za 10/05/14 - 1e CD competitie - Terneuzen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

JONGENS C

Onderdeel Voornaam Achternaam Vereniging/team prestatie wind
100 meter de Hair Wislet Spado ploeg 1 12.08 +0.9m/s
Oonincx Martin THOR 12.09 +1.8m/s
Dano Jonas AV Sprint ploeg 1 12.50 +1.2m/s
van Aartsen Leon ADSV Dynamica 12.50 +1.5m/s
van de Weijer August AV Sprint ploeg 1 12.70 +1.2m/s
Klaassen Sander Spado ploeg 2 12.77 +1.7m/s
van de Wege Ivar AV Scheldesport 12.88 +0.9m/s
van der Heyden Max AV Scheldesport 13.04 +0.9m/s
Janssens Youri Spado ploeg 1 13.04 +0.9m/s
Petiet Noe AV 56 ploeg 1 13.08 +0.9m/s
Thommassen David AV Sprint ploeg 1 13.13 +1.5m/s
van Namen Olivier DJA 13.22 +1.8m/s
Rozinga Jochem AV 56 ploeg 1 13.44 +1.7m/s
van Laerhoven Rik DJA 13.51 +1.7m/s
de Jaeger Jori RK HAV  13.82 +1.5m/s
Suijkerbuijk Ezeqiel THOR 14.01 +1.2m/s
Heijnen Ruben Delta Sport 14.08 +1.8m/s
de Wit Tim Spado ploeg 1 14.13 +1.7m/s
Doodewaard Sander AV Sprint ploeg 2 14.22 +1.5m/s
van den Bos Toine Delta Sport 14.41 +1.2m/s
Janse Dennis ADSV Dynamica 14.43 +1.8m/s
Rode Jim Spado ploeg 2 14.51 +1.7m/s
Lindenbergh Teun AV56 ploeg 2 14.57 +1.8m/s
Weultjes Matthijs Spado ploeg 2 14.80 +1.8m/s
van de Weerd Rinus AV Sprint ploeg 2 14.89 +1.5m/s
Vogel Jochem AV 56 ploeg 1 15.30 +0.9m/s
Verrijzer Justin AV56 ploeg 2 18.19 +1.7m/s
Cival Bob AV Sprint ploeg 2 DNF +0.0m/s
100m horden (0,84m) Oonincx Martin THOR 14.37 -0.2m/s
Dierkx Mike AV Scheldesport 15.49 -0.6m/s
de Ridder Rens ADSV Dynamica 15.79 +0.0m/s
van de Weijer August AV Sprint ploeg 1 16.08 +0.0m/s
de Leeuw Julian AV Sprint ploeg 1 16.11 +1.7m/s
de Kock Arjen Spado ploeg 1 16.12 +1.7m/s
Dano Jonas AV Sprint ploeg 1 16.17 +0.0m/s
van Liere Daan AV 56 ploeg 1 16.35 -0.6m/s
Doodewaard Sander AV Sprint ploeg 2 16.54 +0.0m/s
Nijkamp Guus Spado ploeg 1 16.62 -0.6m/s
Appert Arthur Spado ploeg 1 17.43 -0.2m/s
Rozinga Jochem AV 56 ploeg 1 18.13 +1.7m/s
van der Heyden Max AV Scheldesport 19.22 -0.2m/s
Heijnen Ruben Delta Sport 19.61 -0.2m/s
Weultjes Matthijs Spado ploeg 2 19.63 -0.2m/s
Sakhi Tarek AV Sprint ploeg 2 20.21 +1.7m/s
van Hassel Bas DJA 20.30 -0.6m/s
Marteijn Vincent ADSV Dynamica 22.55 -0.2m/s
Mertens Joris DJA 22.85 +0.0m/s
Fierloos Nick AV56 ploeg 2 24.15 -0.6m/s
Verdurmen Stan AV Sprint ploeg 2 DNF -0.6m/s
Hoekstra Siem AV56 ploeg 2 DNF +1.7m/s
Selsig Mathijs Spado ploeg 2 DNF +1.7m/s
Blom Taco AV 56 ploeg 1 DNF +0.0m/s
4 x 100 meter AV56 ploeg 2 AV56 ploeg 2 1:02.17
Spado ploeg 1 Spado ploeg 1 50.03
AV Sprint ploeg 1 AV Sprint ploeg 1 50.77
AV Scheldesport AV Scheldesport 52.50
Spado ploeg 2 Spado ploeg 2 52.78
DJA DJA 56.55
Delta Sport Delta Sport 58.41
AV56 ploeg 1 AV 56 ploeg 1 DIS overlopen
AV 56 ploeg 1 AV 56 ploeg 1 51.98 overgelopen
ADSV Dynamica ADSV Dynamica DIS overlopen
ADSV Dynamica ADSV Dynamica 55.90 overgelopen
AV Sprint ploeg 2 AV Sprint ploeg 2 DNF niet overgelopen
800 meter  de Vries Jorick AV 56 ploeg 1 2:15.28
de Ridder Rens ADSV Dynamica 2:16.18
Winters Thomas Spado ploeg 1 2:18.76
Suijkerbuijk Ezeqiel THOR 2:23.44
Janssens Youri Spado ploeg 1 2:26.61
Vogel Jochem AV 56 ploeg 1 2:26.81
Thommassen David AV Sprint ploeg 1 2:29.33
Appert Arthur Spado ploeg 1 2:30.71
van Geel Jens THOR 2:32.27
van Eijmeren Jasper AV Sprint ploeg 1 2:32.99
Tollenaar Micha AV Scheldesport 2:33.52
Lavooij Stijn AV 56 ploeg 1 2:34.35
Evers Jelle Spado ploeg 2 2:35.36
Roodzant Teun AV Scheldesport 2:38.56
van de Weerd Rinus AV Sprint ploeg 2 2:39.51
Mertens Joris DJA 2:39.52
Schuit Erik Spado ploeg 2 2:42.52
van Putten Axl AV56 ploeg 2 2:48.62
