za 31/01/15 - Scheldesportcross - Westdorpe

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     Koolesport-crosscompetitie 2013-2014
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Finlandcross, Westdorpe Hse       10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Broeke van d Tim           0053 Dynamica     0:36:00         
002 Wolfert      Eric       90 0252 Flakkee      0:37:19 705676  
003 Balkenende   Luuk       95 0014 AV'56        0:38:17 507299CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe H35-44    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harthoorn    Maarten    78 0201 Kapelle      0:36:36 CC      
002 Hamer        Michael de 76 0243 Scheldesport 0:38:49 831470  
003 Karelse      Johan      73 0217 Heinkenszand 0:39:54 CC      
004 Florussen    Dennis     74 0242 Scheldesport 0:40:48 732397  
005 Witte        Andries de 76 0244 Scheldesport 0:42:59 667740  
006 Zeeuw        Alwin de   70 0241 Scheldesport 0:43:48 447287  
007 Wieland      Niek       73 0374 Axel         0:43:53         
008 Kapteijn     Remco      72 0400 AV'56        0:45:10 489266  
009 Ridder       Cor de     70 0229 Dynamica     0:45:29 747485  
010 Sommeyer     Marcel     70 0228 Dynamica     0:45:35 821033  
011 Paulusse     Nick       70 0215 Dynamica     0:46:22 750577CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe H45-54    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verhage      Arjo       69 0208 Dynamica     0:38:06 477579CC
002 Cappon       Erik       66 0221 Wielingen    0:38:43 468757  
003 Balkenende   Peter      66 0235 AV'56        0:39:38 651798CC
004 Vos          Wilko de   63 0234 AV'56        0:40:29 267864  
005 Slits        Peter      67 0220 Wielingen    0:41:47 690612  
006 Mourik       Piet van   63 0230 Delta Sport  0:42:41 521800  
007 Platteeuw    Albert     65 0238 Scheldesport 0:45:38 494502  
008 Murre        Walther    67 0240 Scheldesport 0:45:49 565772  
009 Lelie        Martin     69 0264 RKHAV        0:47:39 746642  
010 Wortman      Douwe      69 0232 Axel         0:47:59         
011 Graeve de    Pascal     69 0052              0:48:35         
012 Konings      Aswin      66 0209 Dynamica     0:50:11 533847CC
013 Knibbeler    Berry      61 0265 Scheldesport 0:52:23 597351  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe H55-64    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 De Smet      Paul       55 0051 Volharding B 0:43:12         
002 Visser       Pieter        0257 Wielingen    0:46:16         
003 Dellebeke    Ron        58 0206 Dynamica     0:47:05 46857CC
004 Hopmans      Piet       50 0054 Spado        0:47:55         
005 Nevel        Eric van   56 0274 Koolkerke    0:50:07         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe H65+      10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Beijer       Piet       48 0202 Dynamica     0:53:51 212967M
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe JA 96/97  10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vos          Patrick de 96 0180 AV'56        0:40:13 517846  
002 Thuy         Dennis     97 0177 RKHAV        0:40:23 561134  
003 Kreek        Kris de    97 0179 Scheldesport 0:40:41 562666  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe Vse       10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verschuure   Monique    80 0158 AV'56        0:44:40         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe V35-44    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Gilst        Paola van  73 0101 AV'56        0:47:48 744533CC
002 Harthoorn    Anneke     78 0110 Kapelle      0:51:26         
003 Hamelinck    Marjam     70 0119 RKHAV        0:57:13 661300  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe V45-54    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Grim         Corina     63 0120 Loopgroep G  0:48:19 821846  
002 Verhage      Regina     63 0106 Dynamica     1:02:30 700450CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe V55+     10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Tempelaar    Ineke      57 0105 Dynamica     0:56:22 468281CC
002 Kleingeld    Lena       56 0115 avvnVliss    1:01:49 271216  
003 Kleven       Lenie van  53 0102 avvn Vlissin 1:09:30 209921CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe MA96/97  4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mourik       Emma van   96 0841 Delta Sport  0:20:11         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe JB98/99  4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ridder       Rens de    99 0855 Dynamica     0:16:13 672234  
002 Harinck      Sergio     99 0851 Dynamica     0:16:24 602006  
003 Balkenende   Bart       98 0856 AV'56        0:16:51 564425CC
