za 6/06/15 - 5 Regio ontmoeting

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Rank Regio punten    
1 Rijnmond 959    
2 Zuid Holland Midden 743    
3 West-Brabant 664    
4 Dordrecht 613    
5 Zeeland 395    
junioren C jongens
100 m        
Rank naam Regio prestatie wind
1 Milan le Bruin Rijnmond 11.80 +0.6m/s
2 Lars Adriaanse Rijnmond 11.99 +0.7m/s
3 Lukas Brand ZHM 12.11 +0.7m/s
4 Daan Hoomoedt Rijnmond 12.11 -0.1m/s
5 Rick van Loon Dordrecht 12.16 +0.6m/s
6 Joshua Wegman ZHM 12.36 +0.6m/s
7 Mattias Nab ZHM 12.49 -0.1m/s
8 Erik Schuit West-Brabant 12.58 +0.6m/s
9 Max van der Heyden Zeeland 12.60 +0.6m/s
10 Jasper van der Heydt Dordrecht 12.68 +0.7m/s
11 Hristo Vermeer Dordrecht 12.81 -0.1m/s
12 Sten de Schrijver Zeeland 12.87 +0.7m/s
13 Ruben Heijnen Zeeland 13.02 -0.1m/s
14 Rik Herijgens West-Brabant 13.16 -0.1m/s
15 Menno vd Broek West-Brabant 13.53 +0.7m/s
         
junioren C jongens
4 x 100 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 ZHM ZHM 47.65  
2 Rijnmond Rijnmond 47.69  
3 Dordrecht Dordrecht 49.19  
4 Zeeland Zeeland 50.04  
5 West-Brabant West-Brabant 52.88  
         
junioren C jongens
800 m        
Rank naam Regio prestatie opmerking
1 Bereket Petersen Zeeland 2:06.30  
2 Tibo Visser Dordrecht 2:06.60  
3 Hans Harting ZHM 2:07.40  
4 Najib Ali Hassan Rijnmond 2:09.00  
5 Ludo van Nieuwenhuizen ZHM 2:11.00 *geen officiele tijd
6 Aimane Benchellal ZHM 2:11.80  
7 Norbert Weijenberg West-Brabant 2:15.10  
8 Haico Boer Rijnmond 2:16.00 *geen officiele tijd
9 Erik Stok Rijnmond 2:16.40  
10 Jochem Vogel Zeeland 2:25.00 *geen officiele tijd
11 Menno vd Broek West-Brabant 2:26.00 *geen officiele tijd
12 Hristo Vermeer Dordrecht 2:27.00 *geen officiele tijd
13 Niels van Tuil Zeeland 2:30.30  
14 Stan de Deugd West-Brabant 2:37.00 *geen officiele tijd
         
junioren C jongens
Discus (1kg)        
Rank naam Regio prestatie  
1 Ruud Louter Zeeland 45.76  
2 Jesper Vrijenhoek Rijnmond 41.38  
3 Lars Boertien Rijnmond 34.99  
4 Thijs van Duijn ZHM 34.71  
5 David Vink Dordrecht 33.25  
6 Sven van Dijk ZHM 32.48  
7 Pim Groen Rijnmond 30.92  
8 Rik van der Made West-Brabant 29.50  
9 Rogier Derksen Dordrecht 29.11  
10 Niels de Groot ZHM 28.88  
11 Finn Joosten Dordrecht 25.98  
12 Daniël Winters West-Brabant 23.73  
13 Jorik van den Broek West-Brabant 22.55  
14 Toine van den Bos Zeeland 22.47  
15 Micha Tollenaar Zeeland DNS  
         
junioren C jongens  
hoogspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Niels de Groot ZHM 1.76  
2 Sjoerd Visser Dordrecht 1.76  
3 Daan Hoomoedt Rijnmond 1.71  
4 Lars Adriaanse Rijnmond 1.66  
5 Hans Harting ZHM 1.66  
6 Jeremy Pronk ZHM 1.66  
7 Rik Derks West-Brabant 1.56  
8 Bas van Hassel West-Brabant 1.51  
9 Delano Dresens Dordrecht 1.51  
10 Stijn Lavooij Zeeland 1.46  
11 Job van Belzen Zeeland 1.46  
12 Jim van Mook West-Brabant 1.46  
13 Pim Groen Rijnmond 1.46  
14 Sten de Schrijver Zeeland 1.41  
15 Floris van Dijk Dordrecht 1.36  
         
junioren C jongens  
kogel (4kg)        
Rank naam Regio prestatie  
1 Ruud Louter Zeeland 13.46  
2 Robin van Opstal Dordrecht 12.53  
3 Pim Groen Rijnmond 12.01  
4 Noah Lauwers Zeeland 11.47  
5 Sven van Dijk ZHM 11.35  
6 Rogier Derksen Dordrecht 11.04  
7 Aaron van Kooij Rijnmond 10.91  
8 Lars Semler West-Brabant 10.62  
9 Youko van der Blom ZHM 10.61  
10 Devi Robbemond Rijnmond 10.36  
11 Rik van der Made West-Brabant 10.26  
12 Jorik van den Broek West-Brabant 9.43  
13 David Vink Dordrecht 9.41  
14 Toine van den Bos Zeeland 9.20  
15 Ludo van Nieuwenhuizen ZHM 9.19  
         
junioren C jongens  
verspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Daan Hoomoedt Rijnmond 5.74  
2 Milan le Bruin Rijnmond 5.61  
3 Lars Adriaanse Rijnmond 5.44  
4 Joshua Wegman ZHM 5.39  
5 Mattias Nab ZHM 5.36  
6 Ruud Louter Zeeland 5.21  
7 Hristo Vermeer Dordrecht 5.12  
8 Rick van Loon Dordrecht 5.01  
9 Delano Dresens Dordrecht 4.85  
10 Bas van Hassel West-Brabant 4.51  
11 Sjoerd Verhelst West-Brabant 4.43  
12 Menno vd Broek West-Brabant 4.38  
13 Noah Lauwers Zeeland 4.28  
14 Daan Schuurman ZHM 4.24  
15 Max van der Heyden Zeeland 3.57  
16 Ruben Heijnen Zeeland DNS  
         
junioren C meisjes  
4 x 80 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Rijnmond Rijnmond 40.35  
2 ZHM ZHM 41.67  
3 West-Brabant West-Brabant 43.66  
4 Dordrecht Dordrecht 44.49  
5 Zeeland Zeeland 44.56  
         
junioren C meisjes  
600 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Anouk van Gils West-Brabant 1:45.08  
2 Lotte Bakx West-Brabant 1:46.59  
3 Amal Maatoug ZHM 1:47.21  
4 Ankie Vermeeren West-Brabant 1:48.10  
5 Maaike van Tuijl Dordrecht 1:48.47  
6 Zoë Sedney ZHM 1:48.62  
7 Mirthe de Zeeuw Zeeland 1:49.32  
8 Amber Aarssen Rijnmond 1:50.52  
9 Maria Volk Rijnmond 1:51.02  
10 Hannah den Engelse Rijnmond 1:51.79  
11 Roos de Vries Dordrecht 1:53.40  
12 Eline Brand ZHM 1:56.15  
13 Claudia Noordzij Dordrecht 2:01.50  
         
