za 11/10/14 - ZK Veldloop estafette - Vlissingen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Veldloopestafette Msen  4 x 3000 m
01 Dynamica sen2   1eMsen                            00:42:54
   Versluis Joeri  Wiesner Ralph   Hoosemans Ruud  Pleijte Tim    
   00:10:59        00:21:58        00:33:04        00:42:54
   00:10:59        00:10:59        00:11:06        00:09:50
02 Dynamica sen    2eMsen                            00:46:44
   Harmon Shanice  Bocks Jorim de  Leeftink Wouter Harmes Erwin   
   00:13:45        00:24:55        00:36:54        00:46:44
   00:13:45        00:11:10        00:11:59        00:09:50

 Veldloopestafette Mmast 4 x 3000 m
01 Dynamica Mmast  1eMmast                           00:49:50
   Alphen Edwin va Rommers Marc    Paulusse Nick   Bootsgezel Den 
   00:11:42        00:24:47        00:37:57        00:49:50
   00:11:42        00:13:05        00:13:10        00:11:53
02 Scheldesport ma 2eMmast                           00:50:12
   Zaman Jacques   Veen Jaap v d   PlatteeuwAlbert Buter Wim      
   00:12:46        00:25:29        00:38:03        00:50:12
   00:12:46        00:12:43        00:12:34        00:12:09
03 Dynamica mast 4 3eMmast                           00:55:52
   Konings Aswin   Dellebeke Ron   Tabak Wim       Zuylen Lex van 
   00:13:40        00:26:55        00:40:49        00:55:52
   00:13:40        00:13:15        00:13:54        00:15:03
04 Dynamica mast 5 4eMmast                           00:59:13
   SteketeeMaurice Aspert Jack v   Beijer Piet     GuequierreJohn 
   00:13:24        00:29:01        00:44:20        00:59:13
   00:13:24        00:15:37        00:15:19        00:14:53
05 Dynamica Mast 2 5eMmast                           01:02:05
   Ruijter Tonny   Rommers Gerard  Luik Aart van   Bras Gerard    
   00:17:31        00:33:27        00:48:13        01:02:05
   00:17:31        00:15:56        00:14:46        00:13:52

 Veldloopestafette JAB 4 x 3000 m
01 RK SS Dyn       1eJAB                           00:46:16
   Kreek Kris de   Tuy Dennis      Aartsen Lax v   Verstraaten W  
   00:10:57        00:22:39        00:34:52        00:46:16
   00:10:57        00:11:42        00:12:13        00:11:24

 

 Veldloopestafette JCD 4 x 1800 m
01 Dynamica JC     1eJCD                           00:28:00
   Verhage Joram   Janse Dennis    Ridder Rens de  Harinck Sergio 
   00:06:45        00:14:54        00:21:04        00:28:00
   00:06:45        00:08:09        00:06:10        00:06:56
02 AV'56 JD        2eJCD                           00:28:15
   Kapteijn Stef   Schets Wouter   Graaf Robert de Anrooij Shirin 
   00:06:50        00:14:41        00:20:39        00:28:15
   00:06:50        00:07:51        00:05:58        00:07:36
03 Scheldesport JC 3eJCD                           00:28:30
   Dierkx Mike     Tollenaar Micha Roodzand Teun   Wege Ivar vd   
   00:07:03        00:14:10        00:21:31        00:28:30
   00:07:03        00:07:07        00:07:21        00:06:59
04 Dynamica JD     4eJCD                           00:31:08
   Nefs Emiel      SchillingsFelic HouwelingenPaul Leng Paavo de  
   00:06:41        00:15:09        00:23:55        00:31:08
   00:06:41        00:08:28        00:08:46        00:07:13

