za 1/11/14 - Moerschanscross Hulst

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag


     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Moerschanscross, Hulst Hse       10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harmes       Erwin         0016 Dynamica     0:27:37 644732  
002 Hoey         Olivier va 87 0013 ACW          0:28:10         
003 Praet        Ruben van  91 0008 AVLO         0:28:18         
004 Bonnaerens   Kevin      90 0011 AVLO         0:28:39         
005 Kok          Martijn de 82 0023 Dynamica     0:29:03         
006 Debosscher   Pieter-Jan 90 0010 AVLO         0:29:11         
007 Piessens     Cederic    92 0006 AVLO         0:29:12         
008 Martens      Ruben         0199 ACW          0:29:40         
009 Adan         Erwin      92 0003 Dynamica     0:29:55 460965  
010 Wolfert      Eric       90 0252 Flakkee      0:30:46 705676  
011 Schrier      David      85 0001 Dynamica     0:31:00 734229CC
012 Hoosemans    Ruud       82 0025 Dynamica     0:32:18 6344731
013 Balkenende   Luuk       95 0014 AV'56        0:32:27 507299  
014 Meeuwse      Robbert       0002 AV'56        0:32:46 704349  
015 Mey          Liam       82 0020 RKHAV        0:32:49         
016 Cappaert     Frederic      0024 crosscomp    0:33:09         
017 Linden       Crum v d   85 0017 Dynamica     0:33:11 745071  
018 Bloem        Vincent    94 0004 Pallas'93    0:34:37 796969CC
019 Vermeulen    Sven       77 0021 Vlissingen   0:35:02         
020 Mayer        Stefaan de 93 0005 WTT          0:37:16         
021 Block        Yves de    95 0253 Hulst        0:40:03         
022 Steketee     Maurice    81 0018 Middelburg   0:40:50 CC      
023 Damme        Stefan van 84 0015 Scheldesport 0:44:03 309967  
024 Piessens     Yanick     87 0022 Waasmunster  0:44:41         
025 Uitterhoeve  Johnny     82 0019 Goes         0:51:13         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst H35-44    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Foubert      Tom        77 0197 ACW          0:30:03         
002 Harthoorn    Maarten    78 0201 Kapelle      0:31:14 CC      
003 Wiessner     Ralph      77 0260 Dynamica     0:31:30 817743  
004 Hamer        Michael de 76 0243 Scheldesport 0:32:51 831470  
005 Jaeger       Edwin de   72 0249 RKHAV        0:33:06         
006 Govaert      David      71 0198 ACW          0:33:36         
007 Zaman        Joris      76 0225 RKHAV        0:33:39 793388  
008 Alphen       Edwin van  71 0214 Dynamica     0:33:42 698359CC
009 Witte        Andries de 76 0244 Scheldesport 0:35:14 667740  
010 Albertijn    Michel        0245 ACW          0:35:34         
011 Karelse      Johan      73 0217 Heinkenszand 0:36:00 CC      
012 Stas         Pieter     73 0219 St-Niklaas   0:36:14         
013 Florussen    Dennis     74 0242 Scheldesport 0:36:20 732397  
014 Slock        Endy       74 0251 Scheldesport 0:36:57 713156  
015 Zeeuw        Alwin de   70 0241 Scheldesport 0:37:01 447287  
016 Lange        Marcel de  71 0200 Middelburg   0:37:07 CC      
017 Dekker       Peter      73 0213 Dynamica     0:37:18 705941CC
018 Ridder       Cor de     70 0229 Dynamica     0:38:14 747485  
019 Simonse      Berry      71 0236 AV'56        0:38:31 758565  
020 Sommeyer     Marcel     70 0228 Dynamica     0:38:39 821033  
021 Velkers      Michel     73 0254 AV'56        0:39:28 459149  
022 Paulusse     Nick       70 0215 Dynamica     0:39:51 750577CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst H45-54    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ruelle       Edwin de l 67 0223 RKHAV        0:31:42 541469  
002 Cappon       Erik       66 0221 Wielingen    0:32:02 468757  