Reichert Pascal ARV Achilles 2:53.32
Klaassen Simon AV Sprint ploeg 2 2:54.28
Lindhout Siem Delta Sport 2:56.75
Fierloos Nick AV56 ploeg 2 3:04.89
Konings Sylvan ADSV Dynamica 3:06.40
Berger Rutger Delta Sport DNS
Cival Bob AV Sprint ploeg 2 DNS
Stinnenbosch Maarten Spado ploeg 2 DNS
van Gils Dennis AV Sprint ploeg 1 DNS
Discus 1,0kg Konings Sylvan ADSV Dynamica 12.35
Suijkerbuijk Ezeqiel THOR 12.99
van Dijk Thijs Spado ploeg 2 14.41
Verburg Menno ADSV Dynamica 14.71
Kik Jacob Delta Sport 14.75
Evers Jelle Spado ploeg 2 16.02
Bossché Daan AV Sprint ploeg 2 16.87
Tollenaar Micha AV Scheldesport 17.38
Dielissen Duran AV Sprint ploeg 2 18.03
Shepperd Youri Spado ploeg 1 18.26
van Namen Olivier DJA 23.54
Mallens Tijn AV Sprint ploeg 1 25.81
de Vries Jorick AV 56 ploeg 1 29.42
van Oeveren Olivier AV 56 ploeg 1 31.28
Louter Ruud RK HAV  32.26
de Kock Arjen Spado ploeg 1 32.95
Broos Kjell AV Sprint ploeg 1 38.29
Hoekstra Siem AV56 ploeg 2 DNS
hoogspringen  Hoekstra Siem AV56 ploeg 2 1.15
Marteijn Vincent ADSV Dynamica 1.15
Lindenbergh Teun AV56 ploeg 2 1.25
Vogel Jochem AV 56 ploeg 1 1.30
van Hassel Bas DJA 1.35
Schuit Erik Spado ploeg 2 1.35
Rozinga Jochem AV 56 ploeg 1 1.40
Berger Rutger Delta Sport 1.40
Selsig Mathijs Spado ploeg 2 1.40
de Kok Jake AV Sprint ploeg 2 1.40
Winters Thomas Spado ploeg 1 1.45
Sakhi Tarek AV Sprint ploeg 2 1.45
Mallens Tijn AV Sprint ploeg 1 1.50
de Wit Tim Spado ploeg 1 1.55
de Leeuw Julian AV Sprint ploeg 1 1.55
Dierkx Mike AV Scheldesport 1.60
kogelstoten (4,0kg)  Broos Kjell AV Sprint ploeg 1 10.33
van Oeveren Olivier AV 56 ploeg 1 10.78
van de Wege Ivar AV Scheldesport 10.86
Louter Ruud RK HAV  13.10
van Geel Jens THOR 3.84
Konings Sylvan ADSV Dynamica 4.70
Kik Jacob Delta Sport 5.69
Herijgens Rik DJA 5.76
Lavooij Stijn AV 56 ploeg 1 5.87
Appert Arthur Spado ploeg 1 5.97
Brouwer Laurens ARV Achilles 6.29
van Laerhoven Rik DJA 7.02
de Mast Job AV Sprint ploeg 2 7.08
van Zundert Dylan AV Sprint ploeg 1 7.59
Lauwers Noah RK HAV  7.82
Bossché Daan AV Sprint ploeg 2 8.18
Selsig Mathijs Spado ploeg 2 8.19
van den Broek Jorik ARV Achilles 8.24
Evers Jelle Spado ploeg 2 8.49
de Kock Arjen Spado ploeg 1 9.65
speerwerpen 600g Verburg Menno ADSV Dynamica 10.32
Kik Jacob Delta Sport 10.67
van Putten Axl AV56 ploeg 2 12.12
Brouwer Laurens ARV Achilles 17.61
Herijgens Rik DJA 19.20
van Dijk Thijs Spado ploeg 2 21.07
Weultjes Matthijs Spado ploeg 2 22.10
Lauwers Noah RK HAV  22.51
Roodzant Teun AV Scheldesport 22.63
van den Broek Jorik ARV Achilles 23.25
Janse Dennis ADSV Dynamica 25.21
Surewaard Jelmer AV Groene Ster 26.24
Petiet Noe AV 56 ploeg 1 27.10
Nijkamp Guus Spado ploeg 1 27.89
de Kok Jake AV Sprint ploeg 2 27.92
Shepperd Youri Spado ploeg 1 28.49
de Mast Job AV Sprint ploeg 2 31.23
van Zundert Dylan AV Sprint ploeg 1 32.07
van Namen Olivier DJA 32.27
Louter Ruud RK HAV  33.43
van Oeveren Olivier AV 56 ploeg 1 37.98
de Leeuw Julian AV Sprint ploeg 1 46.01
van Geel Jens THOR 7.42
verspringen  Lauwers Noah RK HAV  3.01 +2.2m/s
Verrijzer Justin AV56 ploeg 2 3.06 +3.0m/s
Lindhout Siem Delta Sport 3.07 +1.3m/s
Verburg Menno ADSV Dynamica 3.25 +2.1m/s
Surewaard Jelmer AV Groene Ster 3.56 +1.2m/s
Reichert Pascal ARV Achilles 4.09 +2.6m/s
Dielissen Duran AV Sprint ploeg 2 4.12 +1.5m/s
van den Bos Toine Delta Sport 4.28 +1.4m/s
Doodewaard Sander AV Sprint ploeg 2 4.28 +1.6m/s
Rode Jim Spado ploeg 2 4.42 +2.6m/s
van Aartsen Leon ADSV Dynamica 4.47 +1.8m/s
Winters Thomas Spado ploeg 1 4.89 +2.8m/s
Haarman Olivier AV Sprint ploeg 1 4.97 +1.4m/s
Klaassen Sander Spado ploeg 2 4.98 -1.1m/s
