za 10/01/15 - Deltacross - Westenschouwen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

    Koolesport-crosscompetitie 2013-2014
    Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Deltacross, Westenschouwen Hse       11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pleijte      Tim        85 0046 Dynamica     0:42:06 549404  
002 Harmes       Erwin         0016 Loopgroep G  0:44:18 644732  
003 Kok          Martijn de 82 0023 Dynamica     0:45:29         
004 Bloem        Vincent    94 0004 Pallas'93    0:46:51 796969CC
005 Schrier      David      85 0001 Dynamica     0:46:54 734229CC
006 Musters      Rob        81 0048 O Gastel     0:48:20         
007 Balkenende   Luuk       95 0014 AV'56        0:48:49 507299CC
008 Wolfert      Eric       90 0252 Flakkee      0:48:50 705676  
009 Hoosemans    Ruud       82 0025 Dynamica     0:50:23 6344731 
010 Vermeulen    Sven       77 0021 Vlissingen   0:51:26 E       
011 Florie       Jan-Willem 81 0040 Vlissingen   0:52:26         
012 Visser       Bart de    83 0038 Serooskerke  0:54:16         
013 Korbijn      Martijn       0049 Spirit       0:57:19         
014 Loon         Jan van    84 0041 Vlissingen   1:00:40         
015 Bavinhoven   Leon van      0375              1:03:58         
016 Mol          Mark       1  0047              1:04:00         
017 Uitterhoeve  Johnny     82 0019 Goes         1:04:37         
018 Bruine       Marco de   83 0042 Serooskerke  1:04:41         
019 Simonse      Elbert        0050 Aagtekerke   1:10:43         
020 Dingemanse   Richard    83 0044              1:12:45         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H35-44    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wiessner     Ralph      77 0260 Dynamica     0:46:46 817743CC
002 Walhout      Adriaan    79 0345 Dynamica     0:47:21 838206  
003 Harthoorn    Maarten    78 0201 Kapelle      0:47:33 CC      
004 Smit         Chris de   79 0226 RKHAV        0:51:33 654667  
005 Buijck       Michel     75 0277 Dynamica     0:51:59         
006 Melissant    Andre      72 0371 Flakkee      0:52:13 41733   
007 Witte        Andries de 76 0244 Scheldesport 0:52:34 667740  
008 Karelse      Johan      73 0217 Heinkenszand 0:52:51 CC      
009 Schilt       Patrick v     0385 Spado        0:53:46         
010 Houweling    Frank      74 0327 AV'56        0:53:53         
011 Keijl        Corne         0386 Spado        0:54:50         
012 Dekker       Peter      73 0213 Dynamica     0:56:00 705941CC
013 Bal          Leon       78 0319 Bruinisse    0:56:03 842506  
014 Verwijs      Robert     77 0321 Delta Sport  0:56:47 717427  
015 Simonse      Berry      71 0236 AV'56        0:57:49 758565  
016 Wieland      Niek       73 0374 Axel         0:57:53         
017 Daane        Corne      79 0212 Dynamica     0:58:07 841243CC
018 Dieleman     Marco         0378 Sommelsdijlk 0:59:03         
019 Bouwman      Michel     72 0351 B Haamstede  0:59:12         
020 Sommeyer     Marcel     70 0228 Dynamica     0:59:42 821033  
021 Kempe        V.M.       75 0325 Delta Sport  1:00:12 473785  
022 Paulusse     Nick       70 0215 Dynamica     1:00:29 750577CC
023 Staal        Kees       72 0335 Aagtekerke   1:01:07         
024 Dijkstra     Seth       71 0283 LPK          1:01:09 473512  
025 Kiesenberg   Martin     78 0361              1:02:36         
026 Splunter     Lennard v  76 0359 AV'56        1:04:11         
027 Obbink       Arno       74 0349 B Haamstede  1:04:52         
028 Bos          Serge v d  73 0337 B Haamstede  1:05:59         
029 Lens         Edwin      75 0360              1:06:10         
030 Mathijjsen   Bastian    71 0328 Zonnemaire   1:07:06         
031 Wijers       Serge         0392              1:12:08         
032 Bosch        Martin v d 76 0356 Delta Sport  1:16:03 844085  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H45-54    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Geldof       Marco      66 0306 LG AS        0:48:36 426930  
002 Verhage      Arjo       69 0208 Dynamica     0:50:01 477579CC