003 Thuy         Benny      68 0224 RKHAV        0:32:38 662514  
004 Vos          Wilko de   63 0234 AV'56        0:33:15 267864  
005 Verhage      Arjo       69 0208 Dynamica     0:33:25 477579CC
006 Slits        Peter      67 0220 Wielingen    0:33:55 690612  
007 Balkenende   Peter      66 0235 AV'56        0:34:09 651798  
008 Leng         Edward de  62 0207 Dynamica     0:34:26 524252CC
009 Pruijsers    Martin     68 0211 Dynamica     0:35:19 156407CC
010 Locht        Dirk de    67 0247 ACW          0:36:53         
011 Platteeuw    Albert     65 0238 Scheldesport 0:37:20 494502  
012 Mourik       Piet van   63 0230 Delta Sport  0:37:27 521800  
013 Veen         Jaap v d   67 0239 Scheldesport 0:37:47 641591  
014 Meeuwse      Jos        63 0210 Dynamica     0:38:28 675687CC
015 Moerland     Ronald     68 0231 Delta Sport  0:38:59 794729  
016 Haevere      Danny      66 0246 ACW          0:39:02         
017 Remortel     Patrick va 61 0222 RKHAV        0:39:10 307875  
018 Heebinckhuys Jo         62 0218 St-Niklaas   0:39:23         
019 Murre        Walther    67 0240 Scheldesport 0:39:33 565772  
020 Geus         Hans       63 0192 AV'56        0:39:47 757071CC
021 Burm         Hans       05 0255 St Pauwels   0:40:00         
022 Zaman        Jacques    61 0237 Scheldesport 0:40:26 494501  
023 Wortman      Douwe      69 0232 Axel         0:40:30         
024 Schlarmann   Ben        64 0216 St Jansteen  0:40:32         
025 Meese        Helmut     70 0248 ACW          0:40:42         
026 Dhanis       Gino       63 0227 RKHAV        0:40:45         
027 Rijke        Leo de     65 0194 Dynamica     0:41:50 801202CC
028 Konings      Aswin      66 0209 Dynamica     0:41:54 533847CC
029 Stegers      Bill       68 0196 LgZ          0:44:18 763594CC
030 Brouwers     Johan      65 0262              0:44:59         
031 Bunder       Luc van    65 0258              0:53:14         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst H55-64    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Branden      Franken v  59 0259 RKHAV        0:34:57         
002 Dellebeke    Ron        58 0206 Dynamica     0:39:04 46857CC
003 Visser       Pieter        0257 Wielingen    0:39:40         
004 Spaans       Gerrit     52 0250 Goes         0:39:43         
005 Tempelaar    Wim        52 0204 Dynamica     0:40:41 436595CC
006 Guequierre   John       51 0203 Dynamica     0:41:10 46791CC
007 Lous         Henk       58 0205 Dynamica     0:42:54 569010CC
008 Gremberghe   Jos van    55 0261 Koewacht     0:44:46         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst H65+      10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lasseur      Joop       42 0195 Delta Sport  0:38:22 462269CC
002 Jonge        Wim de     49 0191 AV'56        0:38:52 201138CC
003 Hoeve        Jan van    48 0256 Wielingen    0:39:31         
004 Beijer       Piet       48 0202 Dynamica     0:43:23 212967M
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst JA 96/97  10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Feijter      Job de     96 0176 RKHAV        0:30:26 764690  
002 Thuy         Dennis     97 0177 RKHAV        0:34:44 561134  
003 Kreek        Kris de    97 0179 Scheldesport 0:37:37 562666  
004 Anrooij      Franklin v 96 0178 AV'56        0:38:18         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst Vse       10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Claes        Lotte      93 0151 ATAC         0:36:05         
002 Stevens      Lot        83 0154 AVLO         0:38:43         
003 Vermeulen    Staphanie  97 0155 Vlissingen   0:51:15         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst V35-44    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bruyssel     Jessica v  77 0152 AVLO         0:36:23         