 Veldloopestafette MCD 4 x 1800 m
01 Scheldesport MC 1eMCD                           00:29:11
   Kreek Maaike de Zeeuw Mirthe d  Jones Waeoby    Boutens Amber  
   00:07:01        00:14:23        00:21:53        00:29:11
   00:07:01        00:07:22        00:07:30        00:07:18
02 Dynamica MD1    2eMCD                           00:33:38
   Geldof Jasmijn  Sommeijer Lynn  Bun Parel       SiebonsMarleen 
   00:08:27        00:16:52        00:25:34        00:33:38
   00:08:27        00:08:25        00:08:42        00:08:04
03 Dynamica MD1    3eMCD                           00:34:42
   Wisse Maria     Roelse Emma     KaagmanCaecilia Lange Nikita de
   00:08:56        00:17:32        00:26:20        00:34:42
   00:08:56        00:08:36        00:08:48        00:08:22
04 Dynamica MC     4eMCD                           01:08:51
   SurksumSietske                                                 
   00:08:51                                        01:08:51
   00:08:51                        00:00:00        01:08:51
organisatie Dynamica


 Veldloopestafette JpA 4 x 1200 m
01 AV'56 JPA       1eJpA                           00:21:04
   Kapteijn Mart   Schets Tessa    Kramer Sven     DikkenbergJesse
   00:05:30        00:10:55        00:16:13        00:21:04
   00:05:30        00:05:25        00:05:18        00:04:51
02 SchSp RK JpA    2eJpA                           00:21:21
   Anceaux Daniel  Peijl Youp vd   Maat Ralph de   Anceaux Daniel 
   00:05:19        00:11:14        00:16:07        00:21:21
   00:05:19        00:05:55        00:04:53        00:05:14
03 RKHAV JpA       3eJpA                           00:22:08
   CoppietersJenna Bruijn Tim de   VierbergenMats  Os Martijn van 
   00:05:26        00:11:01        00:16:34        00:22:08
   00:05:26        00:05:35        00:05:33        00:05:34

 Veldloopestafette JpB 4 x 1200 m
01 Dynamica JpB    1eJpB                           00:23:37
   HouwelingenTom  Zuidhof Chris   Zuidhof Noel    Keulen Sam van 
   00:05:12        00:10:47        00:16:27        00:23:37
   00:05:12        00:05:35        00:05:40        00:07:10
02 SchS RK JpB     2eJpB                           00:24:23
   Peeters Demi    Maat Fabian de  Keijmel Myrthe  Exter Anne den 
   00:06:56        00:12:20        00:17:57        00:24:23
   00:06:56        00:05:24        00:05:37        00:06:26

 Veldloopestafette JpC 4 x 1200 m
01 Dynamica JpC    1eJpC                           00:24:20
   Mairle Matthias Koopman Kasper  Koole Stijn     Koppejan Jesse 
   00:06:20        00:11:52        00:17:29        00:24:20
   00:06:20        00:05:32        00:05:37        00:06:51

 Veldloopestafette MpA 4 x 1200 m
01 Dynamica MpA    1eMpA                           00:26:13
   Haar Dana ter   MarinissenShant Kraker Pascalle Schillings Dori
   00:06:08        00:12:47        00:18:54        00:26:13
   00:06:08        00:06:39        00:06:07        00:07:19

 Veldloopestafette MpB 4 x 1200 m
01 Dynamica MpA 2  1eMpB                           00:22:19
   Driessen Marit  SlabbekoornMari Haar Diana ter  Lorier Lisanne 
   00:05:53        00:11:37        00:17:02        00:22:19
   00:05:53        00:05:44        00:05:25        00:05:17
02 AV'56 MpB       2eMpB                           00:25:47
   LandsbergenMaud Steenblok Koen  Kramer Mila     Sluijs Femke v 
   00:06:29        00:11:54        00:18:58        00:25:47
   00:06:29        00:05:25        00:07:04        00:06:49

 Veldloopestafette MpC 4 x 1200 m
01 Dynamica MpC    1eMpC                           00:23:56
   Zuidhof Dagmar  Kraker Yasmine  Berge Lois vd   Zerbib Chloe   
   00:06:04        00:11:47        00:17:25        00:23:56
   00:06:04        00:05:43        00:05:38        00:06:31
02 AV'56 MpC       2eMpC                           00:26:10
   Luijk Tess van  DikkenbergInke  Luijk Zoe van   Karelse Yara   
   00:08:03        00:14:03        00:20:33        00:26:10
   00:08:03        00:06:00        00:06:30        00:05:37
organisatie Dynamica
terug naar boven