003 Arens        Edwin      69 0340              0:51:52         
004 Cappon       Erik       66 0221 Wielingen    0:52:10 468757  
005 Dijkman      Cees       69 0333 B Haamstede  0:52:19         
006 Hederik      Bert       62 0342 avvn Barendr 0:52:45 279544  
007 Pruijsers    Martin     68 0211 Dynamica     0:53:01 156407CC
008 Verbrugge    Gert-Jan   67 0271 AV'56        0:53:11         
009 Louisse      Jan           0381 Middelburg   0:54:53         
010 Slijkhuis    Carel      62 0383 Spirit       0:55:55 638812  
011 Staal        Archie        0358 Delta Sport  0:56:06         
012 Langen       Alex de    65 0382 Spirit       0:56:12 99044   
013 Reijntjes    Ludolph    65 0363 Delta Sport  0:56:15 481411  
014 Mourik       Piet van   63 0230 Delta Sport  0:56:39 521800  
015 Hollander    Kees de    68 0304 Dreischor    0:57:59         
016 Platteeuw    Albert     65 0238 Scheldesport 0:58:12 494502  
017 Murre        Walther    67 0240 Scheldesport 0:59:10 565772  
018 Verburg      Wim        69 0310 Goes         1:00:53         
019 Moerland     Ronald     68 0231 Delta Sport  1:01:03 794729  
020 Damme        Ko van        0396 AV'56        1:01:11         
021 Wortman      Douwe      69 0232 Axel         1:01:34         
022 Jongeneel    Rob        64 0377 Middelburg   1:01:41         
023 Vader        Peter      61 0353 Delta Sport  1:03:01 238251  
024 Konings      Aswin      66 0209 Dynamica     1:03:40 533847CC
025 Scheffers    John       61 0339 Delta Sport  1:03:56 737916  
026 Veer         Martin v't 69 0329 Zierikzee    1:04:22         
027 Knibbeler    Berry      61 0265 Scheldesport 1:04:56 597351  
028 Berrevoets   Eric       67 0348 Delta Sport  1:04:59 673700  
029 Kraaijenbrin Robert     65 0323 Delta Sport  1:05:37 320444  
030 Tuil         Paul van   69 0369 Haamstede    1:05:48         
031 Tramper      Hans          0399 Goes         1:06:28         
032 Munnik       Leon de    69 0372 Delta Sport  1:07:18         
033 Delfgaauw    Remco      66 0330 Zierikzee    1:08:25         
034 Kramer       Rene       49 0326 Delta Sport  1:08:33         
035 Stegers      Bill       68 0196 LgZ          1:08:47 763594CC
036 Saya         Boy        60 0344 Dynamica     1:10:37 652396  
037 Doel         Jules v d     0322 Delta Sport  1:13:35         
038 Maranus      Peter         0397 Aagtekerke   1:17:14         
039 Bavel        Adrie         0367 Delta Sport  1:19:02         
040 Feijter      Co de      63 0350 Delta Sport  1:27:51         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H55-64    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wilde        Jan de     57 0352 AV'56        0:52:40 140853  
002 Gieljam      Jan        58 0336 Lgr A Stigte 0:54:33 62818   
003 Zuidweg      Jan        54 0376 Flakkee      0:55:25 300123  
004 Gent         Jan van    58 0384 Spirit       0:55:58         
005 Dalebout     Leo        59 0324 Dynamica     0:57:24 240520  
006 Geluk        Jos        58 0368 Delta Sport  0:57:45         
007 Kaljouw      Peter      60 0347 vet ned      0:58:27 583105  
008 Dreunen      Marcel van 55 0362 ATOS         1:00:33         
009 Besuijen     Wim        51 0343 Dynamica     1:00:49 267183  
010 Egeraat      Leonard va    0395 Spado        1:00:57         
011 Visser       Pieter        0257 Wielingen    1:01:00         
012 Dellebeke    Ron        58 0206 Dynamica     1:01:46 46857CC 
013 Lous         Henk       58 0205 Dynamica     1:02:24 569010CC
014 Spoor        Leo        51 0332 Goudswaard   1:04:38         
015 Guequierre   John       51 0203 Dynamica     1:06:01 46791CC 
016 Corbijn      Hans       60 0331 Dynamica     1:06:33 232826  
017 Hart         Dick       59 0364 Delta Sport  1:06:52 665121  
018 Ravia        Rudi       57 0366 Delta Sport  1:07:27 18139   
019 Sala         Huug       53 0398              1:08:00         
020 KKloet       Cor        52 0355 B haamstede  1:08:29         
021 Taal         George     51 0334 Oostkapelle  1:09:59         