002 Gilst        Paola van  73 0101 AV'56        0:39:26 744533CC
003 Goole        Saskia     70 0107 AV'56        0:41:27 454409  
004 Harthoorn    Anneke     78 0110 Kapelle      0:44:28         
005 Zwart        Ester de   76 0113              0:45:09         
006 Baart        Inge       71 0112              0:45:31         
007 Kraker       Paulette d 75 0153 Dynamica     0:46:35 523553  
008 Simonse      Marielle   72 0108 AV'56        0:51:54 758566  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst V45-54    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 IJsbeaert    Ingrid     66 0104 avvn Hulst   0:40:47 472690M
002 Verhage      Regina     63 0106 Dynamica     0:48:01 700450CC
003 Rijck        Anniek de  19 0114              0:49:08         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst V55+     10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vries        Jannie de  59 0103 Dynamica     0:44:21 739000CC
002 Tempelaar    Ineke      57 0105 Dynamica     0:48:25 468281CC
003 Kleven       Lenie van  53 0102 avvn Vlissin 0:53:48 209921CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst MA96/97  4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mourik       Emma van   96 0841 Delta Sport  0:24:05         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst JB98/99  4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Assche       Sander van 98 0853 AVLO         0:18:24         
002 Ridder       Rens de    99 0855 Dynamica     0:18:28 672234  
003 Puyvelde     Stef van   98 0852 AVLO         0:18:37         
004 Balkenende   Bart       98 0856 AV'56        0:19:18 564425  
005 Harinck      Sergio     99 0851 Dynamica     0:19:31 602006  
006 Puyvelde     Ben van    99 0850 AVLO         0:20:07         
007 Wege         Ivar v d   99 0857 Scheldesport 0:22:48 764103  
008 Claes        Jelle      98 0858 WTT2000      0:24:42         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst MB98/99  3000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Raemdonck    Elise van  99 0877 AVLO         0:09:46         
002 Kreek        Maaike de  99 0881 Scheldesport 0:10:00 588399  
003 Boutens      Amber      99 0882 Scheldesport 0:10:08 588396  
004 Lodder       Judith     99 0876 Flakkee      0:10:54 712324CC
005 Waard        Annemarie  98 0880 Delta Sport  0:11:11 748754  
006 Thuy         Margot     99 0878 RKHAV        0:11:42 662574  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst Hkcr     3000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Heikoop      Sebastiaan 69 0954 Delta Sport  0:09:13 588375  
002 Maine        Jimmy      78 0958              0:11:06         
003 Block        Stefan de  74 0953 RKHAV        0:11:08 103961  
004 Luteijn      Arjen      94 0952 Wielingen    0:11:14 474700CC
005 Rasenberg    Ronald     65 0955 Scheldesport 0:11:39 509584  
006 Koole        Tim           0961              0:12:30         
007 Schanck      George     82 0950 Wielingen    0:13:37 733744  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst Vkcr     3000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bogaert      Niki       87 0915 ACW          0:09:42         
002 Hul          Isabel van    0902 ACW          0:10:10         
003 Geertsom     Katrien va    0904 ACW          0:10:13         
004 Kerkhove     Shirley    93 0914 Scheldesport 0:10:20 597588  
005 Brouwer      Fieke de   97 0910 RKHAV        0:11:18 542075  
006 Heck         Evelien va    0903 ACW          0:11:25         
007 Mourik       Sanne van  94 0911 Delta Sport  0:11:44 507305  
008 Vermeulen    Wendy         0913 AVLO         0:11:54         