004 Wege         Ivar v d   99 0857 Scheldesport 0:19:21 764103  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe MB98/99  3000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boutens      Amber      99 0882 Scheldesport 0:14:22 588396  
002 Kreek        Maaike de  99 0881 Scheldesport 0:14:34 588399  
003 Lodder       Judith     99 0876 Flakkee      0:16:09 712324CC
004 Thuy         Margot     99 0878 RKHAV        0:17:06 662574  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe Hkcr     3000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verstraate   Wouter     97 0964 Dynamica     0:12:52 573092  
002 Heikoop      Sebastiaan 69 0954 Delta Sport  0:12:57 588375  
003 Wilde        Rien de       0959 AV'56        0:14:38 90464E  
004 Baar         Pieter Jan    0963 AV'56        0:15:00         
005 Damme van    Stefan     84 0991 Scheldesport 0:16:00         
006 Block        Stefan de  74 0953 RKHAV        0:16:04 103961  
007 Rasenberg    Ronald     65 0955 Scheldesport 0:16:41 509584  
008 Maat         Harold de  69 0990 Scheldesport 0:16:53 577392  
009 Schanck      George     82 0950 Wielingen    0:21:06 733744  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe Vkcr     3000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kerkhove     Shirley    93 0914 Scheldesport 0:14:50 597588  
002 Mourik       Sanne van  94 0911 Delta Sport  0:15:55 507305  
003 Veringa      Caroline   70 0912 Dynamica     0:16:26 794372  
004 Klinken      Leonie van 75 0901 Nieuwerkerk  0:17:40 CC      
005 Sluijs       Esther van 74 0900 AV'56        0:18:41 752749CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe JC00/01  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kruisifikx   Thomas     01 0817 Scheldesport 0:07:16         
002 Lindhout     Siem       00 0812 Delta Sport  0:07:49 638573  
003 Putten       Axl van    00 0801 AV'56        0:08:03 806941CC
004 Nieulande    Thomas van 01 0808 Dynamica     0:08:12 664383  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe MC00/01  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 0730 Scheldesport 0:07:11 578936  
002 Heikoop      Iris       01 0729 Delta Sport  0:07:39 640488  
003 Lange        Nikita de  01 0726 Dynamica     0:08:27 716838  
004 Dieren       Judith van 00 0723 Flakkee      0:08:32 660270  
005 Dhanis       Stephanie  01 0725 RKHAV        0:08:56 691395  
006 Niemanstverd Amy        01 0724 RKHAV        0:09:09 635964  
007 Hemelaar     Anouk      00 0737 RKHAV        0:10:32 577392  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe JD02/03  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Robert de  02 0766 AV'56        0:06:38 753193  
002 Roos         Matthijs   02 0767 AV'56        0:07:07 709532CC
003 Maat         Ralph de   03 0774 Scheldesport 0:07:22 740850  
004 Zerbib       Raphael    03 0786 Dynamica     0:07:27 821028  
005 Zeeuw        Nathan de  02 0768 Scheldesport 0:07:46 684110  
006 Anceaux      Daniel     03 0775 Scheldesport 0:07:53 767922  
007 Dees         Tom        03 0797              0:08:35         
008 Wieles       Chris      03 0776 Scheldesport 0:08:38         
009 Os           Martiijn v 03 0764 RKHAV        0:08:45 743240  
010 Karelse      Ryan       03 0758 AV'56        0:08:48 807092CC
011 Vierbergen   Mats       03 0763 RKHAV        0:08:59 751738  
012 Dobbelaar    Jonathan   03 0773 Scheldesport 0:09:12 842077  
013 Peijl        Youp v d   03 0770 Scheldesport 0:09:14 833180  
014 Hiel         Karsten    03 0762 RKHAV        0:10:15 764691  
015 Veringa      Sander     02 0782 Dynamica     0:10:18 767417  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe MD02/03  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houtzager    Ruchama    03 0692 Delta Sport  0:07:25 681666  
002 Smits        Veerle     02 0695 AV'56        0:07:29 748551  
003 Putten       Shelby van 02 0671 AV'56        0:07:41 757075CC
004 Klinken      Anique van 02 0691 Delta Sport  0:07:44 665624  
005 Pellaers     Maud       02 0696 AV'56        0:07:46 708946  
006 Geldof       Jasmijn    02 0690 Dynamica     0:07:49 681779  
007 Coq          Louise le  02 0680 Wielingen    0:07:55 707199  
008 Lelie        Fien       02 0702 RKHAV        0:08:04 746641  
009 Exter        Eva den    03 0685 RKHAV        0:08:07 707425  
010 Acker        Emma van   03 0684 RKHAV        0:08:11 709804  
011 Goudswaard   Ilse       03 0693 Delta Sport  0:08:16 737660  
012 Sommeyer     Lynn       02 0689 Dynamica     0:08:19 814295  
013 Hemelaar     Maaike     02 0683 RKHAV        0:08:35 665688  
014 Bun          Parel      02 0688 Dynamica     0:09:03 691085  
015 Baar         Sanne de   03 0704 AV'56        0:09:07 786616  