Dierkx Mike AV Scheldesport 5.07 +1.8m/s
van de Weijer August AV Sprint ploeg 1 5.47 +1.0m/s
van Liere Daan AV 56 ploeg 1 5.52 +1.9m/s
Oonincx Martin THOR 5.65 +0.7m/s
de Hair Wislet Spado ploeg 1 5.90 +3.1m/s
Blom Taco AV 56 ploeg 1 DNS +0.0m/s
Koornstra Ard AV56 ploeg 2 DNS +0.0m/s

JONGENS D

Onderdeel Voornaam Achternaam Vereniging/team prestatie wind
1000 meter  Petersen Bezuayehu AV56 ploeg 1 3:04.08
Weijenberg Norbert SPADO ploeg 1 3:09.10
de Graaf Robert AV56 ploeg 1 3:10.96
de Leng Paavo ADSV Dynamica 3:16.27
de Deugd Stan SPADO ploeg 1 3:16.81
van Hassel Teun SPADO ploeg 2 3:20.67
van Hofslot Jelle AV Sprint ploeg 1 3:21.86
Schets Wouter AV56 ploeg 2 3:24.25
Suijkerbuijk Jarreau THOR 3:36.06
Lania Yvar SPADO ploeg 2 3:36.60
Verbrugge Mees AV56 ploeg 2 3:36.71
Oforie Joshua SPADO ploeg 3 3:37.12
van der Made Robin SV Diomedon 3:38.61
Akbay Baris AV56 ploeg 2 3:41.88
Boon Mart DJA 3:42.01
Haest Jip SPADO ploeg 1 3:43.80
van den Bergh Thieu THOR 3:48.40
Baljon Ruben ARV Achilles  3:50.26
Dijkstra Tom THOR 3:50.29
Goverden Siem DJA 3:56.10
van Winden Nathan SPADO ploeg 3 4:06.34
van Aert-Bischop Kevin SV Diomedon 4:36.85
Kapteijn Stef AV56 ploeg 1 DNS
Demoulin Douwe AV Sprint ploeg 1 DNS
4 x 80 meter SPADO ploeg 1 SPADO ploeg 1 45.23
AV56 ploeg 1 AV56 ploeg 1 45.51
AV56 ploeg 2 AV56 ploeg 2 46.97
AV Sprint ploeg 1 AV Sprint ploeg 1 46.99
ADSV Dynamica ADSV Dynamica 48.78
ARV Achilles ARV Achilles  49.81
SPADO ploeg 3 SPADO ploeg 3 51.02
SPADO ploeg 2 SPADO ploeg 2 51.39
THOR THOR DIS niet overgelopen
SV Diomedon SV Diomedon DIS niet overgelopen
80 meter Pastoor Sjoerd AV Sprint ploeg 1 10.73 +1.8m/s
Petersen Bereket AV56 ploeg 1 11.21 +1.8m/s
Verhelst Sjoerd THOR 11.54 +1.8m/s
van de Wouw Bam DJA 11.56 +2.2m/s
Schillings Felix ADSV Dynamica 11.69 +2.2m/s
Kolk Sven SPADO ploeg 1 11.72 +1.8m/s
Winters Daniël SPADO ploeg 1 11.84 +1.8m/s
van Mook Jim THOR 11.96 +0.5m/s
Mackenbach Lars AV Sprint ploeg 1 12.11 +1.8m/s
Biondina Ramon SPADO ploeg 1 12.13 +1.8m/s
Verbeek Matthijs SPADO ploeg 2 12.14 +1.8m/s
de Leeuw Luke AVSprint ploeg 2 12.30 +2.2m/s
Castelijn Bas ARV Achilles  12.35 +1.3m/s
 van Waveren Carlo AV56 ploeg 2 12.36 +0.5m/s
Cuelenaere Ruben AV56 ploeg 1 12.42 +1.8m/s
Oforie Joshua SPADO ploeg 3 12.52 +1.8m/s
van Sabben Jorg AV56 ploeg 1 12.64 +0.5m/s
Sinke Joost SPADO ploeg 2 12.83 +1.3m/s
Stam Quinten SPADO ploeg 3 12.90 +0.5m/s
de Wit Ivo SPADO ploeg 2 13.10 +0.5m/s
Jansen Thijs AV56 ploeg 2 13.37 +1.8m/s
van Westen Maarten AV56 ploeg 2 14.21 +2.2m/s
Meijer Mart AV Groene Ster 14.54 +2.2m/s
Augustijn Niels SV Diomedon 15.89 +1.3m/s
Gabriels Justin SV Diomedon 16.77 +1.3m/s
Suijkerbuijk Jarreau THOR DNF +0.0m/s
80m horden (0,762m) Haest Jip SPADO ploeg 1 14.64 +1.7m/s
van Hofslot Jelle AV Sprint ploeg 1 14.95 +0.4m/s
Versluijs Sam SPADO ploeg 1 15.03 +0.4m/s
Schillings Felix ADSV Dynamica 15.20 +1.7m/s
Maas Abel AV Sprint ploeg 1 15.39 +0.4m/s
Biondina Ramon SPADO ploeg 1 15.45 +1.7m/s
Kapteijn Stef AV56 ploeg 1 15.83 +0.8m/s
Mackenbach Lars AV Sprint ploeg 1 16.27 +0.4m/s
Baljon Ruben ARV Achilles  16.51 +0.4m/s
Castelijn Bas ARV Achilles  16.68 +0.4m/s
Schetters Bram SV Diomedon 16.71 -0.7m/s
Verbeek Matthijs SPADO ploeg 2 16.93 +0.8m/s
van der List Davey AV Groene Ster 16.94 +0.8m/s
Lamers Marvin THOR 17.06 +0.8m/s
Dijkstra Tom THOR 17.20 -0.7m/s
de Wit Ivo SPADO ploeg 2 17.22 -0.7m/s
Jager Hugo AV56 ploeg 2 17.30 -0.7m/s
de Graaf Robert AV56 ploeg 1 17.48 +0.4m/s
van Sabben Jorg AV56 ploeg 1 17.51 +1.7m/s
van Winden Nathan SPADO ploeg 3 17.60 +0.4m/s