022 Sighem       Han van    54 0365 Delta Sport  1:10:50 467242  
023 Kouwemhove   Rob           0389              1:11:44         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H65+      11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lasseur      Joop       42 0195 Delta Sport  0:59:47 462269CC
002 Jonge        Wim de     49 0191 AV'56        1:00:21 201138CC
003 Bostelaar    Jan           0379 Dynamica     1:05:55         
004 Beijer       Piet       48 0202 Dynamica     1:08:53 212967M 
005 Stijns       Arthur        0380              1:13:55         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JA 96/97  11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vos          Patrick de 96 0180 AV'56        0:53:33 517846  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen Vse       11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Berge        Laurey vd  89 0169 Flakkee      0:51:16 447589  
002 Verschuure   Monique    80 0158 AV'56        0:55:56         
003 Wilde        Renate de  89 0157 AV'56        0:56:36         
004 Verwijs      Ilse       80 0170 Delta Sport  1:05:27 77428   
005 Groot        Linda         0175 s-Heerenhoek 1:05:50         
006 Capello      Evelien    88 0166 s-Heerenhoek 1:09:17         
007 Leeuwen      Sandra van 80 0172 B Haamstede  1:17:51         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen V35-44    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ton          Leonie     75 0140 Delta Sport  0:53:48 598853  
002 Vanderlinde  Annet      70 0149 AV'56        0:59:22 531324  
003 Joziasse     Sandra     77 0116 Dynamica     1:03:21 801203CC
004 Harthoorn    Anneke     78 0110 Kapelle      1:07:39         
005 Groote       Ilona de   77 0139 Souburg      1:08:08         
006 Bocxmeer     Birgit van 75 0133 Zonnemaire   1:08:12         
007 Marchand     Inge       74 0141 B Haamstede  1:11:52         
008 Bokhove      Petra      77 0134 Zierikzee    1:14:08         
009 Voorham      Krista     72 0145 Delta Sport  1:14:16         
010 Kerkhove     Iris v d   76 0135 Aardenburg   1:19:46         
011 Janse        Cynthia    72 0138 Delta Sport  1:26:41 737659  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen V45-54    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Grim         Corina     63 0120 Loopgroep G  1:01:53 821846  
002 Bruijns      Petra      68 0394 Sapdo        1:04:08 768786  
003 Strating     Henny      68 0388 AV'56        1:05:52         
004 Verstelle    Rian       62 0150 AV'56        1:07:53 792315  
005 Flikweert    Rian       61 0137 Dynamica     1:08:06 652397  
006 Kreke        Annet vd   69 0144 Souburg      1:08:49         
007 Rozendaal    Christl    66 0387 AV'56        1:09:06 738431  
008 Verhulst     Petra      68 0173 Dynamica     1:10:35         
009 Geschiere    Suzanne    64 0174 Dynamica     1:10:48 523558  
010 Voermans     Roxanne    69 0136 Zierikzee    1:12:49         
011 Hogenstein   Petra      69 0147 B Haamstede  1:13:32         
012 Wijsman      Lianne     67 0142 Delta Sport  1:16:07 566701  
013 Quist        Jacqueline    0390 Delta Sport  1:18:46         
014 Doel         Petra v d  65 0146 Delta Sport  1:22:33         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen V55+     11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vries        Jannie de  59 0103 Dynamica     1:07:10 739000CC
002 Koster       Joke de    56 0143 Delta Sport  1:10:53         
003 Tempelaar    Ineke      57 0105 Dynamica     1:14:26 468281CC
004 Kleingeld    Lena       56 0115 avvnVliss    1:18:44 271216  
005 Kleven       Lenie van  53 0102 avvn Vlissin 1:27:46 209921CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MA96/97  4600m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mourik       Emma van   96 0841 Delta Sport  0:23:05         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JB98/99  4600m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Peeman       Maikel     99 0861 Flakkee      0:17:33 767667  
002 Harinck      Sergio     99 0851 Dynamica     0:18:16 602006  
