za 21/06/14 - 3e CD comp. - Terneuzen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

voornaam achternaam ploeg prestatie wind punten
JONGENS C
100 meter
Wislet de Hair SPADO  JC 1 11.97 +0.2m/s 830
Leon van Aartsen Dynamica JC 12.16 +0.2m/s 798
Jonas Dano Sprint  JC 1 12.33 +0.2m/s 770
David Thommassen Sprint  JC 1 12.60 -0.3m/s 728
Sander Klaassen SPADO  JC 1 12.60 +0.2m/s 728
Jorick de Vries AV56 JC 1 12.61 +0.2m/s 726
Rik van Laerhoven DJA JC 12.76 +0.2m/s 704
Noe Petiet AV56 JC 1 12.91 +0.8m/s 681
Olivier Haarman Sprint  JC 1 12.94 +0.2m/s 0
Jake de Kok Sprint  JC 2 13.55 +0.8m/s 592
Jori de Jaeger RKHAV JC 13.64 -0.3m/s 580
Erik Schuit SPADO  JC 2 13.76 +0.2m/s 564
Ruben Heijnen Delta Sport JC 13.86 -0.3m/s 552
Bob Cival Sprint  JC 2 13.90 +0.8m/s 546
Tim de Wit SPADO  JC 1 14.01 +0.2m/s 0
Stijn Lavooij AV56 JC 1 14.06 -0.3m/s 0
Jim Rode SPADO  JC 2 14.17 -0.3m/s 513
Toine van den Bos Delta Sport JC 14.22 +0.2m/s 507
Rik Derks Groene Ster JC 14.32 +0.2m/s 495
Matthijs Weultjes SPADO  JC 2 14.50 +0.2m/s 0
Nick Fierloos AV56  JC 2 16.67 +0.8m/s 254
100m horden (0,84m)
Mike Dierkx Scheldesport JC 14.92 +0.2m/s 734
August van de Weijer Sprint  JC 1 15.31 +0.2m/s 696
Arjen de Kock SPADO  JC 1 15.52 +0.2m/s 677
Rens de Ridder Dynamica JC 15.54 +0.4m/s 675
Guus Nijkamp SPADO  JC 1 15.82 +0.2m/s 651
Jonas Dano Sprint  JC 1 16.03 +0.2m/s 632
Leon van Aartsen Dynamica JC 16.14 +0.4m/s 623
Sander Doodewaard Sprint  JC 1 16.14 +0.4m/s 0
Kevin Habets SPADO  JC 2 16.15 +0.4m/s 622
Arthur Appert SPADO  JC 1 16.89 +0.4m/s 0
Ruben Heijnen Delta Sport JC 19.17 +0.4m/s 410
Stijn Lavooij AV56 JC 1 19.55 +0.2m/s 388
Duran Dielissen Sprint  JC 2 19.62 +0.2m/s 384
Bjorn Loon SPADO  JC 2 20.73 +0.4m/s 324
Job de Mast Sprint  JC 2 21.05 +0.2m/s 308
Nick Fierloos AV56  JC 2 21.67 +0.2m/s 278
Vincent Marteijn Dynamica JC 22.85 +0.2m/s 0
Max van der Heyden Scheldesport JC 23.20 +0.4m/s 212
Joris Mertens DJA JC 23.70 +0.4m/s 192
Matthijs Weultjes SPADO  JC 2 DNS +0.0m/s 0
4 x 100 meter
SPADO  JC 1 SPADO  JC 1 48.17 785
Sprint  JC 1 Sprint  JC 1 48.50 772
Scheldesport JC Scheldesport JC 49.82 720
SPADO  JC 2 SPADO  JC 2 51.61 654
DJA JC DJA JC 52.91 608
Sprint  JC 2 Sprint  JC 2 54.82 546
Delta Sport JC Delta Sport JC 57.87 454
AV56  JC 2 AV56  JC 2 1:03.68 304
800 meter outdoor
Jorick de Vries AV56 JC 1 2:13.77 734
Rens de Ridder Dynamica JC 2:18.01 684
August van de Weijer Sprint  JC 1 2:18.19 682
Thomas Winters SPADO  JC 1 2:19.89 663
Sander Doodewaard Sprint  JC 1 2:24.73 612
David Thommassen Sprint  JC 1 2:24.78 0
Youri Janssens SPADO  JC 1 2:27.31 585
Jochem Vogel AV56 JC 1 2:27.85 580
Arthur Appert SPADO  JC 1 2:29.29 0
Kevin Habets SPADO  JC 2 2:29.79 561
Jasper van Eijmeren Sprint  JC 2 2:29.83 561
Rik Derks Groene Ster JC 2:31.42 545
Rutger Berger Delta Sport JC 2:33.67 525
Rik Herijgens DJA JC 2:33.97 522
Bjorn Loon SPADO  JC 2 2:34.59 516
Joris Mertens DJA JC 2:35.04 512
Rinus van de Weerd Sprint  JC 2 2:36.79 496
Jelle Evers SPADO  JC 2 2:38.19 0
Bob Cival Sprint  JC 2 2:44.24 0
Menno Verburg Dynamica JC 2:45.66 423
Siem Lindhout Delta Sport JC 2:56.50 342
Pascal Reichard Achilles JC 2:58.08 331
Justin Verrijzer AV56  JC 2 3:00.80 313
Ivar van de Wege Scheldesport JC DNS 0
Discus 1,000kg
Arjen de Kock SPADO  JC 1 36.96 575
Olivier van Oeveren AV56 JC 1 33.97 533
Kjell Broos Sprint  JC 1 32.96 519
Jorick de Vries AV56 JC 1 30.65 0
Ruud Louter RKHAV JC 29.74 471
Tijn Mallens Sprint  JC 1 28.57 0
Rik van Laerhoven DJA JC 23.83 375
Noah Lauwers RKHAV JC 22.25 0
Micha Tollenaar Scheldesport JC 21.51 335
Toine van den Bos Delta Sport JC 20.50 316
Youri Shepperd SPADO  JC 1 18.96 0
Bob Cival Sprint  JC 2 18.25 274
Jelle Evers SPADO  JC 2 17.75 264
Thijs van Dijk SPADO  JC 2 16.62 0
Menno Verburg Dynamica JC 16.01 228
Thomas de Kraker AV56  JC 2 11.33 122
Sylvan Konings Dynamica JC 10.51 0
hoogspringen outdoor
Mike Dierkx Scheldesport JC 1.60 702
Julian de Leeuw Sprint  JC 1 1.60 702
Tim de Wit SPADO  JC 1 1.60 702