junioren C meisjes  
80 m        
Rank naam Regio prestatie wind
1 Fenna Klapwijk Rijnmond 10.32 +0.7m/s
2 Jaleesa Seedorf Rijnmond 10.40 +0.9m/s
3 Kadidja Sangare ZHM 10.44 +0.7m/s
4 Frederique Post ZHM 10.56 +0.9m/s
5 Charlie van Gorkum West-Brabant 10.72 +0.7m/s
6 Kahlan Geluk Rijnmond 10.86 +0.7m/s
7 Domenica Korfker Zeeland 10.87 +0.7m/s
8 Madelon van den Hoek Ostende ZHM 11.04 +0.7m/s
9 Lianne van Kampen Zeeland 11.05 +0.7m/s
10 Kim van Merode West-Brabant 11.37 +0.7m/s
11 Ankie Vermeeren West-Brabant 11.42 +0.9m/s
12 Claudia Noordzij Dordrecht 11.43 +0.9m/s
13 Sharon de Smoker Dordrecht 11.44 +0.7m/s
14 Caecilia Kaagman Zeeland 11.57 +0.9m/s
15 Suzanne Visser Dordrecht 11.60 +0.7m/s
         
junioren C meisjes
Discus (1 kg)        
Rank naam Regio prestatie  
1 Kahlan Geluk Rijnmond 31.40  
2 Eline Brand ZHM 24.47  
3 Bridget Janssen Rijnmond 22.52  
4 Robin van Ommeren West-Brabant 21.43  
5 Bowien Snepvangers West-Brabant 20.95  
6 Nanne Gelderblom Zeeland 20.26  
7 Floor van Splunter West-Brabant 19.08  
8 Madelon van den Hoek Ostende ZHM 19.01  
9 Suzanne Visser Dordrecht 18.75  
10 Stephanie Dhanis Zeeland 18.29  
11 Jitske Weersma Rijnmond 18.27  
12 Lianne van Kampen Zeeland 18.18  
13 Maritt Jansen Dordrecht 18.10  
14 Amber van de Merwe Dordrecht 16.93  
15 Laurene Brobbel ZHM 16.81  
         
junioren C meisjes  
hoogspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Nicole Etman Rijnmond 1.70  
2 Kadidja Sangare ZHM 1.60  
3 Inge Verleun ZHM 1.55  
4 Zoë Sedney ZHM 1.55  
5 Iris Heikoop Zeeland 1.45  
6 Nienke Voorheijen West-Brabant 1.45  
7 Luka Lieuwen Dordrecht 1.45  
8 Iris Voorheijen West-Brabant 1.40  
9 Lara van Rooijen Rijnmond 1.40  
10 Floor van Splunter West-Brabant 1.35  
11 Sophie van der Spoel Dordrecht 1.35  
12 Maritt Jansen Dordrecht 1.35  
13 Mirthe de Zeeuw Zeeland 1.25  
14 Stephanie Dhanis Zeeland 1.15  
15 Bridget Janssen Rijnmond DNS  
         
junioren C meisjes  
kogel (3kg)        
Rank naam Regio prestatie  
1 Bridget Janssen Rijnmond 10.89  
2 Luka Lieuwen Dordrecht 9.83  
3 Inas Chahid Rijnmond 9.65  
4 Lara van Rooijen Rijnmond 9.67  
5 Sophie van der Spoel Dordrecht 9.47  
6 Laurene Brobbel ZHM 9.04  
7 Robin van Ommeren West-Brabant 8.92  
8 Inge Verleun ZHM 8.86  
9 Nanne Gelderblom Zeeland 8.78  
10 Bowien Snepvangers West-Brabant 8.05  
11 Amal Maatoug ZHM 8.03  
12 Stephanie Dhanis Zeeland 7.42  
13 Suzanne Visser Dordrecht 6.69  
14 Floor van Splunter West-Brabant 6.57  
15 Lianne van Kampen Zeeland 6.56  
         
junioren C meisjes  
ver 1        
Rank naam Regio prestatie  
1 Nicole Etman Rijnmond 5.09  
2 Kadidja Sangare ZHM 4.90  
3 Zoë Sedney ZHM 4.78  
4 Nienke Voorheijen West-Brabant 4.68  
5 Kahlan Geluk Rijnmond 4.63  
6 Laurene Brobbel ZHM 4.59  
7 Luka Lieuwen Dordrecht 4.59  
8 Sophie van der Spoel Dordrecht 4.37  
9 Inas Chahid Rijnmond 4.25  
10 Caecilia Kaagman Zeeland 4.22  
11 Miranda van Dijk Dordrecht 4.20  
12 Evy van Daalen Zeeland 4.12  
13 Iris Voorheijen West-Brabant 4.05  
14 Domenica Korfker Zeeland 4.05  
15 Kim van Merode West-Brabant 4.02  
16 Iris Heikoop Zeeland 3.39  
         
junioren D jongens  
1000 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Brik van Dusseldorp Dordrecht 2:56.64  
2 Muhameed Huseen Dordrecht 3:03.62  
3 Ivar de Koning Dordrecht 3:06.95  
4 Bas Stam Rijnmond 3:10.36  
5 Bas Sloot ZHM 3:11.62  
6 Wouter Schets Zeeland 3:14.65  
7 Matthijs Roos Zeeland 3:19.54  
8 Ralph de Maat Zeeland 3:20.99  
9 Matthijs Verbeek West-Brabant 3:22.09  
10 Daniel van Noordenne Rijnmond 3:23.86  
11 Yvar Lania West-Brabant 3:26.45  
12 Marvin Lamers West-Brabant 3:27.61  
13 Jort Driel Rijnmond 3:31.97  
14 Kaj van Beest ZHM 3:32.89  
15 Nigel Steenwinkel ZHM 3:45.16  
         
junioren D jongens  
4 x 80 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Rijnmond Rijnmond 40.34  
2 West-Brabant West-Brabant 46.32  
3 Zeeland Zeeland DIS  
4 Dordrecht Dordrecht 44.28  
5 ZHM ZHM 45.07  
         
junioren D jongens  
80 m        
Rank naam Regio prestatie wind
1 Isiah Emanuelson Rijnmond 9.90 +0.8m/s
2 Damian Felter Rijnmond 10.40 +1.5m/s
3 Tijs Smits ZHM 10.46 +0.8m/s
4 Mark Heiden Rijnmond 10.74 +0.5m/s
5 Nigel Steenwinkel ZHM 10.86 +1.5m/s
6 Ivar de Koning Dordrecht 11.03 +0.5m/s
7 Tobias Steevensz Dordrecht 11.10 +0.8m/s
8 Muhameed Huseen Dordrecht 11.15 +1.5m/s
9 Bart Veltman ZHM 11.33 +0.5m/s
10 Joshua Ofori West-Brabant 11.67 +0.8m/s
11 Quinten Stam West-Brabant 11.86 +0.5m/s
12 Chris Wieles Zeeland 11.90 +0.5m/s
13 Ralph de Maat Zeeland 11.92 +0.8m/s
14 Wouter Schets Zeeland 12.14 +1.5m/s
15 Joep Bovee West-Brabant 12.42 +1.5m/s
         
junioren D jongens
hoogspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Glenn Mbome ZHM 1.56  
2 Declan Borst Rijnmond 1.56  
3 Mark Heiden Rijnmond 1.46  
4 Karsten Duys Rijnmond 1.41  
5 Mels Hillemans West-Brabant 1.36  
6 Marvin Lamers West-Brabant 1.36  
7 Marijn van Duijn ZHM 1.36  
8 Jeroen Jonker Dordrecht 1.36  
9 Thijs de Wild Dordrecht 1.36  
10 Vince Konings West-Brabant 1.31  
11 Brik van Dusseldorp Dordrecht 1.31  
12 Sander Prevoo Zeeland 1.26  
13 Ryan Karelse Zeeland 1.26  
14 Kaj van Beest ZHM 1.26  
15 Daniel Anceaux Zeeland 1.21  
         
