i    0292 TV TW        1:11:15         
011 Hamelinck    Marjan        0258 RKHAV        1:11:25         
012 Wijsman      Lianne        0217 Delta Sport  1:13:03         
013 Goorts       Anita         0226 De Keien     1:18:09         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen V55+     11500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boer         Digna de      0227 Delta Sport  1:05:36         
002 Vries        Jannie de     0044 Dynamica     1:06:27 739000c 
003 Koster       Joke de       0214 Delta Sport  1:07:06         
004 Blom         Nellie        0220 DFS          1:14:12         
005 Poppel       Ineke van     0230 Delta Sport  1:20:01         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MA97/98  4600m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JB99/00  4600m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vries        Jorrick de    0850 AV'56        0:16:52 627450  
002 Ridder       Rens de       0853 Dynamica     0:16:53 123ia   
003 Lavooij      Stijn         0846 AV'56        0:19:47 665754  
004 Elstgeest    Youri         0848 AV'56        0:20:53 ia      
005 Putten       Axl van       0843 AV'56        0:21:32 809641  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MB99/00  2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lodder       Judith        0879 Flakkee      0:09:57 712324c 
002 Kreek        Maaike de     0876 Scheldesport 0:10:00 588399  
003 Zeeuw        Mirthe de     0877 Scheldesport 0:10:30 578936  
004 Dieren       Judith van    0880 Flakkee      0:10:35         
005 Thuy         Margot        0899 RKHAV        0:10:45 662574  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen Hkcr     2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Staal        Tommy         0929 AV'56        0:07:48 477867  
002 Verstraate   Wouter        0937 GRT          0:08:19 123ia   
003 Vos          Patrick de    0930 AV'56        0:08:24 517846  
004 Zuidhof      Jasper        0931 AV'56        0:08:28 678272  
005 Korte        Willem de     0979 Dynamica     0:08:30         
006 Balkenende   Bart          0919 AV'56        0:08:32 564426c 
007 Anrooy       Franklin v    0949 AV'56        0:08:34         
008 Vrolijk      Paco L        0978 Haag Atl     0:09:05         
009 Lavooij      Martijn       0935 AV'56        0:09:43 751253  
010 Dierkx       Mike          0938 Scheldesport 0:09:45         
011 Elsgeest     Gijsbert      0271 AV'56        0:09:49         
012 Wilde        Rien de       0961 AV'56        0:10:03 90464   
013 Zaman        Jacques       0911 Scheldesport 0:10:27 494501  
014 Kreek        Jos de        0910 Scheldesport 0:10:33 588395  
015 Klinken      Henry van     0970 Delta Sport  0:11:07         
016 Bavel        Adrie van     0980 Delta Sport  0:11:34         
017 Maat         Harold de     0912 Scheldesport 0:12:01 453856  
018 Schanck      George        0913 Wielingen    0:13:39 733744  
019 Kreeft       Herman        0973 Delta Sport  0:13:50         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen Vkcr     2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Campenhout   Veerle        0940 ACW          0:10:23 123bl   
002 Mourik       Emma van      0926 Delta Sport  0:10:42 518032  
003 Veringa      Caroline      0918 Dynamica     0:11:27 794372c 
004 Steenblok    Marian        0907 AV'56        0:11:37 763300c 
005 Kraker       Paulette d    0916 Dynamica     0:11:56 523553c 
006 Sluijs       Esther van    0906 AV'56        0:12:46 752749c 
007 Zwieten      Els van       0975 Delta Sport  0:15:46         
008 Dam          Jose van      0977 Delta Sport  0:16:16         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JC01/02  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Leng         Paavo de      0641 Dynamica     0:07:38         
002 Kapteijn     Stef       02 0668 AV'56        0:07:52 627450  
003 Tuil         Niels van  99 0666 B Haamstede  0:07:55 627450  
004 Nefs         Emiel         0539 Dynamica     0:08:06 770551c 
005 Verbrugge    Mees       02 0680 AV'56        0:08:23         
006 Zeeuw        Nathan de     0491 Scheldesport 0:08:46 684110  
007 Kruisifikx   Thomas        0490 Scheldesport 0:08:48 672239  
008 Noordenne    Daniel van    0723 Energie      0:09:02         
009 Dillis       Elyas         0422 RKHAV        0:09:24 854464  