Tijn Mallens Sprint  JC 1 1.60 0
Rutger Berger Delta Sport JC 1.50 623
Mathijs Selsig SPADO  JC 2 1.50 623
Rik Derks Groene Ster JC 1.45 582
Thomas Winters SPADO  JC 1 1.45 0
Jochem Vogel AV56 JC 1 1.40 541
Erik Schuit SPADO  JC 2 1.35 0
Jake de Kok Sprint  JC 2 1.35 499
Justin Verrijzer AV56  JC 2 1.20 389
Vincent Marteijn Dynamica JC 1.20 389
kogelstoten (4,000kg) outdoor
Ruud Louter RKHAV JC 12.20 623
Olivier van Oeveren AV56 JC 1 11.51 592
Arjen de Kock SPADO  JC 1 10.57 549
Kjell Broos Sprint  JC 1 10.20 532
Olivier van Namen DJA JC 10.06 525
Noe Petiet AV56 JC 1 8.94 0
Mathijs Selsig SPADO  JC 2 8.69 457
Jelle Evers SPADO  JC 2 8.56 0
Dylan van Zundert Sprint  JC 1 7.91 0
Noah Lauwers RKHAV JC 7.69 0
Laurens Brouwer Achilles JC 6.86 358
Rinus van de Weerd Sprint  JC 2 6.87 358
Jacob Kik Delta Sport JC 6.25 321
Sylvan Konings Dynamica JC 4.77 225
speerwerpen 600g
Julian de Leeuw Sprint  JC 1 46.37 722
Olivier van Namen DJA JC 38.62 621
Olivier van Oeveren AV56 JC 1 37.37 604
Dylan van Zundert Sprint  JC 1 37.28 0
Ruud Louter RKHAV JC 35.44 576
Youri Shepperd SPADO  JC 1 31.45 518
Job de Mast Sprint  JC 2 30.09 497
Guus Nijkamp SPADO  JC 1 30.13 0
Noe Petiet AV56 JC 1 24.27 0
Thijs van Dijk SPADO  JC 2 23.46 387
Matthijs Weultjes SPADO  JC 2 21.10 0
Noah Lauwers RKHAV JC 20.38 0
Laurens Brouwer Achilles JC 19.10 307
Jacob Kik Delta Sport JC 13.82 195
Sylvan Konings Dynamica JC 13.11 179
Vincent Marteijn Dynamica JC 12.53 0
verspringen outdoor
Wislet de Hair SPADO  JC 1 5.87 +0.4m/s 786
August van de Weijer Sprint  JC 1 5.58 -0.2m/s 733
Olivier Haarman Sprint  JC 1 5.32 -0.4m/s 0
Sander Klaassen SPADO  JC 1 5.07 +2.0m/s 0
Kevin Habets SPADO  JC 2 4.91 -0.8m/s 603
Max van der Heyden Scheldesport JC 4.58 +0.5m/s 535
Leon van Aartsen Dynamica JC 4.54 +0.3m/s 527
Jim Rode SPADO  JC 2 4.41 -0.3m/s 0
Stijn Lavooij AV56 JC 1 4.32 +0.3m/s 482
Duran Dielissen Sprint  JC 2 4.29 +0.8m/s 476
Pascal Reichard Achilles JC 3.93 +0.3m/s 404
Jochem Vogel AV56 JC 1 3.87 +0.5m/s 0
Rik Herijgens DJA JC 3.81 -0.5m/s 380
Menno Verburg Dynamica JC 3.53 +0.2m/s 0
Thomas de Kraker AV56  JC 2 3.50 -1.4m/s 318
Jacob Kik Delta Sport JC 3.32 +0.7m/s 282
Siem Lindhout Delta Sport JC 3.28 -0.3m/s 0
JONGENS D
1000 meter outdoor
Bezuayehu Petersen AV56 JD 1 2:55.33 740
Jesse Hendriks THOR JD 2:56.24 732
Bereket Petersen AV56 JD 1 2:57.83 718
Norbert Weijenberg SPADO  JD 1 3:01.94 683
Robert de Graaf AV56 JD 1 3:14.45 0
Stan de Deugd SPADO  JD 1 3:15.95 574
Jelle van Hofslot Sprint JD 3:17.25 565
Peer Voesenek Sprint JD 3:19.97 546
Jip Haest SPADO  JD 1 3:22.36 0
Wouter Schets AV56 JD 2 3:25.19 511
Yvar Lania SPADO  JD 2 3:26.46 502
Marvin Lamers THOR JD 3:26.91 499
Baris Akbay AV56 JD 2 3:27.64 495
Maurice van Ravels Sprint JD 3:50.67 0
Frank Dirven Achilles JD 3:55.10 339
Sven Mouws Achilles JD 4:00.66 312
4 x 80 meter
SPADO  JD 1 SPADO  JD 1 43.30 617
AV56 JD 1 AV56 JD 1 43.86 544
Sprint JD Sprint JD 46.05 511
THOR JD THOR JD 46.43 497
Dynamica JD Dynamica JD 46.80 484
AV56 JD 2 AV56 JD 2 48.43 428
SPADO  JD 2 SPADO  JD 2 48.74 418
Achilles Achilles JD 49.08 407
Diomedon JD Diomedon JD 50.61 359
80 meter
Bezuayehu Petersen AV56 JD 1 10.57 -0.8m/s 692
Sjoerd Pastoor Sprint JD 10.82 -0.8m/s 649
Job van Belzen AV56 JD 1 11.03 -0.8m/s 614
Jesse Hendriks THOR JD 11.23 +0.7m/s 581
Felix Schillings Dynamica JD 11.24 +0.4m/s 580
Bam van de Wouw DJA JD 11.32 -0.8m/s 567
Sven Kolk SPADO  JD 1 11.66 -0.8m/s 516
Ramon Biondina SPADO  JD 1 11.69 +1.1m/s 512
Daniël Winters SPADO  JD 1 11.71 -0.8m/s 0
Matthijs Verbeek SPADO  JD 2 11.91 +1.1m/s 480
Kas Weber AV56 JD 2 11.93 +0.4m/s 477
Carlo Waveren AV56 JD 2 11.99 +1.1m/s 469
Luke de Leeuw Sprint JD 12.10 +1.1m/s 454
Peer Voesenek Sprint JD 12.16 +0.0m/s 0
Davey van der List Groene Ster JD 12.24 +0.7m/s 435
Ruben Cuelenaere AV56 JD 1 12.33 +1.1m/s 0
Thierry Castelijn THOR JD 12.39 +0.0m/s 415
Bas Castelijn Achilles JD 12.42 +1.1m/s 411
Tom Dijkstra THOR JD 12.58 +0.7m/s 0