junioren D jongens  
kogel (3kg)        
Rank naam Regio prestatie  
1 Mathieu van Opstal Dordrecht 11.19  
2 Yannick de Burbure Dordrecht 11.15  
3 Marijn van Duijn ZHM 10.68  
4 Glenn Mbome ZHM 10.64  
5 Isiah Emanuelson Rijnmond 10.32  
6 Julian Mejame Ejong Rijnmond 9.80  
7 Robin van Kooij Rijnmond 8.75  
8 Tobias Steevensz Dordrecht 8.12  
9 Nigel Steenwinkel ZHM 7.88  
10 Robbert Maas West-Brabant 7.51  
11 Mees Verbrugge Zeeland 7.42  
12 Ryan Karelse Zeeland 7.17  
13 Bram van der Velde West-Brabant 6.32  
14 Beau van Eekeren West-Brabant 5.71  
         
junioren D jongens  
verspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Damian Felter Rijnmond 5.30  
2 Mark Heiden Rijnmond 4.64  
3 Bart Veltman ZHM 4.47  
4 Isiah Emanuelson Rijnmond 4.45  
5 Tijs Smits ZHM 4.40  
6 Jochem van Boekel Dordrecht 4.32  
7 Marvin Lamers West-Brabant 4.19  
8 Thijs de Wild Dordrecht 4.18  
9 Bram Schetters West-Brabant 4.16  
10 Wouter Schets Zeeland 4.11  
11 Jeroen Jonker Dordrecht 3.99  
12 Matthijs Roos Zeeland 3.97  
13 Chris Wieles Zeeland 3.69  
14 Joep Bovee West-Brabant 3.44  
         
junioren D meisjes  
1000 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Amina Maatoug ZHM 3:14.56  
2 Jetske Mooldijk Rijnmond 3:15.25  
3 Meike Verdaasdonk West-Brabant 3:21.61  
4 Lotte de Visser Rijnmond 3:22.02  
5 Tessa Marijnissen West-Brabant 3:23.24  
6 Demi van Mourik Rijnmond 3:23.89  
7 Bente van den Broek West-Brabant 3:27.70  
8 Shelby van Putten Zeeland 3:28.20  
9 Dianne den Hoed Dordrecht 3:28.44  
10 Azual Jok Agok ZHM 3:28.84  
11 Ilse van der Marel ZHM 3:29.28  
12 Marit Uilhoorn Dordrecht 3:29.84  
13 Gwen Smits Dordrecht 3:35.56  
         
junioren D meisjes  
4 x 60 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Rijnmond Rijnmond 33.42  
2 ZHM ZHM 33.62  
3 West-Brabant West-Brabant 33.92  
4 Dordrecht Dordrecht 34.95  
5 Zeeland Zeeland 34.97  
         
junioren D meisjes  
60 m        
Rank naam Regio prestatie wind
1 Alysee Lester ZHM 8.33 +1.8m/s
2 Valéria Montijn Rijnmond 8.45 +1.8m/s
3 Lalenur Kilic West-Brabant 8.50 +1.8m/s
4 Merel Pijnenburg Rijnmond 8.56 +0.5m/s
5 Tessa Marijnissen West-Brabant 8.75 +0.5m/s
6 Rosalie Temme Dordrecht 8.79 +1.8m/s
7 Ruchama Houtzager Zeeland 8.93 +1.8m/s
8 Marit Waterman West-Brabant 8.96 +0.5m/s
9 Meike Veldhuis Dordrecht 9.01 +0.5m/s
10 Mette Pols ZHM 9.12 +0.5m/s
11 Jutte Vijverberg ZHM 9.16 +0.5m/s
12 Nikita Hulsken Zeeland 9.25 +0.5m/s
13 Louise le coq Zeeland 9.38 +0.5m/s
14 Noor van Helden Dordrecht 9.97 +0.5m/s
15 Sophie Kunst Rijnmond DNS +0.5m/s
         
junioren D meisjes  
hoogspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Valéria Montijn Rijnmond 1.51  
2 Lalenur Kilic West-Brabant 1.46  
3 Emie Beurkens West-Brabant 1.41  
4 Sem Rijnders West-Brabant 1.41  
5 Azual Jok Agok ZHM 1.41  
6 Amber Fritse Dordrecht 1.41  
7 Quincy Heemskerk ZHM 1.41  
8 Isabel Raap Rijnmond 1.36  
9 Amina Maatoug ZHM 1.36  
10 Rosalie Temme Dordrecht 1.36  
11 Anouk Maas Zeeland 1.31  
12 Joyce van Welie Rijnmond 1.31  
13 Tamar van Daalen Zeeland 1.26  
14 Meike Veldhuis Dordrecht 1.26  
         
junioren D meisjes  
kogel (2kg)        
Rank naam Regio prestatie  
1 Alida van Daalen Rijnmond 16.36  
2 Alysee Lester ZHM 12.37  
3 Valéria Montijn Rijnmond 11.67  
4 Airissa Vermond ZHM 11.18  
5 Joyce van Welie Rijnmond 11.03  
6 Annemieke Wijnhoven Dordrecht 10.29  
7 Quincy Heemskerk ZHM 10.19  
8 Amber Fritse Dordrecht 9.14  
9 Louise le coq Zeeland 9.10  
10 Bente van den Broek West-Brabant 8.73  
11 Noor van Helden Dordrecht 8.61  
12 Lieke van de Linden West-Brabant 8.49  
13 Ruchama Houtzager Zeeland 8.21  
14 Emie Beurkens West-Brabant 7.42  
15 Nikita Hulsken Zeeland 7.16  
         
junioren D meisjes  
verspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Isabel Raap Rijnmond 4.74  
2 Emie Beurkens West-Brabant 4.52  
3 Amber Fritse Dordrecht 4.42  
4 Merel Pijnenburg Rijnmond 4.38  
5 Joyce van Welie Rijnmond 4.34  
6 Rosalie Temme Dordrecht 4.29  
7 Mette Pols ZHM 4.27  
8 Ruchama Houtzager Zeeland 4.17  
9 Jutte Vijverberg ZHM 4.07  
10 Louise le coq Zeeland 4.06  
11 Esmee Lamers West-Brabant 4.04  
12 Tamar van Daalen Zeeland 4.00  
13 Meike Veldhuis Dordrecht 3.95  
14 Meike Verdaasdonk West-Brabant 3.93  
15 Alysee Lester ZHM DNS  
         
pupillen A1 jongens  
4 x 60 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Rijnmond Rijnmond 36.83  
2 Zeeland Zeeland 37.99  
3 ZHM ZHM 38.06  
4 West-Brabant West-Brabant 38.78  
5 Dordrecht Dordrecht 39.03  
         
