za 18/01/14 - Deltacross-trail - Westenschouwen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     Koolesport-crosscompetitie 2013-2014
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Deltacross, Westenschouwen Hse  11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schrier      David      85 048 Dynamica     0:45:18 734229  
002 Grim         Ruden      91 230 Eindhoven At 0:45:33         
003 Caspel       Wouter van 85 174 Dynamica     0:46:19 310580  
004 Jacobse      Leon       82 241 Dynamica     0:48:45         
005 Jacobse      Maurice    85 243 Dynamica     0:50:45         
006 Visser       Bart       83 139 Serooskerke  0:50:56         
007 Woestijne    Rinus vd   81 258 Middelburg   0:53:18         
008 Verhaagen    Ruben      97 223 Goes         0:55:14         
009 Uiterhoeve   Johnny     82 238 Goes         0:59:46         
010 Simonse      Elbert     80 251 Aagtekerke   1:03:27         
011 Schot        Simon      1  247 Goes         1:06:45         
012 Hiest        K          81 220 Renesse      1:07:31         
013 Wel          Rikkert vd 85 191 Goes         1:09:04         
014 Straten      Andreas    79 246 Domburg      1:12:02         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H35  11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Sparrentak   Wim van    69 154 Dynamica     0:45:46 499597  
002 Niesner      Ralph      77 254 Dynamica     0:47:36         
003 Ravia        John       70 200 DeltaSport   0:47:59 542016  
004 Goudswaard   Niels      69 011 DeltaSport   0:48:08 756502  
005 Hamer        Michael de 76 061 Hoek         0:48:13         
006 Smit         Chris de   79 013 RKHAV        0:49:01 654667  
007 Kool         Pascal     69 015 Scheldesport 0:49:06 713149  
008 Jaeger       Edwin de   72 014 RKHAV        0:49:09 237639  
009 Arens        Edwin      69 219 Kruiningen   0:50:03         
010 Dijkman      Cees       69 205 B Haamstede  0:50:22         
011 Buijck       Michel     75 232 Dynamica     0:50:31         
012 Karelse      Johan      73 042 Heinkenszand 0:51:00         
013 Janse        Micha      74 151 Dynamica     0:51:52 507310  
014 Beije        Arjan      71 231 DeltaSport   0:52:08         
015 Alphen       Edwin van  69 010 Dynamica     0:52:14 698359  
016 Zuidhof      Leon       73 158 Oostkapelle  0:52:59         
017 Boogaard     Wilco      2  253 Middelburg   0:53:36         
018 Lange        Marcel de  71 043 Dynamica     0:54:46 745076  
019 Wieland      Niek       73 050 Axel         0:55:20         
020 Ridder       Cor de     70 226 Dynamica     0:55:42         
021 Openeer      Remie      78 240 AV'56        0:56:52         
022 Graaf        Caio de    72 187 DeltaSport   0:58:00 717425  
023 Louws        Kees       76 252 Middelburg   0:58:21         
024 Widt         Martijn de 74 207 DeltaSport   0:58:44         
025 Velkers      Michel     73 216 AV'56        0:59:49         
026 Dijkstra     Seth       71 118 Middelburg   1:00:26 473512  
027 Bosch        Marc       74 255 Heinkenszand 1:01:27         
028 Paulusse     Nick       70 250 Vlissingen   1:01:39         
029 Munnik       Leon de    69 239 DeltaSport   1:01:47         
030 Lelie        Martin     69 016 RKHAV        1:01:56 746642  
031 Pellecrom    Melvin     72 210 Hoogerheide  1:02:06         
032 Kievits      Martin     72 189 DeltaSport   1:02:51 805250  
033 Braber       John       73 218 Renesse      1:03:10         
034 Sonke        Robert     70 208 Middelburg   1:04:43         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H45  11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hederik      Bert       62 190 avvn         0:48:48 279544  
002 Balkenende   Peter         019 AV'56        0:49:27 651798  