016 Hoop         Rashmila   02 0682 RKHAV        0:10:58 818138  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe JpA2 04  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 0641 AV'56        0:03:33 748547  
002 Bruijn       Tim de     04 0639 RKHAV        0:03:58 74664   
003 Harthoorn    Lukas      04 0631 AV'56        0:04:08 CC      
004 Noordijk     Bryan      04 0646 Scheldesport 0:04:10 818859  
005 Zeeuw        Tobias de  04 0647 Scheldesport 0:04:33 735396  
006 Simonse      Jesper     04 0642 Goes         0:05:05         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe JpA1 05  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houwelingen  Tom van    05 0594 Dynamica     0:03:39 758531  
002 Baar         Remco de   05 0605 AV'56        0:03:43 811412  
003 Arens        Firn       05 0604 AV'56        0:03:50         
004 Kapteijn     Mart       05 0606 AV'56        0:03:56 742882  
005 Hamer        Jelte den  05 0599 Scheldesport 0:04:23         
006 Zuidhof      Chris      05 0596 Dynamica     0:04:26 816270  
007 Wedage       Bjorn      05 0597 Scheldesport 0:04:30 843325  
008 Zuidhof      Noel       05 0595 Dynamica     0:04:36 816269  
009 Berg         Nino v d   05 0611 AV'56        0:04:39         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe MpA2 04  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Eetveld      Katja      04 0574 RKHAV        0:03:53 746672  
002 Haar         Dana ter   04 0565 Dynamica     0:04:01 817737  
003 Coppieters   Jenna      04 0564 RKHAV        0:04:03 743244  
004 Legrand      Floortje   04 0580 Scheldesport 0:04:17 816389  
005 Verschuren   Suzanne    04 0568 Scheldesport 0:04:20 798803  
006 Kraker       Pascalle d 04 0571 Dynamica     0:04:41 819937  
007 Dijkens      Luna       04 0562 RKHAV        0:05:49         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe MpA1 05  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Amy de     05 0544 AV'56        0:03:36 764681  
002 Lorier       Lisanne    05 0542 Dynamica     0:04:06 749847  
003 Keymel       Myrthe     05 0545 Scheldesport 0:04:28 596     
004 Koole        Hilde      05 0546 Dynamica     0:04:44 784093  
005 Pellaers     Fenne      05 0543 AV'56        0:04:59 752748  
006 Sluijs       Femke van  05 0536 AV'56        0:05:12 801923CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe JpB  06  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Maat         Fabian de  06 0515 Scheldesport 0:03:47 740849  
002 Koopman      Kasper     06 0509 Dynamica     0:03:51 801261  
003 Steenblok    Koen       06 0507 AV'56        0:03:55 11205CC
004 Faas         Milan      06 0514 Scheldesport 0:04:01 788200  
005 Verschuren   Niels      06 0511 Scheldesport 0:04:07 767927  
006 Pijnen       Benjamin   06 0512 Scheldesport 0:04:12 843320  
007 Koole        Stijn      06 0510 Dynamica     0:04:15 784092  
008 Dees         Rody       06 0453 AV'56        0:05:09         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe JpC  07  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ton          Luca       07 0476 Dynamica     0:04:20 817739  
002 Engels       Ivar       07 0469 Dynamica     0:04:26 817741  
003 Kouijzer     Ben        07 0466 RKHAV        0:04:39 811266  
004 Zandstra     Lucas      07 0472 Scheldesport 0:05:04 804733  
005 Keijmel      Ruben      07 0473 Scheldesport 0:05:06 818855  
006 Wieles       Viktor     07 0475 Scheldesport 0:05:11         
007 Veringa      Eric       07 0477 Dynamica     0:05:21 803429  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe MpB  06  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kraker       Yasmine    06 0444 Dynamica     0:04:04 817736  
002 Karelse      Yara       06 0442 AV'56        0:04:09 800807CC
003 Dikkenberg   Inke v d   06 0448 AV'56        0:04:23 786624  
004 Simonse      Marit      06 0440 AV'56        0:04:34 811420M
005 Exter        Ann den    06 0443 RKHAV        0:04:41 820962  
006 Luijk        Zoe van    06 0441 AV'56        0:05:57 790209CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Westdorpe MpC  07  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hamer        Benthe den 07 0411 Scheldesport 0:04:29         
002 Zerbib       Chloe      07 0406 Dynamica     0:04:31 821036  
003 Harthoorn    Marise     07 0401 Kapelle      0:04:36 CC      
004 Goudswaard   Lieke      07 0408 Delta Sport  0:05:13 830969  
005 Pijnen       Valerie    08 0412 Scheldesport 0:05:15 843321  
006 Peeters      Demi       07 0410 Scheldesport 0:05:30 831473  
007 Verlinde     Neline     07 0409 Scheldesport 0:05:37 835649  
008 Luijk        Tess van   07 0404 AV'56        0:05:50 818396CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
     finishers: ,9

Voor foto's zie het Fotoboek en Foto's Ad Janse
terug naar boven