pupillen A1 jongens  
60m        
Rank naam Regio prestatie wind
1 Maurice Afognon ZHM 8.71 +0.9m/s
2 Michiel Zunderman Rijnmond 9.09 +0.6m/s
3 Yuma van Dijkhuizen Dordrecht 9.11 +0.9m/s
4 Bart Mol West-Brabant 9.21 +0.6m/s
5 Presley Ouwerkerk Rijnmond 9.31 +0.9m/s
6 Aiden Bareman Rijnmond 9.34 +0.6m/s
7 Vincent van Pul West-Brabant 9.35 +20.0m/s
8 Mick van Kleeff Rijnmond 9.42 +20.0m/s
9 Tinus Rijsdijk Dordrecht 9.46 +20.0m/s
10 Maxim van Goethem Zeeland 9.48 +20.0m/s
11 Thijs Bakhuizen Rijnmond 9.51 -0.3m/s
12 Kevin Breumelhof ZHM 9.52 +0.6m/s
13 Remco de Baar Zeeland 9.52 +0.9m/s
14 Tristan Wijnhoven Dordrecht 9.60 +0.6m/s
15 Thijs van Schoonhoven ZHM 9.70 +20.0m/s
16 Daan Schuit Zeeland 9.73 +0.6m/s
17 Mink Tebbens West-Brabant 9.76 -0.3m/s
18 Bas Noordermeer West-Brabant 9.76 +0.6m/s
19 Axel Warmenhoven ZHM 9.79 +0.6m/s
20 Tim van Vliet Dordrecht 9.92 +0.6m/s
21 Quinten Brouwer Dordrecht 9.98 -0.3m/s
22 Quinten Mertens Zeeland 10.03 +0.6m/s
23 Finn Hillemans West-Brabant 10.10 +0.9m/s
24 Berto Anker ZHM 10.14 -0.3m/s
25 Chris Zuidhof Zeeland 10.95 -0.3m/s
         
pupillen A1 jongens  
Balwerpen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Bart Mol West-Brabant 30.10  
2 Bas Noordermeer West-Brabant 28.55  
3 Finn Hillemans West-Brabant 28.29  
4 Vincent van Pul West-Brabant 27.61  
5 Kevin Breumelhof ZHM 27.62  
6 Thijs Bakhuizen Rijnmond 26.90  
7 Thijs van Schoonhoven ZHM 25.41  
8 Quinten Brouwer Dordrecht 24.32  
9 Maxim van Goethem Zeeland 23.18  
10 Michiel Zunderman Rijnmond 23.23  
11 Tristan Wijnhoven Dordrecht 23.20  
12 Axel Warmenhoven ZHM 22.73  
13 Remco de Baar Zeeland 21.86  
14 Aiden Bareman Rijnmond 20.46  
15 Mick van Kleeff Rijnmond 20.48  
16 Maurice Afognon ZHM 20.35  
17 Yuma van Dijkhuizen Dordrecht 20.04  
18 Daan Schuit Zeeland 19.77  
19 Berto Anker ZHM 19.47  
20 Presley Ouwerkerk Rijnmond 18.98  
21 Tim van Vliet Dordrecht 18.17  
22 Tinus Rijsdijk Dordrecht 17.82  
23 Quinten Mertens Zeeland 15.83  
24 Chris Zuidhof Zeeland 14.93  
25 Mink Tebbens West-Brabant 12.43  
         
pupillen A1 jongens  
verspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Thijs Bakhuizen Rijnmond 4.18  
2 Presley Ouwerkerk Rijnmond 4.07  
3 Aiden Bareman Rijnmond 3.99  
4 Vincent van Pul West-Brabant 3.97  
5 Maurice Afognon ZHM 3.94  
6 Bart Mol West-Brabant 3.92  
7 Kevin Breumelhof ZHM 3.90  
8 Michiel Zunderman Rijnmond 3.89  
9 Daan Schuit Zeeland 3.82  
10 Tristan Wijnhoven Dordrecht 3.82  
11 Mick van Kleeff Rijnmond 3.76  
12 Quinten Mertens Zeeland 3.75  
13 Maxim van Goethem Zeeland 3.74  
14 Bas Noordermeer West-Brabant 3.74  
15 Finn Hillemans West-Brabant 3.69  
16 Mink Tebbens West-Brabant 3.69  
17 Axel Warmenhoven ZHM 3.69  
18 Tim van Vliet Dordrecht 3.67  
19 Yuma van Dijkhuizen Dordrecht 3.63  
20 Remco de Baar Zeeland 3.47  
21 Tinus Rijsdijk Dordrecht 3.41  
22 Quinten Brouwer Dordrecht 3.38  
23 Berto Anker ZHM 3.34  
24 Thijs van Schoonhoven ZHM 3.29  
25 Chris Zuidhof Zeeland 3.11  
         
pupillen A1 meisjes  
4 x 60 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Rijnmond Rijnmond 37.52  
2 West-Brabant West-Brabant 38.14  
3 ZHM ZHM 38.26  
4 Dordrecht Dordrecht 40.66  
5 Zeeland Zeeland 41.91  
         
pupillen A1 meisjes  
60m        
Rank naam Regio prestatie wind
1 Body Christiaans Rijnmond 9.23 +1.0m/s
2 Anouk Verdaasdonk West-Brabant 9.45 +0.1m/s
3 Nathalie van Opstal Dordrecht 9.66 +1.0m/s
4 Amber Aertssen West-Brabant 9.70 +1.0m/s
5 Sam Schaalje Rijnmond 9.74 +1.2m/s
6 Nathalia Montijn Rijnmond 9.74 +0.1m/s
7 Paula Simons Rijnmond 9.75 +0.7m/s
8 Rachel Ivo Rijnmond 9.82 +0.8m/s
9 Dunya van den Tooren ZHM 9.83 +1.0m/s
10 Brittany Cools West-Brabant 9.92 +0.8m/s
11 Floortje Tromp ZHM 9.97 +0.7m/s
12 Diede van de Wal Dordrecht 9.99 +0.8m/s
13 Noga Piepenbroek ZHM 10.02 +0.1m/s
14 Sofie Klein West-Brabant 10.03 +1.2m/s
15 Fleur Verheijen West-Brabant 10.04 +0.7m/s
16 Jildau le Roy Zeeland 10.06 +0.1m/s
17 Julia van Dorp Dordrecht 10.07 +0.1m/s
18 Thirza Krol Dordrecht 10.15 +1.2m/s
19 Lisanne Lorier Zeeland 10.16 +1.2m/s
20 Sanne van Houten ZHM 10.31 +0.8m/s
21 Inge Gijsman ZHM 10.33 +1.2m/s
22 Quinty van Dalen Zeeland 10.69 +1.0m/s
23 Myrthe Keijmel Zeeland 10.77 +0.8m/s
24 Melissa Hanselaar Dordrecht 10.87 +0.7m/s
         
pupillen A1 meisjes  
Balwerpen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Noga Piepenbroek ZHM 27.38  
2 Sofie Klein West-Brabant 22.94  
3 Rachel Ivo Rijnmond 21.99  
4 Dunya van den Tooren ZHM 21.25  
5 Body Christiaans Rijnmond 21.11  
6 Diede van de Wal Dordrecht 20.09  
7 Sam Schaalje Rijnmond 20.02  
8 Paula Simons Rijnmond 19.98  
9 Nathalia Montijn Rijnmond 19.41  
10 Melissa Hanselaar Dordrecht 19.14  
11 Lisanne Lorier Zeeland 18.64  
12 Sanne van Houten ZHM 18.67  
13 Amber Aertssen West-Brabant 18.29  
14 Floortje Tromp ZHM 17.93  
15 Inge Gijsman ZHM 17.62  
16 Brittany Cools West-Brabant 17.37  
17 Anouk Verdaasdonk West-Brabant 15.28  
18 Fleur Verheijen West-Brabant 14.77  
19 Quinty van Dalen Zeeland 14.56  
20 Julia van Dorp Dordrecht 14.04  
21 Jildau le Roy Zeeland 12.95  
22 Thirza Krol Dordrecht 11.61  
23 Myrthe Keijmel Zeeland 11.45  
24 Nathalie van Opstal Dordrecht 10.83  
         