010 Veringa      Sander        0267              0:12:55         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MC01/02  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hederik      Ilvia v d     0717 Energie      0:08:54         
002 Smits        Veerle        0614 AV'56        0:08:58 748551  
003 Geldof       Jasmijn       0623 Dynamica     0:09:11 681779c 
004 Sommeijer    Lynn          0528 Dynamica     0:09:21 814295c 
005 Le Coq       Louise        0522 Wielingen    0:09:27 707199  
006 Siebons      Marleen       0546 Dynamica     0:09:31 801204c 
007 Hulsken      Nikita        0531 Delta Sport  0:09:37 807391  
008 Lelie        Fien          0727 RKHAV        0:09:39         
009 Bun          Parel         0540 Dynamica     0:10:05 691085  
010 Pellaers     Maud          0618              0:10:12         
011 Flink        Eeke          0615 AV'56        0:10:15 697661  
012 Niemantsverd Amy           0423 RKHAV        0:11:39 635964  
013 Hartog       Corinda de    0734 Energie      0:11:56         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JD03/04  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Maat         Ralph de      0492 Scheldesport 0:08:44 740850  
002 Dikkenberg   Jesse vd      0486 AV'56        0:08:52 748547c 
003 Dobbelaar    Jonathan      0493 Scheldesport 0:09:05 842077  
004 Gotzenberger Tijmen        0731 Jonge Sparta 0:09:12         
005 Hartog       Sebastiaan    0735 Energie      0:09:15         
006 Hartog Benia               0736 Energie      0:09:40         
007 Koops        Thijs         0678 Dynamica     0:09:42         
008 Wieles       Chris         0495 Scheldesport 0:09:48 822405  
009 Vierbergen   Mats          0643 RKHAV        0:10:05         
010 Noordijk     Bryan         0498 Scheldesport 0:10:08 818859  
011 Bouwhuizen   Dylan van     0421 RKHAV        0:10:24 858754  
012 Zeeuw        Tobias        0497 Scheldesport 0:10:26 735296  
013 Karelse      Ryan          0483 AV'56        0:10:29 807092c 
014 Schuit       Rens          0496 Scheldesport 0:10:48 788204  
015 Kramer       Sven       03 0688 AV'56        0:10:55 713168  
016 Oele         Glenn         0620 AV'56        0:11:31 860868c 
017 Simonse      Jesper     04 0681 Goes         0:11:55         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MD03/04  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houtzager    Ruchama       0533 Delta Sport  0:09:19 681666  
002 Noordenne    Isabel van    0722 Energie      0:09:34         
003 Acker        Emma van      0419 RKHAV        0:09:42 709804  
004 Exter        Eva den       0418 RKHAV        0:10:10 707425  
005 Baan         Sanne de      0617 AV'56        0:10:17 786616  
006 Haar         Dana ter      0642 Dynamica     0:10:20         
007 Coppieters   Jenna         0417 RKHAV        0:10:23 743244  
008 Hanse        Charlotte     0733 Delta Sport  0:10:31         
009 Kraker       Pascale de    0536 Dynamica     0:11:28 817737c 
010 Kievits      Eva           0737 Delta Sport  0:17:05         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpA2 05  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Baar         Remco de      0613 AV'56        0:04:10 811412  
002 Goethem      Maxim van     0412 RKHAV        0:04:12 766476  
003 Houwelingen  Tom van       0525 Dynamica     0:04:17 75853c  
004 Rijkhals     Jeffrey       0715 Dynamica     0:04:23         
005 Arens        Firn          0426 AV'56        0:04:25 828468c 
006 Kapteijn     Mart          0607 AV'56        0:04:29 742882  
007 Schuit       Daan          0501 Scheldesport 0:04:32 788203  
008 Dobbelaar    Lukas         0647 Scheldesport 0:04:36 ia      
009 Dijkman      Cliff         0730 B Haamstede  0:04:39         
010 Berg         Nino v d      0611 AV'56        0:04:51 846186  
011 Wedage       Bjorn         0500 Scheldesport 0:05:15 843325  
012 Goossen      Noah          0719 Barendrecht  0:05:38         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpA1 06  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verbrugge    Ipe        06 0692 AV'56        0:04:13 123ia   
002 Maat         Fabian de     0503 Scheldesport 0:04:20 740849  
003 Pijnen       Benjamin      0502 Scheldesport 0:04:23         
004 Bouwhuizen   Robin         0410 RKHAV        0:04:26 841802  
005 Koopman      Kasper        0541 Dynamica     0:04:30 802261c 
006 Steenblok    Koen          0523 AV'56        0:04:35 835097c 