Stam Quinten SPADO ploeg 3 17.74 +0.4m/s
Slabbenkoorn Koen SPADO ploeg 2 18.02 +1.7m/s
Jansen Thijs AV56 ploeg 2 18.20 +0.8m/s
Akbay Baris AV56 ploeg 2 18.66 +0.4m/s
Bosman Dani THOR 18.76 +1.7m/s
Boon Mart DJA DNF -0.7m/s
Discus 1,0kg van Hofslot Jelle AV Sprint ploeg 1
Bolders Jacco SV Diomedon 10.22
Schout Steijn AV56 ploeg 1 10.26
Verbrugge Mees AV56 ploeg 2 11.00
Cuelenaere Ruben AV56 ploeg 1 11.73
van Eekeren Beau SPADO ploeg 2 12.00
Weultjes Jasper SPADO ploeg 3 13.10
van Ommeren Koen THOR 13.45
Rodermond Nick AV Sprint ploeg 1 14.08
de Leng Paavo ADSV Dynamica 14.64
Elzakker Quinten SV Diomedon 14.75
Sinke Joost SPADO ploeg 2 15.24
Winters Daniël SPADO ploeg 1 16.60
van de Wouw Bam DJA 17.25
Biondina Ramon SPADO ploeg 1 9.00
Dijkstra Tom THOR 9.06
van Westen Maarten AV56 ploeg 2 9.30
hoogspringen  van Splunter Marc SPADO ploeg 3
Gabriels Justin SV Diomedon 0.95
van den Berge Bas AV56 ploeg 1 1.05
Jager Hugo AV56 ploeg 2 1.10
van der Made Robin SV Diomedon 1.15
Petersen Bezuayehu AV56 ploeg 1 1.20
Roos Matthijs AV56 ploeg 2 1.20
Schouwenaar Robert ADSV Dynamica 1.20
Blom Tijn AVSprint ploeg 2 1.20
van der List Davey AV Groene Ster 1.25
de Wit Ivo SPADO ploeg 2 1.25
van Hofslot Luc AV Sprint ploeg 1 1.25
Demoulin Douwe AV Sprint ploeg 1 1.25
Verhelst Sjoerd THOR 1.25
Dirven Frank ARV Achilles  1.30
Bosman Dani THOR 1.30
Sinke Joost SPADO ploeg 2 1.40
Kolk Sven SPADO ploeg 1 1.45
Biondina Fabian SPADO ploeg 1 1.50
kogelstoten (3,0kg)  van de Vrie Dimitri AV56 ploeg 2
Veringa Sander ADSV Dynamica 4.18
Goverden Siem DJA 4.50
Schets Wouter AV56 ploeg 2 4.87
Bolders Jacco SV Diomedon 5.12
van den Berge Bas AV56 ploeg 1 5.60
Weultjes Jasper SPADO ploeg 3 5.63
van Eekeren Beau SPADO ploeg 2 5.73
de Leeuw Luke AVSprint ploeg 2 5.73
van Loenen Jens THOR 5.88
Rodermond Nick AV Sprint ploeg 1 6.05
Slabbenkoorn Koen SPADO ploeg 2 6.16
van Ommeren Koen THOR 6.58
van Sabben Jorg AV56 ploeg 1 6.65
Hondeveld Daan ARV Achilles  6.88
van Dijk Jochem SPADO ploeg 1 7.47
Winters Daniël SPADO ploeg 1 8.90
Pastoor Sjoerd AV Sprint ploeg 1 9.94
speerwerpen 400g Veringa Sander ADSV Dynamica 11.26
Schout Steijn AV56 ploeg 1 11.65
Weultjes Jasper SPADO ploeg 3 12.99
van den Berge Bas AV56 ploeg 1 13.60
van Loenen Jens THOR 14.80
Rodermond Nick AV Sprint ploeg 1 16.39
Evers Marijn SPADO ploeg 2 18.17
Hondeveld Daan ARV Achilles  18.28
Blom Tijn AVSprint ploeg 2 19.32
Elzakker Quinten SV Diomedon 19.93
Roos Matthijs AV56 ploeg 2 20.41
van de Wouw Bam DJA 20.93
van Eekeren Beau SPADO ploeg 2 21.54
van Mook Jim THOR 23.91
van Dijk Jochem SPADO ploeg 1 26.87
Haest Jip SPADO ploeg 1 27.76
Pastoor Sjoerd AV Sprint ploeg 1 40.48
Meijer Mart AV Groene Ster 8.57
van Aert-Bischop Kevin SV Diomedon 9.33
verspringen  Meijer Mart AV Groene Ster 2.53 +0.9m/s
Augustijn Niels SV Diomedon 2.58 -0.8m/s
van Splunter Marc SPADO ploeg 3 2.78 +0.0m/s
Schout Steijn AV56 ploeg 1 2.93 +1.0m/s
Goverden Siem DJA 2.94 +0.5m/s
Evers Marijn SPADO ploeg 2 3.16 -0.6m/s
Boon Mart DJA 3.22 -1.3m/s
Dirven Frank ARV Achilles  3.24 -0.9m/s
Akbay Baris AV56 ploeg 2 3.31 -1.8m/s
Schouwenaar Robert ADSV Dynamica 3.34 +1.4m/s
van den Bergh Thieu THOR 3.36 +2.1m/s
Blom Tijn AVSprint ploeg 2 3.38 +1.4m/s
van Hassel Teun SPADO ploeg 2 3.59 +2.1m/s
van der List Davey AV Groene Ster 3.63 +1.3m/s
de Leeuw Luke AVSprint ploeg 2 3.73 +0.6m/s
Schetters Bram SV Diomedon 3.77 -0.6m/s
Petersen Bereket AV56 ploeg 1 3.78 +0.6m/s
van Hofslot Luc AV Sprint ploeg 1 3.82 -0.6m/s
van Belzen Job AV56 ploeg 2 3.93 +1.8m/s
Maas Abel AV Sprint ploeg 1 4.01 -0.5m/s
Lamers Marvin THOR 4.06 +2.2m/s