pupillen A1 meisjes  
verspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Body Christiaans Rijnmond 3.86  
2 Dunya van den Tooren ZHM 3.84  
3 Noga Piepenbroek ZHM 3.72  
4 Anouk Verdaasdonk West-Brabant 3.67  
5 Floortje Tromp ZHM 3.64  
6 Rachel Ivo Rijnmond 3.63  
7 Paula Simons Rijnmond 3.57  
8 Amber Aertssen West-Brabant 3.53  
9 Brittany Cools West-Brabant 3.53  
10 Sam Schaalje Rijnmond 3.51  
11 Sofie Klein West-Brabant 3.49  
12 Inge Gijsman ZHM 3.47  
13 Diede van de Wal Dordrecht 3.44  
14 Nathalia Montijn Rijnmond 3.42  
15 Fleur Verheijen West-Brabant 3.33  
16 Sanne van Houten ZHM 3.30  
17 Julia van Dorp Dordrecht 3.27  
18 Lisanne Lorier Zeeland 3.17  
19 Jildau le Roy Zeeland 3.17  
20 Nathalie van Opstal Dordrecht 3.15  
21 Thirza Krol Dordrecht 3.12  
22 Melissa Hanselaar Dordrecht 3.01  
23 Quinty van Dalen Zeeland 2.96  
24 Myrthe Keijmel Zeeland 2.75  
         
pupillen A2 jongens  
4 x 60 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Rijnmond Rijnmond 35.35  
2 ZHM ZHM 35.94  
3 West-Brabant West-Brabant 36.58  
4 Dordrecht Dordrecht 37.16  
5 Zeeland Zeeland 37.81  
         
pupillen A2 jongens  
60m        
Rank naam Regio prestatie wind
1 Ruiz Lodder Dordrecht 8.48 +0.8m/s
2 Wessel de Lange Dordrecht 8.89 +0.8m/s
3 Niels van Weesep Rijnmond 8.90 +0.8m/s
4 Youssef Laouhaichi ZHM 8.90 +0.8m/s
5 Joas Hellemondt ZHM 8.94 +0.8m/s
6 Youri de Wit West-Brabant 9.04 +0.8m/s
7 Niko Rosbergen Rijnmond 9.08 +0.8m/s
8 Tim de Bruyn Zeeland 9.14 +0.8m/s
9 Tim Klein West-Brabant 9.14 +0.8m/s
10 Winston Markesteijn Dordrecht 9.21 +0.5m/s
11 Daan Moelands West-Brabant 9.26 +0.1m/s
12 Christiaan Molevelt ZHM 9.30 +0.1m/s
13 Rick Stolp West-Brabant 9.31 +0.5m/s
14 Jelle Verdoes Dordrecht 9.33 +0.4m/s
15 Jesse van den Dikkenberg Zeeland 9.46 +0.8m/s
16 Dylan Nieuwlaat ZHM 9.47 +0.4m/s
17 Daan Lagerwerf Dordrecht 9.55 +0.1m/s
18 Sebastiaan den Hartog Rijnmond 9.57 +0.4m/s
19 Benjamin den Hartog Rijnmond 9.67 +0.1m/s
20 Tijs Manni Rijnmond 9.71 +0.5m/s
21 Alex van der Voort ZHM 9.73 +0.5m/s
22 Niels Mouws West-Brabant 9.73 +0.4m/s
23 Jovi Koens Zeeland 9.91 +0.4m/s
24 Bryan Noordijk Zeeland 10.27 +0.5m/s
25 Tobias de Zeeuw Zeeland 10.50 +0.1m/s
         
pupillen A2 jongens  
hoogspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Tim Klein West-Brabant 1.41  
2 Rick Stolp West-Brabant 1.41  
3 Ruiz Lodder Dordrecht 1.41  
4 Tim de Bruyn Zeeland 1.31  
5 Youssef Laouhaichi ZHM 1.31  
6 Daan Moelands West-Brabant 1.26  
7 Niko Rosbergen Rijnmond 1.26  
8 Niels van Weesep Rijnmond 1.26  
9 Tijs Manni Rijnmond 1.26  
10 Christiaan Molevelt ZHM 1.26  
11 Jovi Koens Zeeland 1.21  
12 Joas Hellemondt ZHM 1.21  
13 Wessel de Lange Dordrecht 1.21  
14 Daan Lagerwerf Dordrecht 1.21  
15 Winston Markesteijn Dordrecht 1.21  
16 Youri de Wit West-Brabant 1.16  
17 Benjamin den Hartog Rijnmond 1.16  
18 Alex van der Voort ZHM 1.16  
19 Dylan Nieuwlaat ZHM 1.16  
20 Jesse van den Dikkenberg Zeeland 1.11  
21 Niels Mouws West-Brabant 1.11  
22 Jelle Verdoes Dordrecht 1.11  
23 Bryan Noordijk Zeeland 1.06  
24 Sebastiaan den Hartog Rijnmond 1.06  
25 Tobias de Zeeuw Zeeland 1.01  
         
pupillen A2 jongens  
kogel (2kg)        
Rank naam Regio prestatie  
1 Tim Klein West-Brabant 11.79  
2 Tijs Manni Rijnmond 9.42  
3 Sebastiaan den Hartog Rijnmond 9.33  
4 Ruiz Lodder Dordrecht 8.93  
5 Benjamin den Hartog Rijnmond 8.53  
6 Wessel de Lange Dordrecht 8.23  
7 Daan Lagerwerf Dordrecht 8.18  
8 Youssef Laouhaichi ZHM 8.17  
9 Niko Rosbergen Rijnmond 8.01  
10 Alex van der Voort ZHM 8.01  
11 Niels van Weesep Rijnmond 7.67  
12 Tim de Bruyn Zeeland 7.57  
13 Christiaan Molevelt ZHM 7.56  
14 Jelle Verdoes Dordrecht 7.52  
15 Niels Mouws West-Brabant 7.48  
16 Daan Moelands West-Brabant 7.47  
17 Rick Stolp West-Brabant 7.23  
18 Dylan Nieuwlaat ZHM 7.01  
19 Jesse van den Dikkenberg Zeeland 6.89  
20 Jovi Koens Zeeland 6.51  
21 Youri de Wit West-Brabant 6.20  
22 Joas Hellemondt ZHM 5.73  
23 Winston Markesteijn Dordrecht 5.59  
24 Tobias de Zeeuw Zeeland 5.52  
25 Bryan Noordijk Zeeland 3.62  
         
pupillen A2 meisjes  
4 x 60 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Rijnmond Rijnmond 35.55  
2 ZHM ZHM 35.63  
3 West-Brabant West-Brabant 38.33  
4 Dordrecht Dordrecht 38.59  
5 Zeeland Zeeland 39.34  
         