003 Besuijen     Marius     62 184 Dynamica     0:51:02 427775  
004 Mourik       Piet van   63 021 DeltaSport   0:51:20 521800  
005 Verbrugge    GertJan    67 209 AV'56        0:51:36         
006 Staal        Archie     64 059 DeltaSport   0:52:00 494166  
007 Uiterlinden  Karel      62 227 Spirit       0:52:33         
008 Reijntjes    Ludolf     65 221 DeltaSport   0:54:04         
009 Verhaagen    Hans       66 222 AV'56        0:54:52         
010 Veen         Jaap van d 67 029 Scheldesport 0:55:54 641591  
011 Platteeuw    Albert     65 027 Scheldesport 0:56:08 494502  
012 Kotvis       Bram       61 188 DeltaSport   0:57:35 746317  
013 Geus         Hans       63 212 AV'56        0:59:08         
014 Feijter      Co de      63 201 DeltaSport   0:59:58 588374  
015 Wortmans     Douwe      69 110 Axel         1:00:20         
016 Pouwelse     Arthur     61 249 Middelburg   1:00:45         
017 Damme        Ko van     62 225 AV'56        1:00:47 968304  
018 Murre        Walther    67 030 Scheldesport 1:01:06 562772  
019 Scheffers    John       61 197 DeltaSport   1:01:15 737916  
020 Beijl        Rob van de 65 194 DeltaSport   1:01:18 746315  
021 Vos          Arjan de   66 195 DeltaSport   1:01:50 640481  
022 Meeuwse      JanWillem  62 022              1:02:38         
023 Berge        Cor v d    63 123 Goes         1:03:03         
024 Schell       Erwin      61 211 DeltaSport   1:03:22         
025 Engel        Theo       62 261 Zierikzee    1:03:31         
026 Maas         Johan van  64 204 Amsterdam    1:03:51         
027 Regt         Martin de  66 256 AV'56        1:05:20         
028 Hart         Dick       59 196 DeltaSport   1:05:42 665121  
029 Kramer       Renee      65 185 DeltaSport   1:06:31         
030 Janse        Wim        67 234 Souburg      1:06:54         
031 Altman       Rob        64 260 Den Haag     1:09:51         
032 Bavel        Adrie van  62 215 DeltaSport   1:12:10         
033 Poortman     Arjen      62 182              1:19:39         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H55  11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wilde        Jan de     57 217 AV'56        0:50:27         
002 Guiljam      Jan        58 129 LG A Sigter  0:51:10 62818   
003 Gent         Jan van    58 233 Spirit       0:52:35         
004 Zuidweg      Jan        54 242 Flakkee      0:53:06         
005 Schaap       Rob        57 224 Vlissingen   0:53:43         
006 Dijk         Arie van   51 237 Flakkee      0:55:24         
007 Krocke       Ronnie     Kr 235 Souburg      0:58:02         
008 Besuijen     Wim        51 229 Dynamica     0:59:52         
009 Spoor Leo               51 202 Goudswaard   1:00:33         
010 Zwaan        Bas        58 193              1:01:37         
011 Tempelaar    Wim        52 214 Dynamica     1:01:54         
012 Bostelaar    Jan        49 244 Westkapelle  1:03:25         
013 Karelse      Wim        58 236 AV'56        1:04:13         
014 Welle        Hans v d   58 228 Gonzalez     1:04:45         
015 Botman       Kobus      51 107 Dynamica     1:04:49 435233  
016 Guequierre   John       51 156 Dynamica     1:06:18 46791   
017 Vaardegem    Piet v     54 262 Westkapelle  1:06:51         
018 Sighem       Han van    54 257 DeltaSport   1:08:23         
019 Francke      Leo        58 245 Oostkapelle  1:08:56         
020 Quaak        Fred       57 206 Zwijndrecht  1:15:10         
021 Vijver       Ab van de  53 259 Zierikzee    1:18:18         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H65  11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lasseur      Joop       42 150 DeltaSport   0:59:37 462269  
002 Hoeve        Jan        48 056 Wielingen    0:59:42 477867  
003 Smit         Eddy       48 037 DeltaSport   1:01:00 153525  