Weijenberg Norbert SPADO ploeg 1 4.07 +1.3m/s
Biondina Fabian SPADO ploeg 1 4.40 -1.6m/s

MEISJES C

Onderdeel Voornaam Achternaam Vereniging/team prestatie wind
1000 meter  Roos Hop Thor C 3:04.36
Maaike de Kreek AV Scheldesport C 3:13.29
Anouk Prop Spado C team 1 3:17.03
Waeöby Jones AV Scheldesport C 3:19.98
Sam Lips AV Sprint C team 1 3:26.22
Annika Reuvers Spado C team 1 3:26.72
Lotte Bakx Thor C 3:27.17
Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport C 3:27.82
Zoë Zwaal AV Sprint C team 1 3:32.64
Demi Buiks Thor C 3:36.99
Fleur Bastiaansen DJA C 3:39.38
Veerle Maris AV Groene Ster C 3:41.10
Ilse Dirkzwager AV56 C 3:41.72
Melissa Pellis AV Sprint C team 2 3:48.13
Maud Boeren ARV Achilles C 3:57.68
Margot Thuy RK HAV C 4:00.55
Maaike Nuijten Spado C team 1 4:06.83
Nikita Kwint Spado C team 2 4:15.46
Kelsey de Jong ARV Achilles C 4:32.05
Laura van Remortel AV56 C 4:33.07
Tonke Bastiaensen DJA C DNF
4 x 80 meter AV Sprint C team 1 AV Sprint C team 1 41.31
AV Scheldesport C AV Scheldesport C 43.27
AV56 C AV56 C 44.56
ARV Achilles ARV Achilles C 45.56
AV Sprint C team 2 AV Sprint C team 2 46.54
RK HAV C RK HAV C 48.96
AV Groene Ster C AV Groene Ster C DIS overlopen
AV Groene Ster C AV Groene Ster C 46.37 overgelopen
Spado C team 1 Spado C team 1 DIS overlopen
Spado C team 1 Spado C team 1 46.99 overgelopen
Thor C Thor C DIS niet overgelopen
80 meter Eva Vonk AV Sprint C team 1 10.61 +1.0m/s
Zoë Meyer AV Sprint C team 1 10.76 +0.9m/s
Suzanne van Eijck Spado C team 1 10.88 +1.0m/s
Charlie van Gorkum Spado C team 1 11.07 +1.3m/s
Anique Videler Spado C team 1 11.19 +1.0m/s
Renate  Konings ARV Achilles C 11.22 +0.9m/s
Britt van den Nieuwendijk AV56 C 11.22 +1.3m/s
Mirna Wigger Thor C 11.23 +1.0m/s
Amber Boutens AV Scheldesport C 11.31 +1.0m/s
Carolien Botermans Thor C 11.34 +1.3m/s
Kim van Merode Spado C team 2 11.62 +1.3m/s
Demi Buiks Thor C 11.83 +1.3m/s
Lianne van Kampen AV Scheldesport C 11.85 +1.0m/s
Britt van Liere Delta Sport C 12.02 +1.3m/s
Noortje van Dam AV Groene Ster C 12.07 +0.8m/s
Suzanne Snellen DJA C 12.07 +1.4m/s
Nuriye van Lamoen AV56 C 12.13 +0.9m/s
Jill Sanderse AV Scheldesport C 12.19 +1.4m/s
Cindy Dams DJA C 12.19 +1.4m/s
Mirthe Nachtegael RK HAV C 12.23 +1.4m/s
Charlotte Demoulin AV Sprint C team 1 12.40 +0.8m/s
Britt van Driel AV Sprint C team 2 12.48 +0.8m/s
Lieke van Elzakker Spado C team 2 12.49 +1.4m/s
Kelsey de Jong ARV Achilles C 12.55 +0.8m/s
Dionne  Mathieu Spado C team 2 12.68 +1.4m/s
Ilse Dirkzwager AV56 C 13.00 +0.9m/s
Emma Peeters AV Sprint C team 2 DNF +0.8m/s
Demi Ravia Delta Sport C DNF +0.9m/s
80m horden (0,762m) Eva Vonk AV Sprint C team 1 12.97 +0.3m/s
Charlie van Gorkum Spado C team 1 13.59 +1.3m/s
Amber Boutens AV Scheldesport C 13.61 +1.2m/s
Anique Videler Spado C team 1 13.90 +1.2m/s
Marijntje Huige AV56 C 13.98 +0.0m/s
Maaike de Kreek AV Scheldesport C 14.29 +1.3m/s
Pleun Hutten AV Sprint C team 1 14.71 +1.2m/s
Karlijn Naalden Thor C 14.75 +1.2m/s
Simone Snepvangers AV Sprint C team 1 14.77 +0.0m/s
Britt van den Nieuwendijk AV56 C 15.21 +0.2m/s
Maaike Nuijten Spado C team 1 15.39 +1.3m/s
Demi Buiks Thor C 15.49 +1.2m/s
Heleen Urbach ARV Achilles C 15.82 +0.3m/s
Veerle Maris AV Groene Ster C 15.92 +0.2m/s
Lisa den Dekker AV Scheldesport C 15.94 +1.3m/s
Kim van Merode Spado C team 2 15.98 +0.2m/s
Maud Boeren ARV Achilles C 16.02 +0.0m/s
Lotte Bakx Thor C 16.19 +0.3m/s
Britney Marijnissen AV Sprint C team 2 16.31 +1.3m/s
Milou Glerum AV Groene Ster C 16.63 +0.0m/s
Titia van Vucht AV Sprint C team 2 17.07 +1.3m/s
Ilse Dirkzwager AV56 C 17.23 +0.3m/s