Joost Sinke SPADO  JD 2 12.59 +0.0m/s 390
Robert Schouwenaar Dynamica JD 12.61 +0.7m/s 387
Quinten Stam SPADO  JD 3 12.86 +0.0m/s 357
Ivo de Wit SPADO  JD 2 12.97 +0.0m/s 0
Maarten van Westen AV56 JD 2 13.69 +0.4m/s 0
Kevin van Aert-Bischop Diomedon JD 13.91 +0.0m/s 239
Elmer Janssens SPADO  JD 3 14.38 +0.4m/s 193
Niels Augustijn Diomedon JD 14.39 +0.4m/s 192
Vincent Spierings Achilles JD 15.21 +0.7m/s 117
80m horden (0,762m)
Sjoerd Pastoor Sprint JD 13.48 +0.0m/s 538
Jip Haest SPADO  JD 1 13.76 +0.0m/s 510
Ramon Biondina SPADO  JD 1 14.03 +0.0m/s 485
Sam Versluijs SPADO  JD 1 14.28 +0.0m/s 0
Felix Schillings Dynamica JD 15.12 -0.6m/s 392
Jelle van Hofslot Sprint JD 15.27 +0.0m/s 380
Stef Kapteijn AV56 JD 1 15.64 +0.0m/s 352
Ruben Cuelenaere AV56 JD 1 15.72 +0.2m/s 346
Davey van der List Groene Ster JD 15.84 +0.9m/s 338
Bram Schetters Diomedon JD 16.16 +0.2m/s 315
Jim van Mook THOR JD 16.19 -0.6m/s 313
Marvin Lamers THOR JD 16.39 +0.9m/s 299
Tom Dijkstra THOR JD 16.47 +0.9m/s 0
Maurice van Ravels Sprint JD 16.49 +0.2m/s 0
Matthijs Verbeek SPADO  JD 2 16.73 +0.2m/s 277
Robert de Graaf AV56 JD 1 16.87 -0.6m/s 0
Bas Castelijn Achilles JD 16.89 +0.2m/s 267
Baris Akbay AV56 JD 2 17.52 -0.6m/s 228
Ivo de Wit SPADO  JD 2 17.57 +0.9m/s 225
Koen Slabbenkoorn SPADO  JD 2 17.58 +0.9m/s 0
Quinten Stam SPADO  JD 3 17.83 +0.2m/s 210
Hugo Jager AV56 JD 2 18.13 +0.9m/s 193
Vincent Spierings Achilles JD 20.44 -0.6m/s 81
Discus 1,000kg
Daniël Winters SPADO  JD 1 19.09 290
Sten de Schrijver AV56 JD 1 18.32 275
Koen van Ommeren THOR JD 17.23 253
Jeroen Maas SPADO  JD 1 17.13 0
Jelle van Hofslot Sprint JD 16.89 246
Quinten Elzakker Diomedon JD 14.52 197
Luuk Bultema SPADO  JD 3 14.54 197
Jasper Weultjes SPADO  JD 3 14.16 0
Joost Sinke SPADO  JD 2 14.16 189
Jorg van Sabben AV56 JD 1 13.49 0
Niels Augustijn Diomedon JD 12.52 0
Tijn Blom Sprint JD 12.38 0
Beau van Eekeren SPADO  JD 2 12.30 0
Jens van Loenen THOR JD 11.46 0
Maarten van Westen AV56 JD 2 11.30 122
Vincent Spierings Achilles JD 11.12 117
Steijn Schout AV56 JD 2 9.77 0
Sander Veringa Dynamica JD 9.10 64
hoogspringen outdoor
Fabian Biondina SPADO  JD 1 1.55 663
Sven Kolk SPADO  JD 1 1.50 0
Job van Belzen AV56 JD 1 1.45 582
Joost Sinke SPADO  JD 2 1.45 582
Douwe Demoulin Sprint JD 1.45 582
Jim van Mook THOR JD 1.45 582
Frank Dirven Achilles JD 1.30 462
Luc van Hofslot Sprint JD 1.30 0
Davey van der List Groene Ster JD 1.30 462
Robert Schouwenaar Dynamica JD 1.30 462
Ivo de Wit SPADO  JD 2 1.25 0
Stef Kapteijn AV56 JD 1 1.20 0
Luuk Bultema SPADO  JD 3 1.20 389
Kevin van Aert-Bischop Diomedon JD 1.10 316
Carlo Waveren AV56 JD 2 1.10 316
kogelstoten (3,000kg) outdoor
Daniël Winters SPADO  JD 1 9.63 505
Sten de Schrijver AV56 JD 1 9.56 501
Kas Weber AV56 JD 2 8.45 445
Jochem van Dijk SPADO  JD 1 7.67 0
Daan Hondeveld Achilles JD 6.99 365
Koen van Ommeren THOR JD 6.96 363
Erwin de Munck Dynamica JD 6.90 360
Jorg van Sabben AV56 JD 1 6.65 0
Douwe Demoulin Sprint JD 6.56 340
Jense Seesing Diomedon JD 6.27 323
Koen Slabbenkoorn SPADO  JD 2 6.09 312
Luke de Leeuw Sprint JD 6.05 0
Jasper Weultjes SPADO  JD 3 5.86 297
Jens van Loenen THOR JD 5.69 0
Beau van Eekeren SPADO  JD 2 5.39 0
Jacco Bolders Diomedon JD 4.72 0
Steijn Schout AV56 JD 2 4.67 0
Marc van Splunter SPADO  JD 3 4.67 0
Siem Goverden DJA JD 4.62 215
speerwerpen 400g
Sjoerd Pastoor Sprint JD 42.95 679
Jeroen Maas SPADO  JD 1 39.57 634
Jochem van Dijk SPADO  JD 1 31.27 0
Tijn Blom Sprint JD 25.44 0
Robert de Graaf AV56 JD 1 23.54 389
Bam van de Wouw DJA JD 23.58 389
Quinten Elzakker Diomedon JD 22.60 372
Daan Hondeveld Achilles JD 21.92 360
Matthijs Roos AV56 JD 1 21.96 0
Beau van Eekeren SPADO  JD 2 20.88 341
Marijn Evers SPADO  JD 2 20.50 0
Sander Veringa Dynamica JD 18.02 285
Maarten van Westen AV56 JD 2 14.76 217
Koen van Ommeren THOR JD 14.59 213
Jasper Weultjes SPADO  JD 3 14.25 205
Dani Bosman THOR JD 13.47 0
Luuk Bultema SPADO  JD 3 12.72 0
Jacco Bolders Diomedon JD 10.90 0
Wouter Schets AV56 JD 2 9.55 0
