za 28/09/13 - Clubkampioenschappen AV Scheldesport

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

bekijk ook enkele filmpjes van de sprints

Uitslagen clubkampioenschappen 2013

28-9-2013
Jongens pupillen Mini
Plaats Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
1 Joeri Harreman 2007 7.59 2.32.14 2.98 23.09 1347 ptn
2 Milan Faas 2006 7.84 2.27.48 2.58 20.28 1216 ptn
3 Fabian de Maat 2006 7.66 2.28.21 2.40 14.39 1119 ptn
4 Niels Verschuren 2006 8.63 2.14.81 2.18 6.73 872 ptn
5 Lucas Zandstra 2007 9.61 2.56.28 1.90 8.38 446 ptn
Jongens pupillen C
Plaats Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
1 Daan Schuit 2005 7.66 2.38.71 2.93 15.44 1170 ptn
Jongens pupillen B
Plaats Naam geb 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Davey Maas 2004 7.21 4.58.73 3.48 26.80 1514 ptn
2 Tobias de Zeeuw 2004 8.08 4.43.59 3.74 17.89 1334 ptn
Jongens pupillen A(1e jrs)
Plaats Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Ralph de Maat 2003 9.73 3.37.27 3.56 3.99 1756 ptn
2 Keo Avezaat 2003 10.96 4.10.75 3.00 4.28 1316 ptn
3 Anceaux Daniel 2003 11.22 4.23.53 2.95 5.04 1275 ptn
4 Rens Schuit 2003 10.94 5.15.35 2.65 6.69 1181 ptn
5 Luca van Santen 2003 12.29 5.26.79 2.75 4.59 881 ptn
Jongens pupillen A(2e jrs)
Plaats Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Matthijn van Laere 2002 10.28 4.11.71 3.09 6.31 1558 ptn
2 Nathan de Zeeuw 2002 10.72 4.12.86 2.97 4.39 1341 ptn
3 Jordi Bakker 2002 12.89 5.08.31 2.54 5.85 916 ptn
Meisjes pupillen B
Plaats Naam geb 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
1 Suzanne Verschuren 2004 7.52 4.17.98 3.18 17.14 1408 ptn
2 Floortje Legrand 2004 8.35 5.06.51 2.40 10.25 820 ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)
Plaats Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Anniek Harreman 2003 10.56 4.19.19 2.67 5.84 1374 ptn
Meisjes pupillen A(2e jrs)
Plaats Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Phoebe Ehiers 2002 10.38 4.27.53 3.26 5.44 1458 ptn
Jongens junioren D
Plaats Naam geb 80m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Robin van der Veen 2000 11.20 3.50.94 4.68 8.33 1941 ptn
2 Micha Tollenaar 2000 11.70 3.49.37 3.45 7.66 1589 ptn
3 Mike Prozee 2000 15.10 4.56.46 2.64 4.63 584 ptn
Jongens junioren C
Plaats Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten 1000m ptn
1 Ivar van de Wege 1999 13.20 4.46 9.86 3.31.71 2135 ptn
2 Mike Dierkx 1999 13.20 4.76 7.73 3.26.84 2118 ptn
3 Teun Roodzant 1999 15.64 3.45 4.63 3.33.74 1332 ptn
Meisjes junioren D
Plaats Naam geb 60m 600m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Mirthe de Zeeuw 2000 10.10 2.02.06 3.24 7.18 1408 ptn
2 Lianne van Kampen 2001 9.50 DNS 3.78 7.11 1205 ptn
Meisjes junioren C
Plaats Naam geb 80m 600m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Maaike de Kreek 1999 12.13 1.46.09 4.08 7.84 1897 ptn
2 Amber Boutens 1999 11.52 1.45.98 3.63 6.71 1832 ptn
3 Lisa den Dekker 1998 12.87 2.10.41 3.62 6.10 1328 ptn
4 Jill Sanderse 1999 12.01 DNF 3.38 6.51 1097 ptn
5 Waeöby Jones 1999 11.78 DNS 3.82 7.69 1285 ptn
Jongens junioren A
Plaats Naam geb 100m 1500m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
1 Lyam Jones 1995 12.68 5.11.51 4.88 9.21 33.86 1934 ptn
2 Stijn Ruiter 1995 13.57 5.42.98 4.56 8.18 26.23 1342 ptn
3 Joris Suij 1995 13.34 5.35.40 4.64 5.86 21.44 1137 ptn
mannen masters +35
Plaats Naam geb 100m 1500m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
1 Ronald Rasenberg 1965 13.64 6.31.38 4.62 8.27 38.84 1390 ptn
2 Etienne Schuit 1976 13.64 7.10.47 4.84 9.62 27.54 1334 ptn
3 Jaap van der Veen 1967 14.11 5.27.50 3.91 7.39 23.56 1037 ptn
4 Wim Buter 1968 13.67 5.07.28 4.23 6.51 14.24 1008 ptn
5 Jean Paul Harreman 1973 15.12 8.19.01 3.89 9.99 29.97 944 ptn
6 Eric Bolleman 1968 15.20 5.28.51 4.45 6.23 20.49 862 ptn
7 Patrick Pieters 1969 16.62 7.33.13 2.99 7.06 23.28 433 ptn
8 Albert Platteeuw 1965 DNS 4.59.76 DNS DNS DNS 409 ptn
mannen masters+50
Plaats Naam geb 100m 1500m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
1 Jos de Kreek 1963 14.12 5.17.10 4.42 8.34 34.38 1492 ptn
2 Jacques Zaman 1961 13.33 5.15.47 4.37 7.73 19.35 1284 ptn
3 Herman Kuijer 1960 13.95 5.47.83 4.02 8.36 25.84 1127 ptn
4 Glenn Hoffman 1958 12.84 DNS DNS DNS DNS 419 ptn
vrouwen masters +35
Plaats Naam geb 100m 1500m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
1 Patricia Dieleman 1970 14.30 6.24.14 4.06 4.89 13.75 1331 ptn
Dames Junioren VB
Plaats Naam geb 100m Ver Speer 400m ptn
1 Dominique de Brouwer 1994 17,7 2,42 10,65 DNS 3976
Dames Senioren VB
Plaats Naam geb 100m Ver Speer 400m ptn
1 Vicky Stevendaal 1992 17,1 2,87 11,67 1.53.41 2537
2 Nathalie Wijsevelde 1985 19,7 2,12 14,36 1.49.53 2341
Heren pupillen VB
Plaats Naam geb 100m Ver Speer 400m ptn
1 Zisan Dumez 2005 27,7 1,33 6,02 2.45.96 1335
2 Devran Dumez 2008 32,9 0,58 3,52 3.27.99 1222
Heren Junioren VB
Plaats Naam geb 100m Ver Speer 400m ptn
1 Yunus Osden 1994 15,4 3,96 23,00 1.19.66 3718
2 Maarten Colle 1998 19 2,31 9,70 1.36.43 2292
3 Xander Colle 1998 21,1 1,90 5,95 1.39.62 1889
4 Marijn Baan 2000 25,3 1,27 13,25 2.05.18 1759
Heren Senioren VB
Plaats Naam geb 100m Ver Speer 400m ptn
1 Otto de Vriend 1991 14,1 3,92 14,44 1.11.72 3872
2 Ronny Herlaar 1977 17,3 2,38 13,14 1.52.96 2484
3 Ceasar Schrandt 1978 17,7 2,61 10,80 DNS 1858
terug naar boven