009 Damme        Julie van  97 0909 RKHAV        0:11:57 632299  
010 Klinken      Leonie van 75 0901 Nieuwerkerk  0:12:10 CC      
011 Dorsselaer   Romy van      0916 RKHAV        0:12:23         
012 Sluijs       Esther van 74 0900 AV'56        0:12:47 752749CC
013 Overloop     Caroline v    0907 Hulst        0:13:11         
014 Harinck      Angelique  68 0905 Dynamica     0:13:40 680788CC
015 Aalsters     Karin         0908 Hulst        0:14:56         
016 Crabbe       Nienke        0906 Hulst        0:14:58         
017 Kievits      Jolanda       0917 Delta Sport  0:17:20 841225  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst JC00/01  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Petersen     Bereket    01 0813 AV'56        0:07:15 817830  
002 Eetvelde     Robin      00 0804 AVLO         0:07:23         
003 Petersen     Bezuayehu  96 0814 AV'56        0:07:31 817829  
004 Eetvelde     Ruben      00 0803 AVLO         0:07:34         
005 Leng         Paavo de   01 0811 Dynamica     0:07:40 664870  
006 Walle        Jasper van 01 0802 AVLO         0:07:49         
007 Stas         Karel      00 0819 ACW          0:08:06         
008 Nefs         Emiel      01 0809 Dynamica     0:08:28 770551  
009 Vos          Wannes de  01 0818 AVLO         0:08:30         
010 Kruisifikx   Thomas     01 0817 Scheldesport 0:08:37         
011 Damme        Teun van   00 0806 Wielingen    0:08:40 636736  
012 Putten       Axl van    00 0801 AV'56        0:09:11 806941CC
013 Heijmans     Nick       00 0820              0:09:17         
014 Jaeger       Jori de    00 0816 RKHAV        0:09:19         
015 Louter       Ruudd      00 0821 RKHAV        0:09:21 635957  
016 Konings      Sylvan     00 0807 Dynamica     0:09:26 647508  
017 Lindhout     Siem       00 0812 Delta Sport  0:09:30 638573  
018 Nieulande    Thomas van 01 0808 Dynamica     0:09:51 664383  
019 Schillings   Felix      01 0810 Dynamica     0:10:33 639206  
020 Wal          Matthias v 01 0815 ACW          0:14:49         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst MC00/01  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Thyssen      Lisse      01 0721 AVLO         0:08:28         
002 Zeeuw        Mirthe de  00 0730 Scheldesport 0:08:40 578936  
003 Heikoop      Iris       01 0729 Delta Sport  0:08:53 640488  
004 Heynderickx  Emilie     00 0722 AVLO         0:09:02         
005 Lange        Nikita de  01 0726 Dynamica     0:09:53 716838  
006 Dieren       Judith van 00 0723 Flakkee      0:10:05 660270  
007 Dhanis       Stephanie  01 0725 RKHAV        0:11:14 691395  
008 Moerland     Miquette   01 0728 Delta Sport  0:11:33 720916  
009 Niemanstverd Amy        01 0724 RKHAV        0:11:53 635964  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst JD02/03  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Robert de  02 0766 AV'56        0:07:36 753193  
002 Schets       Wouter     02 0760 AV'56        0:08:00 727967  
003 Roos         Matthijs   02 0767 AV'56        0:08:12 709632  
004 Cleemput     Dries      02 0761 RKHAV        0:08:21 811261  
005 Maat         Ralph de   03 0774 Scheldesport 0:08:23 740850  
006 Tuyls        Storm      02 0753 ACW          0:08:25         
007 Ost          Jasper     03 0779 ACW          0:08:32         
008 Paep         Lennert de 03 0751 ACW          0:08:35         
009 Naudts       Michiel    02 0755 ACW          0:08:48         
010 Andries      Mathijs    02 0754 ACW          0:08:54         
011 Anceaux      Daniel     03 0775 Scheldesport 0:09:24 767922  
012 Cock         Cederic de 02 0756 ACW          0:09:33         
013 Os           Martiijn v 03 0764 RKHAV        0:09:36 743240  