verspringen outdoor
Bereket Petersen AV56 JD 1 4.63 +0.4m/s 546
Fabian Biondina SPADO  JD 1 4.50 +0.3m/s 519
Bam van de Wouw DJA JD 4.19 +0.9m/s 456
Marvin Lamers THOR JD 4.18 +0.6m/s 454
Ramon Biondina SPADO  JD 1 4.08 +0.4m/s 0
Douwe Demoulin Sprint JD 4.00 +0.8m/s 418
Luc van Hofslot Sprint JD 3.94 +0.6m/s 0
Matthijs Roos AV56 JD 1 3.91 +0.3m/s 0
Bram Schetters Diomedon JD 3.89 +0.2m/s 396
Erwin de Munck Dynamica JD 3.82 +0.7m/s 382
Thierry Castelijn THOR JD 3.60 -0.3m/s 0
Hugo Jager AV56 JD 2 3.36 +0.6m/s 290
Jense Seesing Diomedon JD 3.36 +0.5m/s 0
Marijn Evers SPADO  JD 2 3.29 +0.7m/s 276
Sven Mouws Achilles JD 3.21 +0.7m/s 260
Marc van Splunter SPADO  JD 3 3.17 +0.1m/s 252
Steijn Schout AV56 JD 2 3.12 +0.2m/s 0
Siem Goverden DJA JD 3.09 -0.1m/s 0
Elmer Janssens SPADO  JD 3 2.69 +0.5m/s 0
MEISJES C
1000 meter outdoor
Maaike de Kreek AV Scheldesport meisjes C 3:09.49 622
Anouk van Gils Spado meisjes C ploeg 1 3:11.09 610
Anouk Prop Spado meisjes C ploeg 1 3:12.29 601
Waeöby Jones AV Scheldesport meisjes C 3:16.26 572
Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport meisjes C 3:21.27 0
Melissa Pellis AV Sprint meisjes C ploeg 1 3:21.76 533
Lotte Bakx THOR meisjes C 3:23.66 521
Sam Lips AV Sprint meisjes C ploeg 1 3:27.34 497
Demi Buiks THOR meisjes C 3:28.13 491
Brigitte de Graaf AV 56 meisjes C 3:31.55 470
Eveline de Waard Delta Sport meisjes C 3:33.41 459
Veerle Maris AV Groene Ster meisjes  C 3:34.85 450
Ilse Dirkzwager AV 56 meisjes C 3:44.20 396
Maud Boeren ARV Achilles meisjes C 3:47.81 377
Gaby Römgens AV Sprint meisjes C ploeg 2 3:48.46 373
Maaike Nuijten Spado meisjes C ploeg 1 3:52.92 0
Margot Thuy RKHAV meisjes C 4:04.21 295
Kelsey de Jong ARV Achilles meisjes C 4:18.11 234
Suzie Francke Delta Sport meisjes C 4:57.64 91
Hanna Kloek AV Sprint meisjes C ploeg 2 DNS 0
Nikita Kwint Spado meisjes C ploeg 2 DNS 0
Robin van Ommeren THOR meisjes C DNS 0
4 x 80 meter
AV Sprint meisjes C ploeg 1 x AV Sprint meisjes C ploeg 1 40.75 679
Spado meisjes C ploeg 1 Spado meisjes C ploeg 1 41.08 714
AV Scheldesport meisjes C AV Scheldesport meisjes C 42.13 667
THOR meisjes C THOR meisjes C 42.52 650
ARV Achilles meisjes C ARV Achilles meisjes C 44.58 566
AV Groene Ster meisjes  C x AV Groene Ster meisjes  C 44.71 561
AV 56 meisjes C x AV 56 meisjes C 45.42 534
AV Sprint meisjes C ploeg 2 AV Sprint meisjes C ploeg 2 46.50 494
80 meter
Eva Vonk AV Sprint meisjes C ploeg 1 10.29 +0.2m/s 744
Zoë Meyer AV Sprint meisjes C ploeg 1 10.64 +0.2m/s 680
Willemijn Torbijn AV Scheldesport meisjes C 10.66 -0.2m/s 676
Renate  Konings ARV Achilles meisjes C 10.71 -1.0m/s 668
Suzanne van Eijck Spado meisjes C ploeg 1 10.73 -0.2m/s 664
Charlie van Gorkum Spado meisjes C ploeg 1 10.80 -1.0m/s 652
Femke Frijters DJA meisjes C 10.89 -0.2m/s 637
Amber Alofsen AV Groene Ster meisjes  C 11.01 -0.2m/s 617
Mirna Wigger THOR meisjes C 11.02 -0.2m/s 615
Britt van den Nieuwendijk AV 56 meisjes C 11.04 -0.2m/s 612
Anique Videler Spado meisjes C ploeg 1 11.13 -0.2m/s 0
Amber Boutens AV Scheldesport meisjes C 11.16 +0.2m/s 593
Carolien Botermans THOR meisjes C 11.28 -0.2m/s 574
Eveline de Waard Delta Sport meisjes C 11.41 -0.2m/s 553
Karlijn Naalden THOR meisjes C 11.46 -1.0m/s 0
Kim van Merode Spado meisjes C ploeg 2 11.47 +0.1m/s 544
Emma Peeters AV Sprint meisjes C ploeg 1 11.48 -0.2m/s 0
Lianne van Kampen AV Scheldesport meisjes C 11.59 +0.1m/s 0
Iggy Nachtegael RKHAV meisjes C 11.77 +0.1m/s 500
Suzanne Snellen DJA meisjes C 11.91 -1.0m/s 480
Demi van Outheusden AV Sprint meisjes C ploeg 2 11.92 +0.2m/s 479
Noortje van Dam AV Groene Ster meisjes  C 11.92 +0.1m/s 479
Britt van Liere Delta Sport meisjes C 11.98 -1.0m/s 470
Milou Glerum AV Groene Ster meisjes  C 12.02 -0.7m/s 0
Nuriye van Lamoen AV 56 meisjes C 12.04 +0.1m/s 462
Britt van Driel AV Sprint meisjes C ploeg 2 12.17 -0.7m/s 444
Kelsey de Jong ARV Achilles meisjes C 12.18 -0.7m/s 443
Lieke van Elzakker Spado meisjes C ploeg 2 12.22 -0.7m/s 438
Mirthe Nachtegael RKHAV meisjes C 12.22 +0.1m/s 438