004 Bastemeijer  Fred       47 248 DeltaSport   1:03:14         
005 Beijer       Piet       48 066 Dynamica     1:03:47 212967  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JA   11000m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MA   11000m
    naam                   geb stn club           tyd
geen deelnemers
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen Vse  11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Berge-Heij   Laurey v d 89 348 Flakkee      0:48:26 447589  
002 Kort         Marlies    72 303              0:48:50         
003 Platteeuw    Esther     92 349 Scheldesport 0:49:50 463873  
004 Wilde        Nadine de  88 350 AV'56        0:53:54 325676  
005 Velde        Annemiek v 93 310 DeltaSport   0:55:11         
006 Verwijs      Ilse       80 305 DeltaSport   1:02:01 717428  
007 Priemis      Marlies    85 297 DeltaSport   1:05:48 766577  
008 Maas         Jolanda    84 290 AV'56        1:06:12         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen V35  11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ton          Leonie     75 314 DeltaSport   0:54:55 598853  
002 Gilst        Paola      73 291 AV'56        0:59:44         
003 Joziasse     Sandra     77 283 Vlissingen   1:00:43         
004 Schets       Bernadette 78 281 Zierikzee    1:04:41         
005 Hamelinck    Marjan     70 329 RKHAV        1:08:42 661300  
006 Dam          Ilse van   57 307 B Haamstede  1:10:37         
007 Hanse        Rebecca    69 294 Noordwelle   1:10:39         
008 Hogenstein   Petra      69 295 B Haamstede  1:10:41         
009 Obbink       Inge       74 292 Haamstede    1:12:31         
010 Aberson      Saskia     74 284 Pallas'93    1:17:39         
011 Voorham      Krista     72 299 DeltaSport   1:17:42 665627  
012 Zande        Sandra v d 73 289 DeltaSport   1:18:09         
013 Poort        Inge v d   70 280 Renesse      1:19:38         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen V45  11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Koene        Ingrid     63 306 AV'56        1:01:52 633978  
002 Boer         Digna de   49 304 DeltaSport   1:03:42 571994  
003 Grim         Corina     63 288 Lgr Gonzalez 1:05:17         
004 Tempelaar    Ineke      57 331 Dynamica     1:06:10 468281  
005 Margadant    Edith      55 285 DeltaSport   1:06:27         
006 Legerstee    Addy       58 282 Stelllerunne 1:06:49 0       
007 Rozendaal    Christl    60 287 AV'56        1:09:02         
008 Wijsman      Lianne     67 296 DeltaSport   1:09:54 566701  
009 Tazelaar     Tea        58 330 Dynamica     1:11:47 784079  
010 Kleingeld    Lena       56 322 AVVN         1:15:14         
011 Marchand     Lia        48 293 Burgh        1:15:28         
012 Verhage      Regina        342 Dynamica     1:17:00 700450  
013 Jonge        Marianne d 51 301 DeltaSport   1:18:36 807386  
014 Weeland      Babs       66 286 Spijkenisse  1:18:46         
015 Kleven       Lenie van     344 AVVN         1:22:57 209921  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JB   2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kreek        Kris de    97 981 Scheldesport 0:12:50 562666  
002 Balkenende   Bart          985 AV'56        0:13:07 564425  
003 Huigh        Floris     98 986 Wielingen    0:13:27 567181  
004 Thuy         Dennis     97 982 RKHAV        0:13:31 561134  
005 Slabbekoorn  Tim        98 918 Dynamica     0:14:35 573083  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MB   2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Waard        Annemarie  98 980 DeltaSport   0:16:26 748754  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen Hkcr 2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Balkenende   Luuk       95 998 AV'56        0:12:01 507299  