003 Balkenende   Bart       98 0856 AV'56        0:19:03 564425CC
004 Wege         Ivar v d   99 0857 Scheldesport 0:20:57 764103  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MB98/99  2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jones        Waeoby     99 0886 Scheldesport 0:09:59         
002 Kreek        Maaike de  99 0881 Scheldesport 0:10:03 588399  
003 Lodder       Judith     99 0876 Flakkee      0:10:49 712324CC
004 Waard        Annemarie  98 0880 Delta Sport  0:10:52 748754  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen Hkcr     2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Staal        Tommy         0983 AV'56        0:07:40         
002 Verstraate   Wouter     97 0964 Dynamica     0:08:23 573092  
003 Aafjes       Joel       89 0987 AV'56        0:08:31 803526  
004 Kreek        Kris de    97 0043 Scheldesport 0:08:37 562666  
005 Geluk        Tijs       96 0981 Noordwelle   0:08:50         
006 Stolk        Edwin      75 0988 Flakkee      0:09:00         
007 Thuy         Dennis     97 0985 RKHAV        0:09:04         
008 Heikoop      Sebastiaan 69 0954 Delta Sport  0:09:09 588375  
009 Jongste      Lars       97 0986 Delta Sport  0:09:34         
010 Tieleman     HenkJan    69 0984 Flakkee      0:10:10         
011 Baar         Pieter-Jan 75 0963 AV'56        0:10:14         
012 Wilde        Rien de       0959 AV'56        0:10:17 90464E  
013 Feijter      Co de      63 0980 Delta Sport  0:10:55         
014 Luteijn      Arjen      94 0952 Wielingen    0:11:04 474700CC
015 Block        Stefan de  74 0953 RKHAV        0:11:13 103961  
016 Rasenberg    Ronald     65 0955 Scheldesport 0:11:27 509584  
017 Schanck      George     82 0950 Wielingen    0:14:21 733744  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen Vkcr     2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mourik       Sanne van  94 0911 Delta Sport  0:10:42 507305  
002 Klinken      Leonie van 75 0901 Nieuwerkerk  0:11:35 CC      
003 Kraker       Paulette d 75 0920 Dynamica     0:12:02         
004 Vermeulen    Stefanie   87 0930 Vlissingen   0:12:32         
005 Simonse      Marielle   72 0921 AV'56        0:13:10 758566  
006 Hamelinck    Marjan     70 0929 RKHAV        0:13:13         
007 Widt         Loes de    76 0927 Delta Sport  0:14:02 786074  
008 Zwieten      Els van    46 0132 Delta Sport  0:15:47 631251  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JC00/01  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Damme        Teun van   00 0806 Wielingen    0:08:26 636736  
002 Nefs         Emiel      01 0809 Dynamica     0:08:42 770551  
003 Tuil         Niels van  01 0795 Delta Sport  0:08:50         
004 Kruisifikx   Thomas     01 0817 Scheldesport 0:08:58         
005 Berger       Rutger     00 0488 Delta Sport  0:09:01         
006 Lindhout     Siem       00 0812 Delta Sport  0:09:48 638573  
007 Konings      Sylvan     00 0807 Dynamica     0:09:52 647508  
008 Putten       Axl van    00 0801 AV'56        0:09:55 806941CC
009 Nieulande    Thomas van 01 0808 Dynamica     0:10:12 664383  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MC00/01  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 0730 Scheldesport 0:09:05 578936  
002 Hederik      Ilvia      01 0736 Energie      0:09:12 679904  
003 Heikoop      Iris       01 0729 Delta Sport  0:09:35 640488  
004 Lange        Nikita de  01 0726 Dynamica     0:10:17 716838  
005 Dieren       Judith van 00 0723 Flakkee      0:10:45 660270  
006 Dhanis       Stephanie  01 0725 RKHAV        0:11:35 691395  
007 Moerland     Miquette   01 0728 Delta Sport  0:12:01 720916  
008 Niemanstverd Amy        01 0724 RKHAV        0:12:07 635964  
009 Hartog       Corinda d  01 0735 Energie      0:12:18 671699  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JD02/03  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Robert de  02 0766 AV'56        0:07:53 753193  
002 Schets       Wouter     02 0760 AV'56        0:08:01 727967  
003 Kapteijn     Stef       02 0785 AV'56        0:08:03 674674  