Ilse Dirkzwager AV 56 meisjes C 12.88 -0.7m/s 0
80m horden (0,762m)
Eva Vonk AV Sprint meisjes C ploeg 1 12.63 +0.9m/s 628
Amber Boutens AV Scheldesport meisjes C 12.85 +0.9m/s 604
Femke Frijters DJA meisjes C 13.24 +0.9m/s 562
Charlie van Gorkum Spado meisjes C ploeg 1 13.26 +0.9m/s 560
Maaike de Kreek AV Scheldesport meisjes C 13.69 +0.4m/s 517
Anique Videler Spado meisjes C ploeg 1 13.75 +0.9m/s 511
Simone Snepvangers AV Sprint meisjes C ploeg 1 13.88 +0.4m/s 499
Karlijn Naalden THOR meisjes C 14.48 +0.4m/s 445
Demi Buiks THOR meisjes C 14.50 +1.2m/s 443
Maud Boeren ARV Achilles meisjes C 14.62 +1.2m/s 433
Maaike Nuijten Spado meisjes C ploeg 1 14.63 +0.9m/s 0
Brigitte de Graaf AV 56 meisjes C 15.33 +0.6m/s 376
Kim van Merode Spado meisjes C ploeg 2 15.58 +0.4m/s 357
Britney Marijnissen AV Sprint meisjes C ploeg 2 15.59 +0.6m/s 356
Veerle Maris AV Groene Ster meisjes  C 15.71 +1.2m/s 347
Suzanne Snellen DJA meisjes C 15.97 +0.4m/s 328
Lisa den Dekker AV Scheldesport meisjes C 16.20 +0.4m/s 0
Milou Glerum AV Groene Ster meisjes  C 16.46 +0.4m/s 295
Eveline de Waard Delta Sport meisjes C 16.83 +1.2m/s 270
Ilse Dirkzwager AV 56 meisjes C 16.87 +0.4m/s 268
Titia van Vucht AV Sprint meisjes C ploeg 2 17.08 +0.4m/s 255
Nerena Langeweg AV Groene Ster meisjes  C 17.10 +0.6m/s 0
Imke Mijzen ARV Achilles meisjes C 17.74 +0.6m/s 215
Margot Thuy RKHAV meisjes C 17.79 +0.6m/s 212
Lotte Bakx THOR meisjes C 23.33 +0.4m/s 0
Nikita Kwint Spado meisjes C ploeg 2 DNF +1.2m/s 0
Discus 1,000kg
Emma van Arendonk THOR meisjes C 31.87 503
Julia Roosenschoon AV Sprint meisjes C ploeg 1 23.97 378
Nanne Gelderblom AV 56 meisjes C 20.40 314
Robin van Ommeren THOR meisjes C 20.33 0
Eva van der Heijden Spado meisjes C ploeg 1 19.48 297
Lisanne van Hooydonk AV Groene Ster meisjes  C 18.43 277
Jill Sanderse AV Scheldesport meisjes C 18.31 275
Marieke Wijt Spado meisjes C ploeg 1 17.92 0
Ilona de Weert Spado meisjes C ploeg 2 16.94 247
Lianne van Kampen AV Scheldesport meisjes C 16.20 0
Faith Room AV Sprint meisjes C ploeg 1 15.78 0
Kim Holling AV Groene Ster meisjes  C 14.53 0
Demi van Outheusden AV Sprint meisjes C ploeg 2 14.25 191
Iggy Nachtegael RKHAV meisjes C 14.07 187
Sanne van der List ARV Achilles meisjes C 13.65 177
Anouk Hemelaar RKHAV meisjes C 13.35 0
hoogspringen outdoor
Simone Snepvangers AV Sprint meisjes C ploeg 1 1.55 663
Nienke Voorheijen THOR meisjes C 1.50 623
Annika Reuvers Spado meisjes C ploeg 1 1.45 582
Britt van den Nieuwendijk AV 56 meisjes C 1.45 582
Noortje van Dam AV Groene Ster meisjes  C 1.45 582
Iris Voorheijen THOR meisjes C 1.40 0
Britt van Liere Delta Sport meisjes C 1.35 499
Femke Frijters DJA meisjes C 1.35 499
Mirthe Nachtegael RKHAV meisjes C 1.30 462
Marieke Wijt Spado meisjes C ploeg 1 1.30 0
Britney Marijnissen AV Sprint meisjes C ploeg 2 1.30 462
Veerle Maris AV Groene Ster meisjes  C 1.30 0
Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport meisjes C 1.25 426
Lisa den Dekker AV Scheldesport meisjes C 1.25 0
Gaby Römgens AV Sprint meisjes C ploeg 2 1.25 0
Nikita Kwint Spado meisjes C ploeg 2 DNS 0
Imke Mijzen ARV Achilles meisjes C 0
kogelstoten (3,000kg) outdoor
Emma van Arendonk THOR meisjes C 11.34 585
Annika Reuvers Spado meisjes C ploeg 1 10.26 535
Eva van der Heijden Spado meisjes C ploeg 1 9.59 0
Nanne Gelderblom AV 56 meisjes C 9.19 483
Zoë Meyer AV Sprint meisjes C ploeg 1 9.17 482
Julia Roosenschoon AV Sprint meisjes C ploeg 1 9.10 0
Lisanne van Hooydonk AV Groene Ster meisjes  C 8.38 441
Waeöby Jones AV Scheldesport meisjes C 8.31 438
Esther Bolle AV 56 meisjes C 7.85 0
Ilona de Weert Spado meisjes C ploeg 2 7.52 395
Kim Holling AV Groene Ster meisjes  C 7.13 0
Jill Sanderse AV Scheldesport meisjes C 7.05 0
Demi van Outheusden AV Sprint meisjes C ploeg 2 6.92 361
Anouk Hemelaar RKHAV meisjes C 6.72 349
Suzie Francke Delta Sport meisjes C 6.18 317
Lieke van Elzakker Spado meisjes C ploeg 2 5.75 0
Sanne van der List ARV Achilles meisjes C 5.68 286