002 Pollemans    Peter      85 910 Flakkee      0:12:12         
003 Korte        Willem de  92 922 Dynamica     0:12:26 694615  
004 St Nicolaas  Ricardo    86 909 Flakkee      0:12:28         
005 Trigt        Bart van   93 924 Phanos       0:12:44 766445  
006 Luteyn       Sjaak      57 974 LPK Oostburg 0:12:52 276107  
007 Ijzeren      Harmen van 91 906 Meliskerke   0:12:54         
008 Bouman       David      13 903 Flakkee      0:12:56         
009 Vos          Patrick de 96 999 AV'56        0:12:59 517846  
010 Aafjes       Joel       84 904 AV'56        0:13:03         
011 Nooijer      Bas de     90 899 Koudekerke   0:13:39         
012 Bloem        Vincent    94 911 Voorne Atlet 0:13:42         
013 Leeftink     Henk       64 968 Dynamica     0:14:38 181276  
014 Wilde        Rien de    60 991 AV'56        0:14:57 90464   
015 Zaman        Jacques    61 945 Scheldesport 0:15:18 507305  
016 Kreek        Jos de     63 928 Scheldesport 0:15:39 588398  
017 Priemis      Cor        52 917 Haamstede    0:15:50         
018 Luteyn       Arjen      94 973 Wielingen    0:16:18 ??      
019 Konings      Aswin      66 953 Dynamica     0:16:29 533847  
020 Block        Stefan de  74 952 RKHAV        0:17:24 103961  
021 Westrate     Jaap       64 907 Yerseke      0:17:39         
022 Oosse        Wim        58 901 Haelen       0:19:05         
023 Kik          Martijn    84 921 DeltaSport   0:20:30         
024 Schanck      George     82 970 Wielingen    0:20:36         
025 Kreeft       Herman     47 908 Gilze        0:22:03         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen Vkcr 2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vermeu       Esther     88 912 R Atletiek   0:13:44         
002 Hopmans      Marisa     79 905 Spado        0:14:30         
003 Aper         Aniek      89 951 RKHAV        0:14:42 432444  
004 Priemis      Marloes    85 919 DeltaSport   0:15:36 766577  
005 Mourik       Sanne van  94 954 DeltaSport   0:16:41 597588  
006 Ridder       Natascha   72 916 Heikant      0:16:54         
007 Mourik       Emma van   96 989 DeltaSport   0:17:22 518032  
008 Sluijs       Esther van 74 941 AV'56        0:18:15 752749  
009 Harinck      Angelique  68 972 Dynamica     0:19:21 680788  
010 Ars          Maroeska   75 897 AV'56        0:20:10         
011 Nooijer      Anita de   62 900 Koudekerke   0:20:27         
012 Nijnatten    Laura      90 898 Koudekerke   0:20:44         
013 Geluk        Elvita     87 914 Kattendijke  0:23:22         
014 Spoor        Malu       98 915 Z Beijerland 0:24:11         
015 Lange        Natascha d 74 938 Middelburg   0:24:31         
016 Klinken      Adrie van  60 902 Goes         0:26:48         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JC   3500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ridder       Rens de    99 736 Dynamica     0:08:44 672234  
002 Peeman       Maikel     99 582 Flakkee      0:09:05 767667  
003 Verhage      Joram      99 769 Dynamica     0:09:15 644734  
004 Dierkx       Mike       99 685 Scheldesport 0:09:32 640642  
005 Wege         Ivar v d   99 647 Scheldesport 0:09:58 764103  
006 Damme        Teun van   00 754 Wielingen    0:10:13 636736  
007 Bogaert      Bart       00 626 Dynamica     0:10:26 683353  
008 Jaeger       Jori de    00 767 RKHAV        0:10:54 700077  
009 Heemst       Jop van    99 642 Flakkee      0:11:20 578820  
010 Lindhout     Siem       00 770 DeltaSport   0:11:23 638573  
011 Konings      Sylvan     00 694 Dynamica     0:11:53 647508  
012 Keurhorst    Peter      99 643 Flakkee      0:12:06 801076  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MC   3500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kreek        Maaike de  99 776 Scheldesport 0:09:34 588399  
002 Boutens      Amber      99 775 Scheldesport 0:09:48 588396  
003 Lodder       Judith     99 784 Flakkee      0:11:06 712324  