pupillen A2 meisjes  
60m        
Rank naam Regio prestatie wind
1 Britt de Blaauw Rijnmond 8.95 +0.9m/s
2 Romy Forzong West-Brabant 9.07 +0.6m/s
3 Trijntje van Elzakker West-Brabant 9.24 +1.1m/s
4 Lieke van Santen Rijnmond 9.26 +0.2m/s
5 Shanna Haars Rijnmond 9.31 +0.8m/s
6 Noa van Tuijl Zeeland 9.33 +0.9m/s
7 Shirley Longdon Zeeland 9.34 +1.1m/s
8 Sacha Goedhart ZHM 9.35 +1.1m/s
9 Katja van Eetvelt Zeeland 9.35 +0.6m/s
10 Steffie Seher Rijnmond 9.42 +0.6m/s
11 Tessa Dielessen Dordrecht 9.42 +0.6m/s
12 Jade Groen ZHM 9.42 +0.9m/s
13 Romee Hermse Rijnmond 9.45 +1.1m/s
14 Maud van Beest ZHM 9.49 +0.2m/s
15 Eva van Mook West-Brabant 9.54 +0.9m/s
16 Isa van der Valk ZHM 9.55 +0.8m/s
17 Eva Reijenga Dordrecht 9.56 +0.8m/s
18 Lotte Haest West-Brabant 9.57 +0.8m/s
19 Lianne Groenendijk ZHM 9.57 +0.6m/s
20 Pearl Lodder Dordrecht 9.62 +1.1m/s
21 Hannah Reijenga Dordrecht 9.64 +0.9m/s
22 Suzanne Verschuren Zeeland 9.67 +0.8m/s
23 Veerle Derksen Dordrecht 9.91 +0.2m/s
24 Kaylee Damen West-Brabant 10.03 +0.2m/s
25 Jenna Coppieters Zeeland 10.25 +0.2m/s
         
pupillen A2 meisjes  
hoogspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Trijntje van Elzakker West-Brabant 1.31  
2 Britt de Blaauw Rijnmond 1.31  
3 Sacha Goedhart ZHM 1.31  
4 Romy Forzong West-Brabant 1.26  
5 Romee Hermse Rijnmond 1.26  
6 Lieke van Santen Rijnmond 1.26  
7 Jade Groen ZHM 1.26  
8 Tessa Dielessen Dordrecht 1.26  
9 Noa van Tuijl Zeeland 1.21  
10 Katja van Eetvelt Zeeland 1.21  
11 Shirley Longdon Zeeland 1.21  
12 Kaylee Damen West-Brabant 1.21  
13 Lotte Haest West-Brabant 1.21  
14 Eva van Mook West-Brabant 1.21  
15 Steffie Seher Rijnmond 1.21  
16 Maud van Beest ZHM 1.21  
17 Isa van der Valk ZHM 1.21  
18 Hannah Reijenga Dordrecht 1.21  
19 Shanna Haars Rijnmond 1.16  
20 Lianne Groenendijk ZHM 1.16  
21 Pearl Lodder Dordrecht 1.16  
22 Eva Reijenga Dordrecht 1.16  
23 Jenna Coppieters Zeeland 1.16  
24 Suzanne Verschuren Zeeland 1.11  
25 Veerle Derksen Dordrecht 1.11  
         
pupillen A2 meisjes  
kogel        
Rank naam Regio prestatie  
1 Lotte Haest West-Brabant 8.44  
2 Noa van Tuijl Zeeland 8.32  
3 Pearl Lodder Dordrecht 7.96  
4 Suzanne Verschuren Zeeland 7.81  
5 Britt de Blaauw Rijnmond 7.74  
6 Shanna Haars Rijnmond 7.70  
7 Shirley Longdon Zeeland 7.49  
8 Romee Hermse Rijnmond 7.27  
9 Trijntje van Elzakker West-Brabant 7.20  
10 Sacha Goedhart ZHM 6.40  
11 Romy Forzong West-Brabant 6.24  
12 Hannah Reijenga Dordrecht 6.22  
13 Isa van der Valk ZHM 6.13  
14 Tessa Dielessen Dordrecht 6.10  
15 Maud van Beest ZHM 6.01  
16 Katja van Eetvelt Zeeland 5.94  
17 Lieke van Santen Rijnmond 5.93  
18 Eva Reijenga Dordrecht 5.93  
19 Kaylee Damen West-Brabant 5.84  
20 Veerle Derksen Dordrecht 5.81  
21 Lianne Groenendijk ZHM 5.57  
22 Jade Groen ZHM 5.48  
23 Eva van Mook West-Brabant 5.22  
24 Steffie Seher Rijnmond 5.18  
25 Jenna Coppieters Zeeland 5.08  
         
pupillen B jongens  
4 x 40 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Rijnmond Rijnmond 26.06  
2 ZHM ZHM 26.81  
3 Zeeland Zeeland 28.30  
4 West-Brabant West-Brabant 28.36  
5 Dordrecht Dordrecht 28.45  
         
pupillen B jongens  
40 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Jarno van Daalen Rijnmond 6.44  
2 Timo Begin ZHM 6.59  
3 Jozuah Revierre Rijnmond 6.66  
4 Jessy vd Vegt Rijnmond 6.68  
5 Avi Jumnoodoo Dordrecht 6.68  
6 Tom Kamman West-Brabant 6.77  
7 Levi de Bruin ZHM 6.80  
8 Wesley Monster Rijnmond 6.90  
9 Cedric de Jager Rijnmond 6.92  
10 Matthijs de Vries Dordrecht 6.99  
11 Fabian de Maat Zeeland 7.04  
12 Tycho Meijer West-Brabant 7.05  
13 Jop Jongkind Dordrecht 7.06  
14 Jochem Wiersma Dordrecht 7.12  
15 Daan van Dessel West-Brabant 7.16  
16 Samuel van Well Dordrecht 7.17  
17 Tim van Tilburg ZHM 7.17  
18 Koen Steenblok Zeeland 7.28  
19 Jesse Willemsen ZHM 7.33  
20 Tim Bijvoet West-Brabant 7.34  
21 Giel van Veen ZHM 7.36  
22 Kasper Koopman Zeeland 7.50  
23 Joris Oosterveld West-Brabant 7.63  
24 Niels Verschuren Zeeland 7.68  
25 Stijn Koole Zeeland 7.97  
         
pupillen B jongens  
kogel (2kg)        
Rank naam Regio prestatie  
1 Jozuah Revierre Rijnmond 6.85  
2 Jarno van Daalen Rijnmond 6.81  
3 Levi de Bruin ZHM 6.47  
4 Tom Kamman West-Brabant 6.42  
5 Jesse Willemsen ZHM 6.10  
6 Jessy vd Vegt Rijnmond 5.92  
7 Cedric de Jager Rijnmond 5.77  
8 Avi Jumnoodoo Dordrecht 5.78  
9 Tim van Tilburg ZHM 5.51  
10 Kasper Koopman Zeeland 5.39  
11 Daan van Dessel West-Brabant 5.27  
12 Jop Jongkind Dordrecht 5.24  
13 Joris Oosterveld West-Brabant 5.18  
14 Tycho Meijer West-Brabant 5.10  
15 Samuel van Well Dordrecht 5.06  
16 Tim Bijvoet West-Brabant 5.00  
17 Wesley Monster Rijnmond 4.80  
18 Fabian de Maat Zeeland 4.76  
19 Timo Begin ZHM 4.71  
20 Niels Verschuren Zeeland 4.45  
21 Jochem Wiersma Dordrecht 4.28  
22 Giel van Veen ZHM 4.00  
23 Matthijs de Vries Dordrecht 3.96  
24 Koen Steenblok Zeeland 3.85  
25 Stijn Koole Zeeland 3.65  
         