speerwerpen 500g
Emma van Arendonk THOR meisjes C 35.87 582
Eva van der Heijden Spado meisjes C ploeg 1 35.32 575
Pleun Hutten AV Sprint meisjes C ploeg 1 30.92 509
Lianne van Kampen AV Scheldesport meisjes C 23.01 379
Robin van Ommeren THOR meisjes C 22.45 0
Esther Bolle AV 56 meisjes C 19.85 321
Anouk Prop Spado meisjes C ploeg 1 19.04 0
Ilona de Weert Spado meisjes C ploeg 2 17.70 279
Faith Room AV Sprint meisjes C ploeg 1 15.74 0
Suzie Francke Delta Sport meisjes C 14.48 210
Kim Holling AV Groene Ster meisjes  C 14.41 209
Margot Thuy RKHAV meisjes C 13.29 183
Anouk Hemelaar RKHAV meisjes C 12.12 0
Sanne van der List ARV Achilles meisjes C 11.83 148
verspringen outdoor
Annika Reuvers Spado meisjes C ploeg 1 5.02 -0.4m/s 625
Pleun Hutten AV Sprint meisjes C ploeg 1 4.95 +1.3m/s 611
Renate  Konings ARV Achilles meisjes C 4.64 -0.6m/s 548
Nienke Voorheijen THOR meisjes C 4.55 -0.5m/s 529
Willemijn Torbijn AV Scheldesport meisjes C 4.42 +0.2m/s 502
Suzanne van Eijck Spado meisjes C ploeg 1 4.31 +2.2m/s 0
Britt van Liere Delta Sport meisjes C 4.30 +0.7m/s 478
Amber Alofsen AV Groene Ster meisjes  C 4.25 -0.2m/s 468
Lisa den Dekker AV Scheldesport meisjes C 4.20 +0.2m/s 0
Faith Room AV Sprint meisjes C ploeg 1 4.14 +0.7m/s 0
Iggy Nachtegael RKHAV meisjes C 4.11 +0.6m/s 440
Carolien Botermans THOR meisjes C 4.06 +0.6m/s 0
Mirthe Nachtegael RKHAV meisjes C 3.91 +0.7m/s 0
Nanne Gelderblom AV 56 meisjes C 3.83 +0.4m/s 384
Nuriye van Lamoen AV 56 meisjes C 3.81 +0.7m/s 0
Suzanne Snellen DJA meisjes C 3.68 -0.3m/s 354
Nerena Langeweg AV Groene Ster meisjes  C 3.57 +0.3m/s 0
Kim van Merode Spado meisjes C ploeg 2 3.54 -1.5m/s 326
Titia van Vucht AV Sprint meisjes C ploeg 2 3.13 -0.2m/s 244
Lieke van Elzakker Spado meisjes C ploeg 2 2.62 +0.3m/s 0
MEISJES D
1000 meter outdoor
Amy Hasselton THOR meisjes D ploeg 1 3:20.38 543
Iris Heikoop Delta Sport meisjes D 3:26.89 499
Meike Verdaasdonk Spado meisjes D ploeg 1 3:28.72 488
Tessa Marijnissen Spado meisjes D ploeg 1 3:29.39 483
Jinke Prinsen AV Sprint meisjes D ploeg 1 3:30.01 480
Neeltje Lodiers THOR meisjes D ploeg 1 3:30.91 474
Noortje Stolk AV Sprint meisjes D ploeg 1 3:33.50 458
Veerle Smits AV 56 meisjes D 3:40.54 417
Ankie Vermeeren DJA meisjes D 3:41.12 413
Bente van den Broek ARV Achilles meisjes D 3:42.37 406
Lonne Mallens AV Sprint meisjes D ploeg 1 3:42.70 0
Veerle van Doorn AV Sprint meisjes D ploeg 2 3:43.76 399
Sterre Kerstens THOR meisjes D ploeg 2 3:44.85 393
Sophie Kenis DJA meisjes D 3:45.42 389
Jasmijn Geldof ADSV Dynamica meisjes D 3:47.01 381
Bente de Baat Spado meisjes D ploeg 1 3:49.57 0
Britt Marijnissen AV Sprint meisjes D ploeg 2 3:49.96 365
Lalenur Kilic ARV Achilles meisjes D 3:51.58 357
Marleen Siebons ADSV Dynamica meisjes D 3:53.31 348
Amy Niemantsverdriet RK HAV meisjes D 4:07.82 278
Vera van Rosendaal SV Diomedon meisjes D 4:09.45 271
Maaike Hemelaar RK HAV meisjes D 4:11.95 260
Marlou de Deugd ARV Achilles meisjes D 4:22.37 0
Iris van Kuik Spado meisjes D ploeg 2 4:22.58 216
Yuan Jiao Dam THOR meisjes D ploeg 1 4:23.93 0
4 x 60 meter
AV Sprint meisjes D ploeg 1 AV Sprint meisjes D ploeg 1 32.80 625
Spado meisjes D ploeg 1 Spado meisjes D ploeg 1 34.28 597
DJA meisjes D DJA meisjes D 34.65 579
THOR meisjes D ploeg 1 THOR meisjes D ploeg 1 34.65 579
ARV Achilles meisjes D ARV Achilles meisjes D 35.04 560
Delta Sport meisjes D Delta Sport meisjes D 35.59 534
AV Sprint meisjes D ploeg 2 AV Sprint meisjes D ploeg 2 36.43 495
ADSV Dynamica meisjes D ADSV Dynamica meisjes D 36.63 436
AV 56 meisjes D AV 56 meisjes D 37.35 455
SV Diomedon meisjes D SV Diomedon meisjes D 37.77 438
THOR meisjes D ploeg 2 THOR meisjes D ploeg 2 38.03 427
Spado meisjes D ploeg 2 Spado meisjes D ploeg 2 38.51 407
60 meter outdoor
Silke Vonk AV Sprint meisjes D ploeg 1 8.36 -0.8m/s 679
Sheenaï Muntslag AV Sprint meisjes D ploeg 1 8.71 -0.8m/s 606
Ankie Vermeeren DJA meisjes D 8.75 -0.8m/s 598
Jaleena Schoonen Spado meisjes D ploeg 1 8.95 +1.2m/s 558