004 Maat         Ralph de   03 0774 Scheldesport 0:08:55 740850  
005 Roos         Matthijs   02 0767 AV'56        0:09:09 709532CC
006 Verbrugge    Mees       02 0784 AV'56        0:09:11         
007 Zerbib       Raphael    03 0786 Dynamica     0:09:26 821028  
008 Anceaux      Daniel     03 0775 Scheldesport 0:09:37 767922  
009 Koops        Thijs      03 0796 Souburg      0:09:45         
010 Zeeuw        Nathan de  02 0768 Scheldesport 0:10:24 684110  
011 Vierbergen   Mats       03 0763 RKHAV        0:10:32 751738  
012 Wieles       Chris      03 0776 Scheldesport 0:10:36         
013 Kramer       Sven       03 0757 AV'56        0:10:37 713168CC
014 Karelse      Ryan       03 0758 AV'56        0:10:40 807092CC
015 Dobbelaar    Jonathan   03 0773 Scheldesport 0:11:02 842077  
016 Peijl        Youp v d   03 0770 Scheldesport 0:11:04 833180  
017 Beer         Coen de    02 0765 Dynamica     0:11:08 787039  
018 Westen       Luc van    03 0759 AV'56        0:11:27 688026E 
019 Schuit       Rens       93 0772 Scheldesport 0:12:41 788204  
020 Bakker       Jordi      02 0777 Scheldesport 0:12:52         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MD02/03  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Anrooij      Shirin van 02 0709 AV'56        0:08:39         
002 Houtzager    Ruchama    03 0692 Delta Sport  0:09:15 681666  
003 Smits        Veerle     02 0695 AV'56        0:09:32 748551  
004 Klinken      Anique van 02 0691 Delta Sport  0:09:37 665624  
005 Geldof       Jasmijn    02 0690 Dynamica     0:09:43 681779  
006 Pellaers     Maud       02 0696 AV'56        0:09:48 708946  
007 Putten       Shelby van 02 0671 AV'56        0:09:53 757075CC
008 Sommeyer     Lynn       02 0689 Dynamica     0:10:27 814295  
009 Goudswaard   Ilse       03 0693 Delta Sport  0:10:33 737660  
010 Exter        Eva den    03 0685 RKHAV        0:10:42 707425  
011 Stevels      Marit      03 0711 Dynamica     0:10:47         
012 Bun          Parel      02 0688 Dynamica     0:10:57 691085  
013 Leenheer     Fleur      03 0710 Delta Sport  0:11:01         
014 Acker        Emma van   03 0684 RKHAV        0:11:04 709804  
015 Baar         Sanne de   03 0704 AV'56        0:11:08 786616  
016 Slabbekoorn  Marit      03 0705 Dynamica     0:11:28 720926  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpA2 04  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 0641 AV'56        0:04:11 748547  
002 Hartog       Benjamin   04 0651 Energie      0:04:17 713491  
003 Hartog       Sebastiaan 04 0650 Energie      0:04:24 713492  
004 Harthoorn    Lukas      04 0631 Kapelle      0:04:46 CC      
005 Westrate     Ben        04 0653 AV'56        0:04:48         
006 Noordijk     Bryan      04 0646 Scheldesport 0:04:51 818859  
007 Zeeuw        Tobias de  04 0647 Scheldesport 0:05:12 735396  
008 Simonse      Jesper     04 0642 Goes         0:05:14         
009 Bosch        Joost vd   04 0654              0:05:19         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpA1 05  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houwelingen  Tom van    05 0594 Dynamica     0:04:14 758531  
002 Baar         Remco de   05 0605 AV'56        0:04:19 811412  
003 Goethem      Maxim van  05 0640 RKHAV        0:04:27 766476  
004 Arens        Firn       05 0604 AV'56        0:04:32         
005 Schuit       Daan       05 0598 Scheldesport 0:04:53 788203  
006 Wedage       Bjorn      05 0597 Scheldesport 0:04:55 843325  
007 Zuidhof      Chris      05 0596 Dynamica     0:04:58 816270  
008 Zuidhof      Noel       05 0595 Dynamica     0:05:04 816269  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA2 04  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schets       Tessa      04 0563 AV'56        0:04:25 734443  
002 Haar         Dana ter   04 0565 Dynamica     0:04:33 817737  
003 Obbink       Froukje    04 0579 Delta Sport  0:04:37 840953  
004 Eetveld      Katja      04 0574 RKHAV        0:05:01 746672  
005 Dijkens      Luna       04 0562 RKHAV        0:06:27         