Suzanne Snellen DJA C 17.84 +0.2m/s
Tonke Bastiaensen DJA C 18.06 +0.0m/s
Margot Thuy RK HAV C 18.13 +0.3m/s
Demi Ravia Delta Sport C DNF +0.0m/s
Discus 1,0kg Nuriye van Lamoen AV56 C 11.32
Cindy Dams DJA C 12.07
Ilona de Weert Spado C team 2 13.20
Anouk Hemelaar RK HAV C 13.30
Imke Mijzen ARV Achilles C 14.08
Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport C 14.42
Dionne  Mathieu Spado C team 2 15.14
Milou Glerum AV Groene Ster C 16.80
Marieke Wijt Spado C team 1 17.18
Demi van Outheusden AV Sprint C team 2 17.48
Jill Sanderse AV Scheldesport C 18.70
Robin van Ommeren Thor C 19.45
Nanne Gelderblom AV56 C 19.70
Faith Room AV Sprint C team 1 19.86
Anouk de Bruijn RK HAV C 19.92
Eva van der Heijden Spado C team 1 22.42
Emma van Arendonk Thor C 27.95
Lotte Aben AV Sprint C team 1 DNS
hoogspringen  Nikita Kwint Spado C team 2 1.10
Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport C 1.15
Laura van Remortel AV56 C 1.20
Gaby Römgens AV Sprint C team 2 1.20
Britt van Liere Delta Sport C 1.20
Dionne  Mathieu Spado C team 2 1.20
Marijntje Huige AV56 C 1.25
Amber Alofsen AV Groene Ster C 1.25
Mirthe Nachtegael RK HAV C 1.25
Faith Room AV Sprint C team 1 1.30
Britney Marijnissen AV Sprint C team 2 1.30
Cindy Dams DJA C 1.30
Maaike van Vossen RK HAV C 1.30
Marieke Wijt Spado C team 1 1.30
Iris Voorheijen Thor C 1.30
Imke Mijzen ARV Achilles C 1.35
Noortje van Dam AV Groene Ster C 1.40
Nienke Voorheijen Thor C 1.40
Simone Snepvangers AV Sprint C team 1 1.55
Eva van der Heijden Spado C team 1 DNS
kogelstoten (3,0kg)  Emma van Arendonk Thor C 11.08
Nikita Kwint Spado C team 2 5.33
Heleen Urbach ARV Achilles C 5.34
Lisa den Dekker AV Scheldesport C 5.88
Anouk Hemelaar RK HAV C 6.24
Demi van Outheusden AV Sprint C team 2 6.55
Ilona de Weert Spado C team 2 6.78
Jill Sanderse AV Scheldesport C 6.87
Eline Rijzenga AV Sprint C team 1 7.06
Esther Bolle AV56 C 7.07
Fleur Bastiaansen DJA C 7.07
Marieke Wijt Spado C team 1 7.27
Lisanne van Hooydonk AV Groene Ster C 7.53
Britt van Liere Delta Sport C 7.91
Robin van Ommeren Thor C 8.19
Annika Reuvers Spado C team 1 9.83
Lotte Aben AV Sprint C team 1 DNS
speerwerpen 500g Lieke van Elzakker Spado C team 2 11.03
Demi van Outheusden AV Sprint C team 2 12.56
Tonke Bastiaensen DJA C 12.95
Ilona de Weert Spado C team 2 15.12
Imke Mijzen ARV Achilles C 16.59
Anouk Prop Spado C team 1 16.67
Lisanne van Hooydonk AV Groene Ster C 17.18
Lianne van Kampen AV Scheldesport C 17.33
Esther Bolle AV56 C 18.74
Anouk de Bruijn RK HAV C 21.93
Robin van Ommeren Thor C 22.92
Maaike de Kreek AV Scheldesport C 23.94
Nanne Gelderblom AV56 C 25.36
Eva van der Heijden Spado C team 1 26.01
Pleun Hutten AV Sprint C team 1 27.93
Emma van Arendonk Thor C 36.04
verspringen  Titia van Vucht AV Sprint C team 2 2.94 -0.5m/s
Demi Ravia Delta Sport C 3.30 -2.5m/s
Milou Glerum AV Groene Ster C 3.49 -0.2m/s
Kim van Merode Spado C team 2 3.50 -1.5m/s
Maaike van Vossen RK HAV C 3.57 +1.9m/s
Nuriye van Lamoen AV56 C 3.58 +0.6m/s
Lisa den Dekker AV Scheldesport C 3.58 -1.8m/s
Lieke van Elzakker Spado C team 2 3.58 +1.3m/s
Charlotte Demoulin AV Sprint C team 1 3.68 -0.5m/s
Suzanne Snellen DJA C 3.69 -1.8m/s
Karlijn Naalden Thor C 3.81 -1.0m/s
Fleur Bastiaansen DJA C 3.90 -2.1m/s
Emma Peeters AV Sprint C team 2 3.93 -1.1m/s
Amber Alofsen AV Groene Ster C 3.97 +1.1m/s
Suzanne van Eijck Spado C team 1 4.05 +1.9m/s
Waeöby Jones AV Scheldesport C 4.10 -0.7m/s
Nienke Voorheijen Thor C 4.19 -1.6m/s
Renate  Konings ARV Achilles C 4.23 +0.7m/s
Eline Rijzenga AV Sprint C team 1 4.29 -0.2m/s