Isel Begemann Delta Sport meisjes D 8.99 -0.8m/s 551
Bente de Jager AV Groene Ster meisjes D 9.12 +1.2m/s 526
Caecilia Kaagman ADSV Dynamica meisjes D 9.12 -0.8m/s 526
Lalenur Kilic ARV Achilles meisjes D 9.14 -0.5m/s 523
Emma Spiekman AV Sprint meisjes D ploeg 2 9.19 -0.5m/s 513
Mirte Hereijgers DJA meisjes D 9.19 +1.2m/s 513
Noortje Stolk AV Sprint meisjes D ploeg 1 9.23 -0.4m/s 0
Tessa Marijnissen Spado meisjes D ploeg 1 9.27 +1.2m/s 499
Lara van der Klugt THOR meisjes D ploeg 1 9.35 -0.8m/s 485
Nikita Hulsken Delta Sport meisjes D 9.36 +1.2m/s 483
Lara Schortemeijer AV Sprint meisjes D ploeg 2 9.42 -0.4m/s 473
Shelby van Putten AV 56 meisjes D 9.46 -0.4m/s 466
Bente de Baat Spado meisjes D ploeg 1 9.48 -0.4m/s 0
Emma Roelse ADSV Dynamica meisjes D 9.50 -0.4m/s 459
Eline Kamps AV Sprint meisjes D ploeg 2 9.63 -0.5m/s 0
Bodil Schilperoort AV 56 meisjes D 9.63 -0.4m/s 437
Yuan Jiao Dam THOR meisjes D ploeg 1 9.64 +1.2m/s 435
Djuna van den Broek THOR meisjes D ploeg 2 9.66 -0.4m/s 432
Neeltje Lodiers THOR meisjes D ploeg 1 9.79 -0.4m/s 0
Julissa van den Berg ARV Achilles meisjes D 9.94 -0.4m/s 387
Bo Weemaes RK HAV meisjes D 9.94 -0.1m/s 387
Vera van Rosendaal SV Diomedon meisjes D 10.00 -0.4m/s 378
Meau Kort THOR meisjes D ploeg 2 10.02 -0.1m/s 375
Amy Niemantsverdriet RK HAV meisjes D 10.07 -0.5m/s 367
Miquette Moerland Delta Sport meisjes D 10.27 -0.1m/s 0
Femke Ooms Spado meisjes D ploeg 2 10.31 -0.1m/s 332
Bente van den Broek ARV Achilles meisjes D 10.43 -0.5m/s 0
Eeke Flink AV 56 meisjes D 10.63 -0.1m/s 0
Maaike Hemelaar RK HAV meisjes D 11.44 -0.4m/s 0
Mayra Verbeek Spado meisjes D ploeg 2 DNS +0.0m/s 0
60m horden (0,762m)
Silke Vonk AV Sprint meisjes D ploeg 1 10.47 +0.5m/s 546
Hanneke Verheesen AV Sprint meisjes D ploeg 1 10.91 +0.5m/s 492
Dilaysa Comenencia AV Sprint meisjes D ploeg 1 11.13 +0.2m/s 0
Lalenur Kilic ARV Achilles meisjes D 11.41 +0.2m/s 435
Amy Hasselton THOR meisjes D ploeg 1 11.56 +0.5m/s 419
Anne Lambregts ARV Achilles meisjes D 11.70 +0.2m/s 405
Marit Waterman THOR meisjes D ploeg 1 12.19 +0.5m/s 357
Britt Marijnissen AV Sprint meisjes D ploeg 2 12.20 +0.2m/s 356
Emie Beurkens SV Diomedon meisjes D 12.24 +0.5m/s 352
Lara van der Klugt THOR meisjes D ploeg 1 12.33 +0.3m/s 0
Eline Verhulst Spado meisjes D ploeg 1 12.38 +0.3m/s 339
Meike Verdaasdonk Spado meisjes D ploeg 1 12.44 +0.5m/s 333
Bente de Jager AV Groene Ster meisjes D 12.57 +0.3m/s 322
Amber Hagenaar Spado meisjes D ploeg 2 13.35 +1.0m/s 256
Lena Akkermans AV Sprint meisjes D ploeg 2 13.39 +0.2m/s 253
Floor Dirne ARV Achilles meisjes D 13.39 +0.2m/s 0
Parel Bun ADSV Dynamica meisjes D 13.48 +1.0m/s 246
Nikita Hulsken Delta Sport meisjes D 13.65 +0.3m/s 233
Sterre Kerstens THOR meisjes D ploeg 2 14.07 +1.0m/s 203
Mirte Rommers DJA meisjes D 14.26 +1.0m/s 189
Marit v/d Bosch Spado meisjes D ploeg 1 17.02 +0.3m/s 0
Mayra Verbeek Spado meisjes D ploeg 2 DNS +1.0m/s 0
Discus 0,750kg
Hanneke Verheesen AV Sprint meisjes D ploeg 1 22.08 345
Emma Roelse ADSV Dynamica meisjes D 19.35 295
Lonne Mallens AV Sprint meisjes D ploeg 1 18.86 0
Dana Bouwknegt AV Sprint meisjes D ploeg 2 18.77 284
Bowien Snepvangers DJA meisjes D 18.13 271
Julissa van den Berg ARV Achilles meisjes D 17.08 250
Stephanie Dhanis RK HAV meisjes D 16.50 239
Floor van Splunter Spado meisjes D ploeg 1 16.52 239
Esmeé Hagenaar Spado meisjes D ploeg 1 15.63 0
Lena Akkermans AV Sprint meisjes D ploeg 2 13.84 0
Tessa Reuvers SV Diomedon meisjes D 13.73 179
Bodil Schilperoort AV 56 meisjes D 13.12 165
Meike Lambregts THOR meisjes D ploeg 1 12.85 159
Britt Louisse THOR meisjes D ploeg 2 10.94 113
Grace van Geel Spado meisjes D ploeg 2 10.27 96
Lieke van der Made THOR meisjes D ploeg 1 10.02 0
hoogspringen outdoor
Nani Pellis AV Sprint meisjes D ploeg 1 1.40 541
Marit Waterman THOR meisjes D ploeg 1 1.40 541
Emie Beurkens SV Diomedon meisjes D 1.35 499
Jasmijn Geldof ADSV Dynamica meisjes D 1.30 462
Floor van Splunter Spado meisjes D ploeg 1 1.30 0