014 Karelse      Ryan       03 0758 AV'56        0:09:44 807092CC
015 Wieles       Chris      03 0776 Scheldesport 0:10:01         
016 Kramer       Sven       03 0757 AV'56        0:10:04 713168CC
017 Martens      Bernd      03 0778 ACW          0:10:17         
018 Zeeuw        Nathan de  02 0768 Scheldesport 0:10:31 684110  
019 Hofland      David      02 0780 Wielingen    0:10:37         
020 Vierbergen   Mats       03 0763 RKHAV        0:10:47 751738  
021 Bakker       Jordi      02 0777 Scheldesport 0:10:50         
022 Dobbelaar    Jonathan   03 0773 Scheldesport 0:10:57 842077  
023 Peijl        Youp v d   03 0770 Scheldesport 0:10:59 833180  
024 Beer         Coen de    02 0765 Dynamica     0:11:02 787039  
025 Hiel         Karsten    03 0762 RKHAV        0:11:38 764691  
026 Schuit       Rens       93 0772 Scheldesport 0:11:43 788204  
027 SenzZuazabal Damian     03 0771 Scheldesport 0:12:02 790258  
028 Santen       Luca van   03 0769 Scheldesport 0:12:05 786455  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst MD02/03  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Meese        Paulien    02 0677 ACW          0:08:31         
002 Houtzager    Ruchama    03 0692 Delta Sport  0:08:37 681666  
003 Smits        Veerle     02 0695 AV'56        0:08:47 748551  
004 Klinken      Anique van 02 0691 Delta Sport  0:08:51 665624  
005 Vekemans     Lara       02 0675 ACW          0:08:56         
006 Coq          Louise le  02 0680 Wielingen    0:08:58 707199  
007 Smet         Emma       02 0676 ACW          0:09:00         
008 Geldof       Jasmijn    02 0690 Dynamica     0:09:05 681779  
009 Putten       Shelby van 02 0671 AV'56        0:09:08 757075CC
010 Laureys      Fien       03 0673 ACW          0:09:11         
011 Laere        Annelore v 02 0678 ACW          0:09:14         
012 Wauwe        Kato de    02 0674 ACW          0:09:16         
013 Pellaers     Maud       02 0696 AV'56        0:09:19 708946  
014 Siebons      Marleen    02 0687 Dynamica     0:09:21 801204  
015 Exter        Eva den    03 0685 RKHAV        0:09:25 707425  
016 Dieleman     Romy       03 0681 Wielingen    0:09:30 748346  
017 Acker        Emma van   03 0684 RKHAV        0:09:33 709804  
018 Sommeyer     Lynn       02 0689 Dynamica     0:09:38 814295  
019 Hemelaar     Maaike     02 0683 RKHAV        0:09:42 665688  
020 Bun          Parel      02 0688 Dynamica     0:09:51 691085  
021 Daalen       Tamar van  03 0679 AV'56        0:09:56 693653M
022 Block        Veerle de  03 0672 ACW          0:09:59         
023 Goudswaard   Ilse       03 0693 Delta Sport  0:10:02 737660  
024 Bauwens      Kato       03 0699 ACW          0:10:09         
025 Brande       Sanne v d  03 0686 RKHAV        0:10:12 747603  
026 Stas         Maaike     02 0700 ACW          0:10:15         
027 Wal          Lara v d   02 0697 ACW          0:11:29         
028 Hoop         Rashmila   02 0682 RKHAV        0:12:08 818138  
029 Wal          Nina v d   03 0698 ACW          0:12:31         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst JpA2 04  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 0641 AV'56        0:04:07 748547  
002 Anne         Lars       04 0635 ACW          0:04:13         
003 Tuyls        Indy       04 0632 ACW          0:04:17         
004 Verschueren  Cederic    04 0648 ACW          0:04:25         
005 Smet         Lukas      04 0634 ACW          0:04:27         
006 Wauwe        Rune van   04 0637 ACW          0:04:29         
007 Noordijk     Bryan      04 0646 Scheldesport 0:04:36 818859  
008 Harthoorn    Lukas      04 0631 AV'56        0:04:45 CC      
009 Bruijn       Tim de     04 0639 RKHAV        0:04:56 74664   
010 Vreken       Stijn v d  04 0636 ACW          0:04:59         