004 Maris        Veerle     00 545 Groene Ster  0:11:29         
005 Dieren       Judith van 00 783 Flakkee      0:12:03 660270  
006 Thuy         Margot     99 777 RKHAV        0:13:04 662574  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JD   3500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Petersen     Bezuayeheu 01 562 AV'56        0:08:08         
002 Petersen     Bereket    01 563 AV'56        0:08:11         
003 Nefs         Emiel      01 788 Dynamica     0:08:42 770551  
004 Vanardennen  Daniel     02 547 Energie      0:08:55         
005 Kruisifikx   Thomas     01 785 Scheldesport 0:09:14 aangevr 
006 Verbrugge    Mees       02 546 AV'56        0:09:33         
007 Houwelingen  Paul van   01 790 Dynamica     0:09:44 650502  
008 Spaeter      Jason      01 543 Middelburg   0:10:11         
009 Louisse      David      02 786 Dynamica     0:10:54 767411  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MD   3500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Anrooij      Shirin van 02 629 AV'56        0:08:48 674673  
002 Heikoop      iris       01 805 DeltaSport   0:09:00 640488  
003 Klinken      Anique v   02 803 DeltaSport   0:09:37 665624  
004 Hederik      Ilvia      01 564 Energie      0:09:47 679904  
005 Smits        Veerle     02 808 AV'56        0:09:52 748551  
006 Pellaers     Maud       02 700 AV'56        0:10:05 708946  
007 Bun          Parel      01 800 Dynamica     0:10:16 691085  
008 Lange        Nikita de  01 802 Dynamica     0:10:19 716838  
009 Geldof       Jasmijn    02 801 Dynamica     0:10:32 681779  
010 Lelie        Fien       02 797 RKHAV        0:10:41 746641  
011 Sommeijer    Lynn       02 691 Dynamica     0:10:50 814295  
012 Hemelaar     Maaike     02 799 RKHAV        0:11:09 665688  
013 Wouts        Julia      01 540 Middelburg   0:11:43         
014 Niemantsverd Amy        01 796 RKHAV        0:11:45 635964  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpA2 1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Maat         Ralph de   03 646 Scheldesport 0:04:04 740850  
002 Zerbib       Rafael     03 616 Dynamica     0:04:22 aanvr   
003 Baas         Ivo        03 695 DeltaSport   0:04:25 689066  
004 Jaeger       Mikay de   03 611 Zuiddorp     0:04:30         
005 Anceaux      Daniel     03 810 Scheldesport 0:04:41 767922  
006 Karelse      Ryan       03 765 AV'56        0:04:44 807092  
007 Kramer       Sven       03 764 AV'56        0:04:47 713168  
008 Doorn        Rick van   03 558 DeltaSport   0:05:03 aangevr 
009 Os           Martijn va 03 813 RKHAV        0:05:05 743240  
010 Vierbergen   Mats       03 812 RKHAV        0:05:07 751738  
011 Westen       Luc van    03 615 AV'56        0:05:14 688026  
012 Hiel         Karsten    03 811 RKHAV        0:05:44 764691  
013 Hekkers      Roan       03 610 AV'56        0:06:07 786621  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpA1 1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 824 AV'56        0:04:14 748547  
002 Herwegh      Karsten    04 822 RKHAV        0:05:01 749801  
003 Bruijn       Tim de     04 823 RKHAV        0:05:13 746644  
004 Westrate     Ben        04 538 Yerseke      0:05:17         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA2 1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houtzager    Ruchama    03 818 DeltaSport   0:04:22 681666  
002 Dieleman     Romy       03 817 Wielingen    0:04:27 748346  
003 Arens        Maureen    03 548 Kruiningen   0:04:34         
004 Daalen       Tamar van  03 821 AV'56        0:04:45 693653  
005 Fertoute     Elaine     03 820 DeltaSport   0:04:46 700052  
006 Goudswaard   Ilse       03 819 DeltaSport   0:04:48 737660  
007 Exter        Eva den    03 815 RKHAV        0:04:53 707425  
008 Hanse        Charlotte  03 539 DeltaSport   0:05:06         
009 Leenheer     Fleur      03 550 DeltaSport   0:05:13 786072  