Annika Reuvers Spado C team 1 4.64 +0.6m/s

MEISJES D

Onderdeel Voornaam Achternaam Vereniging/team prestatie wind
1000 meter  Lara van der Klugt Thor D 3:27.23
Tessa Marijnissen Spado D team 1 3:30.19
Iris Heikoop Delta Sport D 3:33.12
Neeltje Lodiers Thor D 3:33.86
Anniek Bloemers AV Sprint D team 1 3:36.30
Noortje Stolk AV Sprint D team 2  3:36.35
Anique van Klinken Delta Sport D 3:41.94
Fien Lelie RK HAV D 3:42.54
Bente de Baat Spado D team 1 3:44.69
Sterre Kerstens Thor D 3:45.30
Ankie Vermeeren DJA D 3:46.87
Lonne Mallens AV Sprint D team 1 3:49.19
Veerle Smits AV 56 D 3:52.26
Jasmijn Geldof ADSV Dynamica D 3:55.80
Anne Lambregts ARV Achilles D team 1 3:56.04
Britt Marijnissen AV Sprint D team 2  4:02.95
Sophie Kenis DJA D 4:10.72
Marlou de Deugd ARV Achilles D team 1 4:19.35
Iris van Kuik Spado D team 2 4:25.59
Vera van Rosendaal SV Diomedon D 4:29.93
Maaike Hemelaar RK HAV D 4:35.91
Maria Wisse ADSV Dynamica D 4:52.18
Shirin van Anrooij AV 56 D DNF
Simone de Lange AV Sprint D team 1 DNF
Meike Verdaasdonk Spado D team 1 DNF
Grace van Geel Spado D team 2 DNF
4 x 60 meter AV Sprint D team 1 AV Sprint D team 1 35.02
AV Sprint D team 2  AV Sprint D team 2  35.15
ARV Achilles D team 1 ARV Achilles D team 1 35.20
DJA D DJA D 35.70
Spado D team 1 Spado D team 1 35.72
Delta Sport D Delta Sport D 36.76
Thor D Thor D 37.19
RK HAV D RK HAV D 38.04
AV 56 D AV 56 D 38.47
ADSV Dynamica D ADSV Dynamica D 39.82
SV Diomedon D SV Diomedon D 41.96
Spado D team 2 Spado D team 2 DNF
60 meter  Maud Pellaers AV 56 D 10.04 +1.4m/s
Bo Weemaes RK HAV D 10.23 +0.9m/s
Claudy Nouws Thor D 10.29 +0.9m/s
Sascha Janson ADSV Dynamica D 10.30 -1.1m/s
Sterre Kerstens Thor D 10.55 +1.0m/s
Femke Ooms Spado D team 2 10.71 +0.9m/s
Miquette Moerland Delta Sport D 11.01 +1.1m/s
Maaike Hemelaar RK HAV D 11.79 +0.9m/s
Silke Vonk AV Sprint D team 1 8.40 -1.1m/s
Sheenai Muntslag AV Sprint D team 1 8.84 +1.4m/s
Hanneke Verheesen AV Sprint D team 1 8.91 -1.1m/s
Jaleena Schoonen Spado D team 1 9.06 +1.0m/s
Ankie Vermeeren DJA D 9.23 +1.1m/s
Tessa Marijnissen Spado D team 1 9.29 +1.0m/s
Emma Spiekman AV Sprint D team 2  9.40 +1.1m/s
Lotte Verlaar ARV Achilles D team 1 9.49 +1.4m/s
Lara Schortemeijer AV Sprint D team 2  9.61 +0.9m/s
Nikita Hulsken Delta Sport D 9.62 -1.1m/s
Bente de Baat Spado D team 1 9.65 +1.0m/s
Annika Rijzenga AV Sprint D team 2  9.68 +1.1m/s
Fien Lelie RK HAV D 9.72 +1.4m/s
Shelby van Putten AV 56 D 9.76 +1.0m/s
Mirte Hereijgers DJA D 9.85 +1.4m/s
Djuna  van den Broek Thor D 9.92 +1.0m/s
Bente van den Broek ARV Achilles D team 1 DNF -1.1m/s
Bodil Schilperoort AV 56 D DNF +1.1m/s
Mayra Verbeek Spado D team 2 DNF +0.9m/s
60m horden (0,762m) Hanneke Verheesen AV Sprint D team 1 10.72 +0.9m/s
Amy Hasselton Thor D 10.82 +0.2m/s
Lotte Verlaar ARV Achilles D team 1 12.29 +0.2m/s
Britt Marijnissen AV Sprint D team 2  12.31 +0.2m/s
Dilaysa Comenencia AV Sprint D team 1 12.35 +0.2m/s
Meike Verdaasdonk Spado D team 1 12.39 +0.9m/s
Emie Beurkens SV Diomedon D 12.48 +0.2m/s
Lieke Prinsen AV Sprint D team 1 12.61 +0.2m/s
Kim Roovers AV Sprint D team 2  12.67 +0.2m/s
Lara van der Klugt Thor D 12.99 +0.2m/s
Eline Verhulst Spado D team 1 13.15 +0.9m/s
Marlou de Deugd ARV Achilles D team 1 13.35 +0.2m/s
Anouk Maes RK HAV D 13.69 +0.9m/s
Marit vd Bosch Spado D team 1 13.76 +0.2m/s
Veerle Smits AV 56 D 13.85 +0.9m/s
Mirte Rommers DJA D 14.38 +0.9m/s
Amber Hagenaar Spado D team 2 14.38 +0.9m/s
Nikita Hulsken Delta Sport D 14.51 +0.9m/s
Sterre Kerstens Thor D 14.69 +0.9m/s
Parel Bun ADSV Dynamica D 14.77 +0.9m/s
Iris de Nooijer AV 56 D DNF +0.2m/s