011 Thierens     Ralph      04 0633 ACW          0:05:03         
012 Zeeuw        Tobias de  04 0647 Scheldesport 0:05:08 735396  
013 Herwegh      Karsten    04 0638 RKHAV        0:05:11 749801  
014 Simonse      Jesper     04 0642 Goes         0:05:41         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst JpA1 05  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houwelingen  Tom van    05 0594 Dynamica     0:04:09 758531  
002 Goethem      Maxim van  05 0640 RKHAV        0:04:19 766476  
003 Rooms        Jentho     05 0591 ACW          0:04:21         
004 Pauwels      Milan      05 0592 ACW          0:04:23         
005 Bonten       Victor     05 0593 ACW          0:04:35         
006 Arens        Firn       05 0604 AV'56        0:04:38         
007 Koole        Sylvain    05 0602              0:04:41         
008 Vos          Seppe de   05 0603 ACLO         0:04:42         
009 Schuit       Daan       05 0598 Scheldesport 0:04:47 788203  
010 Zuidhof      Chris      05 0596 Dynamica     0:04:49 816270  
011 Vergouwen    Kai        05 0601 ACW          0:04:52         
012 Zuidhof      Noel       05 0595 Dynamica     0:04:54 816269  
013 Hamer        Jelte den  05 0599 Scheldesport 0:05:00         
014 Wedage       Bjorn      05 0597 Scheldesport 0:05:05 843325  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst MpA2 04  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jonghe       Limme de   04 0572 Volharding S 0:04:12         
002 Haar         Dana ter   04 0565 Dynamica     0:04:21 817737  
003 Verleysen    Caitlin    04 0561 ACW          0:04:26         
004 Schets       Tessa      04 0563 AV'56        0:04:28 734443  
005 Rooms        Ara        04 0570 ACW          0:04:31         
006 Everaert     Ellen      04 0569 ACW          0:04:41         
007 Coppieters   Jenna      04 0564 RKHAV        0:04:54 743244  
008 Verschuren   Suzanne    04 0568 Scheldesport 0:05:20 798803  
009 Kraker       Pascalle d 04 0571 Dynamica     0:05:22         
010 Widt         Daphne de  04 0566 Delta Sport  0:05:31 786079  
011 Dijkens      Luna       04 0562 RKHAV        0:06:27         
012 Kievits      Eva        04 0567 Delta Sport  0:06:29 840955  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst MpA1 05  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Amy de     05 0544 AV'56        0:04:15 764681  
002 Lorier       Lisanne    05 0542 Dynamica     0:04:23 749847  
003 Vermeulen    Nele       05 0538 ACW          0:04:34         
004 Keymel       Myrthe     05 0545 Scheldesport 0:04:49 596     
005 Saegher      Steffi de  05 0600 ACW          0:04:51         
006 Caluwe       Febe de    05 0540 ACW          0:05:07         
007 Geboes       Kaat       05 0541 ACW          0:05:24         
008 Tuyls        Zowie      05 0537 ACW          0:05:27         
009 Sluijs       Femke van  05 0536 AV'56        0:05:40 801923CC
010 Pellaers     Fenne      05 0543 AV'56        0:05:49 752748  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst JpB  06  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Habbinckuys  Abi        06 0501 ACW          0:04:12         
002 Maat         Fabian de  06 0515 Scheldesport 0:04:18 740849  
003 Cloodt       Niels v d  06 0505 Volharding B 0:04:29         
004 Anne         Sven       06 0504 ACW          0:04:31         
005 Faas         Milan      06 0514 Scheldesport 0:04:35 788200  
006 Koopman      Kasper     06 0509 Dynamica     0:04:38 801261  
007 Verstraeten  Ole        06 0502 ACW          0:04:41         
008 Steenblok    Koen       06 0507 AV'56        0:04:44 11205CC
009 Marin        Vince      06 0506 Volharding B 0:04:49         