007 Koole        Stijn         0622 Dynamica     0:04:52 ia c    
008 Rietberg     Stein         0721 Dynamica     0:05:01         
009 Dees         Rody          0547 AV'56        0:05:20 821489  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA2 05  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Keymel       Myrthe        0512 Scheldesport 0:05:18 764100  
002 Eistergeest  Lotte         0732 s-Heerenhoek 0:05:25         
003 Sluys        Femke van     0542 AV'56        0:05:29 801923c 
004 Pellaers     Fenne         0612 AV'56        0:05:32 752748  
005 Koole        Hilde         0619 Dynamica     0:05:35 ia c    
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA1 06  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Karelse      Yara          0484 AV'56        0:04:38 800807c 
002 Voorde       Kyra v d      0482 Dynamica     0:04:41 845214c 
003 Kraker       Yasmine de    0537 Dynamica     0:04:45 817736c 
004 Dikkenberg   Inke v d      0485 AV'56        0:04:50 786624c 
005 Daalen       Lois          0728 AV'56        0:04:54         
006 Boot         Anna          0710 Delta Sport  0:04:56 123ia   
007 Simonse      Marit         0424 AV'56        0:04:59 811420  
008 Luijk        Zoa van       0548 AV'56        0:05:06 790209c 
009 Kramer       Mila          0700 AV'56        0:05:59 786626  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpB  07  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schletterer  Julius        0725 Dynamica     0:04:20         
002 Joppe        Zedie         0527 Flakkee      0:04:24 847287c 
003 Ton          Luca          0550 Dynamica     0:04:26 817739c 
004 Engels       Ivar          0425 Dynamica     0:04:31 817741c 
005 Wieles       Viktor        0507 Scheldesport 0:04:59 aangevr 
006 Zandstra     Lucas         0505 Scheldesport 0:05:13 804733  
007 Oele         Niels         0621 AV'56        0:05:32 846188c 
008 Matthijs     Jarne         0406 RKHAV        0:05:37 841705  
009 Bijl         Rinze v d     0714 Delta Sport  0:05:39         
010 Lous         Jochem        0674 Dynamica     0:05:42 832135  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpC  08  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Noordijk     Lyam          0509 Scheldesport 0:05:17 aangevr 
002 Jonge        Dylano de     0526              0:05:19 ia c    
003 Giele        Midas         0511 Scheldesport 0:05:29 855729  
004 Lensen       Quinten       0510 Scheldesport 0:05:32 aangevr 
005 Veringa      Erik          0524 Dynamica     0:05:36 803429c 
006 Dieleman     Dean          0716 Dynamica     0:05:40         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpB  07  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wibbelink    Felien        0543 Dynamica     0:04:36 834220c 
002 Zerbib       Chloe         0708 Dynamica     0:04:53         
003 Arens        Megan         0427 AV'56        0:04:57 828469c 
004 Hamer        Benthe den    0514 Scheldesport 0:05:02 845355  
005 Geus         Brigitte d    0549 AV'56        0:05:06 811414c 
006 Berrevoets   Puck          0718 Delta Sport  0:05:08         
007 Swinkels     Ghislaine     0726 Dynamica     0:05:09         
008 Bouwman      Lobke         0403 RKHAV        0:05:18 841706  
009 Crombeen     Evita         0402 RKHAV        0:05:20 aangevr 
010 Hage         Jasmijn       0268 Delta Sport  0:05:53         
011 Peeters      Demi          0513 Scheldesport 0:06:01 831473  
012 Dobbelaar    Rebekka       0706 Scheldesport 0:06:06         
013 Verlinde     Neline        0515 Scheldesport 0:06:09 835649  
014 Luijk        Tess van      0545 AV'56        0:06:24 818396c 
015 Bruijnes     Veerle        0530 AV'56        0:06:34 832183c 
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpC  08  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zandstra     Liselotte     0519 Scheldesport 0:05:14 123ia   
002 Pijnen       Valerie       0516 Scheldesport 0:05:21 843321  
003 Schletterer  Bowien        0724 Dynamica     0:05:24         
004 Franken      Floor         0401 RKHAV        0:05:38 814308  
005 Rietberg     Britt         0720 Dynamica     0:05:43         
006 Bruijnes     Mirthe        0529 AV'56        0:06:13 ia c    
007 Pijnen       Victoria      0520 Scheldesport 0:06:40 ia      
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
     finishers: ,8

terug naar boven