006 Kievits      Eva        04 0567 Delta Sport  0:06:34 840955  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA1 05  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Amy de     05 0544 AV'56        0:04:18 764681  
002 Lorier       Lisanne    05 0542 Dynamica     0:04:35 749847  
003 Keymel       Myrthe     05 0545 Scheldesport 0:04:54 596     
004 Geus         Emma de    05 0554 AV'56        0:05:27         
005 Koole        Hilde      05 0546 Dynamica     0:05:31 784093  
006 Pellaers     Fenne      05 0543 AV'56        0:05:34 752748  
007 Sluijs       Femke van  05 0536 AV'56        0:05:50 801923CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpB  06  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Maat         Fabian de  06 0515 Scheldesport 0:04:36 740849  
002 Steenblok    Koen       06 0507 AV'56        0:04:38 11205CC 
003 Koopman      Kasper     06 0509 Dynamica     0:04:48 801261  
004 Faas         Milan      06 0514 Scheldesport 0:04:58 788200  
005 Verschuren   Niels      06 0511 Scheldesport 0:05:09 767927  
006 Koole        Stijn      06 0510 Dynamica     0:05:13 784092  
007 Pijnen       Benjamin   06 0512 Scheldesport 0:05:16 843320  
008 Dees         Rody       06 0453 AV'56        0:06:10         
009 Westen       Menno van  06 0517 AV'56        0:06:52 790220E 
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpC  07  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ton          Luca       07 0476 Dynamica     0:04:51 817739  
002 Joppe        Zedie      7  0483 Flakkee      0:05:00 847287  
003 Tieleman     Thom       07 0485 Flakkee      0:05:03         
004 Engels       Ivar       07 0469 Dynamica     0:05:06 817741  
005 Zandstra     Lucas      07 0472 Scheldesport 0:05:27 804733  
006 Kloet        Jasper     07 0486              0:05:29         
007 Kouijzer     Ben        07 0466 RKHAV        0:05:30 811266  
008 Kalverboer   Stijn      07 0479 Dynamica     0:05:35 827929  
009 Wieles       Viktor     07 0475 Scheldesport 0:05:56         
010 Keijmel      Ruben      07 0473 Scheldesport 0:06:01 818855  
011 Koppejan     Jesse      07 0470 Dynamica     0:06:13 827934  
012 Oele         Niels      67 0487 AV'56        0:06:32 846188  
013 Rosenbrand   Kjell      08 0482 Flakkee      0:06:41         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpB  06  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Karelse      Yara       06 0442 AV'56        0:04:43 800807CC
002 Kraker       Yasmine    06 0444 Dynamica     0:04:47 817736  
003 Boot         Anna       06 0449 Delta Sport  0:04:55 820720  
004 Dikkenberg   Inke v d   06 0448 AV'56        0:04:58 786624  
005 Luijk        Zoe van    06 0441 AV'56        0:05:02 790209CC
006 Maas         Britt v d  06 0455 Delta Sport  0:05:09 830973  
007 Exter        Ann den    06 0443 RKHAV        0:05:21 820962  
008 Simonse      Marit      06 0440 AV'56        0:05:23 811420M 
009 Otzel        Isable     06 0454 Delta Sport  0:05:36 818116  
010 Vural        Jasmine    06 0456 Delta Sport  0:06:02 845531  
011 Kramer       Mila       06 0439 AV'56        0:06:07 786626CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpC  07  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Arens        Megan      07 0417 AV'56        0:05:11         
002 Zerbib       Chloe      07 0406 Dynamica     0:05:13 821036  
003 Hamer        Benthe den 07 0411 Scheldesport 0:05:14         
004 Harthoorn    Marise     07 0401 Kapelle      0:05:16 CC      
005 Geus         Brigitte d 07 0418 AV'56        0:05:19         
006 Goudswaard   Lieke      07 0408 Delta Sport  0:05:47 830969  
007 Lorier       Floor      07 0407 Dynamica     0:05:49 813223  
008 Luijk        Tess van   07 0404 AV'56        0:06:13 818396CC
009 Pijnen       Valerie    08 0412 Scheldesport 0:06:15 843321  
010 Peeters      Demi       07 0410 Scheldesport 0:06:18 831473  
011 Verlinde     Neline     07 0409 Scheldesport 0:06:33 835649  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
     finishers: ,12

terug naar boven