010 Pijnen       Benjamin   06 0512 Scheldesport 0:04:52 843320  
011 Verschuren   Niels      06 0511 Scheldesport 0:04:55 767927  
012 Koole        Stijn      06 0510 Dynamica     0:04:57 784092  
013 Stremersch   Stan       06 0516 ACW          0:05:05         
014 Locht        Zjef de    06 0503 ACW          0:05:14         
015 Faas         Ravy       06 0513 Scheldesport 0:06:05         
016 Groenendijk  Pepijn     06 0508 RKHAV        0:06:17 820962  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst JpC  07  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pauwels      Lars       7  0461 ACW          0:04:59         
002 Engels       Ivar       07 0469 Dynamica     0:05:01 817741  
003 Bonten       Jasper     07 0465 ACW          0:05:03         
004 Kouijzer     Ben        07 0466 RKHAV        0:05:16 811266  
005 Zandstra     Lucas      07 0472 Scheldesport 0:05:27 804733  
006 Keijmel      Ruben      07 0473 Scheldesport 0:05:32 818855  
007 Wieles       Viktor     07 0475 Scheldesport 0:05:44         
008 Raemdonck    Basil van  07 0462 ACW          0:05:46         
009 Grave        Diablo de  07 0468 RKHAV        0:05:50 841700  
010 Matthijs     Jarne      00 0413 RKHAV        0:05:56         
011 Schelfhout   Lars       07 0467 RKHAV        0:06:07 820959  
012 Wal          Arne v d   07 0474 ACW          0:06:10         
013 Koppejan     Jesse      07 0470 Dynamica     0:06:23 827934  
014 Suy          Daan       07 0464 ACW          0:08:24         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst MpB  06  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Poucke       Fran van   06 0437 ACW          0:04:17         
002 Dejonghe     Helena     06 0438 ACW          0:04:20         
003 Loir         Elise      06 0436 ACW          0:04:34         
004 Kraker       Yasmine    06 0444 Dynamica     0:04:36 817736  
005 Karelse      Yara       06 0442 AV'56        0:04:39 800807CC
006 Dikkenberg   Inke v d   06 0448 AV'56        0:05:00 786624  
007 Luijk        Zoe van    06 0441 AV'56        0:05:07 790209CC
008 Exter        Ann den    06 0443 RKHAV        0:05:14 820962  
009 Simonse      Marit      06 0440 AV'56        0:05:24 811420M
010 Daalen       Lois van   06 0446 AV'56        0:05:45 817820  
011 Lansbergen   Maud       06 0447 AV'56        0:05:47 821495  
012 Laere        Lieke van  06 0879 RKHAV        0:05:50         
013 Kramer       Mila       06 0439 AV'56        0:05:56 786626CC
014 Kievits      Emma       06 0445 Delta Sport  0:06:50 840954  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Moerschanscross, Hulst MpC  07  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harthoorn    Marise     07 0401 Kapelle      0:05:04 CC      
002 Hollebosch   Noa        07 0414 Volharding S 0:05:09         
003 Zerbib       Chloe      07 0406 Dynamica     0:05:18 821036  
004 Hamer        Benthe den 07 0411 Scheldesport 0:05:23         
005 Arens        Negan      07 0417 AV'56        0:05:39         
006 Bouman       Lobke      07 0405 RKHAV        0:05:41 841706  
007 Crombeen     Evita      07 0403 RKHAV        0:05:44         
008 Goudswaard   Lieke      07 0408 Delta Sport  0:05:52 830969  
009 Pijnen       Valerie    08 0412 Scheldesport 0:05:58 843321  
010 Peeters      Demi       07 0410 Scheldesport 0:06:00 831473  
011 Franken      Floor      07 0415 RKHAV        0:06:03         
012 Luijk        Tess van   07 0404 AV'56        0:06:19 818396CC
013 Verlinde     Neline     07 0409 Scheldesport 0:06:25 835649  
014 Eck          Fleur van  07 0402 RKHAV        0:06:28 841704  
015 Maene        Kato       07 0416              0:06:33         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
     finishers: ,16

terug naar boven