Noortje Stolk AV Sprint D team 2  DNF +0.2m/s
Bente van den Broek ARV Achilles D team 1 DNF +0.9m/s
Discus 0,750kg Nani Pellis AV Sprint D team 2  10.88
Julissa van den Berg ARV Achilles D team 1 13.08
Anniek Bloemers AV Sprint D team 1 13.73
Djuna  van den Broek Thor D 14.13
Tessa Reuvers SV Diomedon D 14.19
Esmeé Hagenaar Spado D team 1 14.90
Dana Bouwknegt AV Sprint D team 2  15.47
Lonne Mallens AV Sprint D team 1 16.22
Bowien Snepvangers DJA D 17.40
Floor van Splunter Spado D team 1 19.54
Silke Hiel RK HAV D 7.97
Marleen Siebons ADSV Dynamica D 9.15
Lieke van der Made Thor D 9.69
Iris de Nooijer AV 56 D DNS
Bodil Schilperoort AV 56 D DNS
Sjaima Quaoich Spado D team 2 DNS
hoogspringen  Eeke Flink AV 56 D 1.05
Daphne van Vossen RK HAV D 1.10
Femke Ooms Spado D team 2 1.10
Amber Hagenaar Spado D team 2 1.10
Vera van Rosendaal SV Diomedon D 1.10
Marlou de Deugd ARV Achilles D team 1 1.20
Hanneke Verheesen AV Sprint D team 1 1.20
Mirte Rommers DJA D 1.20
Claudy Nouws Thor D 1.20
Meike Verdaasdonk Spado D team 1 1.20
Lieke Prinsen AV Sprint D team 1 1.25
Britt Marijnissen AV Sprint D team 2  1.25
Iris Heikoop Delta Sport D 1.25
Anique van Klinken Delta Sport D 1.25
Anouk Maes RK HAV D 1.25
Esmee Lamers Thor D 1.25
Jasmijn Geldof ADSV Dynamica D 1.25
Floor Dirne ARV Achilles D team 1 1.30
Floor van Splunter Spado D team 1 1.30
Nani Pellis AV Sprint D team 2  1.45
Iris de Nooijer AV 56 D DNS
kogelstoten (2,0kg)  Silke Hiel RK HAV D 4.42
Britt Louisse Thor D 5.35
Sascha Janson ADSV Dynamica D 5.47
Lieke van der Made Thor D 5.85
Tessa Reuvers SV Diomedon D 6.22
Eeke Flink AV 56 D 6.25
Floor Dirne ARV Achilles D team 1 6.71
Lara Schortemeijer AV Sprint D team 2  6.72
Esmeé Hagenaar Spado D team 1 6.91
Shelby van Putten AV 56 D 7.02
Lonne Mallens AV Sprint D team 1 7.68
Ida Zantboer SV Diomedon D 8.21
Bowien Snepvangers DJA D 8.28
Eline Verhulst Spado D team 1 8.70
Kim Roovers AV Sprint D team 2  9.10
Silke Vonk AV Sprint D team 1 9.69
Bente van den Broek ARV Achilles D team 1 DNS
Grace van Geel Spado D team 2 DNS
Sjaima Quaoich Spado D team 2 DNS
speerwerpen 400g Julissa van den Berg ARV Achilles D team 1 10.17
Maud Pellaers AV 56 D 10.20
Marleen Siebons ADSV Dynamica D 11.18
Parel Bun ADSV Dynamica D 12.34
Dana Bouwknegt AV Sprint D team 2  12.88
Sophie Kenis DJA D 14.02
Annika Rijzenga AV Sprint D team 2  14.09
Silke Vonk AV Sprint D team 1 15.77
Floor van Splunter Spado D team 1 16.33
Ida Zantboer SV Diomedon D 17.79
Esmeé Hagenaar Spado D team 1 21.08
Amy Hasselton Thor D 23.12
Jinke Prinsen AV Sprint D team 1 23.40
Maaike Hemelaar RK HAV D 6.73
Britt Louisse Thor D 7.02
Grace van Geel Spado D team 2 DNS
Sjaima Quaoich Spado D team 2 DNS
verspringen  Marleen Siebons ADSV Dynamica D 1.97 +1.0m/s
Silke Hiel RK HAV D 2.08 -1.6m/s
Miquette Moerland Delta Sport D 2.65 -1.0m/s
Iris van Kuik Spado D team 2 3.00 -0.8m/s
Maria Wisse ADSV Dynamica D 3.14 -0.1m/s
Mirte Rommers DJA D 3.27 +0.1m/s
Mirte Hereijgers DJA D 3.34 -1.6m/s
Bo Weemaes RK HAV D 3.36 -1.9m/s
Emma Spiekman AV Sprint D team 2  3.72 +1.7m/s
Lara Schortemeijer AV Sprint D team 2  3.77 -0.2m/s
Eline Verhulst Spado D team 1 3.78 +1.4m/s
Emie Beurkens SV Diomedon D 3.79 +1.7m/s
Anne Lambregts ARV Achilles D team 1 3.83 +1.4m/s
Esmee Lamers Thor D 3.91 +1.0m/s
Jaleena Schoonen Spado D team 1 4.00 -0.3m/s
Jinke Prinsen AV Sprint D team 1 4.18 +0.2m/s
Sheenai Muntslag AV Sprint D team 1 4.31 +1.8m/s
Amy Hasselton Thor D 4.61 +1.2m/s
Bodil Schilperoort AV 56 D DNS +0.0m/s
Mayra Verbeek Spado D team 2 DNS +0.0m/s
terug naar boven