Meike Verdaasdonk Spado meisjes D ploeg 1 1.30 462
Esmee Lamers THOR meisjes D ploeg 1 1.30 0
Kim Roovers AV Sprint meisjes D ploeg 1 1.25 0
Floor Dirne ARV Achilles meisjes D 1.20 389
Marlou de Deugd ARV Achilles meisjes D 1.20 0
Mirte Rommers DJA meisjes D 1.20 389
Amber Hagenaar Spado meisjes D ploeg 2 1.20 389
Parel Bun ADSV Dynamica meisjes D 1.15 0
Iris Heikoop Delta Sport meisjes D 1.15 352
Lieke van de Linden SV Diomedon meisjes D 1.15 0
Marit van Bergen THOR meisjes D ploeg 2 1.15 352
Veerle van Doorn AV Sprint meisjes D ploeg 2 1.10 316
Bo Weemaes RK HAV meisjes D 1.10 316
Eeke Flink AV 56 meisjes D 1.10 316
Maud Pellaers AV 56 meisjes D 1.05 0
Femke Ooms Spado meisjes D ploeg 2 1.05 0
kogelstoten (2,000kg) outdoor
Bowien Snepvangers DJA meisjes D 8.86 466
Eline Verhulst Spado meisjes D ploeg 1 8.83 465
Kim Roovers AV Sprint meisjes D ploeg 1 8.64 455
Eline Kamps AV Sprint meisjes D ploeg 2 7.72 406
Nani Pellis AV Sprint meisjes D ploeg 1 7.73 0
Lara Schortemeijer AV Sprint meisjes D ploeg 2 7.67 0
Meike Lambregts THOR meisjes D ploeg 1 7.62 400
Shelby van Putten AV 56 meisjes D 7.60 399
Ida Zantboer SV Diomedon meisjes D 7.55 397
Bente van den Broek ARV Achilles meisjes D 7.43 390
Stephanie Dhanis RK HAV meisjes D 7.42 389
Esmee Foesenek ARV Achilles meisjes D 7.34 0
Esmeé Hagenaar Spado meisjes D ploeg 1 7.13 0
Lisa Holling AV Groene Ster meisjes D 6.44 333
Grace van Geel Spado meisjes D ploeg 2 6.38 329
Marit van Bergen THOR meisjes D ploeg 2 6.33 326
Sascha Janson ADSV Dynamica meisjes D 6.18 317
Tessa Reuvers SV Diomedon meisjes D 6.12 0
Britt Louisse THOR meisjes D ploeg 2 5.92 0
Marleen Siebons ADSV Dynamica meisjes D 5.48 0
Lieke van der Made THOR meisjes D ploeg 1 5.37 0
speerwerpen 400g
Jinke Prinsen AV Sprint meisjes D ploeg 1 24.84 411
Meike Lambregts THOR meisjes D ploeg 1 21.13 345
Sophie Kenis DJA meisjes D 20.53 334
Esmeé Hagenaar Spado meisjes D ploeg 1 18.36 292
Floor van Splunter Spado meisjes D ploeg 1 17.56 0
Lonne Mallens AV Sprint meisjes D ploeg 1 15.96 0
Marlou de Deugd ARV Achilles meisjes D 14.76 217
Sascha Janson ADSV Dynamica meisjes D 14.74 216
Lisa Holling AV Groene Ster meisjes D 14.31 207
Stephanie Dhanis RK HAV meisjes D 13.44 187
Maud Pellaers AV 56 meisjes D 12.84 173
Lieke van der Made THOR meisjes D ploeg 1 12.64 0
Lieke van de Linden SV Diomedon meisjes D 10.41 112
Dana Bouwknegt AV Sprint meisjes D ploeg 2 10.04 102
Maaike Hemelaar RK HAV meisjes D 9.74 0
Marleen Siebons ADSV Dynamica meisjes D 9.23 0
Lena Akkermans AV Sprint meisjes D ploeg 2 8.01 0
Britt Louisse THOR meisjes D ploeg 2 7.80 38
verspringen outdoor
Caecilia Kaagman ADSV Dynamica meisjes D 4.34 +1.0m/s 486
Jinke Prinsen AV Sprint meisjes D ploeg 1 4.18 -0.8m/s 454
Anne Lambregts ARV Achilles meisjes D 4.13 +0.3m/s 444
Sheenaï Muntslag AV Sprint meisjes D ploeg 1 4.12 +0.7m/s 0
Esmee Foesenek ARV Achilles meisjes D 4.09 +0.4m/s 0
Isel Begemann Delta Sport meisjes D 4.09 -0.6m/s 436
Bente de Jager AV Groene Ster meisjes D 3.96 +1.0m/s 410
Jaleena Schoonen Spado meisjes D ploeg 1 3.95 -1.0m/s 408
Emma Spiekman AV Sprint meisjes D ploeg 2 3.71 -0.3m/s 360
Lara Schortemeijer AV Sprint meisjes D ploeg 2 3.64 -1.5m/s 0
Ida Zantboer SV Diomedon meisjes D 3.57 +0.7m/s 332
Esmee Lamers THOR meisjes D ploeg 1 3.57 +0.7m/s 332
Eline Verhulst Spado meisjes D ploeg 1 3.56 -0.9m/s 0
Lara van der Klugt THOR meisjes D ploeg 1 3.48 +0.7m/s 0
Mirte Hereijgers DJA meisjes D 3.43 -1.4m/s 304
Veerle Smits AV 56 meisjes D 3.35 -0.2m/s 288
Bodil Schilperoort AV 56 meisjes D 3.33 +0.3m/s 0
Djuna van den Broek THOR meisjes D ploeg 2 3.27 -0.5m/s 272
Iris van Kuik Spado meisjes D ploeg 2 3.25 -0.6m/s 268
Amy Niemantsverdriet RK HAV meisjes D 3.21 +1.1m/s 260
Lisa Holling AV Groene Ster meisjes D 3.15 +0.4m/s 0
Meau Kort THOR meisjes D ploeg 2 2.88 -0.3m/s 0
Bo Weemaes RK HAV meisjes D 2.77 +1.3m/s 0
Miquette Moerland Delta Sport meisjes D 2.62 -0.3m/s 0
Mayra Verbeek Spado meisjes D ploeg 2 DNS +0.0m/s 0
terug naar boven