010 Arens        Maureen    03 573 Kruiningen   0:06:16         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA1 1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Haar         Dana ter   04 825 Dynamica     0:04:37 765592  
002 Spaeter      Moisha     04 541 Middelburg   0:04:39         
003 Schets       Tessa      04 699 AV'56        0:04:43 734443  
004 Eetvelt      Katja van  04 827 RKHAV        0:04:50 748872  
005 Verschuren   Suzanne    04 826 Scheldesport 0:04:55 798803  
006 Coppieters   Jenna      04 828 RKHAV        0:04:57 743244  
007 Leenheer     Anouk      04 551 DeltaSport   0:05:34 786071  
008 Kraker       Pascalle d 04 561 Dynamica     0:05:45 aangevr 
009 Widt         Daphne de  04 829 DeltaSport   0:05:55 786079  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpB  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Arens        Firn       05 571 AV'56        0:04:34         
002 Kapteijn     Mart       05 835 AV'56        0:04:37 742882  
003 Goethem      Maxim van  05 831 RKHAV        0:04:45 766476  
004 Houwelingen  Tom van    05 832 Dynamica     0:04:48 758531  
005 Volder       Tieme de   05 833 RKHAV        0:05:10 aangevr 
006 Dongen       Bjorn van  05 834 DeltaSport   0:05:15 755307  
007 Zuidhof      Noel       05 608 Dynamica     0:05:17 aanvr   
008 Zuidhof      Chris      05 607 Dynamica     0:05:29 aanvr   
009 Wouts        Milan      05 542 Middelburg   0:05:52         
010 Geijs        Jules      05 591 AV'56        0:06:25         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpC  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Koopman      Kasper     06 693 Dynamica     0:05:01 802261  
002 Faas         Milan         623 Scheldesport 0:05:11         
003 Maat         Fabian de  06 645 Scheldesport 0:05:13 740849  
004 Koole        Stijn      06 579 Dynamica     0:05:20         
005 Verschuren   Niels      06 842 Scheldesport 0:05:33 767927  
006 Zandstra     Lucas      07 841 Scheldesport 0:06:01 804733  
007 Westen       Menno van  06 603 AV'56        0:06:10 790220  
008 Dees         Rody       06 552 AV'56        0:06:12 aangevr 
009 Pellegrom    Vince      07 544 Hoogerheide  0:06:14         
010 Keymel       Ruben      07 575 Scheldesport 0:06:31         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpB  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lorier       Lisanne    05 837 Dynamica     0:04:51 749847  
002 Fertoute     Lilian     05 838 DeltaSport   0:05:27 720915  
003 Keijmel      Mirthe     25 836 Scheldesport 0:05:31 764100  
004 Dalen        Quinty van 05 590 Dynamica     0:05:44 814294  
005 Koole        Hilde      05 560 Dynamica     0:05:49 784093  
006 Sluijs       Femke van  05 697 AV'56        0:05:59 801923  
007 Hekkers      Lizzy      05 592 AV'56        0:06:05 808041  
008 Geus         Emma de    05 840 AV'56        0:06:21 805151  
009 Pellaers     Fenne      05 698 AV'56        0:06:27 752748  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpC  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Karelse      Yara       06 847 AV'56        0:05:03 800807  
002 Dikkenberg   Inke v d   06 849 AV'56        0:05:22 786624  
003 Luijk        Zoe van    06 846 AV'56        0:05:24 790209  
004 Kraker       Yasmine de 06 559 Dynamica     0:05:35 aangevr 
005 Zuidhof      Dagmar     06 589 Dynamica     0:05:38 aanvr   
006 Exter        Ann den    06 843 RKHAV        0:06:03 aangevr 
007 Daalen       Lois       06 845 AV'56        0:06:07 aan     
008 Kramer       Mila       06 848 AV'56        0:06:19 786626  
009 Simonse      Marit      06 696 AV'56        0:06:22 811420  
010 Landsbergen  Maud       06 588 AV'56        0:06:29         
011 Luijk        Tess van   07 844 AV'56        0:06:49 aangevr 
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
     finishers: ,307
terug naar boven