pupillen B jongens  
verspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Jarno van Daalen Rijnmond 3.80  
2 Avi Jumnoodoo Dordrecht 3.79  
3 Jessy vd Vegt Rijnmond 3.78  
4 Jozuah Revierre Rijnmond 3.74  
5 Timo Begin ZHM 3.58  
6 Tom Kamman West-Brabant 3.53  
7 Levi de Bruin ZHM 3.50  
8 Cedric de Jager Rijnmond 3.46  
9 Jesse Willemsen ZHM 3.42  
10 Tim van Tilburg ZHM 3.40  
11 Daan van Dessel West-Brabant 3.38  
12 Jop Jongkind Dordrecht 3.36  
13 Koen Steenblok Zeeland 3.25  
14 Giel van Veen ZHM 3.17  
15 Wesley Monster Rijnmond 3.16  
16 Tim Bijvoet West-Brabant 3.09  
17 Fabian de Maat Zeeland 3.08  
18 Jochem Wiersma Dordrecht 3.05  
19 Kasper Koopman Zeeland 3.04  
20 Tycho Meijer West-Brabant 3.03  
21 Matthijs de Vries Dordrecht 2.99  
22 Niels Verschuren Zeeland 2.97  
23 Joris Oosterveld West-Brabant 2.90  
24 Samuel van Well Dordrecht 2.88  
25 Stijn Koole Zeeland 2.82  
         
pupillen B meisjes  
4 x 40 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Rijnmond Rijnmond 26.06  
2 ZHM ZHM 26.68  
3 Dordrecht Dordrecht 27.83  
4 West-Brabant West-Brabant 28.32  
5 Zeeland Zeeland 28.83  
         
pupillen B meisjes  
40m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Tess Jack Rijnmond 6.60  
2 Edda van der Velden Rijnmond 6.71  
3 Anniek de Lange Dordrecht 6.74  
4 Stara Carmelia West-Brabant 6.82  
5 Bodhin Kreefft West-Brabant 6.85  
6 Floor Verkaart West-Brabant 6.93  
7 Jana Nagtegaal ZHM 7.04  
8 Sterre Heemskerk ZHM 7.06  
9 Cecilia Lima Rijnmond 7.07  
10 Merel Dielessen Dordrecht 7.07  
11 Norah van den Berg Rijnmond 7.11  
12 Kyra Korevaar Dordrecht 7.14  
13 Yara Karelse Zeeland 7.14  
14 Lies Kneppers ZHM 7.15  
15 Lisa van Belle Dordrecht 7.23  
16 Megan Breumelhof ZHM 7.23  
17 Lila van Nieuwkoop Rijnmond 7.27  
18 Inke van den Dikkenberg Zeeland 7.27  
19 Floor Zebel Dordrecht 7.35  
20 Damaris van Rijn West-Brabant 7.48  
21 Juliette Donkers ZHM 7.52  
22 Noa Casparie West-Brabant 7.52  
23 Dagmar Zuidhof Zeeland 7.68  
24 Loïs van Daalen Zeeland 7.87  
25 Zoe van Luijk Zeeland 7.90  
         
pupillen B meisjes  
kogel (2kg)        
Rank naam Regio prestatie  
1 Tess Jack Rijnmond 6.87  
2 Jana Nagtegaal ZHM 5.72  
3 Lisa van Belle Dordrecht 5.65  
4 Stara Carmelia West-Brabant 5.13  
5 Kyra Korevaar Dordrecht 5.12  
6 Lila van Nieuwkoop Rijnmond 5.09  
7 Sterre Heemskerk ZHM 4.96  
8 Merel Dielessen Dordrecht 4.86  
9 Edda van der Velden Rijnmond 4.81  
10 Floor Zebel Dordrecht 4.81  
11 Zoe van Luijk Zeeland 4.78  
12 Anniek de Lange Dordrecht 4.75  
13 Yara Karelse Zeeland 4.49  
14 Megan Breumelhof ZHM 4.34  
15 Lies Kneppers ZHM 4.33  
16 Inke van den Dikkenberg Zeeland 4.26  
17 Cecilia Lima Rijnmond 4.22  
18 Noa Casparie West-Brabant 4.19  
19 Dagmar Zuidhof Zeeland 4.10  
20 Bodhin Kreefft West-Brabant 3.76  
21 Floor Verkaart West-Brabant 3.76  
22 Damaris van Rijn West-Brabant 3.73  
23 Norah van den Berg Rijnmond 3.45  
24 Loïs van Daalen Zeeland 3.44  
25 Juliette Donkers ZHM 3.20  
         
pupillen B meisjes  
verspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Tess Jack Rijnmond 3.81  
2 Jana Nagtegaal ZHM 3.45  
3 Edda van der Velden Rijnmond 3.35  
4 Lila van Nieuwkoop Rijnmond 3.34  
5 Cecilia Lima Rijnmond 3.32  
6 Floor Verkaart West-Brabant 3.31  
7 Merel Dielessen Dordrecht 3.30  
8 Yara Karelse Zeeland 3.23  
9 Kyra Korevaar Dordrecht 3.23  
10 Stara Carmelia West-Brabant 3.22  
11 Sterre Heemskerk ZHM 3.22  
12 Megan Breumelhof ZHM 3.18  
13 Norah van den Berg Rijnmond 3.17  
14 Floor Zebel Dordrecht 3.16  
15 Lisa van Belle Dordrecht 3.13  
16 Inke van den Dikkenberg Zeeland 3.07  
17 Noa Casparie West-Brabant 3.07  
18 Anniek de Lange Dordrecht 3.02  
19 Lies Kneppers ZHM 3.00  
20 Damaris van Rijn West-Brabant 2.88  
21 Dagmar Zuidhof Zeeland 2.84  
22 Zoe van Luijk Zeeland 2.73  
23 Juliette Donkers ZHM 2.64  
24 Loïs van Daalen Zeeland 2.50  
25 Bodhin Kreefft West-Brabant DNS  
         
pupillen C jongens  
4 x 40 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Rijnmond Rijnmond 27.78  
2 ZHM ZHM 28.32  
3 Dordrecht Dordrecht 28.84  
4 West-Brabant West-Brabant 29.46  
5 Zeeland Zeeland 29.91  
         
pupillen C jongens  
40 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Jim Putter West-Brabant 6.66  
2 Manne Baan ZHM 7.00  
3 Quinten de Vos Rijnmond 7.02  
4 Jeremiah Puroja Zeeland 7.12  
5 Luca Hermans Moreno Rijnmond 7.14  
6 Luca Ton Zeeland 7.25  
7 Merlijn Piepenbroek ZHM 7.25  
8 Kieran Borst Rijnmond 7.32  
9 Hjalmar van Valen Dordrecht 7.32  
10 Geert Kanters West-Brabant 7.36  
11 Jesse Zirkzee Dordrecht 7.47  
12 Rik de Blaauw Rijnmond 7.49  
13 Noa Pet ZHM 7.53  
14 Nathan van der Hoorn ZHM 7.57  
15 David van der Velden Rijnmond 7.64  
16 Ivar Engels Zeeland 7.64  
17 Yaser Bahcecioglu West-Brabant 7.66  
18 Jesper Hurkmans Dordrecht 7.75  
19 Marijn Chapel Dordrecht 7.81  
20 Casper de Winter ZHM 7.82  
21 Sepp van Dort Dordrecht 7.86  
22 Ruben Keijmel Zeeland 7.86  
23 Matthijs Buijsen West-Brabant 7.93  
24 Lucas Zandstra Zeeland 8.14  
25 Finn van Zomeren West-Brabant 8.15  
         
pupillen C jongens  
Balwerpen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Geert Kanters West-Brabant 25.51  
2 Finn van Zomeren West-Brabant 25.42  
3 Sepp van Dort Dordrecht 24.62  
4 Jeremiah Puroja Zeeland 24.17  
5 Jesper Hurkmans Dordrecht 23.90  
6 Casper de Winter ZHM 23.76  
7 Nathan van der Hoorn ZHM 23.02  
8 Jesse Zirkzee Dordrecht 20.83  
9 David van der Velden Rijnmond 20.46  
10 Merlijn Piepenbroek ZHM 20.41  
11 Rik de Blaauw Rijnmond 19.73  
12 Quinten de Vos Rijnmond 19.07  
13 Noa Pet ZHM 18.91  
14 Jim Putter West-Brabant 18.30  
15 Luca Hermans Moreno Rijnmond 18.29  
16 Lucas Zandstra Zeeland 17.99  
17 Luca Ton Zeeland 17.52  
18 Matthijs Buijsen West-Brabant 17.47  
19 Marijn Chapel Dordrecht 17.25  
20 Kieran Borst Rijnmond 15.24  
21 Ruben Keijmel Zeeland 15.01  
22 Yaser Bahcecioglu West-Brabant 13.52  
23 Ivar Engels Zeeland 13.07  
24 Manne Baan ZHM 11.17  
25 Hjalmar van Valen Dordrecht 8.76  
         
pupillen C jongens  
verspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Jim Putter West-Brabant 3.72  
2 Manne Baan ZHM 3.40  
3 Geert Kanters West-Brabant 3.37  
4 Merlijn Piepenbroek ZHM 3.35  
5 Quinten de Vos Rijnmond 3.35  
6 Rik de Blaauw Rijnmond 3.29  
7 Nathan van der Hoorn ZHM 3.17
8 Luca Hermans Moreno Rijnmond 3.15  
9 Noa Pet ZHM 2.98  
10 Jesper Hurkmans Dordrecht 2.97  
11 Jeremiah Puroja Zeeland 2.94  
12 Marijn Chapel Dordrecht 2.94  
13 Casper de Winter ZHM 2.93  
14 Hjalmar van Valen Dordrecht 2.92  
15 Matthijs Buijsen West-Brabant 2.88  
16 Jesse Zirkzee Dordrecht 2.88  
17 Yaser Bahcecioglu West-Brabant 2.84  
18 Luca Ton Zeeland 2.83  
19 Lucas Zandstra Zeeland 2.76  
20 David van der Velden Rijnmond 2.71  
21 Sepp van Dort Dordrecht 2.71  
22 Kieran Borst Rijnmond 2.62  
23 Ivar Engels Zeeland 2.59  
24 Finn van Zomeren West-Brabant 2.52  
25 Ruben Keijmel Zeeland 2.38  
         
pupillen C meisjes  
4 x 40 m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Dordrecht Dordrecht 28.63  
2 Zeeland Zeeland 28.67  
3 Rijnmond Rijnmond 28.69  
4 ZHM ZHM 30.46  
5 West-Brabant West-Brabant 30.84  
         
pupillen C meisjes  
40m        
Rank naam Regio prestatie  
1 Evy Wessels Dordrecht 6.58  
2 Chloë Zerbib Zeeland 6.97  
3 Chivanny Bhugwandass Rijnmond 6.99  
4 Georgina Blaine West-Brabant 7.09  
5 Brigitte de Geus Zeeland 7.14  
6 Robin Martha Rijnmond 7.21  
7 Gift Achigwe Rijnmond 7.26  
8 Mette Duijmaer van Twist Rijnmond 7.44  
9 Mila van Mook West-Brabant 7.44  
10 Sam Lopes ZHM 7.47  
11 Norah de Bruijn Dordrecht 7.54  
12 Tinka Fokke West-Brabant 7.59  
13 Joy Smits Dordrecht 7.60  
14 Benthe de Hamer Zeeland 7.64  
15 Demi Peeters Zeeland 7.66  
16 Liv-Grete Diem Dordrecht 7.74  
17 Elianne Hopman ZHM 7.75  
18 Tara van Tilborgh West-Brabant 7.86  
19 Karlijn Jansz ZHM 7.86  
20 Suzanne de Blaazer ZHM 7.87  
21 Bambi Langenhuizen ZHM 8.20  
22 Tess van Luijk Zeeland 8.28  
23 Floor Schilder West-Brabant 9.18  
24 Jill Wasper Rijnmond DNF  
         
pupillen C meisjes  
Balwerpen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Tara van Tilborgh West-Brabant 19.96  
2 Evy Wessels Dordrecht 19.79  
3 Elianne Hopman ZHM 18.83  
4 Sam Lopes ZHM 17.66  
5 Suzanne de Blaazer ZHM 16.65  
6 Benthe de Hamer Zeeland 15.19  
7 Tinka Fokke West-Brabant 15.09  
8 Joy Smits Dordrecht 15.03  
9 Liv-Grete Diem Dordrecht 14.96  
10 Gift Achigwe Rijnmond 14.17  
11 Georgina Blaine West-Brabant 14.10  
12 Norah de Bruijn Dordrecht 13.82  
13 Bambi Langenhuizen ZHM 13.66  
14 Chloë Zerbib Zeeland 13.34  
15 Chivanny Bhugwandass Rijnmond 13.31  
16 Demi Peeters Zeeland 12.09  
17 Robin Martha Rijnmond 12.09  
18 Karlijn Jansz ZHM 11.82  
19 Brigitte de Geus Zeeland 11.56  
20 Tess van Luijk Zeeland 11.22  
21 Floor Schilder West-Brabant 11.13  
22 Mette Duijmaer van Twist Rijnmond 9.36  
23 Mila van Mook West-Brabant 8.90  
24 Jill Wasper Rijnmond DNS  
         
pupillen C meisjes  
verspringen        
Rank naam Regio prestatie  
1 Evy Wessels Dordrecht 3.53  
2 Chivanny Bhugwandass Rijnmond 3.38  
3 Robin Martha Rijnmond 3.28  
4 Chloë Zerbib Zeeland 3.18  
5 Brigitte de Geus Zeeland 3.17  
6 Georgina Blaine West-Brabant 3.07  
7 Norah de Bruijn Dordrecht 3.03  
8 Mette Duijmaer van Twist Rijnmond 3.00  
9 Sam Lopes ZHM 2.92  
10 Bambi Langenhuizen ZHM 2.91  
11 Joy Smits Dordrecht 2.91  
12 Mila van Mook West-Brabant 2.89  
13 Benthe de Hamer Zeeland 2.88  
14 Floor Schilder West-Brabant 2.82  
15 Suzanne de Blaazer ZHM 2.80  
16 Tara van Tilborgh West-Brabant 2.79  
17 Liv-Grete Diem Dordrecht 2.76  
18 Tinka Fokke West-Brabant 2.74  
19 Gift Achigwe Rijnmond 2.68  
20 Elianne Hopman ZHM 2.64  
21 Demi Peeters Zeeland 2.62  
22 Karlijn Jansz ZHM 2.55  
23 Tess van Luijk Zeeland 2.31  
24 Jill Wasper Rijnmond DNS  
terug naar boven